به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ایرانی، ایرانی باش!
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
من نه از فرد خاصی حمایت کردم و نه از این بحث های بیمورد . از چند دسته گی خوشم نمیاد ... از چ^پی و از را"ستی دم نمیزنم ... صحبت های من از یک رنگی و اتحادی هست که بین مردم ایران به وجود بیاد ... این حرف ها به خاطره اینه که پیشرفت مهمه ، درک بالا مهمه ، من از عدل حرف میزنم من نمیخوام کشته شدن هم وطنام در کشور رواج پیدا کنه من نمیخوام تبلیغ علیح اسلام در جهان به وجود بیاد ، وقتی میبینم کشور هایی امثال انگلیس برای ما دم از حقوق بشر میزنن میگم که چرا ما نباید پایه گزار حقوق بشر واقعی باشیم ... چرا ارسرائیلی های کثیف امروز باید علیح ایران تبلیغ کنن

اقا سعید من دوستار عدالتی هستم که بدون خون ریزی به وجود بیاد ... خواهان عدالتی هستم که حضرت علی فرمود اگر جهان را به من بدهند دانه ای را از دهان مورچه ای بیرون نمیکشم

۲۳ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ایمان نوشته:

میگید بحث سیاسی نکنید ولی انگار مدیر این سایت از این قانون مستثتاست!! یا کامنت ایشون رو پاک کنید یا بذارید من هم جواب بدم!
لطف کنید به قانونی که خودت گذاشتی عمل کن و اون پست ها رو پاک کن

1- بحث سیاسی هم از انواع بحثه، مثل بقیه بحث ها اگر توش توهین و حرف بی سند نباشه اشکالی نداره.

2- زیر سوال بردن دولت رو بهش میگن سیاسی، زیر سوال بردن نظام جمهوری اسلامی رو بهش نمیگن سیاسی ولی. من بهش میگم بلغور کردن سخنان بی بی سی. جمهوریت و اسلامیت ما به جای خود، اگر روی دولت بحث میکنی بسم الله.

3- سعید یکم تند میره، ولی در کل اگر با ملایمت به بیان نظر بپردازی مشکلی نداره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

اقا سعید من دوستار عدالتی هستم که بدون خون ریزی به وجود بیاد ... خواهان عدالتی هستم که حضرت علی فرمود اگر جهان را به من بدهند دانه ای را از دهان مورچه ای بیرون نمیکشم

ببین حامد جان؛ انرژی هسته ای، بدون ساختن سلاح هسته ای، بنظر شما اشکالی داره؟
کشوری که بیشترین تعداد سلاح هسته ای رو در اختیار داره، اجازه داره به ما بگه حق ندارید انرژی هسته ای داشته باشید، چون ممکنه سلاح هسته ای تولید کنید؟
اساسا، این حق رو باید آمریکا مشخص کنه؟ بنظرت این توسری خوردن نیست، که آمریکا بگه چون من صلاح نمی دونم، شما حق ندارید انرژی هسته ای داشته باشید؟

الان بحث من اینه، شما فقط میگی این خوب نیست که ما مثل مرد وایسیم رو حرفمون و کوتاه نیایم، حالا این وسط خون هم بدیم پای حرفمون.

حالا میگی این خوب نیست، راهکار بده. بنظرت چطوریش خوبه؟ چیکار کنیم الان، که هم خوار و ذلیل آمریکا نباشیم، هم حقمون رو گرفته باشیم؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ببین حامد جان؛ انرژی هسته ای، بدون ساختن سلاح هسته ای، بنظر شما اشکالی داره؟

من نه تنها با انژی هسته ای و نه تنها به پیشرفت موافقم ، بلکه با نابودی کامل صهیونیست از زمین هم موافقم
امریکا و اسرائیلی که الان دارن دم از حقوق بشر و این حرفا میزنن کسانی هستن که بدترین جنایات رو در افغانستان و فلستین و... انجام دادن و امروز هم دارن برای ایران و مردم شاخ و شونه میکشن .
ولی این وسط تکلیف ما چیه؟

به نظرت ما نباید با مقابله به مثل و در عمل شرایط نابودی صهیونیست رو فراهم کنیم؟

انگلیس چیکار کرد؟ ! سالیان دراز با استعماری که روی کشور ها داشت به گنده کردن خودش مشغول بود و داشت با تمام توان و برنامه ریزی که داشت از کشور های از جمله ایران میکند تا خودش رو بسازه ، بعد با فتنه گری بعدیش پایه گزار رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی شد که براش نوکری کنه و کار رو براش راحت کنه.

اینها برنامه ریزی هایی بودن که سالیان دراز داشتن میریختن و میخواستن به دنیا حکومت کنن ، امروز هم اربانان فتنه امریکایی دست نشانده های انگلیسی ها هستند .

اتحادی رو برای خودشون به وجود اوردن و با اتحاد ، کار و پیشرفت و کندن و این ور اونور خودشون گنده کردن که حالا برای ما شاخ بشن ...

این کار ها رو با شعار انجام ندادن ، با عمل انجام دادن ... نمیخوام به گروهی توهین کنم و یا عقایدی رو بکوبم که این کار اصلا انسانی نیست ولی حسین جون امروز توی این کشور واقعا بین همه مردم با مدیر و مسئولا رابطه دوستانه برقرار هست؟ مطمئنی همه کشور نه فقط تهران با مسئولین هم عقیده هستن ؟ انگلیس و امریکا کشور های دیگه رو با خودشون همپیمان کردن ولی توی ایران ما بین مردم چند دسته گی میبینیم!!! ایران کشور های دیگه علیح ایران شدن و با امریکا و انگلیس یکی شدن همون امریکا و انگلیسی که الان از نظر علمی و پیشرفت هم تونستن خودشون رو بسازن .

من نمیگم ایران پیشرفت نکرده ؛ اتفاقا کاری که ایران کرد کاری بزرگ بود که شاید هیچ کشوری نتونه انجامش بده تنهایی پیشرفت کرد ، اما به نظر من این کافی نیست ، برای رسیدن به اوج پیشرفت و برای ضربه زدن به دشمنان امروز چند عامل نیازه ، قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود . این رو گفتن که بشینی فکر کنی واقعا ما قطره ها رو جمع کردیم ؟! ما توی ساده ترین مسائل داخلی مشکل داریم . درسته توی دستاورد های علمی پیشرفت کردیم درسته خودمون رو توی جاهایی که لازم بود ساختیم اما باور کن همه قضیه این نیست ، اگر بشینی و بگی ما الان خودمون انرژی هسته ای داریم و داریم به سمت بومی سازی میریم فقط یک طرف سکه رو دیدی ... روی دیگه سکه وضعیت داخلی کشورته ، گرانی ... اعتیاد ... عدم رضایت خیلی از مردم از بعضی از تصمیم های دولت ...

ما هنوز توی فرهنگ سازی به نقطه اوج نرسیدیم ؛ هنوز نهایت راه فرهنگ سازی رو رسانه ملی میدونیم . هنوز مردم ما توی خیلی از روستا ها فرهنگشون در حد پایینیه ...

تحر^یم های کشور های دیگه هم داره به کشور اسیب میرسونه ... دارن دانشمندان کشور رو ترور میکنن ... حسین جون اینها جونشون رو بدن و بعد مردم رو جمع کنن توی خیابون و شعار مرگ بر امریکا بدن و نهایت ضربه زدن به دشمن رو در همین حرفا بدونن که اونها هم همینا رو بردارن بزارن توی فیس بوک و علیحمون بازم تبلیغ کنن و به دنبال ضربه زدن به کشور باشن ...؟! اون شهدایی که رفتن و خون عزیزشون رو برای این کشور دادن خودشون با عملشون باعث ازادی ایران شدن ، وگرنه اگر قرار بود سر جنگ ایران و عراق همونا می امدن و می گفتن مرگ بر امریکا و توی خیابون ها میریختن و فقط شعار میدادن ایران میتونست با عراق جنگ کنه؟!

اون شهدا رفتن و خون دادن تا تا چند دسته گی به وجود بیاد؟! اونها خوشون رو دادن که امروز توی این کشور بعضیا بخورن و شکم هاشون رو گنده کنن و بعضیا توی نداری سر کنن!؟!!!

مطمئنا اینطور نبوده ... شهدا راه پیشرفت و عدالت رو باز کردن و امروز مدیر و مسئولی که دستش میرسه باید پیشرفتی کنه که همون امریکا و انگلیسی که برای ما شاخ شدن بیان و جلومون زانو بزنن ... صهیونیست دشمن بشریته پس باید شرایط نابودی فیزیکیش رو مهیا کنن ...
امروز چین هم که نصفه ارتباطی با ایران داره داره ازمون پول میچاپه ... برای اینکه همه جهان رو بد جلوه بدن و میخوان چند کشور عربی رو دورو بر خودشون داشته باشن از قرامت جنگی 8 ساله گذشتن !!!

نقل قول
اساسا، این حق رو باید آمریکا مشخص کنه؟ بنظرت این توسری خوردن نیست، که آمریکا بگه چون من صلاح نمی دونم، شما حق ندارید انرژی هسته ای داشته باشید؟

نه باور کن من این رو نمیگم ، ولی من میگم همونطور که خودشون از همه کندن ما هم باید بکنیم .
نباید دشمن تراشی کنیم ، باید همون کاری رو که خودشون کردن و با رابطه تونستن پیشرفت کنن رو ما هم بکنیم ، اول باید امریکا رو از حرف زدن منع کنیم راهش رو هم به نظر من باز شدن ارتباط با جهان و کندن و بردن از خودشونه اینقدر الان پیشرفت کردیم که نتونن رومون استعماری داشته باشن نباید کاری کنیم امریکا کشور های دیگه رو علیح مون بشوره .

اون وقت بحث انرژی هسته ای هم میخوابه ... و کارمون رو بدون دخالت کسی انجام میدیم .

نقل قول
الان بحث من اینه، شما فقط میگی این خوب نیست که ما مثل مرد وایسیم رو حرفمون و کوتاه نیایم، حالا این وسط خون هم بدیم پای حرفمون.

عزیزم ما توی خیابون بریزیم و شعار بدیم امریکا از حرفش پایین میاد؟ تو بگو میاد؟

مگه تا الان اومده؟

ما باید دهنش رو ببندیم نه تنها دهنش رو ببندیم بلکه بکشونیمش پایین با پیشرفتمون ... با اتحاد واقعی بین مردم خودمون و مردم دیگر کشور ها ... ایران باید حکومت کنه نه امریکا .

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
همین بی ادبی های گفتاری و رفتاری شماهاست که باعث شده خیلی از افراد از جناح مخالف مثل آقا حامد جذب نشن

مصطفی جان من اصولا به اصل منظور نگاه میکنم البته نمیخوام بگم تو داری اشتباه میکنی داداش حرفت و عقیدت و به هر کسی که اعتقاد داری ارزشمنده

من هیچ وقت دوست نداشتم که با حرفام کسی رو ناراحت کرده باشم اقا سعید عزیز هم اعتقاداتی داره و نظراتی که همش قابل احترامه و من هیچ وقت به خودم اجازه توهین به نظرات و عقاید هیچ فردی رو نمیدم . حرفام هم همیشه کلی بوده .

فقط یک چیزی ... سو برداشت برات به وجود نیاد عزیزم . من طرفدار هیچ جناحی نیستم و از هیچ رنگ سیاسی دفاع نمیکنم نه موسوی و نه هیچ فرد دیگه ای من طرفدار عدالت واقعی و حرف منطقی هستم .
طرفدار پیشرفت و سر بلندی کشور ایران هستم با چند دسته گی همیشه مخالف بودم و همینطور با عاملان چند دسته گی .

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
cesc fabregas نوشته:

1-بند 1 ،تبصره ی 1 رو بخون

2-زیر سوال بردن نظام هم میشه اعتقادی که اونم مغایر با قوانینه

3-اصلا نهایت مشکل نداشتن رو در این سخنان گهربار دیدیم

منظور من این بود که با روال حاضر، اگر با این شرایط بحث کنید ناظرین نباید چیزی بگن، چون بقیه هم همین کار رو میکنن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
به نظرت ما نباید با مقابله به مثل و در عمل شرایط نابودی صهیونیست رو فراهم کنیم؟

خوب بکنید، من جلوتونو گرفتم مگه؟.

ببین حامد جان؛ مملکت ما اسلامیه. ما نمی تونیم با اسعمار و -بقول خودت- کندن از دیگران خودمن رو مسلمون بدونیم. اونوقت حق مردم کشورهی دیگه رو غصب کردیم. حرفات خیلی عوامانه ست حقیقتش! یعنی تحلیلی روی مسائل نداری، فقط یکسری دیده های ظاهری رو میگی.

نقل قول
ولی توی ایران ما بین مردم چند دسته گی میبینیم!!!

ما نمی بینیم! شما فکر میکنی فایده همین جشن های ملی مثل 22 بهمن، یا تجمعات ملی مثل روز قدس چیه؟ شما فکر میکنی ما باید یه بمب بزنیم آمریکا رو با خاک یکسان کنیم و تمام؟ شاخ قول رو شکوندیم مثلا؟
چیزی در مورد اتحاد ملی میدونی؟ میتونی جمعیتی که تو تمام شهرهای ایران برای روز 22 بهمن به خیابون میان رو، با افرادی که بعد انتخابات سال 88 اغتشاش کردن مقایسه کنی؟ بدون شک نمی تونی. همین باعث میشه فکر کنی جمعیت معترض، جمعیت فریب خورده، جمعیت زیاده خواه، تمام مردم ایران هستن. میدونی فرق تظاهرات زمان انقلاب با اغتشاشات 88 چی بود؟ انقلاب رو قشر مستضعف پیش بردن، ولی اغتشاشات رو قشر مرفح. چون دقیقا بعد از انقلاب وضع برعکس شده، پول مملکت، داره از دهن پولدارها درمیاد، میره تو دهن آحاد مردم. پخش میشه، بطور مساوی. بگذریم، می پردازم به اصل مطلب حرفات.

با توجه به صحبت هات، من اینطور برداشت میکنم که خبر نداری از اتفاقات اخیر دنیا. اولا همه کشورهای دنیا با آمریکا همسو نیستن، نمونه ش برزیل، که بیخ گوش آمریکا داره با ایران دست دوستی میده. ثانیا، به نفع همه کشورها نیست که با آمریکا هماهنگ بشن. روسیه رو مثال میزنم، در هر حالت با آمریکا مخالفت خواهد کرد، چون منافعش رو نمی خواد به آمریکا بده.

تصور کن، یه کشور جهان سومی، جزیره ثبات آمریکا، به جایی میرسه که تک تک مردمش میگن «آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند». خطبه های نماز جمعه رو مروز کن، آمریکا حتی اگر در احمقانه ترین حالت، تصمیم به ورود به جنگ با ایران بگیره، قدرتش رو نداره که این جنگ رو برنده باشه. پروژه افغانستان و عراق فکر میکنی برای چی اجرا شد؟ بهانه ای مثل 11 سپتامبر برای چی مطرح شد؟ فکر میکردن ایران هنوز ضعف داره، سعی کردن با بهانه 11 سپتامبر، از دو طرف اطراف ایران نیرو داشته باشن، بلافاصله شکوفایی علمی و تسلیحاتی ایران مطرح شد، نتونستن، جمعش کردن رفتن پی کارشون. ببین چقدر زور داره براشون، که ظرف 30 سال، از جزیره ثبات، به قتلگاه شیطان تبدیل شدیم! این رو میگن پیشرفت ملی. 30 سال پیش، چندین کشور ما رو تحت سلطه داشتن، حالا همچین فکری رو کدوم کشور میتونه بکنه؟

نقل قول
روی دیگه سکه وضعیت داخلی کشورته ، گرانی ... اعتیاد ... عدم رضایت خیلی از مردم از بعضی از تصمیم های دولت ...

وضعیت داخلی ما رو با وضعیت اروپا مقایسه کن. در حالیکه تمام کشور های اروپایی دارن از نظر اقتصادی به فنا میرن، مردم قدرت خریدشون رو از دست دادن و مغازه ها دارن اجناس رو حراج میکنن، ما اینجا فقط اندک تغییراتی حس کردیم. بالارفتن نرخ ارز تاثیر واقعی نداره، این توزیع کننده های اجناس هستن که با بهانه نرخ ارز اجناس رو گرون کردن. در مورد گرانی اخیر هم بعدا حضوری برات میتونم توضیحاتی بدم که اینجا نمیشه گفت.
حرف هایی که شما میزنی، دید عوامه، در همین آمریکا، 90% دانش آموزا به ماریجوانا معتاد هستن. اینجا؟ من تو مدرسه خودمون، تو دوره دبیرستان، کمتر از انگشتای یک دست آدم میشناسم که سیگار میکشیدن. اعتیاد به جای خود.

اشکال میدونی کجاست؟ مدینه فاضله ساختیم تو ذهنمون، حالا نمی تونیم قبول کنیم که همه چیز رو یکجا نمیشه داشت، با سیاه نمایی سعی میکنیم بگیم تئوری ای که روزی مطرح کردیم برای زندگی راحت، حالا کاربردش رو از دست داده. اینکه چیزهایی گرون میشه، دلیل میشه که ما به کل قضیه کافر بشیم. این درست نیست، اینکه عدم رضایت مردم وجود داره، تا حدودی درسته، ولی با این غلضتی که تو میگی، صرفا نظر شخصیه توئه. من می تونم تعداد بسیار زیادی آدم، با تحصیلات بالاتر از کارشناسی، برات ردیف کنم که نظر تو رو با دلیل و منطق رد میکنن. تو فکر میکنی اینکه سطح خواسته های ما بالاست، شرط کافی برای بی نقص بودن خدمات دولت به شهروندانه، در حالیکه با اغراق این فقط میتونه شرط لازم برای این مسئله باشه.

نقل قول
تحر^یم های کشور های دیگه هم داره به کشور اسیب میرسونه ... دارن دانشمندان کشور رو ترور میکنن ... حسین جون اینها جونشون رو بدن و بعد مردم رو جمع کنن توی خیابون و شعار مرگ بر امریکا بدن و نهایت ضربه زدن به دشمن رو در همین حرفا بدونن که اونها هم همینا رو بردارن بزارن توی فیس بوک و علیحمون بازم تبلیغ کنن و به دنبال ضربه زدن به کشور باشن ...؟! اون شهدایی که رفتن و خون عزیزشون رو برای این کشور دادن خودشون با عملشون باعث ازادی ایران شدن ، وگرنه اگر قرار بود سر جنگ ایران و عراق همونا می امدن و می گفتن مرگ بر امریکا و توی خیابون ها میریختن و فقط شعار میدادن ایران میتونست با عراق جنگ کنه؟!

در مورد تحریم، میگم.

اینکه تو فکر میکنی تمام ضربه ما به دشمن جمع کردن مردم تو خیابونه، ناشی از کمی اطلاعات خودته. اگر اون زمان هم مردم تو خیابونا نمیومدن، نیروی عقلانی و شارژ روحی برای شهدا و رزمنده ها فراهم نمیشد. امام گفت: «مادامی که امید در درهای شماست پیروزید». تو خودت چقدر امید داری؟ واقعا هیچ! حتی تلاشی هم نمی کنی. بحث ریا و این چیزها هم نیست، هرچی داری رو کن! من خودم، تا جایی که میتونستم دارم تلاش میکنم. درس میخونم، اونقدری که بین هم رشته ای هام نمره های خوبی کسب کنم، تلاش میکنم وقتی درسم تموم شد، مهندسی باشم که قابل اعتماد باشه برای مملکت. طراحی میکنم، با این کارم هموطن هامو شارژ روحی میکنم. شما این کار رو هم نمی تونی بکنی! با سیه نمایی فقط سعی میکنی بقیه ای هم که اعتقادی و امید به کشور دارن قانع کنی که هیچ راهی نیست، and we will fall, all of us.

نقل قول
مطمئنا اینطور نبوده ... شهدا راه پیشرفت و عدالت رو باز کردن و امروز مدیر و مسئولی که دستش میرسه باید پیشرفتی کنه که همون امریکا و انگلیسی که برای ما شاخ شدن بیان و جلومون زانو بزنن ... صهیونیست دشمن بشریته پس باید شرایط نابودی فیزیکیش رو مهیا کنن ...
امروز چین هم که نصفه ارتباطی با ایران داره داره ازمون پول میچاپه ... برای اینکه همه جهان رو بد جلوه بدن و میخوان چند کشور عربی رو دورو بر خودشون داشته باشن از قرامت جنگی 8 ساله گذشتن !!!

منظورت از شرایط نابودی فیزیکی چیه؟ ما به عنوان مسلمان، حق داریم رفتاری که صهیونیست جهانی داره سر دنیا پیاده میکنه رو با خودش به اجرا بذاریم؟ بر اساس دستورات دینمون جواب منفیه. باز کن این مسئله رو، دوست منظورت رو دقیق بگی. یعنی چی؟ یعنی اونا ترور میکنن، ما هم ترور کنیم؟ ما هم بمباران کنیم؟ استعمار کنیم؟ مغز مردمشون رو با اراجیف علیه دولتشون پر کنیم؟ اونوقت فرق ما که مسلمونیم، با اون ها که نیست چیه؟

چرا اعراب نباید کنار ما باشن؟ تا کی میخوایم به بهانه نژاد، مسلمانالن سایر کشورها رو از خودمون ندونیم؟ چرا نباید همین اتحادی که اتحادیه اروپا داره، و حتی تو شرایط اقتصادی دست همو میگیرن رو، ما اینجا بین کشور های مسلمان داشته باشیم؟ این حرف هات، و حرف های بحث قبلیت، من رو قانع کرد که نژاد عرب رو پست میدونی، و معتقدی نیازی به اتحاد نداریم و تنهایی از پس همه چیز برمیایم، که این کاملا غلطه.

نقل قول
نباید دشمن تراشی کنیم ، باید همون کاری رو که خودشون کردن و با رابطه تونستن پیشرفت کنن رو ما هم بکنیم ، اول باید امریکا رو از حرف زدن منع کنیم راهش رو هم به نظر من باز شدن ارتباط با جهان و کندن و بردن از خودشونه اینقدر الان پیشرفت کردیم که نتونن رومون استعماری داشته باشن نباید کاری کنیم امریکا کشور های دیگه رو علیح مون بشوره .

اینو قبلا جواب دادم، ولی در مورد دشمن تراشی؛ بنظرت مرگ بر آمریکا گفتن دشمن تراشیه؟ همین مرگ بر آمریکای ما باعث شده خیلی بترسن. شعار، برای حفظ اتحاد و تقویت اعتقاد و همبستگی لازمه. ارتباط ما هم با جهان بسته نیست، باز بر میگردم به اینکه این فقط و فقط تصورات توئه ناشی از اینکه جهان رو در اروپا و آمریکا می دونی. ولی باید قبول کرد که اطراف ما هم جزو جهانه.

نقل قول
اون وقت بحث انرژی هسته ای هم میخوابه ... و کارمون رو بدون دخالت کسی انجام میدیم .

در عرف روابط دیپلماتیک، تایید سازمان امنیت برای این کار لازمه. شما میگی به آمریکا فحش ندیم یعنی، که اونا حساسیت نداشته باشن و کار به کارمون نداشته باشن؟ خیلی ساده انگارانه ست حرفات، بی تعارف میگم!

نقل قول
عزیزم ما توی خیابون بریزیم و شعار بدیم امریکا از حرفش پایین میاد؟ تو بگو میاد؟

مگه تا الان اومده؟

ما باید دهنش رو ببندیم نه تنها دهنش رو ببندیم بلکه بکشونیمش پایین با پیشرفتمون ... با اتحاد واقعی بین مردم خودمون و مردم دیگر کشور ها ... ایران باید حکومت کنه نه امریکا .

بله، میاد.
اگر فکر کنه ما ازش میترسیم، هر غلطی میکنه. ولی حالا، سعی میکنه اول اتحاد ما رو از هم بپاشه، با این حرفای تو انگار دارن موفق هم میشن، والا! تا الان هم اومده، اگر میدونست که من و تو پشت هم نخواهیم بود، تا الان صد دفعه به ما حمله نظامی کرده بود، ولی وقتی فکر کنه ما پشت هم هستیم، ازمحال درونی رو قبل از فشار بیرونی در دستور کارش قرار میده. برای همینه که اگر ما بصیرت داشته باشیم، نمی تونه کاری بکنه.

باز جواب من رو ندادی، راهکار بده. منظورت دقیقا از کندن چیه؟ منظورت از بستن دهن چیه؟ تو میگی اینطوریش خوب نیست، قبول؛ چطوریش خوبه پس؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
مثل اینکه اینجوری نمیشه
هی من میخوام سکوت کنم نمیشه
یه عده اینجا رو با کوچه بازار اشتباه گرفتن
اقا سعید عاجزا ازتون تقاضا دارم توهین هاتون رو اینجا انجام ندید!
وقتی شما راحت به همه توهین میکنید من نمیتونم به کاربر عادی بگم توهین نکن

این تاپیک تا شب قفل میشه تا من بهش رسیدگی کنم!

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
تاپیکو باز کردم
بحث اخری بین حسین و حامد ایرادی نداره به شرطی که به جنجال نکشن بقیه(!)

ارسال آقا سعید هم طبق قوانین سایت حذف شد!
اینم بگم لازم نیست بقیه وظایف منو بهم گوشزد کنن یا قواینن رو به رخ من بکشن!
قوانین مو به مو اجرا میشه حتی علیه مدیر سایت!
فقط یکم حوصله کنید تا ما ناظرین برسیم و جریان رو دست بگیریم!
از همه دوستان عذر خواهی میکنم که تند رفتم

۲۴ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
تمام این اراجیف رو پاک کنید

با اجازت اقا سعيد براي يكبار هم كه شده دوست دارم مصداق با مصداق با بقيه بحث سالم داشته باشم!
كلمه به كلمه باهاشون بحث كنم چون با پاك كردن ارسال ها هيچ چيز درست نميشه جواب دليل رو بايد با دليل داد اگه الان پاكشون كنيم دوباره پسفردا روزي كه يه كامنت گذاشته ميشه همين بحث صورت ميگيره و دوباره بايد پاك بشه و اين داستان ادامه دارد!
من خودم پايه بحث هستم ولي جو سايت مناسب چنين بحثايي نيست اگه فيس بوك بود راحت تر بحث ميكرديم!

اگه پاك كنيم هيچ چيز درست نميشه
رهبر هم فرمان جنگ نرم و منطقي رو خيلي وقته داده و فعالان زيادي توي عرصه نت دارن تو زمينه بيداري و حقيقت جويي بحث و فعاليت ميكنن!
ما هم ميتونيم بخشي از اونها باشيم!
اگه شما وقت بحث كردن و دليل اوردن نداريد من هستم چون خودم به شخصه به بخش اعظمي از تفكرات شما موافقم،و به شخصه همه مسئليت جو تاپيك رو برعهده ميگيرم!

پ.ن

ايمان خان فكر كنم اون بخش بعضيا كه تو ارسالهاي بالا زدم رو با شما بودم!
يعني چيز به اين تابللويي رو متوجه نشدي؟

۲۴ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۰۲۸ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۷,۵۲۸ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۷,۳۰۲ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۴۵۷ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۰ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۰ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۰۲۴ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۳۸۰ بازدید
۲۰ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۳۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۶,۶۷۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۷۹۷ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۴۷۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۲۰ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۲۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!