به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: کل کل سرخابی ها...
نام کاربری: mohammad.z
پیام: ۱,۱۰۳
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۰
از: بابلسر _كاله
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
میگم یه وقت زشت نباشه تیم بی نام و نشانِ پاراگ بیاد به تیم اصلی پرسپولیس تو یه بازی دوستانه 3 تا بزنه بره؟!!!

خداییش خیلی زشته آدم از یه تیمی که داره تو گروه C دسته 3 کشور بازی میکنه با بازیکنای اصلیش 3 تا بخوره
اون از قشقایی اینم از پاراگ

دیروز من که اول فکر میکردم پاراک یه شاخه ی جدید از گروهک تروریستی پژاکِ اما با کسی جستجو فهمیدم پاراک یه تیم بی نام و نشان تو گروه C دسته 3 کشوره که اومده به تیم اصلی پرسپولیس 3 تا زده

بشكسته‌تر ازخویش ندیدم به همه عمر
افسرده دل از خویشم و زندانی خویشم
۱۹ دی ۱۳۹۵
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
هی من خودم رو کنترل میکنم اینجا کامنت ندم میگم ولش کن گناه دارن ولی نمیزارن
گل ابریشم ، شهرداری فومن و چهارتایی شدن جلو تیم داشجویان که این اواخر از پرسپولیس نمیدونم شش یا هفت تا چند تا خوردن و از قشقایی میرن بالا که قبلش خودشون از مرصاد شیراز خاطره ها دارن
حتی جلو تیمای دسته یکی هم دوستانه مساوی کردن، سرمربی راه اهن پاشازاده بود بازی دوستانه برگزار کردن نه تماشاگر راه دادن نه خبرنگار و عکاس که بابا بزار شمار رو ببریم روحیه بگیریم جلو تیم کارخونه ای هم تو بازی دوستانه نتیجه نگرفتیم

در ضمن بعداز کابوس شب و روزتون سامان که در جریانید هتریک و هد -لایی ...سروش که میگفتین پارسال بعد گلش به استقلال خوشحالی نکرد و استقلالیه و فلان اینم گرفتیمش تا حساب کار دستتون بیاد که با دور زدن امثال کاوه رضایی خوشحالی نکنید.:)
بسه عزیزان کمتر آویزون این تیم اون تیم بشید، حداقلش سابقتون درخشان نمیبود یه چیزی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۰ دی ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
R.I.P نوشته:

گل ابریشم ، شهرداری فومن و چهارتایی شدن جلو تیم داشجویان که این اواخر از پرسپولیس نمیدونم شش یا هفت تا چند تا خوردن و از قشقایی میرن بالا که قبلش خودشون از مرصاد شیراز خاطره ها دارن
حتی جلو تیمای دسته یکی هم دوستانه مساوی کردن، سرمربی راه اهن پاشازاده بود بازی دوستانه برگزار کردن نه تماشاگر راه دادن نه خبرنگار و عکاس که بابا بزار شمار رو ببریم روحیه بگیریم جلو تیم کارخونه ای هم تو بازی دوستانه نتیجه نگرفتیم

در ضمن بعداز کابوس شب و روزتون سامان که در جریانید هتریک و هد -لایی ...سروش که میگفتین پارسال بعد گلش به استقلال خوشحالی نکرد و استقلالیه و فلان اینم گرفتیمش تا حساب کار دستتون بیاد که با دور زدن امثال کاوه رضایی خوشحالی نکنید.:)
بسه عزیزان کمتر آویزون این تیم اون تیم بشید، حداقلش سابقتون درخشان نمیبود یه چیزی

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ دی ۱۳۹۵
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
R.I.P نوشته:

_استیکره ماشالله،ماشالله_

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۱ دی ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
R.I.P نوشته:

تیمی که سابقه ی باختنه فاجعه بار به تیم های دسته اولی رو داره به نظرم حرف از باخت به تیم های دست پایین تر نزنه خیلی سنگین تره
یادآور میشم باخت های 6-0 و 5-0 پرسپولیس به تیم های دسته اولی فتح تهران و ایرانجوان بوشهر رو
همین دو باخت کفایت میکنه برای کل تاریخ باشگاهتون در این زمینه
حالا باخت به قشقایی ، چوکای تالش ،و پاراگ بماند

جالب اینجاست همین سامان نریمان جهان تو تراکتوری بود که هر سری بازی با پرسپولیس فوق العاده کار میکرد
و نکته ی دوم اینکه تیم ما اگه این مدیریت بی عرضه و دست نشانده توسط وزیر رو نداشت الان وضعیت نقل و انتقالات ما این نبود که هوادار های تیمی مثله پرسپولیس بیان برامون در این زمینه کری بخوننحساب کن اوضاع چقدر خیت شده

و در پایان کسی میگه آویزون تیم های دیگه نشید که تیمه خودش استاده انجام اینکار نباشه

۲۲ دی ۱۳۹۵
نام کاربری: hemad
پیام: ۳,۲۸۷
عضویت از: ۱۲ شهریور ۱۳۹۱
از: 'gilan
طرفدار:
- messi
- ronaldinho
- perespolis
- italia
- ali karimi
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
یعنی برای لکه ننگ 6 روی پیشونی آویزون فتح میشن
شما شش تا و چهارتا از خود پرسپولیس خوردین نیاز نیست آویزون بازی درآوردن! وگرنه تولی پرس دسته 3 اون موقع و مفقود الان هم 2-1 باخت دارین!
نقل قول
محمدعلی نوشته:

نقل قول
R.I.P نوشته:

و در پایان کسی میگه آویزون تیم های دیگه نشید که تیمه خودش استاده انجام اینکار نباشه
از این توهم هم بیا بیرون که برای سوراخ6*4 ای مثل شما ..دست به دامن تیمای دیگه بشم با مستندات حرف بزن فرافکنی نکن!سرجمع 4تا پست از من ندیدی اکثرن هم تو تاپیک خودمونم و نیازی نمیبینم اینقدر درگیر تیم حریف بشم که برای یه باخت تو بازی دوستانه برم شجره دربیارم چقدر سر پاراگ وقت گذاشتی؟؟!این گل ابریشم و اینا هم در جواب اون جوک ها بود وگرنه همون موقع هم باختین حرفی نزدم چون نیم دهه حسرت برد کسای دیگه میشکن که اویزونن
در ادامه فرافکنی ها و دست نشانده وزیر باس گفت اون موقع که سیاسی استقلالی رو انداختن به ما و بعد هم انداخنتش زندان در حالی که از وضعش با خبر بودن خیلی بدتر از این افتخاری بود! چیزی که عوض داره گله نداره!

از این به بعدش هم فقط میخندم و رد میشم...دو سه تا تیم دیگه پیدا کن آویزون شی برا مرهم وضعیت فعلی خوبه گناه دارین

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ دی ۱۳۹۵
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
شرمنده بین کل کلتون مزاحم میشم فقط خواستم بگم:
قالیشویی شربت اوغلی شعبه دیگری ندارد

۲۲ دی ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
R.I.P نوشته:

شما شش تا و چهارتا از خود پرسپولیس خوردین نیاز نیست آویزون بازی درآوردن! وگرنه تولی پرس دسته 3 اون موقع و مفقود الان هم 2-1 باخت دارین!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۲ دی ۱۳۹۵
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
R.I.P نوشته:

نقل قول
محمدعلی نوشته:

نقل قول
R.I.P نوشته:

از این توهم هم بیا بیرون که برای سوراخ6*4 ای مثل شما ..دست به دامن تیمای دیگه بشم با مستندات حرف بزن فرافکنی نکن!سرجمع 4تا پست از من ندیدی اکثرن هم تو تاپیک خودمونم و نیازی نمیبینم اینقدر درگیر تیم حریف بشم که برای یه باخت تو بازی دوستانه برم شجره دربیارم چقدر سر پاراگ وقت گذاشتی؟؟!این گل ابریشم و اینا هم در جواب اون جوک ها بود وگرنه همون موقع هم باختین حرفی نزدم چون نیم دهه حسرت برد کسای دیگه میشکن که اویزونن
در ادامه فرافکنی ها و دست نشانده وزیر باس گفت اون موقع که سیاسی استقلالی رو انداختن به ما و بعد هم انداخنتش زندان در حالی که از وضعش با خبر بودن خیلی بدتر از این افتخاری بود! چیزی که عوض داره گله نداره!

از این به بعدش هم فقط میخندم و رد میشم...دو سه تا تیم دیگه پیدا کن آویزون شی برا مرهم وضعیت فعلی خوبه گناه دارین

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۲۳ دی ۱۳۹۵
طرفدار:
- مسي
- كرايف
- استقلال کبیر
- جباری
- گوراديولا
- علی منصوریان
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

امروز گفتم بازم میگم تیمی حرف از آویزون نشدن از تیمای دیگه میزنه که خودش استاده این کار نباشه

اگه 6 تا خوردن تو عهد آقا محمد خان قاجار لکه ی ننگه پس دوبار چوبله شدن تو تاریخ دربی ها اسمش چیه؟!!
ما حداقل انقدر برامون اون 6 تا خوردن ننگ نشد تا رو به بهانه های کذایی بیاریم و بگیم آقا ما هم 6 داریم هم 4
این اوجه حقارته.. وگرنه هیچ جای دنیا برای بردن با اختلاف دو گل رباط صلیبی پاره نمیکنن که شما کردید..
اگه اون 6 تا خوردن تو عهد ساسانیان برای ما ننگه پس حتی یکبار نرفتن به فینال آسیا با این همه ادعایی که دارید اسمش چیه؟!
جالب اینجاست حتی یه بارم نتونستید به فینال آسیا برید حالا قهرمانی پیشکشتون اما یکی از اصلی ترین شعار هاتون طوفان سرخ آسیاست

نقل قول

اون تیمی در توهم به سر میبره که حتی یه افتخار تو جام باشگاه های آسیا نداره اما اصلی ترین لقبش طوفان سرخ آسیاست
اون تیمی تو توهمه که تعداد جام های رسمی ای که داره ده پونزده تا با حریفش فاصله داره اما باز ادعا پرافتخار ترین بودن داره
اون کسی که باید با مستندات حرف بزنه شمایید نه ما
البته شما اینکارو نمیکنید چون مستندات چیزی خلاف توهم پرسپولیسی ها رو نشون مییده
جالب اینجاست تو همین تاپیک دو هفته تمام اعلامیه زدیم برای برگزاری یه گفت گوی مسابقه مانند بین هوادار های دو تیم تا با مستندات با هم کل کل کنیم اما حتی یک دونه پرسپولیسی جرات داوطلب شدن نداشت
و جالب اینجاست برای توجیه این ترس بهانه هایی به غایت خنده آور اوردن پرسپولیسی های این تاپیک

در ضمن جا داره اشاره کنم رکورد داره حسرت برد تو دربی مختص به شماست اونم با رکورد 6 سال و چهار ماه
آدم یه تیمی رو به سخره میگیره در یه زمینه که خودش بدتر ازون نباشه در همون زمینه

راستی اونی که گناه داره ما نیستیم بلکه اون شمایید که آخرین قهرمانیتون تو لیگ بر میگرده به زمانی که تلویزیون سیاه سفید و پیکان جوانان گوجه ای رنگ مد بود تو کشور

۲۳ دی ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۳۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۲۶۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۲۹۶ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۴۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۷۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!