به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال!
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
مدافع تيم فوتبال استقلال گفت: خيال هواداران راحت باشد مصدوميتم برطرف شده و قطعا به دربي مي رسم.

پژمان منتظري در گفتگو با خبرنگاران افزود: با جلسات فيزيوتراژي كه در اين مدت زير نظر دكتر نوروزي انجام داده ام خوشبختانه وضعيتم بهبود يافته و مي توانم در تركيب تيم قرار گيريم.

وي تاكيد كرد: شرايط استقلال بسيار مطلوب است اما اين طور نيست كه در تيم رقيب نداشته باشم چرا كه انگيزه تيم ها براي نتيجه گرفتن مقابل ما دوچندان شده است.

منتظري در خاتمه گفت: از لحاظ آمادگي مشكل خاصي ندارم البته حضورم برابر استقلال اهواز بستگي به نظر كادر فني دارد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
تمرين سبک استقلالي ها در روز بازي تيم ملي
آبي پوشان پايتخت روز چهارشنبه و در ساعتي که ملي پوشان فوتبال کشور در تايلند به ميدان رفته بودند در ورزشگاه دستگردي تمرين سبکي انجام دادند.

به گزارش ايرنا، اين تمرين سبک، يک روز پس از بازي دوستانه استقلال با ذوب آهن نوين راس ساعت 15 و 30دقيقه آغز شد و بازيکنان ابتدا با دويدن در اطراف زمين و انجام حرکات کششي به گرم کردن بدن هايشان پرداختند.
آبي پوشان پس از انجام سپک تاکرا، شوت به دروازه را در دستور کار خود قرار دادند.اين تمرين که بسيار سبک برگزار شد راس ساعت 4:30 پايان يافت.
قبل از آغاز تمرين قلعه نوعي بازيکنان را به دور خود جمع کرد و ضمن يادآوري حساسيت بازي روز شنبه مقابل استقلال اهواز، از بازيکنان خواست اين بازي را دست کم نگيرند.
رينالدو و جان واريو پس از آنکه کمي با تاخير به محل تمرين آمدند به صورت اختصاصي و جدا از ديگران تمرين کردند.
روانخواه نيز بعد از 10 دقيقه تاخير به تمرين آمد و اختصاصي تمرين کرد.
پيش از شروع تمرينات امروز گوسفندي را براي تداوم موفقيت استقلال قرباني کردند.
عليرضا عباسفرد که در تمرين روز گذشته دچار آسيب ديدگي شده بود در تمرينات امروز شرکت کرد اما زودتر از سايرين تمرين را ترک کرد.
هادي شکوري و حسين کاظمي نيز زماني که قلعه نوعي براي بازيکنان صحبت مي کرد با تاخير به تمرين آمدند.
عليزاده و تقي پور و ملي پوشان استقلال ،غايبان تمرين امروز بودند.
خبرنگاراني که تمرينات استقلال را پوشش مي دهند دوباره به دستور مديريت ورزشگاه دستگردي روي سکو ها منتقل شدند.در تمرينات چند روز اخير خبرنگاران در جايگاه VIP حضور داشتند که مجددا در سرما بايد از روي سکوها نظاره گر تمرينات باشند.
تمرين بعدي آبي پوشان راس ساعت 15 فردا در ورزشگاه دستگردي برگزار مي شود.
استقلالي ها روز جمعه ساعت 17 به سمت اهواز پرواز مي کنند.
تعدادي از پيشکسوتان استقلال از جمله رضا رجبي، حسن روشن، اصغر حاجيلو و واعظ آشتياني مدير عامل باشگاه امروز بعد از ظهر در مراسم ختم همسر "کرد نوري" مدير سابق استقلال شرکت کرده و با وي ابراز همدردي کردند.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۱ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
دريافت رضايتنامه از النصر دغدغه اصلى رضا عنايتى است. وى از اينكه مسئولان باشگاه اماراتى او را در بلاتكليفى قرار داده اند ناراحت است. عنايتى مى خواهد به هر شكل ممكن خود را استقلالى كند.

• در خبرها داشتيم با استقلال به توافقات لازم رسيدى. درست است؟
- نه ، هنوز وضعيتم در باشگاه النصر مشخص نشده كه بخواهم با تيم جديدى قرارداد ببندم. تا زمانى كه النصرى ها رضايتنامه ام را صادر نكنند نمى توانم به عضويت تيمى دربيايم.

• به النصرى ها ۲ روز فرصت داده بودى رضايتنامه ات را صادر كنند اما اين اتفاق صورت نگرفت.
- با مسئولان باشگاه النصر قرار جلسه داشتيم كه متأسفانه آنها بدقولى كردند و در جلسه حاضر نشدند تا همچنان بلا تكليف باشم.

• چگونه مى خواهى با اين اوضاع كنار بيايى؟
- واقعاً خودم هم نمى دانم. از اين جلسات مكرر خسته شده ام. هر چه جلسه مى گذاريم به نتيجه نمى رسيم. من ديگر تمايلى به ماندن در النصر ندارم. آنها هم كه رضايتنامه ام را صادر نمى كنند.

• فكر مى كنى بالاخره چه زمانى بتوانى رضايتنامه ات را بگيرى؟
- با اين بلايى كه النصرى ها سر من آورده اند واقعاً خودم هم نمى دانم اما به هر حال بايد ظرف يكى، دو روز آينده تكليف مرا مشخص كنند. من فقط يك چيز مى خواهم و آن رضايتنامه ام است. فاصله من با استقلال ۲ روز است كه اميدوارم اين اتفاق صورت بگيرد.

• با چند تيم ايرانى مذاكره داشتى. در نهايت مقصد عنايتى كجاست؟
- ۴ نماينده ايران در آسيا با من مذاكره كرده اند اما تا زمانى كه از النصر جدا نشوم نمى توانم تيم جديدم را انتخاب كنم.

• به هر حال در اين بين بايد مذاكراتت با يك تيم ،جدى تر از بقيه باشد. آن تيم كدام است؟
- استقلال. اولويت اول من اين تيم است. با استقلال خاطرات شيرينى دارم و دوست دارم در ادامه با پيراهن اين تيم گلزنى كنم. به محض دريافت رضايتنامه ام باب مذاكرات نهايى خود را با استقلالى ها باز مى كنم.

• اينكه مى گويند نيكبخت به تو پيشنهاد بازى در پرسپوليس را داده و گفته همتيمى وى شوى درست است؟
- نه، كدام پيشنهاد! عليرضا از دوستان خوب و صميمى من است اما او هيچ وقت من را به پرسپوليس دعوت نكرده است. اين خود من هستم كه در اين خصوص تصميم مى گيرم و كارى هم به پيشنهاد ديگران ندارم.

• احتمال پرسپوليس شدنت چقدر است؟
- من به پرسپوليس فكر نمى كنم. تنها چيزى كه دغدغه اصلى من است گرفتن رضايتنامه از النصر است. پس از اينكه از اين تيم اماراتى جدا شدم مذاكراتم را با استقلالى ها ادامه مى دهم. اگر با استقلال به توافق نرسيدم آن وقت به دنبال مذاكره با تيم هاى ديگر مى روم.

• تا نهايى شدن ليست استقلال در AFC، پنج روز بيشتر فرصت باقى نمانده. مى توانى در اين چند روز باقى مانده رضايتنامه ات را بگيرى؟
- هدف من همين است. اينقدر النصرى ها امروز و فردا كرده اند كه ديگر به وعده هاى آنها اهميت نمى دهم. اميدوارم در اين چند روز باقى مانده رضايتنامه ام را بگيرم. دوست دارم نامم را جزو اسامى ارسالى استقلال به آسيا ببينم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
فهرست بازيكنان استقلال براي كنفدراسيون آسيا با يك جاي خالي ارسال شده است.

در آستانه بازي تيم استقلال تهران در چارچوب هفته بيست و چهارم ليگ برتر چند خبر از اين باشگاه در پي مي‌‏آيد:
*** فهرست بازيكنان استقلال جهت شركت در ليگ قهرمانان آسيا به AFC ارسال شده است، اما اين فهرست همچنان يك جاي خالي دارد كه در صورت اضافه شدن بازيكن جديد به اين تيم نامش به فهرست قبلي اضافه خواهد شد.
*** سرپرست تيم فوتبال استقلال تهران برخلاف ادعاي واعظي آشتياني مبني بر اينكه اعلام كرده اقدامي از سوي اين باشگاه براي جذب عنايتي صورت نمي‌‏گيرد گفت: " همچنان درصدد دريافت رضايتنامه او براي به خدمت‌‏گيري اين مهاجم مشهدي هستيم تا نامش را پيش از پايان آخرين مهلت ارسال اسامي نهايي بازيكنان به AFC اعلام كنيم." قلعه‌‏نويي نيز امروز در گفت و گو با ايلنا از اين موضوع و صحبت‌‏هايش با هيات مديره خبر داد. ياد‌‏اور مي‌‏شود آخرين مهلت ارسال اسامي 19 فوريه برابر با اول اسفند ماه تعيين شده است.
*** ملي‌‏پوشان تيم استقلال خسرو حيدري، پيروز قرباني، سياوش اكبرپور، آرش برهاني و وحيد طالب‌‏لو بامداد امروز از طريق فرودگاه امام خميني (ره) وارد تهران شدند. اين نفرات طبق هماهنگي‌‏هاي قبلي انجام شده بايد امروز كاروان تيم استقلال در سفر به اهواز را همراهي كنند.
*** هر پنج ملي‌‏پوش استقلال در تركيب اصلي اين تيم در مصاف با استقلال اهواز به ميدان خواهند رفت. طبق تماس‌‏هاي تلفني انجام شده با بازيكنان استقلال از تهران به بانكوك، مربيان اين تيم از آخرين شرايط نفرات خود مطلع شده و قرار است با وجود آمادگي هر پنج نفر، از وجود تمام آنها در مصاف فردا استفاده شود.
*** باشگاه استقلال براي برد اين تيم در ديدار فردا هيچ پاداش ويژه‌‏اي در نظر نگرفته است. بازيكنان استقلال تهران در صورت پيروزي در اين ديدار معادل پاداش‌‏هاي خارج از خانه هميشگي‌‏شان را دريافت خواهند كرد.
*** كاروان تيم استقلال تهران براي مصاف با استقلال اهواز ساعت 17:00 امروز از طريق فرودگاه مهرآباد، تهران را به مقصد اهواز ترك مي‌‏كند. اين تيم بايد ساعت 13:30 فردا در ورزشگاه تختي اين شهر برابر همنام اهوازي‌‏اش به ميدان برود.
*** باشگاه استقلال اعلام كرد‌ در مورد در اختيار قرار دادن بازيكنانش براي ديدارهاي تيم ملي همه گونه همكاري را با فدراسيون فوتبال انجام خواهد داد و بابت در اختيار نداشتن پنج نفر از نفرات اصلي‌‏اش در طول هفته جاري نگران نبوده است.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
هماهنگی بین مدیر و سرمربی موج می زند. یکی با آمدن رضا عنایتی مخالف است و دیگری موافق!!!
واعظ آشتیانی که خود را مدیری توانمند و با دیسپیلین می داند، در روزهای حساس باشگاه استقلال که تا یک ماه دیگر باید خود را برای رقابت های آسیایی آماده کند بسیار بی تجربه و ضعیف عمل می کند. او حتی نمی تواند با سرمربی خود هماهنگ شود تا حداقل در ظاهر کسی از اختلافات درونی باشگاه مطلع نشود.
قلعه نویی چندین بار در مصاحبه های مختلف از تمایل خود برای امضای قرارداد با رضا عنایتی صحبت کرده و اعلام کرده گزینه اول آن ها در خط حمله عنایتی است اما واعظ این مصاحبه ها را به حساب شیطنت خبرنگاران و تحریف حرف های سرمربی تیمشان می گذارد. اما آیا مصاحبه با دوربین های تلویزیونی هم شیطنت است؟
آشتیانی در جدیدترین اظهار نظر خود اعلام کرده قرار نیست در باشگاه استقلال حرف های متضاد زده شود و به همین دلیل مصاحبه را نظام مند کردم! این درحالی است که قلعه نویی می گوید اینگونه نیست و عنایتی قطعاً گزینه اول استقلال است.
به هواداران استقلال حق می دهیم که از این اظهارات ضد و نقیض سرگیجه بگیرند. واقعاً در باشگاه بزرگی همچون استقلال وقتی هماهنگی بین مدیر و سرمربی این تیم که جز مهمترین ارکان باشگاه محسوب می شوند دیده نمی شود، نباید انتظار داشته باشیم مشکلاتی همچون بازی تیم بانوان و نوجوانان این باشگاه رخ ندهد.
قطعاً اگر واعظ آشتیانی و امیر قلعه نویی صحبت های خود را یکی نکنند و هر روز مصاحبه ضد و نقیض در تخریب دیگری انجام دهند، استقلال لطمه بزرگی در رقابت های لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا خواهد دید.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
به نظر مى رسد مشكلات استقلال در عرصه مالى طى يك ماه آينده مرتفع خواهد شد و زمينه براى پرداخت حقوق معوقه بازيكنان فراهم مى آيد.بر اساس خبرى كه صبح ديروز توسط يكى از مسئولان اين باشگاه در اختيارمان گذاشته شد گروه بازرگانى استقلال مذاكراتى را با يك شركت داخلى انجام داده و با آنها به نوعى بر سر همكارى در ليگ قهرمانان آسيا هم به توافق رسيده است تا بتواند با تبليغ براى آن شركت بر ميزان درآمد خود بيفزايد طبق گفته اين مقام مسئول: اگر استقلال با شركت فوق به توافق برسد مبلغى بالغ بر 600 ميليون تومان درآمد خواهد داشت ودر طول مرحله گروهى ليگ قهرمانان آسيا آرم يكى از 3 شركت بزرگ و معتبر داخلى را به عنوان حامى مالى اصلى خود بر روى سينه بازيكنانش خواهد زد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
دیدار تیم های فوتبال استقلال اهواز و استقلال تهران در حالی عصر امروز با پیروزی شاگردان قلعه نویی به پایان رسید که تماشاگران تیم میزبان نسبت به عملکرد علی انصاریان اعتراض می کردند.

تیم فوتبال استقلال تهران در نخستین دیدار از روز دوم هفته بیست و چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های عصر امروز در ورزشگاه تختی اهواز برای تیم فوتبال استقلال این شهر به پیروزی دست یافت.

حاشیه های این دیدار را در زیر می خوانید:

* پیش از آغاز مسابقه، بازیکنان دو تیم به احترام صفر ایرانپاک که روز گذشته دار فانی را وداع گفت، یک دقیقه سکوت کردند.

* تماشاگران استقلال اهواز اعتقاد داشتند دو گل ابتدایی استقلال تهران روی اشتباه علی انصاریان مدافع پیشین این تیم به ثمر رسیده است و تعدادی از آنها هم علیه این بازیکن شعار دادند.

* در دقیقه 20 بازی افشین کمایی یکی از مربیان تیم فوتبال استقلال اهواز در کنار زمین حاضر شد و به شدت به نحوه بازی انصاریان اعتراض کرد و از وی خواست با دقت بیشتری به بازی ادامه دهد.

* در هنگام اعلام پنالتی به سود تیم استقلال اهواز تعدادی از تماشاگران به تصمیم داور اعتراض کردند اما وقتی طالب لو ضربه ماهینی را مهار کرد، اکثریت تماشاگران حاضر در ورزشگاه به شدت این دروازه بان را تشویق کردند.

* تعدادی از تماشاگران با سر دادن شعارهایی خواستار حضور برهانی در زمین مسابقه شدند که قلعه نویی خطاب به آنها گفت به علت دردی که این بازیکن از ناحیه پا دارد، به وی استراحت داده است.

* امیر قلعه نویی سرمربی تیم فوتبال استقلال تهران در بین دو نیمه به سمت ناظر بازی رفت و در مورد ضربه پنالتی که به سود تیم استقلال اهواز گرفته شده است، با وی صحبت کرد.

* از دقیقه 85 بازی و پس از به ثمر رسیدن گل سوم استقلال تهران، تماشاگران علاقمند به تیم استقلال اهواز ورزشگاه را ترک کردند تا نیمی از سکوهای ورزشگاه خالی به نظر آید.

* در پایان مسابقه تعدادی از تماشاگران به عملکرد تیم استقلال اهواز اعتراض کردند. ضمن اینکه یکی - دو نفر از تماشاگران که به زمین مسابقه وارد شده بودند، توسط نیروهای امنیتی ورزشگاه دستگیر شدند.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: اينقدر نگوييد تيم ما قهرمان مي‌شود. ما براي رسيدن به اين مقام راه سختي داريم.

امير قلعه‌نويي پس از پيروزي 3 بر صفر مقابل استقلال اهواز درباره اينكه آبي‌پوشان تهراني به قهرماني نزديك شدند؛ اظهار داشت: صحبت از قهرماني استقلال نكنيد. ما براي رسيدن به اين مقام بازي‌هاي دشواري داريم . يكي از اين بازي‌ها چهارشنبه مقابل راه‌آهن است و بايد تمركز خود را براي اين بازي بگذاريم.
وي درباره جريان بازي عنوان كرد: استقلال اهواز را هرگز نمي‌توانيد با ما مقايسه كنيد. ما در طول بازي تيم برتر ميدان بوديم اما آنها هم به ما فشار آوردند و من اين را قبول مي‌كنم. توانستيم با پرس در دقايق اول بازي، گل بزنيم. اين مسئله باعث شد از لحاظ روحي تقويت شويم.
قلعه‌نويي ادامه داد: من از زمين فوتبال اهواز گله دارم. به اعتقادم چمن تختي مناسب نيست و جاي تاسف دارد كه ليگ برتر چنين زمين‌هايي دارد.
سرمربي استقلال با انتقاد از داوري مرادي گفت: به قضاوت او معترضم به خصوص روي صحنه پنالتي كه به نظرم خطا نبود. نمي‌دانم چرا او اين پنالتي را گرفت.
قلعه‌نويي درباره جذب مهاجم جديد خاطرنشان كرد: براي ليگ قهرمانان آسيا به يك مهاجم نياز داريم و طي چند روز آينده اين مهاجم را انتخاب مي‌كنيم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم گلزن تيم استقلال تهران با اشاره به ديدار امروز تيمش مقابل استقلال اهواز گفت: با توجه به زمين نامناسب ورزشگاه تختي اهوازتوانستيم به پيروزي خوبي در برابر تيم خوب استقلال اهواز دست يابيم تا ضمن حفظ صدرنشيني، فاصله خود را با تعقيب كننده هاي خود افزايش دهيم.

عليرضا عباسفرد افزود: امروز بازي خوبي را برگزار كرديم و با وجود اينكه زمين ناهموار بود و باد تندي هم در اهواز در حال وزيدن بود و اين موارد در روند بازي ما تاثير گذاشته بود اما خدا را شكر توانستيم سه امتياز بازي را كسب كنيم تا به صدرنشيني خود ادامه دهيم.

وي ادامه داد: مساله‌‏اي كه كار ما را در برابر تيم استقلال اهواز راحت كرد گل زود هنگام سياوش اكبرپور بود كه باعث شد استقلال اهواز بازي تهاجمي را در دستور كار خود قرار دهد و ما توانستيم گل‌‏هاي بعدي را به ثمر برسانيم و چند موقعيت گل را هم به هدر داديم.

مهاجم تيم استقلال تهران اضافه كرد:‌ خدا را شكر ما توانستيم در دقيقه اول گل بزنيم چرا كه تيم استقلال اهواز براي كسب يك امتياز به ميدان آمده بود اما ما فقط سه امتياز را مي‌‏خواستيم و در نهايت هم توانستيم به آن دست يابيم. شايد فكر نمي‌‏كرديم در اهواز بتوانيم با اختلاف سه گل استقلال اهواز را شكست دهيم اما همانطور كه گفتم گل زود هنگام اكبرپور باعث شد با بازي تهاجمي حريف به گلهاي دوم و سوم دست پيدا كنيم.

عباسفرد گفت:‌‏اينكه در چند بازي اخير تيم استقلال تهران توانسته ام گل زني كنم فقط خواست خدا بوده و خودم هم تلاش مي كنم تا بتوانم به تيم استقلال كمك كنم.

وي گفت: من دوست دارم هر موقع براي استقلال تهران بازي مي كنم براي اين تيم مثمر ثمر باشم. اگر در بازي هاي آينده حتي نيمكت نشين هم باشم هيچ مشكلي نيست و مهم اين است كه استقلال تهران پيروز شود. فرقي هم ندارد كدام بازيكن در تركيب اصلي قرار بگيرد.

وي افزود: هنوز براي قهرماني خيلي راه درازي پيش رو داريم و از ده مسابقه باقي مانده حداقل بايد 21 امتياز از 30 امتياز را كسب كنيم. حتي تيم هايي كه هفت هشت امتياز از ما عقب هستند مي‌‏توانند اميدوار به كسب قهرماني باشند.

مهاجم تيم استقلال تهران ادامه داد: هنوز نمي دانم با بازي هايي كه انجام داده ام به تيم ملي دعوت مي شوم يا نه اما اگر دعوت شوم با جان و دل در خدمت تيم ملي هستم و اگر غير از اين بود بيشتر تلاش مي كنم تا به تيم ملي دعوت شوم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
استقلال تهران در روزی که چند غایب داشت و بازیکنان ملی پوش آن ها خسته به نظر می رسیدند با سه گل شاگردان اکبر میثاقیان را در هم بکوبید تا نشان دهند این استقلال به هیچ تیمی رحم نمی کند. شاگردان قلعه نویی حتی در روز بد خود هم تیم حریف را گلباران می کنند و گلی دریافت نمی کنند.
اگر از نوک حمله بخواهیم شروع کنیم، به مهاجمانی می رسیم که فقط گل می زنند و کاری غیر از این انجام نمی دهند. حتی اگر بهترین گلزن لیگ هم محروم یا خسته باشد، عباسفرد و اکبرپور کار حریفان را یکسره می کنند. در مرکز زمین، در نبود جانواریو خلاق هم این تیم به مشکل نمی خورد، همان طور که در نبود جباری و مصدومیت 2 ماهه او، استقلال شادابی خود را از دست نداد. خط دفاعی استقلال با وجود اینکه گفته می شود متزلزل است، گل دریافت نمی کند و وحید طالب لو پنالتی می گیرد.
با این وضعیت چه تیمی قادر است استقلال را شکست دهد؟
در بازی امروز، مجتبی جباری یک لیدر به تمام معنا برای تیمش بود. شاید بتوان گفت یکی از بازیکنانی است که در حد استاندارد در زمین می دود و نوع دوندگی او بهینه است. در دنیا فوتبالیست ها بطور میانگین 14 کیلومتر در زمین می دوند ولی در ایران این آمار چیزی در حدود 8 یا 9 کیلومتر است. مجتبی جباری که به تازگی از بند مصدومیت رهایی یافته نشان داد فراتر از فوتبال ایران بازی می کند، او روی گل سوم استقلال همه کار کرد. استارت زد، دریبل زد، پاس داد و برهانی لقمه آماده را وارد دروازه کرد. شما در نظر بگیرید جانواریو در کنار مجتبی جباری آماده قرار بگیرد، آیا حریفان استقلال توان مقابله خواهند داشت؟!
مهاجمان استقلال برعکس مهاجمان رقیب دیرینه این تیم فقط گل می زنند و دیگر هیچ! سه گل از سه مهاجم! نهایت آرزوی یک مربی داشتن سه مهاجم آماده است تا در طول بازی فرصت تغییر سیستم را داشته باشد. مهاجمان استقلال آنقدر خوب ظاهر شدند که فرهاد مجیدی آماده به اجبار باید در مرکز زمین بازی کند که او نیز بازی های بسیار خوبی برای استقلال انجام داده است و حتی در کارهای دفاعی تاثیرگذار نشان می دهد.
حسین کاظمی نیز امروز وظیفه خود را به نحو احسن انجام داد و همچون سدی در جلوی مدافعان استقلال، مانع از بازیسازی هافبک استقلال اهواز شد. هافبک های کناری استقلال مثل بازی با صبای قم و برق شیراز عملکرد خوبی داشتند. قلعه نویی همواره نگران سمت چپ تیمش بود و بازی های خوب خسرو حیدری توقعات را از سمت چپ استقلال بالا برده بود، اما با آمادگی هفته های اخیر هاشم بیک زاده، نگرانی قلعه نویی هم برطرف شده و بازیکن سابق مقاومت سپاسی پایه گذار گل اول استقلال بود.
مدافعان و دروازه بان استقلال هم که امروز بدون نقص بازی کردند و طالب لو با مهار ضربه پنالتی ماهینی در آخرین دقایق نیمه نخست از بازگشت استقلال اهواز به بازی جلوگیری کرد.
استقلال همه چیز دارد. روحیه، جنگندگی، بازیکن، مربی و ... و با این تیم حتی در آسیا هم مدعی است. استقلال در لیگ ایران که حریفی در حد و اندازه های خود نمی بیند، آیا در آسیا تیمی می تواند شاگردان قلعه نویی را شکست دهد؟

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۳۷۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۴۰ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۷۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۳۷۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۳۸۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۸۸۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۹۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۶۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۲۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۰ کاربر آنلاین است. (۱۱۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!