به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
منم با آقا علی موافقم.نمیدونم چرا ما تو هر بازی الکی وقت تلف میکنیم و میایم اینجا ترکیب دلخواهمونو میگیم ترکیب که ثابته!تو نیو کمپ هم به احتمال 99% با همین ترکیب بازی میکنیم.

۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
دیشب خوابم نبرد

عادت ندارم بعد از باخت انتقادهایی که همیشه داشتم و دوستان بهم خورده میگیرند رو وارد کنم.ولی امیدوارم دوستان بیدار شده باشند.

بار ها و بارها این سوالو پرسیدم.وقتی تیم حریف توپ نداره انتظار دارید چه کار کنه ؟

از این جونور هایی که گفته بودم از لاماسیا تزریق میشن هم که خبری نبود.البته خدا رو شکر که تیو یه حرکتی به زمین نیومد.

برام این شکست اصلا اهمیت نداره چون برای من هیچ وقت جام مهم نبوده.ولی امیدوارم این شکست ها باعث اندکی تامل بشه.من بارسلونای خودم میخوام .حتی اگه یه جام هم نیاره و با اینکه از این سبک بارسلونا متنفرم اما بازم از بچه ها حمایت میکنم.

اما باز هم درود فراوان به یه مرد بزرگ-سرورم کارلس پویول با وجود جراحت از ناحیه ی سر چه دلیرانه هد میزد.واقعا نمیدونم چی در وصف شما بیگم .ای کاش میتونستم شما را بپرستم.

متشکرم اقای کارلس پویول

CARLES PUYOL

--------------------------------------------------------------------------------------
لارسن وارد زمین شد.اتوئو فرار کرده بود که ...
-------------------------------------------------------------------------------------
کی کانالو عوض کرد ؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
بازم میگم با عوض کردن 2 تا بازیکن رو نیمکت سبک تیم عوض نمیشه. مگه من گفتم ون در وارت بازیکن اصلی ما باشه؟ من گفتم بخریمش بزاریم رو نیمکت. فقط بعضی بازیای جام حذفی رو بهش بازی بدیم. یا بازیای لیگ رو که جلو می افتیم و خیالمون از برد راحته. عوضش تو اینجور بازیا یه بازیکن شوتزن داریم.

امیر جان از جواب دادن به این قسمت طفره رفتی. من هم گفتم باشه اصلا بازیکنی مثله فن در فارت رو بخریم و اصلا به سبک هم کاری ندارم

من بحثم این بود که فن در فارت و امثال این بازیکنا که کیفیت مناسبی دارن نمیتونن نیمکت نشینی رو تحمل کنن و فقط تو چندتا بازی حذفی یا 10 دقیقه آخر مسابقه بازی کنن و ما هم نیازمند یه بازیکن با کیفیت هستیم که بتونه نتیجه رو عوض کنه.

اینم حرف من:

نقل قول
فن در فارت برای این از تاتنهام رفت هامبورگ که نیمکت نشین شده بود و برای بازی کردن رفت به یه تیمی که حتی یه سطح از تاتنهام پایین تره بعد ما همچین بازیکنی رو بخریم و نیمکت نشینش کنیم؟

نقل قول
تو اینجور بازیای خاص مسی جاش رو تغییر میده چون تو جای خودش 5 نفری یارگیری میشه و بازیش نتیجه مثبتی نداره. ضمن اینکه به راحتی میتونه جای پدرو بازی کنه، همونطور که در گذشته وینگ راست بازی میکرد. مسی سرعت نداره؟ گلش به ختافه یادت رفته؟ با توپ جوری میدوید که بدون توپ بهش نمیرسیدن.

آقا امیر اون بازی برای چه فصلی بود؟

از مدل مو و شماره پیراهن مسی بگیر تا 4 تا توپ طلا و 301 گلش برای بارسا و پستش ،همه چیزش تغییر کرده و البته مسی نشون داد که این تغییرات مثبت بوده ولی مسی قدرت دویدن یه وینگری که هم حمله کنه و هم دفاع کنه رو نداره.

من به نظرت کاملا احترام میزارم و تو اکثر پست هایی که گذاشتی نشون دادی که اطلاعات خوبی داری و من هم با اکثرش موافقم.

ولی خب در مورد شوت کردن یه سوالی ازت دارم

وقتی ما از جناحین بازی رو باز نمی کنیم و تمام دفاع حریف در مرکز جمع میشن فرصت های شوت زنی کافی برای بازیکنان ما مهیا میشه؟

اگه 2 تا مهاجم خوب در کنار مسی داشتیم یارگیری ها زمین تا آسمون فرق میکرد و یارگیری اونا مختص مسی نمیشد و عملا باید 3 نفر رو در عین واحد یارگیری میکردن.

الان کابوس بارسا 2 مهاجم کناریشه یعنی نقش آلبا و آلوز در حملات پررنگ تر از نقش اون 2 نفر بود

میلان بارها از سمت چپ بارسا برای ضد حمله استفاده کرد ولی بارسا چی؟

۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
بازی برگشت از اونجایی که به گل نیاز داریم بهترین کار اینه که مثلث ژاوی ، اینیستا و بوسکتس وسط زمین باشن و ویا به پست وینگر چپ بره.

برای بردن بازی به وقت اضافه به 2 تا گل نیاز داریم اما بعیده که تو نوکمپ گل نخوریم اونم با این وضعیت خط دفاعی! تیمی که از ختافه و اوساسونا گل میخوره به هیچ وجه نمیتونه از میلان گل نخوره.

باید بتونیم تو همون 20 دقیقه ی اول 2 تا بزنیم و در طول 90 دقیقه هم 4 یا 5 تا. اونوقت گل خوردن مشکلی به وجود نمیاره

راستی یه نکته: چلسی و اینتر هم به همین سبک بارسا رو بردن اما الان هیچ اثری ازشون بین باشگاه های بزرگ اروپا نیست و هنوز که هنوزه بارساست که در قله ی فوتبال دنیا قرار داره. پس با نتیجه گرایی و ضدفوتبال شاید یه بازی بتونی بارسا رو متوقف کنی اما در آخر محکوم به شکست در مقابل فلسفه ی این تیمی

نقل قول
<span class='quoter'>سوگوار پدر نوشته:</span>

نقل قول
<span class='quoter'>! д Ľ نوشته:</span>

لطفا دوستان دست از تعصب روی یه سری بازیکنا و دشمنی با یه سری دیگه بردارن و منطقی نظر بدن. امشب همه ی تیم افتضاح بود و با خوب بازی کردن پدرو وضعیت اصلا تغییر نمیکرد

خوب شد معنی منطقم فهمیدیم!!!

آها پس منطق به این معنیه که ژاوی و اینیستا و سسک و مسی و دنی و آلبا و ... خوب بازی کردن و 10 تا موقعیت برای امثال پدرو و الکسیس فراهم کردن اما اونا نتونستن گل بزنن!!!

من در حد انتظاری که از تک تک بازیکنا داشتم میگم همه افتضاح بازی کردن. از ژاوی و مسی و اینیستا انتظار خیلی بیشتری میرفت پس بد بازی کردن پدرو نمیتونه عامل باخت ما باشه. این فقط یه توجیهه!

هزار تا دلیل برای باخت میشه آورد و بد بودن پدرو و الکسیس فقط یکی از اوناست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
اینرو بگم که دیشب هیچج دوم از بازیکنا خودشون نبودن...
همشون بد بازی کردن به جز کاپیتان پویول
ژاوی چند پاس اشتباه داد که همش هم باعث ایجاد موقعیت برای میلانی ها شد...
مسی که دیشب اصلاً نتونست کاری بکنه نمی دونم به چه دلیل ولی اصلاً خوب نبود و اینیستا هم همینطور...
در ضمن تعبیر ما از ضدفوتبال اشتباهه...
ما میگیم تیمی که توی محوطه ی جریمه اش 10 تا بازیکن نگه داره در حال ضد فوتبال بازی کردنه...
ولی این طور نیست...
ضد فوتبال یعنی اینکه هم اخلاق رو ببازی و هم فوتبال رو... میلان به غیر از دفاع اتوبوسی شاید از هر تاکتیک دیگه ای که استفاده میکرد شکست میخورد...
اونها سعی به پیروزی دارند و دیدیم که بیشتر از ما هم موقعیت ایجاد کردند...
ضد فوتبال له معنای دفاع 10 نفره و اتوبوسی نیست و تعبیر ما از این واژه اشتباهه...
میلان به هیچ روش دیگه ای نمی تونست بارسا رو ببره به غیر از دفاع اتوبوسی و اونها هم دنبال نتیجه گرفتن بودند.
فرض کنید شما یک لشکر2000 نفره پیاده نظام در برابر یک لشکر 2000 نفره سواره نظام... خوب مشخص هست که سواره نظام ها موفق به پیروزی در این نبرد میشن پس شما باید برای اینکه فاتح نبرد بشید سخت دفاع کنید و میلان هم دقیقاً دیشب همین کار رو کرد...
پس لطفاً دیگه در این مواقع از واژه ضدفوتبال استفاده نکنید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من در حد انتظاری که از تک تک بازیکنا داشتم میگم همه افتضاح بازی کردن. از ژاوی و مسی و اینیستا انتظار خیلی بیشتری میرفت پس بد بازی کردن پدرو نمیتونه عامل باخت ما باشه. این فقط یه توجیهه!

بیشترین انتظاری که از پدرو میشه داشت اینه که تو زمین راه بره.با نظر شما موافقم !

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: MIX.FCB
پیام: ۳۰۲
عضویت از: ۲۶ دی ۱۳۹۰
از: Shahi
طرفدار:
- مسی در اولویته,بعد شاوی و اینیستا
- پویول-کرویف
- پرسپولیس...سرور استقلال
- ماتادورهای اسپانیا
- علی کریمی
- اول:پپ دیولا.بعد گاس هیدینک
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
کجاش ناباورانه بود؟؟؟!!!
حقشون بود ببازن.با اون سبک مسخرشون.پاس پاس پاس...!!!!که چی؟؟؟
کند.تنبل.کاملا بدون سرعت.بازی بیش از حد رو به عقب و ساکن.پاسای بیخود.البته همه جز مسی و یکمم آلوز و آلبا و اینیستا.
هافبکای تیم فوق العاده کند هستن!همش رو به عقب اه.واقعا بیخوده.
این سبک فوتبال بارساست که باعث باختهای بارسا میشه...منتظر باشید اگه چندسال آینده هم همین سبک رو دنبال کنن خود همین سبک بارسا رو ضعیفتر و نابود میکنه...
این سبک بازی باعث شده هیچ بازیکنی جز مسی و اینیستا که استثنا هستن نتونن یکم پابه توپ حرکت کنن.قدرت حمل توپ بیشتر بازیکنا چه باسرعت چه بی سرعت واقعا ضعیفه دلیلش هم کاملا همین سبک بازیه بارساست.همشون کند شدن.نمیتونن زیاد پابه توپ حرکت کنن.راه توپ ازدست میدن و دیگه نمیتونن برگردن و راحت ضدحمله میخورن؟راحت دریبل میخورن؟اینقدر تیم وابسته به پاس شد که دیگه سانتر و ضدحمله و سرعت و شوت اینا یادشون رفت...
ای کاش شاوی هم نمیرسید.اصلا آماده نبود.وجود زاوی دیشب دیدین که همش باعث میشد بارسا بدون سرعت و روبه عقب و کند بازی کنه.فابرگاس هم که نابودکننده بازی کرد البته برا بارسا.مسی و اینیستا هم دیگه کاری نمیتونستن کنن...
دیگه این سبک لو رفته.قدیمی شده.همه روش مقابله باهاش رو یادگرفتن...
اینقدی که نتیجه میگیریم رو خلاقیت و نبوغ و آمادگیه اینیستا و مخصوصا مسی هست که واقعا استثناهستن...
خوشبختانه مربی هم نداریم تیم پاشیدست.ولی شاید 10درصد این بازیهای ضعیف بارسا دلیلش نبود مربی باشه.علت اصلیش سبکیه که بارسا بازی میکنه ست...
مطمئنم تو نیوکمپ میتونیم ببریم ولی صعود کردن واقعا سخته اینجوری که بارسا بازی میکنه...
کاش سبک بازی رو عوض کنن بارسایی ها.چون درآینده نه چندان دور باعث افت بیشتر بارسا میشه همین سبک پاسای بخود و زیاد و کند و بدون سرعت.بازیهای بارسا دیگه واقعا خواب آور شده!!!اصلا جذابیت نداره مگر مسی کاری کنه.فقط پاس میدن و تیم حریفو بازی میدن.سرعت نداره جذابیت نداره.مثلا بازیه همین شالکه و گالاتاسرای رو دیدید.یووه.من یو.خود رئال.همشون بازیهاشون جذاب و دیدنیه.عین بارسا ساکن و خواب آور نیستن.البته اوایل این فصل هم بارسا یکم سبک بازیش عوض شد و قشنگ و سرعتی تر بازی میکرد ولی بازم برگشتن به همون!با گرانادا هم مشکل خوردیم.که مسی نجاتمون داد.
اگه نمیخوان سبکشونه عوض کنن خب حداقل یکم تغییرش بدن.بهترش کنن.یکم سرعت بدن به بازیشون.کند و ساکن نباشن.پاساشونو سریعتر بدن.انتقالشون ازدفاع به حملشونو که واقعا درحد متوسطه مگر مس کاری بکنه.اینو باید بهتر کنن.یکن بزارن تیم حریف هم بیادبکشه جلو.یکم سانتر کنن از گوشه ها.یه مهاجم قدبلند وسرزن بگیرن.
باورکنید این بارسا فقط به یکم پاسای سریعتر و سرعت نیاز داره...
خدایا بارسا رو دریاب...اینها نظر شخصی منه.ولی به نظرم کاملا درسته.
به امید بهترشدن و دوباره مثل غول پاشدن فوتبال بارسا.
درهر شرایطی بارسا رو دوست دارم و دوست خوهم داشت...

بر آنچه گذشت و آنچه شکست حسرت نخور,زندگی اگر زیبا بود,با گریه آغاز نمیشد...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
آقا کاوه من فقط میخوام 2 تا بازیکن رو نیمکت داشته باشیم که توانایی های متفاوتی داشته باشن. برای اینکه هر فصل تو 4-5 تا بازی محدود که به مشکل میخوریم بتونیم کارهای متفاوتی انجام بدیم و جام ها رو از دست ندیم.
ون در وارت رو مثال زدم. خودم فکر می کنم میشه 2 تا بازیکن با این خصوصیات پیدا کرد که به نیمکت نشینی تو بارسا راضی باشن.

اما در مورد بحثم. من اعتقاد دارم با عقلانیت میشه هر مسئله ای رو حل کرد.
ما یه سبکی داریم که تیما رو نابود میکنه. بارها تیم های مختلف رو تحقیر کردیم. اونا نشستن، فکر کردن و یه راه حلی براش پیدا کردن. زشت یا زیبا، خوب یا بد، راه منطقی شکست دادن ما رو پیدا کردن.
ما هم میتونیم فکر کنیم و یه سیستم فوتبالی برای اینجور بازی های خاص پیدا کنیم. مطمئن باشید دفاع اتوبوسی هم راه حل عقلانی و فوتبالی داره.
به نظر من راه حل فوتبالیش شوت زدن و سر زدن هست. ممکنه نظرم درست باشه یا غلط ولی حداقل به امتحان کردنش می ارزه. بعد از گل دوم همه اعضای تیم میدونستن که باید تو خونه حریف گل بزنن ولی حتی موقعیت گل هم نتونستن ایجاد کنن.
چه اشکالی داره 1 هافبک شوتزن و 1 مهاجم سرزن تو مجموعه 23 نفره تیم باشه؟ 2 تا بازیکنی که اکثر بازیا رو نیمکت نشین یا حتی سکو نشین هستن.
یعنی پدرو و الکسیس اینقدر برای ما سود دارن که حاضر نیستید یکیشون رو بفروشیم و به جاش یه مهاجم سر زن بگیریم برای نیمکت؟ یعنی تیاگو و سسک اینقدر مفید هستن که حاضر نیستید یکیشون رو بفروشیم و به جاش یه هافبک شوتزن بگیریم برای نیمکت؟ تازه یه پولی هم تهش برامون میمونه. بابا داریم جام ها رو از دست میدیم.
در نهایت بازم میگم این تحلیل فنی و فوتبالی منه برای بازی های خاص و محدود. وحی نیست که حتما درست باشه، شاید هم غلط باشه. اما به فکر کردن و امتحان کردنش می ارزه، من معتقدم جواب میده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
یعمی با یک باخت بد شما از سبک بارسا متنفر شدید؟لبه درسته بد بودیم ولی بخدا مطمئنم جبران میکنیم.حله.اگه بچه ها خوب باشن عالی میبریم.

FORCA BARCA
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
به امید خدا توی بازی برگشت جبران میکنیم چون هنوز 90 دقیقه دیگه مونده

MES QUE UN CLUB
۳ اسفند ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۱۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۸۵۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۰,۲۹۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۷۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۱۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۷۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!