به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: ساير ورزشها به غير از فوتبال
نام کاربری: MRZ94
پیام: ۴,۸۵۷
عضویت از: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
از: TEHRAN
طرفدار:
- LIONEL MESSI
- Rivaldo - Ronaldinho
- Perspolis
- Argentina - Spain
- PEP
گروه:
- كاربران بلاک شده
ای بابا

ایران و اسپانیا تو فوتسال همگروه شدن!!

۳ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
سیروس‌‌پور: کشتی‌ آزاد نیاز به خونی تازه‌ دارد/خطیب بزرگترین لطمه را به کشتی تهران زد

پرویز سیروس‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره نتایج تیم‌های ملی کشتی ایران در المپیک لندن گفت:‌ عناوین خوبی در کشتی فرنگی به دست آوردیم که باعث ارتقای جایگاه کاروان ورزشی ایران در المپیک شد.

وی ادامه داد: ارزیابی من این است که کشتی جهان افت کرده و خالی از ستاره شده است، البته قصد ندارم نتایج خوب کشتی را نادیده بگیرم و ارزش این مدال‌ها را کم کنم. زمانی کوبا، ژاپن، بلغارستان، آمریکا و ترکیه با قهرمانان جهان و المپیک‌شان گام در میدان می‌گذاشتند، اما حالا دیگر خبری از قهرمانان گذشته نیست و سبک کشتی عوض شده است.

سیروس‌پور تصریح کرد: کارنامه کشتی فرنگی بسیار درخشان بود و زحمت زیادی در این رشته توسط مربیان و کشتی‌گیران کشیده شد که در طول تاریخ ورزش بی‌سابقه بوده است.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد ادامه داد: زمانی که خادم مسئولیت تیم ملی کشتی آزاد را قبول کرد گفتم شهامت زیادی به خرج داده که کار به این بزرگی را پذیرفته است. من موافق این تغییرات نبودم چون بهتر بود کادر قبلی را نگه می‌داشتیم تا نتیجه آن را در المپیک می‌دیدند. نمونه آن هم ثبات کادر کشتی فرنگی بود که به این موفقیت‌ها رسید.

وی عنوان کرد: دارایی ما در کشتی آزاد همین است و پشتوانه‌های خوبی نداریم. میانگین سنی ما در کشتی آزاد بالا است و نیاز به خونی تازه داریم. اگر بخواهیم همین راه را ادامه دهیم در آینده هم نتیجه‌ای نخواهیم گرفت. در دهه 40، پنج تیم ما در 5 قاره جهان همزمان کشتی می‌گرفت، اما حالا این پتانسیل را نداریم. کشتی‌ استان‌های ما از بین رفته است. دیگر خبری از قهرمانان خراسان، لرستان و کرمانشاه در تیم‌های ملی نیست.

سیروس‌پور با اشاره به اینکه نتایج کشتی فرنگی کشتی آزاد را تحت‌الشعاع قرار داد به فارس گفت: چهره‌های نامی بیشتری در کشتی آزاد نسبت به فرنگی حضور داشتند. چون در جریان تمرینات تیم آزاد نبودم نمی‌توانم قضاوت عادلانه‌ای داشته باشم، اما کشتی‌گیران ما آنطور که باید و شاید نتواستند بجنگند. در برخی کشتی‌ها شاهد بودیم خیلی راحت نتیجه را واگذار کردیم. نیاز به نسلی تازه در کشتی آزاد داریم و بی‌انگیزه نشان دادیم.

وی اضافه کرد: متاسفانه کشتی‌گیران ما در چندین کشتی با فنون ناب کشتی ایرانی توسط حریفان شکست خوردند در حالی‌که کشتی‌گیران ما می‌خواستند با زور هل دادن پیروز شوند. اثری از کشتی ایرانی در المپیک ندیدم. خادم نباید این ریسک را می‌کرد و بهتر بود مسئولیت بزرگ‌تری مانند ریاست فدراسیون را قبول می‌کرد.

سیروس‌پور با اشاره به اینکه هر کشتی‌گیری که قهرمان بزرگی بوده قرار نیست مربی بزرگی هم باشد گفت: روس‌ها هم این کار را نکردند؛ به عنوان مثال آلکساندر مدوید و کارولین قهرمانان بزرگی بودند، اما هیچگاه مربی تیم ملی روسیه نشدند و به جای آن وارد کارهای اجرایی شدند.

سرمربی اسبق تیم ملی کشتی آزاد افزود: قرار نیست قهرمانان کشتی ما بعد از خداحافظی سرمربی تیم ملی شوند. مربی تیم ملی باید کلاس ببیند، شاگرد تربیت کند و پله پله بالا بیاید تا به تیم ملی برسد. در گذشته این رعایت می‌شد اما حالا نه. قرار نیست هر کشتی‌گیری که قهرمان جهان و المپیک شد سرمربی تیم ملی شود.

رئیس اسبق فدراسیون کشتی با انتقاد از حضور خطیب در فدراسیون کشتی گفت: شاید کشتی آزاد مدال طلا نگرفته باشد، اما نباید به نتایج این تیم در المپیک لندن انتقاد کرد و مقصر را رسول خادم دانست. باید در این زمینه از خطیب و کسانی که وی را به عنوان سرپرست فدراسیون انتخاب کردند، سوال شود.

سیروس پور خاطرنشان کرد: کارنامه خطیب در زمان حضور در تربیت بدنی استان تهران و باشگاه پرسپولیس مشخص است. او بزرگترین لطمه را به کشتی تهران زد، اما حالا سرپرست فدراسیون کشتی شده در حالی‌که عامل اصلی نابودی کشتی تهران است. خطیب فقط بر اساس رابطه، نه ضابطه به فدراسیون کشتی آمد و چیزی از کشتی نمی‌داند، اما می‌خواهد این موفقیت را از راه نرسیده به‌نام خود بزند و خودش را ناجی کشتی می‌داند.

۳ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پرتغال جبران کرد

تیم ملی والیبال مردان ایران در سومین بازی از سری دیدارهای تدارکاتی اش در کشور اسلوونی ظهر شنبه به مصاف پرتغال رفت و در دیداری پر کش و قوس سرانجام با حساب 3 بر 2 نتیجه را به حریف خود واگذار کرد.
28 – 26 و 31 – 29 امتیاز ست های دوم و چهارم این بازی بود که به سود ایران رقم خورد. پرتغال هم ست های اول، سوم و پنجم را با امتیازهای 25 – 16، 25 – 19 و 15 -12 به سود خود به پایان رساند.
پرتغالی ها که از پیروزی سه بر صفر هلند مقابل دومینیکن در بازی اول انتخابی لیگ جهانی شوکه به نظر می رسیدند، با توان بیشتری نسبت به بازی گذشته در برابر ایران توپ می زدند تا هم شکست 3 بر صفرِ پیشین شان مقابل ایران را جبران کرده باشند و هم برای دیدار احتمالی شان با هلند آماده تر باشند. البته بازیکنان این تیم علاوه بر افزایش توان فنی، از کری خوانی های غیرمعمول نیز در سراسر بازی غافل نبودند که این موضوع در لحظاتی از ست چهارم باعث توبیخ شدید آنها توسط سرمربی شان شد. تا جایی که به دستور سرمربی پرتغال حتی بازیکنان ذخیره این تیم برای چند پوئن به جای تشویق تیم شان، در سکوت بازی را دنبال کردند.
خولیو ولاسکو در این بازی به سید محمد موسوی عراقی استراحت داد و از دیگر 13 بازیکن خود در طول بازی بهره گرفت.

۴ شهریور ۱۳۹۱
نام کاربری: neda1010
پیام: ۵۶۸
عضویت از: ۴ شهریور ۱۳۹۱
از: ایران
طرفدار:
- مسی و سسک
- کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریمی
- گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
شکست تیم مهرام مقابل کره جنوبی

تیم مهرام در هشتمین روز از رقابت‌های ویلیام جونز مقابل تیم کره جنوبی تن به شکست داد.

تیم مهرام ظهر امروز به مصاف تیم ملی کره جنوبی رفت و در یک دیدار نزدیک و حساس با نتیجه 73 بر 83 مغلوب کره جنوبی گردید. تیم مهرام روز گذشته نیز مغلوب تیم ملی فیلیپین گردید.

تیم مهرام در پنج دیدار اول خود به 5 پیروزی باارزش دست یافت ولی با مصدومیت دو بازیکن کلیدی این تیم مهدی کامرانی و اوشین ساهاکیان ، روند پیروزی های مهرام متوقف گردید.

تیم مهرام فردا در آخرین روز مسابقات به مصاف تیم ملی اردن خواهد رفت.

بعد از حمله ی اعراب به ایران، عربی از مرد پارسی پرسید: چرا زنان شما حجاب ندارند؟! مرد پارسی گفت: حجاب زنان ما پلک چشمان مردان ماست...
۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
بنا: باید منت خادم را بکشیم تا بماند/ از دیدن مادرم غافلگیر شدم

محمد بنا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حضورش در مراسم تجلیل از قهرمانان المپیکی و اهدای جایزه‌اش از سوی مادرش گفت: واقعاً از دیدن و حضور مادرم غافلگیر شدم. انتظار نداشتم او را اینجا ببینم، اما خیلی خوشحال شدم.

وی درباره عملکرد کشتی فرنگی در المپیک گفت: ما باید این روند را در کشتی فرنگی ادامه دهیم. تیم ما قهرمان المپیک شد در حالی‌که در طول ادوار المپیک در هیچ رشته تیمی در المپیک قهرمان نشده بودیم. این انتظار و توقع مردم را بالا می‌برد، البته نیاز به بودجه و امکانات بیشتری داریم. رقبای ما سرمایه‌گذاری کلانی می‌کنند و اگر ما هم این سرمایه‌گذاری را داشته باشیم خیلی بهتر و بالاتر از این خواهیم بود.

* هیچ موقع در ورزش کسی را با رسول خادم مقایسه نکنید

بهترین مربی جهان درخصوص اهدای جایزه ورزشکاران و مربیان عنوان کرد: وظیفه‌ام را انجام دادم و انتظار جایزه و پاداش هم از کسی نداشتم چون برای آن کار نمی‌کنم، اما تشکر می‌کنم که خیلی سریع پاداش قهرمانان المپیکی را پرداخت کردند که حرکت خوبی بود. این کاری که انجام داده‌ایم وظیفه همه ما بوده است.

محمد بنا با گلایه از انتقادات غیرکارشناسی از رسول خادم گفت: هر کس که از رسول خادم انتقاد می‌کند چیزی از کشتی نمی‌فهمد. باید ابتدا عملکرد را دید بعد انتقاد کرد. هیچ موقع در ورزش هیچ کسی را با رسول خادم مقایسه نکنید.

* ساعی را از تکواندو حذف کنیم افتخاری برای این رشته نمی‌ماند

وی درپاسخ به این سوال که گفته می‌شود شاید اگر محمدی بود کشتی آزاد در المپیک نتیجه بهتری می‌گرفت، گفت: از خادم خواستند بیاید و این مسئولیت را قبول کند؛ وی هم از غلامرضا محمدی درخواست همکاری کرد، اما او نپذیرفت. این اما و اگرها همواره وجود داشته و هست.

بنا ادامه داد: من عاشق مهماندوست هستم، اما می‌گویند اگر مهماندوست بود نتیجه بهتری می‌گرفتیم. هادی ساعی را از تکواندو حذف کنید؛ در این 10 سال چه چیزی از تکواندو می‌ماند؟ تکواندو به غیر از این نقره و یک برنز چه افتخاری آورده است؛ پس این مدال نقره خیلی افتخار بوده است.

* باید منت خادم را هم بکشیم تا بماند نه اینکه دلسردش کنیم

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطر نشان کرد: کشتی ما را از سال‌های 2009 تا 2011 بررسی کنید ببنید نتایج چطور بوده است در آن مسابقات گوی‌ها به نفع تقوی آمد. اگر گوی‌ها در المپیک به نفع قاسمی یا تقوی می‌آمد الان رسول خادم اسطوره بود، اما حالا نیفتاده.

محمد بنا تصریح کرد: چرا مدال‌‌هایی را که با دلاوری گرفتند را نمی‌بینید. اگر رسول خادم به کشتی افتخار بدهد و 2 سال در کشتی ما بماند، کشتی آزاد ما در جهان آقایی می‌کند. باید دنبال این باشیم که رسول خادم این افتخار را به کشتی بدهد. باید منت خادم را هم بکشیم تا بماند نه اینکه با این صحبت‌ها دلسردش کنیم.

۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
حدادی: المپیک 2016 طلا می‌گیرم/ برای رسیدن به سوئیس 27 ساعت در راه بودم

به گزارش خبرگزاری فارس، احسان حدادی در مورد کسب مقام هفتم و عملکرد خود در دایموند لیگ در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برای رسیدن به لوزان سوئیس 27 ساعت در راه بودم و با این شرایط هیچ حسی برای تکرار عملکرد خوبم در المپیک نداشتم. تمرینات خوبی را هم پس از المپیک نداشتم و فقط 2 جلسه تمرین کردم.

وی در مورد حضور در دایموند لیگ بیرمنگام گفت: شرایطی پیش آمد که نتوانستم در این مسابقات شرکت کنم. هارتینگ، نفر اول المپیک هم در این مسابقات شرکت نمی‌کند و کانتر استونیایی اول خواهد شد و با این شرایط من دیگر از جایگاه دوم خود پایین نخواهم آمد.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک عنوان کرد: هدفم امسال فقط موفقیت در المپیک لندن بود که به آن رسیدم و خیلی روی دایموند لیگ تمرکز نداشتم و در 2 مسابقه هم که در لندن و نیویورک برگزار شد، نتوانستم شرکت کنم. امیدوارم سال آینده در این مسابقات عملکرد خوبی داشته باشم.

حدادی در پاسخ به سوال فارس در مورد اینکه چه نتیجه‌ای در المپیک بعدی می‌گیرد، گفت: در المپیک 2016 برزیل تنها برای کسب مدال طلا مبارزه خواهم کرد.

۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
محمد بنا: می مانم/ احمدی‌نژاد از من قول گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد بنا که در مراسم تجلیل از مدال‌آوران المپیک شرکت کرده بود در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس از تمایل خود به ادامه همکاری با تیم ملی کشتی فرنگی پس از قولی که محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور کشورمان از وی گرفت، خبر داد.

بنا در همین رابطه گفت:‌ یک بار به رئیس جمهور قول داده بودم و نمی‌توان قول رئیس جمهور را روی زمین انداخت بنابراین به کار خود با تیم ملی کشتی فرنگی ادامه می‌دهم.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که آیا خستگی‌اش در رفته است، گفت: خستگی من همان زمان که ملی‌پوشان در المپیک به مدال رسیدند از بین رفت.

۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کرمی و ساعی به مراسم نیامدند؛ از عبدولی و احمدی تجلیل شد

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم تجلیل از قهرمانان و مدال‌آوران المپیکی شب گذشته در تالار وزارت کشور با حضور رئیس‌جمهور، وزیر ورزش، وزیر اقتصاد، رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک و ورزشکاران برگزار شد.

این مراسم با حاشیه‌هایی همراه بود که در زیر می‌خوانیم:

* در این مراسم تماشاگران حاضر در سالن به شدت ورزشکاران مورد علاقه خود را به صورت استقلالی و پرسپولیسی مورد حمایت قرار دادند که مجری برنامه درخواست کرد تا برای مدتی تماشاگران دست از حمایت این دو باشگاه بردارند.

* حسین رضازاده به عنوان مدال‌آور المپیک سیدنی و آتن صحبت‌هایی را مطرح کرد. وی گفت: ایران در حالی در جایگاه هفدهم قرار گرفت که جوانان ایرانی می‌توانند پله‌های ترقی را طی کنند.

* یوسف کرمی و هادی ساعی در این مراسم حضور نداشتند و معتمد همراه با پولادگر و عسگری به عنوان نماینده های تکواندو در مراسم حضور پیدا کردند.

* در این مراسم تصاویری از پشت صحنه مدال‌آوران کشتی و وزنه‌برداری با حضور وزیر ورزش پخش شد.

* هنگامی که از مدال‌آوران در خواست کردند برای دریافت جوایزشان بر روی سکو حاضر شوند، وزنه‌برداران اولین گروه بودند.

* در این مراسم همچنین از الهه احمدی، بانوی تیرانداز ایرانی، سعید عبدولی، کشتی‌گیر کشورمان، جواد محجوب، جودوکار ایرانی و علی مظاهری در رشته بوکس تقدیر شد.

۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
حدادی: خستگی و نداشتن تمرین منظم باعث عدم نتیجه‌گیری در دایموند لیگ شد

به گزارش خبرگزاری فارس، احسان حدادی در گفت‌و‌گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس افزود: قبل از سفرم به سوئیس گفته بودم که شرایط مطلوبی ندارم. افت نسبی ورزشکاران پس از مسابقات المپیک یک موضوع طبیعی و قابل پیش‌بینی است. از سوی دیگر به واسطه سفر از لندن به تهران و پس از آن هم سفر از تهران به فرانکفورت و لوزان خسته بودم، در حالی که رقبای من در اروپا بودند و از این بابت هیچ مشکلی نداشتند.

وی ادامه داد: پس از بازگشت از مسابقات المپیک هم درگیر مذاکره با پرسپولیس، مصاحبه با شبکه های تلویزیونی و مراسم های تقدیر بودم و به همین دلیل تمرینات منظمی نداشتم و فقط سه جلسه تمرین کنم. به همین علت عملکرد خوبی در لوزان نداشتم. حتی فردی که با پرتاب 67 متر در المپیک پنجم شده بود در این مسابقات 60 متر پرتاب کرد و در نهایت حذف شد.

حدادی گفت: به دلیل مشکل ویزا نتوانستم به مسابقات بیرمنگام بروم. با ویزای المپیک به شرطی می‌توانستم به لندن بروم که به کشورم برگردم و دوباره از ایران عازم لندن شوم. در مجموع با توجه به عدم آمادگی احساس کردم حضورم در این مسابقات چندان صحیح نیست.

نایب قهرمان پرتاب دیسک المپیک لندن عنوان کرد: حالا هم با توجه به حضور هارتینگ نفر اول المپیک در مسابقات بیرمنگام فکر می‌کنم او نفر اول شود و کانتر که الان با 10 امتیاز صدرنشین است امتیازی کسب نکند. من امیدوارم که در مسابقات بروکسل که چند روز دیگر برگزار می شود بتوانم اول شوم و صدرنشینی را از کانتر پس بگیرم.
حدادی با اشاره به واکنش مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پس از آنکه در مسابقات سوئیس نفر هفتم شدم در حال بررسی ایمیل خودم بودم که دیدم رویانیان از طریق روابط عمومی باشگاه پیامی فرستاده‌است. او با درک شرایط گفته بود که افت ورزشکار المپیک طبیعی است. رویانیان در پیام خود به من دلگرمی داده و روحیه بسیار خوبی به من داده است به طوری که وقتی ایمیل او را خواندم تحت تاثیر قرار گرفته و خوشحال شدم که مدیر عامل باشگاه پرسپولیس نگاهی حرفه‌ای داشته و کارم را با وسواس پیگیری می کنند.

حدادی با اشاره به داربی 75 گفت: متاسفانه در راه بازگشت از سوئیس به تهران بودم و نتوانستم دربی را ببینم، اما شنیده‌ام پرسپولیس موقعیت‌های خوبی برای گلزنی داشته است. حیف که پرسپولیس نتوانسته برنده شود.

وی که در رقاتبت‌های دایموند لیگ به مقام هفتم رسید، در پایان گفت: امیدوارم به عنوان ورزشکار پرسپولیس بتوانم در لیگ دو و میدانی باشگاه های کشور و آخرین مرحله دایمواند لیگ که در بروکسل برگزار می‌شود، بتوانم عملکرد خوبی داشته باشم.

۵ شهریور ۱۳۹۱
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
جوانان ایران با شکست ژاپن جهانی شدند

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار رده بندی بیست و دومین دوره رقابت‌های بسکتبال جوانان آسیا ظهر امروز بین تیم‌های ایران و ژاپن برگزار شد که در پایان تیم ایران با حساب 87 بر 83 به برتری رسید و ضمن کسب مقام سوم به جام جهانی 2013 جمهوری چک راه یافت.

جوانان ایران در این بازی در کوارتر اول 31 بر 14 به برتری رسیدند، اما کوارتر دوم را 32 بر 18 واگذار کردند.

شاگردان مهران حاتمی کوارتر سوم را 21 بر 17 بردند و کوارتر چهارم هم 20 بر 17 به سود ژاپنی‌ها خاتمه یافت.

سجاد مشایخی و بهنام یخچالی به ترتیب با کسب 26 و 24 امتیار به عنوان امتیارآورترین بازیکنان ایران بودند.

دیدار فینال هم عصر امروز بین تیم‌های چین و کره‌جنوبی برگزار خواهد شد.

۵ شهریور ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۹
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۱ پاسخ
۸,۴۰۳,۹۳۵ بازدید
۲ ساعت قبل
F. DE JONG
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۱,۹۷۸ بازدید
۲۲ ساعت قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۶۴۲ بازدید
۷ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۸,۰۳۸ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۸,۱۲۱ بازدید
۱۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۴۷۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۸۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۲,۴۶۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۳۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۴۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۷۳۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۳۲ کاربر آنلاین است. (۸۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۳۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!