به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
KING Lion نوشته:

البته من واقعا فکر میکنم یه جوریه آدم به خاطر گرونی اعتراض کنه.
یعنی یجوری آدم فکر میکنه اینا تحمل ندارن.
ولی وختی آدم مصاحبه ی کاسیاس رو میخونه که میگه تو اسپانیا گوشت کیلویی 2/5 یورو اصلا یجوری میشی دیگه.اسپانیا با این همه بیکار و ریاضت اقتصادی مرغش با پول ایران میشه 6 تومن.بعدشم اون مرغی که کاسیاس میخره مطمئنا مرغ یخ زده نیست.حالا بماند که اتحادیه ی اروپا فروش مرغ یخ زده رو 4 ساله کلا ممنوع اعلام کرده.و بدیشم اینجاس که تو تلویزیون کوچیکترین مشکلات اروپا رو میگه ولی وختی به ایران میرسه میگن قم مرغش 4800 ئه.من 3 روز پیش قم بودم اصلا مرغ 8 تومنی هم پیدا نمیشد.یعنی اصلا مرغ نبود.بعد فردای اون روز تو تلویزیون ببینی همه دارن میگن همه چی آرومه.خدایی زور داره.
البته الان فقط مرغ گرون شده و واقعا حقوق ماهی 600 تومن هم واسه یه خونواده ی 4 نفره کافی نیست.
خب نمیگم 600 تومن زیاده،ولی بالای 50 درصد جامعه ی ما در این رنج پول میگرن.
واقعا دوست دارم بدونم چیکار میخوان کنن.جالب اینجاس بالا تا پایین هیئت دولت هم میگن مردم ما مشکلات اقتصادی ندارن.
امام علی میگه فقر از هر دری وارد شه ایمان از اون یکی در فلنگو میبنده.و اینو هممون دیدیم که میگیم
شما خیلی راحت داری کلمه تحملو بکار میبری.این وضیت فقط مرغ نیست گوشت و لبنایت و برنج هم گرون شده یادش بخیر یه موقع یکی با نفت 9دلار ایرانو میچرخون برنج دوازده هزار تومن بود الآن با بشکه بالا 100 دلار 40000تومن!یادش بخیر.دققیقا.میدونی چرا؟چون اونا واقع بینن.یه جا حرف جالبی شنیدم گفت:ادم سالم وقتی یه حقیقتیو دید باهاش کلنجار نمیره که به نفع خودش جلوه اش بده!بعد بازی آلمان ایتالیا مربی آلمان حرف جالبی زد.گفت:ما در این تورنومنت خوب بودیم اما ایتالیایی ها از ما بهتر بودند و موفق شدند.امیدوارم توانسته باشیم برای ورزش کشور مفید باشیم.حالا بیا این حرفو با حرف یه مربی ایران مقایسه کن:داور اینجوری بود اوت نگرفت گل آفساید خوردیم فلان بود بهمان بود.چرا اینجوریه؟به نظر من یکی از دلایلش اینه ما ایرانی ها میترسیم به شکست اقرار کنیم اصلا این یه چیزه که از کوچیکی خود به خود یاد میگیریم و فوق العاده صفت بدیه.چون باعث میشه شکست و انکار کنیم و خودمونو اصلاح نکنیم و درس نگیریم و به جای اینکار هی دلیل تراشی کنیم.بعدشم بیخیال قضیه بشیم تا وقتی که ضعفی که واسمون این مشکلو پیش آورده جای دیگه ای بهمون ضرر بزنه

چی بگم؟!
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
KING Lion نوشته:

نقل قول
مجنون نوشته:

ما همون ملت زمان جنگیم؟؟؟؟

یه بزرگواری میگه مسائل زمان جنگ با مسائل بقیه ی زمان ها فرق میکنه.
مردم انقلاب کردن که وضعیتشون درست بشه.
مردم جنگ کردن به امید روزی که وضعیتشون درست بشه.
(البته این قضیه تو آخرین دلایل جنگ بود.دفاع از میهن رو نمیشه با این مقایسه کرد)
ولی نباید مقایسه کنیم که چون وضعیت زمان جنگ خیلی بد بود،الانم بد باشه.
اصلا ربطی نداره.اون موقع جنگ بود.همه باید به هم کمک میکردن.ولی الان جنگ نیست و مردم باید رفاه داشته باشن.یه چیز کاملا طبیعیه.
زمان جنگ جهانی هم انگلیسیا کلی به کشورشون کمک کردن.ولی الان اعتراض به گرونی میکنن.یه چیز طبیعیه واقعا
نمیدونم ما چرا همش جامعمونو با جامعه ی زمان جنگ مقایسه میکنیم.زمان جنگ ما برای باقی موندن ایران و ایرانی جنگ کردیم.دلیل نمیشه که الان هیچ اعتراضی نشه و همه با هم بگیم همه چی آرومه.
نمیدونم چرا ما تاب اعتراض رو نداریم.یه بزرگوار دیگه میگه "تو مملکتی که دیدی توش مردم به وضعیتشون اعتراض نمیکنن بدون اون مملکت یه جاش میلنگه"(البته اینجوری نمیگه ها کلیتش این شکلیه)

ببین کیاوش جون فرق من و تو اینه که تو میگی مردم انقلاب کردن که راحت باشن و رفاه داشته باشن ولی من اینو نمیگم.
مگه زمان شاه مردم رفاه نداشتن؟؟
رفاهی که بعضیا بش اعتقاد دارن خیلی هم بیشتر بود زمان شاه.
مردم انقلاب کردن که اسلام داشته باشن نه رفاه.
یه بزگی میگفت ما با انقلابمون خواسته یا ناخواسته وارد یه جنگ بزرگ با کل دنیا شدیم.
حالا اون جنگی که با عراق داشتیم فقط یه جلوه ظاهری بود وگرنه ما تا ظهور آقا با کل دنیا باید بجنگیم، نه که ما سر جنگ داشته باشیم اونا چشم دیدن حکومت شیعی رو ندارن.
من نمیگم اعتراض نباشه، اتفاقا اعتراض خیلی هم خوبه ولی نه به چیزای آبکی مثل قیمت مرغ.
اینا آب تو هاون دشمن ریختنه.
بعدشم اعتراضم راه داره.

۳ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مجنون نوشته:

نقل قول
KING Lion نوشته:

نقل قول
مجنون نوشته:

اصلا ربطی نداره.اون موقع جنگ بود.همه باید به هم کمک میکردن.ولی الان جنگ نیست و مردم باید رفاه داشته باشن.یه چیز کاملا طبیعیه.
زمان جنگ جهانی هم انگلیسیا کلی به کشورشون کمک کردن.ولی الان اعتراض به گرونی میکنن.یه چیز طبیعیه واقعا
نمیدونم ما چرا همش جامعمونو با جامعه ی زمان جنگ مقایسه میکنیم.زمان جنگ ما برای باقی موندن ایران و ایرانی جنگ کردیم.دلیل نمیشه که الان هیچ اعتراضی نشه و همه با هم بگیم همه چی آرومه.
نمیدونم چرا ما تاب اعتراض رو نداریم.یه بزرگوار دیگه میگه "تو مملکتی که دیدی توش مردم به وضعیتشون اعتراض نمیکنن بدون اون مملکت یه جاش میلنگه"(البته اینجوری نمیگه ها کلیتش این شکلیه)

ببین کیاوش جون فرق من و تو اینه که تو میگی مردم انقلاب کردن که راحت باشن و رفاه داشته باشن ولی من اینو نمیگم.
یه بزگی میگفت ما با انقلابمون خواسته یا ناخواسته وارد یه جنگ بزرگ با کل دنیا شدیم.
حالا اون جنگی که با عراق داشتیم فقط یه جلوه ظاهری بود وگرنه ما تا ظهور آقا با کل دنیا باید بجنگیم، نه که ما سر جنگ داشته باشیم اونا چشم دیدن حکومت شیعی رو ندارن.
من نمیگم اعتراض نباشه، اتفاقا اعتراض خیلی هم خوبه ولی نه به چیزای آبکی مثل قیمت مرغ.
بعدشم اعتراضم راه داره.
ولی به نظر من نه خیلیا باید اولویت اولمون ایجاد صلح تو دنیا باشه.وقتی برای این موضوع تلاش نمیکنیم فقط داریم بر اساس یه نظر از پیش گفته شده(:نه که ما سر جنگ داشته باشیم اونا چشم دیدن حکومت شیعی رو ندارن)حداقل یه بارم شده برای اینکه این جنگ تموم شه تلاش نمیکنیم بلکه ادامه اش میدیم

چی بگم؟!
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
میدونید الان طوری شده تا صدای مردم در میاد ، میگن مگه انقلاب کردیم که فلان بشه یا مثلا انقلاب کردیم برای غذا... تناقض های بزرگی توی این حرفا هست ، همه میدونن یکی از شعار های اول انقلاب رفاه مردم بود ، اونوقت که جنگ شد اصلا خبری از اسایش نبود همین مردم رفتن خط مقدم برای دفاع از وطنشون ... جنگ تمام شد تازه کشور بعد از انقلاب رنگ یکم ارامش رو به خودش دید ، و از اون موقع هم فشار همین تحریم ها بود که وضع داخلی کشور رو خراب تر میکرد . بلاخره صدای این مردم یک روزی در میاد دیگه ، اخه چقدر هیچی نگن! گرانی و فقر مگه کم چیزیه ؟! بعضیا که خودشون شکماشون سیر هست و از دل فقیر بیچاره هایی که توی همین کشور دارن با فقر دستو پنجه نرم میکنن خبر ندارن ، میان حرفایی میزنن که خیلی زور داره ! ... مثلا همین سخنرانی که این حرفا رو زده ، شما به نوع حرفاش دقت کنید میبینید که با کمال پرویی عوض عذر خواهیش مردم رو تهدید هم کرده ، انگار مردم بهش بده کار هم هستن !!! از این مورد ها زیاده و قبلا هم دیده شده ... بعدش هم همش به خاطره تحریم نیست ، این بحث تحریم هایی که اینها مدام ازش حرف میزنن همش سرپوش گذاشتن روی خراب کاری های خودشونه وگرنه الان بر کسی پوشیده نیست که از داخل دست های پشت پرده چجوری مثل یک تجزیه کننده دارن سرمایه های ایران رو به نفع خودشون میبرن و از سفره این مردم میخورن و دستشون توی کاسه ملته و از صدقه سری همین افراد که از همون اول بودن و توی 33 سال اخیر تعدادشون بیشتر هم شده ، امروز کشور توش مشکل گرانی و فقر هست .

حساب این مردم که جداست از همه صاحبان قدرت ، همین مردم بودن که وقتی جنگ شد توی خط مقدم بودن ، همین مردم انقلاب کردن ، اما انگار صاحب نظرا و افراد توی مسند قدرت هر جایی که ببینن منافع خودشون داره به خطر می افته یک ساز میزنن .

مثال بزنم :

وقتی همه چی ارومه دارن از این ملت مایه میزارن و خودشون رو پشت شهدا قایم میکنن .

موقع انتخابات شروع میکنن به مردم مردم گفتن و وعده دادن و رای جمع کردن (به هر قیمتی) من دیدم طرف پول میده رای زیاد کنه!!!

وقتی هم که وعده ها عملی نمیشه و صدای مردم در بیاد کاملا رنگ عوض میکنن و انگار نه انگار خودشون این وعده ها رو داده بودن و اصلا یادشون میره همین انقلاب برای رفاه مردم بود ...

۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
مجنون نوشته:

نقل قول
KING Lion نوشته:

نقل قول
مجنون نوشته:

بعدشم اعتراضم راه داره.

واقعا به نظرت زمان شاه مردم رفاه داشتن؟
رفاه مخصوص فیلم ها بوده(اینو من از حداقل 200 نفر شنیدم.)
شاید آزادشون گذاشته بودن،ولی اصلا اینطوری نبوده که مردم رفاه داشته باشن.واقعا مردم اون زمان هیچی نداشتن.
حتما کلیپ های راهپیمایی های خانوم ها رو قبل انقلاب دیدی.خیلی از خانوم های اون موقع روسری نداشتن ولی واسه انقلاب اومدن بیرون.اگه بری تو یوتیوب یه سرچی بزنی (مثلا تظاهرات زنان قبل ازانقلاب)میبینی 50 درصد زن ها حجاب نداشتن.
و این که واقعا این موضع ها تو یه سری سایتا فقطبه خاطر اعتراضات یه شهر مشخصه که هنوز مسئولین ما تاب اعتراض رو ندارن.همه چی رو به مسائل سیاسی ربط میدن.
من خودم گفتم اعتراض به اینجور چیزا یه جوریه.
نقل قول
KING Lion نوشته:

البته من واقعا فکر میکنم یه جوریه آدم به خاطر گرونی اعتراض کنه.

ولی میدونی چیه؟
یجورایی اعصابم خورد میشه هیچی از گرونی ها و فشاری که به مردم اومدهنمیگن بعد صبح تا شب،شب تا صبح کارشون شده نشون دادن اعتراضات مردم اسپانیا،یونان،ایتالیا و اینگیلیس.آمریکا هم البته
خب نمیشه که.فوقش بخوان در مورد گرونی ها بگن،میرن از وزیر میپرسن آقای وزیر چرا گرون شده،وزیر هم میگه ما برنامه داریم که درست شه.بعد مرغ کیلو 8 تومن،میشه مثلا 6 تومن.
مردم هم شاد و راضی.
بدبختی مردم ما از اون جایی شروع شد که تحمل ندارن یه هفته مرغ نخرن،قیمتا بکشه پایین.
در ضمن این راه اعتراضم به ما بگو ما هم بریم اعتراض

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
r.baggio نوشته:
ولی به نظر من نه خیلیا باید اولویت اولمون ایجاد صلح تو دنیا باشه.وقتی برای این موضوع تلاش نمیکنیم فقط داریم بر اساس یه نظر از پیش گفته شده(:نه که ما سر جنگ داشته باشیم اونا چشم دیدن حکومت شیعی رو ندارن)حداقل یه بارم شده برای اینکه این جنگ تموم شه تلاش نمیکنیم بلکه ادامه اش میدیم

دوست عزیز این حرفایی که میزنی گفتنش راحته، مگه ما میخوایم با دنیا جنگ داشته باشیم؟؟
مگه ما چقدر قدرت داریم که بخوایم دنیا رو اصلاح کنیم؟؟
این حرفی که میزنی مثل این میمونه که خودت بخوای یه تنه این مملکت رو درست کنی.
بعدشم این نظریه از پیش گفته شده نیست و اگر بری یه ذره بررسی کنی میفهمی که دیگه این یه چیز کاملا علنیه.
تو داری میگی ما بیایم صلح جهانی برقرار کنیم، خب راه حل؟؟
تنها راهی که قدرت های دنیا با ما کنار میان کنار گذاشتن دین و عقایدمونه، واقعا این راهشه؟؟
بعدم گیریم ما عقایدمونم کنار گذاشتیم و صلح کردیم، بقیه جاهای دنیا هم صلح میشه؟؟
تو بحرین صلح میشه؟ تو عربستان بین شیعه و سنی فرق نمیزارن؟ تو میانمار مسلمونا رو نمیکشن؟؟
تنها راهی که صلح مدنظر شما محقق شه اینه که تو دنیا مسلمون وجود نداشته باشه.
----------------------------------------------------
و اما حرفای حامد.
حامد جان منم قبول دارم رفاه چیز خوبیه، اگه تو این فقری رو که داری میگی شنیدی من دیدمش، با خیلی خانواده های فقیر در ارتباطیم که به نون شبشون مهتاجن.
ولی خب بازم دلیل نمیشه برای یه قیمت مرغ کل نظام رو برد زیر سوال.
مرغ گرونه؟؟
کاملا مشخصه از اینکه مردم هول نمیزنن بریا خریدنش.
نمیدونم چه چیز مزخرفیه تو ایران تا یه چی گرون میشه ملت بدتر هول مزنن به خریدن.
آقا خب مرغ نخرید.
نهایتش اینه که تا 1 ماه مرغ نمیخوریم بعدش درست میشه قیمتش.
بازم میگم حامد جان اونایی که از همون اول دنبال رفاه بودن زمان جنگ هم خزیدن تو لونه خودشون و به رفاهشون رسیدن، اونایی که رفتن جنگ هم به خاطر رفاه نبوده به خاطر اسلام و وطنشون بوده(البته که رفاهم بوده ها ولی خب اصلش اونایی بود که من گفتم)
مادری که میاد 3 تا بچشو میفرسته زیر تیر و گلوله دشمن وقتی هم 3 تاشون شهید میشن میگه هدیه ای بود به خدا اگر بازم پسر داشتم فدای امام میکردم به نظرت به خاطر رفاه این کارو میکنه؟؟
در مورد اون بحث سرمایه دارا و اینا هم که گفتی اینو همه میونن حامد جون، متاسفانه چیزیه که هست و هیچکس هم نمیتونه کاری بکنه حتی مسئولین بلند پایه.
انقدر قدرت بعضیا زیاد شده که واقعا نمیشه باشون طرف شد.
حالا شما اعتراض داری، بسم ا... راه حل بده.

نشین بیرون گود بگو لنگش کن.

نقل قول
در ضمن این راه اعتراضم به ما بگو ما هم بریم اعتراض

من که راه اعتراض درست رو نمیدونم میشینم تو خونم حرفم نمیزنم الکی.

بعدشم حالا خوبه خودتم داری میگی تقصیر مردم هم هست که الکی هول میزنن.

۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
حسام جان در مورد بحث هجوم مردم به جنس کمیاب راست میگی که البته هم ریشه فرهنگی داره هم اجتماعی و اعتقادی
ولی در مورد اعتراض یکم تند میری
با تظاهرات برای گرونی قیمت مرغ نظام زیر سوال نمیره، بلکه اگه درست و بجا بشه این تظاهرات ها و اعتراضات رو مدیریت کرد، وجهه خود نظام سراافراز میشه ، به عنوان حکومتی که این ظرفیت رو داره که مردم بتونن توش برای مسائل خودشون اعتراض بکنن و در عین حال مشکلی هم پیش نیاد
من خودم خیلی با این قضیه موافق نیستم و بقول کیاوش این مدل تظاهرات کردن یه جوریه ولی ببین بطور مثال الان سیمای ما میاد نشون میده که مردم توی کشورهای دیگه برای مسائل اقتصادی تظارهات میکنن
اونایی که برخورد فیزیکی با مردم میکنن به کنار، ولی یه سری جاها نشون میدن مردم اومدن با بادکنک و پرچم رنگی و ....() و پلیس هم واستاده و هیچی ..
خوب خود نشون دادن این مسائل خود به خود یه ضعف مدیریتی رو توی کشور ما نشون میده ، بعد از قضایای 88 و قبلترش و کوی و ... دیگه یه حالت نیمه امنیتی توی کشور ایجاد شده ، به نحوی که هر گونه اعتراض به مسائل مختلف حالا اقتصادی یا اجتماعی و.. تعبیر به مخالفت با نظام میشه ، تو شهر ما یه عده معلم چند وقت پیش برای مشکلاتشون اعتراض کرده بودن سرو کله وزارت اطلاعات پیدا شده بود
حالا تو خودت تصور کن
این ذهنیت درستی نیست که مسئولین ما پیدا کردن یا بعضیاشون خودشون رو وادار میکنن اینطور جلوه بدن که مشکلاتشون رو بپوشونن
خوب الان یه سری اومدن برا مرغ تظاهرات کردن، این که بیای جوری با مردم صحبت کنی که انگار اونا بدهکارن و آخرشم یه منتی سرشون بزاری، اصلا منصفانه نیست ، شخصا وقتی صحبتهای این سخنران رو خوندم آتیش گرفتم
استفاده از قدرت برای پوشش ضعفها خودشون،همین

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- messi
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مجنون نوشته:

نقل قول
r.baggio نوشته:

تنها راهی که قدرت های دنیا با ما کنار میان کنار گذاشتن دین و عقایدمونه، واقعا این راهشه؟؟
بعدم گیریم ما عقایدمونم کنار گذاشتیم و صلح کردیم، بقیه جاهای دنیا هم صلح میشه؟؟
.
----------------------------------------------------

نقل قول

.
راستشو بخوای من تا حالا هر وقت بین کشور ایران و آمریکا بحثی برای صلح پیش اومده ندیدم اونا حرفی از عقاید بزنن!فقط چند روز قبلش مردم ایران تظاهرات کردن و خصومت رو بیشتر کردن!همینم باعث شده کار به جایی نبره!

چی بگم؟!
۳ مرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مگه ما چقدر قدرت داریم که بخوایم دنیا رو اصلاح کنیم؟؟ این حرفی که میزنی مثل این میمونه که خودت بخوای یه تنه این مملکت رو درست کنی.

حسام جون میدونی مشکل اینا چیه ؟! ... اینه که میخوان اول به دنیا برسن همه جا رو درست کنن ، توی منطقه (به قول خودشون البته )صلح برپا کنن ؛ اونوقت ایران میشه براشون درجه دوم و یا سوم اهمیت ! چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه ... فکر میکنی الان به خاطره این کارای اینها تا الان چقدر ضرر کردیم ؟! میدونی الان چین و کالا هاش رو چند برابر به ما میفروشه ؟ یا میدونی نفتمون رو به نصف قیمت میخرن؟! ...

الان دارن میلیون میلیون توی عراق خرج میکنن برای راحتی مردم عراق ! این پولا کجا داره خرج میشه؟! ... اگر نصف این علاقه ای که به درست کردن دورو برشون داشتن به درست کردن داخل کشور داشتن الان با توجه به تحریم ها و همه مشکلات خارجی هم وضعمون بهتر از این بود، لا اقل ملت سر گوشت و مرغ شون درگیر نبودن ؛ اگر این وعده های اوردن نفت روی سفره مردم عملی میشد الان مردم ایران هم مثل عربستان از وضع مالی و رفاهی خوبی برخوردار بودن ... حالا حساب کن این پول ها کجا ها خرج میشه و با تمام این مشکلات یک عده هم دستشون توی سفره این ملته !!! خب معلمه اون ادمی که ماهی 300 هزار تومن حقوق میگیره صداش در میاد ... با این تورم و این وضع نوسانات بازار و این تبعیض بین مشاغل و اختلاف طبقاتی بین مردم اون قشر سطح متوسط و پایین جامعه معلومه باید اعتراض کنن ، حالا یک عده پول دارن این وسط به این صحبتا کاری ندارن ، نه براشون مهمه مرغ گرون بشه نه چیز دیگه خریداشون رو میکنن ، نمیتونی بهشون بگی مرغ نخر که...

نقل قول
بازم میگم حامد جان اونایی که از همون اول دنبال رفاه بودن زمان جنگ هم خزیدن تو لونه خودشون و به رفاهشون رسیدن، اونایی که رفتن جنگ هم به خاطر رفاه نبوده به خاطر اسلام و وطنشون بوده(البته که رفاهم بوده ها ولی خب اصلش اونایی بود که من گفتم) مادری که میاد 3 تا بچشو میفرسته زیر تیر و گلوله دشمن وقتی هم 3 تاشون شهید میشن میگه هدیه ای بود به خدا اگر بازم پسر داشتم فدای امام میکردم به نظرت به خاطر رفاه این کارو میکنه؟؟

موافقم . اصلا وقتی جنگ بشه رفاهی وجود نداره که کسی بخواد به فکر رفاه باشه ... من میدونم و کاملا هم قبول دارم این حرفت رو ولی بحث جنگ جداست که زیاد به این موضوع امروز ربطی نداره ، و خودش بحث جدا میخواد ، فقط این رو بگم که نمیشه تا یک چیزی شد بگی چون توی جنگ فلان شد پس الان هم باید اینجوری باشه ؛ اینهایی هم که خودشون رو پشت جنگ و شهدا قایم میکنن خیلیاشون دارن روی کارای خودشون سرپوش میذارن . وگرنه حساب اون مردای بی ادعا جداست .

نقل قول
در مورد اون بحث سرمایه دارا و اینا هم که گفتی اینو همه میونن حامد جون، متاسفانه چیزیه که هست و هیچکس هم نمیتونه کاری بکنه حتی مسئولین بلند پایه. انقدر قدرت بعضیا زیاد شده که واقعا نمیشه باشون طرف شد.

ببین الان این به یک مشکل تبدیل شده ؛ اینها کشور رو دست گرفتن ، الان کارتل ها اقتصادی کشور رو دست دارن ؛ ایرانی که معدن بزرگ ترین ذخائر گازیه و طبیعیه به خاطره مدیریت نادرست این اقایون به این روز افتاده ! فساد مالی که توشون موج میزنه ، هر کسی هم که یک ساز میزنه ، نظام بانکی شون هم که بر پایه سرمایه داریه و ساست های که دارن بر پایه عمل حرام ربا هست . اتفاقا همین اقای عباسی هم به این موضوع ها اشاره میکنه ، کشور افتاده دست افرادی که نمیتونن نیاز های رفاهی کشور رو رفع کنن و بازم سر جاشون هستند و هیچ کس هم قدرت جا به جایی نداره ، اینها داره کشور رو خراب میکنه . کاملا هم موافقم که از دست کسی کاری بر نمیاد و یک بارم گفته بودم بهت که اگر کسی هم به قصد خدمت بیاد همین اقایون دمشو میچینن ! وقتی توی کشور داره با تمام این شعار ها همچین مدیریتی صورت میگیره جا رو فقط برای اعتراض باز میزاره ؛ اینها که کشور رو دست گرفتن دیگه مطمئن باش از ارمان های اون شهدا و کسایی که میخواستن و میخوان خدمت کنن چیزی باقی نذاشتن ، با همچین مدیریتی که هر دفعه صدای یک اشکال ازش بلند میشه نمیشه به اون ارمان های بزرگ در زمینه رشد همه جانبه کشور رسید. اما راه اعتراض به عملکردشون بازه ...

۳ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
مصطفی نوشته:

مصطفی جان من با نفس تظاهرات مشکلی ندارم.
به قول تو ملت ما هم پارچه بنویسن بادکنک هوا کنن اعتراضشونو نشون بدن ولی نه اعتراض به مرغ.
خداییش خودت کلاهتو قاضی کن اعتراض به قیمت مرغ یه جورایی مسخره نیست؟؟

نقل قول
r.baggio نوشته:

راستشو بخوای من تا حالا هر وقت بین کشور ایران و آمریکا بحثی برای صلح پیش اومده ندیدم اونا حرفی از عقاید بزنن!فقط چند روز قبلش مردم ایران تظاهرات کردن و خصومت رو بیشتر کردن!همینم باعث شده کار به جایی نبره!

ببخشید من حواسم نبود شما ت کل دنیا گل و بلبل رصد میکنی.
خب شمایی که میگی آمریکا با عقاید ما کاری نداره، بگو ببینم خواسته آمریکا چیه که ما داریم موضع گیری میکنیم در مقابلش.
غیر از اینه که میگه ایران نباید انرژی هسته ای داشته باشه؟؟ و خیلی چیزهای دیگه.

نقل قول
حامد نوشته:

حسام جون میدونی مشکل اینا چیه ؟! ... اینه که میخوان اول به دنیا برسن همه جا رو درست کنن ، توی منطقه (به قول خودشون البته )صلح برپا کنن ؛ اونوقت ایران میشه براشون درجه دوم و یا سوم اهمیت ! چراغی که به خونه رواست به مسجد حرامه ... فکر میکنی الان به خاطره این کارای اینها تا الان چقدر ضرر کردیم ؟! میدونی الان چین و کالا هاش رو چند برابر به ما میفروشه ؟ یا میدونی نفتمون رو به نصف قیمت میخرن؟! ...

الان دارن میلیون میلیون توی عراق خرج میکنن برای راحتی مردم عراق ! این پولا کجا داره خرج میشه؟! ... اگر نصف این علاقه ای که به درست کردن دورو برشون داشتن به درست کردن داخل کشور داشتن الان با توجه به تحریم ها و همه مشکلات خارجی هم وضعمون بهتر از این بود، لا اقل ملت سر گوشت و مرغ شون درگیر نبودن ؛ اگر این وعده های اوردن نفت روی سفره مردم عملی میشد الان مردم ایران هم مثل عربستان از وضع مالی و رفاهی خوبی برخوردار بودن ... حالا حساب کن این پول ها کجا ها خرج میشه و با تمام این مشکلات یک عده هم دستشون توی سفره این ملته !!! خب معلمه اون ادمی که ماهی 300 هزار تومن حقوق میگیره صداش در میاد ... با این تورم و این وضع نوسانات بازار و این تبعیض بین مشاغل و اختلاف طبقاتی بین مردم اون قشر سطح متوسط و پایین جامعه معلومه باید اعتراض کنن ، حالا یک عده پول دارن این وسط به این صحبتا کاری ندارن ، نه براشون مهمه مرغ گرون بشه نه چیز دیگه خریداشون رو میکنن ، نمیتونی بهشون بگی مرغ نخر که...

نه دیگه حامد جون داری اشتباه میکنی.
این گرونی ها اصلا ربطی به این چیزی که تو میگی نداره.
اگر بخواد وضع این مملکت درست شه هیچ ربطی به آباد کردن عراق نداره.
تو رو خدا 2 تا بحثو الکی با هم قاطی نکنید.
این گرونی ها 70% ش به خاطر عوضی بازی یه مشت سرمایه داره و بس(البته به نظر من)
یه قدری هم تقصیر خود مردمه که میرن کالا رو میخرن، یه قدریش هم تقصیر دولت و این حرفا و اینا.
وگرنه پول نفتی که شما میگی به این راحتیام نیست که بخواد بیاد سر سفره های مردم.
حامد من حال و حوصله ندارم قضیه رو باز کنم ولی خیلی خیلی داری سطحی به قضیه نگاه میکنی و بازم رفتی سراغ اون قضیه قدیمی مرغ همسایه غازه.
عربستان رو مثال زدی، برو از حسین محمدی و محمدرضا بپرس ببین محله های شیعه نشین عربستان چطوری زندگی میکنن بعد بیا بگو مردمشون مشکلی ندارن.
اینایی که میبینی حجاج ما میان میگن همش فیلمه.
چرا هندو مثال نمیزنی که یارو یه لامپ هم میخواد تو خونش روشن کنه تقسیم بندی میکنه تو ساعات مختلف که پول برقش زیاد نیاد نتونه بدش، یا چین که مردمش مشترکا از خحونه استفاده میکنن، یعنی یه خانواده از صبح تا ظهر تو خونه ان و خستگی میگیرن بعد میرن سر کار یه خانواده از ظهر تا شب.

نقل قول
موافقم . اصلا وقتی جنگ بشه رفاهی وجود نداره که کسی بخواد به فکر رفاه باشه ... من میدونم و کاملا هم قبول دارم این حرفت رو ولی بحث جنگ جداست که زیاد به این موضوع امروز ربطی نداره ، و خودش بحث جدا میخواد ، فقط این رو بگم که نمیشه تا یک چیزی شد بگی چون توی جنگ فلان شد پس الان هم باید اینجوری باشه ؛ اینهایی هم که خودشون رو پشت جنگ و شهدا قایم میکنن خیلیاشون دارن روی کارای خودشون سرپوش میذارن . وگرنه حساب اون مردای بی ادعا جداست .

چرا نمیشه حامد؟؟
ما مگه همون مردم نیستیم؟؟
قبول دارم الان خیلی اوضاع فرق کرده.
قبول دارم بخور بخور زیاد شده و داد مردمم به نظر من به خاطر گرونی نیست بیشتر به خاطر اون بخور بخور هاست وگرنه ملت ایران همیشه نشون دادن با گرونی دادشون به این راحتی در نمیاد، این دزدی هاست که داد ملت رو در آورده ولی خب این گرونیه بهونست.
ولی بازم من میگم میشه یه مقدار قناعت کرد.

نقل قول
ببین الان این به یک مشکل تبدیل شده ؛ اینها کشور رو دست گرفتن ، الان کارتل ها اقتصادی کشور رو دست دارن ؛ ایرانی که معدن بزرگ ترین ذخائر گازیه و طبیعیه به خاطره مدیریت نادرست این اقایون به این روز افتاده ! فساد مالی که توشون موج میزنه ، هر کسی هم که یک ساز میزنه ، نظام بانکی شون هم که بر پایه سرمایه داریه و ساست های که دارن بر پایه عمل حرام ربا هست . اتفاقا همین اقای عباسی هم به این موضوع ها اشاره میکنه ، کشور افتاده دست افرادی که نمیتونن نیاز های رفاهی کشور رو رفع کنن و بازم سر جاشون هستند و هیچ کس هم قدرت جا به جایی نداره ، اینها داره کشور رو خراب میکنه . کاملا هم موافقم که از دست کسی کاری بر نمیاد و یک بارم گفته بودم بهت که اگر کسی هم به قصد خدمت بیاد همین اقایون دمشو میچینن ! وقتی توی کشور داره با تمام این شعار ها همچین مدیریتی صورت میگیره جا رو فقط برای اعتراض باز میزاره ؛ اینها که کشور رو دست گرفتن دیگه مطمئن باش از ارمان های اون شهدا و کسایی که میخواستن و میخوان خدمت کنن چیزی باقی نذاشتن ، با همچین مدیریتی که هر دفعه صدای یک اشکال ازش بلند میشه نمیشه به اون ارمان های بزرگ در زمینه رشد همه جانبه کشور رسید. اما راه اعتراض به عملکردشون بازه ...

حامد جان اینایی که گفتی رو همه میدونن، راه برای جلوگیریش بده.
تگر راهی داری بسم ا...
اگر نداری نشین بیرون گود بگو لنگش کن عزیز.
آخه هم من میدونم هم تو میدونی با اعتراض به قیمت مرغ این چیزا درست نمیشه.
پس چرا الکی وجهه خودمون رو ببریم زیر سوال.
اونم مقابل دشمنی که از کاه کوه میسازه.

۳ مرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۰۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۵,۸۲۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۱۶۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۲۸۳ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۳۸۹ بازدید
۲۳ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۶۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۵۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۲۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!