به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: میلان vs بارسلونا [ لیگ قهرمانان | روز سوم دور گروهی ]
نام کاربری: m.a.f
پیام: ۱۳۵
عضویت از: ۴ شهریور ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- لـیونل مـــســـی
گروه:
- کاربران عضو

چی شده مـیلانی ها سر از اینجا در آوردن؟؟؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: martino
پیام: ۴۸۸
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- مجیدی
- پپ
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
AHMAD(AC.M)MILANO نوشته:

بهترین لیگ دنیا اسپانیا؟؟؟؟؟
جالبه لیگی که دوقطبیه فقط 2ریالی وغارساست قشنگه؟؟؟؟؟؟جوک سال بود.
ضمننا شما تو ایرانید چون ایرانم تازه دوروزه بچه هایی امثال شما فوتبال میبنن میگن بارسا والی شما رو چه اومده صحبت در مورد میلان و ترکیبا و آرو ساچی وووو.
لالیگاحخخخخخخخخ
ساکت باش برو تو سایت خودتون نظر بده. من معتقدم هم کالچو هم لالیگا لیگهای خوبین. راستی خودتون سایت دارین؟؟؟؟،!!!!!

۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: Hardbarca
پیام: ۶۹۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: nou camp
طرفدار:
- All of them
- Koeman
- Spain
- PEP
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونم چرا حالا یه دفعه فن های میلان حوس کردن بیان سایت تیم حریف ترول کنن!!!

ما جنبه این حرفارو داریم (حداقل خودم) پیشنهاد میکنم بچه های دیگه هم خونسرد باشن

فقط یه نکته ای که وجود داره اینکه ما با میلان ماشالله زیاد بازیکردیم چرا یه دفعه این بار شلوغش کردن معلوم نیس!!

یعنی منظورم اینکه میلان که قبلا قوی تر بود سالی که زلات بواتنگ و چندتا خوب دیگه داشت اینقدر جبهه نگرفته بودن که الان گرفتن!! واس من سوال هستش!!

با تمام احترامی که واس هر سلیقه ای وجود داره و هر کسی میتونه یه تیم و یه لیگی رو دوس داشته باشه باید بگم که والا از نظر من لیگ ایتالیا کسل کننده ترین لیگ بین لیگ های مهم اروپا هستش!!!
(نمیخوام توهین کنم فقط این نظر منه!!)

ولی این رو هم اضافه میکنم اگه تیمی توی ایتالیا برام یه کم جذاب باشه همین میلانه یعنی از قدیم توی ایتالیا از میلان خوشم میومد...

شاید فن های میلان نمیدونم اما شاید احساس کردن که مثلا خیلی دیگه دست کم گرفته شدن واس همین بهشون برخورده که الان که میلان اوضاعش نسبتا به قبل افت داشته اومدن یه جورایی دفاع کنن!!

فقط اگه یه کم واقع بین باشه آدم واس خودش هم قابل هذم تر هستش....البته اضافه کنم میلان توی CL نسبتا خوب بوده حتی وقتی توی لیگ افتضاح بوده

درسته میلان همیشه حتی توی بازیهای گذشته بارسا رو اذیت کرده و خودم هم همیشه با ترکیب هایی که الگری میده میدونم بارسا دهنش سرویس میشه تا دفاعشون رو باز کنه...... اما میخوام این رو بگم که خدایی این دفعه اصلا انتظار این جور سر صدا کردن میلانی هارو توی سایت حریفی که به هر حال الان اوضاعش بهتره نداشتم!!

یه جورایی شکه شدم به هر حال من که میذارم روی تعصب هواداراشون این کارو ولی به شخصه این رو میخوام بگم که اگه تیم مورد علاقم اگه وضعیتی شبیه به میلان رو میداشت (با کلی مصدوم که خودشون یه تیم هستن!!) نمیومدم سایت تیم حریفی که الان یه جورایی آماده هستش!!

نظرم من در مورد بازی اینکه با هرچیزی که میلان داره یا نداره بازم کار ما آسون نیس!! این رو سابقه ی سالهای گذشته نشون داده!

یعنی اصلا نباید انتظار زنگ تفریح رو داشت... الگری به بازیکناش اکثرا جلو بارسا خیلی روحیه میده و بازیکنای میلان خیلی خیلی دونده و با انگیزه بازی میکنن گاهی اوقات فقط انگیزه کافیه تا برنده یه بازی شد!! اما نه یه رقابت بلند مدت!!!!

خلاصه از یه طرف هم نباید واقعیت رو کتمان کرد با نبود بالوتلی آبیاتی الشاراوی مونتولیو و.... منم بارسا رو برنده میدونم اما نه خیلی آسون اگرم ببازه تعجب نمیکنم( فقط تیم رو به فحش میکشم )

این بازی های گروهی که والا میشه گفت واس تیمی حداقل مثل ما کم اهمیت تر هستن یعنی حالا هر اتفاقی بی افته ما داریم به مراحل بالا تر از گروهی فک میکنم...

۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: AHMAD(AC.M)MILANO
پیام: ۱۸
عضویت از: ۲۸ مهر ۱۳۹۲
از: milan
طرفدار:
- هیچکدوم رو فقطMALDINI
- هیچکدوم MALDINI
- ایران فوتبال داره مگه؟!!!!
- ITALYA
- ???!!!
- arigo sachi.konteh.alegri.kaplo.anveloti.perandeli.وتمام مربیای ایتالیایی
- هیچکدوم
گروه:
- کاربران عضو
1-این که من توهین نکردم شما توهین کردید
2-سایت درست و حسابی داریم وپرچممونم بالاس ولی اومدم نظرات شما رو توسایت خودتون بخونم.
3-ما باشما قابل مقایسه نیستیم از اینکه پزافتخارترین تیم دنیاییم بگم یا از اسطورهامون؟؟؟؟؟؟
4-الانم که داریم جوون گرایی میکنیم.
5-حیف که همتون پایین15هستید و حداقل دانلود کنید ت اون فینالی که بهتون4-0زدیم.
6-تازه پارسال همه بازیکنامون مصدوم بودن.
7-عروس نمیرقصه میگه زمین کجه گلم اطلاعات فوتبالیتون رو هم ببرید بالا بدک نیستا؟؟؟؟؟؟!!!!چمن سن سیرو کاملا عوض شده.
8-میلان همیشه میلانه وخواهدبود.
9-لیگ زپرتی والنسیا قویه؟؟؟؟؟؟یا رایویکانو؟؟؟؟؟پارسال قهرمانتون کی بود؟؟؟؟؟شما بودید دیگه تو لیگ ولی از بایرن7تا خوردید پس صد شرف به یووه که4خورد اونم دوتا توزمین بایرن نه4تا.سوراخید.
10-فورزا millllllaaaaan

۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: martino
پیام: ۴۸۸
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۹۲
طرفدار:
- مسی
- کرایف
- استقلال
- اسپانیا
- مجیدی
- پپ
- امیر خان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
AHMAD(AC.M)MILANO نوشته:

2-سایت درست و حسابی داریم وپرچممونم بالاس ولی اومدم نظرات شما رو توسایت خودتون بخونم.
3-ما باشما قابل مقایسه نیستیم از اینکه پزافتخارترین تیم دنیاییم بگم یا از اسطورهامون؟؟؟؟؟؟
7-عروس نمیرقصه میگه زمین کجه گلم اطلاعات فوتبالیتون رو هم ببرید بالا بدک نیستا؟؟؟؟؟؟!!!!چمن سن سیرو کاملا عوض شده.
9-لیگ زپرتی والنسیا قویه؟؟؟؟؟؟یا رایویکانو؟؟؟؟؟پارسال قهرمانتون کی بود؟؟؟؟؟شما بودید دیگه تو لیگ ولی از بایرن7تا خوردید پس صد شرف به یووه که4خورد اونم دوتا توزمین بایرن نه4تا.سوراخید.
10-فورزا millllllaaaaan
عزیز جان من دیگه حوصله ی کلکل با تو رو ندارم شدیدا بهت توصیه میکنم انقدر برای اثبات تیمت تقلا نکن. کامنت آقا فرزاد رو با دقت بخون.

۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: AHMAD(AC.M)MILANO
پیام: ۱۸
عضویت از: ۲۸ مهر ۱۳۹۲
از: milan
طرفدار:
- هیچکدوم رو فقطMALDINI
- هیچکدوم MALDINI
- ایران فوتبال داره مگه؟!!!!
- ITALYA
- ???!!!
- arigo sachi.konteh.alegri.kaplo.anveloti.perandeli.وتمام مربیای ایتالیایی
- هیچکدوم
گروه:
- کاربران عضو
تیم من اثبلت شدس

۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: Hardbarca
پیام: ۶۹۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: nou camp
طرفدار:
- All of them
- Koeman
- Spain
- PEP
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
AHMAD(AC.M)MILANO نوشته:

10-فورزا millllllaaaaan

داداش این جوّ رو هر چقدر کش بدی ماشاالله کش میدن
یادمه پارسال یه بایرن فن اومده بود اینجا یه مدت فعالیت میکرد و خیلی تند پیام نمیذاشت.... میخوام بگم این هم میگذره فوقش تا همون بازی برگشت توی نیوکمپ...

زیاد سخت میگیری باور کن همین برادر من میلانیه از همون بچگیش هم میلانی بوده ولی اصلا سخت نمیگیره نمیخوام سوء استفاده کنم از حرفاش ولی خودش قبول کرده و داره میلان اوضاعش جوری نیس که بهش امیدوار بود!! اصلا اگه نتیجه هم توی بازی فردا و یا مرحله ی گروهی بگیره میلان,.... باید اینجور به قضیه نگاه کرد که تا کجا میتونه پیش بره!!!

در مورد زمین هم کسی نمیتونه سن سیرو رو زیر سوال ببره از قدیم این زمین معروف بوده فقط توی سالهای گذشته بحث زیاد آب دادن قبل بازی بوده که سرعت توپ رو میگرفته و هرچی هم که بوده گذشته!

نظر من اینکه به خاطر قدرت زیاد بارسا رئال لیگش اینجور به نظر میاد!!!
بحث مقایسه تاریخچه ی موفقیت های لیگ اسپانیا با ایتالیا نیس اما والنسیا توی فینال CL بود!!! شما که حرف از سالهای گذشته ی میلانی میزنی نباید چشمت رو هر همه چیز ببندی داداش!!

همین اتلتیکو بیلبائو منچستر رو توی لیگ اروپا حذف کرد یا مثلا مالاگا توی CL گذشته خیلی خوب کار کرده و توی دقیقه 90 بازیی که جلو بود رو باخت و حذف شد واگرنه دورتموند رو حذف کرده بود!!! تاز بحث داوری داشت اون بازی!!

اتلتیکو مادرید هم که خدایی خوبه دیگه فک کنم همین چند هفته ی پیش بود توی CL بازیه 2-0 باخته توی زمین حریف رو 3-2 برد!!! بعد مثلا میلان میاد به آژاکس که توی چندساله گذشته از رئال همین جور 4 تا 4 تا خورده و باخته جلو بارسا هم خورد جلو شما 70% توپ داشت و اونم نتیجه!!! ( داخل پرانتز بگم باز که میلان بزرگتر از این حرفاست مثل همین بحث 7تای بارسا میمونه)

جوّ هواداری لیگ ایتالیا نمیدونم چه جوریه ولی اکثرا فن هاش توی ایران زیاد دوس دارن اگه خودشون نتیجه نمیگیرن تیمی از کشورشون بره بالاتر یا نتیجه ی اون تیمی که توی لیگ دشمنشونه براشون مهم میشه....
شما الان یووه رو مثال زدی مقابل بایرن میخوام بگم که من هرچی هم که بشه ها هیچوقت نمیخوام و نخواستم سر به تن رئال و باشگاهش باشه!!
در مورد اون 7-0 دنبال توجیح نیستم تیم های بزرگ هم یه جاهایی اشتباه های بزرگ هم میکنند به طور کلی بازی با بازی فرق داره نمیشه اینجور مقایسه کرد یووه 4 تا خورد بارسا 7 تا... یه سری از سیاست های مدیران باشگاه از نظر من خیلی مسخره و مضخرف هستش!!!
چون مثلا بارسا بازیکناش به دلیل اینکه خوب و قوی هستن بدن دست هر کسی که پیداش میشه یکی که واقعا هیچ تجربه درست حسابی نداشته باشه تیم تراز اول بدی موش آزمایشگاه بازی در آوردن هستش که اون میشه عاقبتش!!!!
این دقیقا مثل این میمونه که شما داری از سیاست های باشگاهتون مبتنی بر فروش ستاره هاش دفاع کنی!! دفاع بی منطق!!

در مورد جوون گرایی نمیدونم این واقعا نظر خوده فن های میلان هم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟
نگم تعجب کردم باید بگم که اولین نفری هستی که این حرف رو میزنی!!! من کنارم برادرم و کلی دوست دارم که میلانی هستش و حتی اخبار میلان هم همچین چیزی رو نمیگه که تیم داره جوون گرایی میکنه و نکته ی خیلی مهم اینکه اصلا روش جوون گرایی اینه؟؟

نقل انتقالات میلان خیلی به دور از این حرفاست!!!

بعدش هم فلسفه ی و گذشته ی میلان این نبوده که جام هارو ول کنه بچسبه به جوون گرایی...

خودم که فک میکنم بارسا توی سیتسم جوون گرایی خوب و منطقی کار کرده توی سالهای گذشته....

۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: MASIHfcb
پیام: ۵۳۸
عضویت از: ۲۱ مرداد ۱۳۹۰
از: esfahan
طرفدار:
- lionel messi
- rivaldo
- sepahan
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
از هواداران عزیز میلانی درخواست میکنم سه شنبه شب هم تشرف بیارن اینجا ما خدمتشون باشیم و با هم بحث کنیم !

۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: kInG-_-LeO
پیام: ۲,۰۶۹
عضویت از: ۹ دی ۱۳۹۱
از: 海唇
طرفدار:
- ★★Lionel Andrés Messi★★
- ★Carles Puyol★
- ★Perspolis★
- ★Argentina★
- ★...★
- ★PeP & TitO★
- ★ ...★
گروه:
- کاربران عضو
تــو این بازی معلوم میشه بارسا می تونه قهرمان جام قهرمانان باشه یا نه!
درسته میلان هنوزم میلانه ولی بـارسا بـاید تو سن سیرو نـابودش کنه!

امیدوارم میلان فوتبال بازی کنه و تو لاک دفاعی فرو نره!
دوست داشتم هر 2 تیم بدون مصدوم باشن که بازیه جذاب تری ببینیم!
و اینکه آقای داور قضاوت درستی داشته باشن و مثل سوتی هفته ـشون نباشن!

پیشبینی: میلـان 1-3 بـارسـا
حیف من نمی تونم بازی رو زنده ببینم
مثل همیشه...
بــــه امیــــد
پیــــروزی...!

" یـه آرژانتینـی... "
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۹ مهر ۱۳۹۲
نام کاربری: Zahra.Argentina
پیام: ۱,۲۵۷
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۲
از: مشهد
طرفدار:
- مسی و اینیستا
- پرسپولیس
- aRgEnTiNa
گروه:
- کاربران عضو
عاغا باز این طرفدارای میلان اومدن
دوستان ب خدا این سایت بارسلوناست
در ضمن مگه کسی ب میلان توهین کرد یا تاریخش ک هعی ب بارسا توهین میکنین ؟؟
تیم شما خوب عاغا جان ولمون کنین دیگه 4-0 باختین پارسال بازم میاین حرف میزنین
مام 4-0 ی زمانی باختیم ولی دیگه اینقد پر رو نبودیم والا

۲۹ مهر ۱۳۹۲
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ... ۱۲ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۳,۶۴۲ بازدید
۳ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۵۷۴ بازدید
۳ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۴,۷۰۸ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۹۸۵ بازدید
۵ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۹۷ بازدید
۵ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۲ بازدید
۶ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۳۶۵ بازدید
۷ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۲۸۳ بازدید
۱۳ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۷۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۶۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۳۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۰۱۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!