به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
داستان هاي كوكب خانم و تصميم كبري از كتاب درسي حذف شدن

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
Samira نوشته:

خوندن معنی نداره، یه هندسه تحلیلی و یک گسسته رشته ریاضی، سه برابر یه زیست وقت می گیره!

کلاتو بکن قاضی ببین راست میگی یا نه؟
زیست هم دوم و هم سوم و مخصوصا پیش واقعا سخته.خیلی مفهومین.خیلی.یه سوالایی میارن که مخت سوت میکشه.اینجور نیست که متن کتابو بیارن یا یه کم پیچیده ترش.
من از همه ی دبیرای تخصصیمون کمک گرفتم.همه بهم میگم این تابستون باید درسای دوم و سوم و دو درس از پیش رو کاملا بخونی.که زیست یکی شونه حتما.اون یکی هم یا فیزیک میخونم یا شیمی.چون حجم زیست پیش اینقد زیاده که واقعا اگه نخونی توش میمونی.
البته چون از من انتظار دارن اینقد بهم سخت میگیرن.
البته این در صورتیه که بخوای یه چیز خوب قبول شی.

من سوم تجربیم و یه انتخاب خیلی مشکل داشتم.
چون به شدت به فیزیک علاقه داشتم میخواستم برم ریاضی و از یه طرف دیگه عاشق درسای تجربی بودم مثه زیست اما از پزشکی و امثالش متنفر بودم.
خیلی سخت انتخاب کردم که بیام تجربی و اومدنم فقط به خاطر این بود که امید داشتم یه چیزی مثه ژنتیک قبول شم که عاشقشم .
از طرفی رشته ی ریاضی زیست نداره اما تجربی فیزیک داره.

الان شکیبا خانوم از من میشنوی برو ریاضی.به حرف کسی اهمیت نده.نزار دیدگاه کسی درباره ی یه چیزی روی دیدگاهت تاثیر منفی بزاره.

امثال من باید کلی بخونیم تا یه رتبه ی خوب بیاریم و یه چیز تقریبا خوب بیاریم.اما ریاضی لازم نیست خیلی زحمت بکشی قبولیش آسونه.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
!!! نوشته:

داستان هاي كوكب خانم و تصميم كبري از كتاب درسي حذف شدن

چه قدر احساساتی هستین شما! اینا که خیل وقته حذف شدن.

امار ارزش داره که به خاطرش یه روز کلاس تعطیل بشه؟ بچه های کلاس من چه قدر تنبل هستن!

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: **love..xavi
پیام: ۸۲۴
عضویت از: ۱۸ دی ۱۳۹۰
از: کلبه تنهایی
طرفدار:
- ژاوی..پیکه..
- گواردیولا
- بارسا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
یک امتحان دفاعی دادیم که نگو....
چون از قبل سوال های امتحان روبهمون داده بود...فقط جواب ها رو نگاه میکردم . علامت میزدم....
اولین امتحانی بود که از دیدن سوال هاش خندم گرفته بود...
کاش همه ی امتحان هامون اینجوری بود..

چه اشتباه بزرگیست تلخ کردن زندگیمان برای کسی که دوری ما شیرین ترین لحظظات زندگی اش را پر میکند...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
PrInCeSs Of RaIn نوشته:

امثال من باید کلی بخونیم تا یه رتبه ی خوب بیاریم و یه چیز تقریبا خوب بیاریم.اما ریاضی لازم نیست خیلی زحمت بکشی قبولیش آسونه.

با این حرفتون کاملا مخالفم!!!

تجربی به خاطر این باید خوند که تنوع شغلیش کمه و همون رشته هایی هم که داره به خاطر اینکه تقریبا اشباع شدن باید از یه دانشگاه خوب مدرک بگیره تا بتونه یک جای خوب یه کار خوب پیدا کنه ولی ریاضی به خاطر تنوعش میتونی قبول بشی ولی نه رشته مورد علاقت تو یه دانشگاه خوب!!!

آره قبولیش راحته ولی اگه رشتش واست مهم نباشه میتونی بری ریاضی و بگی بالاخره یک رشته قبول میشم که الان خیلی ها میگی درس خون نیستن میرن ریاضی با این تفکره که بالاخره یه جایی قبول میشن و یه مدرکی میگیرن ولی تجربی بدی نمیشه اسمشو گذاشت ولی باید رتبت خوب باشه که بچه هایی که درس نمیخونن نمیتونن حتی یک رشته معمولی یک دانشگاه متوسط قبول بشن!!!

ولی نگاه کن ببین به چی علاقه داری و به حرف بقیه هم توجه نکن!!!

نقل قول
**love..pique نوشته:

چون از قبل سوال های امتحان روبهمون داده بود...فقط جواب ها رو نگاه میکردم . علامت میزدم....

یادش بخیر ما موقع امتحان دفاعی رفتیم به معلممون گفتیم که موقعی میخواد صحیح کنه گیر نده برگشت گفت من نمره های همتون رو بیست رد کردم فقط برید همینجوری یه چیزی بنویسید بیاین بیرون

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
A - L - E - X - I - S نوشته:

نقل قول
**love..pique نوشته:

یادش بخیر ما موقع امتحان دفاعی رفتیم به معلممون گفتیم که موقعی میخواد صحیح کنه گیر نده برگشت گفت من نمره های همتون رو بیست رد کردم فقط برید همینجوری یه چیزی بنویسید بیاین بیرون

معلم دفاعی ما پارسال منو سکته داد تا از دستش خلاص شدم

یه جوری تصحیح میکرد که انگاری فیزیک هسته ایه

یه کلمه نمینوشتی بهت نمره نمیداد

منم که تو عمرم نتونستم یه جمله حفظ کنم با اینکه تو بقیه ی درسا زرنگ بودم ولی توی این درس همیشه بد میگرفتم

25صدم هم نمیداد به کسی

نقل قول
A - L - E - X - I - S نوشته:

با این حرفتون کاملا مخالفم!!!

تجربی به خاطر این باید خوند که تنوع شغلیش کمه و همون رشته هایی هم که داره به خاطر اینکه تقریبا اشباع شدن باید از یه دانشگاه خوب مدرک بگیره تا بتونه یک جای خوب یه کار خوب پیدا کنه ولی ریاضی به خاطر تنوعش میتونی قبول بشی ولی نه رشته مورد علاقت تو یه دانشگاه خوب!!!

آره قبولیش راحته ولی اگه رشتش واست مهم نباشه میتونی بری ریاضی و بگی بالاخره یک رشته قبول میشم که الان خیلی ها میگی درس خون نیستن میرن ریاضی با این تفکره که بالاخره یه جایی قبول میشن و یه مدرکی میگیرن ولی تجربی بدی نمیشه اسمشو گذاشت ولی باید رتبت خوب باشه که بچه هایی که درس نمیخونن نمیتونن حتی یک رشته معمولی یک دانشگاه متوسط قبول بشن!!!

ولی نگاه کن ببین به چی علاقه داری و به حرف بقیه هم توجه نکن!!!

من داداشای خودمو مثال میزنم
داداش بزرگم رتبه ش شد 300 کشوری.تجربی بود.
اما الان داره چی میخونه؟شیمی.
داداش کوچیکم رتبه ش 1000 شد.ریاضی بود.
الانم داره مهندسی عمران میخونه.
تجربی اشباع شده درست.برای همینم باید زیادی خوند تا یه چیز درست و حسابی قبول شد.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: MoTaHaReH
پیام: ۳,۶۸۷
عضویت از: ۹ بهمن ۱۳۸۹
از: Near DeniZ :D
طرفدار:
- Hame :x .
- RonaldinHo :x .
- :|
- SpaIn :x . BraZil :x . Argantin :x .
- Tto . :x pEp . :x
گروه:
- كاربران بلاک شده
من یه سوال این وسط بپرسم
اگه یه نفری چندتا از درساشو بیفته بره واسه شهریور دیگه نمیتونه همون سال جهشی بخونه؟
خیلی واسم مهمه ها . جواب بدین

پ.ن : میدونم کسی جواب نمیده

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
خب اونایی که میگن هندسه و دیفرانسیل از زیست بیشتر وقت میبره بکشن کنار که سر کلاس زیست ننشستن

کتاب زیست از اولش که بسم الله و عکس امام خمینی رو رد کنی باید یه پرانتز بزرگ بزنی و از آخر کتاب قبل از الحمدالله و منابع فهرست باید اون پرانتز بزرگ رو ببنیدی
البته میتونی بیشتر بدانید ها رو خط بزنی ولی همه شکل ها و متن ها رو باید به طرز شگفت آوری یاد بگیری که از پس سوال های پیچوندنیش بر بیای

حالا کتاب زیست دوم و سوم همشون کمتر از 200 صفحه ندارن و مال چهارم یا پیش که 300 صفحه داره رو مثل هلو قورت بدی تا مثلا بشی دکتر و داروساز. ( حساب بقیه درسا جداست )
حالا تو که از زیست متنفری فکر اینجاشو بکن

برای کنکور اینجوریه پزشکی که نهایتش تا دوهزاره رتبه اش تازه دخترا فکر کنم کمترم باشه تا سه و خورده ای نهایت چهار هزار هم داروسازیه و بقیه ... .

اما با بیست هزار ریاضی یه رشته خوب یه جایی میتونی قبول بشی

پ ن : با این تعاریف بنده خدا دیگه سمت رشته تجربی نیگا هم نمیکنه
..............................

اما اون دوستمون که تجربی بود و میگفت باید از امسال شروع کنه.
آره حتما تابستون بخون زیست کمر کلفت رو علاقه به ژنتیک هم که داری همون فصل اول دومش مربوط به ژنتیکه که از همه سخت تره. قبل از مطالعه ژنتیک چهارم حتما ژنتیک سال دوم رو یه مروری بکن و بعد برو سراغ چهارمش.
یه چیز دیگه فصل های مرتبط با هم سالهای قبل رو با سال جدیدت بخون. مثلا فصلی که مربوط به ژنتیکه سال دومه رو با فصلی که مربوط به ژنتیکه سال چهارم بخون. بعد بخش گیاهان سال های قبلتو با گیاهان سال چهارم بخون و بخشی که ماله بدن انسانه رو که از سالهای قبلت مرور کردی بیا بخش مربوط به بدن انسانو از کتاب پیشو بخون. اینجوری بهتره
........................
پ ن : البته ریاضی هم سخته و کمر شکن

❤ تا ابد بارسا ❤
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
Mo T نوشته:

من یه سوال این وسط بپرسم
اگه یه نفری چندتا از درساشو بیفته بره واسه شهریور دیگه نمیتونه همون سال جهشی بخونه؟
خیلی واسم مهمه ها . جواب بدین

پ.ن : میدونم کسی جواب نمیده

نقل قول
محمد نوشته:

خب اونایی که میگن هندسه و دیفرانسیل از زیست بیشتر وقت میبره بکشن کنار که سر کلاس زیست ننشستن

کتاب زیست از اولش که بسم الله و عکس امام خمینی رو رد کنی باید یه پرانتز بزرگ بزنی و از آخر کتاب قبل از الحمدالله و منابع فهرست باید اون پرانتز بزرگ رو ببنیدی
البته میتونی بیشتر بدانید ها رو خط بزنی ولی همه شکل ها و متن ها رو باید به طرز شگفت آوری یاد بگیری که از پس سوال های پیچوندنیش بر بیای

حالا کتاب زیست دوم و سوم همشون کمتر از 200 صفحه ندارن و مال چهارم یا پیش که 300 صفحه داره رو مثل هلو قورت بدی تا مثلا بشی دکتر و داروساز. ( حساب بقیه درسا جداست )
حالا تو که از زیست متنفری فکر اینجاشو بکن

برای کنکور اینجوریه پزشکی که نهایتش تا دوهزاره رتبه اش تازه دخترا فکر کنم کمترم باشه تا سه و خورده ای نهایت چهار هزار هم داروسازیه و بقیه ... .

پ ن : با این تعاریف بنده خدا دیگه سمت رشته تجربی نیگا هم نمیکنه
..............................

اما اون دوستمون که تجربی بود و میگفت باید از امسال شروع کنه.
آره حتما تابستون بخون زیست کمر کلفت رو علاقه به ژنتیک هم که داری همون فصل اول دومش مربوط به ژنتیکه که از همه سخت تره. قبل از مطالعه ژنتیک چهارم حتما ژنتیک سال دوم رو یه مروری بکن و بعد برو سراغ چهارمش.
یه چیز دیگه فصل های مرتبط با هم سالهای قبل رو با سال جدیدت بخون. مثلا فصلی که مربوط به ژنتیکه سال دومه رو با فصلی که مربوط به ژنتیکه سال چهارم بخون. بعد بخش گیاهان سال های قبلتو با گیاهان سال چهارم بخون و بخشی که ماله بدن انسانه رو که از سالهای قبلت مرور کردی بیا بخش مربوط به بدن انسانو از کتاب پیشو بخون. اینجوری بهتره
........................
پ ن : البته ریاضی هم سخته و کمر شکن

به قول بچه های سایت تکبیر

تاحالا از این نما به خوندن زیست ننگریده بودم
میشه اینجوریم هم خوند.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: .......
پیام: ۸۴۴
عضویت از: ۲ دی ۱۳۸۹
از: Tehran
طرفدار:
- Puyol_Xavi_Messi_Iniesta_Villa
- Ronaldinho_Guardiola
- Spain_England
- sir Alex_pep guardiola_carlo anceloti
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمد نوشته:

ای بابا بنده خدا من با رتبه ی 1100 پزشکی سراسری قبول نشدم کجای کاری؟؟؟؟؟؟ (البته فکر کنم برا پسرا قضیه فرق داشته باشه چون سهمیه شون بیشتره )

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۸ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۲۶۹ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۲۸۰ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۷۸ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۲ بازدید
۱۳ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۴۸ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۵۳ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۴۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۲۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۴۰ کاربر آنلاین است. (۷۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!