به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی سری آ
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ستاره برزيلي ميلان نسبت به حضور در ليگ فوتبال جزيره ابراز علاقه‌مندي كرد.

به گزارش یوفا: كاكا ستاره ميلان پس از گفت‌وگو با روبينيو و الانو هم تيمي‌هاي خود در تيم ملي برزيل گفت كه بازي در ليگ برتر انگليس طي سال‌هاي آتي براي او فوق‌العاده خواهد بود.

كاكا پيش از ديدار پنج‌شنبه شب ميلان برابر پورتسموث در چارچوب رقابت‌هاي جام يوفا به Sky Sport گفت: ليگ برتر مسابقات بسيار فشرده و بازيكنان و تيم‌هاي بزرگي را به همراه دارد. فكر مي‌كنم ليگ برتر بهترين ليگ جهان است و شايد روزي، نمي‌دانم چه زمان اما، در ليگ برتر توپ بزنم.

كاكا ادامه داد: «من دوستان بسياري دارم كه در آنجا بازي مي‌كنند بنابراين گاهي بازي‌هاي ليگ برتر را تماشا مي‌كنم. با روبينيو و الانو کمي درباره منچستر سيتي صحبت كرده‌ام اما، هيچ چيز مشخص نيست. من بسيار خوشحالم كه آنها قصد به خدمت گرفتن مرا دارند اما، فكر مي‌كنم انجام اين كار بسيار دشوار است.»

قرارداد هافبك 26 ساله ميلان با اين تيم تا سال 2013 است و اگرچه كاكا از بابت دستاوردهايش در سن‌سيرو خوشحال است اما، او مي‌گويد كه ممكن است فوتبال خود را در خارج از ايتاليا ادامه دهد.

كاكا گفت: اگر روزي مجبور به ترك ميلان شوم دليلش اين است كه اهداف من با اهداف اين تيم مشترك نخواهد بود. شايد بعدها زمان جدايي از ميلان برسد. اكنون فكر مي‌كنم كه من و ميلان در جاده مشتركي گام برمي‌داريم در نتيجه ترك اين تيم كار آساني نخواهد بود اما،‌هيچ چيز معلوم نيست.

در همين حال كاكا درباره پيوستن بكام به جمع ميلاني‌ها ابراز خوشحالي كرده و اميدوار است تا مدت زمان قرارداد هافبك انگليسي با روتسونري افزايش يابد.

مرد سال فوتبال جهان در سال 2007 گفت: زماني كه بكام براي ميلان به ميدان برود، متوجه مي‌شود كه ميلان چگونه تيمي است و در آن زمان شايد تمايل داشته باشد كه بيشتر در كنار ما بماند. شايد تا پايان فصل يا شاهد هم تا يك سال ديگر.

كاكا خاطرنشان كرد: من به بکام علاقه دارم و او بازيكن بسيار مفيدي است. او استعدادهاي بسياري از جمله زدن شوت‌هاي زيبا دارد. بازي در كنار او باعث خوشحالي من مي‌شود.

۸ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
كاكا هديه ي كريسمس مارك هيوز

--------------------------------------------------------------------------------

در حاليكه همگان پيشنهاد سيتي رو براي كاكا و بوفون نچندان مهم ارزيابي مي كردن با ابراز علاقه ي كاكا به سيتي در مصاحبه اي پيش از بازي ميلان و پورتموث احتمال اين انتقال قوت گرفت
مارك هيوز در مصاحبه اي با اعلام اينكه چنين انتقالي سه ماه پيش غير قابل تصور بود گفت كه بي صبرانه منتظر ژانويه است
با اين همه كاكا در اون مصاحبه تاييد كرد كه فعلا مي خواهد در ميلان بماند اما درمورد سيتي با الانو روبينو صحبت كرده و معتقد است ليگ برتر بهترين ليگ جهان است

۸ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
بهترين هاي سري A در سال 2008 / دل پيرو و ابراهيموويچ بيشترين بخت
یوفا: نامزدهاي بهترين بازيکن رقابت هاي سري A ايتاليا در فصل 2008-2007مشخص شدند.

به گزارش یوفا: اتحاديه فوتبال ايتاليا (ACI) روز پنجشنبه نامزدهاي کسب عنوان بهترين بازيکنان سال کالچيو معروف به Oscar Del Calcio 2008 را اعلام کردند که در اين بين بخت هاي کاکا براي عنوان بهترين بازيکن خارجي حاضر در سري A چندان زياد به نظر نمي رسد.

الساندرو دل پيرو کاپيتان يوونتوس که فصل گذشته به عنوان آقاي گل رقابت هاي سري A شناخته شد، از نامزدهاي جدي کسب عنوان بهترين بازيکن اين رقابت ها در سال 2008 است. دل پيرو از سال 1997 تاکنون هرگز اين عنوان را از آن خود نکرده است.

بهترين هاي سري A توسط بازيکنان حرفه اي فوتبال ايتاليا و با آراي آنها شناخته مي شوند. نکته جالب توجه در اين فهرست نبود نامي از روبرتو مانچيني سرمربي پيشين اينتر به عنوان يکي از نامزدهاي کسب عنوان بهترين سرمربي سال است.

فهرست کامل نامزدهاي سال 2008 به شرح زير بوده و برندگان امسال روز 19 ژانويه 2009 طي مراسم ساليانه ACI معرفي خواهند شد.

*بهترين بازيکن ايتاليايي:

الساندرو دل پيرو (يوونتوس)، دنيله دروسي (رم)، آندرا پيرلو (ميلان)

*بهترين بازيکن خارجي:

زلاتان ابراهيموويچ (اينتر)، ريکاردو کاکا (ميلان)، آدريان موتو (فيورنتينا)

*بهترين دروازه بان:

جيانلوئيجي بوفون (يوونتوس)، سباستين فري (فيورنتينا)، ژوليو سزار (اينتر)

*بهترين مدافع:

جورجيو کيليني (يوونتوس)، فليپه مکسس (رم)، الساندرو نستا (ميلان)

*بهترين بازيکن جوان:

ماريو بالوتلي (اينتر)، سباستين جيووينکو (يوونتوس)، مارک همسيک (ناپولي)

*بهترين سرمربي:

کارلو آنجلوتي (ميلان)، چزاره پراندلي (فيورنتينا)

*بهترين داور:

اميديو مورگانتي، روبرتو روزتي، ماسيميليانو ساکاني

۸ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
يوونتوس و خريدهاي ايتاليايي

--------------------------------------------------------------------------------

باشگاه يوونتوس براي حفظ اسكلت ايتاليايي تيمش ليستي از بازيكنان ايتاليايي مورد نيازش رو تهيه كرده كه شامل سانتا كروچه مدافع ناپولي ، آكويلاني هافبك رم ، دي آگوستينو هافبك اودينزه ، جوزپه روسي مهاجم ويا رئال است
اضافه مي كنم پيشتر هم يوونتوس علاقه ي خودشو براي خريدن كاسانو ، زاكاردو ، بارزاگلي و گروسو ابراز كرده بود
اميدوارم پروژه ي ايتاليايي كردن يوونتوس موفق بشه

ياد اون زماني بخير كه باشگاهها فقط 3 بازيكن خارجي همزمان تو تركيب داشتن اينطوري هم هويتشون حفظ مي شد هم سهميشونو براي خريد بهترين بازيكنان خارجي مصرف مي كردن

ياد ميلان ساچي با گوليت ريكارد فن باستن بوبان سانسويچ افتادم الان دلم مي خواد گريه كنم
نوستالوژي كجايي كه داداشتو كشتن

۸ آذر ۱۳۸۷
نام کاربری: DAIMON
پیام: ۲,۲۹۳
عضویت از: ۱۹ مرداد ۱۳۸۷
از: بوشهر
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هر 143 دقيقه يك گل خورده / گاتزتا دلواسپورت: "مانينگر" بهتر از "بوفون"

سيب ديدگي جان لوئيجي بوفون اين فرصت را به الكساندرو مانينگر داد تا بتواند توانايي‌هايش را در دروازه‌ي يوونتوس تورين بروز دهد و از پيوستن به اين تيم ناراضي نباشد.

روزنامه ورزشي "گاتزتا دلواسپورت" ايتاليا سنگربان اتريشي يووه را بهتر از بوفون دانست.

مانينگر كه دروازه‌بان تيم ملي اتريش نيز هست، در چند بازي اخير جانشين بوفون آسيب ديده شد و از پس همه انتظارها از خودش برآمد.

روزنامه‌ي گاتزتا دلواسپورت روز جمعه درباره او تيتر زد: «مانينگر شگفت‌انگيز، او از بوفون بهتر است.»

اين دروازه‌بان اهل سالزبورگ اتريش از نخستين باري كه درون دروازه بانوي پير فوتبال اروپا قرار گرفته تاكنون تنها شش بار دروازه‌اش را به روي حريفان باز شده ديد، بنابراين او در هر ‌١٤٣ دقيقه تنها يك بار گل خورده است كه عملكردي جنجالي است. بوفون در چهار بازي سه بار توپ را از دروازه‌اش بيرون كشيد.

مانينگر در ارزيابي‌ها متوسط نمره‌ي شش را به خود اختصاص داد. در حالي كه بوفون بايد به نمره‌ي ‌٨٧/٥ بسنده كند.

يووه در ازاي ‌٧٥٠ هزار يورو اين سنگربان اتريشي را به خدمت گرفت كه براي اين تيم بسيار با ارزش بوده است.

منبع

با وجودی که نگاهت، با دلم یاری نمی کرد
دلم از ایثار احساس، به تو خود داری نمی کرد
۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
نقل و انتقالات احتمالي يوونتوس

سايت گل از مذاكرات يوونتوس و جنوا براي انتقال قرضي جيووينكو به جنوا تا پايان فصل خبر داد كه چنانچه اين انتقال صورت گيرد وي به دو بازيكن ديگر يوونتوس كه هم اكنون به صورت قرضي در جنوا هستند يعني كرسچيتو و پالادينو ملحق مي شود در همين حال باشگاه آرسنال نيز خواهان به خدمت گيري وي است اما يوونتوس كه آينده ي بزرگي را براي وي پيش بيني مي كند نمي خواهد او را به صورت دائمي واگذار كند باشگاه آرسنال همچنين خواهان به خدمت گيري ياكوئينتا مهاجم يووه نيز هست كه بعد از آمائوري ، ترزگه و دل پيرو انتخاب چهارم رانيري محسوب مي شود

از سوي ديگر خبر خروج يحيي توره از بارسا به مقصد يوونتوس يا آرسنال نيز شنيده مي شود چرا كه وي با حضور سيدون كيتا شانس زيادي براي بازي در تركيب اصلي برخوردار نيست و البته يوونتوس به شكل جدي به دنبال اضافه كردن وي به تركيب خودش است

تو مغز اين يوونتوسي ها چي مي گذره من نمي فهمم آخه مگه يه تيم چندتا هافبك دفاعي مي خواد اشكال يوونتوس در نداشتن يه هافبك تهاجمي و بازيگردانه مثل سيدورف ، راكيتيچ و ديگو و گر نه تا همين الان هم اونها 4 تا هافبك دفاعي دارن كه همشون شبيه به هم بازي مي كنن 2 تا شون پولسن و سيسوكو طي 5|1 اخير خريده شدن و بازيكنان خيلي خوبي هستند تازه اون 2 تاي ديگه يعني تياگو و زانتي كه ضعيف ترن هم سابقه ي بازي ملي دارن به علاوه ماركزيوو و ندود هم مي تونن تو اين پست بازي كنن

۹ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فوتبال ايتاليا: يوونتوس نزديكترين رقيب اينتر صدرنشين شد
یوفا: تيم فوتبال يوونتوس شنبه شب پس از پيروزي پرگل چهار بر صفر بر رجينا در شهر برفي تورين به مكان دوم مسابقات سري آ صعود كرد .

به گزارش یوفا: اين پيروزي ششمين پيروزي يوونتوس طي هفت ديدار گذشته ليگ فوتبال ايتاليا بود .

در پي ضربات منجر به گل مائورو كامورانزي ، آمائوري و جورجيو چيليني ، الساندرو دل پيه رو مهاجم كاركشته يوونتوس نيز دويست و پنجاهمين گل خود را با پيراهن اين تيم به ثمر رساند .

اين پيروزي ، يووه را به لطف تفاضل گل بهتر بالاتر از آث ميلان و در فاصله سه امتيازي اينتر صدرنشين و مدافع قهرماني سري آ قرار داد . ولي اين دو تيم بزرگ ميلاني بايد يكشنبه به ميدان بروند .

اين پنجمين بار طي هشت بازي بيرون از خانه رجينا بود كه اين تيم متحمل يك شكست سنگين شده و بيش از حداقل سه گل دريافت كرد و لذا تاكنون اسم رجينا به عنوان تيمي كه در بين ‪ ۲۰‬تيم حاضر در سري آ داراي بدترين خط دفاعي است ، به ثبت رسيده است .

در ديگر ديدار شنبه كه زودتر انجام شد ، كاتانيا پس از توقف يك بر يك در خانه خود در برابر تيم پايين جدولي لچه نتوانست با ناپولي تيم چهارم جدول هم امتياز شود .

اين ميزبان سيسيلي پس از گذشت حدود يك ساعت از بازي با گل ميشل پائولوچي ستاره جوان خود جلو افتاد ولي تيم ميهمان توانست هشت دقيقه بعد توسط خوزه ايگناسيو كاستيلو بازيكن تعويضي آرژانتيني خود نتيجه را مساوي كرده و يك امتياز بازي را براي كمك به فرار خود از منطقه سقوط كسب كند .

۱۰ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
هفته چهاردهم كالچو ايتاليا / شكست ميلان و افزايش فاصله با اينتر

تيم فوتبال آ.ث ميلان در شب دوم هفته چهاردهم سري A ايتاليا برابر پالرمو متحمل شكست 3 بر يك شد.

در شب تلخ ميلان، شاگردان مورينيو بودند كه با غلبه بر ناپولي، فاصله خود را با رقيب سنتي خود افزايش دادند.

* نتايج بازي هاي شب دوم هفته چهاردهم سري A ايتاليا:

رم يك- فيورنتينا صفر
گل: توتي 59

آتالانتا 2- لاتيزو صفر
گل‌ها: والدس 54 و فلوكاري 68

كالياري يك- سمپدوريا صفر
گل: خه‌دا 48

جنووا يك- بولونيا يك
گل‌ها: اسكولي 55 براي جنووا و وايو 63 براي بولونيا

اينترميلان 2- ناپولي يك
گل‌ها:كوردوبا 16 و مونتاري 24 براي اينتر و لاوتزي 36 براي ناپولي

سيه نا يك- تورينو صفر
گل: ماكارونه 19

اودينسه صفر- كيه وو يك
گل: فليپ (گل به خودي- 87)

پالرمو 3- آ.ث ميلان يك
گل‌ها: ميكولي 50، كاواني 59 و سيمپليسيو 80 براي پالرمو و رونالدينيو (پنالتي- 83) براي ميلان

در پايان هفته چهاردهم با احتساب ديدار عقب افتاده رم و سمپدوريا، اينتر ميلان در صدر جدول ايستاده است:

1- اينترميلان 33 امتياز
2- يوونتوس 27 امتياز
3- آ.ث ميلان 27 امتياز
4- ناپولي 24 امتياز
5- لاتزيو 23 امتياز

منبع

۱۱ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
حميدزيچ: با پيراهن يوونتوس از فوتبال خداحافظي مي‌كنم.

بازيكن مسلمان و بوسنيايي يوونتوس تورين گفت: با پيراهن تيم توريني به كار خود در فوتبال پايان مي دهم.

به نقل از سايت اخبار فوتبال جهان، حسن سالي حميدزيچ اظهار داشت: از زماني كه به يوونتوس آمدم تاكنون بطور پيوسته ايام خوشي را همراه تيم سپري كرده ام. گمان مي كنم در آينده نيز كماكان پيراهن اين تيم ايتاليايي را برتن داشته باشم.
اين بازيكن 32 ساله افزود: باشگاه علاقه زيادي به ادامه حضورم دارد و تصور مي كنم در سال هاي آتي در خدمت يوونتوس بمانم و حتي با اين تيم از دنياي فوتبال كناره بگيرم.
حميدزيچ دو فصل قبل از تيم بايرن مونيخ آلمان جدا شد و به ايتاليا رفت تا پيراهن تيم توريني را بر تن كند. قرارداد فعلي او با اين باشگاه تا سال آينده است.

منبع

۱۱ آذر ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
- شاهین بوشهر
- اسپانیا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
دل پيه رو: هنوز هم زدن گل مرا هيجان زده مي‌كند.

الساندر دل پيه رو كاپيتان تيم فوتبال يوونتوس ايتاليا بعد از به ثمر رساندن دويست و پنجاهمين گل خود در اين تيم مقابل رجينا تصديق كرد، هنوز هم از گلزني به وجد مي‌آيد.

به گزارش سايت گل، يوونتوس با پيروزي ‪ ۴‬بر صفر در اين مسابقه به دليل تفاضل گل بهتر در جدول مسابقات سري آ، بالاتر از آث ميلان قرار گرفت.

دل پيه روي ‪ ۳۴‬ساله بعد از مسابقه گفت: اگر خوب بازي كنم اما گل نزنم، خوشحال مي‌شوم اما اگر گل بزنم خيلي خوشحال تر مي‌شوم. اين گل‌ها هنوز روي من تاثير مي‌گذارند. نمي‌توانم انكار كنم. اما اين ركوردها، اهدافي نيستند كه من براي خودم قرار داده ام. البته قهرماني در سري آ خيلي مهم است ولي هدف من، پيشرفت است.

وي افزود: بعد از ديدار با رجينا يك روز تعطيلي دارم كه در كنار خانواده ام مي‌مانم اما مسابقه اينترميلان - ناپولي را هم تماشا خواهم كرد.

اينترميلان هم اكنون با ‪ ۳۰‬امتياز صدرنشين جدول سري آ است اما يوونتوس نيز بعد از پيروزي ديشب توانست فاصله خود را با اين تيم به سه امتياز برساند.

منبع

۱۱ آذر ۱۳۸۷

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۶,۳۱۷ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۶۳ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۸۳ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۵,۲۲۱ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۹۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۸۳۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۸۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۹۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۷۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۹ کاربر آنلاین است. (۱۴۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!