به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: استقلال!
نام کاربری: salar.b88
پیام: ۱,۴۱۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۶
از: HELL
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: كساني كه براي ما شايعه درست مي كنند را به خدا واگذار مي كنم.
امير قلعه نويي پس از پيروزي 4 بر يك برابر برق، در پاسخ به اين سئوال كه گفته مي شود در تماس هايي از سوي استقلالي‌ها با مهدي كريميان بازيكن تيم برق شيراز وي به بهانه مصدوميت مقابل آبي پوشان بازي نكرد، اظهار داشت: اصلا چنين چيزي صحت ندارد. كساني كه چنين حرف هاي مي زنند را به خدا واگذار مي‌كنم. مهدي كريميان يكي از بهترين بازيكنان ايران است و برادرش در پاس نيز از بهترين ها است، اما برنامه اي براي جذب او نداريم.
وي در مورد جريان بازي عنوان كرد: به آقاي عباسي تبريك مي گويم. اصول فوتبال را تيم برق به خوبي اجرا مي كند. آنها با نفراتي جوان پا به پاي ما بازي كردند.
قلعه نويي با اشاره به نبود شيري، يزداني و كريميان در تركيب برق گفت: نبود اين بازيكنان واضح بود. حق عباسي اين نيست كه هواداران با وي چنين برخوردي كنند.
اين مربي تصريح كرد: خط هافبك برق در نيمه اول ما را فلج كرده بود، اما ضربه كاشته جان واريو ما را به بازي گرداند. در نيمه دوم ناخودآگاه عقب كشيديم و طالب لو موقعيت هاي خوبي را از برقي ها گرفت. از اينكه در شرايط حساس توانستيم اين بازي را ببريم خوشحالم.
قلعه نويي خاطر نشان كرد: هيچ تيمي مثل برق تا به حال اينگونه به ما فشار نياورده بود. شانس آورديم كه خط حمله برق بي دقت بود.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
بازيكن تيم فوتبال استقلال تهران گفت: دربازي مقابل صبا شكست دور رفت را جبران مي‌كنيم.

علي عليزاده ‌اظهار داشت : در بازي رفت مقابل صبا اشتباهاتي انجام داديم و شكست خورديم اما، اين بار در ورزشگاه آزادي و در مقابل هواداران خود آن نتيجه را جبران مي‌كنيم.

وي افزود: اطمينان داشته باشيد كه استقلال سه امتياز باز ي مقابل صبا را به دست مي‌آورد.

عليزاده درباره‌ي احتمال حضورش در اين بازي به دليل محروميت برهاني نيز گفت: اين موضوع به تصميم كادر فني بستگي دارد اما، اگر به ميدان بروم تمام تلاش خود را انجام مي دهم تا همانند بازي مقابل برق شيراز براي تيم موثر باشم.

وي افزود: پس از نتيجه‌ي بسيار خوبي كه در بازي مقابل برق به دست آ‌ورديم روحيه بازيكنان چند برابر شده است و بي ترديد با شكست دادن صبا جايگاه‌مان درصدر جدول را حفظ مي‌كنيم.
منبع

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
امير آبادي: به بازي صبا رسيدم

مدافع تيم استقلال تهران كه در تمرينات روز سه شنبه اين تيم از ناحيه سر دچار مصدوميت شده بود از رسيدنش به بازي مقابل صباي قم خبرداد.

مهدي امير آبادي پنجشنبه شب ضمن بيان اين مطلب افزود: خوشبختانه مصدوميتم زياد جدي نبود و با زدن ‪ ۵‬بخيه كار درمان را تكميل و آماده بازي مقابل تيم صباي قم هستم.

وي درعين حال حضورش را در تيم استقلال منوط به تصميم كادر فني دانست و افزود: براي بازي آماده ام اما قرار گرفتنم در تركيب اصلي به نظر كادر فني باز مي‌گردد.

وي درخصوص تيم صبا نيز گفت: صباي قم تيم خوبي است كه از بازيكنان و كادر فني خوبي نيز سود مي‌برد به طور يقين بازي راحتي نخواهد بود اما ما براي كسب هر سه امتياز اين ديدار به آزادي مي‌رويم.

وي تاكيد كرد: بازي استقلال مقابل صباي قم به هيچ وجه حكم يك بازي انتقامي را ندارد ما بازي رفت را كه به سود اين تيم تمام شد به باد فراموشي سپرده و آماده انجام يك بازي خوب ومعمولي مقابل صبا هستيم.

به اعتقاد مدافع تيم استقلال تهران چنانچه استقلال از اين ديدار با پيروزي بيرون بيايد ‪ ۶۰‬تا ‪ ۷۰‬درصد راه قهرماني اين فصل را طي كرده است.

امير آبادي وضعيت فعلي بازيكنان استقلال را مناسب ارزيابي كرد و افزود:

تمامي بازيكنان شرايط خوبي دارند و بنا دارند تيم صبا را از تهران با شكست بدرقه كنند.

منبع

۳ بهمن ۱۳۸۷
نام کاربری: اینیستا
پیام: ۳۶۹
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۷
از: مشهد
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
مهاجم ايراني تيم فوتبال النصر امارات گفت: در صورتي كه به استقلال نروم به يكي از سه تيم ديگر حاضر در ليگ قهرمانان آسيا مي روم.

رضا عنايتي در گفت و گو با خبرنگاران درباره آخرين وضعيت خود مبني بر حضور در ليگ ايران اظهار داشت: در صورتي كه از النصر جدا شوم صد در صد به فوتبال ايران بازمي‌گردم. اگر شرايط براي بازگشتم به استقلال مهيا نشود، ترجيح مي‌دهم به يكي از سه تيم حاضر در ليگ قهرمانان آسيا بروم.
وي افزود: از تيم هاي سپاهان، صبا و پرسپوليس پيشنهاد دارم. اگر از النصر راحت شوم مي‌توانم براي اين تيم‌ها هم در ليگ برتر و هم در ليگ قهرمانان آسيا بازي كنم.
اين مهاجم كه به دليل بحث با سرپرست تيم النصر قصد جدايي از تيم اماراتي را دارد، عنوان كرد: خبرهاي ضد و نقيض در مورد من زياد است اما واقعيت اين است كه ديگر راغب نيستم در النصر بمانم. ديگر انگيزه‌اي براي حضور در اين تيم ندارم.
عنايتي با بيان اينكه مسئولان النصر هنوز تكليف وي را مشخص نكرده اند؛ ادامه داد: آنها مي‌خواهند در تيم بمانم اما من با سرپرست تيم مشكل دارم. در جريان بازي با العين در حالي كه در حال گرم كردن بودم و قرار بود به عنوان يار تعويضي سوم وارد زمين شوم، به دليل دخالت سرپرست در امور فني من را به زمين نفرستادند.
اين مهاجم تصريح كرد: همان لحظه با ناراحتي به رختكن رفتم و بعد از آن هم ماجرا را به مديرعامل تيم گفتم. آنها گفتند كه اين نظر مربي بوده است در صورتي كه من فكر مي‌كنم بعد از لوكابوناچيچ اين برنامه‌اي بود كه آنها مي‌خواستند سر من پياده كنند. از ابتداي فصل هم به دليل اينكه لوكا در پست‌هاي مختلفي از من استفاده مي‌كرد راغب نبودم در النصر بمانم.
وي با اشاره به اينكه گفته مي‌شود بين او و مديريت باشگاه استقلال تنش وجود دارد؛ اظهار داشت: اصلا چنين چيزي نيست. من با هيچ كس مشكلي ندارم. اگر هم مي‌گويم در ايران مي‌خواهم براي استقلال بازي كنم، به اين دليل است كه به اين تيم و هواداران آن دين دارم. علاقه من به امير قلعه‌نويي ربطي به فوتبال ندارد. حتي زماني هم كه از استقلال جدا شدم هفته‌اي يكي دو مرتبه با او در تماس بودم.
عنايتي با بيان اينكه پس از بروز مشكل با تيم النصر با قلعه‌نويي صحبت كرده؛ اضافه كرد: قلعه نويي با شنيدن اين مشكل از من خواست تا سريع كارهايم را براي بازگشت به ايران انجام دهم چرا كه براي قهرماني ليگ آسيا به من احتياج دارند.
عنايتي در پاسخ به اين سئوال كه چرا ليگ امسال امارات براي بازيكنان ايراني خوش يمن نبوده است، گفت: اين پروژه‌اي است كه از قبل تعيين كرده‌اند و نمي‌دانم چرا چنين اتفاقي افتاده است. اين جوسازي‌هايي كه مي‌شود اتفاقي نيست. در برنامه‌هاي تحليلي خود از بازيكنان ايراني انتقاد مي‌كنند. فكر مي‌كنم مشكلات غير ورزشي هم در اين مسئله بي‌تاثير نبوده است.
مهاجم ايراني النصر ادامه داد: من هم معتقدم كه ليگ امارات ضعيف‌تر از فوتبال ايران است، اما بازيكناني كه به امارات مي‌آيند براي تامين خود فوتبال ايران را ترك مي‌كنند. ما بايد در كشور خودمان مشكلات مالي باشگاه‌ها را برطرف كنيم. خود من به خاطر مسائل مالي از استقلال جدا شدم وگرنه هيچ بازيكني ديوانه نيست 60 -70 هزار تماشاگر را رها كند و به فوتبالي قدم بگذارد كه 150 تماشاگر كرايه‌اي دارد.
عنايتي تصريح كرد: من هرچه با بازيكنان ايراني صحبت مي‌كنم همه از مشكلات مالي گلايه دارند. مشكل ما اينجاست كه اطلاع رساني در مورد پرداخت پول‌ها اشتباه است. مثلا خودم سال اولي كه به استقلال آمدم 32 ميليون تومان گرفتم. اما همه جا اعلام شد كه من 300 ميليون گرفتم. مردم هم كه از اين قضيه اطلاع ندارند اين اخبار را باور مي‌كنند.

منبع:فارس

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: "اگر فيروز کريمي از جايگاه VIP به روي نيمکت تيمش نمي آمد، من هم در کنار او مي نشستم."

امير قلعه نويي در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: صباي قم يکي از بهترين تيم هاي ليگ است و به جرات مي گويم که هيچ تيمي به اندازه صبا نتوانسته بود بچه هاي ما را تحت فشار قرار دهد.

وي در ادامه گفت: قبل از شروع بازي به من اطلاع دادند که کريمي در جايگاه VIP نشسته است. به اطرافيانم گفتم آقا فيروز روي من را زمين نمي زند. رفتم در جايگاه VIP و به او گفتم جان محمدم بيا روي نيمکت بنشين و آقا فيروز هم لطف کرد و آمد. باور کنيد اگر نمي آمد من هم روي نيمکت نمي رفتم و در کنار او نشسته و بازي را تماشا مي کردم.

از قلعه نويي درباره اتفاقاتي که هفته گذشته در ورزشگاه مرغوبکار افتاده بود پرسيديم که وي گفت: من به اندازه کافي مشغله دارم، اجازه بدهيد فقط درباره تيم خودم صحبت کنم.

منبع:برنا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
بعد از انتشار شايعه اخراج ايمان مبعلى از الوصل، حالا خبرهايى در مورد برگشتن اين بازيكن تكنيكى به ليگ ايران مى رسد. خبر در مورد مذاكره با تيم هايى چون استقلال و پرسپوليس.

جريان شايعه اخراج تان چيست؟
نمى دانم خبر اخراج من از كجا آمده، اما ديروز باشگاه بودم و در مورد اين مساله پرسيدم كه مدير باشگاه گفت: «اطلاعى ندارم.» اين خبر اصلا صحت ندارد. من حتى قبلا هم با باشگاه صحبت كردم كه از تيم جدا شوم اما موافقت نكردند. ضمن اينكه بايد بگويم اگر الوصل هم نخواهد ادامه بدهم به ضررش است چون بايد پول قراردادم را كامل بدهد. پس بدم نمى آيد كه از الوصل بروم چون به نفع ام است جدا شوم.
چرا به نفع ات است؟
اولا الوصل تا به حال ۴ مربى عوض كرده كه احتمالا اين مربى هم اخراج مى شود و يك خارجى به جاى او مى آيد. ثانيا هيچ شانسى براى قهرمانى و حتى كسب عنوانى قابل توجه در هيچ كدام از جام ها نداريم ضمنا جو خوبى در الوصل وجود ندارد پس اگر باشگاه رضايت بدهد جدا مى شوم.
اگر جدا شوى به كجا مى روى؟
فعلا از چند باشگاه اماراتى و البته پرسپوليس و استقلال پيشنهاد دارم كه بايد قبل از آن با باشگاه جلسه برگزار كنيم تا جدا شوم. احتمالا فردا جلسه داشته باشم و درباره جدايى ام صحبت كنيم.
شنيده مى شود به استقلال خيلى نزديك شدى؟
نزديك نه، اما صحبت شده. به هرحال هر تيمى كه مرا مى خواهد بايد اول بيايد و مشكل من و باشگاه الوصل را حل كند.
يعنى هر تيمى كه بخواهد ايمان مبعلى را جذب كند بايد اول بيايد و با باشگاه الوصل صحبت كند تا با جدايى ات موافقت كنند، بعد از آن به آن تيم بروى؟
نه اينكه خود آن تيم همه كارها را انجام بدهد اما مطمئنا مى تواند كارى كند كه مشكل حل شود.
خب مذاكره با پرسپوليس چه شد؟
آنها هم صحبت كردند اما فقط براى جام باشگاه هاى آسيا مى توانند بازيكن بگيرند چون ليست شان پر است اما استقلال چنين شرايطى ندارد.
حالا، اگر مشكل تان با الوصل حل شود و به ايران بيايى، از همان زمانى كه اجازه بازى مى گيرى به ميدان مى روى يا اينكه استراحت مى كنى تا مصدوميت كمرت كاملا برطرف شود و بعد از آن بازى مى كنى؟
خوشبختانه مصدوميت كمرم خيلى بهتر شده و مشكلى ندارم، پس از همان ابتداى قراردادم بازى مى كنم.

منبع:ایران ورزشی

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- messi-xavi-iniesta
- مارادونا
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- علیرضا منصوریان
- پپ گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
مسوول آكادمي باشگاه استقلال تهران گفت: در نشست امروز كميته انضباطي اعلام كرديم هر تصميمي كه باشگاه استقلال بگيرد، تابع آن خواهيم بود.

عليرضا منصوريان در پايان نشست كميته انضباطي باشگاه استقلال تهران پيرامون مسايل پيش‌آمده در مجموعه مرغوبكار و بازي تيم‌هاي پسران و دختران اين باشگاه، اظهار كرد: من در روز اين اتفاق در مجموعه مرغوبكار حضور نداشتم اما در هر صورت با توجه به اينكه رييس من واعظي آشتياني خواستار گزارشي از اتفاقات آن روز شده بود، من گزارش مكتوبي را تهيه كردم و به همراه ساير اعضاي آكادمي و همچنين تيم‌هاي نوجوانان و بانوان استقلال در نشست امروز گزارش خود را ارايه كرديم.

وي افزود: در نشست امروز به واعظي آشتياني اعلام كرديم كه هر تصميمي كه كميته انضباطي باشگاه بگيرد، تابع آن هستيم و آن را مي‌پذيريم.

منصوريان افزود: گزارشي كه درباره اين مسايل تهيه كرده‌ايم، يك گزارش محرمانه است كه در اختيار باشگاه قرار گرفته است؛ در اين گزارش بحث مقصر مطرح نبوده است چرا كه ما مرجع تصميم‌گيري نيستيم و تنها گزارش خود را به مديرعامل باشگاه و كميته انضباطي ارايه داديم و در نهايت هر تصميمي كه گرفته شود، حتي اگر تنبيه و توبيخي در كار باشد، تابع نظر اين كميته هستيم.

منصوريان درباره انتشار بلوتوث فيلم اتفاقات مجموعه مرغوبكار نيز گفت: من از اين موضوع هيچ اطلاعي ندارم و آن را نشنيدم.

به گزارش ايسنا، با وجود ‌آن كه مسوولان آكادمي باشگاه استقلال از اظهارنظر درباره جلسه امروز خودداري كردند، اما برخي شنيده‌ها حكايت دارد كه به احتمال زياد علي منصوريان مسوول آكادمي از سمت خود استعفا خواهد داد و براي ساير مسوولان آكادمي و تيم نوجوانان نيز جريمه نقدي در نظر گرفته خواهد شد.

منبع: ایسنا

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
عليزاده: از نيمكت نشيني ناراحتم
مهاجم تيم فوتبال استقلال تهران گفت: درست است كه از نيمكت نشيني ناراحتم اما به خاطر موفقيت استقلال خوشحال هستم.
علي عليزاده در گفت و گو با خبرگزاري فارس در خصوص ديدار مقابل صباي قم اظهار داشت: خوشحالم كه توانستيم 3 امتياز اين بازي را كسب كنيم. صبا تيم پر مهره اي است كه مقابل ما مقاومت كرد ولي حرفه اي گري بازيكنان استقلال باعث شد در اين مسابقه به پيروزي برسيم.
وي در مورد نيمكت نشيني خود در اين مسابقه عنوان كرد: دوست داشتم فرصت بيشتري پيدا مي كردم و از اين موضوع ناراحتم اما به خاطر اينكه استقلال خوب نتيجه مي گيرد و همبازيانم موفق مي شوند خوشحال مي شوم.
مهاجم استقلال در خصوص مصدوميتي كه در ديدار مقابل صبا گريبانگيرش شد؛ گفت: از ناحيه مچ پا دچار آسيب ديدگي شدم و بايد حدود 10 روز به فيزيوتراپي بپردازم از همين رو به ديدار هفته آينده مقابل استقلال اهواز نمي رسم.

منبع

۷ بهمن ۱۳۸۷
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- كریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
دو بازيكن برزيلي در تمرين استقلال حضور يافتند
دو بازيكن برزيلي امروز در محل تمرين تيم فوتبال استقلال تهران حضور پيدا كردند.

در حالي كه استقلال به تازگي با رينالدو قرارداد بسته، امروز دو بازيكن برزيلي در پست هاي دفاع و هافبك وسط حضور يافتند.

* رودل فوبيدر 19 ساله در پست دفاع وسط از تيم كروزيرو و موريانو 20 ساله، هافبك وسط از تيم اتلتيكو ليندس بازيكناني بودند كه در محل تمرين حضور داشتند.

* تمرين استقلال با 20 دقيقه تاخير از ساعت 15:20 در ورزشگاه دستگردي آغاز شد.

* به جز 5 ملي پوش استقلال ، ابراهيم تقي پور، علي عليزاده به دليل مصدوميت و حسين كاظمي به دليل نامعلوم از غايبان تمرين بودند.

* اميد روانخواه كنار زمين به دويدن پرداخت.

*پژمان منتظري زير نظر دكتر نوروزي به تمرين پرداخت. از طرفي رينالدو بازيكن پرويي آبي پوشان به دليل مصدوميت از مچ در تمرين شركت نكرد و در كلينيك نوروزي حضور پيدا كرده بود.

*جانواريو با ديدن بازيكنان برزيلي با آنها به خوش و بش پرداخت.

منبع

۷ بهمن ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت:فيروز كريمي الگوي مربيگري من درفوتبال ايران است.

امير قلعه نويي افزود: تيم‌هاي كريمي هميشه از انسجام و قابليت‌هاي فني خوبي برخوردارند و من افتخار مي‌كنم كه اين مربي الگوي من در ايران است.

وي با قدرداني از فيروز كريمي به دليل قبول هدايت تيم استقلال در فصل گذشته ليگ برتر، اظهار داشت: در حالي كه استقلال يكي از بحراني‌ترين دوران خود را پشت سر مي‌گذاشت اما كريمي آبروي ‪۲۷‬ساله خود را براي موفقيت اين تيم خرج كرد.

قلعه نويي گفت: قهرماني استقلال تهران درجام حذفي ايران و حضور اين تيم در ليگ قهرمانان آسيا متعلق به كريمي است چرا كه اين مربي با تلاش‌هاي خود توانست استقلال را به اين عنوان برساند.

وي در ادامه سخنان خود از رييس سازمان ليگ برتر به دليل ارائه برنامه بازي‌ها قدرداني كرد و افزود: با ارائه اين برنامه مي‌توانيم اقدامات لازم را براي موفقيت تيم خود انجام دهيم.

قلعه نويي درخصوص ديدار استقلال تهران برابر صباي قم افزود: خوشحالم كه توانستيم سه امتياز حساس اين بازي را بدست آورديم اما از لحاظ فني هر دو تيم شبيه هم بودند.

سرمربي استقلال تهران قهرماني در ليگ برتر ايران، ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي ايران را از اهداف پلكاني اين باشگاه اعلام كرد.

وي ادامه داد: باشگاه در همين راستا يك هافبك پرويي را به خدمت گرفت و هم اكنون درصدد جذب يك مهاجم خارجي است تا بتواند حضور موفقي را در رقابت هاي آتي داشته باشد.

سرمربي استقلال با بيان اينكه جذب رضا عنايتي هنوز منتفي نشده است، اظهار داشت: عنايتي بايد وضعيت خود را با باشگاه اماراتي مشخص كند تا باشگاه استقلال بتواند با اين مهاجم وارد مذاكره شود.

قلعه نويي در مورد نبود دو دروازه بان همسطح در تيم استقلال تهران، گفت:
اميوارم كه وحيد طالب لو دچار مصدوميت ناخواسته نشود علاوه بر اينكه اشكان نامداري شرايط حضور در درون دروازه اين تيم را دارد.

وي در عين حال خاطر نشان كرد: در فوتبال امروز جهام مرسوم نيست كه باشگاه ها دو دروازه بان همسطح به خدمت بگيرند.

سرمربي استقلال تهران درمورد عملكرد داوران بازي، افزود: داوران نزديك به صحنه بودند و همانند بازي قبل، قضاوت تاثيرگذاري در نتيجه بازي نداشتند.

تيم استقلال تهران عصر جمعه در هفته بيست و سوم ليگ برتر باشگاه‌هاي ايران با نتيجه دو بر يك از سد صباي قم گذشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۸ بهمن ۱۳۸۷

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۶,۴۲۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۸۸ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۳۸ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۴۷۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۷۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۷۰۹ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۷۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۰۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۶ کاربر آنلاین است. (۱۵۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!