به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

اینکه تیتو چقدر جوونگراس، فکر کنم تو بازی با بنفیکا مشخص شد. مطمئنا اگه پپ بود نهایت. ۲ تا بازیکن جوون رو بازی می داد، اونم تعویضی، همون طور که جلوی تیم دسته ۲ تو جام حذفی تو نیوکمپ تیم کامل رو می فرستاد تو زمین. اتفاقا پپ مربی نتیجه بود ولی خب گاهی با اشتباهاتش اونم از دست می داد. فکر کنم بهتر باشه سیاهه بازیکنای جوونی که تو دوران پپ تباه شدن رو مجددا رو نکنم.

تیتو تا حالا بی نقص کار کرده. نمی دونم چرا کسی نمی خواد به یاد بیاره که تیتو تو اولین تجربه سرمربیگریش بهترین شروع تاریخ لالیگا رو رقم زده! انگار بعضیا دوست ندارن تیتو بزرگتر از پپ بشه.

این موضوع رو اصلا قبول ندارم.شاید تنها کسی که گفت جانشین پپ تیتو باشه من بودم تو این سایت.تیتو رو به طرز فجیعی قبول دارم.ولی این که شما بیای یه بازی رو مثال بزنی از اون چهار سال و یه بازی هم امسال کار درستی نیست مطمئنا.
اگه تو بازی بنفیکا چند تا بازیکن تیم ب بودن تو بازی پارسال با باته بوریسوف که البته چهار تا زدیم،پیکه کاپیتانمون بود.
تماما یه تیم جوونو داشتیم.نه این که ویا بازی کنه یا مسی.
اون بازی کذایی با بتیس هم که هنوز که هنوزه میگی بازی ای بود که بعدش هیچ بازی ای نداشتیم و واسه رو فرم موندن تیم اصلی بازی کرد.
من نمیفهمم تا کی سنگ کسی رو به سینه بزنیم که دو ساله سوهان روح تیم هاییه که توش بازی میکنه.وقتی یه بازیکنی تو تیمایی مثل میلان و رم نمیتونه بازی کنه تو تیم ب بارسلون هم نمیتونه بازی کنه مطمئنا.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: Iman-Emperatour
پیام: ۲,۴۱۸
عضویت از: ۲۲ آذر ۱۳۸۸
از: مشهد سیتی
طرفدار:
- لیو مسی
- یوهان کرایف
- بارسا
- اسپانیا
- لیو مسی
- تیتو وویلانوا
- تیتو وویلانوا
گروه:
- کاربران عضو

کفش مسی

به گزارش خبرآنلاین؛روزنامه مارکا با قرار دادن عکسی در صفحه اصلی خودش به رکورد شکنی لیونل مسی و جا گذاشتن گرد مولر اشاره کرده است.آنها این عکس را دو تکه کرده اند که نیمی از آن استوک لیونل مسی است و نیمی دیگر به گرد مولر اختصاص دارد.مارکا برای این عکس هم تیتر"ساختن تاریخ"را انتخاب کرده است.
گرد مولر در سال 1972 موفق شده بود 85 بار دروازه حریفان را باز کند.

MES QUE UN CLUB
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: Leo.Messi
نام تیم: میلان
پیام: ۶,۱۵۳
عضویت از: ۶ شهریور ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- لیونل مسی
- یوهان کرایف
- استقلال
- آرژانتین - برزیل - اسپانیا
- رضا قوچان نژاد - اشکان دژاگه
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مترجمین اخبار
افتخارات
برد مهمی بود، تبریک
این مسی فوق العادست، روز به روز داره تو تاریخ فوتبال جاودانه تر میشه و عالی بازی میکنه
لئو تونست یه رکورد فوق العاده از خودش به ثبت برسونه.

دیشب تا قبل از اینکه گل بخوریم خیلی خوب بودیم، به شخصه وقتی 2-0 جلو افتادیم فکر کردم یه بازی راحت رو پیش رو داریم و پر گل می بریم، ولی اینطور نشد، به هر حال خوشحالم از اینکه بردیم

فقط من خیلی نگران ویا هستم، با این روند پیش بره، احتمال زیاد از تیم بره، دیشب پدرو و الکسیس فوق العاده ضعیف بودند، از اول فصل هم هیچکدومشون رو فرم نبودن، ولی ویا با تعداد بازی کمی که داشته عملکرد قابل قبولی از خودش ارائه داده و خوب گل زده.
امیدوارم تیتو به ویا بیشتر بازی بده.

عملکرد تیتو تا اینجای فصل تحسین برانگیز بوده، جدا از برد و باخت که داریم خیلی عالی نتیجه می گیریم، تیم داره نسبت به اول فصل بهتر بازی میکنه و پیشرفت خوبی داشته.

در کل برد خوبی بود، بازم تبریک

۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

این موضوع رو اصلا قبول ندارم.شاید تنها کسی که گفت جانشین پپ تیتو باشه من بودم تو این سایت.تیتو رو به طرز فجیعی قبول دارم.ولی این که شما بیای یه بازی رو مثال بزنی از اون چهار سال و یه بازی هم امسال کار درستی نیست مطمئنا.
اگه تو بازی بنفیکا چند تا بازیکن تیم ب بودن تو بازی پارسال با باته بوریسوف که البته چهار تا زدیم،پیکه کاپیتانمون بود.
اون بازی کذایی با بتیس هم که هنوز که هنوزه میگی بازی ای بود که بعدش هیچ بازی ای نداشتیم و واسه رو فرم موندن تیم اصلی بازی کرد.
من نمیفهمم تا کی سنگ کسی رو به سینه بزنیم که دو ساله سوهان روح تیم هاییه که توش بازی میکنه.وقتی یه بازیکنی تو تیمایی مثل میلان و رم نمیتونه بازی کنه تو تیم ب بارسلون هم نمیتونه بازی کنه مطمئنا.

من نمیخوام از بویان دفاع کنم ولی انصافا با 35 میلیونی که برای ااکسیس دادیم چه بازده مثبتی برای بارسا داشته تا اینجای کار؟

متاسفانه بعضی از سیاست های باشگاه خیلی عجیبه میریم یایا توره به اون خوبی رو دو دستی تقدیم می کنیم به سیتی بعد از 2 فصل یه بازیکن با کارایی توره رو که کیفیت خیلی پایین تری هم داره براش 15 میلیون پوند می پردازیم

بعضی از بازیکن هایی که خریدیم ارزششون نصف قیمت خریداری شدشون هم نبوده و بالعکس بعضی از بازیکن هایی که فروختیم ارزششون 2 برابر قیمت واقعی بوده

۲۱ آذر ۱۳۹۱
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
DaVid VilLa نوشته:

نقل قول
سوگوار مولا نوشته:

اینکه تیتو چقدر جوونگراس، فکر کنم تو بازی با بنفیکا مشخص شد. مطمئنا اگه پپ بود نهایت. ۲ تا بازیکن جوون رو بازی می داد، اونم تعویضی، همون طور که جلوی تیم دسته ۲ تو جام حذفی تو نیوکمپ تیم کامل رو می فرستاد تو زمین. اتفاقا پپ مربی نتیجه بود ولی خب گاهی با اشتباهاتش اونم از دست می داد. فکر کنم بهتر باشه سیاهه بازیکنای جوونی که تو دوران پپ تباه شدن رو مجددا رو نکنم.

تیتو تا حالا بی نقص کار کرده. نمی دونم چرا کسی نمی خواد به یاد بیاره که تیتو تو اولین تجربه سرمربیگریش بهترین شروع تاریخ لالیگا رو رقم زده! انگار بعضیا دوست ندارن تیتو بزرگتر از پپ بشه.

سوهان روح نظر توه. نمی دونم اصلا چند تا بازیاشو دیدی، و گرنه صد بار بهتر از بازیکنی مثل پدرو بوده که تعبیر واقعی "سوهان روح" ه. مشکل من با پپ هم فقط بویان نیست، بویان یکی از چندین استعدادیه که پپ تباه کرد.

بعدم مطمئن باش اگر پپ نبود، الان بازیکنی مثل پدرو رو نیمکت ختافه نشسته بود. فوتبال ورزش بی رحمیه، حتما بهتر می دونی. سلائق شخصی یه نفر می تونه سرنوشت دیگرانی رو تغییر بده.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
خدا کنه که دیگه از این نمایشای عالی تو 30 دقیقه اول بازی نداشته باشیم!!
چون تو هر بازی اینجوری بودیم با جون کندن و تحمل استرس زیادی بازی رو بردیم.

1-بازی با دپور که 30 دقیقه اول عالی بودیم و 3-0 بردیم ولی آخرش...!
2-اینم بازی با بتیس که نیم ساعت اول چه بازیی بود و 2-0 جلو بودیم ولی آخرش...!

..........................
پارسال رئالیا دائم از گلزنی مثلث بنزما+رونالدو+ایگواین میگفتن و گلاشون رو میشمردن که در نهایت از 100 رد شد.
ولی امسال تا اینجا
مسی(23گل)=بنزما(4 گل)+رونالد(13 گل)+ایگواین(6گل)

۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: ARROW
پیام: ۴,۰۹۶
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۱
از: بندر عباس
طرفدار:
- مسی ، ژاوی و اینی
- ریوالدو-کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-در صورت امکان کاتالونیا
- -
- رایکارد-پپ
- -
گروه:
- کاربران عضو
باید یک فکری به حال مهاجمان کناری بشه اخه دیشب فقط مسی بود که میشد ازش به عنوان مهاجم نام برد ولی پدرو و الکسیس دو بازی کن خیلی بد بودن و نمیدونم این تیتو چرا ویا رو نیاورد ؟
زمانی که الکسیس مصدوم نشده بود بد ترین بازی رو انجام میداد و ولی ویا رو بازی نمیدادن و زمانی که الکسیس مصدوم شد همه فکر کردن که ویا دیگه فیکسه که اینجور نشد و فقط تونست چیزی حدود 200 دقیقه بازی کنه در مجموع و حالا که باز الکسیس برگشته فکر کنم ویا کلا نیمکت نشین شه

MES QUE UN CLUB
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: neda1010
پیام: ۵۶۸
عضویت از: ۴ شهریور ۱۳۹۱
از: ایران
طرفدار:
- مسی و سسک
- کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
نمیدونم شما از کجا این نظرا رو میدیم؟
من هرچی فکر میکنم نمیتونم
احساس میکنم نسبت به شما اصلا لیاقت ندارم بیام اینجا پست بدم
فقط میام میخونمشون همین

بعد از حمله ی اعراب به ایران، عربی از مرد پارسی پرسید: چرا زنان شما حجاب ندارند؟! مرد پارسی گفت: حجاب زنان ما پلک چشمان مردان ماست...
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
شاید تنها کسی که گفت جانشین پپ تیتو باشه من بودم تو این سایت

کیاجان ضمن احترام به شما باید بگم خیلیا تو همین سایت این نظر رو داشتن مثل خود من. شاید تو همین سایت از 10 نفر شنیدم که نظرشون همین بود.
نقل قول
.ولی این که شما بیای یه بازی رو مثال بزنی از اون چهار سال و یه بازی هم امسال کار درستی نیست مطمئنا.

کاملا موافقم.
راجع به جوونگرایی تیتو فعلا نمیشه هیچ نظری داد. بازی دادن به جوونا تو یه بازی تشریفاتی دلیل بر جوونگرایی نیست. (البته به نظر شخصی خودم تیتو از جوونا خوب استفاده می کنه)
ضمن اینکه جوونگرایی به خودی خود یه فضیلت نیست به نظرم.
نقل قول

به نظرم در مورد بویان همیشه یا افراط میشه یا تفریط.
بعضیا مثل آقای مدیر اونو خیلی دست بالا میگیرن و میگن حقش نبوده نیمکت نشین پدرو بشه. به نظر من پدرو تو یه رقابت تونست کاملا به حق جایگاه بویان رو ازش بگیره. اون موقع خودش رو به تیم تحمیل کرد ولی بویان کم آورد. (البته پدرو الان افت کرده ولی اون موقع خوب بود)
بعضیا هم بویان رو خیلی دست پایین میگیرن. مثلا میان میگن بویان در حد بارسا ب هم نیست.
آخه چطور میشه برای هر بازیکنی که از آکادمی میاد به به و چه چه می کنید ولی برای بویان هیچی؟ مثلا برای دلوفئو یا تیو سر و دست میشکنید ولی بویان بد بود؟ به نظر من بویان به سن اینا بود خیلی جلوتر از اینا بود. بویان جوونترین بازیکنی بود که تونست به رکورد 100 بازی برای بارسا برسه و گل زده هم کم نداشت. همین دلوفئو آمار بویان رو داشت چه تعریفها که ازش نمیشد.

نقل قول
احساس میکنم نسبت به شما اصلا لیاقت ندارم بیام اینجا پست بدم فقط میام میخونمشون همین

بعضی وقتا بحث زیادی جدی میشه ولی شما هم شرکت کنید.
نظر شخصیتون رو بگید.
به نظر من هرچی شرکت کننده بیشتر باشه بحث جذاب تره.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ آذر ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
رکورد مسی در جزئیات

_ با زدن دو گل در Benito Villamarín، مسی رکورد مولر(1972) رو در تعداد گل ها در یک سال تقویمی شکست.

_ در لیگ مسی 56 گل در 34 بازی زده، در حالی که مولر 42 گل در 34 بازی زده بود.

_ در اروپا، مسی 13 گل در 11 بازی، و مولر 10 گل در 4 بازی.

_ در کوپا، مسی 3 گل در 7 بازی، مولر 7 گل در 6 بازی.

_ سپتامبر مولد ترین ماه مسی بود(13)، در حالی که مارچ(13) پرگل ترین ماه مهاجم سابق بایرن مونیخ بود.

_ مسی 86 گل در 66 بازی برای بارسا و آرژانتین زده، مولر 85 گل در 60 بازی.

_ 76 گل از گل های مسی با پای چپش زده شده، 7 تا با پای راست و 3 تا با سر.

_ 74 گل از درون محوطه جریمه زده شده(14 تاش پنالتی بوده)، و 12 تاش از خارج از محوطه بود(7 تا از ظربات آزاد.)

_ Malaga و Bayer Leverkusen (شش تا) تیم هایی هستن که مسی بیشترین گل ها رو تا اینجای سال 2012 بهشون زده.

_ Iniesta (9), Cesc (6) and Alexis (6 بیشترین پاس های گل رو به مسی دادن.

_ 23 گل او در 15 بازی بهترین شروع او در لالیگا بوده و با رکوردی که رونالدو در سال 2011/12 داشت برابری کرد.

_ او در پنج بازی اخیر خودش در لالیگا دبل کرده.

_ یک شنبه مسی اولین گل لیگش رو در Benito Villamarín زد، هرچند او یکبار دیگه هم در چهارچوب بازی های کوپا در فصل 2010/11 اونجا گلزنی کرده بود.

_ او سه شوت در چهارچوب داشت و دو تا از اونا داخل دروازه رفت(او یکی دیگه هم به دروازه بان خورد هم به تیرک).

_ او همچنین از 54 پاس 44 تاش رو سالم به مقصد رسوند.
--------------------------------------------------------------
گرد مولر : مسی شگفت انگیز است و تنها نقص او این است که برای بایرن بازی نمی کند

اسطوره آلمانی گرد مولر لیونل مسی را بازیکنی شگفت انگیز خطاب کرد و او را سزاوار شکستن رکورد خود می داند.

مسی تنها 25 سال سن دارد و دیشب در مقابل بتیس توانست با گل خود به رکورد مولر برسد و به سرعت بعد از آن با پاس اینیستا رکورد مولر را شکست و آن را با 86 گل ارتقا داد.
مولر به مهاجم نیوکمپی ها این امر را خبر داد که در قرن یست و یکم مهاجمان راحت تر به این امر می رسند.
مولر این رکورد را در سال 1972 برای بایرن و تیم ملی آلمان غربی با 85 گل به دست اورده بود و 40 سال این رکورد را حفظ نموده بود.
" این رکورد را ن برای 40 سال حفظ کرده بودم و اکنون بهترین بازیکن دنیا آن را شکسته است و من از این بابت برای او خوشحالم.
او بازیکنی شگفت انگیز است
من میدانم که او میتواند یکی دو گل دیگر هم بزند و سپس آن را برای 40 سال دیگر نگه دارد
تنها نقص مسی این است که برای بایرن بازی نمیکند."
----------------------------------------------------
بجای مانده از دیدار بتیس - بارسا

بارسلونا در 15 هفته ی این فصل لالیگا با 15 ترکیب مختلف بازی را شروع کرده است

ژاوی دیروز با رکورد تاریخی 386 بازیِ ( در ترکیب آغازین ) میگوئلی در لالیگا به عنوان بازیکن بارسا برابری کرد

در 23 بازی رسمی با بارسلونا تا اینجای فصل ، مسی 30 گل به ثمر رسانده است

بیشترین بازی لالیگا در بارسلونای کنونی : ژاوی 386- پویول 363 - والدز 345 - اینیستا 195 - آلوز 128 - آبیدال 111

بیشترین بازی لالیگا در تاریخ بارسلونا : میگوئلی 386 - ژاوی 386 - پویول 363 - والدز 345 -رکساچ 302 - زوبیزارتا 301

بازیکنان بارسا با بیشترین پاس گل در باشگاه و تیم ملی در سال 2012 : سسک 24 - مسی 23 - اینیستا 21 - ژاوی 15

بهترین گلزنان بارسلونا در لالیگا تا اینجای فصل : مسی 23 - ویا 5 - سسک 5 - آدریانو 4 - ژاوی 3 - تیو 2 - آلبا 2

مسی 15 گل در 8 بازی خارج از خانه ی خود در لالیگای این فصل به ثمر رسانده است. بهترین رکورد شخصی او : 18 گل در بازی های خارج از خانه ی فصل 2009/2010

بارسلونا 112 گل در بازی های امسال ( میلادی ) لالیگا به ثمر رسانده است ، یکی کمتر از رکورد 113 گل در سال 2010

لیونل مسی در 7 بازی از 8 بازی خارج از خانه ی لالیگا تا اینجای فصل دبل کرده است

بهترین گلزنان خارج از خانه در تاریخ لالیگا : هوگو سانچز 99 - رائول 86 - مسی 86 - دی استفانو 82

بارسلونا برای اولین بار بعد از فصل1996/1997 موفق به پیروزی در هر دو بازی اش در شهر سویل ( برابر سویا و بتیس ) شد

با 14 برد و یک مساوی ، بارسلونا بهترین شروع تاریخ لالیگا بعد از 15 بازی را در اختیار دارد

بارسلونا 8 بازی خارج از خانه ی خود تا اینجای فصل را با پیروزی پشت سر گذاشته است.رکورد برد خارج از خانه ی پیاپی باشگاه : 10 برد در فصل 2010/2011

آمار کامل بازی بتیس - بارسلونا : موقعیت گل : 9-13 ، داخل چارچوب : 3-8 ، آفساید 3-5 ،کرنر 4-5 ، خطا 17-11 ، مالکیت توپ : 31-69

10 بازیکن تیم در این فصل مصدوم نشده اند: والدز - ژاوی - دوس سانتوس - پینتو - ماسکرانو - بوسکتس - پدرو - آلبا - مونتویا - سانگ

بیشترین گل زده در یک سال میلادی در لالیگا : مسی ( 2012 ) 55 ، رونالدو ( 2011 ) 43 ، مسی ( 2010 ) 42 ، رونالدو ( 2012 ) 39

اینیستا تا اینجای فصل 7 پاس گل در لالیگا داده است ، اندازه ی کل فصل گذشته در لالیگا

رسمی : پویول از ناحیه ی عضله ی ران احساس ناراحتی میکرد و برای احتیاط تعویض شد

روبن کاسترو ( بازیکن بتیس ) در 4 بازی برابر بارسلونا 5 گل به ثمر رسانده است

هر بازی در این فصل لالیگا که مسی گلزنی کرده است حداقل دو گل به ثمر رسانده است

۲۱ آذر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۰,۴۶۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۹۷ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۹۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۲۶۸ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۴۵۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۰۵۴ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۲۳۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۷۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۴۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۸۱ کاربر آنلاین است. (۱۳۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۸۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!