به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال!
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
رضا عنايتي بازيكن النصر به محض گرفتن رضايت نامه از اين تيم راهي ايران مي‌شود .

رضا عنايتي گفت : مسئولان النصر بين خودشان اختلاف دارند و بايد با آنها طي دو روز آينده مذاكراتي انجام شود تا تكليف من روشن شود.

وي درباره حضور در استقلال گفت : من نگفتم حتماً به استقلال مي‌آيم پيشنهاد زياد دارم و بايد درمورد آنها فكر كنم اما به‌خاطر علاقه‌اي كه به قلعه‌نويي و هواداران اين تيم دارم اولين گزينه‌ام استقلال است.

وي در ادامه درباره شرايطي كه النصر براي او به‌وجود آمد گفت : با سرپرست اين تيم بحث كردم و او هم اخبار را به اشتباه به سرمربي رساند و گفت من نمي‌خواهم در بازي حضور داشته باشم و به همين خاطر اعلام كرد من را نمي‌خواهد، اما اصل ماجرا درگيري من باسرپرست بوده نه كادر فني. به همين خاطر تحت هر شرايطي از اين تيم جدا مي‌شوم.

وي همچنين تصريح كرد :‌ طي دو روز آينده تلفني‌ام را روشن مي‌كنم و رضايتنامه‌ام را مي‌گيرم. اين كار البته كمي دشوار است، چرا كه معاونان و مربيان اين تيم قصد ندارند به من رضايتنامه بدهند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
عباسقرد در مورد اظهار نظر فيروز كريمي مبني بر بي ريخت بودن گل اول ابي پوشان به صبا اظهار داشت: وقتي از تلويزيون اين حرف را شنيدم؛ خنديدم. او بدون منظور اين حرف را زد. من گلايه اي از او ندارم. خوشحالم كه توانستم براي تيمم گل بزنم و يك پاس گل هم بدهم.
وي در مورد بازي ديروز عنوان كرد: بازي خوبي بود. براي من اين پيروزي شيرين بود چون هم فاصله مان با رقبا بيشتر شد و همين كه مقابل تيم سابق خود بازي كردم و توانستم گل بزنم.
وي در پاسخ به اين سئوال كه چرا هر چند بازي براي استقلال به ميدان مي رود تصريح كرد: اين موضوع به نظر كادر فني باز مي گردد. گاهي تاكتيك بازي ايجاب مي كند كه من نباشم.به اين دليل است كه در شماري از بازي ها نيستم.
عباسفرد در اين باره كه آيا از اين وضعيت ناراحت مي شود يا خير؛ اظهار داشت: وقتي بازيكن بازي نمي كند ناراحت مي شود اما براي من فرقي نمي كند. مهم اين است كه تيم مي برد. همين كه بقيه بازيكنان گل مي زنند من خوشحال مي شوم. از آن دست بازيكناني نيستم كه بگويم حتما خودم بازي كنم. فوتبال گروهي است و ورزش فردي نيست كه من به فكر خودم باشم.
اين مهاجم در مورد اينكه نبود بازيكنان اصلي چه تاثيري در بازي كردن او دارد عنوان كرد: اصلا ربطي به اين موضوع ندارد. همه چيز به تاكتيك تيم دارد. به همين دليل است كه استقلال بازيكن زياد دارد. تيم ما نمي تواند با يك تاكتيك بازي كند چون دستش براي همه تيم ها رو مي شود.
عباسفرد درباره اينكه اوايل فصل به نظر مي رسيد با مشكلاتي در استقلال روبرو شده گفت: سوتفاهم هايي به وجود آمده بود كه با صحبت با امير قلعه نويي اين موضوع رفع شد. ايشان متوجه شد كه من اهل اين حرف ها نيستم.
وي با اشاره به مسائل مالي اظهار داشت: مي دانم كه مسئولان باشگاه براي تيم زحمت مي كشند و بايد پذيرفت كه اداره باشگاهي مثل استقلال راحت نيست. من به دليل بدهكاري كه داشتم ماشينم را فروختم و در حال حاضر با آژانس به تمرين مي روم. البته براي موفقيت تيم حاضرم تا پايان ليگ با آژانس به تمرين بروم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
باشگاه استقلال آرای خود در مورد متخلفان برگزاری دیدار تیم فوتبال نوجوانان پسر این باشگاه با تیم فوتبال بزرگسالان بانوان را اعلام کرد که براساس آن 30 ماه محرومیت برای برخی متخلفان در نظر گرفته شده است.

پس از نشست امروز مسئولان و دست اندرکاران باشگاه استقلال با امیررضا واعظی آشتیانی مدیرعامل این باشگاه که به منظور بررسی دلایل و شناخت مقصران برگزاری دیدار تیم های فوتبال دختران و پسران این باشگاه برگزار شد، آرای زیر اتخاذ و اعلام شد:

1- محمد خرمگاه مدیر فنی آکادمی باشگاه استقلال محرومیت از کلیه فعالیت های ورزشی در این باشگاه از تاریخ 6 بهمن ماه به مدت یکسال و پرداخت مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی.

2- خانم سعیده پورنادر سرمربی تیم فوتبال بانوان محرومیت از کلیه فعالیت های ورزشی در باشگاه استقلال به مدت یکسال

3- مصطفی اردستانی سرمربی تیم فوتبال نوجوانان محرومیت از کلیه فعالیت های ورزشی در باشگاه استقلال به مدت 6 ماه و پرداخت مبلغ 20 میلیون ریال جریمه نقدی.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
زريبافان به فارس خبر داد:
واگذاري باشگاه استقلال به وزارت راه و ترابري منتفي شد
خبرگزاري فارس: رئيس مجمع باشگاه استقلال تهران گفت: وزارت راه و ترابري آمادگي در اختيار گرفتن استقلال را ندارد و اين موضوع منتفي است.

به گزارش خبرگزاري فارس، روز گذشته هيات مديره باشگاه استقلال با حضور مسعود زريبافان و امير قلعه نويي سرمربي تيم فوتبال اين باشگاه تشكيل جلسه داد.
زريبافان در مورد مسائل مختلف باشگاه و همچنين بحث خصوصي سازي در فوتبال با خبرگزاري فارس گفت و گويي انجام داد.

فارس: در نشست روز گذشته چه مباحثي مطرح شد؟
*متاسفانه به دليل مشغله كاري دير به اين جلسه رسيدم اما يكسري گزارش‌هاي كلي را دريافت كردم اما بيشتر مباحث جلسه در مورد امور عادي و جاري باشگاه بود.

فارس: نظر شما در مورد ديدار دو تيم نوجوانان پسر استقلال و تيم بانوان اين باشگاه چيست؟
* از اين اتفاق ناراحت شدم اما خوشبختانه واعظ آشتياني، مديرعامل باشگاه برخورد قاطعي با متخلفان داشت و مطمئنم ديگر چنين حوادثي در استقلال رخ نخواهد داد.

فارس: مشكلات مالي باشگاه به كجا رسيد؟
*اين مشكلات حل شدني است و با كمك سازمان تربيت بدني مشكل بزرگي در پيش نخواهيم داشت.

فارس: براي حضور قدرتمندانه در ليگ قهرمانان آسيا از كادر فني برنامه اي دريافت كرده ايد؟
*كادر فني ما به خوبي مشغول فعاليت است و هيچ مشكلي ندارد.

فارس: واگذاري باشگاه استقلال به وزارت راه و ترابري به كجا رسيد؟
*انتقال استقلال به اين وزارتخانه منتفي شده است. وزارت راه و ترابري آمادگي لازم براي در اختيار گرفتن استقلال را ندارد. وزارت صنايع نيز مي گويد به اندازه كافي تيم فوتبال دارد.

فارس: چرا شما معتقديد بخش خصوصي نمي تواند در پرسپوليس و استقلال موفق شود؟
*به دليل آنكه باشگاه هاي ورزشي؛ اقتصادي و سود آور نيستند. اين باشگاه‌ها كاملا هزينه‌اي هستند و هيچ محل درآمدي ندارند. بنابراين بخش خصوصي چگونه مي خواهد باشگاهي كه حدود 10 ميليارد تومان در سال هزينه دارد را اداره كند. آن هم در حالي كه هيچ درآمدي برايش نمي توان متصور بود. زماني يك بنگاه اقتصادي ممكن است 30 درصد ضرر داشته باشد و بخش خصوصي بگويد مي تواند اين بنگاه را به سود دهي برساند اما در ورزش اينگونه نيست.

فارس: يعني معقتديد سرمايه گذاري در ورزش صددرصد ضرر دارد؟
*خير. صد در صد هزينه دارد نه اينكه ضرر دارد. آنهايي كه مي خواهند باشگاه پرسپوليس و استقلال را به صورت خصوصي اداره كنند بهتر است ابتدا سراغ يك باشگاه كوچكتر بروند و خودشان باشگاهي را تاسيس كنند و آن را اداره كنند. چرا مي خواهند باشگاهي را كه ميراث دولتي است و كلي بدهي و پيچيدگي‌هاي تشيكلاتي دارد اداره كنند. ديديد كه اين مسئله در باشگاه استيل آذين اتفاق افتاد اما بخش خصوصي نتوانست در آن موفق شود و اين تيم را به مقام قهرماني برساند. بهتر است آنها پس از اين كه در باشگاهي كوچك موفق شدند به سراغ باشگاه هاي نظير استقلال بيايند.

فارس: اما حسين هدايتي مالك استيل آذين مدعي است كه مي تواند باشگاه پرسپوليس را با سود دهي به خوبي اداره كند؟
*اگر چنين امكاني وجود داشت ايشان ابتدا استيل آذين را به مقام قهرماني مي رساند و بعد صحبت از اداره باشگاه پرسپوليس مي كرد. ايشان مگر چقدر مي تواند براي باشگاه پرسپوليس هزينه كند؟ از كجا مي خواهد اين همه پول بياورد؟ هم اكنون سازمان تربيت بدني چقدر به اين باشگاه كمك مي كند و ايشان چقدر براي پرسپوليس هزينه كرده اند؟ پس بهتر است اداره باشگاهاي مانند استقلال و پرسپوليس در اختيار دولت باشد.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۸ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: SinaBarca
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۳۰ آبان ۱۳۸۷
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اختلاف 200 هزار دلاري مانع انتقال شكوري به الشارجه
خبرگزاري فارس: مدافع تيم فوتبال استقلال تهران به دليل اختلاف 200 هزار دلاري نتوانست لژيونر شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، هادي شكوري در آخرين جلسه اي كه روز گذشته با امير قلعه نويي داشت تصميم به ماندگاري در استقلال گرفت.
تيم الشارجه امارات براي جذب اين مدافع حاضر بود 400 هزار دلار به شكوري بپردازد و براي رضايتنامه او كه فقط چهار ماه ديگر تا پايان قراردادش با آبي پوشان باقي مانده 150 هزار دلار بپردازد اما امير قلعه نويي به دليل نياز به شكوري حاضر نشد وي را به اين تيم اماراتي بدهد.
قلعه نويي تنها در صورتي حاضر شده بود شكوري را از دست بدهد كه الشارجه 350 هزار دلار براي رضايتنامه پرداخت كند اما اماراتي ها حاضر به پرداخت اين مقدار پول نشدند. آنها فقط 150 هزار دلار بابت رضايتنامه كنار گذاشته بودند.

منبع

بهترین تیم دنیا فقط بارسا
۸ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم تيم ملي فوتبال ايران گفت: مي خواهم حضورم در تيم ملي تداوم داشته باشد.

سياوش اكبرپور پس از تمرين امروز تیم ملی فوتبال کشورمان در تایلند گفت: بسيار خوشحالم كه پس از يك مدت طولاني به تيم ملي بازگشتم و خوشبختانه جو بسيار خوب و صميمانه‌اي را در تيم ملي شاهد هستم.

وي افزود: دوست دارم تا بازيكن ثابت تيم ملي باشم و اميدوارم كه اگر در بازي مقابل تايلند فرصت حضور در ميدان را پيدا كردم شايستگي هاي خودم را نشان بدهم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: كار اصلي اين تيم از بازي بعدي برابر استقلال اهواز آغاز مي‌شود.

امير قلعه نويي افزود: استقلال تهران راه سختي را براي قهرماني در ادامه ليگ برتر پيش رو دارد.

وي با بيان اينكه حريفان با انگيزه مضاعفي برابر استقلال قرار خواهند گرفت ، اظهار داشت: نام استقلال و صدرنشيني اين تيم انگيزه بازيكنان حريف را افزايش مي‌دهد.

قلعه نويي در مورد ديدار دوستانه عصر امروز استقلال تهران برابر ذوب آهن نوين گفت: روحيه تيم زماني كه بازيكنان اصلي حضور ندارند، كاهش مي‌يابد، اما كادر فني استقلال قصد دارند با برگزاري اين بازي، بازيكنان را در شرايط مسابقه نگه دارند.

وي ادامه داد: اولويت اوليه كادر فني استقلال در اين ديدار ، ميدان دادن به بازيكنان نيمكت‌نشين و بازيكناني مانند مجتبي جباري بود كه در شرايط مسابقه قرار گيرند.

سرمربي استقلال خاطر نشان كرد: نتيجه بازي برابر ذوب آهن براي كادر فني مهم نبود بلكه نوع بازي بازيكنان از اهميت بسزايي برخوردار بود.

قلعه نويي درباره عملكرد بازيكنان ذوب آهن اظهار داشت: آنان عملكرد قابل قبولي را به نمايش گذاشتند به طوريكه در دقايقي از بازي استقلال را تحت فشار قرار دادند.

وي درباره بازگشت رضا عنايتي به باشگاه استقلال تهران افزود: اگر قرار باشد اين بازيكن در ايران بازي كند جايي بهتر از استقلال وجود ندارد، البته بايد مشكل قرارداد عنايتي با باشگاه النصر امارات برطرف شود تا بتوانيم با اين بازيكن وارد مذاكره شويم.

سرمربي استقلال شايعه مشكل مالي حسين كاظمي با باشگاه استقلال تهران را تكذيب كرد و گفت : اين بازيكن به دليل سرماخوردگي نتوانست در تمرينات تيم شركت كند.

قلعه نويي درخصوص تعطيلات متعدد ليگ برتر اظهار داشت: محمدي تلاش بسياري را براي برگزاري منظم اين رقابت‌ها و حضور قدرتمند نمايندگان ايران در ليگ قهرمانان آسيا انجام مي‌دهد، اما تعطيل مسابقات در مواقعي اجتناب ناپذير است.

وي اضافه كرد : به نظر مي‌رسد زمان برگزاري برخي از مسابقه‌ها غير منطقي است و فشارهاي ديگران باعث اين گونه برنامه ريزي‌ها شده است.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال كه چرا ديدگاهش نسبت به سازمان ليگ برتر تغيير يافته است، گفت: قبلا برنامه‌هاي رقابت‌ها مشخص نبود اما سازمان ليگ برنامه‌هاي تيم‌ها را به آنان ارائه كرده است تا باشگاه ها بتوانند بازيكنان را در شرايط مسابقه نگه دارند.

وي در مورد زمان نامناسب ديدار تيم استقلال برابر ملوان در اول فروردين ‪۸۸‬ گفت: اين برنامه ريزي متاثر از فرصت‌هايي كه قبلا ازدست داديم، معتقدم كه نبايد براي بازي با سنگاپور ليگ ‪ ۱۰‬روز تعطيل مي‌شد.

قلعه نويي درباره قضاوت داوران ايراني در بازي شهرآورد پايتخت گفت :
موافق حضور آنان در اين بازي هستم، ايران داوران شايسته‌اي دارد كه مي توانند اين ديدار را قضاوت كنند.

وي ادامه داد: البته بايد در طول ‪ ۹۰‬دقيقه بازي همه به داوران كمك كنند تا آنان سربلند از اين آزمون خارج شوند.

سرمربي استقلال درباره مصدوميت رينالدو بازيكن پرويي اين تيم افزود:اين بازيكن مدتي را به دور از ميادين بود كه فشار تمرينات باعث كشيدگي عضله پاي وي شده است، اين بازيكن مي‌تواند درچند روز آينده درتمرينات گروهي تيم شركت كند.

قلعه نويي درباره ديدار آتي استقلال تهران در ليگ برتر گفت: باشگاه استقلال اهواز خانه دوم ماست اما بازي سختي را پيش رو داريم.

وي با بيان اينكه استقلال اهواز بازيكنان جوان و مربي عاشقي به نام اكبر ميثاقيان دراختيار دارد، اظهار داشت: تنها براي تثبيت موقعيت خود در صدر جدول برابر حريفان قرار مي‌گيريم.

سرمربي استقلال با اشاره به اينكه هنوز تصميمي براي اعزام آناليزور براي مشاهده تيم‌هاي عربي ندارد، افزود : فعلا از روي فيلم ها، تيم‌هاي حريف را در ليگ قهرمانان آسيا آناليز خواهيم كرد.

تيم استقلال تهران عصر سه شنبه در ديداري دوستانه با يك گل از سد تيم دسته سومي ذوب آهن نوين گذشت.

اين تيم شنبه آينده در هفته بيست و چهارم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران به مصاف استقلال اهواز مي‌رود.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
ايمان مبعلى هافبك ايرانى الوصل درصدد جدايى از تيمش قرار دارد. اين در حالى است كه مبعلى براى حضور در استقلال ابراز تمايل كرده است.على نظرى جويبارى سرپرست استقلال در اين خصوص گفت: ايمان مبعلى بازيكن ارزشمندى است كه ارزش فنى آن بر كسى پوشيده نيست به همين دليل نيز از حضور مبعلى در استقلال استقبال مى كنيم.وى افزود: ما براى حضور قدرتمندانه در مسابقات ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا نياز به بازيكنان سطح اول داريم و به همين دليل از حضور مبعلى در استقلال استقبال مى كنيم.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
تیم فوتبال استقلال که صدرنشین رقابتهای لیگ برتر است عصر امروز در دیداری تدارکاتی برابر تیم فوتبال ذوب آهن نوین به پیروزی دست یافت.
در این دیدار که عصر امروز در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار شد تیم فوتبال استقلال با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

تک گل استقلال را در این بازی مهرداد پولادی در دقیقه 7 نیمه اول به ثمر رساند. دقایقی بعد از این گل علیرضا عباسفرد به دلیل برخورد با تیر دروازه دچار مصدومیت شد و زمین را ترک کرد.

داوری این دیدار به عهده اسماعیل بابلی با کمک های سعید الوردی و میلاد پناهیان بود.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
رينالدو هافبک پرويي تيم فوتبال استقلال تهران در بازي مقابل استقلال اهواز به ميدان نمي‌رود .

رينالدوي پرويي که اخيراً به جمع آبي پوشان اضافه و به تازگي مصدوم شده است ، از امروز تمرينات خود را با ساير بازيکنان استقلال از سر مي‌گيرد ، اما نام او در ليست آبي پوشان تهراني براي مصاف با استقلال اهواز قرار نخواهد داشت.
کادر فني استقلال بر اين عقيده است که رينالدو هنوز شرايط بازي کردن را ندارد.

منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۹ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۲۵۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۳۷ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۶۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۲۸۸ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۳۶۶ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۸۵۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۹۷۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۲۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۳ کاربر آنلاین است. (۱۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۳

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!