به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ساندرو راسل
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من اگه از راسل بخوايم راه لاپورتا رو ادامه بده براي خودش بده چون ميگن اون از خودش هيچي نداره و از اين جور حرفا راسل بايد يه راه نو باز كنه يه آينده جديد برا بارسا رقم بزنه نه كه هنوز از راه نرسيده ازش بخوايم بره بهترينا رو جمع كنه و بياره شما ميگين تو نقل و انتقالات رئال خيلي موفق هست ولي نتيجه خوبي نمي گيره به نظر من روزهاي خوب بارسا در راه هست

۱ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: farzadweisi
پیام: ۴,۷۷۹
عضویت از: ۲۵ آذر ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- مسی-ژاوی-اینیستا
- ریوالدو-مسی
- استقلال
- آرژانتین
- مجتبی جباری و علی کریمی
- گواردیولا
- هیچ کدام
گروه:
- کاربران عضو
اعتماد به راسل خیلی سخته!!!!!!!!!!!کاش لاپورتا می موند...

Gracias Dios Que No Soy Madridista
۲ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Agent.47
پیام: ۲,۲۷۲
عضویت از: ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از: Behind You
طرفدار:
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
فکر کنم اگرم میخواست نمیتونست بمونه!ها؟؟

به هر حال باید در نظر بگیریم که تا آخر عمرش که نمیتونست سر این پست بمونه!تغییر لازمه زندگی آدمه!همش یکنواخت باشه خوب نیست!

فعلا که کاراش اوکی بوده!

اگه میتونی بگیر!
Never Give Up
۵ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: m_R_bombastic
پیام: ۶
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: tehran
طرفدار:
- poul
- esteghlal
- espania
- morinio
گروه:
- کاربران عضو
لاپورتا هیچی کم نزاشت و هیچ چیز کم نداش حتی تیپشم خوب بوذ

۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: X_Man
پیام: ۳۵۱
عضویت از: ۲۵ تیر ۱۳۸۶
از: Shahi
طرفدار:
- Lionel Messi
- Ronaldinho & Rivaldo
- پرسپولیس
- آرژانتین و برزیل و اسپانیا
- علی کریمی
- یورگن کلوپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
ای کاش تاپیک بارسای محبوب من باز بود تا بشه اونجا راحت تر پست داد ولی چون بخشی از این پست من مربوط میشه به انتقاد از راسل اینجا مطرح میکنم.

اول از همه برام جای تعجب داره که چرا سران بارسا با چنین انتقالی و با این شرایط موافقت کردند! بهتره اسم قرار داد زلاتان رو بزاریم قرار داد ترکمنچای ، با اون همه سرو صدا و هزینه میایم جزبش میکنیم بازیکنی که تمام دنیا آرزوی داشتنش رو دارن ، بعد به همین راحتی با این مبلغ میدیم بره اونم قرضی ، بخواییم بفروشیم هم نصف پولی هم که دادیم در نمیاد !
متاسفانه در طول تاریخ این اختلافات سلیقه ای مربیان باعث شده یکسری از تیم ها بازیکنای بزرگی از دست بدن و بازیکن خراب کنن ، حالا کاری به مقصرش ندارم ولی باید الوییت رو به موفقییت تیم میدادیم ، امیدوارم امسال تو حمله هم مصدومی نداشته باشیم !!
به هر حال یک ضرر بسیار بزرگ کردیم و امیدواریم نشینیم و حسرت از دست دادن چنین بازیکنی رو بخوریم ! هر چند که من می خورم..
بعضی دوستان هم خیلی بی انصافن زلاتان برای تیم کم نزاشت روزی که جلوی رئال گل زد و از فاصله 35 متری کاشته گل زد شد خدا و الان این جوری قدر ناشناسی می کنیم .....
از این مسائل بگذریم چون با گفتنش فقط و فقط یک حسرت میمونه !

بحث اصلی من نسبت به عملکرد راسل هست ، من تا به حال در مورد راسل اظهار نظری نکرده بودم چون منتظر بودم کمی از عملکردش بگذره تا بشه نظر داد ، ولی برام یک چیز ثابت شده که پپ با بازیکنای غیر اسپانیایی مشکل داره و تو این 2 سال شاهد این تضاد بودیم ، کاش اگر بازیکنی رو دوست نداری بیخودی نه پول باشگاه رو هدر بدین و نه اعتبار باشگاه رو خدشه دار کنید و بازیکن رو هم خراب نکنید.
من مطمئنم که تصمیم فروش زلاتان از هیمن اول فصل نقل و اتقالات گرفته شده بود منتظر جام گامپر بودن تا مسولان میلان به شهر بارسا بیان و کش دادن قضییه ماسکرانو و انتقالش درست با رفتن ایبرا یک تصمیم از سوی راسل برای کم کردن اتتقاد هاست ..

به هر حال نمیشه ایراد کرفت یک بازیکن یک روز میاد یک روز میره ، ولی این ضعف مدیرییت رو نشون میده که با بازیکنی که این همه براش خرج شده این چنین به تیم دیگه ای واگذار میکنن ! کدوم تیم پیدا میشد که چنین کاری کنه ! آیا همین ونگر این کار رو می کرد !
این جور موقع ها یکم از ونگر یاد بگیرید یا نمیده یا که میده پول خوب هم میخواد...
اگر نمیتونستیم به قیمت خوب بفروشین نگهش میداشتین از توانایی هاش استفاده می کردین...

من تو این مدت به این تیجه رسیدم که راسل الوییت اولش مخدوش کردن چهره لاپورتاست به هر طریقی که شده .
شما مطمئن باشید که اگر این فصل هم لاپورتا جو تیم خیلی آروم تر بود و این همه سروصدا نبود زلات رو هم مفت از دست نمیدادیم ،
سو مدیرییت آقای راسل باعث شده که شاید فصل بعد با یک بازیکن 30 ساله مصدوم مواجه بشیم که همین میلان هم نخوادش و بازیکنی که تمام پیش فصل در اختیار تیم بود و رو فرم به هدر بره...

واقعا اگر قصد فروش داشتید زودتر عمل می کردید تا حد اقل به یکی از وعده های تبلیغاتی آقای راسل یعنی آوردن تورس عمل میشد نه 2 روز مونده به نقل و انتقالات که دیگه نشه کسی رو جذب کرد.... !

به هر حال سخن کوتاه کنیم و امیدوارم باشیم به آینده و به آقای راسل این فصل که چیزی جز نگرانی برای طرفدارا نزاشت ، شاید فصل بعد چیز دیگه ای بشه ....
همونطور که رایکار باعث رفتن رونالدینهو عزیز شد ، پپ هم باعث رفتن ایبرا شد و امیدواریم دیگه شاهد این نباشیم که روزی کسی باعث رفتن مسی و امسالش باشه !

خوش باشید.

۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
ایبرا بهترین بازیکن جهان هم که بود باید از باشگاه میرفت. بازیکنی که این طور رودرروی باشگاه و مربی قرار بگیره نباید تو تیم بمونه. بعد از رفتن به میلان گفته گواردیولا از من میترسید. بازیکنی که خودشو این طور بزرگ میمونه تحت هیچ شرایطی نباید تو تیم بمونه.
راسل هم ردش کرد رفت. درسته که 60 میلیون خریدیم و 24 میلیون میفروشیم ولی یادتون نره دیگه مجبور نیستیم حقوق بالاشو پرداخت کنیم

راسل تو نقل و انتقالات عالیه. 2 تا بازیکن خیلی خوب برا تیم اورد. در حالی که 40 میلیون از بودجه قبل از اومدنش خرج شده بود
ما این فصل یه تیم خیلی خوب داریم و من مطمئنم که موفق میشیم

۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اول از همه برام جای تعجب داره که چرا سران بارسا با چنین انتقالی و با این شرایط موافقت کردند! بهتره اسم قرار داد زلاتان رو بزاریم قرار داد ترکمنچای ، با اون همه سرو صدا و هزینه میایم جزبش میکنیم بازیکنی که تمام دنیا آرزوی داشتنش رو دارن ، بعد به همین راحتی با این مبلغ میدیم بره اونم قرضی ، بخواییم بفروشیم هم نصف پولی هم که دادیم در نمیاد !

این بر می گرده به اشتباه مدیر قبلی تو جذب زلاتان و معاوضه اتوئو و ربطی به راسل نداره!
این بازی که زلاتان انجام داد همین پولی هم که بالاش میدند خیلی بود!

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamid_batista
پیام: ۹۳
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
انقدر مقلته نکنید ایبرا وقتی از اینتر امد بارسا تو 5 بازیکن برتر سال بود بهترین بازیکن 5 سال اخیر سری A بود 65 واسش کم بود !!! چون بارسا صبر نداشت و نتیجه خرید و ببینه رامسو الان 43 چلسی میخواست بخره توقع داشتید ایبرا ما هم 20 تا بخیرم نه خیلی خوب منطقی بود هیچ چیری کم تر از رونالدو کاکا نداشت راسل فقط میخواست لاپورتا ضایع کته 24 الان پول یه دفاع وسط نیست 40$ رو ایبرا 10چیگرستینی هیچی فقط افتضاح مدیریتی این حرفا رو نزنید راسل سال دیگه مسی رو هم میده من سیتی اون وقت چی میخواید بیگید از چیش طرفداری میکنید از خریدای مضخرف فروش بازیکنای این شکل ایبرا 24$ اخه یعنی چی 40 تاش مسخره بود 24 برای ایبرا اخه راسلم حمایت کردن داره

۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
اینا همش به خاطر بحران مالی هستش این کمبود بودجه!
چیگرینسکی که از همون اول خریدش اشتباه بود!5 میلیون واسه اون ضرر کرد!
شما از همین حالا دارید این راسل را می کوبید!
فقط به خاطر یه تصور به نظر من غلط که فکر میکنید تنها انگیزه راسل از مدیریت خراب کردن شخصیت لاپورتا باشه!
بقیه باشگاه ها هم الان وضعیت انچنان خوبی تو نقل و انتقلات نداشتند!
مثلا اینتر با اینکه چندین جام را فصل قبل گرفت و حدود 130 میلیون در آمد داشت هیچ خرید بزرگی رو انجام نداده!

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ شهریور ۱۳۸۹
نام کاربری: hamidamini
پیام: ۲۶۷
عضویت از: ۲۶ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- پویول
- مگه لیگ داخلی ارزش دیدن داره؟
- اسپانیا
- علی کریمی
گروه:
- کاربران عضو
تو زمان لاپورتا خریدای مسخره ای انجام شد
خرید کاسرس، هلب، کایریسون که اصلن معلوم نشد برا چی اومدن. الان هم هیچ تیمی حاضر نمیشه بخردشون ازمون

این همه بودجه سر این بازیکنا حروم شد
حالا شما به یه فروش ایبرا گیر دادید. بازیکنی که سالی حدود 12 میلیون باید بهش حقوق داده میشد. اشتباه لاپورتا این بود که برا اومدن زلاتان به بارسا حاضر شد همه چی را قبول کنه. آخه کی حاضر میشه حقوقی بیشتر از مسی به زلاتان بده؟
مشکل فقط حقوق خود زلاتان نبود. وقتی یه بازیکن تو تیم همچین حقوقی میگیره تمدید قرارداد بقیه بازیکنا هم با مشکل مواجه میشه. فکر میکنین چرا دنی آلوز حاضر نشد با حقوق مشخص شده قراردادشو تمدید کنه؟

بازیکنی که اندازه حقوقش برا تیم کار نمیکنه یا باید حاضر بشه حقوقشو بیاره پایین که در مورد زلاتان این غیرممکن بود. یا باید از باشگاه بره. چون ضرر زیادی به باشگاه وارد میکنه

۷ شهریور ۱۳۸۹
< ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ... ۱۸ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۳
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۶
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۰,۷۸۲ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۴۵۱ بازدید
۲ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۲,۴۱۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۵,۴۴۴ بازدید
۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۴,۹۸۷ بازدید
۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۰ بازدید
۴ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۱۸۲ بازدید
۵ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۱۷۸ بازدید
۱۲ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۶۲۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۱,۲۸۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۴۹۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۹۷۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۱ کاربر آنلاین است. (۱۴۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!