به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بارسلونا . آنها حتی در صورت شکست هم آنها تاثیر و رد خودشان را بر تاریخ فوتبال جهان گذاشته اند .همین بس که امروز کودکان و نوجوانان سراسر دنیا از کوچه پس کوچه های تهران تا خیابانهای نیجریه ، از زمینهای پکن و شانگهای تا بانکوک و کوالالامپور تیکی تاکا ورد زبانشان است و این جادو و اثر فوتبال را می رساند .
مهم این نیست که عصر آنها بسر آمده یا نیامده مهم این است که نام آنها در کتاب تاریخ فوتبال حک خواهد شد و دیگران کتابش را خواهند خواند. مهم این نیست زوالشان نزدیک شده مهم این است که شعر نویی بودند در این نثر کهنه فوتبال . مهم نیست که برخی از مرگ آنها شادمان می شوند مهم این است که بارسا هرگز از مرگ نگفت . از عشق گفت و زندگی ، امید داد و رویا ساخت ، دل داد و دلبری کرد و چه چیز فراتر از این در فوتبال و زندگی ؟

سایت گل

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
این بایرن با پپ بهتر نشه بدتر هم نمیشه-مسلما اگه امسال قهرمان بشن سال بعد مدعی شماره یک هستن و دیگه ما نمیتونیم جلو هر حریفی (بیشتر قدرتمندا)از پیش برنده باشیم.

رئالم با توجه به اینکه تا گریس خانوم نتونه مسی رو تو توپ طلا شکست بده همینجوری پیش میره و بازیکنای مهمشون مثل دیماریا-کوئنترائو-اوزیل-خدیرا-مودریچ-بنزما بهترین سن فوتبالی-24 تا 26- رو دارن.راموس با 27 سال بهترین سن رو بعنوان کاپیتان براشون داره
و یکی مثل وارانشون 20 سالش نشده.در واقع تیمشون تو بهترین شرایط سنیه که این بازیکنا میتونن تو این سن تو اوج آمادگی باشن.تازه در ننظر بگیرید امثال بیل-فالکائو/کاوانی به این تیم بیان!

ولی ما مدافعینمون قابل اتکا نیستن-فقط در طول فصل چند بازی خوب دارن و تو همچین بازیهای حساسی شکست خورده هستن/آلوز و پیکه تو الکلاسیکو برگشت حذفی سنگ تموم گذاشتن-تو این بازی هم بارترا و آلوز افتضاح بودن و آلوز رو دو گل کرنر مقصر بود و بارترا کلا هیچ!

هافبکهامون روز به روز سنشون بالا میره-ژاوی نمیتونه اون کارایی گذشته رو داشته باشه و اینیستا عملا از سومین بازیکن جهان بودن فاصله گرفته-به امثال تیاگو هم اعتماد نمیکنن و تو بعضی بازیا مثل الکلاسیکو هم که فیکس میشه اعتماد بنفس رو نداره و ضعیف بازی میکنه-تو خط حمله هم فقط مسی رو داریم که هر تیمی از 4 طرف احاطه ش میکنه.

باید فکر اساسی بشه وگرنه فاصله مون از بایرن-رئال زیاد میشه.

امیدوارم راسل و تیتو به این فکر کنن که دیگه لاماسیا کافی نیست و باید بازیکن به این تیم اضافه کرد-
بابا مگه تو دوران رایکارد و لاپورتا 11 تامون از لاماسیا بود؟؟!!
اونجا بهترین بازیکنامون دکو-رونالدینیو-اتوئو-مارکز-جیو بودن که بهمراه مسی تازه کشف شده-پویول-ژاوی-اینیستا تیمی عالی رو شکل دادن.

الان پدرو و الکسیس کی میشن رونادینیو-اتوئو؟!
پیکه/بارترا /ماسکرانو کی میشن مارکز؟!
با وجودی که اینیستا رو خیلی دوست دارم ولی ازش انتقاد شدیدی دارم که نیم فصل دو و بعد از انتخاب توپ طلا تو خواب بوده و اصلا مفید بازی نکرده!!!
حرکات تکنیکیش خیلی کم شده و اگه انجام بده به درد تیم نمیخوره-خیلی وقته نه گلی زده نه پاس گل درست حسابی داده!!
اینی ما خیلی روت حساب کردیم چرا اینجوری شدی؟!
الان اوزیل-بیل-ماتا-هازارد خیلی بهتر ازین برای تیمهاشون بازی میکنن!
البته این نظر منه و ممکنه خیلیا باهاش موافق نباشن!

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تیم نمیتونه هر بازی با یه حماسه پیروز بشه ، ما باید انقدر قدرت و برتری داشته باشیم که بدون احساسات فوران کرده بازیکنا هم بتونیم بزرگی خودمون رو اثبات کنیم

همش هم مشکل بازیکن خریدن نیست ، تیم مشکل تاکتیکی داره

اگه پلن B بارسا رو در مواقع گره خوردن بازی ، پیدا کردن راهی برای اجرای پلن اولش بدونیم ، تیتو رسما توی این زمینه تعطیله!

حداقل میشه گفت که نمیتونه در طول بازی این کار رو انجام بده و سبک بازی تیم رو عوض کنه و یه راه حل ارائه بده

الان کسی فهمید ما نیمه دوم چه فرقی کردیم و تیتو مثلا چی گفته به بازیکنا؟! نمیخوام بحث پپ رو پیش بکشم ولی توی بازیهای حساس ، انصافا اون موقع بمراتب بهتر بازی میکردیم و وقتی کار گره میخورد ، قشنگ تغییر روش بازی تیم و جا به جایی بازیکنا مشخص بود

ما هنوز بلد نیستیم پرس دسته جمعی دقیق چجوریه! هر بازیکنی میبینه توپ زیر پای کیه، میره دنبالش! تیمهای ضعیف لالیگا بارها با 3 تا پاس کل خطوط دفاعی ما رو جا میزان، حالا تیمهای بهتری مثل رئال و بایرن معلومه که استفاده بهتری میکنن
بخدا باید برن شیوه دقیق پرس رو یاد بگیرن، اینجور باری به هر جهت بازی کردن به هیچ جایی نمیرسه

هنوز خط دفاعی ما با یه حرکت ترکیبی ساده به هم میریزه و بودن پیکه و پویول هم هیچ فرقی نمیکنه

ما هنوز نمیتونیم توی بازیهای حساس یه ضد حمله سریع دقیق بزنیم تا خیلی از گره های بازی رو توی حداقل زمان ممکن باز کنیم

الان چهارساله توی باد بردن جامهای مختلف خوابیدیم و از ضعیف شدن تیم اصلا نگران نیستیم ، ولی این زخم اینجا باز میشه

بایرن چهارساله بدترین خاطرات ممکن رو سپری کرده ، 4 تا از ما خوردن، فینال به اینتر باختن، دوباره یک هشتم به همین اینتر باختن(با وجود اینکه حقشون برد بود) ، باز دوباره توی ورزشگاهشون به چلسی باختن

اینهمه تحقیر بالاخره باعث شد که یک تیمی بسازن که از هر جهت کامل باشه و از هیچ جهتی نشه بهش نقدی وارد کرد

اونوقت ما توره رو میدیم و جاش بوسکتسی رو میاریم که توی بهترین حالتش نصف توره نیست و توی اینجور بازیها میتونست برامون بدرخشه و ستاره تیم باشه
اتوئو رو میدیم و جاش زلاتان و... بعد هم ویا ، ویا توی دوران اوجش نصف اتوئو هم نیست
هانری رو میدیم و فکر میکنیم پدرو و بویان میتونن جاش رو پر کنن و به ظاهر این اتفاق میفته ، ولی کسی یک لحظه فکر بازیهای بزرگ و گره خوردن بازی تیم رو نمیکنه که الان گندش در میاد
میبینم خط دفاع تیم داره از هم میپاشه، میریم سانگ رو میخریم که هنوز نه خودش، نه باشگاه و نه ما نفهمیدیم قراره چیکار توی تیم بکنه!

مشخصه که این تیم افت میکنه و تیمهای دیگه مزد تلاششون رو میگیرن و حالا بایرن باید پز جایگزینی بارسا رو توی اروپا بده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: ROMARIO
پیام: ۱,۵۰۹
عضویت از: ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از: چهارمحال وبختیاری
طرفدار:
- MESSI XAVI INIESTA ALVES PUYOL
- کرویف-مارادونا-مالدینی-استم-بکن بایر
- استقلال
- ایتالیا
- پپ کبیر
گروه:
- كاربران بلاک شده
بله واینم ازشکست سنگین بارسلونا اعصابم خیلی خورده

فرقی نمیکنه اسمون همه جاش یه رنگه
این زمینه که یه جاش زشته یه جاش قشنگه
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
چه سود!!!!!!!!
حالا فهمید علی اقا چرا البا اونقدر عصبانی بود وقتی این همه زحمت میکشیه و ی داور اینطوری به زمین میزنت دیگه چیر میخوای میخوای بری دستشو ببوسی
من اگه بودم لحش میکردم این حق ی تیمه مظلومه
نمیخوام باز بگین باخت و همه رو برگوندند ولی انتقاد جزیی از بازی اگه قبل این بازی حرفی میزدیم همه چشاشون از تعصب پر بود
حالا هم میگن به تیم پشت کرده
پلن داشتن یعنی کلوپ خدایی بازی با مالاگا ی برنامه زد تیمو کلا عوض کرد حالا ما 4تا میخوریم ولی هیچی(هرچند بازیکن اونکارو هم نداشتیم) بازهم همون سبک قدیم
امسال در برابر تیم های قوی هیچی برای گفتن نداشتیم
دلمون خوش بود اگه دفاعمون ضعیفه حملون قویه ولی دیگه نه دیگه افول کردیم
فقط ی مربی میتونه این تیمو بلند کنه
بازی با میلان خدایی مگه کیو داشتنی ستاره درست و درمون نداشتن
ویا امد محو شد من کلآ ندیدمش
مسی خوب شد که بازی نکرد تا کی میخواستیم سرمونو کنیم تو برف و مسی جرمونو بکشه
پدرو خوب بود زحمت زیادی کشید مثل دنی
سانچز خوب بازی میکرد ولی دفاعش ضعیف یود یعنی اونقدی که از اون انتظار داشتم از پدرو نداشتم
البا خیلی زود عصبانی میشه دفاعشم باید قوی تر کنه
والدز توپایی رو که بایدمیگرفت میخورد و تک ب تک میگرفت
اینیستا و ژاوی انگار فقط در حصاری پاس کاری میکردن
بوسکتس و پیکه خوب نبودن میشه گفت بدترین بازیکنان زمین
بارترا گفتم نباید بازی میکرد واقعآ بیتجربه بود و خیلی بد پرس میکرد
بیشترین از این ازش انتظار نبود
بهترین پدرو
بدترین غیر پدرو و تا حدودی دنی

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
از همین الان باید به فکر سال بعد باشیم،تا از تیمهایی مثل بایرن-رئال-یووه-منچستر تو اروپا عقب نمونیم!

اولا باید دور این مهاجم کاذب خط بکشیم،یعنی چی؟!
چرا نباید مهاجم نوک نداشته باشیم؟!
مگه با کلویورت و بخصوص اتوئو بعنوان مهاجم نوک بد کار کردیم؟!

ترکیبی که بارسا رو میتونه تو سطح این تیمها یا بالاتر نگه داره اینه:

دروازه: والدز(یا اگه نموند،هر دروازه بان بهتری ازون)

دفاع:آلبا-هوملس-پیکه/پویول/ماسکرانو-آلوز

هافبک:اینیستا/تیاگو-توره/بوسی-سسک/ژاوی

مهاجم:نیمار(یا بیل اگه بیاد)-لواندوفسکی(یا فالکائو)-مسی

.........................................................
اگه به همون سیستم مهاجم کاذب رو بیاریم خط حمله باید اینجوری باشه:

نیمار-مسی-آگوئرو.

خلاصه علاوه بر ترمیم دفاع تا وقتی خط حمله مون شبیه مثلثهای زیر نشن بدست آوردن توفیق تو اروپا خیلی مشکله.

لویز انریکه-کلویورت-ریوالدو

رونالدینیو-اتوئو-ژولی

رونالدینیو-اتوئو-مسی

آنری-اتوئو-مسی

چه خط حمله ای بودن

ویا-مسی-پدروی آماده هم تو سال اولشون مثلث خوبی بودن.

بجز اینا باید تغییراتی تو کادر فنی بدیم!!

من تیتو رو دوست دارم و احترام خیلی خیلی زیاد و خاصی هم براش عاقلم.
ولی اگه باز سال بعد بیماری تیتو عود کنه،چکار باید کنیم؟!

بجز بحث بیماری هم درسته خیلی شخصیت آروم و متینی داره ولی معمولا مربیان باید پرتحرک باشن کنار زمین و به تیم و بازیکنای خودشون انگیزه و انرژی بدن(کنته-پپ-رایکاردی که تو بارسا بود-کلوپ-حتی هاینکس و فرگوسن هم با 60-70- سال سن ازین روش استفاده میکنن و بازیکنای تیمشون تو زمین پر از انرژی و انگیزه هستن) و تو مواقع لزوم به داور اعتراض کنن تا حقشون رو نخوره

بنظرم استراحت کردن هم برای خودش بهتره و خودشم میدونه هرگز از تیم اخراجش نمیکنن،مگه خودش کنار بره که حدسم اینه شاید بعد از قهرمانی لالیگا کنار بره.تا بدون فشار فوتبال زندگی آرامی برای سلامتیش داشته باشه.

اگه قرار باشه مربی بیاریم،پپ که ممکن نیست-بنظرم لویز انریکه بهترین گزینه س و تمام اون خصوصیات رو کنار زمین داره.مطمئنا بازیهاش خیلی هم زیبا میشن.

از حرفم درمورد تیتو بد برداشت نکنید،و من رو متهم نکنید که تیتو رو با 1 باخت فروختم،این فقط بنا به اون دلایلی بود که گفتم و این نظر شخصی من بود.

زنده باد بارسا و بارسایی.
همه تا مرگمون و بعد ازون هم بارسایی می مانیم.

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: mohsen_ashege_barca
پیام: ۵۲۱
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: آمل
طرفدار:
- Pique
- یوهان کرویف
- یه پرسپولیس یه ایران
- اسپانیا-آرژانتین
- مهدی مهدوی کیا-کریم باقری
- فرانک کبیر
- افشین امپراطور-محمد مایلی کهن
گروه:
- کاربران عضو
شکست سنگین و سختی بود دلم به درد اومد ولی دم همه بازیکنام گرم!
دوسشون دارم تا پای جونم,
کاش 4231 بازی میکردیم گفتم اینا هافبکاشون عالین کاش سانگ و بوسکتس باهم هافبک دفاعی بودن ولی فدای سرشون...
به معجزه اعتقاد دارین؟ خیلی سخته حتی گفتنش هم سخته نمیدونم
آخرین باری که یادم میآد با ختافه تو بازی برگشتش 4 بر0 باختیم
شک ندارم یک درصد شک ندارم پپ به اینا اطلاعات داد شک ندارم
واسه تیتو بیشتر از همه ناراحتم چهرش یه جوری بود یه تار موتو به پپ نمیدیم
زنده باد تا ابد بارسا

تیم والیبال کاله آمل
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: christ-fade
پیام: ۱۶۶
عضویت از: ۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی هرناندز
- یوهان کرایف
گروه:
- کاربران عضو
داوری بدشانسی بی تجربگی. اشکال نداره. فقط ای کاش اگه بنابود یکی از مدافعای ثابت نباشه پیکه جای پویول نبود. نه بخاطر اینکه پیکه بد بود به خاطر اینکه لیدرشیپ و رهبری پویول در خط دفاع کم بود. اگه پویول بود 100% مدیریت خط دفاعیش جلوی همه این تراژدیارو میگرفت. واقعا بیچاره تیتو. مثل کوه پشتتیم تیتوی عزیز. اما کاشکی دیشب از ترکیب 3-5-2 یا 4-4-2 استفاده میکردیم. اول بازی که پدرو جون داشت و بر میگشت خوب ابزیو مدیریت میکردیم. اشکال نداره. viva Barcelona

۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
امیدوارم از حرفام ناراحت نشید، چیزایی که میگم صرفا نظر منه و ممکنه درست نباشه.

داور:
افتضاح بود. ولی دلیل نمیشه که چون داور افتضاح بوده ما هم افتضاح بازی کنیم. نباید ضعفامون رو کتمان کنیم.

پیکه:
نمیدونم چرا بعضیا به بارترا گیر میدن! بارترا هرچقدر بد بود از پیکه هم بدتر بود؟ پیکه تو 2 سال اخیر هرچقدر بخواید سوتی داده، هرچقدر بخواید دریبل خورده. به نظر من تو 2 سال اخیر بعد از الکسیس بدترین بازیکنمون بوده. دیشب کم مونده بود از دانته و بواتنگ هم دریبل زیدانی بخوره!
تو نبردهای هوایی هم که یا مثل دیشب نیست یا کم میاره مثل سری که واران از روسرش گل زد تو جام حذفی یا مثل سری که راموس از رو سرش گل زد تو لیگ.

بوسکتس:
به شخصه معتقدم بازی دیشب بدترین بازی عمر بوسکتس بود.

الکسیس سانچز:
26 میلیون پول نقد به اضافه 11 میلیون در طول سال رو دادیم و یکی در حد الکسیس رو خریدیم. من از همه عذر میخوام ولی اسم این حرکت از نظر من فقط میتونه "حماقت" باشه.
فقط این رو میگم که الکسیس سانچز از نظر من بدترین بازیکن 2 فصل اخیرمون بوده اونم با اختلاف بسیار بسیار زیاد. به نظر من در حد پرسپولیس هم نیست.

خط دفاع:
گذشته از اینکه در خط دفاع یار نداریم به نظر میرسه به لحاظ ساختار دفاعی هم مشکل داریم. اگه بخوام بهتر بگم به نظر میرسه اصلا تو دفاع تمرین نداریم.

خط حمله:
خط حمله = مسی
روزی که مسی رو بگیرن یعنی خط حمله تعطیل. البته با وجود بازیکنایی مثل سانچز و پدرو و یه ویای چسبیده به نیمکت اصلا هم عجیب نیست.

تیتو:
با وجود اینکه یکی از اونایی بودم که حتی از زمان پپ میگفتم تیتو باید جانشین پپ بشه ولی به نظرم این پروژه شکست خورد.
به نظرم بازیهای بزرگ ثابت کرد که تیتوی دوست داشتنی یه سرمربی در حد بارسا نیست. به لحاظ فنی واقعا در این سطح نیست.
تو نیمه نهایی لیگ قهرمانان زدن تیم رو نابود کردن، تیتوی عزیز فقط 1 تعویض انجام داده اونم دقیقه 83
فقط مربوط به این بازی نیست. من احساس می کنم چیزی به اسم "فکر" 1 سال هست که رو این تیم انجام نشده. همون چیزایی هست که از دوران پپ مونده که روز به روز هم کمرنگ تر میشه.

راه بردن بارسا:
بردن بارسا؟ کار سختی نیست. فکر هم نمیخواد. 10 تا کرنر بگیر، 3 تاش گله.

نیمار:
قبول دارم که بارسا تو خط حمله به یه وزنه دیگه غیر از مسی هم نیاز داره اما به نظرم اون بازیکن نمیتونه نیمار باشه که نصف روز رو با موهاش بازی میکنه.
اصلا بازی نیمار رو قبول ندارم. گل زیاد خراب میکنه. نصف شهرتش رو مدیون رسانه هاست که الکی بزرگش کردن و نصف دیگه ش رو مدیون مدافعان سطح پایین لیگ برزیل. مطمئنم تو اروپا نهایتا میشه مثل روبینیو.
ما به یه بازیکن در حد اتوو یا دروگبا نیاز داریم نه یکی که خودش هم بشه باری بر دوش مسی.

راسل:
یه کور مادرزاد هم میتونست تشخیص بده بارسا به دفاع نیاز داره اونوقت ایشون میره سانگ رو میخره.
این سایت یه سایت ایرانی هست که هیچکدوم از اعضاش هم کار حرفه ای فوتبال نمیکنن ولی نصف بیشتر اعضای همین سایت اول فصل حنجرشون رو جر دادن که آقا ما به هاملز نیاز داریم، آقا تیاگو سیلوا رو بیارین. اونوقت یه هافبک دفاعی خریده شد. بچه های این سایت تشخیص دادن ولی راسل و تیتو تشخیص ندادن!!!

این باخت برای من:
همیشه باخت ها علاقه منو به عشقم بارسا بیشتر کرده. بعد از این باخت واقعا احساس کردم چقدر بارسا رو دوست دارم. همونطور که بعد از باخت چلسی و اینتر و باخت 4-1 به رئال تو سال 2008 و باخت 4-2 به چلسی سال 2005 و باخت 4-1 به والنسیا سال 2000 احساس کرده بودم.

پ.ن:
با لهجه بایرام تو فیلم اخراجی های 1 بخونید:
میراث لاپورتا رو نابود کردی حاج راسل، تقبل الله.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲
نام کاربری: mohamad.rs20
پیام: ۱,۵۹۹
عضویت از: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: TIERRA
طرفدار:
- PUYOL
- RONALDINIHO_RIVALDO
- PERSPOLIS
- SPAIN
- ALI KARIMI_MEHDI MAHDAVIKIA
- JURGEN KLOPP
- HOSEIN FARAKI
گروه:
- کاربران عضو
داش امیر در بد بودن پیکه شکی نیست ولی بارترا فاجعه بود
تا توپ پاس داده میشد میرفت رو پا طرف یعنی ی اشاره به توپ لازم بود تا جا بمونه و همینطور که جا میموند یار خودشو خالی میکرد
اونوقت پیکه هم باید یار خودشو میگرفت هم یار اونو
تا حالا از خودت پرسیدی چرا پیکه تو اسپانیا اینقدر مطمئنه چون از دفاع کناری خودش مطمئنه
متوجه شدی
ی سوال مگه ما بارترا رو روی قدش حساب نکرده بودیم تو دیدی ی سربزنه
هرچی سر زده شد از سمت اون بود اینا رو چجوری نمیخوای توجیه کنی
یعنی دانته رو باید الوز بگیره یا بارترا
من گفتم بهتره یا ابیدالو بیاریم یا بوسکتسو ی خط بیاریم عقب و سانگو بیاریم چون جنگندگی سنگ خیلی خوبه

عملآ 2 تا گلامون مقصر بارترا بو

برای شادی روح پدر بزرگ و بزرگوارم

صلوات
۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۴,۹۷۸ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۲۱ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۶,۳۱۸ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۳۷۰ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۹ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۴۶۳ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۳۱ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۱۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۰۹۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۵۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۵۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!