به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: هشت گام تا موفقیت...
نام کاربری: HANA.TABA1996
پیام: ۹۹
عضویت از: ۲۸ فروردین ۱۳۹۰
از: کرج
طرفدار:
- ژاوی و اینی جون
- ریوالدوی محبوب من
- اسی پایتخت
- بارسلونای خودمون
- پپ گواردیولا
- منصور ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
قاطعانه بر محضرتان اعلام میدارم که قلب هیچ کاری جز پمپاژ خون به اندامهای دیکه نداره و این عقل یا مغزه که کنترل تمام احساسات رو بر عهده داره،این یه حقیقت علمیه!

منم قاطعانه میگم که قلب کاری جز پمپاژ خون داره.توبه قلبیه و ایمان به هر چیزی,به خدا و روز رستاخیز و هر چیزی که فکرش رو بکنید.
عقل سالم به یه پشتیبان احتیاج داره مثل یه نرم افزار که هر چه قدر هم قوی باشه باز یه پشتیبان میخواد.
عقل به اندازه ی قلب و قلب هم به اندازه ی عقل اهمیت داره.
خداوند هیچ چیزیو تک بعدی نیافریده و ما میتونیم هزاران برداشت از یک مسئله داشته یاشیم.برای همین صحبت درباره ی عقل سالم خیلی فراگیره.اگه میشه مشخص کنید که با کدوم قسمتش کار دارید.

میان آدمیان چیزی نیست جز دیواری که خود ساخته اند.
لئو تولستوی عزیز
۲۷ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
منم قاطعانه میگم که اینجا قراره درمورد عقل صحبت شه نه مغز وقلب و فکرو....
اگه اینا موضوعات بحث بود اسم تاپیکو میذاشتم فیزیولوژی!!!!
دوستان بهتره ارسالهای منو بخونن تا بدونن بحث دقیقا چیه!!!
منظور من اینه: لطفا در راستای این بحث پیش برید!!
نقل قول
عقل جنسش نوره... درقلب انسانه و جاش تو سر انسان نیست.. کارعقل تشخیص حق وباطل .. خوبی وبدی... زشتی و زیبایی.. وسیله ایست برای پرستش خدا.. اولین ..شریف ترین... وعزیزترین خلقت عقله.. تفاوت فکر وعقل:ساخت بمب اتم بافکره و استفاده اون درجهت خدمت به مردم یا کشتن اونا کار عقله!! فهمیدن درستی یا نادرستی اعمال توسط عقل نیازمند تفکر یا تصور نیست!!!

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۷ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حنانه نوشته:

نقل قول
قاطعانه بر محضرتان اعلام میدارم که قلب هیچ کاری جز پمپاژ خون به اندامهای دیکه نداره و این عقل یا مغزه که کنترل تمام احساسات رو بر عهده داره،این یه حقیقت علمیه!

منم قاطعانه میگم که قلب کاری جز پمپاژ خون داره.توبه قلبیه و ایمان به هر چیزی,به خدا و روز رستاخیز و هر چیزی که فکرش رو بکنید.
عقل سالم به یه پشتیبان احتیاج داره مثل یه نرم افزار که هر چه قدر هم قوی باشه باز یه پشتیبان میخواد.
عقل به اندازه ی قلب و قلب هم به اندازه ی عقل اهمیت داره.
خداوند هیچ چیزیو تک بعدی نیافریده و ما میتونیم هزاران برداشت از یک مسئله داشته یاشیم.برای همین صحبت درباره ی عقل سالم خیلی فراگیره.اگه میشه مشخص کنید که با کدوم قسمتش کار دارید.

یا للعجب
از این گفته ها چنین استنباط میشه که قلب هم فکر میکنه،اطلاعات رو پردازش میکنه،تصمیم میگیره و فرمان عمل رو صادر میکنه و همون قدر که قلب از مغز دستور میگیره مغز هم از قلب دستور میگیره!
ما با یک عقل کار داریم عقلی که خدا در وجود ما قرار داد حالا جنسش چیه من نمی دونم اما اینو میدونم که جاش توی سر آدمه و احتیاج به هیچ پشتیبان نرم افزاری هم نداره یعنی این پشتیبانی رو خداوند در خلقت مغز انجام داده مغز ما با شواهدی که از طریق حواسمون به دست میاره نقشه ها و برنامه هایی رو برای ادامه حیات و زندگی ما طرح ریزی میکنه.ذهن مثل یه لوحه نا نوشته است که تنها قدرتش جمع کردن و سازماندهی تاثرات حسیه.وقتی تماس با محیط حواس رو بر می انگیزه و باعث تاثرات اون میشه ذهن اونها رو دریافت و به صورت تصورات و مفاهیم سازماندهی میکنه.حالا فرق در چگونگی دریافت این اطلاعات از محیطه که از شخصی به شخص دیگه فرق میکنه برای همین جهان بینی و باورهای من که در ایران زندگی میکنم با اونی که در هند زنگی میکنه متفاوته.برادر rk12 اگه اشتباه میکنم بهم بگو!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۷ آذر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
دوستان خواهش میکنم یکم توجه کنید. من واقعا دیگه نمیدونم چطوری به شما بگم که اون چیزی که دارید درموردش حرف میزنید مغزه!!! واون چیزی که ما اینجا انشالله قراره بحث کنیم عقله!!
ارسالهارو یه نگاه بندازید!! پس من واسه خودم دارم میگم عقل جاش توسر ادمی نیست و در روح آدم جای داره.؟؟؟. واسه خودم میگم جنسش نوره که دوباره میایید میگید نمیدونم جنسش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۲۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
برادر rk12 شاکی نشو برادر یعنی شما میگید عقل و مغز دو مقوله جدا هستند،حالا به ضعم شما! حالا من میخوام این پرسش رو مطرح کنم که اساسا کار این عقلی که مد نظر شماست و جاش توی روحه و جنسش از نور،چیه؟

۲۷ آذر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
behzad نوشته:

برادر rk12 شاکی نشو برادر یعنی شما میگید عقل و مغز دو مقوله جدا هستند،حالا به ضعم شما! حالا من میخوام این پرسش رو مطرح کنم که اساسا کار این عقلی که مد نظر شماست و جاش توی روحه و جنسش از نور،چیه؟

اول که من برادر نیستم آقا بهزاد!!
دوم شاکی نشدم ... شرمنده اگه لحنم بد بود.
خوب ببینید بله دومقوله جدا ازهم هستن!! مغز کارش تفکره... کارش فرماندهی اعضای بدنه... رسوندن اعصاب به جاهای مختلف بدنه... مغز تو سر آدمی و در داخل جمجمه حفاظت میشه. شما مغز رو میتونی ببینی البته وقتی سر موجود رو باز کنی!! مغز رو هم حیوانات دارند مثل گوسفتد!! و موش و.. اما آیا حیوانات هم دارای عقل هستن؟؟؟

اما عقل جسم نداره که دیده بشه!! کار عقل تشخیصه!! یعنی اینکه شما میدونی رنگ آسمون روزها آبی وروشنه یا شبا تیره میشه و این از بدیهیات این کار عقله!! هرچیزی که بدیهیه!! مثل سفیدی.... سیاهی... مثل خوب بودن عدالت یا بد بودن جنگ... اینا همش مربوط میشه به اینکه عقل شما اینا رو خوب یا بد میدونه!! حق و حقیقت هم همینه... باطل بودن .... هرچیزی... خدا عقل رو داده که با اون اول بشناسیمش بعد پرستشش کنیم.. پس عقل وسیله ایه برای پرستش خدا. وقتی به عقل میگن حجت درون یعنی چی؟؟؟ اگه عقل و مغز رو یکی بدونیم خوب چرا این حجت درون فقط تو انسان قرار داده شده؟؟
ما75تا فیوز عقل داریم. (لشگر) اینا همشون بهم مربوطن و اگه یکیشون خاموش بشه بقیه هم کم کم از کار میفتن. با هر کاری اشتباه یا گناهی که میکنیم هر غفلتی که داریم یکی ازین فیوزا می پره.. و ما در انجام کارامون دچار شک و تردید میشیم. هر تصمیمی که قرار گرفته بشه ما درواقع از عقل استفاده میکنیم و با اون تصمیم میگیریم. وقتی کارهای خوبی انجام بدیم این فیوزا روشن میشه تاجایی که همه مسائل زندگی و اخروی و دینی برامون مثل بدیهیات میشن. رسیدن به این قضیه خیلی سخته ولی شدنیه. عقل سالم یعنی همون عقلی که به وسیله کارای خوب و پرهیز از کارای بد واشتباه زنگاراش ازبین رفته. گاهی پیش میاد تصمیم نمیتونیم بگیریم چرا؟؟ چون انقدر غفلت داشتیم که روی عقلمون حالت گرد وغبار نشسته. باید پاک بشن تا عقل بتونه کارشو درست انجام بده. حالا این 75تا فیوز یا لشگر عقل رو بعدا یاخودم یا یکی از دوتان براتون قرار میدیم. درضمن درمقابل 75لشگر عقل 75تا لشگ جهل هم داریم که باید حواسمون به اونا هم باشه!!

۲۷ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
RK12 نوشته:

نقل قول
behzad نوشته:

اول که من برادر نیستم آقا بهزاد!!
دوم شاکی نشدم ... شرمنده اگه لحنم بد بود.
خوب ببینید بله دومقوله جدا ازهم هستن!! مغز کارش تفکره... کارش فرماندهی اعضای بدنه... رسوندن اعصاب به جاهای مختلف بدنه... مغز تو سر آدمی و در داخل جمجمه حفاظت میشه. شما مغز رو میتونی ببینی البته وقتی سر موجود رو باز کنی!! مغز رو هم حیوانات دارند مثل گوسفتد!! و موش و.. اما آیا حیوانات هم دارای عقل هستن؟؟؟

اما عقل جسم نداره که دیده بشه!! کار عقل تشخیصه!! یعنی اینکه شما میدونی رنگ آسمون روزها آبی وروشنه یا شبا تیره میشه و این از بدیهیات این کار عقله!! هرچیزی که بدیهیه!! مثل سفیدی.... سیاهی... مثل خوب بودن عدالت یا بد بودن جنگ... اینا همش مربوط میشه به اینکه عقل شما اینا رو خوب یا بد میدونه!! حق و حقیقت هم همینه... باطل بودن .... هرچیزی... خدا عقل رو داده که با اون اول بشناسیمش بعد پرستشش کنیم.. پس عقل وسیله ایه برای پرستش خدا. وقتی به عقل میگن حجت درون یعنی چی؟؟؟ اگه عقل و مغز رو یکی بدونیم خوب چرا این حجت درون فقط تو انسان قرار داده شده؟؟
ما75تا فیوز عقل داریم. (لشگر) اینا همشون بهم مربوطن و اگه یکیشون خاموش بشه بقیه هم کم کم از کار میفتن. با هر کاری اشتباه یا گناهی که میکنیم هر غفلتی که داریم یکی ازین فیوزا می پره.. و ما در انجام کارامون دچار شک و تردید میشیم. هر تصمیمی که قرار گرفته بشه ما درواقع از عقل استفاده میکنیم و با اون تصمیم میگیریم. وقتی کارهای خوبی انجام بدیم این فیوزا روشن میشه تاجایی که همه مسائل زندگی و اخروی و دینی برامون مثل بدیهیات میشن. رسیدن به این قضیه خیلی سخته ولی شدنیه. عقل سالم یعنی همون عقلی که به وسیله کارای خوب و پرهیز از کارای بد واشتباه زنگاراش ازبین رفته. گاهی پیش میاد تصمیم نمیتونیم بگیریم چرا؟؟ چون انقدر غفلت داشتیم که روی عقلمون حالت گرد وغبار نشسته. باید پاک بشن تا عقل بتونه کارشو درست انجام بده. حالا این 75تا فیوز یا لشگر عقل رو بعدا یاخودم یا یکی از دوتان براتون قرار میدیم. درضمن درمقابل 75لشگر عقل 75تا لشگ جهل هم داریم که باید حواسمون به اونا هم باشه!!

عذر میخوام که شما رو برادر خطاب کردم اینو بزارید به حساب جدیدالورود بودنم.
خواهر rk12 در رابطه با مغز این درسته که حیوانات هم مغز دارن اما تفاوتش با ما آدما در پیچیده بودن مغز ماست و قدرتی که مغز ما در برنامه ریزی داره یعنی ما قادریم برای کارامون برنامه ریزی کنیم و کار رو طبق برنامه جلو ببریم.
عقل وسیله ایه برای پرستش خدا؟یعنی مغز از این کار قاصره؟اگه شما عقل رو یک چیز فطری و غریزی میدونید پس انسان ذاتا باید خدا شناس باشه!و اگه اینطور باشه این همه پیامبر از اول تاریخ برای چی اومدن در حالی که میدونستن آدما ذاتا خدا شناسن!اگه این حجت درون انسان قرار داده شده و فطرتا دنبال خدا هستیم این همه آدم توی کشورهای کمونیستی که نعوذ بالله خدا رو باور ندارن چرا با این عقل فطری که به قول شما فقط درون ماست خدا شناس نمیشن؟اگه کار عقل فطریست و همین مثال شما در مورد رنگ آیا یک نفر نابینا که مادرزاد نابینا بدنیا اومده میدونه که قرمز قرمزه و آبی،آبی یعنی مثل ما تصویری از رنگها در ذهن داره؟جوا ب منفی است چون باید با حواس بینایی اون درک در مغزش شکل بگیره یعنی از محیط.در مورد این فیوزا هیچ بحثی ندارم.یه کتاب خوب توی کتابخانه معرفی کردم که دو فصلش به همین مقوله اختصاص داره اگه خواستید مطالعه بفرموئید.

۲۷ آذر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
من میخوام برم ولی میخوام اینو ج بدم بعد..
نقل قول
خواهر rk12 در رابطه با مغز این درسته که حیوانات هم مغز دارن اما تفاوتش با ما آدما در پیچیده بودن مغز ماست و قدرتی که مغز ما در برنامه ریزی داره یعنی ما قادریم برای کارامون برنامه ریزی کنیم و کار رو طبق برنامه جلو ببریم.
ببینید مغز مغزه... قدرت برنامه ریزی درهمه موجوداتی که دارای مغز هستن وجود داره. موجودی که میخواد غذا بخوره.. شکار کنه... بخوابه.. یا هرکار دیگه ای باید یه قسمتی درسرش داشته باشه که به این کارا فرمان بده. چیزایی که شما میگی درمورد مغز موجودات برای همه یکسانه اما شاید تفاوتش در قدرت تفکر و تکلمه که فقط انسان داره. مغز انسانه که میتونه تفکر کنه.. مطالعه کنه و بنویسه... یا حرف بزنه.
ولی درموجودات دیگه این برنامه ریزی به شکل دیگه ای هست!!! همین ارتباط برقرار کردن و صداهایی که موجودات دارند توسط مغزشون فرماندهی میشه . اما اونا دارای عقل نیستن که بتونن برای کاراشون تصمیم بگیرن!!! خون رسانی به نواحی مختلف بدن و یا احساس درد و یا احساس خطر همه اینها در موجودات زنده آدم و غیر آدم یکسانه.
نقل قول
عقل وسیله ایه برای پرستش خدا؟یعنی مغز از این کار قاصره؟اگه شما عقل رو یک چیز فطری و غریزی میدونید پس انسان ذاتا باید خدا شناس باشه!و اگه اینطور باشه این همه پیامبر از اول تاریخ برای چی اومدن در حالی که میدونستن آدما ذاتا خدا شناسن!اگه این حجت درون انسان قرار داده شده و فطرتا دنبال خدا هستیم این همه آدم توی کشورهای کمونیستی که نعوذ بالله خدا رو باور ندارن چرا با این عقل فطری که به قول شما فقط درون ماست خدا شناس نمیشن؟ا

بله خدا عقل رو قرار داده تا ما با استفاده ازون به حقایق برسیم و مهم ترین حقیقت اینه که بدونیم بنده چه کسی هستیم و چرا باید اونو بپرستیم و با استفاده از عقل خدارو بشناسیم تا بتونیم وظیفه بندگی مونو انجام بدیم. ببینید مغز انسان درباره خدا تفکر میکنه ولی شما با مغزت که خدارو نمیشناسی باعقلته که میشناسی. شما با چشمت آیات خدارو در زمین می بینی و این دیدن چطوری انجام میشه با استفاده از اعصابی که از مغز به چشم و برعکس فرستاده میشه!! پس داره تجزیه و تحلیل میکنه. اما اینکه بفهمی این آیات و نشانه ها مال چه کسی .. اینکه بدونی خدا هست اینو عقلت داره بهت میگه نه مغزت!!! پس مغز فقط وظیفه تجزیه و تحلیل و تفکر رو داره. اما عقل برات مسائل رو بدیهی میکنه.و مثل روز برات روشن میکنه. اگر اون فیوزا روشن بشه دیگه انسان چار شک و تردید تو هیچ مساله ای نمیشه.
بله انسان ذاتا خداشناسه. فطرتا خدارو میشناسه. این موضوع به گوشتون آشنا نیست؟؟ خدا انسان ها رو فطرتا پاک و خداشناس قرار داد ولی وقتی انسان متولد میشه این والدین و خانواده ها هستند که لوح سفید روحشو نصرانی... مسیحی... یهودی و.. .. میکنه!!! خدارو میشناسه از همون اول ولی این شناخت تازمانیه که روح انسان با مسائل دیگه قاطی نشده باشه. وقتی درمحیطی که خدارو اشتباه براش معنی بکنن بزرگ میشه کم کم حجابی روی عقلش گرفته میشه مثل گرد و غبار و این مساله با غفلتهایی که هر روز دچارش میشه ..با گناهایی که مرتکب میشه شدیدتر میشه و حجاب بیشتر میشه تا جایی که چیزی ازش دیده نمیشه درواقع پوشانده میشه... شما میدونی معنی کفر چیه؟؟ کفر یعنی پوشاندن حقیقت!!! دقیقا اتفاقی که واسه عقل میفته!! اما ازبین نمیره یعنی اگه انسانی بخواد برگرده با توبه و انجام کارای خوب و جبران اشتباهاتش این گرد رو برمیداره تاجایی که نور عقل خودشو نشون میده. این اتفاق واسه همه انسان ها کم و بیش افتاده از اول تاریخ. به جز پیامبرا و ائمه چون اونا معصوم هستن. واسه اون کافرا و کمونیستا و بت پرستا خیلی شدیدتره به واسطه اینکه اونا از همون اول انتخاب اشتباهی داشتن .
پیامبرا و ائمه اومدن چون آدما یادشون رفته بود. اون پیمانی رو که قبل اومدن به زمین با داشتن رو فراموش کردن!! عقل به تنهایی میتونه خداشناس باشه اما فقط زمانی که آدما به جایی برسن که هیچ گناهی نکنن... هیچ شری رو قبول نداشته باشن و انجام ندن .. منافع خودشون رو نبینن ... و کارهای درست انجام بدن!! آیا همه آدما دارای چنین شرایطی هستن؟؟؟ نه!! پس لازمه تذکر دهنده و بشارت دهنده ای وجود داشته باشه که یاداوری کنه عقلتون چی بوده .. خداکی بوده و راهنمایی کنه!!! اونا عقل کاملا پس میدونن چه چیزی درسته پس خدا از روی رحمتش اونا رو برای ما میفرسته تا بهمون یاداوری کنن!!
پس با حرفا نتیجه میگیریم اگه کسی خدارو قبول نداره چون عقلش رو اختیارا تعطیل کرده.. من وقتی از عقل حرف میزنم دارم از عقل سالم و بدون هیچ زنگاری حرف میزنم که مسلما فقط یه نفر درحال حاضر روی زمین واجد اونه!!! و اون حجت بیرونی خداست .. امام زمان...
نقل قول
همین مثال شما در مورد رنگ آیا یک نفر نابینا که مادرزاد نابینا بدنیا اومده میدونه که قرمز قرمزه و آبی،آبی یعنی مثل ما تصویری از رنگها در ذهن داره؟جوا ب منفی است چون باید با حواس بینایی اون درک در مغزش شکل بگیره
مثال منو اشتباه برداشت کردید.. منظورم این بود که وقتی یه صفحه سفید کاغذ به شما نشون بدن وبگن این چه رنگیه شما بدون هیچ فکری سریع جواب میدید سفید!!! این قضیه براتون بدیهی شده .. من حرف اصلیم رو بدیهی بودن هرچیزه!!! کاری به این ندارم که اونو ما چطور فهمیدیم سفیده از مغزمون یا قلبمون !! میگم چیزهایی که برامون تو زندگی بدیهیه خیلی زیاده.... اینکه اگه تشنه بشیم به آب باید مراجعه کنیم .. اینا بدیهیه ... کسی نمیگه نه اگه تشنه شدی برو نفت بخور !!! اگه برگه سفید رو به یه انسان سالم نشون بدیم نمیگه بنفشه!! چرا چون واسش بدیهیه!!! حالا درمورد عقلم همینه اگه ما انقدر از عقلمون درجهت صحیح استفاده کنیم میرسیم به جایی که خیلی مسائل پیچیده تر رو میتونیم بدیهی جواب بدیم. شاید مثالم رو بد گفتم ولی رو اصل بدیهی بودن دارم تاکید میکنم . توجه کنید!!!
نقل قول
ر مورد این فیوزا هیچ بحثی ندارم.
چرا؟؟ اتفاقا باید روهمین موضوع بحث شه!!!

۲۸ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
اجازه میدید من قانع نشم این حرفاتون تکرار حرفای قبلی بود در سطحی گسترده تر. در واقع این حرفا اینقدر عجیب و بدور از منطقه که جای هیچ بحثی نمیزاره.تا اونجایی که من خوندم و میدونم مغز،خرد،عقل،حافظه و......دارای یک مفهومه و اساسا مشکل از تفکیکیه که شما براش قائل شدید. زین بیش سخن به گزافه میرود.
و من الله توفیق

۲۸ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تا اونجایی که من خوندم و میدونم مغز،خرد،عقل،حافظه و......دارای یک مفهومه و اساسا مشکل از تفکیکیه که شما براش قائل شدید.

وااااااا خب اینکه مشخصه مغز با عقل فرق میکنه !
همینطور با حافظه ...
خب سگ هم حافظه داره ولی عقل که نداره ...!
عجیبه ها ...

.. Listen to what people don't say
۲۹ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۳۷ بازدید
۱ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۲۷۰ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۲,۸۱۳ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۷۹,۸۸۵ بازدید
۵ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۶,۹۲۴ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۴,۸۳۸ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۷,۸۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۰۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!