به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

فن باستن: رفتار هلند در دو جام جهانی پیشین زشت و زننده بود
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فن باستن: رفتار هلند در دو جام جهانی پیشین زشت و زننده بود

اسطوره ی میلان معتقد است که فلسفه ی فوتبالی هلند با آنچه در دو جام جهانی پیشین دیده شد کاملا متفاوت است.

مارکو فن باستن، سرمربی سابق هلند به انتقاد از تیم ملی کشورش به دلیل رفتار نامناسب در جام جهانی‌های قبلی پرداخت.

هلند پس از یک بازی خشن مقابل پرتغال در 2006 از رقابت‌ها کنار رفت. دیداری که داور 16 کارت زرد و 4 کارت قرمز به بازیکنان نشان داد و در سال 2010 نیز پس از فینال، روزنامه ها از خشن بودن هلند در بازی نهایی صحبت کردند.

فن باستن در مصاحبه با Times Of India گفت: "واقعا نمی‌دانم چرا بازیکنان در این دو سال اینطور رفتار کردند.

این که حریص بردن جام جهانی باشیم اصلا عجیب نیست ولی نه این که تا این حد افراط داشته باشیم.

فلسفه ی فوتبال هلند با آنچه که در آلمان و آفریقای جنوبی دیدیم کاملا متفاوت است."

مهاجم سابق آث میلان که بین سال‌های 2004 تا 2006 سرمربی این تیم بود، معتقد است که ولنتین ایوانوف، داور مسابقه ی تیمش مقابل پرتغال در حد و اندازه های آن بازی نبوده است.

او گفت: "بازی بسیار بدی مقابل پرتغال انجام دادیم. پیش از بازی گفتم که هنوز باور نمی‌کنم ایوانوف داور این بازی باشد زیرا در حد و اندازه های چنین بازی نبود.

بله، بازیکنان به دنبال هم می‌دویدند و بسیار خطرناک شده بود.

البته بازیکنان هم نقش بزرگی در آن فاجعه داشتند."

۶ خرداد ۱۳۹۳
خاویر ماسچرانو: در برزیل فشار ها بر روی تمامی بازیکنان خواهد بود، نه فقط لیونل مسی
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
خاویر ماسچرانو: در برزیل فشار ها بر روی تمامی بازیکنان خواهد بود، نه فقط لیونل مسی

خاویر ماسچرانو هافبک 26 ساله تیم ملی آرژانتین در صحبت هایی اذعان کرد که فشار های پیرامون موفقیت این تیم نه تنها بر روی لئو مسی بلکه بر دوش تمامی بازیکنان است.

به گزارش سرویس بین المللی وب سایت گل، هافبک - مدافع 26 ساله تیم ملی آرژآنتین و باشگاه بارسلونا، در صحبت هایی با روزنامه Ole این کشور، اشاره کرد که فشار های مردم و رسانه ها برای موفقیت تیم ملی آرژانتین در رقابت های جام جهانی برزیل نباید، تنها بر روی لیونل مسی، کاپیتان و فوق ستاره آلبی سلسته متمرکز شود.

"اولین هدف ما پیش از شروع رقابت ها کاهش اشتباهات و تقویت نقاط ضعف تیمی مان است تا بتوانیم در بهترین شرایط ممکن پای به برزیل بگذاریم. فشار ها بر روی لئو مسی؟ از نظر من در برزیل فشار ها و بار موفقیت بر دوش تمامی بازیکنان است نه فقط لیونل مسی."

گفتنی است آلبی سلسته اولین بازی خود در برزیل را پانزدهم ماه ژوئن، برابر شاگردان سافت سوسیچ در تیم ملی بوسنی و هرزگووین برگزار خواهد کرد.

۶ خرداد ۱۳۹۳
نیمکت نشینی چیچاریتو در بازی دوستانه ی مکزیک
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نیمکت نشینی چیچاریتو در بازی دوستانه ی مکزیک

مهاجم یونایتد در خط حمله بازی نخواهد کرد و به جای او کائوهتموک بلانکو که این بازی برای گرامیداشتش برگزار می‌شود، به میدان خواهد رفت.

خاویر هرناندس، مهاجم منچستریونایتد برای بازی دوستانه ی مکزیک مقابل اسرائیل روی نیمکت خواهد نشست.

فدراسیون فوتبال مکزیک ترکیب اولیه ی تیم را در توییترش قرار داد که مهاجم یونایتد در آن جایی ندارد.این بازی همچنین برای گرامیداشت کائوهتموک بلانکو، مهاجم سابق کلاب آمریکا برگزار می‌شود که خود او در خط حمله در کنار اوریبه پرالتا بازی خواهد کرد.

در خط هافبک، هکتور پررا در کنار مارکو فابیان و آیساک بریزوئلا به میدان می‌روند.مدافعان کناری نیز میگل لایون و پائول آگویلار خواهند بود .سه مدافع میانی نیز کارلوس سالسیدو، فرانسیسکو رودریگز و دیگور ره‌یس هستند و دروازه بان نیز خسوس کورونا خواهد بود.لئوم کارلوس، لویس مونتس، خوسه خوان وازکز ، رافا مارکز، هکتور مورنو، جوانی دوس سانتوس و خاویر هرناندس نیز روی نیمکت خواهند بود.

۶ خرداد ۱۳۹۳
کیهیل: اگر انگلیس در جام جهانی خوب کار کند تعجب نخواهم کرد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کیهیل: اگر انگلیس در جام جهانی خوب کار کند تعجب نخواهم کرد

این مدافع انگلیسی معتقد است که تیم‌های زیادی شانس قهرمانی در این جام را دارند و انگلیس نیز تیم خوبی در اختیار دارد.

گری کیهیل، مدافع تیم ملی انگلیس می‌گوید که اگر انگلیس تا مراحل بالای جام جهانی پیش رفت، جای تعجبی وجود ندارد.

شاگردان روی هاجسون طبق دیدگاه عموم شانس زیادی برای قهرمانی ندارد و در گروه سختی متشکل از اروگوئه، ایتالیا و کاستاریکا قرار دارند.

ولی کیهیل معتقد است که در جام جهانی هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.او گفت: نتایج جام جهانی اصلا مشخص نیست. تیم‌های بسیار خوبی در آن شرکت دارند. مانند لیگ قهرمانان است که بهترین تیم‌ها در آن حاضر می‌شوند.

اگر خوب کار کنیم جای تعجب برای شما دارد؟ نه اگر برزیل خوب کار کند، تعجب می‌کنید؟ نه.

بسیاری از تیم‌ها می‌توانند خوب کار کنند و به هیچ وجه عجیب نیست."

کیهیل برای بازی اول انگلیس مقابل ایتالیا هیجان زده است و همچنین می‌گوید انتقالش از بولتون به چلسی در سال 2012،باعث شد تا توانایی هایش به خودش ثابت شود.

او گفت: " تجربه و پختگی در این بازی‌ها به کار می‌آید. من 28 ساله هستم و بازی‌های بزرگی در لیگ انگلیس انجام داده‌ام.مشخصا به عنوان بازیکن وقتی با هم تیمی‌هایت تمرین می‌کنی، اعتماد به نفس به دست می‌آوری و به خود می‌گویی: "می‌توانم به سطح آنها برسم، می‌توانم به آنچا برسم" بدون اینکه در این باره مغرور شوی.ولی به فرصت نیاز است و چلسی این فرصت را به من برای حضور در بازی‌های بزرگ داد.شاید عجیب باشد ولی در بولتون بدون اینکه کسی متوجه شود من همین کار را انجام می‌دادم. در چلسی تقریبا همه ی بازی‌ها به صورت مستقیم از تلویزیون پخش می‌شود و شما در یک بازی بزرگ حضور دارید و مردم از شما بیشتر و بیشتر می‌خواهند."

۶ خرداد ۱۳۹۳
شجاعی: ضربات آخرمان دقیق تر بود پیروز می شدیم/ از نظر فیزیکی و میزان دوندگی بهتر ا...
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
شجاعی: ضربات آخرمان دقیق تر بود پیروز می شدیم/ از نظر فیزیکی و میزان دوندگی بهتر از مونته نگرو بودیم

این دیدار برای ما ماکت خوبی از دیدار مقابل تیم ملی بوسنی بود.

مسعود شجاعی شب گذشته در دیدار برابر مونته نگرو به طور ثابت به میدان رفت و به نظر یکی از 11 مرد اصلی کی روش در جام جهانی خواهد بود. شجاعی درباره این دیدار می گوید: از نظر من بازی خوبی بود و برای شبیه سازی دیدار مقابل بوسنی انتخابی مناسب و محک خوبی برای تیم ما بود و اگر در ضربات پایانی دقت بیشتری می کردیم می توانستیم پیروز میدان شویم.

وی در ادامه بیان کرد: مونته نگرو یک تیم قوی اروپایی بود و فوتبال خوب و محکمی را بازی می کرد و مانند بوسنی یک فوتبال درگیرانه را به نمایش گذاشت. البته تیم ما از نظر فیزیکی و میزان دوندگی بهتر از مونته نگرو بود.به هر حال این دیدار برای ما ماکت خوبی از دیدار مقابل تیم ملی بوسنی بود.

شجاعی درباره دو ترکیب متفاوت نیمه های اول و دوم بازی گفت: بازیکنانی که وارد زمین شدند بسیار خوب کار کردند و نشانه هایی از رسیدن به مرز آمادگی مورد نظر را، در این دیدار شاهد بودیم.در واقع تمرینات خوب و رقابت خوبی که در تیم ملی وجود دارد، نشان از این دارد که یک تیم شده ایم و فرقی ندارد کدام بازیکن در زمین بازی کند و همگی در سطح خوبی قرار داریم.

۶ خرداد ۱۳۹۳
اسکار: از حضور در جام جهانی خوشحالم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اسکار: از حضور در جام جهانی خوشحالم

اسکار تاکید کرد، حضور در جام جهانی بسیار هیجان انگیز است.

به گزارش سامبا فوتبال، هافبک جوان چلسی در مورد حضور در جام جهانی با BT Sport مصاحبه را انجام داد و در این باره گفت: "از حضور در جام جهانی بسیار خوشحال و هیجان زده ام. بازی کردن برای کشورم بسیار خوب است و من امیدوارم بتوانم به خوبی برای برزیل به میدان بروم."

مادر اسکار نیز در گفتگویی با دیلی اکسپرس از چگونگی فوتبالیست شدن او گفت، وی در این باره اظهار داشت: "در سائوپائولو 300 پسر بودند و تنها 6 نفر انتخاب می شدند و اسکار آخرین آن ها بود. حالا پسر من به جام جهانی می رود و این بسیار شگفت انگیز است. این موضوع باعث می شود من احساساتی شوم. رفتن به جام جهانی برای هرکسی یک رویاست و پسر من به این افتخار دست یافته است."

۶ خرداد ۱۳۹۳
بکن باوئر: گروس کروتز باید به جام جهانی برود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بکن باوئر: گروس کروتز باید به جام جهانی برود

فرانتس بکن باوئر اسطوره فوتبال آلمان معتقد است، کوین گروسکروتز هافبک آلمانی بروسیا دورتموند در جهانی بدرد تیم یواخیم لو خواهد خورد.

به گزارش کانون هواداران دورتموند در ایران و به نقل از وبسایت گل آلمانی، قیصر ژرمن ها بر این باور است که کوین گروسکروتز هافبک چندپسته طلایی پوشان که این فصل با توجه به مصدومیتهای پرشمار در تیم کلوپ، فرصت زیادی برای حضور در ترکیب دورتموند پیدا کرده، باید به همراه تیم ملی آلمان به برزیل سفر کند. وی در این خصوص گفت: "گروسکروتز می تواند یک مهره مهم برای تیم ملی باشد."

این در حالی است که این بازیکن جوان پس از دیدار فینال جام حذفی به خاطر رفتار ناشایست مورد انتقاد قرار گرفته بود، اما قیصر معتقد است که وی نباید به خاطر رفتارش مورد سرزنش قرار گیرد، بکن باوئر افزود: "گروسکروتز بازیکن جوانی است و پس از آن بازی تحت فشار عصبی بسیاری قرار داشته، بدین دلیل نباید به خاطر رفتارش مورد سرزنش قرار گیرد، او می تواند در تیم ملی به کمک لو بیاید و مربی در مواقع نیاز به او تکیه کند."

بکن باوئر همچنین در پایان با اشاره به مصدومیتهای پیاپی در تیم ملی آلمان در آستانه جام جهانی، این موضوع را با وجود مهره های قابل اتکا در اردوی ژرمن ها، چندان نگران کننده ندانست.

۶ خرداد ۱۳۹۳
پزشک تیم ملی اروگوئه: دقیقا نمی دانیم سوارز کی آماده می شود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پزشک تیم ملی اروگوئه: دقیقا نمی دانیم سوارز کی آماده می شود

پزشک اصلی تیم ملی اروگوئه از اعلام تاریخ دقیق بازگشت لوییز سوارز به میادین اجتناب می کند.

به گزارش سرویس بین المللی گل دات کام، پس از مصدومیت و انجام عمل جراحی بر روی زانوی مهاجم بیست و هفت ساله باشگاه لیورپول، وضعیت آمادگی وی برای جام جهانی با ابهامات زیادی مواجه شده است. آلبرتو پن در این باره به خبرنگاران گفت:

"مهمترین نکته در مورد بازگشت وی در همان بیانیه کوتاهی که پس از عمل در فضای مجازی قرار گرفت، اعلام شد و همه ما خوشحالیم که سوارز جام جهانی را از دست نخواهد داد. اعلام دقیق روز بازگشت بسیار خطرناک است اما می توان گفت که این بازه زمانی، امیدوار کننده است."

"لوییز در جام جهانی غایب نخواهد بود اما شما نمی توانید از اعداد حرف بزنید. وی همیشه مثبت نگر بوده و تاکنون حرفی نا امید کننده نزده است. او هر روز بهتر می شود. در حال حاضر سوارز دیگر دردی حس نمی کند و بیشتر در حال تمرین برای آمادگی و بدست آوردن ملزومات اساسی برای بازی کردن است."

در همین رابطه، اسکار تابارز، سرمربی تیم ملی اروگوئه می گوید برای بازی دادن به وی ریسک نخواهد کرد: "هر آن چیزی که بر سوارز رخ خواهد داد، به وضعیت ارزیابی پزشکان از زانوی وی بستگی خواهد داشت. ما در مورد هیجان و شور او برای بازی شکی نداریم اما سلامت بازیکن، مهمترین نگرانی ماست."

۶ خرداد ۱۳۹۳
گزارش تصویری: اولین جلسه تمرینی تیم ملی اسپانیا برای رقابت های جام جهانی
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گزارش تصویری: اولین جلسه تمرینی تیم ملی اسپانیا برای رقابت های جام جهانی

در فاصله 16 روز مانده به آغاز رقابت های جام جهانی 2014 برزیل، تیم ملی اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها تمرینات خود را برای شرکت در این رقابت ها آغاز کرد. گفتنی است لاروخا در اولین بازی تدارکاتی خود برای حضور در برزیل، جمعه شب به مصاف تیم ملی بولیوی خواهد رفت.

۶ خرداد ۱۳۹۳
آگوئرو: گروه آرژانتین ساده نیست/ مسی دوست دارد شبیه من شود!
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
آگوئرو: گروه آرژانتین ساده نیست/ مسی دوست دارد شبیه من شود!

این ستاره آرژانتینی فصل درخشانی را با منچسترسیتی سپری کرد و کمک کرد تا این تیم برای دومین بار در سه فصل اخیر قهرمان لیگ برتر شود؛ در حالی که مسی با بارسا نتوانست این فصل به جامی دست پیدا کند.

سرخیو آگوئرو، مهاجم تیم ملی آرژانتین، به شوخی اعلام کرد که لیونل مسی دوست دارد به خوبی او بازی کند.

این ستاره آرژانتینی فصل درخشانی را با منچسترسیتی سپری کرد و کمک کرد تا این تیم برای دومین بار در سه فصل اخیر قهرمان لیگ برتر شود؛ در حالی که مسی با بارسا نتوانست این فصل به جامی دست پیدا کند.

آگوئرو در گفتگو با سایت گل، در پاسخ به این سوال که آیا دوست دارد به خوبی مسی شود، گفت:" امیدوارم که روزی بتوانم بهترین بازیکن جهان شوم.

اما یک لحظه صبر کنید؛ من رویای مسی شدن ندارم چون او دوست دارد مثل من شود."

آرژانتین در جام جهانی با تیم های ایران، بوسنی و نیجریه همگروه است و آگوئرو معتقد است که تیمش می تواند تا مراحل پایانی جام پیش برود.

" جام جهانی همیشه دشوار است اما من امیدوارم که آرژانتین قهرمان شود. البته من مطمئنم که آرژانتین می تواند به قهرمانی برسد.اسپانیا، برزیل و آلمان همگی تیم هایی قدرتمند هستند. همه آنها تیم های خوبی هستند اما باید در دیدارها به پیروزی رسید.

من فکر نمی کنم آرژانتین در گروه آسانی قرار دارد. در جام جهانی دیدار آسان وجود ندارد."

۶ خرداد ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۷,۴۹۵ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۹۲ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۹,۴۶۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۷۳۲ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۲ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۴ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۶۶۴ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۷۸ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۳۱۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۵ کاربر آنلاین است. (۱۵۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!