به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
من قبل از ال کلاسیکوی برگشت لالیگا و همینطور بازی رفت و برگشت مقابل چلسی یکی از حامیان والدس بودم.

اینم مدرکش

و همینطور این

(قبل از بازی یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل رئال یه سری از اعضای سایت از تصمیم پپ مبنی بر بازی دادن به پینتو حمایت میکردن ولی من تصمیم گواردیولا رو یک حماقت محض میدونستم.(علی رغم علاقه ی شدیدم به پپ گواردیولا یکی از تاثیرگذاریترین افراد تاریخ باشگاه)

اما بعد از ال کلاسیکوی رفت سوپرکاپ دیگه تصمیم گرفتم هرگز از والدز حمایت نکنم. خواهش میکنم نگید بازی برگشت 100 تا تک به تک گرفت. اولا اگر بازی رفت 3-1 تموم میشد شک نکنید هم بارسا استرس کمتری داشت هم مادرید انگیزه ی کمتری برای برگشت به بازی.در واقع 3-2 شدن بازی رفت ارتباط مستقیمی به حملات پرتعداد مادردیدی ها و پرس وحشتناکشون در یک سوم دفاعی بارسا داشت. همونجا هم فراموش نکنید والدز روی گل دوم رئال یکی از مقصرین بود. کیفیت و دقت شوت رونالدو بسیار پایین بود و والدز خیلی بد توپ رو دفع کرد و توپ وارد دروازه شد.!حتی اگه توپ رو دفع نمیکرد شک نکنید پیکه روی خط توپ رو برمیگردوند.

تو بازی با دپور هم بارسا 4 گل خورد.گل دوم و گل سوم از روی ضربه آزاد والدس صددرصد مقصر بود.

یه جمله ی معروف میگه اگر میخوای یکی رو خراب کنی بهش حمله نکن! ازش بد دفاع کن.

حالا شما با این طرفداری چشم بستتون از والدس اون رو بیشتر خراب میکنید.خیلی راحت وقتی اشتباه میکنه باید قبول کنید که اشتباه کرده.هروقت هم که خوب بازی کرده از چشم کسی پنهان نبوده و خودم از اولین کسایی بودم که به بازی خوبش اشاره کردم.

دیگه وقتشه روی یه دروزابان جوون و با استعداد مثل گوایتا سرمایه گذاری کنیم.والدس با 31 سال نشون داده هنوز هم مستعد سوتی دادن هست.خداوکیلی اون گلی که از فان پرسی تو مرحله ی یک هشتم نهایی خورد رو یادتون رفت؟زاویه کاملا بسته بود.همون گل آرسنال رو به بازی امیدوار کرد و بشون روحیه داد و 1 یک گل دیگه هم زدن.

اون چیزی که از والدس تو ذهن عاشقان فوتبال ثبت شده یه دروازبان بزرگ و 6 دانگ نیست.یه گلر غیر طمئن و تقریبا پر از سوتیه.

این رو هم بگم که بعد از بازی با دپور والدس اشتباهی نداشت و تقریبا داشت مطمئن پیش میرفت و امیدوارم این حاشیه های رفتنش و تمدید نکردن قراردادش تو روحیه لطیفش تاثر منفی نذاره اونم در آستانه ی بازی حساس لالیگاو لیگ قهرمانان(مثل بازی با والنسیا تو مستایا و همینطور بازی های پرفشار یو سی ال)

۳۰ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
آقای محمد رضا ، شما فکر میکنی اشتباه فقط مال والدسه؟؟؟ لیست سوتی های کدوم دروازه بان رو میخوای برات اینجا ردیف کنم؟؟؟

شما باید اشتباهات بازی با پا رو اصلا نبینی به خاطر اینکه اگه والدسم همیشه حق زیر توپ زدن داشت هیچوقت این اتفاق نمیوفتاد. نمیشه که آدم هم خدا رو بخواد هم خرما رو!!! هم روی زمین بازیسازی کنه و تحت فشار پاس کوتاه بده هم اشتباه نکنه؟؟؟ مسی و ژاوی هم خیلی وقتا پاس اشتباه میدن اون که فقط دروازه بانه!!!

بقیه ی دروازه بان ها مثل کاسیاس و بوفون با اینکه حق زیر توپ زدن دارن اما بازم بارها پیش اومده از این اشتباهات داشته باشن.

در طول فصل هم والدس فقط یه اشتباه داشت جلوی لاکرونیا که البته هیچ امتیازی به خاطرش از دست ندادیم اما اگه بخوام تک تک بازی ها رو حساب کنم حداقل 20 امتیاز از 55 امتیاز رو با دستان امن والدس به دست آوردیم. یه مروری روی بازی با اوساسونا و گرانادا و رایو وایه کانو و ساراگوسا و سلتاویگو و لوانته بشه بد نیست!

کدوم دروازه بانی در طول این فصل این همه بازی خوب داشته؟؟ خواهشا 3 تا بازی خوب در این فصل از چک یا نویر یا بوفون مثال بزن ما هم بدونیم. تک تک اینا گل هایی خوردن که اگه والدس بخوره میخواین بکشینش!! اونوقت یکی هم پیدا میشه میگه هندونه ویچ از والدس بهتره!

نقل قول
Andres.I نوشته:

بعضي سايت ها يه چيزي مينويسن آدم ميخواد سرشو بكوبه به ديوار
!

طنز جالي بود!

خب این که واقعیته!! تیتو در مصاحبه ی مطبوعاتیش گفته بود هنوز برای مقایسه کردن من با گواردیولا خیلی زوده و اون دست آوردهاش خیلی خیلی از من بیشتر بوده!!

همه ی خبرگزاری ها این خبر رو کار کرده بودن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
والدز سوتی میده قبول. خیلی از بازی ها، اشتباهات بچه گانه ش کار دست بارسا داده باز هم قبول.

ولی یه بازیکن رو با خودش مقایسه نمی کنن باید بری والدز رو با سایر دروازه بان های مطرح حال حاضر دنیا مقایسه کنی. مگه فصل پیش بوفون یه پاس اشتباه نداد به بازیکن حریف که قهرمانی یووه رو با اون کارش به تاخیر انداخت. مگه کاسیاس 2 فصل پیش جلوی بازی با زاراگوزا توپ رو نیانداخت جلوی پای بازیکن حریف اون هم دروازه خالی رو گل کرد.مگه همین کاسیاس کم جلوی تیمای ضعیف گل خورده که والدز رو به خاطر 4 تا گل خورده جلوی دپورتیوو سرزنش می کنی. مگه جو هارت سوتی نداده؟ مگه نویر بازی با پاش افتضاح نیست؟

انصافا اگه تو این سال ها بارسا جلوی رئال 5-6 تایی میشد شما همین رفتار رئالی ها با کاسیاس رو با والدز داشتید؟

چرا فینال 2006 چمپیونز لیگ رو که بارسا با درخشش والدز برد رو یادت نیست؟ چرا خیلی از تک به تک هایی رو که گرفته رو یادت نیست؟

چرا فقط زوم کردی رو سوتیاش؟ غیر از اینه که بیش تر سوتی هایی که داده به خاطر این بوده که زیر توپ نزنه و با پاس دادن به بازیکن خودی باعث شده که مالکیت توپ بارسا از دست نره

بحث بر سر سوتی های والدز تمومی نداره حتی اگه به نظرت نویر و کاسیاس و بوفون و چک بهترین باشن خودت بهتر میدونی که بارسا نمیتونه این ها رو جذب کنه و در بین بقیه گزینه های موجود اگه والدز ازشون بهتر نباشه بدتر هم نیست.

۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
از: Esfahan
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده

نظرتون چیه؟؟؟ رنه آدلر 28 ساله ، قبل از جام جهانی شماره ی 1 آلمان بود اما با بدشانسی مصدوم شد و تقربیا 2 سال همش بگیر نگیر داشت اما این فصل تو تیم میانه جدولی هامبورگ فوق العاده کار کرده و به زودی جای نویر رو تو ترکیب میگیره. درسته یکم سنش بالاس اما ون درسار هم 35 سالگی رفت منچستر.

تا امروز فکر میکردم تراشتگن گزینه ی مناسبیه اما شبکه ورزش یه برنامه نشون میداد که گل های بوندس لیگا رو پخش میکرد. خیلی ضعیفه هنوز

یه خبر دیگه

میگن استعداد یاب های بارسا ماتيا پرين، سنگربان ايتاليايي پسکارا را نظر گرفته‌ان. اين دروازه‌بان 21 ساله نمايش خیلی خوبي در رقابت‌های اين فصل سری A داشته.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: Armin10
پیام: ۲۱۴
عضویت از: ۲۸ آبان ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
متاسفانه پست دروازه بانی پست حساسی ک اگر اشتباه کنی کسی پشتت نیست جمعش کنه پس فقط تیر دروازه میمونه و اوت!!

همه سوتی میدن!
همه خراب میکنن!
میگید والدس یه جام رو با اشتباهش داد ریال!
مسی پنالتیو زد تیرک چلسی رو قهرمان دیدیم!
دوستان گلم موضوع اینه ک اشتباهات اون جلو جلوها توی جریان بازی حل میشه و نمود پیدا نمیکنه!

مطمئنم اکثر شما دوستان فوتسال/فوتبالتون رو جلو بازی میکنید و دروازه بان نیستید ک اینقدر راحت والدس رو ندید میگیرید و از رفتنش خوشحالید!!
بشخصه بارها بوده که از والدس عصبی شدم واسه اشتباهاتش!
ولی به خودم اجازه ندادم که این اشتباهاتش اون همه تک به تک گیریا و واکنشای به موقع و قشنگش رو تو حاشیه ببره!
باید مرتب دروازه بانی کرده باشید تا بفهمید چی میگم!

پست دروازه بانی پست حساسیه بدترین پستی ک میشه ازش ضربه خورد اینجاست!
من دوس نداشتم و ندارم این اتفاق بیفته چون افق روشنی نداره!

۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
احتمال اینکه بخوان برن سراغ آدلر خیلی کمه. اما به شخصه ازش استقبال میکنم. آدلر امسال برای هامبورگ فوق العاده بوده و خیلی ها معتقدند الآن آدلر باید جای نویر تو دروازه آلمان قرار بگیره.

محتمل ترین گزینه ها تر اندره استگن دروازبان گلاد باخ و برنارد لنو دروازبان لورکوزن که هر دو هم 20 ساله هستند هستش.

۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
ولي من هنوز به اين كاسياس مشكوكم

نقل قول
خودتم میدونی که روحیه ی سانچز الان داغون شده و بی تردید آخر فصل میره.

باهات موافقم، درسته نميتونه گل بزنه ولي بنظرم هنوز هم از گزينه هايي مثل پدرو بهتر

۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
باهات موافقم، درسته نميتونه گل بزنه ولي بنظرم هنوز هم از گزينه هايي مثل پدرو بهتر

نه تنها هنوز هم از پدرو بهتر نیست بلکه از همون اول هم پدرو به مراتب بهتر از الکسیس بود.

در مورد والدز هم باید بگم من اگه جای راسل بودم به تلاشم برای تمدید قرارداد ادامه میدادم.
ضمن اینکه بازم تاکید می کنم اگه والدز تمدید نکرد گوایتا رو بهترین گزینه میدونم. فکر کنم 23 سال داره. استعداد خوبی داره، به نظر من همین الان هم دروازبان خوبیه. اگه بارسا یه ذره روش کار کنه و پرورشش بده میتونه به ستاره هم تبدیل بشه. قیمت بالایی هم نباید داشته باشه.
به نظر من بین گزینه های قابل خرید، گوایتا بهترین گزینه ست.

ویرایش: نظرم راجع به گوایتا یه ذره تغییر کرد. 25 سال داره. حیف شد، اگه جوونتر بود فوق العاده بود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
امروز زامورانو اومده و از الکسیس حمایت کرده و گفته که این افت مقطعیه ولی مطمئنم که الکسیس با بازی های خوبی که قراره انجام بده جوابش رو به خوبی میده تا دیگه ازش حمایت الکی نکنه

چی میشد اون تابستونی که بارسا الکسیس رو خرید به جاش گریزمان(بازیکن سوسیداد) رو میخرید. الان یکی از ستاره های تیمشه.

الان تنها آرزوم اینه که یه آدم خیری پیدا بشه این الکسیس رو با خودش ببره و ما رو از شرش خلاص کنه

۱ بهمن ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Amir نوشته:

نقل قول

نه تنها هنوز هم از پدرو بهتر نیست بلکه از همون اول هم پدرو به مراتب بهتر از الکسیس بود.

در مورد والدز هم باید بگم من اگه جای راسل بودم به تلاشم برای تمدید قرارداد ادامه میدادم.
ضمن اینکه بازم تاکید می کنم اگه والدز تمدید نکرد گوایتا رو بهترین گزینه میدونم. فکر کنم 23 سال داره. استعداد خوبی داره، به نظر من همین الان هم دروازبان خوبیه. اگه بارسا یه ذره روش کار کنه و پرورشش بده میتونه به ستاره هم تبدیل بشه. قیمت بالایی هم نباید داشته باشه.
به نظر من بین گزینه های قابل خرید، گوایتا بهترین گزینه ست.

ویرایش: نظرم راجع به گوایتا یه ذره تغییر کرد. 25 سال داره. حیف شد، اگه جوونتر بود فوق العاده بود.

دروازه بان خوبیه.25سال مگه زیاده؟پس لئو هم سنش بالاست؟تازه برا دروازه بان خیلی سن کمیه.من کم کم داره از دخه آ هم خوشم میاد.بازی با پاش خوبه.چند تا ویدئو هم دیدم عالی بود.اسپورتم یه مقاله نوشته مناسب دونسته دخه آ رو.تازه اگه بخریمش مثلv.vویکتور میشهD.D

FORCA BARCA
۱ بهمن ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۴۲۸ بازدید
۱۵ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۴۱ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۴۹ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۹,۸۹۷ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۲۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۴۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۲۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!