به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: پل ارتباطی با ناظرین بخش!
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

نام طراح کاریکاتور های اسپورت معلوم نیست ، ناشناسه اما الموندو رو به زودی قرار میدیم .

کاریکاتوریست اسپورت برای ما ناشناسه دیگه درسته؟
حالا همین الموندو هم غنیمتی است،تشکر می کنم!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کاریکاتوریست اسپورت برای ما ناشناسه دیگه درسته؟

نه عمومیه برای همه ناشناسه ... اگر شما تونستی اسمش و مشخصاتش رو پیدا کنی بزاری ممنونت میشیم

۱۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
خب اینم یه معرفی مختصر از کاریکاتوریست روزنامه الموندو دپورتیوو:

خائومه کاپدویلا (Jaume Capdevila)

خائومه کاپدویلا برگا ملقب به KAP، طنز پرداز و کاریکاتوریست تعدادی از ژورنال های بارسلونا از جمله : لا وانگواردیا، الموندو دپورتیوو و .... ، و همچنین طراح کاریکاتورهای وب سایت هایی نظیر ال اولتیمو مونو، گاراباتولاندیا و کاپ دیجیتال، در سال 1974 در بارسلونای اسپانیا دیده به جهان گشود.

KAP، لیسانس خود را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه بارسلونا اخذ کرده است. وی کتاب های متعددی از کارتون ها و کاریکاتورهای سیاسی خود منتشر کرده است. او در سال 2009 برنده جایزه بین المللی طنز گات پریچ شد. او آثار خود را در بارسلونا، برگا، مانرزا، فیگوئرس، تاراگونا، لیدا، ساراگوسا، مادرید، والنسیا، پورتو، لیسبون، پاریس و حتی در مکزیک نیز به نمایش گذاشته است.

کاپدویلا، نویسنده آثار بسیاری در زمینه تاریخ کارتون و کاریکاتور اسپانیا و بسیاری از موضوعات مرتبط با طنز گرافیکی است. او همچنین زندگی نامه های کاریکاتوریست های کاتالانی از جمله باگاریا و تیسنر را به رشته تحریر درآورده است. او در مورد جایگاه طنز در رسانه های کاتالانی نیز اثری تحت عنوان «Tebeosfera» را به چاپ رسانده است. وی همچنین متصدی برپایی نمایشگاهی از آثار تاریخ 100 ساله کارتون های قدیمی ترین ژورنال ورزشی در اسپانیا، یعنی الموندو دپورتیوو و همچنین آثاری در رابطه با طنزپردازانی مثل خواکیم مونتانولا ("L'art de riure, l'art de viure") و تیسنر بوده است.

پ.ن: هویت کاریکاتوریست اسپورت همچنان مجهول می باشد!

۱۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
elguaje7 نوشته:
پ.ن: هویت کاریکاتوریست اسپورت همچنان مجهول می باشد!

می دیم اداره آگاهی هویتشو کشف کنن .
دستتون درد نکه هویت این دو تا همیشه ذهنمو مشغول کرده بود اقلا پته ی یکیش رفت روی آب!
کلا "کاپ" نویسنده پر کاری بوده و خبر نداشتیم،برای یه آدم 40 ساله کارنامه درخشانیه!
پیشنهاد دارم شما هم مثل انجمن هنر و ادبیات بخشی تاسیس کنید به عنوان مقالات انجمن و اطلاعاتی اینچنینی رو درش طبقه بندی کنید برای استفاده همه اعضا.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۱۱ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
<span class='quoter'>Angel نوشته:</span>

نقل قول
<span class='quoter'>Alireza_i99000 نوشته:</span>

موقع بازی کسی بازی رو گزارش نکنه . در صورت لزوم جهت اطلاع از نتیجه و گل ها فقط یک نفر اطلاع رسانی کنه.
3[/b]

با تشکر

اینو من قبول ندارم و فک نکنم که بقیه هم قبول کنن.

درسته اینجا حق با اعضا است و سعی میشه از نظر اعضا استفاده بشه.ولی برای حفظ نظم تاپیک و منحرف نشدن از هدف اصلی تاپیک باید رعایت بشه.
اطلاع رسانی نتیجه مجازه اما گزارش بازی ممنوعه. این جا سایت رئال نیست که سایت بارسا است . البته مشکل اصلی حفظ نظم تاپیکه.
اگر قانع نشدید می تونیم با دلیل بحث کنیم.

CATALUNYA is not Spain
۱۳ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali.Pakbaz
پیام: ۱,۳۰۷
عضویت از: ۲۳ دی ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- تمام بازیکنانی که در بارسا بازی می کنند به جز پیکه
- !!
- !
- !!!!!
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Alireza_i99000 نوشته:

نقل قول
Angel نوشته:

نقل قول
Alireza_i99000 نوشته:

موقع بازی کسی بازی رو گزارش نکنه . در صورت لزوم جهت اطلاع از نتیجه و گل ها فقط یک نفر اطلاع رسانی کنه.
3[/b]

با تشکر

درسته اینجا حق با اعضا است و سعی میشه از نظر اعضا استفاده بشه.ولی برای حفظ نظم تاپیک و منحرف نشدن از هدف اصلی تاپیک باید رعایت بشه.
اطلاع رسانی نتیجه مجازه اما گزارش بازی ممنوعه. این جا سایت رئال نیست که سایت بارسا است . البته مشکل اصلی حفظ نظم تاپیکه.

عزیز دل من سر خود که گزارش نکردم. اعضا خاستن منم گزارش دادم.
تو بازی بارسا حتی با پیم شخصی ازم خاستن که بازیو گزارش کنم.
تو بازی رئالم ازم گزارش بازیرو خاسته بودن.

اگه اعضا نخاد گزارش من معنی نداره. من به کسایی که میخان بازیو گزارش میکنم.

۱۳ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
Angel نوشته:

نقل قول
Alireza_i99000 نوشته:

نقل قول
Angel نوشته:

نقل قول
Alireza_i99000 نوشته:

3[/b]

با تشکر

عزیز دل من سر خود که گزارش نکردم. اعضا خاستن منم گزارش دادم.
تو بازی بارسا حتی با پیم شخصی ازم خاستن که بازیو گزارش کنم.
تو بازی رئالم ازم گزارش بازیرو خاسته بودن.

اگه اعضا نخاد گزارش من معنی نداره. من به کسایی که میخان بازیو گزارش میکنم.

بحثم خاص شما نیستید. اصلا یادم نبود کی گزارش می کرد ولی غیر از شما چند نفر دیگه بودند. اعضا هم اگه مطالبی که نوشتم رو بخونند حتما قانع میشن.
می تونید با پیام شخصی براشون گزارش کنید. ضمن اینه مشاهده لینک هم هست.

CATALUNYA is not Spain
۱۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: ravi_2011
پیام: ۸۶۷
عضویت از: ۱۲ بهمن ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- سپاهان
- اسپانیا
- مهدی رحمتی
- جوزپه گواردیولا
- بیژن ذوالفقار نسب
گروه:
- کاربران عضو
با سلام؛
شما سخت گیری نمیکنید بلکه بسیار بسیار سختگیری میکنید و بدون رعایت دموکراسی تاپیک رو بی حال میکنید!
صرفاً با جوابیه های پیامهای 3445 ، 3419 ، 3394 و 3430 (راجع به مقدسات و درگیری با هواداران سایت رئال و لا لا لای لای ) موافق هستم ولی
برای پیامهای 3447 ، 3441 ، 3437 ، 3430 ، 3426 ، 3418 ، 3404 و 3387 چنین توجیهاتی وجود داره:
گره خوردن ریتم آهنگ شادمهر با بحث رئال و بارسا ایراد داره؟! آیا نشون دهنده ی ذوق و سلیقه ی مخاطب نیست؟
حتی صدا و سیمای خودمون هم از این کارها انجام میده و طنز همیشه برای هر عاملی جذابیت داره؛
شما در جریان سخنان عوامل رئال مادرید نیستید(مورینیو،سخنگوش و بازیکنانش) ! این دوستمون سخنان اونها رو با پیامی انتقادی و بسیار حرفه ای جمع آوری و تدوین کرده. این هنر کاربر رو میرسونه!؛
مرجع بیشتر اخبارهای رئال مادرید صرفاً "مرجع خبری رئال مادرید" هست و درج مرجع خبری به پیام کاربر رسمیت میده و در ضمن، مدیر سایت هم اجازه ی درج اخبار رو داده!؛
برای طرفداران بارسا مهمه که بدونن تفکرات عوامل رئال مادرید در ایران چطوریه. اسم هوادار رو که قید نکردیم!؛
بزرگ کردن حروف و کشش حروف فقط در حد 2 جمله بود و این حالت واقعاً نشون دهنده ی هیجان کاربره؛
و در آخر مدیر سایت هم اجازه ی گزارش بازی رئال رو داده! واقعاً ایرادی داره؟! مخصوصاً برای کاربرانی که اینترنت پر سرعت ندارند خیلی مهمه که در جریان گزارش قرار بگیرند.
باری، با این ایرادهای بنی اسرائیلیتتون فقط آمار بازدید کنندگان رو پایین میارید و تاپیک رو کسل میکنید.

۲۲ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
با سلام؛
شما سخت گیری نمیکنید بلکه بسیار بسیار سختگیری میکنید و بدون رعایت دموکراسی تاپیک رو بی حال میکنید!
صرفاً با جوابیه های پیامهای 3445 ، 3419 ، 3394 و 3430 (راجع به مقدسات و درگیری با هواداران سایت رئال و لا لا لای لای ) موافق هستم ولی
برای پیامهای 3447 ، 3441 ، 3437 ، 3430 ، 3426 ، 3418 ، 3404 و 3387 چنین توجیهاتی وجود داره:
گره خوردن ریتم آهنگ شادمهر با بحث رئال و بارسا ایراد داره؟! آیا نشون دهنده ی ذوق و سلیقه ی مخاطب نیست؟
حتی صدا و سیمای خودمون هم از این کارها انجام میده و طنز همیشه برای هر عاملی جذابیت داره؛
شما در جریان سخنان عوامل رئال مادرید نیستید(مورینیو،سخنگوش و بازیکنانش) ! این دوستمون سخنان اونها رو با پیامی انتقادی و بسیار حرفه ای جمع آوری و تدوین کرده. این هنر کاربر رو میرسونه!؛
مرجع بیشتر اخبارهای رئال مادرید صرفاً "مرجع خبری رئال مادرید" هست و درج مرجع خبری به پیام کاربر رسمیت میده و در ضمن، مدیر سایت هم اجازه ی درج اخبار رو داده!؛
برای طرفداران بارسا مهمه که بدونن تفکرات عوامل رئال مادرید در ایران چطوریه. اسم هوادار رو که قید نکردیم!؛
بزرگ کردن حروف و کشش حروف فقط در حد 2 جمله بود و این حالت واقعاً نشون دهنده ی هیجان کاربره؛
و در آخر مدیر سایت هم اجازه ی گزارش بازی رئال رو داده! واقعاً ایرادی داره؟! مخصوصاً برای کاربرانی که اینترنت پر سرعت ندارند خیلی مهمه که در جریان گزارش قرار بگیرند.
باری، با این ایرادهای بنی اسرائیلیتتون فقط آمار بازدید کنندگان رو پایین میارید و تاپیک رو کسل میکنید

ببخشيد من جواب ميدم ولي هيچكدوم از ايناي كه گفتي به جز گزارش بازي رئال مسئله نيست فقط ناظر اين بخش ازشما خواست بازياي رئالو گزارش نكنين ولي كسي به حرفش گوش نداد بعدش به نظرمن گزارش بازياي رئال فايده اي نداره مهم نتيجه ست شما نتيجه رو بگو كسي ايراد نميگيره اين كار ايشونم سختگيرانه نبود وقتي تذكر ميدي رعايت نميشه كار ي به جز اين كار نميشه كرد ناظراي سايت كه نميتونن بيان فقط تذكر بدن ما خودمونم بايد رعايت كنيم قوانينو براي ما گذاشتن ديگه من كه باكار ايشون موافقم

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۲۲ فروردین ۱۳۹۱
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
شكيرا نوشته:

نقل قول
با سلام؛
باری، با این ایرادهای بنی اسرائیلیتتون فقط آمار بازدید کنندگان رو پایین میارید و تاپیک رو کسل میکنید

ببخشيد من جواب ميدم ولي هيچكدوم از ايناي كه گفتي به جز گزارش بازي رئال مسئله نيست فقط ناظر اين بخش ازشما خواست بازياي رئالو گزارش نكنين ولي كسي به حرفش گوش نداد بعدش به نظرمن گزارش بازياي رئال فايده اي نداره مهم نتيجه ست شما نتيجه رو بگو كسي ايراد نميگيره اين كار ايشونم سختگيرانه نبود وقتي تذكر ميدي رعايت نميشه كار ي به جز اين كار نميشه كرد ناظراي سايت كه نميتونن بيان فقط تذكر بدن ما خودمونم بايد رعايت كنيم قوانينو براي ما گذاشتن ديگه من كه باكار ايشون موافقم

ممنون از دوست عزیزمون.

ضمن اینکه کاربر "راوی" همین رو برای من پیام شخصی کرده بودید که مفصل اونجا جوابشو دادم.
شما هیچ تذکری رو قبول ندارید و رو حرف خودتون پا فشاری می کنید.
من می گم گزارش بازی انجام نشه برای اینه که یکی میاد میگه چند چنده 20 نفر میگن 1-0 این نمیشه که. اطلاع رسانی نتجیه به صورت محدود طوری که ارسال ها تکراری نباشه اتفاقا مفید هم هست.

CATALUNYA is not Spain
۲۲ فروردین ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۳۶۲ بازدید
۱۵ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۴۰ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۴۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۹,۱۶۰ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۴۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۱۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۲۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۱۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۸ کاربر آنلاین است. (۷۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!