به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: مباحث عمومی بازیهای کامپیوتری
نام کاربری: Parham_FC
پیام: ۳۹۱
عضویت از: ۸ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: teh
طرفدار:
- Lionel Messi
- روماریو دسوزا
- استقلال
- اسپانیا
- گاردیولا
گروه:
- کاربران عضو
واقعا سری جدیدش عالی می باشد.

۲۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Messi
- روماریو دسوزا
- استقلال
- اسپانیا
- گاردیولا
گروه:
- کاربران عضو
Black OPS و فروش 12 میلیون نسخه ای
Evan Wilson آنالیست شرکت Pacific Crest به تازگی گفته است Treyarch’s Call of Duty: Black Ops در پیش فروش سریع تر از mw2 عمل خواهد کرد .

به گفته ی این آنالیست این بازی توانایی این را دارد تا در طول فصل تعطیلات به میزان 12 میلیون نسخه فروش کند . این در حالی است که این رقم 20 % بیش تر از بر آورد قبلی است که میزان فروش بازی در این مدت زمانی را 10 میلیون نسخه تخمین زده بود .

وی زمانی نظر خود را تغییر داد که متوجه پیش فروش خوب بازی شد که بیش تر از میزان پپیش فروش mw2 در همان مدت زمانی بود .

MW2 موفق شد در مدت مشابه یعنی تعطیلات تابستانی به فروش 16 میلیون نسخه ای دست یابد که 33 % بیش تر از پیش بینی کنونی در مورد Black OPS است . وی از مهمترین دلایل این افت فروش را بازار یابی ضعیف و مشکلات و مسائل مربوط به Infinty Ward می داند .

۲۰ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: lizard84
پیام: ۷۸۴
عضویت از: ۴ فروردین ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- مسی
- رونالدینهو
- استقلال
- اسپانیا ( خشم سرخ )
- فرهاد مجیدی
- سر الکس فرگوسن
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
من فقط پرنس 1 رو بازی کردم زیاد هم خوشم نیومد ! حالا 2 و 3 رو نمیدونم

بارسا حاکم فوتبال دنیا
۲۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- رونالدینهو
- استقلال
- اسپانیا ( خشم سرخ )
- فرهاد مجیدی
- سر الکس فرگوسن
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Assistant Of The Dark Lord نوشته:

خوب ميري فردا بازي هاي :
Prince Of Persia :The Forggeten Sands
Gears Of War 1
رو ميخري
اينا رو تموم كن تا بازي هاي بعد رو بگم !

از پرنس خوشم نمیاد . اون یکی هم رو دستگاه من نمیاد.

نقل قول
بویان کرکیچ نوشته:

آقا یکی به من بگه Prince of Persia 2 و 3 رو چطور باید روی ویندوز 7 اجرا کرد؟

به نظرم اگه تو قسمت Compatibility فکر کنم میتونی ست کنی که مثل XP اجراش کنه . البته این در شرایطیه که نصب بشه .

بارسا حاکم فوتبال دنیا
۲۰ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Blaugrana.ForEvEr
پیام: ۵,۶۲۴
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۶
از: قزوین
طرفدار:
- ژاوي.مسي
- مارادونا.ريوالدو
- پرسپوليس
- اسپانيا
- كريم باقري
- پپ گوارديولا
- افشين قطبي
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
از پرنس خوشم نمیاد . اون یکی هم رو دستگاه من نمی

دومي به گرافيكت ميخوره !

بازي ماشيني دوست داري معرفي كنم ؟

...
۲۰ تیر ۱۳۸۹
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
آزاد نوشته:

به نظرم اگه تو قسمت Compatibility فکر کنم میتونی ست کنی که مثل XP اجراش کنه . البته این در شرایطیه که نصب بشه .

کردم این کارو. کلا ویندوز 7 تو این مورد خیلی تواناس، اما از پس این یکی بر نیومد!

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۰ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- رونالدینهو
- استقلال
- اسپانیا ( خشم سرخ )
- فرهاد مجیدی
- سر الکس فرگوسن
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Assistant Of The Dark Lord نوشته:

نقل قول
از پرنس خوشم نمیاد . اون یکی هم رو دستگاه من نمی

دومي به گرافيكت ميخوره !

بازي ماشيني دوست داري معرفي كنم ؟

نه بازی ماشین سر کاریه ! تکراریه ! حوصله آدم سر میره . علیرضا تمرین هاتو انجام میدی دیگه ؟ حسابی تمرین کن اگه خواستی از آقا سعید هم کمک بگیر ایشون هم شاید یتونن تمرین های خوبی بهت بدن !

بارسا حاکم فوتبال دنیا
۲۱ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Messi
- روماریو دسوزا
- استقلال
- اسپانیا
- گاردیولا
گروه:
- کاربران عضو
راز های بازی Assassins Creed
بازی معروفی که خیلی از گیمر ها با آن آشنا هستند وحتی آن را جزء بهترین بازی های دنیا میدانند. اما تا به حال کسی به عمق داستان آن توجه کرده است؟ آیا کسی به رازهایی که داخل بازی هست توجه کرده؟

در اینجا ما شما را متوجه بعضی از حقایق میکنیم. پس بدون هیچ مقدمه ای شروع میکنیم.

اول از اسم بازی شروع میکنیم. کلمهAssassin به معنی ترور و تروریست است و کلمه Creed به معنی آیین و اعتقاد است. اما کلمه Assassins ریشه ایرانی دارد! ریشه آن هم کلمه حشاشین که مربوط به گروه حسن صباح است که به نوعی او را اولین کسی میتوان نام برد که مردم را به طور ناجوانمردانه ترور میکرد. گروهی که حسن صباح تشکیل داده بود قوانینی خاصی برای داشت. بعضی از قوانین آنها عبارت اند از: مخفی شدن(بیشتر در پشت بام ها)- پریدن بر روی فردی که قرار است کشته شود- قطع یکی از انگشتان دست چپ(معمولا انگشتی که حلقه ازدواج در آن قرار میگیرد)-استفاده نکردن از نیزه و تیر و .... . اینها احتمالا شما را به یاد شخصیت نسخه 1 بازی میاندازد یعنی Atair(الطیر یا الطائر)

بیوگرافی کوچکی از Altair بیوگرافی کوچکی از Desmond miles

نام کامل: الطیر ابن لا احد(پرنده فرزند هیچ کس) نام کامل: دزمون مایلز

ملیت:نا معلوم(پدر مسلمان_مادر مسیحی) ملیت: آمریکایی

وزن:170 پاوند وزن:170 پاوند

سال اتفاقات بازی:1191 گروه خونی:A+

)با توجه به دفترچه manual که داخل محل نصب بازی است)

اما میرسیم به خود بازی:

تریلر آغازین:

وقتی شما بازی را شروع میکند Trailer کوتاهی از بازی میبینید. در اول تریلر قلعه ای مشاهده میشود. قلعه معماری خاصی دارد. این معماری را میتوان تداعیی از معماری سنتی ایرانی دانست (به خصوص معماری مناطق کویری مانند یزد) و قلعه را نیز میتوان تداعیی از قلعه الموت دانست. همچنین در این تریلر تصاویری هست که مربوط به سنت های حسن صباح وجود دارد. مانند:ایستادن بالای برج – قطع بودن انگشت دست چپ- فرار از پشت بام ها و... .

داخل بازی:

مقر فرماندهی گروه Assassin قلعه ایست در بالای کوه که مسیر آن کمی صعب العبور است . اما جالب است بدانید که مقر فرماندهی حسن صباح نیز در بالای کوه الموت است و راه آن بسیار صعب العبور است.

این صعب العبوری راه قلعه بخاطر این است که دشمنان به راحتی به قلعه حمله نکنند البته شما در اوایل بازی میبینید که دسته ای از Tempelar ها به مقر Assassins حمله میکنند و به علت صعب العبوری و بستن دروازه اصلی نمیتوانند به خود قلعه آسیبی برسانند.

یکی دیگر از نشانه ها پرچم گروه اساسین داخل بازی است. پرچم از دو رنگ قرمز و سفید تشکیل شده که در قسمت سفید آن شکلی همانند عدد (فارسی)8 است که پایین آن شکل های خاصی دارد. داخل عدد 8 کلمه علی دیده میشود که بصورت روبه روی هم نوشته شده. با توجه به شیعه بودن این گروه منظور از این کلمه احتمالا امام علی (ع) است که اولین امام مسلمانان(شیعه) است.

شخصیت المعلم تا حدودی واقعی است و نام اصلی او رشیدالدین سنان است سایت ویکیپدیا در باره این شخصیت این چنین نوشته است: ((رشیدالدین سنان معروف به شیخ الجبل یا پیر کوه، از رهبران اسماعیلیان در سوریه بود. در جوانی به الموت رفت و فنون حشاشیون را فراگرفت. در ۱۱۶۲ (میلادی)، به سوریه رفت و قلعه اش را در مصیاف با کمک فداییان دیگر ساخت. وی در روند جنگ‌های صلیبی دخالت داشت. بر اساس وقایع تاریخی مثل اتفاقاتی که در حین حمله صلاح الدین ایوبی به مصیاف افتاد و دست‌نوشته‌های خودش، او قدرت‌هایی خدادادی و نیز توانایی غیب‌گویی داشته‌است.

او از کاراکترهای بازی کیش یک آدم‌کش است.))

به نظر میرسد این قلعه راز و رمز های زیادی دارد و ما بی خبریم زیرا یوبیسافت فقط به این بازی رضایت نداده و در فیلم Prince of Persia Forgeten Sands نیز داستان اصلی را همین قلعه الموت قرار داه به این صورت که گروه پارس به پادشاهی خرامان به این قلعه حمله میکنند. در این حمله خنجری بدست شاهزاده دستان(Dastan) میافتد که با مقداری شن که فقط در الموت یافت میشود میتواند زمان را به عقب برگرداند. جالبیت این داستان ترحم خداوند به ملکه الموت(البته در کودکی قبل از رسیدن به سمت ملکه ایست) برای جلوگیری از نابودی زمین و خنجر و شن های مخصوص آن است. خوب اینکه خنجر و شنی که برای نابودی زمین فرستاده شده در الموت است خودش رازیست. البته در جدید ترین نسخه بازی POP باز محور قلعه الموت و شن های موجود در آن است. در این فیلم قلعه الموت از نمای دور بسیار شبیه به همان قلعه ایست که در بازی assassins Creed مشاهده میشود. البته در فیلم گروهی قاتل بسیار مرموز و بسیار حرفه ای به نام حسنین Hasanin) یا (Hasninh وجود دارد که میتوان گفت ریشه آن Assassins است و کار های آن ها بسیار شبیه به همین اساسین خودمان است.(جالب است در آستین دستان آن ها بجای چاقو مار افعی وجود دارد)

در بازی از داخل امارت اصلی به پشت قلعه دری است که پشت آن باغی بسیار زیبا است ولی در واقعیت نیز اعتقاد حشاشیون این بوده که پشت قلعه باغی بسیار زیبا بوده که آن را با بهشت تشبیه کرده اند. بعضی از بناهای تاریخی مسلمانان نیز در این بازی دیده میشود مثلا بیت المقدس که در اورشلیم است همانند بنای امروزی آن در فلسطین که در قدیم همان اورشلیم بوده.

در انتهای بازی دزموند یکی از قابلیت های الطیر را بدست آورده بود که دید عقاب بود. بوسیله این دید عقاب الطیر, نوشته هایی را بر روی دیوار و زمین دیده میشد. در سالن اصلی روبه روی پنجره راست یکسری حروف(به مایایی) روی زمین نوشته شده بود که در انتهای آن بارکدی بود که پای آن اعدادی بود. اعداد به ترتیب عبارت بود اند از 12212012 که به عبارتی همان روز 21/12/2012 (12/21/2012)روز نابودی جهان است. داستان بازی نیز در ماه های جولای-آگوست و دسامبر در سال 2012 انجام میشود و احتمالا ما بزودی در نسخه های بعدی شاهد نابودی زمین خواهیم بود(شایدم این بازی برای رد این تفکر است و هیچ چیزی در بازی پیش نیاید) در ضمن در اتاق خواب دزمند بالا سر او بر روی دیوار چیز هایی نوشته شده است مانند کلمه الزلزله و نماد نابودی و زلزله ئ نوشته هایی مثل: ((من آلفا و امگا هستم،اولین و آخرین، شروع و پایان)) و((ما همه ی کتاب های که حاوی هزاران صفحه و در داخل هر کدام از آنها حقیقت جبران ناپذیر نهفته است را خواندیم)) و...

اشخاصی که این پیش بینی ها را کرده اند بسیار بر خود مطمئن هستند زیرا ساعت آن را هم پیش بینی کرده اند یعنی ساعت 22:13 دقیقه!!!! که شما میتوانید این ساعت رو بر روی همان دیوار مشاهده کنید

در بازی Assassins Creed II هم در انتهای بازی مشاهده شد که فرشته ای که اتزیو دید خطاب به دزموند گفت که جهان رو به نابودی است و تو باید کاری کنی و...(البته من دقیق عکس نگرفتم ببینم چی میگن ولی شبیه به همین ها بود)

متاسفانه این اعتقاد (2012) ریشه یهودیت دارد. یکی از راه ها برای اثبات این نظر (ریشه یهودیت ) فیلمیست که برای 2012 ساخته اند. در فیلم شما مشاهده میکنید یک یهودی که شبیه دیوانه هاست از این ماجرا اطلاع داشت.

وباز هم متاسفانه بازی Assassins 1 یک ایراد دیگر هم دارد. آن هم این است که الطیر برای رسیدن به بعضی ویو پوینت ها از روی خطوط قرآن رد میشد. یکی از همین حرکات در بالا رفتن از بیت المقدس واقع در اورشلیم(فلسطین امروزی) دیده میشود.

داستان بازی هم برای نشان دادن اتفاقات 2012 است و هم برای نشان دادن گذشته ایران.

یکی دیگر از نشانه ها که گروه اساسین ایرانی است محاسن اتزیو است که یک شکل خاصی دارد که معمولا این شکل در ایران رایج است.

باید منتظر ماند و دید که نسخه های دیگه چه راز هایی دارند.

بیشتر از این دیگه پر حرفی نمیکنم که حوصلتونم نیاد بخونیدش. این مطلب به علت اتصال من بوسیله Dial Up عکسی ندارد (زیپ شده عکس ها حدودا 5 مگابایته که برای آپلود خیلی زیاده) انشاءلله هر وقت ADSL دار شدم عکس هاشونم میزارم.

این اولین مطلب بلند منه ممکنه کم و کاستی یا غلط هایی داشته باشه که به بزرگی خودتون ببخشید دیگه.

۲۱ تیر ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- رونالدینهو
- استقلال
- اسپانیا ( خشم سرخ )
- فرهاد مجیدی
- سر الکس فرگوسن
- فیروز کریمی
گروه:
- کاربران عضو
پرهام جان ممنون از اطلاعاتت ولی من همچین چیزی فکر نمیکنم . چون نمیدونم چرا بعضی از ما دوست داریم همه چیز رو به خودمون ربط بدیم حالا به هر شکل ممکن حتی با پوشاندن حقیقت . من این بازی رو بازی کردم و تو همه قسمت ها Assassin's نوشته میشه نه Assassins . و این s فکر میکنم s مالکیت باشه . پس تو این قسمت به نظرم اشتباه فکر میکنی . در نکته دوم راجع به قلعه تا جایی که من اطلاع دارم اکثر قعله ها شکلشون مثل همه و همه هم جایی ساخته میشه که دست یافتن بهش سخت باشه مثلا قلعه بابک فقط 1 راه ورود داشت که اون رو هم یکی لو داد وگرنه هیچ کس نمیدونست از کجا میشه رفت! راجع به پرچم هم باید بگم که عزیز این به نظر من شکل A هستش نه علی (ع) . ضمنا اگه بازی رو درست بازی کرده باشی متوجه میشی که شخصیت اصلی تو هر دو بازی 1 و 2 همه انگشت هاشون سالمه ! من میتونم این رو ثابت کنم بهت !
در ضمن بهش پیشنهاد میکنم که فیلم Assassin's creed رو که خود UBI soft ساخته رو ببینی تا متوجه بشی داستان چیه.

راجع به دموی نسخه 2 چیزی نگفتی ها

بارسا حاکم فوتبال دنیا
۲۱ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Dani.Alves
پیام: ۳۵
عضویت از: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: کرج
طرفدار:
- messi.Xavi.daniel alves....
- Patrick Kluivert.Rivaldo
- perspolis
- spain
- .Ali Karimi
- .Guardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
سلام نظرتون درباره ی singularity.sniper وAPB چیه ارزش بازی کردن داره؟

روزا یکی یکی گذشت ما مرد بار اومدیم / و یاد گرفتیم که به زخما رو ندیم
۲۱ تیر ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۲۶ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۶,۴۲۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۶۷۱ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۳۳۸ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۴۵۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۷۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۳,۹۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۵۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!