به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
من واقعا نمیفهمم این که یه کسی بره خارج از کشور به خاطر یادگیری علم و دانش میشه وطن فروشی؟
دااش می() وطن فروشی یعنی این که بزنی دانشمند مملکت خودتو شتک کنی.نه این که بری خارج برای کسب علم.خب چه بخوایم چه نخوایم باید قبول کنیم اینجا بها نمیدن به علم.واقعا بها نمیدن.اگر هم بها بدن فقط و فقط بخش خصوصیه و بس.
این طرح هایی که تو خوارزمی میاد و مقام نمیاره رو آدم نیگا میکنه،دلش میسوزه به خدا.

یادمه واسه ماشین خورشیدی یه ماشین ساختیم با 35 کیلو و سرعت 15 کیلومتر در ساعت.اون اول نشد،یه ماشینی اول شد که 60 کیلو بود با سرعت 7 کیلومتر در ساعت.تازه بردیمش واسه گرجستان تونستیم تا مراحل بالا بریم.اون ماشین از بخش انتخابی حذف شد.(من نرفتم گرجستان ها،حتی خوارزمی هم نرفتم،ولی بخش عمده ی ساخت"یه چیزی حدود 6 درصد دست من بود")

باید قبول کرد کشورای اروپایی خیلی خیلی بیشتر بها میدن به علم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من واقعا نمیفهمم این که یه کسی بره خارج از کشور به خاطر یادگیری علم و دانش میشه وطن فروشی؟

كسي نگفت وطن فروشي كرده از اول اگه بحثو دنبال كني به نكات خوبي ميرسي ولي براي اينكه تاكيد موكد بشه دوباره نقل قول ميكنم

نقل قول
K.H.P نوشته:

تقصير دست اندركارانه كه نميتونن يه محيط ارام و امكانات مناسب براي دانشمندا و نخبگان كشور فراهم كنن
مگه اونا چي ميخوان؟؟ پول؟؟ماشين؟ثروت؟خونه؟؟ يعني اينا تو كشور ما با اينهمه منابع و امكانات نيست؟؟
اونا امكانات رشد ميخوان تو كشور ما نيست؟؟؟

به خدا هست ولي به دستشون نميرسه
با هزاران مشكل طرف رو اسي ميكنن

ولي انصافا يه چيزم بگما
اونايي كه واقعا عاشق كشورشون باشن تحت هر شرايطي اونو ميپذيرن
انسان كامل اونيه كه سختي بكشه و براي رفع سختي تلاش كنه نه اينكه از اون سختي فرار كنه
يه نگاه يه زندگي نامه شهيد چمران بندازيد ميفهميد چي ميگم

نقل قول
K.H.P نوشته:
ببينيد اون كسي كه ميره خارج ازادي بهش اجازه ميده اونجور كه دلش ميخواد زندگي كنه و اونجا كه ميخواد بره و هرجور كه دوست داره درمورد وطنش حرف بزنه.
و اكثر تقصير گردن مسئولين امر هستش كه نتونستن واسه مردم يه سطح رفاه و امكانات مناسب ايجاد كنن كه واسه اين چيزاي بي ارزش ملت هوس خروج از كشور رو نكنن

نقل قول
اگه ميگه عاشق ايراني ها هستم بايد عشقشو ثابت كنه همه اين سختيا رو به جون بخره و برگرده و با اين سختيا بجنگه تا ما هم پيشرفت كنيم،تا بتونه دوباره همين اهنگو جلوي نسل بعدي بخونه و بگه كه من عاشق تو بودم و برات اين زحمت رو كشيدم.
نه اينكه همه عشقو حالشو بره بكنه و همه خلاقيتشو براي بيگانگان كشور خرج كنه و بعد اخر سر بگه من عاشق اين مردم بودم

نقل قول
چه بخوایم چه نخوایم باید قبول کنیم اینجا بها نمیدن به علم.واقعا بها نمیدن.اگر هم بها بدن فقط و فقط بخش خصوصیه و بس.

يه نقل قول بيار يكي از كاربرا اينجا اين منظور رو رسونده باشه زود
(منظورم اينه كه كسي گفته باشه اينجا بها ميدن و اينا از رو زياده خواهي ميرن)

نقل قول
باید قبول کرد کشورای اروپایی خیلی خیلی بیشتر بها میدن به علم.

كسي اينجا هست اينو قبول نداشته باشه؟
تازه اينم بگم بجز علم اونا به خلاقيت و تدبير و استعداد ها در همه زمينه ها بها ميدن
يادت رفت بگي

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
NILOOFAR نوشته:

ببخشیدا جناب مدیر اما من اصلا بانظرشما موافق نیستم درسته که برای هرکسی وطنش عزیزه اما گاهی وقتا آدما واقعابه جایی میرسن که دلشون میخوادفرارکنن!وقتی آدم هم وطناشو میبینه که چقدر بی انصافن و قدرشو نمیدونن ودرمقابل توی کشور دیگه انقدر براش ارزش قائل میشن کدوم راهو انتخاب میکنه؟ خب آدم فکرمیکنه خلق خدا هرجا که باشه و بهش خدمت کنی خلق خداست!درسته که وطن آدم خیلی با ارزشه اما گاهی وقتا راهی نمیمونه

عزیز من اون احترامی که شما می بینی، در حقیقت احترام نیست. بهت احترام می ذارن نه چون خیلی مهمی، نه، بهت احترام می ذارن تا زمانی که براشون کارایی و بازدهی داری. احترام می ذارن چون می تونن بابت حضورت تولید ثروت کنن. من نمیگم اینا بده، میگم اینا اسمش احترام نیست، به قول یکی، یه جور برده داری نوینه. روزی هم که دیگه به کار نیومدی، با یه لگد پرتت می کنن بیرون.

سیستم سرمایه داری غرب همینه. آدمها از نظرش چرخدنده هایی هستن که ماشین تولید و اقتصادش رو پیش می برن و تا زمانی ارزشمندن که نشکسته باشن. وقتی شکستن، باید انداختشون تو سطل آشغال.

ما تو مملکتمون هرچی مشکل داشته باشیم، بازم هنوز معرفت و انسانیت رو داریم. بله هیچ کس نمیگه پول بده، هیچ کس نمیگه منی که دانشجوی نخبه این مملکتم، اگر ببینم حتی کسی مشتاق نیست من رو استخدام کنه، به این فکر می افتم که جایی برم که بتونم از استعدادم استفاده کنم، اما باید دید که سرمایه فقط پول نیست، دارایی فقط مادیات نیست. شاید آدم بتونه با رفتن به یه کشور خارجی 10 برابر اینجا در بیاره (البته برای افرادی که شایستگی دارن، نه کسایی که میرن اونجا گارسون میشن) اما یه سری چیزایی رو هم از دست میده که با هیچ پولی نمیشه جبرانش کرد.

اون نظریه دهکده جهانی هم که شما بهش اشاره کردی، فقط در زمان حکومت حضرت محقق خواهد شد، و قبل از اون مرزهای کشورها به شدت بر قرارن. چطور میشه بگی کار کردن در آمریکا و دادن مالیات به دولتی که با اون پول اسلحه می سازه تا به کشورت حمله کنه، با کار کردن تو کشور خودت فرقی نداره. البته که داره. اگر این تئوری دهکده جهانی اینها واقعی بود، اینطور 80% ثروت دنیا رو غارت نمی کردن و تو یه کشور جمع نمی کردن.

ما هنوز نیاز داریم از این خاک دفاع کنیم و اگر لحظه ای غفلت کنیم، تمام میراث چند هزار ساله مون رو به تاراج می برن و از ایران، جز اسمی تو کتابهای تاریخ باقی نمی ذارن.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Apple_158
پیام: ۵۵۰
عضویت از: ۹ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- مسی
-
- پپ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
이태민 نوشته:

نقل قول
NILOOFAR نوشته:

ببخشیدا جناب مدیر اما من اصلا بانظرشما موافق نیستم درسته که برای هرکسی وطنش عزیزه اما گاهی وقتا آدما واقعابه جایی میرسن که دلشون میخوادفرارکنن!وقتی آدم هم وطناشو میبینه که چقدر بی انصافن و قدرشو نمیدونن ودرمقابل توی کشور دیگه انقدر براش ارزش قائل میشن کدوم راهو انتخاب میکنه؟ خب آدم فکرمیکنه خلق خدا هرجا که باشه و بهش خدمت کنی خلق خداست!درسته که وطن آدم خیلی با ارزشه اما گاهی وقتا راهی نمیمونه

عزیز من اون احترامی که شما می بینی، در حقیقت احترام نیست. بهت احترام می ذارن نه چون خیلی مهمی، نه، بهت احترام می ذارن تا زمانی که براشون کارایی و بازدهی داری. احترام می ذارن چون می تونن بابت حضورت تولید ثروت کنن. من نمیگم اینا بده، میگم اینا اسمش احترام نیست، به قول یکی، یه جور برده داری نوینه. روزی هم که دیگه به کار نیومدی، با یه لگد پرتت می کنن بیرون.

سیستم سرمایه داری غرب همینه. آدمها از نظرش چرخدنده هایی هستن که ماشین تولید و اقتصادش رو پیش می برن و تا زمانی ارزشمندن که نشکسته باشن. وقتی شکستن، باید انداختشون تو سطل آشغال.

ما تو مملکتمون هرچی مشکل داشته باشیم، بازم هنوز معرفت و انسانیت رو داریم. بله هیچ کس نمیگه پول بده، هیچ کس نمیگه منی که دانشجوی نخبه این مملکتم، اگر ببینم حتی کسی مشتاق نیست من رو استخدام کنه، به این فکر می افتم که جایی برم که بتونم از استعدادم استفاده کنم، اما باید دید که سرمایه فقط پول نیست، دارایی فقط مادیات نیست. شاید آدم بتونه با رفتن به یه کشور خارجی 10 برابر اینجا در بیاره (البته برای افرادی که شایستگی دارن، نه کسایی که میرن اونجا گارسون میشن) اما یه سری چیزایی رو هم از دست میده که با هیچ پولی نمیشه جبرانش کرد.

اون نظریه دهکده جهانی هم که شما بهش اشاره کردی، فقط در زمان حکومت حضرت محقق خواهد شد، و قبل از اون مرزهای کشورها به شدت بر قرارن. چطور میشه بگی کار کردن در آمریکا و دادن مالیات به دولتی که با اون پول اسلحه می سازه تا به کشورت حمله کنه، با کار کردن تو کشور خودت فرقی نداره. البته که داره. اگر این تئوری دهکده جهانی اینها واقعی بود، اینطور 80% ثروت دنیا رو غارت نمی کردن و تو یه کشور جمع نمی کردن.

ما هنوز نیاز داریم از این خاک دفاع کنیم و اگر لحظه ای غفلت کنیم، تمام میراث چند هزار ساله مون رو به تاراج می برن و از ایران، جز اسمی تو کتابهای تاریخ باقی نمی ذارن.

بله به شدت قبول دارم که اونا نخبه های مارو فقط برای پیشرفت خودشون میخوان اما همچینم که شما میگید اینجا انسانیت نمرده نیست بله قبول دارم شما از من بزرگترید و خیلی چیزا رو بیشتر میدونید اما انسانیت یعنی اینکه توی کشور مسئولین محترم هر کاری که از دستشون برمیاد برای نخبه ها انجام بدن که نخبه ها مون فکر فرار به سرشون نرسه چه برسه که بخوان عملیش کنن

آتش زده بر دریا ... لب تر نکند سقا...
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
یه نکته مهم رو فراموش نکنید. مسئولین مملکت از ماه نیومدن، همه شون زمانی مثل ما بودن. اگر این مشکلات 30 سال بعد باز هم باشه، قطعا نسل بعدی من و شما رو مقصر خواهد دونست که برای راحتی خودمون ول کردیم رفتیم و اهمیتی به آینده مملکتمون ندادیم. همین نواقص و مشکلاتی که هست رو ماها باید رفع کنیم، و گرنه خود به خود که اتفاقی نمی افته.

خیلی خوبه آدم بره درس بخونه، پیشرفت کنه. من الان تمام تلاشم اینه که برای دکترا برم یکی از دانشگاهای برتر آمریکا و خیلی هم دوست دارم بعدش تو اپل کار کنم و روزی مدیر عاملش بشم. اما می دونم یه روز بر می گردم تا سهم خودم رو انجام بدم، تا تکلیف خودم رو نسبت به کشوری که توش به دنیا اومدم و بزرگ شدم ادا کنم. مشکلات رو ما باید حل کنیم.

به قول معروف:

من اگر بنشینم
تو اگر بنشینی
چه کسی بر خیزد؟

من اگر برخیزم
تو اگر برخیزی
همه بر می خیزند!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
موضوع فرار مغزها دولت تا حدودی توش تاثیر داره بخش عمدش رو خودافراد تاثیر دارن تواین مملکت اگه کسی وجود کارکردن داشته باشه کارهست حتی بیشتر از امریکا ولی مسئله مهم این حضرات توجه نکردن مسئولین رو توجیح کارخودشون میکنن من بایک ادمی چندوقت پیش صحبت میکردم اونم خودشو نخبه میدونست البته واقعا هم بود بهش میگفتم واسه چی میخوای بری بهم گفت وقتی امریکایی به این خوبی بااین همه امکانات این هم خوشی و لذت هست مگه خرم اینجا بمونم همه اونایی که میگن به ماتوجه نشده میرن تو رسانه های امریکایی میشینن میگن فلان و فلان این تفکر رو داشتن این پسر که گفتم الان امریکاس

کسی که واقعا بخواد نیازی نیست که نخبه باشه تو همین مملکت میتونه واسه خودش کار پیدا کنه هم خو دش هم یک کاری واسه مملکتش کرده

یکی از اساتید ما همینجوری بوده دکتراشو از مالزی گرفته هم مصر هم یونان استاد دانشگاه بوده الان تو دانشگاه ما اومد تدریس میکنه یکی از بچه ها ازش پرسید پشیمون نیستی اونجا رو ول کردی اومدی اینجا بهش خندید گفت یکم بزرگتر که بشی خیلی چیزا واست عوض میشه

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
ببینید من شدیدا مخالف مطلق فکر کردنم یعنی که بگم یه چیزی صرفا بده.ای رو برای مقدمه گفتم.ببینید بحثی ک اینجا مطرحه اینه که واقعا به نخبه ها تو ایران بعضی جاها ظلم میشه.شما بیا امکانات زندگی یه نفر نخبه رو توی خارج با ایران مقایسه کن؟!دوم که بحث کار یه سوال از دوستمون که گفت تو خارج کار کمتر از ایرانه میخوام منبعی که این حرف ازش زدن بیان کنن.نمیخوام بگم اونجا مشکل نیست بله هست.ما اگه بخوایم ب اخبار توی ایران گوش کنیم انقدر یه کلاغ چهل کلاغ میشه که میترسم فردا بگن اروپا در حد آفریقاست!گرچه امیدورم این بحث فرار مغز ها از بین بره و نخبه ها در خدمت بشر باشن نه یه گروه و یه ملت و یه عقیده.که البت بگم متاسفانه این بحث هم به دلبل اثرات جنگ همه جانبه ای هست که توی دنیا به راه افتاده و روز به روز اداره آدما رو قربانی میکنه.دوستان در آخر خواهشی ازتون دارم که بیاید به عنوان یک انسان دعا کنیم این جنگ بین ملت ها تموم بشه و همه به خوبی و خوشی کنار هم زندگی کنن .زجر این جنگ رو همه ملت ها به نوعی دارن میکشن

چی بگم؟!
۱۰ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
خیلی از نخبه ها که موندن و قصد رفتن ندارن, موندن که امکانات رو برای نخبه های بعدی ایجاد کنن. همین اینترنت یا کامپیوتر یا هر وسیله ی دیگه ای که اینجاست, خیلی ها دارن برای ساخت وسیله ای بالاتر از اون توی ایران تلاش میکنن.
نخبه ها باید باشن تا کشورشون رو بسازن نه این که کشور رو بسازیم تا نخبه ها بمونن. البته اینو بگم که اینجا مردم عادی هم وظیفه ی خیلی مهمی دارن. خرید محصولات داخلی و اعتماد به نخبه ی ایرانی میتونه یه انگیزه ی بزرگ باشه برای قشر محترم نخبه ها

۱۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: mess-shiraz-222
پیام: ۵۲۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۹۰
از: shiraz
طرفدار:
- messi
- rivaldo-raul-moller-van basten-robben-
- esteglal
- spania-italia
- milad meydavodi
- pep
- -
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
خاله خانوم نوشته:

خیلی از نخبه ها که موندن و قصد رفتن ندارن, موندن که امکانات رو برای نخبه های بعدی ایجاد کنن. همین اینترنت یا کامپیوتر یا هر وسیله ی دیگه ای که اینجاست, خیلی ها دارن برای ساخت وسیله ای بالاتر از اون توی ایران تلاش میکنن.
نخبه ها باید باشن تا کشورشون رو بسازن نه این که کشور رو بسازیم تا نخبه ها بمونن. البته اینو بگم که اینجا مردم عادی هم وظیفه ی خیلی مهمی دارن. خرید محصولات داخلی و اعتماد به نخبه ی ایرانی میتونه یه انگیزه ی بزرگ باشه برای قشر محترم نخبه ها

شما داری کاملا یکطرفه قضاوت میکنی.وقتی امکاناتی نیست یا کمه نباید انتظار داشت بمونن.ومن بهشون حق میدم که برن.بلکه بقیه یکم به خودشون بیان و به این جماعت مثل برده نگاه نکنن که با دادن امکانات کم انتظار آنچنانی هم ازشون داشته باشن.خواهشا انقدر احساسی به مساله نگاه نکنید و فکر نکنید فقط اشکال از اوناست.تا وقتی بشنیم و ایراد رو گردن این و اون بندازیم هیچی حل نمیه باید نگاه به خودمون کنیم

چی بگم؟!
۱۴ خرداد ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
andriy shevchenko نوشته:

شما داری کاملا یکطرفه قضاوت میکنی.وقتی امکاناتی نیست یا کمه نباید انتظار داشت بمونن.ومن بهشون حق میدم که برن.بلکه بقیه یکم به خودشون بیان و به این جماعت مثل برده نگاه نکنن که با دادن امکانات کم انتظار آنچنانی هم ازشون داشته باشن.خواهشا انقدر احساسی به مساله نگاه نکنید و فکر نکنید فقط اشکال از اوناست.تا وقتی بشنیم و ایراد رو گردن این و اون بندازیم هیچی حل نمیه باید نگاه به خودمون کنیم

کجای حرفم یک طرفه ست؟ منظورم این نیست که شمشیر بزاریم گردن نخبه که همین جا میمونی و امکانات رو برای بقیه فراهم میکنی. منظورم اصلا این نیست. اونایی موندن برای چی موندن؟ دلشون واسه خانوادشون تنگ میشد؟ خوب قطعا هدف اصلیشون از موندن این بوده که باشن و امکانات رو هم برای خودشون و هم برای تعلیم دیگران ایجاد کنن.
خیلی ببخشید ولی حرف شما اشتباهه کی به این جماعت گفت برده؟ کی نگاهش برده واره؟
ببین دوست عزیز اون نخبه ها از مریخ و مشتری نیومدن که! از امثال من که شعار دادم ولی عمل نکردم. اونا با عمل کردن شعار دادن.

۱۵ خرداد ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۰,۵۶۹ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۷۱ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۱,۸۷۵ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۲۵۰ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۹۴۲ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۹۰ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۹۳۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۷۱ کاربر آنلاین است. (۱۸۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!