به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
واقعا متاسفم، بعد از چند سال نمیتونم باور کنم، خیلی ناراحتم والنسیا (4-1) سال 2000،ختافه حالا هم بایرن ..تازه بعد از 16 سال تو لیگ قهرمانان بعد از باخت (0-4) به دینامو کیف، دوباره با این نتیجه باختیم.

حقمون باخت بود ولی نه با این نتیجه اون 2 تا گل رو اصلا قبول ندارم، خیلی واضح بود ...شاهکار کرد داور...بی عدالتی رو در حد اعلا اجرا کرد.تمام امیدمون رو بر باد داد.

همین بایرن مطمئن باشید تاریخ مصرفش 1سال نهایتا 2 سال دیگه تموم میشه، بیخود نیست پپ دنبال گوتزه کمپانی و غیره هست...

تیتو چه کردی با تیم...تیکی تاکا..؟ تاکتیک ...؟ کجا بود دیشب...؟ چرا بلد نیستی درست از بازیکن بازی بگیری...؟طراوت نداشتیم....

فقط 1 شوت تو دروازه داشتیم باورتون میشه...!!! این بارسا بود...؟این چه ترکیبی بود تیتو..؟ راحت میتونستیم بازی رو کنترل کنیم و یک مساوی بگیریم تا شرایطمون برای بازی برگشت بهتر بشه...، عقل سلیم هم حکم میکرد با بازی ضعیف بارترا آبیدال رو نیمه دوم می آوردی به زمین ...نه تعویضی ..هیچی...

میدونید چیه...؟ وقتی مدیریت درست و حسابی نداشته باشیم مشکلات یواش یواش میشن اندازه یک کوهی بعدش توی چنین روزی آبروی تیم رو میبرن...چوب مشکلات توی 3 خط تیم(دفاع-هافبک-حمله) رو داریم میخوریم، و تا وقتی مشکل حل نشه رنگ جام اروپا رو نخواهیم دید.

تیم از دروازه گرفته تا حمله مشکل داره، چقدر بدشانسیم مصدومیت ببینید کجای فصل میاد سراغ تیم....
تا همینجاش هم با صلوات تیم اومده بالا با این مشکلات که تیم داره توقع قهرمانی اروپا ازش داشتن واقعا دور از عقله با این مشکلات...

به نظر من احتمال تغییر توی کادر فنی هم هست ، تیتو احتمال رفتنش هست به دلیل بیماریش چون واقعا انرژی نداره و اینو باید بدونه سلامتیش مهمتره و بهترین نفرو هاینکس میدونم ...

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: BRAIN
پیام: ۵,۵۱۳
عضویت از: ۸ خرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- LEO MESSI
- PEP
- SPAIN-ARGENTINA
- PEP-FERGUSEN
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
<span class='quoter'> Arya Stark نوشته:</span>

مسی امشب خیلی بی غیرت بود خیلی. هرچند از مصدومیت رها شده باشه ولی فرق بین غیرت بازیکن اینجاها معلوم میشه که کاپیتان هم بعد از مصدومیتی که خیلی بیشتر و شدیدتر از مسی بود با جون و دل بازی میکنه یا ژاوی که امشب خوب بازی کرد نسبت به بقیه.

واقعا چی میشه گفت...؟

چرا به لئو گیر میدید..؟

واقعا ناراحت شدم.
شما طرفدار بارسا هستید..؟

بی غیرت...؟خیلی حرفت بدی زدی.وقتی 3 هفته مصدوم باشی و بعدش با انتخاب خودت با این که آماده نیستی از سرمربی بخوای که بازیت بده میشه بی غیرتی آره..؟

وقتی دو تا بی خاصیت راست و چپت باشن و کل وظیفه خط حمله رو به دوش بکشی به این میگن بی غیرتی...؟

در ضمن: بد نیست به تبصره 1 از بند 3 ، قوانین اساسی سایت یکسری بزنی.

نقل قول
<span class='quoter'>Dream Team نوشته:</span>

محمد راست میگه

این حرف رو من میخواستم بعد بازی با میلان بزنم که دیدم اصلا جاش نیست و شاهکار مسی جایی رو برای این حرفها نمیزاره
ولی مسی خیلی وقته مسی نیست... من اسمشو میزارم غرور به جای بی غیرتی
واقعا مدتهاست دیگه اون پسر بچه سرحال و ساده ای که بدون هیچ حاشیه و تکبری ، فقط فوتبالش رو بازی میکرد نیست
دیگه سرحال بازی نمیکنه ، دوندگی حداقلی رو توی زمین نداره حتی وقتی کاملا آماده هست.. راه میره و منتظر توپ میمونه
مسی اگه مثل قبل بدوئه ، دنبال توپ و فضای خالی بگرده خیلی از فضاها برای خودش و بقیه بازیکنا ایجاد میشه ولی دیگه اصلا اینطور نیست
حتی وقتی چند تا گل هم توی بازی با رئال یا میلان یا همین بازی خوردیم ، هیچ تغییری توی رفتارش نمیده

میدونی از وقتی که برای اولین بار جلووی یووه بازی کرد تو بازی های پیش فصل چند سال پیش همه فهمیدن چه اعجوبه ای این مرد بعد شما این حرف ها رو میزنید..؟ کاپلو داشت براش بال بال میزد...!!!

بله، شاهکار مسی واقعا که..!!!..نگاه کن سوء تفاهم پیش نیاد، صحبت کردن در مورد لئو مسی دقت کن لیونل آندرس مسی، برنده 4 توپ طلا، اونم پشت سرهم خودش صلاحیت میخواد و بزرگترین کارشناس ها فقط به این جمله بسنده کرده لئو از یک سیاره دیگه اومده والسلام.

نگاه کن وظیفه مسی نیست که وظایف پدرو و الکسیس بی خاصیت بدوش بکشه اون فقط وظیفش اینه که کار خودش رو ، وظیفه ش رو انجام بده...

تکبر..؟ کجاش حاشیه داره...؟

باید خودشو تو زمین بکشه تا موقعیت برای هم تیمی هاش درست کنه..؟
بعد از ژاوی مسی بیشترین دوندگی رو تو زمین داره دوست عزیز...!!!

تازه با وجود بازیکن هایی که در حد تیم نیستن معلومه انگیزش کم میشه و منم اگر به جاش بودم خودم رو، دوران فوتبالیم، رو به خطر نمی انداختم تا با مدافعی که وظیفه پدرو هست تا از بازی خارجش کنه درگیر بشم و مصدوم بشم...

فراتر از یک باشگاه

GOODBY PEP GUARDIOLA THANKS FOR ALL THINGS..
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: 13685510
پیام: ۴۱۴
عضویت از: ۵ تیر ۱۳۹۱
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا و آرزانتین
- کریم انصاریفر
- پپ گواردیولا
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
ما کلا این فصل خوب نبودیم وقتی تیتو نبود الکی دنبال بهونه می گشتیم می گفتیم تیم مربی نداره وقتی برگشت همه چی درست می شه اما....
اصلا من نمی دونم این مسئولای تیم به این فکر نکردن شاید یکی از دلایل رفتن گواردیولا این بود که می دونست دیگه این سبک بازی کردن جواب نمی ده و رفت تا کسی دیگه بیاد و این سبکو تنوع بده؟ اون نمی خواست بارسا رو تو این وضعیت ببینه اما مسئولای تیم کسی رو جای پپ گذاشتن که بیش ترین شباهتو به گواردیولا داشت وبه این کار هم افتخار کردن ؟ تیتو هم اگه مثل پپ عاشق بارساس یا باید بره یا سیکه تیم رو یه تغییری بدن که این قدر بازیمون حتی برای ضعیف ترین تیم ها هم قابل پیش بینی نباشه مطمئن باشید اگه همین منوال ادامه داشته باشه دیگه تو فصل های بعد ، از بارسا چیزی نمیمونه

VIVA Barca
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا و آرزانتین
- کریم انصاریفر
- پپ گواردیولا
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
MESSIDONA نوشته:

نقل قول
Arya Stark نوشته:

مسی امشب خیلی بی غیرت بود خیلی. هرچند از مصدومیت رها شده باشه ولی فرق بین غیرت بازیکن اینجاها معلوم میشه که کاپیتان هم بعد از مصدومیتی که خیلی بیشتر و شدیدتر از مسی بود با جون و دل بازی میکنه یا ژاوی که امشب خوب بازی کرد نسبت به بقیه.

واقعا چی میشه گفت...؟

چرا به لئو گیر میدید..؟

واقعا ناراحت شدم.
شما طرفدار بارسا هستید..؟

بی غیرت...؟خیلی حرفت بدی زدی.وقتی 3 هفته مصدوم باشی و بعدش با انتخاب خودت با این که آماده نیستی از سرمربی بخوای که بازیت بده میشه بی غیرتی آره..؟

وقتی دو تا بی خاصیت راست و چپت باشن و کل وظیفه خط حمله رو به دوش بکشی به این میگن بی غیرتی...؟

در ضمن: بد نیست به تبصره 1 از بند 3 ، قوانین اساسی سایت یکسری بزنی.

نقل قول
Dream Team نوشته:

محمد راست میگه

این حرف رو من میخواستم بعد بازی با میلان بزنم که دیدم اصلا جاش نیست و شاهکار مسی جایی رو برای این حرفها نمیزاره
ولی مسی خیلی وقته مسی نیست... من اسمشو میزارم غرور به جای بی غیرتی
واقعا مدتهاست دیگه اون پسر بچه سرحال و ساده ای که بدون هیچ حاشیه و تکبری ، فقط فوتبالش رو بازی میکرد نیست
دیگه سرحال بازی نمیکنه ، دوندگی حداقلی رو توی زمین نداره حتی وقتی کاملا آماده هست.. راه میره و منتظر توپ میمونه
مسی اگه مثل قبل بدوئه ، دنبال توپ و فضای خالی بگرده خیلی از فضاها برای خودش و بقیه بازیکنا ایجاد میشه ولی دیگه اصلا اینطور نیست
حتی وقتی چند تا گل هم توی بازی با رئال یا میلان یا همین بازی خوردیم ، هیچ تغییری توی رفتارش نمیده

میدونی از وقتی که برای اولین بار جلووی یووه بازی کرد تو بازی های پیش فصل چند سال پیش همه فهمیدن چه اعجوبه ای این مرد بعد شما این حرف ها رو میزنید..؟ کاپلو داشت براش بال بال میزد...!!!

بله، شاهکار مسی واقعا که..!!!..نگاه کن سوء تفاهم پیش نیاد، صحبت کردن در مورد لئو مسی دقت کن لیونل آندرس مسی، برنده 4 توپ طلا، اونم پشت سرهم خودش صلاحیت میخواد و بزرگترین کارشناس ها فقط به این جمله بسنده کرده لئو از یک سیاره دیگه اومده والسلام.

نگاه کن وظیفه مسی نیست که وظایف پدرو و الکسیس بی خاصیت بدوش بکشه اون فقط وظیفش اینه که کار خودش رو ، وظیفه ش رو انجام بده...

تکبر..؟ کجاش حاشیه داره...؟

باید خودشو تو زمین بکشه تا موقعیت برای هم تیمی هاش درست کنه..؟
بعد از ژاوی مسی بیشترین دوندگی رو تو زمین داره دوست عزیز...!!!

تازه با وجود بازیکن هایی که در حد تیم نیستن معلومه انگیزش کم میشه و منم اگر به جاش بودم خودم رو، دوران فوتبالیم، رو به خطر نمی انداختم تا با مدافعی که وظیفه پدرو هست تا از بازی خارجش کنه درگیر بشم و مصدوم بشم...

مسی یک نفره ،نه یک تیم که ازش این طور توقع دارین

VIVA Barca
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
داغونم.رفتم مدرسه ولی بازم شاد نشدم.اومدم خونه ولی بازم شاد نشدم.واقعا دیگه طاقت ندارم موری 8بازی اخیر1باخت بده.طاقت ندارم این المانی های....4تا بزنن بهمون.وداع با جام رو تسلیت میگم به همه.تلخه ولی حقیقته:امساالم در حسرت یو سی ال موندیم.تیم به یه اسکلت بندی مجدد نیازمنده.باید مهره های زیادی برن و خیلی بازیکنا بیان.یکی از این بازی کنا که باید برن پیکه...هست.از وقتی با شکیرا دوسته یه بازی درست حسابی ندیدیم ازش.اون یکی پدرو هست.حتی تیتو هم باید برکنار شه.بخدا گفتیم هرچی درست میشه وقتی تیتو اومد.اومد ولی همه چی بدتر شد.چرا واقعیت رو نمیگیم؟تیتو سرطان گرفت و 2ماه نبود.نبودش به تیم ضربه ی عظیمی زد.حالا که برگشته کار از کار گذشته.دل ری که...
اینم از چمپیونز.
باید هوملز و یک دفاع خوب گرفت و یک وینگر تموم کننده.اینجا کی هست بگه ویکی دیشب رو گلا تقصیر نداشت؟کی؟توپ به اون ارومی رو نمیتونه دفع کنه؟ی زاویه بسته رو نمیتونه بگیره؟بعد علی هی بیاد به نویر توهین کنه.بگه سوتی میده.انگار ویکی کم تو از اون میده؟
حسابی دلم گرفتس.هوای گریه دارم.وقتی میبنم عشق زندگیم4-0میبازه و هیچ غلطی نمیتونم بکنم میخوام خودمو خفه کنم.همون طور که گفتم باید به نظرم خیلی چیزا تغییر کنه.ساختار دفاعی بگیر تا تهاجمی.تو این فصل ما تو حذفی چیکار کردیم؟یدونه فقط میلانو بردیم.اونم تازه مجبور بودیم.تو کدوم بازی رفت حذفی راحت شده خیالمون؟تو هر جامی که حذفی رفت و برگشت بوده.بازی رفتو یا باختیم یا مساوی دادیم و برگشتم یا باختیم یا به زور مساوی و برد...جسارت نباشه انقدر بی حوصلم کامنتاتونم نخوندم.یه چیز داشت یادم میرفت.پپ خیلی نامردی که با بایر 3ساله بستی و با ما هی1ساله
امیدوارم حمه چی بشه مثل2009بشیم اون بارسایی که هر تیمی رو له میکرد.امیدوارم.
فعلا خدا نگه دار.

FORCA BARCA
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
مشاهده لینک
وسرانجام بارسلونا زیر چکمه های سربازان المان له شد

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا و آرزانتین
- کریم انصاریفر
- پپ گواردیولا
- عبدالله ویسی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
سپهر نوشته:

داغونم.رفتم مدرسه ولی بازم شاد نشدم.اومدم خونه ولی بازم شاد نشدم.واقعا دیگه طاقت ندارم موری 8بازی اخیر1باخت بده.طاقت ندارم این المانی های....4تا بزنن بهمون.وداع با جام رو تسلیت میگم به همه.تلخه ولی حقیقته:امساالم در حسرت یو سی ال موندیم.تیم به یه اسکلت بندی مجدد نیازمنده.باید مهره های زیادی برن و خیلی بازیکنا بیان.یکی از این بازی کنا که باید برن پیکه...هست.از وقتی با شکیرا دوسته یه بازی درست حسابی ندیدیم ازش.اون یکی پدرو هست.حتی تیتو هم باید برکنار شه.بخدا گفتیم هرچی درست میشه وقتی تیتو اومد.اومد ولی همه چی بدتر شد.چرا واقعیت رو نمیگیم؟تیتو سرطان گرفت و 2ماه نبود.نبودش به تیم ضربه ی عظیمی زد.حالا که برگشته کار از کار گذشته.دل ری که...
اینم از چمپیونز.
باید هوملز و یک دفاع خوب گرفت و یک وینگر تموم کننده.اینجا کی هست بگه ویکی دیشب رو گلا تقصیر نداشت؟کی؟توپ به اون ارومی رو نمیتونه دفع کنه؟ی زاویه بسته رو نمیتونه بگیره؟بعد علی هی بیاد به نویر توهین کنه.بگه سوتی میده.انگار ویکی کم تو از اون میده؟
حسابی دلم گرفتس.هوای گریه دارم.وقتی میبنم عشق زندگیم4-0میبازه و هیچ غلطی نمیتونم بکنم میخوام خودمو خفه کنم.همون طور که گفتم باید به نظرم خیلی چیزا تغییر کنه.ساختار دفاعی بگیر تا تهاجمی.تو این فصل ما تو حذفی چیکار کردیم؟یدونه فقط میلانو بردیم.اونم تازه مجبور بودیم.تو کدوم بازی رفت حذفی راحت شده خیالمون؟تو هر جامی که حذفی رفت و برگشت بوده.بازی رفتو یا باختیم یا مساوی دادیم و برگشتم یا باختیم یا به زور مساوی و برد...جسارت نباشه انقدر بی حوصلم کامنتاتونم نخوندم.یه چیز داشت یادم میرفت.پپ خیلی نامردی که با بایر 3ساله بستی و با ما هی1ساله
امیدوارم حمه چی بشه مثل2009بشیم اون بارسایی که هر تیمی رو له میکرد.امیدوارم.
فعلا خدا نگه دار.

کاملا با حرفات موافقم از نظر من تنها راه حل اینه که مربی عوش شه یه مربی بیاد که بتونه با تفکرات جدیدش تیمو متحول کنه

VIVA Barca
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
اقاچرابعضیا نمیخان قبول کنن که بارسلونادیگه داغون شده به لطف بیغیرتا وخودخواها باید کرویف کبیر برگرده و دوباره همه چیوبه دست بگیره فقط اونه که ماراازاین مخمصه نجات میده

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

تکبر..؟ کجاش حاشیه داره...؟ باید خودشو تو زمین بکشه تا موقعیت برای هم تیمی هاش درست کنه..؟ بعد از ژاوی مسی بیشترین دوندگی رو تو زمین داره دوست عزیز...!!!

کسی در مورد کیفیت فنی مسی صحبت نکرده که برای منی که برای اثبات شایستگیش برای توپ طلای چهارمش مقاله نوشتم، یادآوری خاطرات میکنی عزیز من

کیفیت فنی مسی چیزی نیست که بشه اصلا در موردش حرف زد چه برسه به نقد کردنش!

مسی دیگه مثل قبل نیست، مثل بازی 4-0 بایرن نیست ، هر مسئله ای میتونه علتی داشته باشه ولی خودش قطعا توی این قضیه بی تقصیر نیست

کم کاری پدرو و بازی بد الکسیس جای خودش رو داره و کسی نخواسته وظیفه اونها رو انجام میده با اینکه داره میده و یک تنه جور کل خط حمله تیم رو میکشه ولی بحث من سر اخلاقشه ، سر نوع بازی کردنش توی زمین و رفتارهاشه

من برای صد تا رئالی توجیه کنم، خودم رو نمیتونم قانع کنم که چرا باید بازیکن به خوش اخلاقی لئو توپ رو بکوبه سمت تماشاگرای حریف و بعدشم... هیچ توجیهی قابل قبول نیست
من حاضر بودم با مشت توی صورت تک تک بازیکنهای رئال بزنه ولی تماشگرهای حریف نه...

تحرکش و راه رفتنش توی زمین نیازی به آمار نداره ، چیزی هست که داریم میبینم و قبلا به مراتب بهتر و بیشتر بوده

اخلاقیات کلیش هم تغییر کرده... گرچه همیشه شهرت و شماره یک بودن تبعاتی داره حتی برای یکی مثل مسی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۵ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
من همینجا قول شرف میدم اگر از بارترا یه مدافع درجه 3 هم در اومد به قرآن و به جان مادرم قسم شاهرگمو میزنم..چه موقعیت هایی که به بایرن داد و چقدر ساده 2 موقعیت گل رو از دست داد.احمق تو اون صحنه ای که ژاوی سانتر کرد به جای اینکه به چپ بچرخه و بغل پا بزنه و یا به پیکه پاس بده به راست میچرخه!شرط میبندم مخش 5 ثاینه از دنیا عقبه!اگر بارترا 2 موقعیت رو گل میکرد و بارسا 4-2 میباخت ، بازی برگشت تشریفاتی نمیشد.اگر اون توپ گل میشدو بازی 2-1 میشد شک نکنید روند بازی کلا تغییر میکرد. البته این بازی تقدیم به کسایی که میگفتن با وجود بارترا نیازی به هیچ مدافعی نداریم!این اصلا استلیش به مدافع ها نمیخوره.یه نگاه به استیل تری پپه واران پویول ویدیچ راموس سیلوا بندازید بعد مقایسش کنید یا هیکل نحیف بارترا. همش هم میخواد با بدن سر راه مهاجم های حریف بشه.بازیخونی و هوشش هم زیر صفر.

۵ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۸۹۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۷۹۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۲۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۰۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۳ کاربر آنلاین است. (۱۴۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!