به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۹ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
خب آخرش راه حل شما برای این مشکل چیه؟
شما اومدی 2 تا راه در اول حرفات ارائه دادی که در آخر حرفات گفتی ابزارش رو نداریم.در مورد تیمی مثله رئال چرا بازیکنش موجود هست ولی ما داریم در مورد بارسا صحبت میکنیم.

من در مورد 1 بازی خاص یا 1 فصل خاص حرف نمیزنم. من در مورد یه سبک از فوتبال حرف میزنم.
من میگم سبکمون به مشکل خورده و راه حلش هم اینا میتونن باشن از نظر من.
حتی اگه امسال رو هم حذف بشیم از سال بعد میشه با این مشکل مقابله کرد.
نقل قول
اصلا این بازیکنا تو سبک بارسا جواب میدن؟ حتی اگه جواب هم بدن به نظرت اگه ما هافبک شوت زن و مهاجم سر زن داشته باشیم دیگه چیزی از سبک فعلی باقی میمونه؟

با جابجایی 2 تا بازیکن ذخیره سبک بازی تیم عوض نمیشه.
میشد به جای سسک بازیکنی مثل ون در وارت رو گرفت (اینطوری اینیستا هم تو پست اصلیش بازی میکرد) و تو بازیهایی که کمتر حساس هستن بهش بازی داد یا تو بازی هایی که با اختلاف جلو می افتیم فرستادش تو بازی. ولی تو اینجور بازی ها هم میشد بین دو نیمه فرستادش تو زمین و یه پلن بی رو اجرا کرد.
میشد به جای الکسیس سانچز یکی مثل آدبایور رو خرید که تو اینجور بازیا به کارمون بیاد. در اون صورت میشد ویا رو به اندازه سانچز فعلی و آدبایور رو به اندازه ویا فعلی استفاده کرد.

بازم تکرار می کنم، میشه این مشکل رو برای سال بعد حل کرد. فکر نکنید سال بعد از این تیما به پستمون نمیخوره. فقط باید 2-3 تا بازیکن رو کنار بذاریم و به جاشون بازیکنای جدید بیاریم، بازیکنایی که به بازی کم هم تو بارسا راضی باشن. کم نیستن اینجور بازیکنا.
اگه بخوام مثال بزنم، از بین تیاگو و سسک یکی رو بفروشیم و ون در وارت رو بخریم. از بین سانچز و پدرو هم یکی رو بفروشیم و آدبایور رو بخریم. (یه پولی هم برامون میمونه)
سبک تیم هیچ تغییری نمی کنه. به این 2 تا هم بازیهایی میرسه که خودشون هم قطعا به همون تعداد بازی تو بارسا راضین (در نظر بگیرید که ویا اصلا بهش بازی نمیرسه و صداش هم در نمیاد، این 2 تا ناراضی باشن؟ تازه بهشون بیشتر از ویا بازی میرسه چون 1 مهاجم و 1 هافبک از تیم کم شده. ولی اونقدری نیست که بشه بهشون گفت بازیکن ثابت)
فایدش اینه که تو اینجور بازیا جام ها رو از دست نمیدیم. مگه ما تا کی مسی و ژاوی و اینیستا داریم که برامون جام بگیرن؟ این تیم رویایی نباید جام ها رو به خاطر اصرار تو حفظ 2-3 تا بازیکن خاص از دست بده.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من در مورد 1 بازی خاص یا 1 فصل خاص حرف نمیزنم. من در مورد یه سبک از فوتبال حرف میزنم.

منم در مورد بازی خاصی حرف نزدم گفتم در کل به سبک بارسا نمیخوره.

نقل قول
میشد به جای سسک بازیکنی مثل ون در وارت رو گرفت و تو بازیهایی که کمتر حساس هستن بهش بازی داد یا تو بازی هایی که با اختلاف جلو می افتیم فرستادش تو بازی. ولی تو اینجور بازی ها هم میشد بین دو نیمه فرستادش تو زمین و یه پلن بی رو اجرا کرد.

آخه امیرجان هدف از خرید سسک چی بود؟

این بود که 2 سال دیگه با خداحافظی ژاوی بیاد جاش بازیسازی کنه. فن در فارت اصلا سبکش فرق میکنه و ما بعد از ژاوی نباید بازیساز داشته باشیم؟

البته با حرفت موافقم ولی خداییش به جز بازی کامپیوتری ، در واقعیت جواب میده ؟

فن در فارت برای این از تاتنهام رفت هامبورگ که نیمکت نشین شده بود و برای بازی کردن رفت به یه تیمی که حتی یه سطح از تاتنهام پایین تره بعد ما همچین بازیکنی رو بخریم و نیمکت نشینش کنیم؟

البته میدونم مثال زدی ولی خب بازیکن هایی مثله فن در فارت که تقریبا بازیکن با کیفیتی هستن طاقت نیمکت نشینی ندارن

از ویا که بالاتر نیست با این همه شخصیت و اخلاقی که از خودش نشون داده فصل بعد میخواد از بارسا بره

نقل قول
بازیکنایی که به بازی کم هم تو بارسا راضی باشن. کم نیستن اینجور بازیکنا.

احسنت. کم نیستن این بازیکنا ولی با کیفیت هم نیستن یعنی اون چیزی که مدنظر ما هستش نیستن.

نقل قول
در نظر بگیرید که ویا اصلا بهش بازی نمیرسه و صداش هم در نمیاد، این 2 تا ناراضی باشن؟ تازه بهشون بیشتر از ویا بازی میرسه چون 1 مهاجم و 1 هافبک از تیم کم شده. ولی اونقدری نیست که بشه بهشون گفت بازیکن ثابت

خب داداش ویا از خودش بردباری نشون داده ولی خود ویا هم 100% فصل بعد از بارسا میره لااقل یکی دیگه رو مثال میزدی که موندگاری بیشتری در بارسا داشت.

نقل قول
از بین سانچز و پدرو هم یکی رو بفروشیم و آدبایور رو بخریم. (یه پولی هم برامون میمونه)

یعنی شما به این زودی تجربه ناموفق زلاتان در بارسا رو فراموش کردی؟ مگه از زلاتان مهاجم باکس بهتری هم در دنیا وجود داره؟ ولی دیدی تو بازی با اینتر حتی وجود زلاتان هم جواب نداد.

درسته زلاتان همه بازی ها فیکس بود و آدبایور برای این بازی ها مدنظرته ولی خب دفاع های قد بلند حریف یه بازیکن قد بلند ما براشون مشکلی ایجاد نمیکنه. بعد مسی باید کجا بازی کنه؟ نگو بره مثلا جای پدرو که مسی سرعت بالایی برای این کار نداره.

البته با فروش پدرو و الکسیس موافقم یعنی باید هر 2 رو بفروشیم ولی به جای خرید آدبایور 2 تا وینگ خوب بخریم که حریف فقط مسی رو نگیره و خط حمله ما رو فلج نکنه.

۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
آخه امیرجان هدف از خرید سسک چی بود؟
این بود که 2 سال دیگه با خداحافظی ژاوی بیاد جاش بازیسازی کنه. فن در فارت اصلا سبکش فرق میکنه و ما بعد از ژاوی نباید بازیساز داشته باشیم؟

نقل قول
فن در فارت برای این از تاتنهام رفت هامبورگ که نیمکت نشین شده بود و برای بازی کردن رفت به یه تیمی که حتی یه سطح از تاتنهام پایین تره بعد ما همچین بازیکنی رو بخریم و نیمکت نشینش کنیم؟

بازم میگم با عوض کردن 2 تا بازیکن رو نیمکت سبک تیم عوض نمیشه.
مگه من گفتم ون در وارت بازیکن اصلی ما باشه؟ من گفتم بخریمش بزاریم رو نیمکت. فقط بعضی بازیای جام حذفی رو بهش بازی بدیم. یا بازیای لیگ رو که جلو می افتیم و خیالمون از برد راحته.
عوضش تو اینجور بازیا یه بازیکن شوتزن داریم.
نقل قول
یعنی شما به این زودی تجربه ناموفق زلاتان در بارسا رو فراموش کردی؟ مگه از زلاتان مهاجم باکس بهتری هم در دنیا وجود داره؟

من خودم مخالف شماره 1 زلاتان بودم و هستم. آدبایور که من میگم با زلاتان فرق داره. زلاتان اومد که بازیکن اصلی تیم باشه. اینی که من میگم میاد که نیمکت نشین باشه.
نقل قول
دیدی تو بازی با اینتر حتی وجود زلاتان هم جواب نداد

اون بازی خاص رو زلاتان جواب نداد چون تیم روش بازیش سانتر کردن نبود، روش بازی تیم پاس دادن بود که میخواستن زلاتان با پا گل بزنه. جایی که مسی نتونه زلاتان هم نمیتونه با پا گل بزنه.
نقل قول
درسته زلاتان همه بازی ها فیکس بود و آدبایور برای این بازی ها مدنظرته ولی خب دفاع های قد بلند حریف یه بازیکن قد بلند ما براشون مشکلی ایجاد نمیکنه.

کی میگه مشکل ایجاد نمیکنه؟
الان دفاع های میلان مطمئن بودن ما با چه سبکی بازی می کنیم. اگه یه مهاجم بلند قد بین دو نیمه به بازی میومد کل آنالیزشون به هم میخورد. مقابل چیزی قرار میگرفتن که خودشون رو براش آماده نکرده بودن.
وقتی قسمتی از تمرکزشون رو میزاشتن روی سانتر کردن ما، شاید میشد علاوه بر خود سانتر از تیکی تاکا هم به گل رسید.
نقل قول
بعد مسی باید کجا بازی کنه؟ نگو بره مثلا جای پدرو که مسی سرعت بالایی برای این کار نداره.

تو اینجور بازیای خاص مسی جاش رو تغییر میده چون تو جای خودش 5 نفری یارگیری میشه و بازیش نتیجه مثبتی نداره.
ضمن اینکه به راحتی میتونه جای پدرو بازی کنه، همونطور که در گذشته وینگ راست بازی میکرد.
مسی سرعت نداره؟ گلش به ختافه یادت رفته؟ با توپ جوری میدوید که بدون توپ بهش نمیرسیدن.

پ.ن: سبک تیکی تاکا مقابل سبک اتوبوس به مشکل میخوره. من شوت زدن و سر زدن رو به عنوان راه حل پیشنهاد دادم. 2 تا بازیکن برای این کار تو مجموعه تیم و به عنوان بازیکن ذخیره داشته باشیم خیلی خوبه. اون قدر هم بازیکن ناموثر تو تیم داریم که بشه کنارشون گذاشت و 2 تا بازیکن ذخیره آورد برای یه چیز مهم به اسم پلن بی.
من حرفام رو گفتم. هر کس که بخونه میتونه قضاوت کنه که درست هست یا نه. ضمن اینکه هیچ اصراری هم نداریم که حرف من حتما درسته، شاید هم حرفم درست نباشه و راه حل دفاع اتوبوسی شوت زدن و سانتر کردن در کنار تیکی تاکا نباشه ولی من به شدت معتقدم که هست.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
لعنت به این پدرو و الکسیس که هیچ کار مثبتی تو زمین انجام نمیدن. آقا کسی نمیخواد این دو تا مفت خور رو از تیم بندازه بیرون؟!

نقل قول
ANIMO TITO نوشته:

تنها راه بازگشتمون اینه،باید 3 دفاع بذاریم.آلوز وینگر راست باشه. ویام حتما فیکس باشه!هافبک دفاعی هم نذاریم.(تیاگو میتونه موقع دفاع کردن به عقب کمک کنه)

ویکی
آلبا،پویول،پیکه
اینیستا،تیاگو،ژاوی،سسک
ویا،مسی،آلوز

این ترکیبی که گفتید هافبک دفاعی نداره ولی در کل با وینگر شدن دنی کاملا موافقم، تو این ترکیب علاوه بر اینکه قدرت هجومی تیم بیشتر میشه، از شر بازیکن مفت خوری مثل پدرو راحت میشیم.

باید دید تو نیوکمپ چه اتفاقی می افته، هر چیزی ممکن هست، ولی اگه گل بخوریم دیگه تقریبا صعود غیر ممکن میشه.

ترکیب مورد علاقه من برای بازی در نیوکمپ جلوی میلان کثیف:

والدس

آلبا ..... پویول ..... پیکه

بوسکتس

اینیستا ..... تیاگو ..... ژاوی

ویا ..... مسی ..... دنی

۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
اينجا ذهنيتي كه در مورد بارسلونا به وجود اومده خيلي مهمه ...همه ي تيم ها از بارسلونا به شدت ميترسن در حالي كه اين ترس رو از تيمي مثل رئال لاستيك ندارن ..
اون دوستي كه ميگفت كفن پوشا اگه بودن دو سه تا گل ميزدن بايد بدونه كه اولا هيچ تيمي از رئال لاستيك به اندازه ي بارسلونا نميترسه پس با جسارت بيشتري بازي ميكنه و فضا هاي بيشتري ايجاد ميكنه ... تو بازي پارسال كفن با مايوركا بود كه مايوركا بازي رو بست يعني دفاع كرد چه دفاعي؟؟؟؟ لاستيك نميتونست 4 تا پاسه سالم بده .. وقتي بارسلونا نميتونه جلو اين نوع بازي نتيجه بگيره بقيه ي تيم ها كه ديگه بماند....

نمونش رو تو بازي هاي زيادي ديديم...
بارسلوناهر وقت گل خورده به خودش گل خورده اگه دقت كرده باشين گل دوم رو از رو اسراري كه تو پاس كاري تو يه محل كوچيك داشتيمخورديم جايي كه آلبا و اينيستا بودن.... كه از اين جور گل ها تا دلت بخواد تو مسابقات مهم خورديم...
هر تيمي ميدونه كه بارسلونا شوت از راه دور نميزنه پس خيالش ازين بابت راحته ، ميدونه سانتر نميكنه پس خيالش ازين بابت هم راحته،
ميدونه كه از ضربات ايستگاهي راه دور نميتونه استفاده كنه پس با جرات بيشتري بازي ميكنه و تا ميتونه خطا ميكنه كه اين تو روند بازي اشكال ايجاد ميكنه...
يادمون باشه ما پارسال 24 تا موقعيت گل داشتيم جلو ي همون دفاع اتوبوسي ولي خودمون ازش استفاده نكرديم..
تو بازي با اينتره كثيف اگه شانس با ما يار بود اون ضربات خطرناك ليو مسي گل ميشد وكار به اين جاها نميكشيد. تو دقايق آخر داور يه هنده 100% رو نگرفت هندي كه بويان گرفته بود اون توپ رو ميخواست رد كنه ولي دفاع اينتر با دست توپ رو زد اينها همه تاثير داره........
اون دوستي كه گفت تو سايت گل نوشته بارسلونا تو استمفوربريچ از يه شوت تويه دروازه به گل رسيد بايد بدونه كه تو بازي رفت چي گذشت ؟؟؟ بازي رفت شفتچنكو از نيمه به اون طرف نميرفت ... آقاي اشتارك دو تا پنالتي 100% رو نگرفت كه يكيش رو اينيستا بود ولي هيچكي صداش در نيومد حالا تو بازيه برگشت داور پنالتي نگرفت همه شرو كردن به غر غر كردن...
مشكل ما اينه كه اينگار وقتي با اين نوع بازي مواجه ميشيم حول ميشيم و نميتونيم موقعيت هامون رو گل كنيم...
درسته كه ديشب موقعيت گل نداشتيم ولي اگه داشتيم هم فكر نكنم به خاطره فشاره رواني كه بود گل برسيم..
تنها حرفه من اينه تيم ها از بارسلونا به شدت ميترسن و اين ذهنيتشون باعث ميشه كه كوچكترين روزنه ها رو ببندن در حالي كه نسبت به هيچ تيمي همچين ذهنيتي ندارن حتي نسبت به رئال لاستيك....
ولي تو نيكمپ ازين خبرا نيست و ما اميد مون مثل هميشه به خداست و مطمئن باشين بارسلونا با كمك خدا به راحتي سعود ميكنه حالا ببينيد من اين حرف رو كي زدم...؟؟؟؟

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳ اسفند ۱۳۹۱
Queen of Forumhall
نام کاربری: Daughter.of.Eve
نام تیم: مالاگا
پیام: ۶,۹۵۲
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۹۰
از: تبريز
طرفدار:
- مسي
- پویول-ژاوی-کرایف
- تراکتور سازی تبریز(تيراختور)
- آرژانتين و اسپانيا
- پپ گوارديولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران انجمن
- مترجمین اخبار
- لیگ فانتزی
به نظر من سبکی که بقیه ی تیما جلوی بارسا بازی میکنن هیچ ربطی به ترسشون از بارسا نداره.دفاع اتوبوسی درسته زیبایی فوتبال رو میگیره ولی من فک کردم و دیدم خب بدبختا چاره ی دیگه ای ندارن وقتی بیشتر مواقع توپ دست بارساست تیم مقابل معلومه که تو نیمه ی خودش میمونه و دفاع میکنه و فشار میاره به بازیکنای بارسا تا توپو بگیرن و ضد حمله بزنن چاره ی دیگه ای ندارن وقتی توپ دستشون نمیفته.ما از اول هم میدونستیم که اونا قراره دفاع کنن تا بتونن به پیروزی یا حتی تساوی برسن این بارسا بود که باید یه فکری به حال دفاع اتوبوسی میکرد.تیاگو شوتزن خوبیه میشد به جای اینکه الکسیس رو وارد بازی کنه تیاگو رو بیاره تو تا شاید با یه شوت به گل برسیم.یا میتونستن تیو رو با پدرو تعویض کنن و از سرعت و نفوذ تیو استفاده کنن.باور کنید تیو خیلی بهتر از الکسیس و پدرو هست.البته من تو یه چیزم موندم که چرا بازیکنا که میبینن نمیشه به دروازه رسید و گل زد شوت نمیزدن!

۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
اصلا حوصله نداشتم پست بدم از بس ناراحت شده بودم.
واقعا که یه آدم معمولی میتونه بهتر از رورا ترکیب رو بچینه.

مسی هم شوت زنه اما نمیدونم چرا تو این بازی ها اصلا شوت نمیزنه! ژاوی هم فرصت شوت زنی کم نداشت ... اما همون بازی کلیشه ای که فقط میتونه تیم های لالیگایی رو شکست بده و وقتی جلوی تیم های با کیفیت تری تو اروپا که کلا جمع میشن تو دفاع قرار میگیره پاس کاریهای کلیشه ایش خواب آدمو میاره.

حتی تو ضد حملات هم اینقدر آروم حرکت میکردن که بازیکنای جلو اومده حریف سریع بر میگشتن سر جاشون و دوباره پاسکاری بیهوده دریغ از یه شوت.

تو تیم ریکارد ضد حملات با سرعت بیشتری انجام میشد. دکو و اتوئو بود که میتونستن خیلی خوب شوت بزنن. اما تیم پپ و تیتو دوست دارن تا دم دروازه حریف هم با پاسکاری برن جلو.

پدرو = پاس رو به عقب ( در هر بازی کمتر از 10 بار توپ به پاش میخوره)
سانچز = لو دادن توپ و موقعیت گل زنی
پدرو و سانچز = پشمک یا مترسک که بود و نبودشون تو زمین فرقی نداره.

پ ن: بد بازی کردن پدرو یک طرف این خنده هایی که بعد از لو دادن توپ میکنه یک طرف باز سانچز یه حصرتی میخوره

❤ تا ابد بارسا ❤
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
دفاع اتوبوسی درسته زیبایی فوتبال رو میگیره ولی من فک کردم و دیدم خب بدبختا چاره ی دیگه ای ندارن وقتی بیشتر مواقع توپ دست بارساست تیم مقابل معلومه که تو نیمه ی خودش میمونه و دفاع میکنه و فشار میاره به بازیکنای بارسا تا توپو بگیرن و ضد حمله بزنن چاره ی دیگه ای ندارن وقتی توپ دستشون نمیفته

ببخشيد اگه اين اسمش ترس نيست پس چيه؟؟؟؟
چه لزومي دارهيه تيم بياد تو زمين خودش 90 دقيقه با 15 نفر دفاع كنه؟؟؟
اين معني به جز ترس ميده؟؟؟
من نميدونم دوستان بايد بگن...

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Nobody
پیام: ۴,۹۳۱
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بارسلونا تیمی هست که همیشه با پاسکاری پیش میرفته حتی وقتی که بازی رو باخته باشه و چیزی برای از دست دادن نداشته باشه...
درسته که همه ی تیمها از بارسا می ترسند ولی برای چی؟
بارسا سانتر نمیکنه، ضرب آزاد از راه دور نمیزنه، شوت از راه دور هم نمیزنه...
این اکثر تکنیکهایی هست که تیمهای قدرتمند ازش استفاده میکنن...
اگر تیمی از بارسا می ترسه به خاطر پساکاری اونهاست... بارسا تیمی بوده که همیشه داوری به ضررش بوده و دیشب هم این اتفاق افتاد و دیدیمکه گل اول میلانی ها خطای هند بود... من اعتقاد دارم 1 یا 2 پنالتی هم داور مسابقه می تونست برای ما بگیریه که نگرفت...
ما بازی برگشت فرصت داریم ولی این یادمون نره که بارسا تیمی که از بدو تاسیسش با سیستم و تاکتیک پاسکاری کار کده و ما حالا نمی تونیم سنت شکنی بکنیم و یا اینکه بگیم که بارسا چرا از این تکنیک استفاده میکنه!
بارسا اکثر بازیکنهاش کوتاه قد هستن... اگر ما هم مثل رئال بازیکنان قدبلندی داشتیم اونوقت می تونستیم خیلی خیلی بهتر از این بازی کنیم ولی حالا که نمیشه این کار رو کرد...
به هر حال ما باید خودمون رو برای بازی برگشت توی نیوکمپ آماده کنیم و البته کار بسیار سختی داریم و میلانی ها بدتر از دیشب دفاع می کنن تا گل نخورن
به امید صعود به مرحله بعد...

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ اسفند ۱۳۹۱
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
برای بازی برگشت ما به تیاگو نیاز داریم که هم شوتزنه و هم با تکنیک و خلاقیتش میتونه گره بازی رو باز کنه. به نظر من تیاگو باید تو اون بازی جای فابرگاسی فیکس باشه که خیلی وقته هیچ بازی خوبی انجام نداده و جلوی دفاع اتوبوسی میلان کاری ازش ساخته نیست.

بازی برگشت با میلان بازی سرنوشته و وقت هنرنمایی الکسیس و پدرو نیست!! ویا باید فیکس باشه و دنی وینگر.

ما هر چقدرم بیایم اینجا تحلیل کنیم و ترکیب مورد علاقه بدیم و اینا، بازم سر بازی برگشت استاد پدرو یا الکسیس فیکس میشن، اینیستا وینگره و ویا رو نیمکت. ببین کِی گفتم!

۳ اسفند ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۳۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۲۹۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۳۴۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۴۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۷۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۶ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!