به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: اخبار و حواشی لیگ جزیره
نام کاربری: Sepehr
پیام: ۲,۸۰۶
عضویت از: ۲۲ مرداد ۱۳۸۶
از: Esfahan & Dubai
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
كارلو آنجلوتي: دروگبا را حفظ مي‌كنيم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: سرمربي تيم فوتبال چلسي گفت: يكي از اهداف من حفظ بازيكناني كليدي همچون ديديه دروگبا است.

به گزارش یوفا كارلو آنجلوتي اظهار داشت: اخباري كه حكايت از خروج دروگبا از چلسي دارد، صحيح نسيت زيرا من به وجود او در چلسي نياز دارم.

اين مربي پس از آنكه بحث فروش دروگبا در روزنامه‌ها به باشگاه اينترميلان ايتاليا مطرح شد، افزود: براي مسابقات فصل آينده به بازيكناني همچون دروگبا نياز مبرم دارم. او مي تواند در تيم چلسي نقش مهمي ايفا كند.

وي تاكيد كرد:‌ در برنامه من فروش او به باشگاه ديگر همچون اينترميلان نيست. من با دروگبا صحبت كرده‌ام و در هماهنگي كافي با اين بازيكن هستم.

دروگبا از سال 2004 در خدمت چلسي است. او پيش‌تر در تيم هاي مارسي، گنگامپ و لومان فرانسه بازي كرده است.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
پس از اظهارات كراوچ / فولام رقيب ميلان شد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: تيم فوتبال فولام انگليس در راه جذب مهاجم ملي‌پوش پورتسموث، رقيب ‌ميلان ايتاليا شد.

به گزارش یوفا: يك روز پس از انتشار اظهارات پيتر كراوچ كه از دريافت پيشنهادات از آث ميلان در مصاحبه‌اي سخن گفته بود باشگاه فولام اعلام كرد با شرايط خوبي، حاضر است اين مهاجم بلند قامت پورتسموث را به خدمت گيرد.

فولامي‌ها براي اين منظور با مديربرنامه‌هاي مهاجم 28 ساله و ملي‌پوش پورتسموث تماس گرفته و براي به خدمت گيري وي، اظهار علاقه كردند.

كراوچ كه مليت ايرلندي نيز دارد، در تابستان سال 2008 از ليورپول جدا شد، به پورتسموث آمد و قراردادي 3 ساله بست.

با توجه به اين مسئله گفته مي‌شود روي هوجسن، سرمربي فولام رقمي معادل 11 ميليون يورو براي انتقال و عقد قرارداد با كراوچ در نظر گرفته است.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
سول ‌كمپل: از سوئيس و تركيه پيشنهاد دارم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: مدافع با سابقه تيم پورتسموث انگليس گفت: از ليگ برتر، ليگ سوئيس و تركيه پيشنهاد دارم.

به گزارش یوفا سول كمپل اظهار داشت: با چندين تيم در حال گفت وگو هستم و فكر مي‌كنم بتوانم ظرف روزهاي آينده، تيم جديدم را معرفي كنم.

اين مدافع 34 ساله كه قرارداد همكاري‌اش با تيم پورتسموث، روز سه‌شنبه هفته گذشته به پايان رسيد، عنوان كرد: در انگليس مذاكرات خوبي با آستون‌ويلا داشته‌ام. شرايط آنان براي من جالب است. اما در كنار اين، از تيم اف.ث‌ بازل سوئيس نيز پيشنهاد خوبي گرفته‌ام. شرايط اين تيم براي بازيكني خارجي در شرايط سن من، قابل تأمل است.

در تركيه هم ترابوزان‌اسپور شرايط خوبي براي حضور من فراهم كرده است.

اين مدافع كه سابقه انجام 73 بازي در تيم ملي انگليس را دارد، اظهار اميدواري كرد كه هر چه سريع‌تر بتواند از بين اين پيشنهادات، تيم آينده‌اش را معرفي كند.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ديويد بكام: آنجلوتي با بازيكنان متوسط هم قهرمان مي‌شود
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: بازيكن انگليسي تيم فوتبال لوس آنجلس گالاكسي آمريكا گفت: آنجلوتي اين توانايي را دارد كه با بازيكنان متوسط هم موفق شود.

به گزارش یوفا ديويد بكام اظهار داشت: عامل اصلي حضورم در ميلان، كارلو آنجلوتي بود. به نظر من، اين مربي قابليت هاي فراواني دارد و حتي با دست خالي هم قادر است، افتخار كسب كند.

وي كه در اوايل زمستان گذشته به طور موقت از لوس آنجلس گالاكسي جدا شد تا براي 6 ماه به صورت يار قرضي در ميلان‌ بازي كند، افزود: در ميلان در مدتي كه حضور داشتم، از همكاري با آنجلوتي بسيار لذت بردم و چيزهايي از او ياد گرفتم. به نظرم آنچه من از اين مربي ايتاليايي ياد گرفتم، نصيب بازيكنان چلسي نيز خواهد شد.

بازيكن اسبق تيم هاي منچستريونايتد انگليس و رئال مادريد اسپانيا كه اينك در ايالات متحده در كنار خانواده خود به سر مي برد،‌ تصريح كرد: حضور اين مربي در هر تيم،‌ بسيار سودمند است. دوست ندارم در مورد او اغراق كنم اما او مربي است كه حتي با بازيكنان متوسط هم مي تواند قهرمان شود.

بكام يادآور شد: در خبرها شنيدم كه او از عدم خريدهاي مناسب در تابستان براي چلسي ناراضي است. اين حق او است كه خواهان بازيكنان موردنظرش باشد اما به باور من بازيكنان فعلي چلسي در كلاس بالاي فوتبال قرار دارند و آنجلوتي نيز با اين نفرات موفق خواهد شد.

آنجلوتي در ابتداي فصل نقل و انتقالات در شرايطي كه از ابتداي دهه جاري مربي ميلان بود و هنوز يك سال ديگر از مدت قراردادش باقي بود، به همكاري با ميلاني ها پايان داد و با چلسي قرارداد بست تا جانشين گاس هيدينك هلندي شود.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
ليورپول براي تقويت خط‌ حمله خود مهاجم اودينزه را مي‌خواهد
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه ليورپول انگليس از طريق نماينده اعزامي خود به ايتاليا، خواهان جذب گلزن تيم اودينزه شد.

به گزارش یوفا: ليورپولي‌ها كه در تدارك تقويت خط حمله تيم خود براي فصل آتي هستند به گتانو دي‌ آگوستينو پيشنهاد دادند.

اين مهاجم 27 ساله كه در عين حال مورد توجه چند تيم ايتاليايي از جمله يوونتوس‌ است، هنوز پاسخي به آنفيلدي‌ها نداده است.

در اين باره رافائل بنيتس، سرمربي ليورپول اظهار داشت: مدت‌ها است كه بازي‌هاي آگوستينو را در تيم اودينزه زير نظر داريم. او با سرعت و تكنيك خوبي كه دارد، مي‌تواند به ليورپول در فصل آينده كمك زيادي كند.

مطابق اظهارات اين مربي كه مسئول نقل و انتقالات ليورپول نيز است، باشگاهش در صورت عقد قرارداد با دي‌آگوستينو، بيش از 17 ميليون يورو بايد هزينه كند. هفته گذشته با چنين رقمي يوونتوسي‌ها براي جذب دي آگوستينو پا پيش گذاشتند كه موفق نبودند.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مايكل اوون: ترسي از مصدوميت ندارم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: بازيكن برتر اروپا در سال 2001 گفت: نگراني بابت مصدوميت در منچستريونايتد ندارم.

به گزارش یوفا مايكل اوون اظهار داشت: براي من حضور در تيم منچستريونايتد افتخاري بزرگ است. وقتي با اين تيم قرارداد مي بستم، برخي مي گفتند مهاجمي آسيب پذير با تيم اولدترافوردي قرارداد امضا مي كند. در حالي كه من چنين نظري ندارم و ترسي هم از مصدوميت در منچستر ندارم.

اين مهاجم با سابقه ادامه داد: در منچستريونايتد ابتدا در تست پزشكي شركت كردم و بعد قرارداد بستم. وقتي در آزمايشات پزشكي موفق عمل مي كنم، اين امر به معناي نداشتن مشكل پزشكي است.

وي افزود: هيچكس آينده را نمي تواند پيش بيني كند. پس مشخص نيست چه بازيكناني مصدوم خواهند شد.

اوون 29 ساله اوون كه در سنين كم با تيم ليورپول مطرح شد، مدت يك فصل در تيم رئال مادريد بازي كرد تا اينكه در سال 2005 به نيوكاسل ملحق شد.

باشگاه منچستر به علت مصدوميت پذيري بازيكن برتر اروپا در سال 2001 ، با وي به صورت مشروط و به ازاي هر بازي كه انجام دهد،‌ قرارداد بست. به اين خاطر رقم دستمزد اين بازيكن فاش نشد.

او در زمان عقد قرارداد با منچستر،‌ مورد توجه تيم هاي اورتون، آستون ويلا، تاتنهام، ويگان از ليگ برتر، المپيك مارسي فرانسه و المپيايكوس يونان بود.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
مايکل اوون به منچستر یونایتد پیوست
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: باشگاه منچستريونايتد روز جمعه اعلام کرد که مايکل اوون در ازاي يک قرارداد دوساله به قهرمان ليگ برتر فوتبال انگليس پيوسته است .

به گزارش یوفا: اوون 29 ساله مهاجم مستعد آسيب ديدگي تيم ملي انگليس که پس از انقضاي قراردادش با نيوکاسل در اواخر ماه گذشته يک بازيکن آزاد بود روز جمعه در يک بيمارستان منچستر تحت آزمايش پزشکي قرار گرفت و پس از آن براي تکميل قرارداد تکان دهنده اش با اين باشگاه به زمين تمرين کارينگتون بازگشت .

اين اقدام پس از آن صورت گرفت که ظاهرا تنها باشگاههايي که براي به خدمت گرفتن اوون مهاجم سابق ليورپول و رئال مادريد ابراز تمايل کرده بودند استوک سيتي و هال بودند که هردو از باشگاههاي ليگ برتر هستند و رفتن به اين دو تيم خود يک دستاورد براي اوون محسوب مي شد.

اوون روز پنجشنبه از ناحيه زانوي آسيب ديده پاي خود تحت آزمايش پزشکي قرار گرفت ولي سر آلکس فرگوسن سرمربي منچستر که شاهد ترک اين باشگاه از سوي کريستيانو رونالدو و کارلوس ته وز بود بر امضاي قرارداد با وي تاکيد داشت .

وي گفت که امضاي قرارداد با اوون به نظر وي يک قمار محسوب نمي شود .

وي افزود: مايکل مهاجمي در کلاس جهاني و داراي سابقه گلزني در بالاترين سطح بوده و هيچ بحثي در اين مورد نيست .

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
پيتركراوچ: از ‌ميلان پيشنهاد دارم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: مهاجم تيم ملي فوتبال انگليس گفت: از باشگاه ميلان ايتاليا پيشنهاد بازي دريافت كردم.

به گزارش یوفا پيتركراوچ اظهار داشت: در تابستان سال جاري بر شمار پيشنهاداتي كه بطور پيوسته به دستم مي رسد،‌ مرتب افزوده شده است. الان مي توانم ادعا كنم با پيشنهادي خوب از سوي باشگاه ايتاليايي ميلان مواجه هستم.

اين گلزن بلندقامت و ملي پوش عنوان كرد: قبلا چند پيشنهاد ديگر هم داشتم كه شايد از بين همه، پيشنهاد آرسنال جالب توجه بود. با وجودي كه همچنان پيشنهاد مي گيرم اما من بر سر اينكه پورتسموث را ترك كنم يا خير، هنوز هيچ تصميمي نگرفته ام.

وي از دو سال قبل در اين تيم انگليسي عضو است.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- Johan Cruyff
- Spain & Brazil
گروه:
- کاربران عضو
فرگوسن: مهاجمي امتحان‌ پس‌داده را جذب كرديم
انگلستان - لیگ برتر
یوفا: سرمربي تيم فوتبال منچستريونايتد انگليس گفت: مايكل اوون مهاجمي با كلاس جهاني و امتحان پس‌داده است.

به گزارش یوفا: سرآلكس فرگوسن عنوان كرد: همه دنيا مايكل اوون را مي شناسند. او از قابليت بسيار زيادي برخوردار است و ما بسيار خوشحاليم كه او را جذب كرديم. او در عرصه گلزني ‌امتحان خود را به خوبي پس داده است. وقتي بحث جذب اوون برايمان مطرح شد، ترديدي در مورد او نكرديم؛ زيرا كاملا به خصوصيات بارز اين بازيكن واقف بوديم.

اين مربي ادامه داد: اميدوارم با استخدام اوون، جانشين شايسته اي براي كارلوس ته‌وز برگزيده باشيم كه در ابتداي تابستان جمع ما را ترك كرد.

اوون 29 ساله اوون كه در سنين كم با تيم ليورپول مطرح شد، مدت يك فصل در تيم رئال مادريد بازي كرد تا اينكه در سال 2005 به نيوكاسل ملحق شد.

باشگاه منچستر به علت مصدوميت بازيكن برتر اروپا در سال 2001‌، با وي به صورت مشروط و به ازاي هر بازي كه انجام دهد،‌ قرارداد بست. به اين خاطر رقم دستمزد اين بازيكن فاش نشد.

او در زمان عقد قرارداد با منچستر،‌ مورد توجه تيم هاي اورتون، آستون ويلا، تاتنهام، ويگان از ليگ برتر، المپيك مارسي فرانسه و المپيايكوس يونان بود.

۱۴ تیر ۱۳۸۸
نام کاربری: Inner_Fighter
نام تیم: منچستر یونایتد
پیام: ۴,۳۸۱
عضویت از: ۲۹ تیر ۱۳۸۶
طرفدار:
- مسی، ژاوی، پویول
- رونالدینیو
- هلند، اسپانیا
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- مدیران گالری
افتخارات
آنجلوتي: تشنه كسب افتخار هستم

[img] [/img]

خبرگزاري فارس: سرمربي ايتاليايي تيم فوتبال چلسي انگليس گفت: تشنه كسب افتخار با تيمم هستم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از توتواسپرت، كارلو آنجلوتي اظهار داشت: با انگيزه بسيار زياد راهي چلسي شدم و براي رسيدن به افتخارات و عناوين پرتعداد همراه با اين تيم برنامه هاي بسياري دارم.
اين مربي افزود: من بسيار با انگيزه هستم. مي توانم اينگونه عنوان كنم كه تشنه كسب افتخارات با تيم تازه ام هستم. اكنون در كنار آماده سازي جسماني،‌ روحي و تاكتيكي تيمم براي فصل آتي، تلاش بسياري مي كنم كه به تك تك نفرات تيم انگيزه كار بيشتر دهم تا آنان نيز ميل و اشتياق كسب افتخار را داشته باشند.
آنجلوتي در ابتداي فصل نقل و انتقالات در شرايطي كه از ابتداي دهه جاري مربي ميلان بود و هنوز يك سال ديگر از مدت قراردادش باقي بود، به همكاري با ميلاني ها پايان داد و با چلسي قرارداد بست تا جانشين گاس هيدينك هلندي شود.

.The main obstacles are within you
.The key is within you

MCKS
۲۰ تیر ۱۳۸۸

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۰۴۵ بازدید
۱۳ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۳۴ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۳۵ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۸,۳۱۹ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۲۳ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۰۵۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۱۸۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۳۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۰۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۰ کاربر آنلاین است. (۸۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۱
مهمان: ۱۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!