به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ز گهواره تا گور...
نام کاربری: *Blue.Sky*
پیام: ۷۲
عضویت از: ۲۳ آبان ۱۳۹۰
از: spain
طرفدار:
- XAvi,cesc
- XAVI
- esteghlal
- barcaaaaaaaaaaa
- majidi
- pep
- مظلومی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

مهتاب جونـــــــــــــ
سوتی دادی
منظور دوست خوبمون اینه ک امتحانا داره شروع میشه؟؟؟

ای وای مثه اینکه سوتی دادم
بله منظورمون همینی ک مریم خانوم گفتن بود

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
مهمان_مهمان
نقل قول
Waiting نوشته:

استعدادش تو حلقم
بچه های تجربی دقت کنن

این که تقسیم دوتاییه توی باکتریا
مثلا آمیب این جوری تولید مثل میکنه

اگه راس میگه بیاد دوتا مسئله ی ژنتیک حل کنه
منم بلدم از این توضیحا

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
تو اینترنت یه عکسی و دیدم یاد خودمون و بروبچ افتادم
گفتم واسه شماها بذارم...
فک کنم اغلب ماها تو سن اینجوری باشیم
البته بستگی به خودمون وشرایطمون داره
و اینکه شر و پایه باشی یانه...

و این است مدرسه ما...

موقع امتحان ریاضی

کاش یه روز اینجوری بشیم

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شکیبا نوشته:

تا امروز اصلا شک نداشتم که می خوام برم رشته ریاضی، ولی دبیر ریاضیمون یه چیزایی می گفت که کلا ریاضی رو از چشمم انداخت، صبح تا حالا هر طور فکر می کنم دلم صاف نمیشه
از زیست به شدت نفرت دارم، خیلی خیلی بدم میاد از زیست، خیلی.
انسانی رو دوست دارم ولی با تاریخ و عربیش مشکل دارم، فیزیک درست درمون هم نداره، هم اینکه باید مدرسه م رو عوض کنم و بد لطمه می خورم. تو وکالت و حقوق هم زن جایی نداره. ادبیات بخونم نهایت میشم یه دبیر.
ریاضی از همه نظر برام بهتره. ریاضی رو خیلی دوست دارم، همینطور فیزیک رو. چشم انداز شغلیش هم برای من عالیه، حتی قبل از اینکه دیپلم بگیرم می تونم پیش بابام کار کنم. ولی دبیر ریاضی چنان زد تو ذوقم اول صبحی که هنوز ذهنم درگیره.
واقعا نمی دونم چه کار کنم.

دقیقا مشکل قضیه ات شده مثل من

منم اول ریاضی رو دوست داشتم اما یکی از فامیلا که دکتر تشریف دارن ولی اون موقع سالهای آخر دانشگاهش بود اومده بود خونمون و اینقدر در گوش من از دکتری و تجربی خوب گفت و از مهندسی و ریاضی بد گفت که کلا نظرمو عوض کرد. بابامم تو سرکارش چند تا مهندس رو دیدم که خیلی بیشتر بدم اومد
اما
حالا اگه بهم بگن یه آرزو کن میگم کاش بجای رشته تجربی الان ریاضی بودم.

درضمن رشته تجربی واسه دکتر و کلا زیرگروه یکش باید عمرت رو به فنا بدی و شب و روز درس بخونی تا رتبه خیلی خوب بگیری اما ریاضی زیاد اینجوری نیست.
زیر گروه های بعدیش هم به جز داروسازی بدرد نخورن.

الان من به دلیلی نمیتونم رشته پزشکی و کل زیر گروه های پزشکی مثل فیزیوتراپی و رادیوگرافی و علوم آزمایشگاهی و... رو انتخاب کنم حالا اگه ریاضی بودم و از این قضیه ها نبود.

یه نگاهی به دفترچه کنکور بنداز و رشته های دانشگاهی که این دوتا رشته دارن رونیگا کن بعد ببین کدوم بهتره.
البته فکرکنم تا زمان شما کنکور برداشته میشه اما برای اینکه ببینی چه رشته هایی جزء تجربی و ریاضیه نیگاکنی خوبه

درضمن تو به درسای ریاضی و شغل هایی که داره بیشتر علاقه داری دیگه نرو تجربی به خاطر یه معلم احمق

❤ تا ابد بارسا ❤
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مــــــــــریــــــــــــم نوشته:

ببین دختر خوب به دیگران چیکار داری؟؟
اگه بخوای بخاطر دیگران هی تغییر مسیر بدی ک به جایی نمیرسی
به نظر من برای تعیین رشته اولین چیزی ک بهش توجه کنی علاقه اس بعد استعداد
تو ک علاقه داری دیگه به دیگران چیکار داری
این اتفاقا واسه منم زیاد افتاده
خیلی ها سعی کردن ک من و از تجربی زده کنن
ولی اینقد بهش علاقه دارم
ک حاضر نیسم عوضش کنم
حالا مگه معلمتون چی گفته؟؟؟

نمی دونم شاید چون معلمه رو دوست دارم حرفشو قبول دارم یا چیز دیگه، ولی میگفت همه بچه هایی که کمتر درسخون هستن میرن ریاضی. این وسط اگه کسی استعداد یا انگیزه داشته باشه چون رقابت نیست تحلیل میره. ولی کسایی که میرن تجربی حتی اگه خیلی اهل درس نباشن به خاطر محیط میان رو دور.
بعد خودم یه آمار سرانگشتی گرفتم دیدم تقریبا راست میگه، از کلاس خودمون هر کی حس و حال درس خوندن نداره، به صرف اینکه ریاضی خوندنی نیست داره میره ریاضی.
مشکل من امسال دقیقا همین بوده، بچه ها فوق العاده بی انگیزه ان. تا یه امتحان میذارن، بدون هیچ دلیلی بچه ها میرن دفتر که لغوش کنن. اگه یه روز یه معلمی بخواد بپرسه، می بینی نصف بچه ها تو نمازخونه ان. سر کلاس هیچ کس به درس اهمیت نمیده، هیچ کس یه خلاقیتی از خودش نشون نمیده، هیچ کس برای یه کاری داوطلب نمیشه، هیچی! از اونجا که می بینم معدود بچه هایی که سر سوزنی درس اهمیت داره براشون دارن میرن تجربی و هر کسی تنها دغدغه ش اینه که معاون گوشیش رو گرفته داره میاد ریاضی، می ترسم سال دیگه همین بدبختی رو داشته باشم.

نقل قول
محمد نوشته:

دقیقا مشکل قضیه ات شده مثل من

منم اول ریاضی رو دوست داشتم اما یکی از فامیلا که دکتر تشریف دارن ولی اون موقع سالهای آخر دانشگاهش بود اومده بود خونمون و اینقدر در گوش من از دکتری و تجربی خوب گفت و از مهندسی و ریاضی بد گفت که کلا نظرمو عوض کرد. بابامم تو سرکارش چند تا مهندس رو دیدم که خیلی بیشتر بدم اومد
اما
حالا اگه بهم بگن یه آرزو کن میگم کاش بجای رشته تجربی الان ریاضی بودم.

درضمن رشته تجربی واسه دکتر و کلا زیرگروه یکش باید عمرت رو به فنا بدی و شب و روز درس بخونی تا رتبه خیلی خوب بگیری اما ریاضی زیاد اینجوری نیست.
زیر گروه های بعدیش هم به جز داروسازی بدرد نخورن.

الان من به دلیلی نمیتونم رشته پزشکی و کل زیر گروه های پزشکی مثل فیزیوتراپی و رادیوگرافی و علوم آزمایشگاهی و... رو انتخاب کنم حالا اگه ریاضی بودم و از این قضیه ها نبود.

یه نگاهی به دفترچه کنکور بنداز و رشته های دانشگاهی که این دوتا رشته دارن رونیگا کن بعد ببین کدوم بهتره.
البته فکرکنم تا زمان شما کنکور برداشته میشه اما برای اینکه ببینی چه رشته هایی جزء تجربی و ریاضیه نیگاکنی خوبه

درضمن تو به درسای ریاضی و شغل هایی که داره بیشتر علاقه داری دیگه نرو تجربی به خاطر یه معلم احمق

من که در هر صورت میرم رشته ریاضی، اصلا زیست امسالو به امید سال دیگه تحمل کردم. ولی دوست دارم با یه پیش زمینه خوب برم، با رغبت برم.
کنکور سال 96 بر می دارن، به ما میرسه.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
شکیبا؛ از طرف من به دبیرتون بگو، چرت محض گفتی.

خدایی حرفش رو قبول ندارم. کی گفته رشته ریاضی خوندن نداره. سال دوم که اکثر درسا مشترکه، بچه های ریاضی یه هندسه هم مازاد دارن.
سال سوم هم که یکم تخصصی تر میشه.
پیش هم که دیگه قبل کنکور باید رگتو بزنی.
خوندن معنی نداره، یه هندسه تحلیلی و یک گسسته رشته ریاضی، سه برابر یه زیست وقت می گیره!

درکل ببین برا چه رشته ای ساخته شدی وگرنه اگه بدون استعداد بری یه رشته رو بخونی، قطعا به مشکل بر میخوری. نمی گم علاقه مهم نیست اما گاها دیده میشه، علاقه به مرور زمان به وجود میاد!

تو با توجه به توانایی و موقعیت خودت تصمیم بگیر، اون دبیرتونم .

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Samira نوشته:

شکیبا؛ از طرف من به دبیرتون بگو، چرت محض گفتی.

خدایی حرفش رو قبول ندارم. کی گفته رشته ریاضی خوندن نداره. سال دوم که اکثر درسا مشترکه، بچه های ریاضی یه هندسه هم مازاد دارن.
سال سوم هم که یکم تخصصی تر میشه.
پیش هم که دیگه قبل کنکور باید رگتو بزنی.
خوندن معنی نداره، یه هندسه تحلیلی و یک گسسته رشته ریاضی، سه برابر یه زیست وقت می گیره!

درکل ببین برا چه رشته ای ساخته شدی وگرنه اگه بدون استعداد بری یه رشته رو بخونی، قطعا به مشکل بر میخوری. نمی گم علاقه مهم نیست اما گاها دیده میشه، علاقه به مرور زمان به وجود میاد!

تو با توجه به توانایی و موقعیت خودت تصمیم بگیر، اون دبیرتونم .

نه دیگه نگرفتی چی شد
منظور من این بود که اکثر بچه ها تصورشون اینه که ریاضی خوندن نداره، واسه همین اکثر بچه هایی که حال درس خوندن ندارن دارن هجوم میارن ریاضی، که البته برای کنکور نکته خوبی محسوب میشه.

دوم هندسه مشترکه، بچه های ریاضی آمار مازاد دارن اگه اشتباه نکنم.

۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
شکیبا نوشته:

نه دیگه نگرفتی چی شد
منظور من این بود که اکثر بچه ها تصورشون اینه که ریاضی خوندن نداره، واسه همین اکثر بچه هایی که حال درس خوندن ندارن دارن هجوم میارن ریاضی، که البته برای کنکور نکته خوبی محسوب میشه.

دوم هندسه مشترکه، بچه های ریاضی آمار مازاد دارن اگه اشتباه نکنم.

بچه ها زود گول می خورن.
وقتی وارد یه رشته بشی، بچه ها به دو دسته تقسیم می شن:
1. اونایی که کلا نمیخونن
2. اونایی که میخونن
هر دو گروه بینشون افرادی که اشتباه کردن وجود داره؛ یه عده شون زود متوجه میشن و رشتشون رو عوض میکنن، یه عده دیگه هم خودشون رو با شرایط تطبیق میدن و درسشون رو مثل انسان می خونن.
از الان نمیخواد به فکر بچه هایی که میان اون رشته و... این جرفا باشی، تو به کار خودت برس.
پ.ن: وقتی بری ریاضی، اگر درسخون هم نباشی، برای باقی موندن مجبوری بخونی!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Prince_Of_Catalan
پیام: ۵,۰۲۴
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۹
از: رفسنجان & تهران
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسا خصوصا مسی و الکسیس
- کرایف & رویکارد & رونالدینهو
- پرسپولیس
- اسپانیا & آرژانتین
- کریم باقری & علی کریمی
- گواردیولا
- افشین امپراطور
گروه:
- كاربران بلاک شده
ببخشید من وسط بحثتون پارازیت میندازم ولی گفتم شاید بتونم کمکتون کنم!!!

این تفکر که هرکی نمیخونه میره ریاضی اشتباهه!!!

رشته ریاضی سال اولش شاید راحت تر از تجربی باشه ولی بعدش اینجوری نیست.....زیست سال دوم خداییش تا اونجایی که من شنیدم خیلی سخته ولی رشته ریاضی سال اولش درسایی مثل هندسشون خیلی سخت نیست و آمار هم یه کوچولو سخته که اونم یه کم وقت بزاری میفهمیش(اینو هم بگم که آمار رو تجربی ها سال سوم میخونن)

سال سوم دبیرستان رشته ریاضی کم کم سختی هاش شروع میشه با درسای حسابان و جبر و... ولی اگه واقعا کسی بخونه درست میفهمه ولی واقعا خوندنین و کسی که درس خون نباشه نمیتونه بفهمه!!!

پیش ریاضی هم که درس های هندسه تحلیلی و گسسته که واقعا دیوانه کننده هستن!!! حساب دیفرانسیل هم از یه جاهاییش واقعا سخت میشه!!!

اینا رو گفتم که بگم اینجوری نیست که کسی درس نخونه میتونه تو رشته ریاضی پیشرفت کنه!!! ولی یه چیزی هست اینکه رشته ریاضی تنوع شغلیش خیلی بیشتر از تجربی هست و با یه رتبه معمولی میتونه یه رشته خوب قبول بشی ولی جاشو اگه بخوای خیلی خوب باشه باید رتبت خیلی خوب باشه
البته مثلا دوستای من با 1000 تا 2000 عمران شیراز - حسابداری دانشگاه تهران - نساجی امیرکبیر - عمران خواجه نصیر و چند جای دیگه قبول شدن ولی تجربی اگه بخوای یه جای خوب قبول بشی باید یک رتبه سه رقمی خوب بیاری
تجربی خوبی های خودشو داره و ریاضی هم خوبی های خودش و هرکدومشون هم سختی های خودشون رو دارن و نمیشه گفت این یکی راحت تر یا اون!!!

شما بخوای موفق بشی باید بخونی حالا هر رشته ای که میخوای بری!!! تو انتخاب رشته هم اول علاقه خودتو نگاه کن چونکه وقتی علاقه داشته باشی وارد اون رشته که بشی با علاقه میخونی و هیچ وقت روی اجبار یک درسی رو نمیخونی و علاقه هم از جایی بوجود میاد که اون رشته و درساشو میفهمی و این یعنی اینکه استعدادت هم تو اون رشته خوبه و بعدش هم آینده شغلیشو نگاه کن!!!

این فکرا رو هم نکنید که ریاضی ها درس خون نیستن چونکه بعدش اگه رشته ریاضی برین این تفکر اثر منفی میزاره روتون و باعث میشه نتونین خیلی موفق باشین!!!

امیدوارم بک انتخاب درست رو داشته باشین و تو زندگیتون هم موفق بشید

چه روزهایی داشتیم

خداحافظ
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
حالا شما بیا رشته ریاضی، موقع کنکور می فهمید درسخونا کجا هستن.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۷۸۱ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۶۶ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۸۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۷۳۲ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۲۷ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۹۶۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۰۸۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۰ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۳۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۶ کاربر آنلاین است. (۱۸۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!