به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
قطعا پدرو خیلی بهتر از الکسیس هست. حداقل پدرو دویدن و استپ کردن رو بلده که الکسیس اون رو هم بلد نیست. ولی نمیشه کتمان کرد که پدرو هم امسال ضعیف کار کرده. دقت کنید که میگم ضعیف و نه فاجعه مثل الکسیس.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
قطعا پدرو خیلی بهتر از الکسیس هست. حداقل پدرو دویدن و استپ کردن رو بلده که الکسیس اون رو هم بلد نیست. ولی نمیشه کتمان کرد که پدرو هم امسال ضعیف کار کرده. دقت کنید که میگم ضعیف و نه فاجعه مثل الکسیس.

آخه خداییش برای سر پوش گذاشتن روی بد بازی کردن پدرو حتما باید از حربه ای به نام الکسیس استفاده کرد؟

الکسیس فاجعه ای هست که همه بر این موضوع اتفاق نظر دارن ولی الکسیس 2 فصله که تو بارساست پدرو از (نگیم بچگی) از نوجوونی تو بارسا بوده. اصلا قصد دفاع از الکسیس رو ندارم اتفاقا برعکس میخوام بگم که معیار ما برای مقایسه نباید الکسیسی باشه که هیچ کدوم از لحاظ فنی قبولش نداریم
----------------------------------------------------
بعدش علی جان پدرو فقط 2 تا موقعیت از دست داد؟

ویا رو کسی گنده نکرد ولی تو به بازی دیشب پدرو توجه نکن. دیشب هر 2 گل پدرو حاصل دسترنج بقیه بازیکنای اسپانیا(بارسا) بود که تا دم دروازه توپ رو می آوردن و پدروی عزیز زحمت می کشید و دروازه خالی رو گل میکرد

اصلا با تخریب بازیکن موافقم نیستم ولی به نظرت به جز مسی آمار خط حمله ی ما خوب بوده؟ خواهشا فقط نگو پدرو وظیفه ش گل زدن نیست که ما همچین انتظاری ازش نداریم فقط دوست داریم موقعیت های 100% مثله بازی با رئال رو نه همش رو بلکه بیشترش رو تبدیل به گل کنه.

آیا این انتظار زیادیه؟ اگه این انتظار رو ازش نداشته باشیم پس فرقش با غلامرضا رضایی چیه؟

این رو هم میدونم که هر بازیکنی دوره ی افتی داره ولی به نظرت دوره ی افت الکسیس و پدرو بیش از حد انتظار طول نکشیده؟

۲۰ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: San.Andres
پیام: ۷,۵۵۸
عضویت از: ۲۹ آذر ۱۳۸۹
از: بابل
طرفدار:
- آندرس اینیستا
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
این که پدرو موقعیت گیرش نیومده تهِ جک بود دیگه!
تیمی که این همه گل زده و هافبک های به این قوی ای داره مگه میشه برای مهاجماش موقعیت ایجاد نکنه؟! اگه اینجوری باشه که شما میگی باید به قدرت جاگیریِ پدرو و فراراش شک کرد؛ لطفاً بهانه هایی که برای دفاع از پدرو میارید یکم منطقی باشه!
من خودم بازیِ پدرو رو قبول داشتم و میدونم که یکی از بازیکنای مؤثر و خوبِ ما در فصول گذشته بوده؛ ولی حرفِ من اینه، تو تیمی مثل بارسا باید اولویت بازی رسیدن به بازیکن، آمادگیِ اون باشه! غیر اینه؟!
تو این شرایطی که پدرو آماده نیست و داوید ویا حداقل تو شرایط بهتری از اون قرار داره چرا پدرو فیکسه و ویا نمیکت نشین؟!
من به هیچ عنوان با فروش پدرو موافق نیستم؛ به هر حال هر بازیکنی یه دوره ی افت داره! ولی اینکه مربی های بارسا تو دورانِ افتش دارن اصرار میورزن به بازی دادن بهش و یه بازیکن آماده رو از بازی کردن محروم میکنن اذیتم میکنه.

۲۰ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
آخه خداییش برای سر پوش گذاشتن روی بد بازی کردن پدرو حتما باید از حربه ای به نام الکسیس استفاده کرد؟
الکسیس فاجعه ای هست که همه بر این موضوع اتفاق نظر دارن ولی الکسیس 2 فصله که تو بارساست پدرو از (نگیم بچگی) از نوجوونی تو بارسا بوده. اصلا قصد دفاع از الکسیس رو ندارم اتفاقا برعکس میخوام بگم که معیار ما برای مقایسه نباید الکسیسی باشه که هیچ کدوم از لحاظ فنی قبولش نداریم

اشتباه برداشت نکن. من فقط منظورم این بود که پدرو از الکسیس بهتره. یعنی اینکه الکسیس رسما فاجعه ست. وگرنه هیچکس نمیتونه کتمان کنه که پدرو داره بد بازی می کنه.
اگه دست من بود هر دوتاشون نیمکت نشین میشدن. ولی اگه مجبور میشدم یکی رو بازی بدم پدرو رو بازی میدادم. منظورم این بود.
در یک کلام اینکه اگه پدرو رو بازی بدیم یعنی بازی رو 10 نفره شروع کردیم و اگه الکسیس رو بازی بدیم یعنی ما بازی رو 10 نفره شروع کردیم و حریف 12 نفره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ بهمن ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

در یک کلام اینکه اگه پدرو رو بازی بدیم یعنی بازی رو 10 نفره شروع کردیم و اگه الکسیس رو بازی بدیم یعنی ما بازی رو 10 نفره شروع کردیم و حریف 12 نفره.

تعبیر جالبی بود.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
من با انقاد سازنده موافقم
ولي اگه بخواد بدون دليل باشه من تحت هيچ شرايطي قبول نميكنم حتي اگه 100 ميليون نفر روي اون تاكيد كنند...
هممون يادمونه كه پدرو چه گل هاي سرنوشت سازي زده
5 سال پيش زماني كه ماتو بازي هاي جام باشگاه هاي جهان تا دقيق ي 115 1-1 مساوي بوديم كي گل برتري رو زد؟؟؟
زماني كه تو فينال جام باشگاه ها همون 25 دقيقه ي اول كارمون گره خورد كي گره كار رو باز كرد...
سه سال پيش زماني كه تو سال 2011 تو نيمه نهايي با رئال لاستيك بازي داشتيم تو باز برگشت كي كار رئال لاستيك رو يكسره كرد و رئال لاستيك تا دقيقه ي 70 تقريبا نا اميد بود.....
يا امسال دوباره جلوي رئال لاستيك كي يه استارت 40 متري زد و توپ رو بعد از حمل مسافت زياد وارد دروازه كرد اونم 30 ثانيه بعد از گل زدن رئال لاستيك....
نكنه اينا رو ميخوايين تكذيب كنين...
من خودم قبول دارم پدرو هم يه ضعف هايي داره بهتره بگم بازيش گاه و گير داره ولي هميشه تو بازي هاي حساس مثبت كار كرد فكر كنم پدرو از 10 تا تك به تكي كه گرفته حداقل 8 تاش رو گل كرده...
من نميدونم اين جا چند نفر خودشون فوتبال بازي ميكنن ؟؟؟ وظيفه ي بازيكني مثل پدرو اول دوندگي زياد و پرس بازيكن هاي حريفه بعد رد شدن از سده مدافع هاي حريف حالا امسال افت كرده همه ريختين سرش؟
پدرو چون يه باله موقعيت هاي كمتري نصيبش ميشه ولي اون بايد از تك تك موقعيت ها استفاده كنه كه سال پيش بهتره از اين فرصت ها استفاده ميكرد حالا چند تا بازي خوب نبوده نبايد تخريبش كنيم....
انتقاد درسته ولي تخريب رو اصلا قبول نميكنم ،حتي اگه چند ميليون نفر اين حرف رو بزنن....

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۱ بهمن ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
محمدعلي نوشته:

من با انقاد سازنده موافقم
ولي اگه بخواد بدون دليل باشه من تحت هيچ شرايطي قبول نميكنم

نگاه کمی کردن برای ارزشگذاری تو فوتبال یکی از ضعیف ترین و ناقص ترین و کم ارزش ترین نگاه هاست و قطعا نمیشه اسمش رو گذاشت دلیل! اینکه پدرو دو فصله داره افتضاح بازی می کنه، هیچ ربطی به اینکه فلان سال فلان گل رو زده نداره!

قبلا هم گفتم، اگر به تاریخچه باشه، باید همه مردم دنیا طرفدار رئال شن. مهم نیست 5 سال پیش چه اتفاقی افتاده، مهم چیزیه که امروز در جریانه. و گرنه ریوالدو هنوز باید توی بارسا بازی می کرد. بازیکنی که یکی مثل پدرو استوک کفشش هم نمیشه!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
در پاسخ به اون دوستانی که میگن پدرو در فصل های قبل عالی بوده پس دلیل میشه الان هم عالی باشه باید بگم الکسیس هم توی تیم قبلیش عالی بود و یک ستاره بوده پس الان هم الکسیس عالیه؟

MES QUE UN CLUB
۲۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها من دارم یه مقاله در مورد باشگاه و شهر بارسلونا و ایالت کاتالونیا مینویسم.هر مطلبی داشتین که دیدین خوبه برای من پیام شخصی کنین

FORCA BARCA
۲۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: *mohammad.z*
پیام: ۵,۲۳۶
عضویت از: ۲۹ مهر ۱۳۹۱
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبییر
- تيم ملي بارسلونا
- جانواريو
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعي
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
نگاه کمی کردن برای ارزشگذاری تو فوتبال یکی از ضعیف ترین و ناقص ترین و کم ارزش ترین نگاه هاست و قطعا نمیشه اسمش رو گذاشت دلیل! اینکه پدرو دو فصله داره افتضاح بازی می کنه، هیچ ربطی به اینکه فلان سال فلان گل رو زده نداره! قبلا هم گفتم، اگر به تاریخچه باشه، باید همه مردم دنیا طرفدار رئال شن. مهم نیست 5 سال پیش چه اتفاقی افتاده، مهم چیزیه که امروز در جریانه[quote]. و گرنه ریوالدو هنوز باید توی بارسا بازی می کرد. بازیکنی که یکی مثل پدرو استوک کفشش هم نمیشه!

ببين دوست عزيز منم نميگم پدرو بد بازي نميكنه متوجه منظوره من نشديين...
من ميگم نبايد زحماتي رو كه يه نفر تو تيم كشيده رو ناديده بگيريم...
منظورم اين نيست كه همه بگيم پدرو داره خوب بازي ميكنه منظورم اينه كه به خاطر زحماتي هم كه كشيده حداقل بهش فحش نديم اين حرف هايي كه اينجا زده ميشه درسته كه فحش نيست ولي در حدواندازه هاي فحشه...
اگه به اين چيزهاست پس اون سالي كه رايكارد رفت و بارسلونا سوم شد و تو اون فصل هم والدس اشتباهات مرگباري داشت حتما بايد والدز رو اعدام ميكردن كه؟؟؟؟؟
تمام من حرفه من تو يه جمله هست نه بيشتر نه كمتر:
ما هيچ وقت نبايد بازيكني رو تخريب كنيم ولي هر ضعفي رو كه داره بايد بگيم و بهش اقرار كنيم....
در ضمن ما هيچ وقت نميتونيم به طور كامل تاريخ رو ناديده بگيريم اگه به اين چيز هاست پس ما بايد تاريخ كشور باستاني و با شكوهه خودمون رو ناديده بگيريم ....

نقل قول
در پاسخ به اون دوستانی که میگن پدرو در فصل های قبل عالی بوده پس دلیل میشه الان هم عالی باشه باید بگم الکسیس هم توی تیم قبلیش عالی بود و یک ستاره بوده پس الان هم الکسیس عالیه؟

در جواب به دوستاني كه متوجه حرف ساده من نشدن بايد بگم كه منظوره من اين نيست كه پدرو خوب بازي ميكنه اينو هر كسي ميدونه ....
(جمله ي معروف:ميزان حال افراد است)
پدرو الان داره بد بازي ميكنه اينو همه ميدونن الكسيس هم يه زماني خوب بازي ميكرد ولي ماچون با حال امروزشون كار داريم نه ديروز ميگيم كه اين بازيكن در حد واندازه هاي بارسلونا نيست ولي حق نداريم كه به توهين كنيم و يه چيز بهش بگيم كه از 100 تا فحشم بد تره...
تمام حرفه من اينه كه ما حقه تخريب كسي رو نداريم .. همين

رفتی کلاس اول این جمله را عوض کن
"آن مرد تا نیاید،باران نخواهد آمد "
۲۱ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۸,۶۰۰ بازدید
۷ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۶۱ بازدید
۸ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۷۰۱,۱۱۸ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۷۶۷ بازدید
۹ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۶۵ بازدید
۹ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۴۹۰ بازدید
۱۱ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۸۱۳ بازدید
۱۸ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۱۵۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۴,۰۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۱۱ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۳۱۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۲ کاربر آنلاین است. (۹۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!