به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: hassansas
پیام: ۸۵۰
عضویت از: ۶ فروردین ۱۳۹۰
از: yazd
طرفدار:
- ژاوی
- پپ گواردیولا
- پیروزی
- آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
اینم یک مقاله خوب در سایت گل در جواب به منتقدان توپ طلایی مسیلینک

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
از: اردبیل
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
بارسا ب با نمایش خیره کننده دلفوئه تونست خرز رو4-2ببره.درضمن بعد بازی از دلفوئه در مورد تمدید قرارداد پرسیدن و گفته ما مذاکراتمون ادامه داره ولی مشخصه من میخوام بمونم.درمورد مقایسش با مسیم گفته که اون از یه سیاره دیگه اومده.
درضمن من امیدوارم بمونه چون اگه بره و تو تیمای دیگه بدرخشه بعد چند سال میشه ماجرای سسک و میفتیم دنبالش.پس امیدوارم تمدید کنه مطئنم وقتی زمان درست رسید میشه یه ستاره ناب.

FORCA BARCA
۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
پویول مظهر تعصب نوشته:

بارسا ب با نمایش خیره کننده دلفوئه تونست خرز رو4-2ببره.درضمن بعد بازی از دلفوئه در مورد تمدید قرارداد پرسیدن و گفته ما مذاکراتمون ادامه داره ولی مشخصه من میخوام بمونم.درمورد مقایسش با مسیم گفته که اون از یه سیاره دیگه اومده.
درضمن من امیدوارم بمونه چون اگه بره و تو تیمای دیگه بدرخشه بعد چند سال میشه ماجرای سسک و میفتیم دنبالش.پس امیدوارم تمدید کنه مطئنم وقتی زمان درست رسید میشه یه ستاره ناب.

کیو با کی مقایسه میکنی ؟
تفاوت این دو تا زمین تا آسمونه
دلوفئو تو هر تیم دیگه ی دنیا بود فیکس بود
از منچستر و میلان و یوونتوس بگیر تا رئال مادرید.
فابرگاس هم خیلی خوبه.ولی دلوفئو تنها کسیه که امکان داره یه روی توپ طلا رو از مسی بگیره.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
نقل قول
<span class='quoter'>God Of Football:Andres Iniesta نوشته:</span>

نقل قول
<span class='quoter'>پویول مظهر تعصب نوشته:</span>

کیو با کی مقایسه میکنی ؟
تفاوت این دو تا زمین تا آسمونه
دلوفئو تو هر تیم دیگه ی دنیا بود فیکس بود
از منچستر و میلان و یوونتوس بگیر تا رئال مادرید.
فابرگاس هم خیلی خوبه.ولی دلوفئو تنها کسیه که امکان داره یه روی توپ طلا رو از مسی بگیره.

لطفا به این دلوفئو فشار الکی نیارین تا بشه مثل بویان بیچاره

کسی که میتونه توپ طلارو از چنگ مسی دربیاره،نیماره!
به شرطی که به بارسا بیاد و از الانی که هست پیشرفت کنه(الانش خیلی خوبه ولی نه به خوبی مسی و اینیستا و رونالدو)
حالا تا دلوفئو...!

۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
صحبت کردن در مورد دلوفئو خیلی زوده.روی بویان هم ده ها برابر بیشتر از دلوفئو مانور دادن،بویان هم مسی اسپانیا بود، که آخرش دیدید چی شد،تازه بویان خیلی خیلی وقتی همسن دلوفئو بود بهتر بازی میکرد و موفقتر بود.در اینکه دلوفئو بازیکن آینده داریه و بسیار با استعداده هیچ شکی نیست ولی خیلی مغروره.اینو همه میگن.چندوقت پیش یه مطلبی در موردش خوندم (که سایت توتال بارسا نوشته بود) حسابی به جرارد تاخته بود.اونم توتال بارسایی که 90 درصد مقالاتش درباره ی لاماسیا اغراق و افسانه گویی هست!خودتون ببینید بازیکنی با چنین ذهنیتی وقتی هنوز تو فوتبال به نقطه ی صفر هم نرسیده و هیچی نیست(دقیقا هیچی نیست) چه آینده ای انتظارش رو میکشه!!
مادامی که این ذهنیت جرارد عوض نشه حتی صحبت از انتقالش به تیم اصلی هم بیهودس چه برسه به اینکه اون رو صاحب بعدی توپ طلای فیفا بدونیم!

=====================================

این همون مقاله ای بود که چندوقت پیش خونده وبدم:

جرارد دلوفئو ، بدترین دشمن خود

جرارد دلوفئو،یکی از بارسایی های جوانی است که بیشتر از همه و برای مدت طولانی است که در مورد او صحبت می شود..او تنها 9 سال داشت وقتی که برای اولین بار در یک مصاحبه حضور یافت...وقتی 14 ساله شد،به او لقب "رونالدینیوی جدید،اعجوبه ی آیندۀ لاماسیا" را اعطا کردند و همچنین موقعی بود که تیم های مطرح انگلیسی بر سر به خدمت گرفتن این نابغۀ بارسایی با یکدیگر به مبارزه پرداختند.این تابستان،او کمک کرد تا تیم زیر 19 ساله های اسپانیا بدون مشکل چندانی عنوان قهرمانی را بدست بیاورند.او در آنجا به بازیکنان جوان تر تیم کمک می کرد در صورتی که خودش 18 سال بیشتر نداشت.فصل پیش نیز اولین بازی خود را برای تیم اصلی انجام داد.این به این معنی است که انتظارات و صحبت هایی که در مورد جرارد دلوفئو می شود حتی شدید تر از چند سال قبل و زمانی که او 14 سال داشت،شده است...عکس های او تابحال بیش از چند بار روی جلد روزنامه های بزرگ ورزشی بارسلونایی چاپ شده است و حالا مردم به جای این که او را رونالدینیوی جدید صدا بزنند،از او بعنوان برندۀ توپ طلا در آینده یاد می کنند.

هیچ شکی وجود ندارد که دلوفئو استعدادی استثنایی دارد و می تواند روزی توپ طلا را تصاحب کند؛اما او یک مشکل دارد.مشکلی که از نظر من بسیار بزرگ است:او باور کرده است که هم اکنون بهترین است.این برای بازیکنی که از زمان بچگی به او پسر اعجوبه می گفتند،غیر عادی نیست که از خودش مطمئن باشد و باور کند که آماده است؛حتی اگر راه زیادی برای طی کردن مانده باشد.بازیکنان بسیاری بودند که به آنها برچسب ستاره های آینده را زده بودند اما موفق نشدند و به جای تبدیل شدن به بهترین ها، کارشان به بازی در تیم های ضعیف تر ختم شد.این چیزی است که می ترسم در مورد دلوفئو رخ بدهد و در این چند وقت به جای این که خلاف آن را به من ثابت کند،در این مسیر قدم برداشته و این را دارد به من ثابت می کند که حرفم درست بوده است.

جرارد یکی از آن دست بارسایی هایی است که او را برای مدت طولانی زیر نظر داشته ام.من ویدئو های مهارت های شگفت انگیز او را،زمانی که تنها 14 سال داشت،از یوتیوب شروع به دیدن کردم.برای من این مسلم است که او به درجات بالاتر می رسد.چرا که او آن چیز بخصوص را دارد.استعدادی استثنایی...در این چند سال او یک غرور و خود پسندی قابل توجهی بدست آورده است و کریستیانو رونالدو،ستارۀ رئال مادرید، را بعنوان الگوی خود در فوتبال معرفی کرده است.هیچ چیز غلطی در انتخاب الگوی او وجود ندارد.رونالدو یک فوتبالیست شگفت انگیز است و بعضی وقت ها شما باید مغرور باشید تا به موفقیت برسید.اگرچه سخت تر است که در بالاترین سطح،به تنهایی حرکت کنی تا این که با هم تیمی هایت باشی.من همیشه مطمئن بودم که جرارد با حضور در بهترین مدرسۀ فروتنی -لاماسیا- ،تغییر مسیر می دهد و افتاده تر و متواضع تر می شود و همچنین تیمی تر.اما دیگر مطمئن نیستم...با دیدن این چند فصل اخیر و در طول مسابقات زیر 19 سال،من پسری را می دیدم که آنجا بود به این خاطر که همه چیز را به نام خودش ثبت کند.بعضی اوقات،توانایی های او کمکش می کنند و در جا گذاشتن 4-5 بازیکن موفق می شود.اما در بالا ترین سطح،این راهش نیست .چه روی می دهد وقتی او بفهمد که دیگر نمی تواند بازیکنان را پشت سر بگذارد و دریبل کند؟؟ من عاشق توانایی های جرارد دلوفئو هستم،اما نمی توانم رفتار و روش او را تحمل کنم.

در این یک ماهی که در بارسلون بوده ام متوجه این شده ام که بسیاری از هوادارانی که با آنها در این مورد صحبت می کردم هم احساسی شبیه به من داشتند.آن ها طرز فکر و برخورد جرارد را دوست ندارند.ما احساس ناراحتی پیدا می کنیم وقتی او یک بازیکن را دریبل می زند و سپس به طرف همان بازیکن برمی گردد و از او می پرسد که آیا می خواهد به او امضا بدهد؟ این همان خودشیفتگی ای است که من نمی توانم تحملش کنم.من واقعا امیدوارم که او تغییر کند.اگر 9 سال حضور در لاماسیا در تغییر روش و رفتار او موثر نبوده است.مطمئن نیستم که هیچ چیز دیگری بتواند او را در آینده تغییر بدهد.جرارد دلوفئو بازیکنی فوق العاده است که می تواند تا هر جایی که ممکن است پیشرفت کند.اما او بزرگترین دشمن خودش است.اگر او بخواهد که این مسیر را که "همیشه تنها قدم برداشتن با رفتاری از خود راضی" است،ادامه بدهد،در این صورت، تنها دلوفئو است که مانع این می شود که روزی در جهان بهترین شود...

دیگه خودتون حساب کنید بازیکنی که از همین الان فکر میکنه میتونه بهترین بشه و تا این حد مغروره که صدای خیلی از کسانی که تمرینات و بازی های بارسای ب رو از نزدیک دنبال میکنن رو درآورده چه آینده ای انتظارش رو میکشه! پس خواهش میکنم بذارید بی سر و صدا و بدون هیچ گونه فشاری به کار خودش ادامه بده و اینقدر فشار ها رو روی یه بازیکن 18 ساله افزایش ندید!

نقل قول
کیو با کی مقایسه میکنی ؟ تفاوت این دو تا زمین تا آسمونه

ببخشید تفاوت دلوفئو با کی؟

۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
دوستان از این به بعد بیشتر به تاپیک کلیپ های بارسایی سر بزنید کلیپ هایی جالب و خاطره انگیزی خواهید دید

۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: sepazz
پیام: ۳,۷۴۹
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- هربازیکنی که تو بارسا باشه یا بیاد
- کرایف کبیر
- ...
- اسپانیا-آرژانتین
- ...
- ...
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
درست میفرمایید ولی نمیشه گفت مغرور جون هنوز جوونه و راه درازی داره.درمورد الگوشم باید گفت که اگه انقدر مغرور باشه جایی تو بارسا نخواهد داشت.مربی بارسا ب هم گفته بود جرارد نباید مغرور شه

FORCA BARCA
۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
بحث توپ طلا کمی خوابیده ولی یکی دو نکته راجع بهش یادم اومد که بگم!

وقتی رأی منزس،مربی اخراجی برزیل که مدام از مسی تعریف میکرد رو دیدم،خیلی تعجب کردم ،اول به رونالدو رای داده بود و بعد مسی!!
انشاا... مسی تو کشورش با قهرمانی جهان جوابشو میده!

دوم اینکه از فن خال بعید بود بعنوان مربی سابق بارسا و کسی که از اینیستا و ژاوی شناخت داشت،بیاد به اینا اصلا رآی نده!!

ولی دم فرانکی گرم که به هر 3تای لئو-اینی-ژاوی شاگردای سابق خودش رأی داده.

با وجودی دوست داشتم امسال اینیستا برنده باشه(از برنده شدن لئو هم اصلا ناراحت نشدم) چون بالاخره مسی مطمئنا و به امید خدا بالاخره توپ طلاهاش به 5و6 میرسه (دیر یا زود واسش فرقی نمیکرد) ولی خود مسی اومده اینیستا که شانس بیشتری نسبت به ژاوی داشته و از رقیبای اصلیش بوده رو اول نوشته و درواقع 1 رأی 5 امتیازی کامل بهش بده،
و اینیستا باید به این کار مسی افتخار کنه و هرگز از دست لئو که توپ طلا مال اون شده و باعث شده اینیستا نبره،ناراحت نشه و حسادت نکنه که مطمئنا همینجوریه!
چون فلسفه بازیکنای پرورش یافته لاماسیا همینه و حتی اونایی که از تیمای دیگه میان این فلسفه رو یاد میگیرن!

انشاالله امشبم هردوشون آمار گلا و پاس گلاشون رو زیاد میکنن تا هم از غیبت گریس و افت اوزیل استفاده کنن و هم حسابی ازشون پیشی بگیرن.

۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
باز این کیاوش جوگیر شد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ دی ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
ANIMO TITO نوشته:

لطفا به این دلوفئو فشار الکی نیارین تا بشه مثل بویان بیچاره

کسی که میتونه توپ طلارو از چنگ مسی دربیاره،نیماره!
به شرطی که به بارسا بیاد و از الانی که هست پیشرفت کنه(الانش خیلی خوبه ولی نه به خوبی مسی و اینیستا و رونالدو)
حالا تا دلوفئو...!

آخه خداوکیلی بویان کجا،دلوفئو کجا
بویان دریبل زدن یه نفرم واسش سخت بود(نه که نمیتونست،سخت بود)ولی دلوفئو خیلی عالیه.هر بازی عالی و عالی تر میشه
من هر هفته دارم بازی های بارسا ب رو میبینم.چیزی که میبینم به وضوح مشخصه یه سر و گردن از بویان بهتره.
در مورد نیمار هم نمیونم بگم خوب نیست.چون هست.ولی مثل دلوفئو فکر نمیکنم باشه.تفاوتش فقط در اینه که نیمار داره تو لیگ برزیل بازی میکنه و ستارشه.دلوفئو هم به خاطر بازی تو بارسا داره تو لگی دوی اسپانیا بازی میکنه و ستارشه.
نقل قول
محمدرضا دشت بش نوشته:

صحبت کردن در مورد دلوفئو خیلی زوده.روی بویان هم ده ها برابر بیشتر از دلوفئو مانور دادن،بویان هم مسی اسپانیا بود، که آخرش دیدید چی شد،تازه بویان خیلی خیلی وقتی همسن دلوفئو بود بهتر بازی میکرد و موفقتر بود.در اینکه دلوفئو بازیکن آینده داریه و بسیار با استعداده هیچ شکی نیست ولی خیلی مغروره.اینو همه میگن.چندوقت پیش یه مطلبی در موردش خوندم (که سایت توتال بارسا نوشته بود) حسابی به جرارد تاخته بود.اونم توتال بارسایی که 90 درصد مقالاتش درباره ی لاماسیا اغراق و افسانه گویی هست!خودتون ببینید بازیکنی با چنین ذهنیتی وقتی هنوز تو فوتبال به نقطه ی صفر هم نرسیده و هیچی نیست(دقیقا هیچی نیست) چه آینده ای انتظارش رو میکشه!!
مادامی که این ذهنیت جرارد عوض نشه حتی صحبت از انتقالش به تیم اصلی هم بیهودس چه برسه به اینکه اون رو صاحب بعدی توپ طلای فیفا بدونیم!

اولا که ده ها برابر نمیدونم یعنی چی.ولی مطمئنم از 9 سالگی روی بویان مانود ندادن.
در مورد غرور هم که باید بگم هممون دیدیم این تابستون چه پیشنهاد هایی از چه تیمایی به دلوفئو شد.از تاتنهام و منچستر و آرسنال و لیورپول تا یوونتوس میلان و اینتر و رم و رئال مادرید و والنسیا و پاریس ساینت ژرمن.
اگه یه بازیکن عاشق تیمش نباشه به یکی از این پیشنهاد ها جواب مثبت میداد.حداقل از چمبرلین و استرلینگ و دنی ولبک و لنون همین الانش بهتره دلوفئو.
ولی مسئله اینجاس که دلوفئو قلبش با بارساس.واسه همین حاضره هنوزم تو تیم ب بارسا بازی کنه ولی نره تیمای دیگه.من اینو چیزی جز فروتنی نمیدونم.اتفاقی که واسه مسی هم افتاد و تو بارسا موند.ولی فابرگاس نه.من فابرگاس رو خیلی دوس دارم.ولی باید قبول کنیم که تو بارسا نموند.یعنی به بارسا پشت کرد و باعث شد ما یکی از بهترین استعداد های خودمونو به قیمت گزافی دوباره بخریم.
دلوفئو همیشه گفته دوست داره تو بارسا و کنار مسی بازی کنه.گفته همیشه که مسی از یه سیاره ی دیگس.من تا حالا تمام بازی های بارسا ب رو دیدم امسال.به جرات میگم بازیکنی که بهترین پاسا رو میده دلوفئو ئه.وقتی هرکی گل میزنه میره سمتش.هروقتم گل میزنه بقیه رو فرا میخونه به سمت خودش.
این گزارش هم یه خبرنگار انگلیسی به اسم :"دنی وایتند"نوشته که عجیب به عدم انتقال دلوفئو به تاتنهام عصبانی بود(چون تاتنهام بهش یه پیشنهاد 5 ساله و حقوق سالیانه 1.5 میلیون یورو داده بود)و همچین گزارشی نوشته.توتال فقط بازتابش داده.

در ضمن اشتباهی که اون موقع بارسا واسه بویان مرتکب شد این بود که تو 17 سالگی آوردش تیم اصلی و تقریبا فیکس بازی کرد.
حتی مسی هم اینطوری تو تیم اصلی نیومد.اتفاقی که واسه دلوفئو نخواهد افتاد.سال دیگه تازه دلوفئو میاد تیم اصلی.
نقل قول
دیگه خودتون حساب کنید بازیکنی که از همین الان فکر میکنه میتونه بهترین بشه و تا این حد مغروره که صدای خیلی از کسانی که تمرینات و بازی های بارسای ب رو از نزدیک دنبال میکنن رو درآورده چه آینده ای انتظارش رو میکشه! پس خواهش میکنم بذارید بی سر و صدا و بدون هیچ گونه فشاری به کار خودش ادامه بده و اینقدر فشار ها رو روی یه بازیکن 18 ساله افزایش ندید!

نمیدونم من دارم اینجا میگم دلوفئو خیلی آینده داره فشار میاد رو دلوفئو
نقل قول
ببخشید تفاوت دلوفئو با کی؟

فابرگاس با دلوفلوئو.
از این نظر که فابرگاس رفت،ولی دلوفلوئو،از در بیرونش کنی از پنجره میاد تو

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ دی ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۲۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۲۰۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۲۱۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۳۰ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۸۸ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۶۹ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!