به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فرانک ریکارد
نام کاربری: toure_yaya
پیام: ۳۷
عضویت از: ۹ اسفند ۱۳۸۶
گروه:
- كاربران بلاک شده
شما هم دلتون خوشه رايكارد رو دارن با شتل ميندازن بيرون بعد شما حرف از تابيك رايكارد ميزني ...شما هموني نبودي كه به ليبي علاقه داشتي؟؟؟؟؟ شما برو دنبال ليبي... اگه يوهان كرايوف بزرگ تشخيص ميداد رايكارد مربي خوبيه بيرونش نمي كرد ..از رايكارد حرف گوش كن تر مگه بيدا ميشه...3ماه تاريك در بارسلوني كه تو بهمن ماه مي تونست 60 امتياز بشه باعث اخراج شدن رايكارد ميشه..هيچ تيمي رو نديده بودم 3 ماه نتونه ببره و مربيش بازم رو نيمكت لم بده راحت براي خودش هر بازي لباس عوض كنه...

۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۷
نام کاربری: barca*messi
پیام: ۴۳۶
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۸۶
از: catalan
گروه:
- كاربران بلاک شده
منم هيچ مربي رو نديده بودم تو 13 فصل 3 بار يه تيمي رو قهرمان كنه بعدشم بازم رو نيمكت لم بده بعد از هر فصل بگه من بهترينم,من فصل بعد اين تيمو قهرمان ميكنم و ... آخرشم مياد تو ليگش 4 روم ميشه.
اين ونگر آدم به حساب نمياد.اين مردكو هواداراي ابله آرسنال بهش اسم دادن و بزرگش كردن چون جلوي منچستر و فرگوسن كم نيارن.وگر نه افتخارات اكبر ميثاقيانم ازش بيشتره.هواداراي نادان و تقليد كار آرسنال تا ديدن منچستر يه مربي رو 10 سال نگه داشته براي اينكه كم نيارن اين مردكو تو اين تيم تا حالا نگه داشتن وگر نه اين مربي با اين افتخارات تو هر تيمي كه ميبود با ... مينداختنش بيرون.
تا حالا 100 بار گفتم اين 3 بار قهرماني ونگرو به رخ ما نكش بورو تو سايت آرسنال اين گنجينه ي افتخاراتو رو كن.
در ضمن استاد دانشگاه(ليپي)رو با اين افتخارات با دبير پيش دبستاني(ونگر)با اين افتخارات بي شمار و دست نيافتني و 3 بار قهرماني در 13 فصل(كه البته بر تيمي مثل آرسنال اينم افتخار بزرگي محسوب ميشه)مقايسه نكن.
اين ونگر تو 20 سال مربي گري هنوز ياد نگرفته حد اقل يك بار تو اروپا جام بگيره.
هر وقت تونست تو اروپا مقامي كسب كنه بعد بيا اين گنجينه ي دست نيافتني رو رو كن.
در ضمن رايكارد همين ونگرو تو بازي رو در رو در نيمه ي مربيان شكست داد.
رايكاردو كسي با شتل بيرون نمي كنه.با افتخار و با يه كارنامه ي درخشان بارسا رو ترك ميكنه.(2بار قهرمان لاليگا.2بار نايب قهرمان لاليگا.فتح ليگ قهرمانان اروپا كه كار هر كسي نيست.)
در ضمن توي آرسنالي ريزتر از ايني كه اسم مقدس كرايوف رو به زبان نحست مياري.
دفه آخرت باشه اين افتخاراتو تو اين سايت رو ميكني.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
نام کاربری: maverick
پیام: ۷۱۳
عضویت از: ۲ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: لندن
گروه:
- کاربران عضو
what?

.Even a broken clock is right twice a day

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو

من با بارسلونای رایکارد زندگی کردم امیدوارم پیروز شیم و رایکارد هم نرود فقط بدشانسی ما رو به جامی نرسوند
راستی برادر ایمنی خوبی؟
-

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
رايكاردو كسي با شتل بيرون نمي كنه.با افتخار و با يه كارنامه ي درخشان بارسا رو ترك ميكنه.(2بار قهرمان لاليگا.2بار نايب قهرمان لاليگا.فتح ليگ قهرمانان اروپا كه كار هر كسي نيست
واقعا چه حرف بو داري بود خيلي خيلي با احترام داره ميره بيرون از هفته دوم بر همگان معلوم بود رايكارد از بارسلون اخراج ميشه..بله اخراج ميشه... اون سالي هم كه رايكارد (كه نه كرايوف و تن كانته و ستاره باري سن جرمن)بارسلون قهرمان كرد رئال در بدترين فصل هاي خودش بود و بدترين رئال مادريد ممكن بود (هر 6ماه يه مربي عوض مي كرد حتي مجبور شدن وسط فصل مربي تيم ب خودشون رو بيارن )و گرنه اگر رئال سر حال بود فقط تو ليگ حرفهاي باكستان ميشه با 82 !!!!!!!!!امتياز قهرمان شد ...قهرماني تو لاليگا كار هر كسي نيست؟؟؟اينم جالبه بنيتس دلال با 68 !!!!!!!!امتياز تونست تو لاليگا با والنسيا كه نصف ليوربول هست قهرمان بشه...شوستر گمنام تونست با اقتدار 5 هفته(كه البته از نيم فصل اول معلوم بود) مانده به آخر فصل قهرمان شه...كابلو با 74 !!!!امتياز قهرمان شد....خيلي كار سختيه لابد؟؟؟؟؟؟خوبه انگليس نيست كه بخواد 90امتياز بياره...در ضمن ما هواداراي بارسلون در حدي نيستيم كه بخوايم مربي تاز به دوران رسيدمون رو با ابر مربي هاي جهان مقايسه كنيم...شما هم برو تو تابيك مارچلو ليبي و تو سايت تيمش كه اون جور كه به نظر مي رسه چند سالي هستن كه بدون شغل و بدون بيشنهاد هستن نظر بده اينجا سايت بارسلون هست و ما در مورد رايكارد جان حرف ميزنيم .OK

۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
در ضمن استاد دانشگاه(ليپي)

منظورشون مسئول آبدار خونه دانشگاه بود ...
خوب يه كم از افتخارتش بر ما بگو ...
نكنه از فرانك بهتر بوده خبر نداشتيم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
نام کاربری: arash10
پیام: ۱,۰۱۴
عضویت از: ۱۶ آبان ۱۳۸۶
از: Camp nou
گروه:
- کاربران عضو
من هیچ نقطه ضعفی در مورد مسائل فنی تیم در بازی که به رایکارد مربوط باشه ندیدم . بازیکن گل نمی کنه یا هر چی به نحوه تفکر رایکارد ربطی نداره...
رایکارد بهترین مربی واسه بارسلونا

جادوگر فوتبال « رونالدینهو »
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
نام کاربری: barca*messi
پیام: ۴۳۶
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۸۶
از: catalan
گروه:
- كاربران بلاک شده
منظورم قهرماني تو اروپاست كه كار هر كسي نيست نه لاليگا.
بارسا همون سالي كه 82 امتياز داشت چلسي(قوي ترين تيم اون روز انگليس كه 95 امتيازداشت) و همين آرسنال رو با اون ونگر(كه با اين افتخارات عظيم جزو ابر مربي ها محسوب ميشه) رو شكست داد و قهرمان اروپا شد.
در ضمن رئالي كه بزرگترين ستاره هاي اون روز فوتبال دنيا رو داشت نمي گن ضعيف ترين رئال ممكن.
بارسا اندازه اي كه لازم داشت امتياز گرفت.مگه قهرماني فقط به تعداد امتيازه؟؟؟؟؟؟؟؟ لابد تو محله ي شما اين جوريه.مهم اينه كه تيم قهرمان شده.
بيخودي خودتو طرفدار بارسا معرفي نكن.من كه خوب تورو ميشناسم چه موجودي هستي و طرفدار چه تيمي!
جالبه توي همه ي نظراش بارسا و رايكارد و قهرمانياشو مسخره ميكنه و بعدش ميگه من هوادار بارسام و در مو رد رايكارد جان حرف ميزنيم!!!!!!!!!! يه جا ميگه رايكاردو تن كاته و كرايوف قهرمان كرده يه جا ميگه رايكارد براي بارسا بهترينه.يه جا ميگه رايكارد تازه به دوران رسيدس يه جا ميگه رايكاردو با شتل بيرون ميكنن.
منظورت از اين حفها چيه.
منظورت اينه كه ونگر با 3 قهرماني در 13 فصل ابر مربيه و رايكاردي كه همين ونگرو تو بازي رو در رو شكست داد تازه به دوران رسيدس؟؟؟؟؟؟؟
بازم ميگم هر وقت ونگر تونست اروپا رو بگيره بعد بيا اسم كثيفشو اينجا بنويس.
هواداراي كاتالونيا مثل هواداراي سگ صفت تيمهاي انگليسي نيستند.يه مربي هر چه قدر هم كه براشون افتخار كسب كرده يكي دو فصل كه جام نگيره اعتراض ميكنن.چون فقط قهرماني مي خوان نه مربي هايي كه تو 13 سال 3 بار يه تيمي رو قهرمان كردن.
در ضمن من نميدونيم اين تن كاته ي مادر مرده كيه كه از رايكارد بهتره.در ضمن روني رو رايكارد كرد. اگه تو بارسا و سيستم رايكارد قرار نمي گرفت همون بازيكني بود كه بزرگتري افتخارش حظور در ليگه 1 فرانسه بود.ميشه يكم از افتخارات اين ستاره ي پاري سن ژرمن بگي.روني هر چي داره از بارسا و رايكارد داره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
هواداراي كاتالونيا مثل هواداراي سگ صفت تيمهاي انگليسي نيستند.يه مربي هر چه قدر هم كه براشون افتخار كسب كرده يكي دو فصل كه جام نگيره اعتراض ميكنن.چون فقط قهرماني مي خوان نه مربي هايي كه تو 13 سال 3 بار يه تيمي رو قهرمان كردن.

لابد منظورت همون هواداريي هستن كه دردقيقه 80 بازي شالكه بازي كه بارسا جان برده بود وبه خاطر تعويض دوس سانتوس با بو يان دستمال سفيد در آوردن ديگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟اونا نشون دادن چه هوادارايي با سواد كم فوتبالي هستن ....هواداراي انگليسي به مربي تيمشون تعصب دارن به بازيكنا تعصب دارن قدر قهرماني هاي مربيشون رو مي دونن ...طرفدار كل تيم هستن نه يه بازيكن دو بازيكن...اونايي كه تو انگليس به مربيه تيمشون افتخار مي كنن (كه البته فقط 2 تيم آرسنال و منچستر اينگونه هستن)با همون مربي ها سالها 2يا 3 جام هم زمان رو در يك فصل با مربيشون جشن ميگرفتن...و تازه مربيشون حرف اول و آخر رو تو باشگاشون ميزنه...معلومه كه بايد افتخا ركنن به چنين مربي هاي با قدرتي...ما هنوز نميدونيم تو بارسامون كي مسئول خريد بازيكن هست ..كي ما رو قهرمان كرده ..و خيلي چيزاي ديگه

۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
- كاربران بلاک شده
هي vikingمن از زماني كه ريوالدو-اورمارس و.. تو بارسلونا بود طرفدار اين تيم بودم...من عاشق بارسلون هستم..عاشق رايكارد ...عاشق همه بازيكنا اما يه هوادار واقع بين هستم...عاشق رايكاردم اما قبول دارم نقاط ضعف زيادي داره...هنوز هم يادم نرفته رايكارد با سوبر گل بلتي چه طور مارو جلوي آرسنال 10 نفره برنده كرد...

۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۴۵۷ بازدید
۱۲ ساعت قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۹۵۱ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۳۳,۶۸۹ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۶,۶۶۹ بازدید
۴ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۸۵۷ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۸۱۶ بازدید
۲۶ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۶,۱۷۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۷۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۵۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۹۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۸ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!