به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: HESSAM.FCB
پیام: ۴,۲۶۰
عضویت از: ۲ اسفند ۱۳۹۰
از: Esfahan
طرفدار:
- همه بازیکنان بارسلونا
- مارادونا
- فولاد خوزستان
- اسپانیا
- رضا قوچان نژاد
- پپ گواردیولا & تیتو ویلانووا & آرسن ونگر
- فرکی & علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
پيکه به بازي مقابل سلتيک نمي‌رسد

۳۰ مهر ۱۳۹۱
نام کاربری: B@RC@125
پیام: ۲,۱۷۹
عضویت از: ۲۰ شهریور ۱۳۹۱
از: تهران
گروه:
- کاربران عضو
اعتراف یک رئالیه دیگه در مورد مسی

۱ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Ali_SHS
پیام: ۷,۳۸۵
عضویت از: ۲۵ مرداد ۱۳۹۱
طرفدار:
- Messi , Xavi , Iniesta , Puyol , Valdes
- Ronaldinho , Rafa Marquez , Rivaldo , Cruyff
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
.
نقل قول
علی جان من دشمن والدز که نیستم داداش گلم اتفاقا خودم تایید می کنم والدز در بعضی بازی ها فوق واکنش از خودش نشون میده مثله بازی برگشت سوپرکاپ و خیلی بازی های دیگه

ولی منصفانه بخوام نطر بدم والدز ثبات نداره درست ما تو این بازی مدافع تخصصی نداشتیم ولی خیلی از بازی هایی که پویول و پیکه هم در اون حضور داشتن والدز بد عمل کرده
در کل می بینی والدز تو این بازی افتضاح بود ولی به عنوان مثال بازی بعدی با رایو وایکانو میشه سوپر استار بعد بازی های بعدی باز هم گل های بچه گانه میخوره

ببین تو از رو اواتارت معلومه به بازی والدز علاقه داری ولی این علاقه نباید باعث بشه چشم هات رو روی اشتباه های والدز ببندی

اگه والدز همیشه خوب بازی کنه من غلط بکنم بیام ازش انتقاد بکنم اشتباه هم جزئی از کار یه بازیکنه چه دروازه بان چه مدافع و چه هافبک ها و مهاجم ها ولی پست والدز جوریه که اگه اشتباه کنه کسی نیست که اون رو پوشش بده پس یه پست حیاتی واسه تیم هست پس باید سعی کنه نسبت به بقیه بازیکن های تیم کمتر اشتباه کنه

البته یه چیز بگم من نقش دفاع متزلزل تیم رو در این قضیه دخیل می دونم ولی روی بعضی از سوتی های والدز نمیشه سرپوش گذاشت و تقصیر مدافعین انداخت
ولی من باز هم میگم از والدز مثل همیشه حمایت میکنم و امیدوارم در طول فصل بازی های بهتری از خودش به نمایش بزاره

عزیزم منم قبول دارم والدس یکم نوسان داره اما دیگه اینجوری نیست که یه بازی خوب باشه و کی بد. والدس خدایی 5 ، 6 تا بازی عالی کار میکنه کسی نمیبینه یا اینکه عملکردشو به ناحق کوچیک نشون میدن اما وقتی یه بازی اشتباه میکنه چنان میریزن سرش که دیگه هیچ روحیه ای برای باقی نمیمونه. اگه از والدس هم مثل دروازه بانای دیگه حمایت شده بود و اون با اعتماد به نفس بیشتری بازی میکرد مطمئن باش این نوسان کوچیک هم از بین میرفت. نوسانی که تو همه ی دروازه بانا هست ولی به چشم ما نمیاد.

شک ندارم والدس اگه یه کم تمرکزش بیشتر باشه کارایی میکنه که هیچ دروازه بانی تو خواب هم نمیتونه ببینه. فقط باید بهش دلگرمی داد.

نقل قول
گل زاویه بسته از ون پرسی

سال بعد گل زاویه بسته از بواتنگ

امسال گل زاویه بسته از رونالدو

سوتی ها و جنگولک بازیهاش هم به کنار

والدس رو با جو هارت یا هیچکس دیگه نمیخوایم مقایسه کنیم

بحث، بحث اینه که دروازه بانی مثل جو هارت دو تا سوتی مضحک بده، عوضش یه چهار پنج تا سیو فوق العاده هم داره که آدم از دیدنش سیر نمیشه

ولی والدس چی؟

شما اگه عکس العمل های عالی و فوق واکنش های والدس رو ندیدی یا نخواستی ببینی یا دیدی و یادت نیست برو به این آدرسو اون 4 تا کلیپ رو دانلود کن و با دقت نگاشون کن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
همین الان دقیقه 90 فالکائو گل زد واسه اتلتیکو مادرید
این اتلتیکو ول نمیکنه ها!!!
انگار امسال قد علم کرده
رئال که اصلا در حد بارسا نیس
با اتلتیکو رقابت داریم امسال

روزی که نماند دگری بر سر کویت

دانی که ز اغیار وفادار ترم من
۱ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
حرفت بشدت غیر منطقیه

سرعت عکس العمل کاسیاس به مراتب بیشتره و واقعا واکنشهای این دستش به مراتب از والدس بیشتر و با کیفیت تره و این حرفی نیست که روش بحثی باشه

دوما چشم بسته نگاه میکنی و با تعصب
والدس سوتی هایی میده که توی تاریخ جز بهترینهاست و قطعا از این جهت نامی ازش میمونه

کاسیاس گل میخوره، خیلی ساده تک به تک و یا شوت خلاف جهت مثل نویر و چک و ...

تلاش بیهوده ایه چون همه ما میدونیم انتقاد از والدس بخاطر این نیست که تک به تک نگرفته یا شوت گل خورده
والدس بخاطر سوتی های واقعا زشتش توی دنیا انگشت نما شده

اشکالی نداشت دیشب پنالتی گل خورد یا گلهای عادی دیگه ای که همه میخورن
ولی رد شدن توپ از زیر دستش تعجب هر بیننده ای رو بر می انگیزه و خنده یه عده رئالی و ... ، این دست سوتی ها مخصوص اونه و کس دیگه ای اینجوری زشت و مضحک گل نمی خوره

علت اینکه میبینی حرفت پذیرش نداره اینه که مردم خودشون میبینن و میفهمن که این طرز گل خوردن واقعا آبروریزیه و وجهه بقیه کارهاش رو زیر سوال میبره

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
حرفت بشدت غیر منطقیه

سرعت عکس العمل کاسیاس به مراتب بیشتره و واقعا واکنشهای این دستش به مراتب از والدس بیشتر و با کیفیت تره و این حرفی نیست که روش بحثی باشه

دوما چشم بسته نگاه میکنی و با تعصب
والدس سوتی هایی میده که توی تاریخ جز بهترینهاست و قطعا از این جهت نامی ازش میمونه

کاسیاس گل میخوره، خیلی ساده تک به تک و یا شوت خلاف جهت مثل نویر و چک و ...

تلاش بیهوده ایه چون همه ما میدونیم انتقاد از والدس بخاطر این نیست که تک به تک نگرفته یا شوت گل خورده
والدس بخاطر سوتی های واقعا زشتش توی دنیا انگشت نما شده

اشکالی نداشت دیشب پنالتی گل خورد یا گلهای عادی دیگه ای که همه میخورن
ولی رد شدن توپ از زیر دستش تعجب هر بیننده ای رو بر می انگیزه و خنده یه عده رئالی و ... ، این دست سوتی ها مخصوص اونه و کس دیگه ای اینجوری زشت و مضحک گل نمی خوره

علت اینکه میبینی حرفت پذیرش نداره اینه که مردم خودشون میبینن و میفهمن که این طرز گل خوردن واقعا آبروریزیه و وجهه بقیه کارهاش رو زیر سوال میبره

اولا که مصطفی جان معلومه عکس العل های والدس به چشم شما هم نمیاد و الکی از کاسیاس یه بت ساختی که انگار هیچ وقت گل نمیخوره. چندتا بازی مثال بزنم که همین کاسیاس با عملکرد بد و ضعیفش باعث از دست رفتن نتیجه شده؟؟؟ یا نویر و چک و بقیه؟؟؟

اشتباهات دروازه بان ها دو دسته ست.
1- خوردن گل بد ، که من مطمئنام آمار امثال کاسیاس خیلی بدتر از والدسه
2- سوتی دادن. اینجا یکم درصد اشتباهات والدس بالاست که اونمبه دلیل سبک بازی بارسا بود که اونو مجبور میکرد رو زمین بازی کنه که در این شرایط هرکی باشه چند برابر والدس اشتباه میکنه. اما حالا که داره زیر توپ میزنه بدون شک آمار اشتباهاتش به شدت پایین میاد.

قبول دارم که والدس در مقایسه با بوفون و کاسیاس و چک و ... وجهه ی خوبی نداره اما مطمئنم دلیلش سوتی ها و اشتباهاتش نیست چون چندین برابر اون اشتباهات دروازه ی بارسا رو نجات داده و تازه همه ی دروازه بان ها از این اشتباهات میکنن.

نویر وقتی که تو شالکه بود 4 تا گل مسخره از بایرن خورد. فصل قبل تو فینال جام حذفی با سوتی های وحشتناکش باعث 5 تایی شدن بایرن شد و در طول 2 هفته ی اخیر هم جلوی باته بوریسف و تیم ملی سوئد وحشتناک ترین عملکرد ممکن رو داشت اما هیچکدوم از بایرنی ها جلوش واینستادن.

چک خوش شانس هم که همش تیر میخوره و جوهارت هم همون اندازه ی جلوی دورتمندخوب بود تو بازی های لیگ برتر وحشتناک بازی میکنه. در مورد کاسیاس هم اینقدر سوتی و گل بد به یاد دارم که اینجا مطمئنا جا نمیشه ولی برای نمونه گل هایی که سال 2007 از سلتاویگو و 2008 از لیورپول و 2011 از ساراگوسا و سال قبل از تیم ملی کاستاریکا و کلا در طول این همه سال از بارسا خورده و دو تا گل خنده داری که از من سیتی خورد عیار واقعیشو نشون میده.

دوست عزیز پس اگه والدس وجهه ی خوبی نداره به خاطر اشتباهاتش نیست. به خاطر اینه که به قول آقا سعید (مدیر سایت) مرغ همسایه برای ما بارسایی ها غازه. وقتی خودمون پشت سر ویکتور اینجوری حرف میزنیم چه انتظاری از بقیه میره؟؟؟

الان یوونتوسیا از کاسیاس بدمیگن و رئالیا از بوفون اما ما هر دوتاشونو قبول داریم!!!!

اگه بارسایی ها از والدس حمایت میکردن اون با تمرکز بیشتر کار میکرد و عملکردش خیلی بهتر میشد. شما هم اگه میخوای بازیهای خوبش به یادت بیاد این کلیپ هارو دانلود کن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ آبان ۱۳۹۱
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
دوست عزیز، توجه نمی کنی من چی میگم

کسی منکر سیوهای عالی والدس نیست، و اشتباهاتی که بقیه دروازه بانهای بزرگ میکنن

مسئله اینه که سوتی های این شکلی یک دروازه بان که توپ از زیر دستش و لای پاش دربره ، همیشه زشت و برجسته است و شما نمیتونی به بقیه القا کنی که این مساله اهمیت چندانی نداره

(تمام حرف من اینه و در بقیه موارد اختلافی نیست)

عملکرد کاسیاس بعضی بازیها مثل سیتی بد بوده، ولی من ندیدم تو رو بگیره بعد از لای پاش بره توی دروازه!!
گل بد خوردن با بد گل خوردن فرق میکنه مسئله این است

در ضمن من بتی از کسی توی ذهنم ندارم و تصاویر سیوهای عالی والدس و کاسیاس و بقیه رو دیدم و دارم ، ولی مساله این ضایع بازیهاش بود که خوب امیدوار شده بودم حل بشه ولی ظاهرا هنوز نتونسته این روند رو کامل تغییر بده

بقول کیاوش، قربون خنده های خرگوشیشبارسایی دیگه و نمیشه کاریش کرد

پ.ن:من مسئول تبلیغات سایت نیستم و ناظر این بخش هم
ولی لطفا اگه کلیپی میزارید فقط آدرس لینکش رو بدید نه آدرس سایتتون رو، چون خلاف قوانینه
آدرس کلیپ رو هم باید توی بخش رسانه آبی و اناری، قسمت کلیپ های بارسایی بدید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ آبان ۱۳۹۱
طرفدار:
- Perspolis
- Spain. Argantina
- Ali Karimi
- Pep Guardiola
- Abdollah Veissi
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
سوتی های این شکلی یک دروازه بان که توپ از زیر دستش و لای پاش دربره ، همیشه زشت و برجسته است و شما نمیتونی به بقیه القا کنی که این مساله اهمیت چندانی نداره

اولا که روی گل دوم به هیچ عنوان دید نداشت و مثل این بود که با چشم بسته بخواد توپو بگیره.

ثانیا وقتی که شما بازی های تیمای دیگه رو به اندازه ی بارسا دنبال نمیکنی دلیلی نداره دروازه بانای اونا اشتباهی نکرده باشن. ممکنه شما ندیده باشی.

یه بار دیگه برو بازی بایرن-دورتمند (فینال حذفی پارسال) و آلمان-سوئد هفته قبل رو ببین تا متوجه بشی سوتی های نویر فوق العاده بدتر و ضایع تر از والدسه.

بازی رئال - ساراگوسای سال 2007 که کاسیاس 6 تایی شد و یا بازی اسپانیا-کاستاریکای سال قبل هم دیدنش ضرر نداره. اونجوری متوجه میشی که اینجور سوتی ها واسه همه پیش میاد.

ای کاش ما هم مثل طرفدارای بقیه ی تیما در این مواقع از دروزاه بانمون حمایت میکردیم تا به قول شما وجهه ی خوبی در دنیا پیدا کنه نه این که منتظر باشیم که اشتباه کنه تا ازش انتقاد کنیم.

واقعا باعث شرمندگیه که یکی از دوستان تو بخش اخبار بارسا کامنت گذاشته : "آرزو میکردم گل پنجم رو هم بخوریم تا والدس رو بندازن بیرون"

کاش یکم قدرشناس بودیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
با هتریک دیشب تعداد گلهای مسی در سال 2012 به 71 (باشگاهی و ملی) رسید. رکورد این موضوع دست پله هست با 75 گل در سال 1959!

مسی هنوز میتونه 15 بازی باشگاهی و 1 ملی تا آخر 2012 داشته باشه.
نظر مسی در مورد آمارها و رکوردهایی که میزنه:
" آمارها فقط اعداد هستند، مهم بُرد تیمه "

۱ آبان ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
اف سی بارسلونا مصمم است که به اخراج ماسکرانو در بازی بارسا-دپور اعتراض کند. آن ها معتقدند که تصمیم رومرو اشتباه بوده است و نباید ماسکرانو برای بازی بعدی لیگ محروم شود و برای جلوگیری از مجازات او تلاش خواهند کرد. ماسکرانو در حرکتی در گوشه ی ...
محوطه ی جریمه ریکی، بازیکن دپورتیوو را متوقف کرد و داور کارت زرد دوم را به او نشان داد.

در همین حال، در بازی های اروپایی سرخیو بوسکتس بعد از اخراج در بازی مقابل بنفیکا در استادیم دا لوز، دو بازی بعدی را از دست داده است.

۱ آبان ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۰,۴۴۰ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۶۹ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۱,۷۷۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۲۳۷ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۹۳۱ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۸۶ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۴۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۹۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۵۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۳۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!