به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
"تو مسی آلمان نیستی، فیگوی فوتبال آلمان هستی خائن!"

دقیقا!
تا قبل از این خبر خیلی از ماریو خوشم میومد,ولی بالاتر از تکنیک و کیفیت بازی ــه یه بازیکن تعصبشِ که محبوبش میکنه...متاسفانه گوتزه اون چیزی که تصور میکردم نبود...!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messiiiiiiiiii
پیام: ۲,۲۶۶
عضویت از: ۲ بهمن ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- Messi
- Carles Puyol - Ronaldinho - Thierry Henry
- پرسپولیس
- Argentina - Spain
- علی کریمی - دژاگه - علیپور - علیرضا جهانبخش
- Josep Guardiola - Arsène Wenger
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Mohammad نوشته:

(دوستان...لطفا تا آخر نظرمو با دقت بخونید و منطقی بگید بد میگم یا...؟!)
درسته داوری ها بیشتر اوقات به ضرر بارساست.بارسا ضعیف شده.سبک بازیه بارسا قدیمی شده.لورفته.همه راه مقابله با این پاسبال رو ازبرشدن...
نمیدنم چرا یک تغییر نمیدن سبک بازیشونو!آخه چه اسراریه همین سبک و روش کسل کننده و تکراری و بی فایده رو هی ادامه میدن بدون تغییر؟!!
!ژاوی هم مارو کشت با عشق به این سبک!درسته 15تا جام با همین سبک گرفتیم.ولی هر سبکی دورانی داره.عمری داره.باید تغییر کنه.وگرنه ادامه همین سبک باعث ضعیف شدن و نابودیه بیشتر بارسا خواهد شد...این سبک فقط یکم سرع میخواد...البته پاوی درست گفت:هرتیمی سبکشو تحمیل کنه موفقه.بایرن سبک بارسا رو نابود کرد وسبک سرعتی و فیزیکی و هواییه خودشو بهمون تحمیل کرد.فقط امیدوارم ژاوی و تیتو دست از ادامه دادن این سبک بردارن برا تغییرش تلاش کنن.

ما دیشب اصلا تیکی تاکا بازی نکردیم که میگی این سبک لو رفته ...
دیشب فقط تو عرض پاس های اضافی میدادیم ...
این تیکی تاکا نیست ، این پاسکاری سادست ...
تیکی تاکا همون سیستمیه که باهاش بارسا همیشه 4-5 تا گل میزد و کسی به دوندگی مسی توجه نمیکرد ، ما این فصل توی معدود بازی هایی تیکی تاکا بازی کردیم ...
تیکی تاکا سیستم بازیمون جلوی میلانه ، نه این بازی مسخره ...

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
بارترا این بازی افتضاح بود ولی شاید آبیدالم بود همینقدر بد بود.پیکه هم که خیلی وقته تو دور سوتی دادنه فقط آلبا خوبه..یعنی فصل بعد هاملسو نگیریم من از دست راسل سرمو می زنم به دیوار
.........

من فکر میکنم الان پپ پشیمونه می خواد بره بایرن آخه به این تیم چه چیز جدیدی می خواد اضافه کنه؟دیگه بهتر از این که نمیتونن بشن.مخصوصا اگه بایرن قهرمانم بشه ممکنه انگیزه بازیکناشونم کمتر بشه
دو روز دیگه اگه نتایج خوب نگیره همه رسانه ها میریزن رو سرش که بهترین تیم دنیا رو تحویلت داده بودیم
خلاصه به نظر من پپ تصمیم خوبی نگرفت

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
والدس افتضاح بود. طبق معمول یا عالیه عالیه یا افتضاح افتضاح و حد وسط نداره. دفاع تیم به چه ویرونه ای تبدیل شده! شاید بهتر بود به جای بارترا آبیدال یا سانگ رو میذاشتن دفاع. اون پیکه ی احمق خیلی وقته که با عیاشی هاش گند زده به دفاع. دست من بود از تیم پرتش میکردم بیرون! هافبک تیم تعطیل. ژاوی خیلی وقته که افت کرده و دیگه ژاوی سابق نیست. خط حمله بارسا شده فقط مسی. لئو که مهار بشه حمله ما داغونه.

دیشب تیکی تاکا ندیدیم. یه تیکی تاکای بیمار و مریض رو دیدم که فقط مشغول دادن پاسای مزخرف و بی هدف بود. شاید بهتر باشه که کلا سیستم کلی تیم کنار گذاشته شه، ولی من هنوز نمیخوام باور کنم که دوره تیکی تاکای بارسا تموم شده.

پارسال سر حذف شدن جلوی چلسی خیلی بیشتر ناراحت شدم و سوختم، چون خوب بازی کردیم و کلی موقعیت داشتیم، اما امسال ......!

پدرو و الکسیس میرن میچسبن به گوشه زمین و عملا از جریان بازی خارجن. ویا کلا رو خط آفساید راه میره. شاید بهتر باشه این 3 تا برن و یکی دو تا وینگر شیش دونگ بگیریم.

در کل من در انتظار یه معجزه ام که به فینال بریم.

در مورد حرکت آلبا هم بگم که این آقا اولین بارش نیست که برای خالی کردن عقده هاش وجهه باشگاهو خراب کرده. بار ها شده که حریفا خواستن ازش عذر خواهی کنن و این قاطی کرده. دیشب هم اگه داور باید 2 تا گل بایرن رو باید مردود میکرد، یکی دو تا پنالتی هم باید براشون میگرفت و شانس آوردیم. داور نتیجه بازی رو رقم نزد، بایرن خوب بود و مستحق برد بود و ما باید اینو قبول کنیم و تقصیر رو گردن داور نندازیم. بعدشم هر چقدرم داور بد باشه، یه بازیکن باید خیلی احمق باشه که به خاطر تخلیه انرژیش و عصبانیتش اینجوری آبروی تیم رو ببره، کارت بگیره و از بازی بعد محروم شه. الان برای بازی برگشت میخوایم چه خاکی تو سرمون برای دفاع چپ بریزیم؟

امیدوارم این راسل یه تکونی به خودش برای خرید کردن بده. لازم نیست که همه ی بازیکنای تیم از لاماسیا باشن. یه عده نخاله هم باید گورشونو از تیم گم کنن. بلکه با اومدن هوملس و آماده بودن پویول و بارترا، این پیکه ی عاشق یه تکونی به خودش بده و جایگاهش تو تیم رو در خطر ببینه!

زنده باد بارسا

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
درسته ما ضعف فنی از لحاظ بازیکن-کادر فنی-تاکتیک تیم داریم ولی اینم بدونید که انگیزه تیم بایرن خیلی بیشتر از انگیزه بارسا برای قهرمانی تو این جامه.

علاوه بر بازی بد بازیکنای خودمون،بهتره نگاهی هم به بازی عالی و ماورایی بازیکنای بایرن بندازید!

روبن: مثل شیر میجنگید تو دفاع چه جوری تکل میزد تا توپ به آلبا و الکسیس و اینیستا نرسه.
تو حمله هم انواع دریبلها رو به پیکه و آلبا و کل دفاعمون زد.

ریبری: تا کنار خط کنار دروازه شون عقب میومد و میرفت روی پای مسی تکل میزد.تو حمله هم موثر بود ولی نه در حد روبن.

مولر:این بازیکن فوق فوق العاده بود.همه کار کرد.عین غول می مونه.هیکل عالی-هوش عالی-تمام کنندگی خوب-تعصب زیاد به تیم-در خدمت تیم-تا آخرین نفس جنگیدن برای تیم-موثر برای تیم-دو گل زد و 1 پاس گل هم داد.

گومز:1 فرصت داشت و اونو گل کرد(وظیفه مهاجم همینه دیگه) و میامد عقب دفاع میکردو پرس میکرد.

شواینی:از بهترین هافبکهای دفاعی دنیا-تو دفاع عالی بود و به موقع به حمله اضافه میشد-پاس گل سوم رو هم اون داد.

خاوی مارتینز عقده ای که بهترین بازی عمرش رو انجام داد و همه کار کرد.حتی بجای اینکه اون بیشتر خطا کنه کاری کرد بازیکنای ما و یکی مثل اینیستا هم روش چند بار خطا کنه!

دفاعهاشون هم عالی بودن-دانته-بواتنگ هیچ اشتباهی نداشتن و لام و آلابا بخوبی دفاع میکردن و به حمله میومدن.
آلابا پاس گل سوم رو داد و لام هم که 1 بار تو دفاع جا نموند و تو حمله نزدیک بود شوتش بشه پنالتی و مدام کرنر میگرفت.

نویر هم 1 شوت به دروازه ش نیومد تا خودی نشون بده!!

این تیم بایرن خیلی خیلی خیلی -بالاتر از حد تصور -انگیزه قهرمانی دارن.میخوان ناکامیشون تو 2 فینال پیاپی رو جبران کنن.

یادم نمیره که سال 99 با اون شکل معجزه آسا به منچستر باختن- 2 سال بعدش با تمام انگیزه اومدن فینال(رئال کهکشانی رو هم بردن) و هیچکس جلودارشون نبود-تو فینال با پنالتی مندیتا از والنسیا عقب افتادن-افنبرگ گل مساوی رو از رو نقطه پنالتی زد و جوری خوشحالی میکرد هنوز صحنه ش تو ذهنمه!!
تو پنالتیای آخر بازی والنسیا رو بردن.چون حس انتقام ازون شکست فینال تو وجودشون بود.

""بایرنیها میگن یا مرگ یا قهرمانی و با تمام وجودشون میجنگن.
بارساییها میگن همه تلاشمون میکنیم هر چی شد،شد-بردیم چه بهتر،نبردیم مهم نیست این چند ساله همش ما بردیم!!!""(این نظر منه)

حالام روبن میخواد اون پنالتیش رو جلو چلسی تو وقت اضافه خراب کرد، جبران کنه-شواینی میخواد اون پنالتی آخر قبل از پنالتی دروگبا رو زد به تیر جبران کنه-لام خسته شده از بس باختن و بعنوان کاپیتان هنوز با آلمان و بایرن 1 قهرمانی بین المللی نگرفته-تیم بایرن انگیزه ش خیلی زیاده که قابل توصیف نیست.
چیزی که فعلا ما در حد اونا نداریم.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Ice.Girl
پیام: ۴,۳۰۴
عضویت از: ۸ شهریور ۱۳۸۹
از: mashhad
طرفدار:
- همه به خصوص فابرگاس
- رونالدينيو
- پرسپوليس
- آلمان و اسپانيا
- فقط علی کریمی
- پپ گواریولا و یورگن کلوپ
- قطبی-ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها به نظر شما فصل بعد برا سرمربی چیکار کنیم؟
همین تیتو باشه یا مربی جدید بگیریم؟
به نظر من بهتره مربی جدید بگیریم تیتو هم فصل بعد استراحت کنه برا بیماریشم بهتره
خیلی دوست دارم گاس هیدینگ بیاد بارسا

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
گاس هیدینگ نه!!
من نظرم رو گفتم.لویز انریکه بهترین گزینه س-اگه رایکارد هم برگرده عالیه!

انگاری تیتو قراره برای اولین بار،جمعه تو کنفرانس خبری بازی با بیلبائو مصاحبه کنه.

که مشخصه،بعد از این باخت این تصمیم رو گرفته،چون قرار بود تمام کنفرانس خبریها رو تا پایان فصل رورا بگه!!

باید دید چی میخواد بگه.

من که بعید میدونم هنوز قهرمانی لالیگا قطعی نشده بگه پایان فصل کنار میرم،چون تیم به حاشیه میره.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
ما باید مربی مونو عوض کنیم.کلا کادر فنی.رورا و تیتو برن.کارلوس بوسکتس بیاد مربی دروازه بانا شه.یه مربی خوب بگیریم بیاریم سر تیم.بهترین گزینه کلوپه.بعدش ونگر.رایکارد هم خوبه.یا هر مربی با تجربه دیگه ای.البته کرایف بهترینه ولی با روسل...
باید:نیمار-تراشگن(دخه آ)هوملس و یک وینگر خوب گرفت.
و باید:ماسچرانو-الکسیس-ویا و یا سانگو فروخت.یا حتی پیکه.
ترکیب بارسا بشه:
........................................تراشگن....................................

البا.............هوملس...........پیکه......................................دنی

............اینیستا............بوسکتس(یه خط عقب تر)....ژاوی.......

نیمار..........................مسی............وینگر خوب(ترجیحا آگئرو)
یا:
...........................................تراشگن...............................

البا.............هوملس...........پیکه......................................دنی

............اینیستا............بوسکتس(یه خط عقب تر)....ژاوی.......

نیمار......................فالکائو(گومز).........................مسی

نظرتون؟

FORCA BARCA
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
شاید باورتون نشه ولی من هنوز هم یکمی به بازی برگشت امید دارم
این باخت رو هفته بد هر جور شده باید جبران کرد.(داور نامرد)
واقعا نمیدونم ولی به نظرتون میتونیم؛ بازم یک برگشت ابر حماسی بزنیم..؟
میدونم، میدونم تیم پر اشکاله؛ ولی خوب توانایی های تیم رو هم نباید نادیده گرفت، شاید شد. :
البته چون برگشت تو نیوکمپ هست و پویول هم شاید برسه یکمی هم شانس داریم ..!

نقل قول
پ.ن: با لهجه بایرام تو فیلم اخراجی های 1 بخونید:
میراث لاپورتا رو نابود کردی حاج راسل، تقبل الله.

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
من خیلی نگران تیمم
خیلی سخته بعد چندین سال بهترین بودن یهو بیای اینجوری ببازی
فک میکنم روحیه ی بازیکنا زیر خط فقره!!
خدایا خودت کمکشون کن
به نظرتون تیتو قراره چی بگه؟

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۱۷۴ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۱۹۰ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۸۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۳۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۹ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!