به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: نقد کاربران [حسين| HO3INR ]
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
behzad نوشته:

آره ولی بعضی وقتا حقایق تحقق یافته وارد ذهن ما میشن و این حقایق تحقق یافته رو ذهن شما،نتونه تصور کنه.

خودت جواب خودت رو میدی، بعد خودت ننقض میکنی حرفت رو. اگر حقیقت تصویر شده و وارد ذهن شده، دیگه چرا نباید ذهن بتونه تصورش کنه؟ چند چندی با خودت عمو؟

نقل قول
پاسخ درست و کامل بده تا برداشت اشتباه به وجود نیاد دل انگیز،تا گلوی مبارک از فشار ایمن باشه.با اینجای حرفت موافقم انسان هرگز نباید از جستجوی سعادت دست برداره ولی این به معنای این نیست که با تمام این تلاشها به ماهیتی بدون نقص و کامل دست پیدا کنه.

مسئله اینجاست، کمال به عنوان یک خدا، یا کمال به عنوان یک انسان؟ حرف هات به اساطیر اسکاندیناوی میزنه.
تاپیک فلسفه نیست اینجا، در جای مناسب اگر حوصله ش بود بحث میکنیم.

نقل قول
و از این مرکب غرور که گویا از شتر به پراید تغییر نام داده به خاطر خودت پیاده شو نه به خاطر من.

سوار مرکبی نیستم من رفیق، که تو اسمش رو غرور بذاری. باز این تصور دور از حقیقت توئه.

نقل قول
هرگز خودم رو دلگیر از حسین نیافتم و او را زود بخشیدم.

لطف بزگی میکنی که میبخشی منو.
جالب، خیلی جالب!
یک درصد به خودت این فکر رو راه نمی دی، که برخورد من و شما بخاطر اشتباه یک کاربر تازه وارد بوده. هنوز، با وجود دلیل و مدرک، با وجود حرف من، حرف مدیر انجمن و سایر دوستانی که دخیلی بودن توی اون بحث، معتقدی که خودت اشتباهی نکردی، و من پست پرمحتوی و درست و حسابی تو رو پاک کردم. اصلاح کن خودت رو!

نقل قول
من با حسین های ساخته شده در ذهن دوستان کاری ندارم من با حسین ذهن خودم کار دارم که ممکنه مثل هر آدم دیگه ای تغییر کنه و حسین جدید تری بسازه،(رجوع به امضا).

این رو هم قبول ندارم، امضات رو میگم.
آدم همیشه نسبت به مسئول کارهاش احساس بدی داره، طبیعیه، بخاطر اینه که تو همه جنبه های کار من رو نمی بینی، صرفا به عنوان یک کاربر وارد بحث میشی، توجهی نداری به اینکه برای ساختن این محیط -interface- دیگران به چه نکاتی دقت کردن که از دید تو پنهانه.

من تو رو سوار بر مرکب غرور می بینم، چون هنوز به خودت حق میدی، اعتقاد داری که کارت درست بوده، من با تو مشکل دارم، و بعد من رو میبخشی!
در حالیکه من اصلا توجهی به این موضوع ندارم و اگر بحثش رو پیش نکشی اصلا تو ذهنم هم مرورش نخواهم کرد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Aisa نوشته:

سلام
کلا خیلی مهربونی ولی وقتی عصبانی میشی وای خدا به اون شخص فلک زده رحم کنه
بعد فک کنم ادبیاتت خیلی قوی بوده
بعدشم که همه دوست دارن
خودمم خیلی دوست دارم
دیگه هیچی دیگه
موفق باشی

تشکر.

.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
samira نوشته:

آقای رزاق نژاد...
سلام،
خسته تحمل نقد نباشید.
بهترین خصیصه ای که به عنوان اولین صفتتون برا من آشکاره؛ جنبه و جذبه مدیریتتونه که معدود افرادی هردوشو باهم دارن.
نظم توی کاراتون غوغا میکنه، که یکی از مهم ترین دلایل موفقیته.
به نظرم حافظه ی خوبی دارین؛ 1. بدی یه انسان 2. سوتی یه فرد 3. خوبی یه شخص خیلی خوب تو ذهنتون میمونه و بسته به موقعیت طرف باید خیلی حواسشو جمع کنه .
گاهی از صحبتاتون این استنباط میشه یه پله بالاتر از مخاطبتون وامیستید(میدونم این رو دلیلشو بارها توی همین چند صفحه توضیح دادین).
فکر میکنم مصداق بارز این سخن باشین:« زکات علم نشر آن است»؛ که این خیلی خوبه .
من اینطور احساس کردم گاهی مسائل کوچیک رو خیلی زود بزرگش میکنین؛ یادمه یه جا توی همین نقداتون اشاره کرده بودین زودرنجید و فکر کنم این که بعضی از مسائل رو خیلی زود به خودتون میگیرید و بزرگش میکنید همین باشه.
یه نکته ای هم که خیلی موردتوجه من بود اینه که بارها و بارها دیدم از حق دفاع میکنید حتی اگر به ضرر خودتون یا دوستانتون باشه .
درکل اینا چیزایی بود که توی این یه سال و اندی حضور من اینجا شکل گرفته بودن.
امیدوارم همیشه موفق و شاد باشید ، .

سلام

خیلی ممنون، لطف دارید.

این زود رنجش بودن رو هم سعی میکن تصحیح کنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
دیگه نمیخوام جلوتر برم چون به قول خودت اینجا تاپیک فلسفه نیست،تا همین جاش خوبه،شاید یه روزی تونستم بین شما و منطق صلح برقرار کنم،تا اون روز برات آرزوی موفقیت دارم.

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۰ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
cesc fabregas نوشته:

اصلا حوصلم نبود نقد کنم،دیدی که یاسینم نقد نکردم،ولی گفتیم یه نقدکی بزنیم بت بینیم چی میشی

آمممممما.
نقد تو:
1-کلا پسر خوبیه
2-تو کارش بسیار جدیه
3-کاری رو که بهش محول میکنن یا قبول نمیکنه یا وختی قبول میکنه با جدیت انجامش میده.
4-بسیار جوابگوئه به سوالات
5-با کلاسه،کلاس تو صحبتاش و رفتارش موج میزنه
6- و .....
و باز هم آمممما:
1-خیلی خیلی زودرنجه
2-البته هم زودرنجه هم این که زود از کوره در میره
3-اصلا نمیتونه یه چیزی رو نگه،بابا جان بسه دیگه دلیل نداره تا آخرش تو بحثی که خودتم میدونی هیچ بحثی توش نیست و صرفا برای این که طرف فک نکنه که بلت نیستی.
4-گنده حرف میزنی.زنگ آخر واستا ببین چیکارت میکنم،نه ولی خارج از شوخی یکم این حرف زدنتو سطحشو بیار پایین ما هنرستانی ها هم بفهمیم(اشاره به اون موضوعوه(غلط املایی عمدی))
5-و دیگر هیچ

موفق باشی

این و.... با و دیگر هیچ خیلی فرق میکنه ها،دقت کن بهش

این آمممما ت تو حلقم یعنی!.

اون قسمتی که بولد شده: اینهمه تو بحث ها شرکت نمی کنم چیه پَــ ؟، بعضی وقتا حرف میزنم، اون هم وقتی که حرفم حرف مفت نباشه؛ یعنی دوتا چیز داشته باشم که بگم به طرف مقابل.

قسمت دومی که بولد شده: خدایی سخت حرف میزنم؟. شاید باورت نشه، ولی با خودم کلی کلنجار میزم و فیتیله ش رو میکشم پایین تا همه فهم بشه، اگه فیلتر نشده بگم چی میگی پَــ ؟. این مدلیم دیگه، چه کنیم.

در کل، کلاً گلی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Tornado_14 نوشته:

راستش نمیخواستم چیزی بگم

ولی دیدم دور از مرام و معرفته که آدم برای بهبود اخلاق رفیقش تلاش نکنه

یه چند تا ایرادی که من ازت دیدم

1) بعضی وقت ها به هر دلیلی به عاقبت کاری که می کنی فکر نمیکنی مخصوصآ وقتی از دست کسی ناراحت بشی (همون موضوع نقد عکس)

2) آدم تیزی هستی و مطالب رو زود میگیری برای همین از دیگران هم همین انتظار رو داری که این انتظار درستی نیست

3) وقتی چند نفر نمیتونن یه کاری رو انجام بدن فکر میکنی همه مثل هم هستن و بقیه رو هم مثل اون ها میبینی (این جمله رو که یادت هست: باید بیای جو رو ببینی)

تو این یک سال و نیم که با هم بودیم همین سه مورد رو فقط نپسندیدم ولی همین سه تا لکه هم یه لباس سفید رو خراب میکنه

1-نگرفتم منظورتو! اونجا من مگه کاری کردم؟ یه جایی بود، که احساس کردم اونجا جام نیست، رفتم؛ همین.

2-خداییش این مسئله درست شده از وقتی هرچیز رو صد دفعه با تمام وجوه توضیح میدم آخر هم اشتباه انجام میدن بعضیا. خودت نبودی میگفتی چند دفعه میگی؟.

3-رجوع به مورد قبلی.

درست میگی در کل، ولی سر بعضی چیزها با کسی شوخی ندارم، نمونه ش همون مسئله.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
behzad نوشته:

دیگه نمیخوام جلوتر برم چون به قول خودت اینجا تاپیک فلسفه نیست،تا همین جاش خوبه،شاید یه روزی تونستم بین شما و منطق صلح برقرار کنم،تا اون روز برات آرزوی موفقیت دارم.

بحث فلسفه رو عرض کردم، در مورد من میتونی جلو بری، استفاده میکنم.

موردی جواب بده تا من هم موردی جواب بدم، اینجوری در رفتن از بحث رو بهش میگن...، درست نیست که اینجوری یه انگی به طرف بزنی که بحث باهاش رو کلا بیهوده جلوه بدی.

من بی منطق اصلا، تو چطور، با چه منطقی، توجیه میکنی این ذهنیت خودت رو؟ من که نمی فهمم، سخته برام فهمیدنش، که یک نفر با وجود این مسائل -که فقط درگیری با من هم نبوده- خودش رو محق بدونه هنوز، و طرف مقابل رو بی منطق نشون بده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: HEYHAT
پیام: ۴,۲۰۲
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۹۰
از: هیچستان
طرفدار:
- ژاوی
- کرایف
- ?
- اسپانیا منهای خوکها_به امید استقلال
- ?
- پپ کبیر
- ?
گروه:
- کاربران عضو
شما درست میگی!
شاید یه روز سر فرصت نشستم و برات نوشتم که اساسا یه بحث درست و منطقی نه سوفسطا مآبانه،باید از کجا شروع بشه و به کجا ختم بشه و در این راه به چه چیزهایی باید پرداخت و از چه چیز هایی بر حزر بود،اینکه توی نقدی بخوای نقد متقابل انجام بدی،در جواب حمله به شخص بکنی،یک قیاس از دو مقدمه جدا انجام بدی،بر چسب بچسبونی،بزرگ نمایی و کوچک نمایی کنی،تطمیع کنی،علت شماردن مقارن و ...انجام بدی (خواهشن اون آدمک با لبخند ژوکند رو مثل اون داستان سلیم الفطره مقابل این اصطلاحات منطقی قرار نده،برای احترام به منطق)کار به جایی نخواهیم بست دل انگیز،اما بازم میگم همیشه شما درست میگی و حق با توئه!

همیشه چهره ات را به سوی آفتاب نگه دار
سایه ها پشت سرت خواهند افتاد ...
۲۱ دی ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اینکه توی نقدی بخوای نقد متقابل انجام بدی،در جواب حمله به شخص بکنی،یک قیاس از دو مقدمه جدا انجام بدی،بر چسب بچسبونی،بزرگ نمایی و کوچک نمایی کنی،تطمیع کنی،

یهو آدم ربایی و تجاوز به نوامیس و سرقت مسلحانه و قتل نفس هم بچسبون تنگش دیگه!

حتما این کار رو بکن، برام خیلی جالبه که ببینم سر این مسئله چطور میخوای منطق رو لگد مالی کنی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
سلام آقا حسین
با اجازه ...

فوق العاده پرانرژی و خستگی ناپذیر هستین؛
همچنین منظم و با برنامه
و با حوصله و صبور.
به نظر می رسه زمانی کاملا منطقی هستین که عصبانی نباشین.
کلا آدم رکی هستین.
دانشتون کاملا تو مشتتونه.
ادبیات متفاوتی دارین و در گفتارتون از آشنایی زدایی زیاد استفاده می کنین!
بلند پرواز هستین،
و در مجموع میشه گفت شخصیت پیچیده ای دارین!

موفق باشید.

۲۳ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۳,۲۸۱ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۱۶۱ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۰۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۰,۲۳۷ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۶۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۴۹۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۶۵۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۱۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۹۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۹۷ کاربر آنلاین است. (۱۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۲۹۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!