به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
ارسال همزمان شده بود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
حتی اگر والدز بمونه باز هم باید بریم دنبال دروازه بان که در صورت موندن والدز دیگه نیازی به رینا نیست و فقط باید تراشگن رو بخریم

MES QUE UN CLUB
۱۰ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
mohammad نوشته:

نقل قول
اتفاقا یکی از ویژگی های مهم تیم تیتو برگردوندن نتایج بازیها بود که تیم پپ اصلا نمی تونست چنین کاری بکنه.
خدایش تو بازی های مهم تیتو تونست بازی رو برگردونه؟ تو بازی سوپر کاپ؟ تو بازی کوپا با ریال...تو بازی با بایرن؟ که ابروی بارسا رو برد ...پپ بود بارسا 7 تا از بایرن میخورد؟

خیلی مسخرس که آدم یه بازی رو ببینه ولی 19 بازی بدون شکست و بهترین نیم فصل تاریخ رو نبینه. بردن بازی 2-0 عقب جلوی تیمی مثل سویا و در خونه حریف رو نبینه. فتح احتمالی بهترین لالیگای تاریخ رو نبینه!

بارسا هم جلوی بایرن با 3 تا گلی که داور تقدیم بایرن کرد از هم پاشید، و گرنه هرگز اینطور نمی شد. حتی اگر مسی می تونست تو بازی برگشت بازی کنه، خیلی اوضاع فرق می کرد. مطمئنا مسی اگر زمان پپ هم مصدوم می شد، نصف این افتخارات بدست نمی اومد. اون بازی یه بازی خاص بود. واقعا مسخرس که آدم مربی که بهترین قهرمانی لیگ رو در تاریخ باشگاه آورده به خاطر یه بازی سرزنش کنه، اونم چون یه سری دوست ندارن ببینن تیتو تو اولین سالش داره بهتر از 4 سال پپ توی لیگ نتیجه می گیره!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: barsapolis_6_0
پیام: ۲۱۹
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۹۱
از: iran
طرفدار:
- messi
- perspolis
- spain
- ali karimi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
خیلی مسخرس که آدم یه بازی رو ببینه ولی 19 بازی بدون شکست و بهترین نیم فصل تاریخ رو نبینه. بردن بازی 2-0 عقب جلوی تیمی مثل سویا و در خونه حریف رو نبینه. فتح احتمالی بهترین لالیگای تاریخ رو نبینه! بارسا هم جلوی بایرن با 3 تا گلی که داور تقدیم بایرن کرد از هم پاشید، و گرنه هرگز اینطور نمی شد. حتی اگر مسی می تونست تو بازی برگشت بازی کنه، خیلی اوضاع فرق می کرد. مطمئنا مسی اگر زمان پپ هم مصدوم می شد، نصف این افتخارات بدست نمی اومد. اون بازی یه بازی خاص بود. واقعا مسخرس که آدم مربی که بهترین قهرمانی لیگ رو در تاریخ باشگاه آورده به خاطر یه بازی سرزنش کنه، اونم چون یه سری دوست ندارن ببینن تیتو تو اولین سالش داره بهتر از 4 سال پپ توی لیگ نتیجه می گیره!
خیلی مسخره هست که ادم 14 تا جام 14 تا کاپ قهرمانی اونم تو سه سال!!! رو نبینه...6 تایی و 5 تایی کردن ریال...له شدن ریال نبینه. بارسا رو بکنی بهترین تبم تاریخ نبینی..ولی بیای همش از پپ انتقاد کنی که چرا بویان رو فروخت

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
من کی گفتم اونا رو نمی بینم؟ چرا تفکیک کردن مسائل برای بعضیا انقدر دشواره؟ من منکر کارای بزرگ پپ نیستم، فقط گفتم نقاط ضعفی هم داشته. خیلی ساده س!

مسخره اینه که بیای بگی تیتو مربی خوبی نیست، چون یه بازی به بایرن اونم با اون شرایط باخته! حالا این یه بازی مهمتر از بردن بهترین لالیگا تاریخه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: barsapolis_6_0
پیام: ۲۱۹
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۹۱
از: iran
طرفدار:
- messi
- perspolis
- spain
- ali karimi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من کی گفتم اونا رو نمی بینم؟ چرا تفکیک کردن مسائل برای بعضیا انقدر دشواره؟ من منکر کارای بزرگ پپ نیستم، فقط گفتم نقاط ضعفی هم داشته. خیلی ساده س! مسخره اینه که بیای بگی تیتو مربی خوبی نیست، چون یه بازی به بایرن اونم با اون شرایط باخته! حالا این یه بازی مهمتر از بردن بهترین لالیگا تاریخه!
مدیر عزیز منم نگفتم تیتو مربی بدی هست گفتم مرد بازی های بزرگ نیست..تو لالیگا عالی بوده خدایش. ولی تو چمپیون افتضاح بود از سلتیک باختیم..از میلان باختیم بازی رفت...پی اس جی رو نتونستیم ببریم..مسی نجاتمون داد...از بایرن هم که 7 تا خوردیم..من فقط میگم تینو مرد بازی های بزرگ نیست نمونش چمپیون . سوپر کاپ..بازی کوپا با رئال...همه رو باخت...ولی قبول دارم تو لالیگا خوب بود

۱۰ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
تیتو باید یادش بمونه که با وجود عملکرد افتضاحش تو فصل اولش با بارسا و تحقیر شدن چند باره تیم جلوی تیمای بزرگ، مورد حمایت باشگاه و هوادارا واقع شد. باید جواب این حمایت ها رو تو فصل بعدی با عملکرد عالی تیم بده.

در این فصل تقریبا تو هیچ کدوم از بازیهای بزرگ موفق نبودیم. دو بار 2-1 از رئال باختیم، یه بار 3-1 ازشون باختیم، 2-0 از میلان باختیم، 3-0 و 4-0 از بایرن باختیم و ..... تنها پیروزیمون تو بازیهای بزرگ یه برد خفیف 3-2 توی سوپرکاپ جلوی رئال بود و یه برد 4-0 جلوی میلان.

البته تیتو عملکرد خوبی تو لالیگا داشت و داره بهترین لالیگای تاریخ بارسا رو رقم میزنه، اما من این لالیگا رو مدیون عملکرد عالی مسی و عدم ثبات رئال میدونم. رئال همون نیم فصل اول تسلیم شد و اگه مثل فصل پیش بود نمی تونستیم به این راحتی قهرمان شیم.

بر خلاف نظر بعضی از دوستان من نظرم اینه که تیتو اغلب نیمه مربیا رو باخته. بازی با سویا یه اتفاق و معجزه بود که با اشتباهات داوری به نفع بارسا همراه شد و بردیم، وگرنه ما نیمه اول بازی رفت جلوی بایرن 2 تا از بایرن خوردیم و نیمه دوم هم دو تا، تو بازی برگشت نیمه اول 0-0 شد و نیمه دوم 3 تا گل خوردیم. چندین بار هم زمانی که رورا تیم رو هدایت میکرد نیمه مربیا رو جلوی میلان، رئال و .... باختیم.

به هر حال تو فصل جاری ما مشکلات زیادی از قبیل مصدومیت ها و بیماری تیتو رو داشتیم و امیدوارم فصل بعدی جبران کنیم، من به شخصه فعلا از تیتو حمایت میکنم و منتظرم فصل بعدی عملکرد بهتری داشته باشه

۱۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
خوب فعلا نمیشه در مورد تیتو نظر داد
به نظرم همونطوری هم که خودش گفته بود باید عملکرد فصل بعدش رو ببینیم و بعد بیاییم ازش انتقاد کنیم و یا حمایت کنیم

MES QUE UN CLUB
۱۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
میگم که حالا آبیدال تو بارسا نمونده(البته چون مطمئنا با توجه به شرایطش بهش بازی کم میرسید 2 طرف کار خوبی کردن که ادامه ندادن) بهتر نیست شماره 22 رو به احترامش بایگانی کنیم تا تو تاریخ باشگاه ثبت بشه و برای نسلهای بعدی همیشه تو اذهان باقی بمونه؟

وای خدایا این پویول کیه؟قربونش برم چه روحیه ای داره.

تو کنفرانس خبری امروزش گفته با توجه به شرایطی که داشتم من به بازنشستگی از بارسا فکر نمی کنم و میخوام 3 سال باقیمانده از قراردادم رو تو بارسا بگذرانم و تازه 2 سال دیگه تمدید کنم و تا 40 سالگی بازی کنم.قربون اون روحیه ت.قلب بارسا

ولی گفته اگه شرایط سال بعدشم از نظر مصدومیت مثل امسال باشه شاید از بازیهای ملی بازنشسته بشه ولی الان تصمیم اینکارو نداره!

گفته به بازنشستگی غیر از جایی بجز بارسا فکر نمیکنم.میلان فقط شایعه بود.

ولی یه چیزی گفته همه به داشتن همچشن کاپیتانی بیشتر افتخار میکنید!
گفته تو بازیهای امسال تو بازیهایی که انجام دادم فقط تو 1 بازی درد نداشتم و همیشه با درد بازی کردم

۱۱ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
یعنی کاپیتان به این عظمت نمیشه پیدا کرده ژاوی اینیستا مسی والدز همشون خوبن ولی کاپیتان ی چیز دیگه است
ی چیز من میخوام از تیتو انتقاد کنم اینکه خیلی کنار زمین سرده اصلا بازیکنا رو تهیج نمیکنه اگه کسی کلیپی از کارا و حرکات تیتو کنار زمین گیر اورد بده ببینیم من ک فکر نکنم کنار زمین جز وایستادن کار دیگه ای کنه
ولی رایکار و پپ و... و اخرشم کلوپ که چ گل نمیخورن و چ گل میزنن به هوا میپره

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۱۱ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۸۵۴ بازدید
۱۰ ساعت قبل
Activated soft
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۴۰۲,۲۴۰ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۵۸۴ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۹۷۹ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۶,۷۴۱ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۳۰۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۶۷۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۰۹۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۰۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۲۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۹۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۵ کاربر آنلاین است. (۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!