به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: Mclaren_F1
پیام: ۱,۳۰۹
عضویت از: ۳۰ آذر ۱۳۸۵
از: زنجان
طرفدار:
- پرسپولیس
- اسپانیا
- کریم باقری
- گاوس هیدینگ
گروه:
- کاربران عضو
در عوض گلهاي زياد و بعضا مهمي زده

راستي نظرتون در مورد اينكه فيفا(اگه اشتباه نكنم) در ليستي كه اعلام كرد دايي رو بالاتر از رايكارد قرار داد چيه؟؟؟؟
به نظر من كه كمي احمقانست

اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند. دكتر شر...
۱۶ اسفند ۱۳۸۶
تحلیلی در رابطه با محاسن و معایب علی دایی سرمربی جدید تیم ملی ایران:نگاهی به یك ان...
نام کاربری: Just_LioNel
پیام: ۶۰۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۶
از: TEH-آرياشهر
طرفدار:
- پسرم لیونل مسی و عمو پویول
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
در اينجا چند مورد از مزايا و معايب علي دايي نسبت به بقيه گزينه هاي مطرح را مرور مي کنيم:

۱- علي دايي داراي يک شخصيت بين المللي است. دعوت از علي دايي براي قرعه کشي مسابقات مقدماتي جام جهاني، حضور در ديدارهاي نمادين نظير بازي در تيم منتخب جهان براي تجليل از نلسون ماندلا و .... مواردي است که او را نسبت به بقيه کانديداهاي داخلي ممتاز مينمايد. در کنار اينها بايد از تحصيلات و آشنايي با زبان خارجه در مورد او نام برد که در برخي از کانديداهاي ديگر (جز قطبي و جلالي) اين مساله ديده نمي شود.

۲- علي دايي داراي يک اعتماد به نفس بالا در کار خود مي باشد و اين مساله شانس موفقيت او را بالا ميبرد. حضور در تيم ملي تا سن بالا (در حالي که انتقادهاي شديدي نسبت به حضور او در تيم ملي از طرف محافل مختلف مي شد) قبول سرمربيگري تيم بحران زده سايپا در حاليکه هنوز دوران بازيگري او به پايان نرسيده بود و قهرماني با اين تيم از جمله موارد قابل توجه در مورد علي دايي است که نمي توان از آنها صرفنظر کرد!

۳- محکم بودن و توصيه ناپذيري و صداقت و عدم توجه به برخي مصلحتهاي غير فني از ديگر خصوصيات علي دايي است. اين چند فاکتور در هيچيک از گزينه ها به طور يکجا و تمام و کمال در مابقي گزينه ها ديده نمي شود. موارد گفته شده خود مي تواند پيامدهاي مثبت و منفي مختلفي به همراه داشته باشد؛ به طور مثال از همين الان مي توان منتظر بود که رفتارهاي علي دايي و بي توجهي او به خواسته هاي مقامات بالاتر در فدراسيون و سازمان تربيت بدني باعث رنجش برخيها خواهد شد و احتمالآ خود اين مساله باعث سنگ اندازي در راه موفقيت او و تيمش خواهد شد.

۴- علي دايي داراي يک اشکال بزرگ است و آن اخلاق تند و انتقادناپذيري اوست. از همين الان ميتوان منتظر برخي حاشيه ها در برخورد علي دايي با خبرنگاران و برخي از بازيکنان مغرور تيم ملي بود.

۵- اشکال بزرگ ديگر علي دايي تحربه بسيار اندک او در عرصه مربيگري است؛ به گونه اي که به نظر مي رسد تجربه مربيگري او حتي نسبت به افشين قطبي هم کمتر باشد؛ آن چنان که افشين قطبي با وجوديکه براي اولين بار است در پرسپوليس سرمربيگري را تجربه مي کند، اما بارها و بارها در مسابقات بزرگ به عنوان آناليزور بر نيمکت مربيگري تيمهاي بزرگ نشسته است

قضاوت درباره موارد گفته شده بر عهده خوانندگان...

اما به نظر نگارنده در شرايط فعلي از بين گزينه هاي داخلي، علي دايي و افشين قطبي هر دو به نحوي براي نيمکت تيم ملي مناسب و يک سر و گردن از مابقي گزينه ها بالاتر بودند که در این بین دایی همان کسی که عضو کمیته فنی فوتبال در فیفا (همان کمیته ای که مسوول انتخاب برترینهای فوتبال در سرتاسر جهان است) و نامزد نایب رییسی کمیته جوانان فیفاست.

در پایان با امیدواری برای عدم سنگ اندازی برای سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران،براي علي دايي و تيم ملي ايران آرزوي موفقيت مي کنيم ...

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

چه می‌خواهی‌ تو از جانم؟!

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۷ اسفند ۱۳۸۶
تشريح برنامه‌هاي علي دايي در كميته تيم‌هاي ملي مهدي تاج: براي استخدام دستيارا...
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
خبرگزاري دانشجويان ايران - تهران
سرويس: ورزشي - فوتبال
ای خدا يه بدنساز خارجی خوب بيارن فقط

نايب رييس فدراسيون فوتبال گفت: علي دايي يكشنبه آينده با حضور در جلسه كميته تيم‌هاي ملي برنامه‌اش را براي اداره تيم ملي تشريح خواهد كرد.

مهدي تاج در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) اظهار كرد: سرمربي تيم ملي يكشنبه آينده در جلسه كميته تيم‌هاي ملي حضور پيدا خواهد كرد و برنامه‌هايش را براي اداره تيم ملي تشريح خواهد كرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه چه زماني قرارداد علي دايي با فدراسيون فوتبال امضاء خواهد شد، گفت: تلاش داريم كه تا هفته آينده قرارداد دايي امضا شود. خوشحاليم كه دايي بدون هيچ شرط مالي پيشنهاد فدراسيون فوتبال را پذيرفت و گفت كه با افتخار حاضر به سرمربي‌گري در تيم ملي است.

نايب رييس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه آيا فدراسيون فوتبال مشكلي براي استخدام دستياران خارجي براي دايي ندارد، ‌گفت: هرچند كه از گذشته فدراسيون فوتبال مبلغ دو ميليارد و هفتصد ميليون تومان به رستوران هتل، آژانس‌هاي مسافرتي، داوران و مربيان بدهي دارد اما براي ما تيم ملي در اولويت است و با توجه به منابع مالي كه وجود دارد در صورت ضرورت، مربي خارجي را با نظر سرمربي تيم ملي استخدام خواهيم كرد.

تاج درباره‌ي بازي‌هاي دوستانه تيم ملي گفت: اسكاتلند پيشنهاد دو بازي رفت و برگشت را در خرداد سال آينده براي ما ارسال كرده و ما اين دعوت‌نامه را به شوراي برون‌مرزي سازمان تربيت بدني داده‌ايم و در صورت صدور مجوز اين شورا و تأييد كادر فني تيم ملي اين دو بازي انجام خواهد شد.

وي افزود: مسير كميته تيم‌هاي ملي براي انتخاب سرمربي تيم ملي از زمان ورود به مسأله حضور كلمنته،‌ قطبي و دايي در تيم ملي كاملا روشن بود و اين كه به يك باره دايي انتخاب شد به اين دليل بود كه گمانه‌زني‌ها درباره‌ي حضور دايي در تيم ملي انجام نگيرد.

وي در پاسخ به اين سوال كه پس از انتخاب سرمربي تيم ملي اولويت بعدي فدراسيون فوتبال چيست، گفت: اولويت كاري ما مسأله نقدينگي است. ما غير از اين‌كه بايد دو ميليارد و هفتصد ميليون تومان بدهي را تسويه كنيم بايد راهكار لازم براي به دست آوردن 10 ميليارد تومان هزينه سالانه فدراسيون فوتبال را پيدا كنيم كه البته با توجه به اساس‌نامه منابع مالي فدراسيون فوتبال مشخص است.

تاج ادامه داد: حق پخش تلويزيوني، اسپانسر، تبليغات دور زمين، تبليغ روي پيراهن تيم ملي و حامي فدراسيون فوتبال از منابع مالي فدراسيون فوتبال است.

وي افزود: توصيه ما به وزارت صنايع و معادن اين است كه اجازه ندهد كه توليدكنندگان خارجي روي پيراهن تيم ملي تبليغ كنند و اين فرصت در اختيار توليدكنندگان داخلي قرار بگيرد.

تاج ادامه داد: راه حلي كه در نظر گرفته‌ايم اين است كه در اين شرايط توليدكنندگان داخلي بر روي پيراهن تيم ملي تبليغ كنند و پس از صعود به جام جهاني، فدراسيون فوتبال با يكي از 5 شركت توليدكننده البسه ورزشي كه با فيقا قرارداد دارند قرارداد خواهد بست. با اين حال از دو شركت خارجي توليد البسه پيشنهادهايي براي فدراسيون فوتبال فرستاده شده است

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۷ اسفند ۱۳۸۶
نام کاربری: milad-joon
پیام: ۱,۶۴۰
عضویت از: ۱۲ آذر ۱۳۸۶
از: ايران رفتم
گروه:
- كاربران بلاک شده
اینو هم بدونید تی شرت و شرت بازیکنان تیم ملی رو علی دایی داره بهشون میده
اگه علی دایی نبود ما الان کجا بودیم؟

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۸۶
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول

milad نوشته:
اینو هم بدونید تی شرت و شرت بازیکنان تیم ملی رو علی دایی داره بهشون میده
اگه علی دایی نبود ما الان کجا بودیم؟

عجب استدلالی

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۸ اسفند ۱۳۸۶
گروه:
- كاربران بلاک شده
خوب دیگه با این حرفاتون نمیخواد ابروی خودتون رو ببرید به اندازه کافی تو قعر جدول فیفا هستید

((راندا برن)): راز ما را دوست دارد ولی اگر آن را از خود برانیم دشمن سرسختی برایمان خواهد
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۸۶
سخنگوي فدراسيون فوتبال: هنوز بازي با اسكاتلند قطعي نشده است
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
خدايا فيتبال اين مملکت به کجا رسيده که اسکاتلند هم اوّل تکذيب کرد الان ميگه هنوز جوابی ندادن!

در صورت وصول چك‌هاي تبليغات دور زمين، بدهي‌هاي فدراسيون پرداخت مي‌شود

سخنگوي فدراسيون فوتبال گفت: در صورت وصول چك‌هاي تبليغات دور زمين بدهي هاي فدراسيون فوتبال پرداخت خواهد شد.

مهدي تاج اظهار كرد: با توجه به اين كه درباره‌ي مخارج فدراسيون فوتبال صحبت‌هايي مطرح شد و شايد از اين رهگذر زحمات شبانه روزي مسوولان سابق فدراسيون فوتبال ناديده گرفته شود، با تشكر از زحمات همه‌ي آن عزيزان لازم به توضيح است كه اداره‌ي فدراسيون و اجراي برنامه‌هاي كلي كميته‌ها از جمله كميته‌ي تيم هاي ملي هزينه‌اي حدود 10 ميليارد تومان دارد كه در صورت اجراي طرح آكادمي فوتبال در كمپ تيم‌هاي ملي و ارتقاي سطح كيفي فوتبال كه مصوب هيات رييسه نيز هست اين هزينه‌ها جمعا به 15 ميليارد تومان خواهد رسيد.

نايب رييس اول فدراسيون افزود: با احتساب طرح‌هاي توسعه و بدهي‌هاي موجود در فدراسيون كه دو ميليارد و هفتصد ميليون تومان است در صورت وصول چك‌هاي تبليغات دور زمين اين مشكلات رفع خواهد شد. البته همان طور كه پيش‌تر نيز عنوان كردم بنا به دستور رييس فدراسيون تامين نيازهاي تيم ملي اولين اولويت ماست. توصيه‌ي كميته‌ي بازاريابي فدراسيون فوتبال به وزارت صنايع و شركت‌هاي داخلي اين است كه جهت تبليغات محصولات داخلي به جاي محصولات خارجي اقدام كنند و حامي تيم هاي ملي باشند.

تاج در پاسخ به اين سوال كه آيا بازي ايران برابر اسكاتلند قطعي شده است،‌ گفت: صندوق حمايت از پيشكسوتان و قهرمانان ورزش مسوول پيگيري انجام بازي ايران برابر اسكاتلند است. با اين حال سرمربي تيم ملي در اين باره نظر مثبتي دارد اما، هنوز چيزي قطعي نيست و فدراسيون فوتبال منتظر پاسخ شوراي برون مرزي سازمان تربيت بدني است.

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۱۹ اسفند ۱۳۸۶
دايي: برخلاف ميلم فداي تيم ملي مي شويم
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
اينم که احساس ميکنه اسپايدر منه!

علي دايي ذهنش كجاست؟ روي نيمكت تيم‌ملي يا متوجه سايپا؟! به جام جهاني مي‌انديشد يا قهرمانان باشگاه‌هاي آسيا؟ علي دايي خودش كجاست؟ در فدراسيون فوتبال يا دفتر باشگاه سايپا؟ ذهن و روح مردي كه از شنيدن خبر سرمربيگري‌اش در تيم‌ملي احساس رضايتي كامل در جامعه به وجود آمد، حالا عموم جامعه فوتبال را دچار يك ابهام جديد مي‌كند. آيا نشستن او روي نيمكت سايپا و همكاري همزمانش با تيم‌ملي، ضربه‌اي به وي نمي‌زند؟! شايد علي دايي به اراده‌اي مي‌بالد كه در وجودش قامت او را راسخ مي‌كند اما اگر لغزيد... و اگر در جايي كه نبايد اشتباه كند دچار ترديد شد چه؟علي دايي را در فدراسيون فوتبال پيدا مي‌كنيم. پس از گفت‌و‌گو و مذاكره‌اي با رئيس فدراسيون فوتبال، از اتاق كفاشيان بيرون مي‌آيد با جمعيت خبرنگاراني رو‌به‌رو مي‌شود كه مي‌خواهند نكاتي چند را بدانند. مطمئناً‌ نبايد بپرسيم دليل ديدار شما با علي كفاشيان چه بود، چون مسلماً مي‌خواستيد در مورد تيم‌ملي و برنامه‌هايش جلسه‌اي داشته باشيد اما نتيجه اين چند ساعت مذاكره چه بود؟ بيشتر در مورد ديدار تيم‌ملي با كويت صحبت كرديم، من برنامه‌هايم را گفتم و از رئيس فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ خواهش كردم براي منافع ملي كشور، مسابقات هفته پاياني ليگ را به تعويق بيندازند. با چه هدفي؟ كه اردو را از 24 اسفند‌ماه به شكل جدي برپا كنيم. فكر مي‌كنم جلسه خوبي داشتيم. آن چيزي كه من مي‌خواستم تاحدودي مورد موافقت فدراسيون فوتبال قرار گرفت. فصل گذشته كه سرمربي سايپا بوديد از تعطيل شدن ليگ براي بازي تداركاتي يا اردوي تيم‌ملي شكايت مي‌كرديد. يعني همين اتفاقي كه حالا مي‌خواهيد براي ليگ تكرار شود! هنوز هم با تعطيلي ليگ و يا هرگونه وقفه‌اي در جريان بازي‌ها مخالف هستم اما اين بار خواسته من سود منافع ملي فوتبال كشور است. ما بايد هرچه زودتر تمرينات را آغاز كنيم. بازي با كويت نزديك است و من مي‌خواهم از همين روز جمعه اردو آغاز شود. مطمئناً دوره‌هاي بعد چنين اتفاقي نمي‌افتد. فقط سه روز قبل از هر مسابقه ملي اردو را برپا مي‌كنيم.فعلاً در مورد همين اردو بحث مي‌كنيم. اگر قرار باشد تمرينات تيم از روز جمعه همين هفته آغاز شود، پس بايد ليست تيم‌ملي را هم به زودي اعلام كنيد.همين‌طور است. چهارشنبه يا پنج‌شنبه اسامي اعلام مي‌شود. روز جمعه تمرينات را آغاز مي‌كنيم و 29 فروردين ماه براي برگزاري يك بازي دوستانه با تيم‌ملي بحرين راهي منامه خواهيم شد. 4 روز در بحرين هستيم و سپس سه روز مانده به ديدار با كويت به اين كشور سفر مي‌كنيم. مطمئن هستيد كه اين برنامه عملي خواهد شد؟ كفاشيان با برگزار‌نشدن هفته آخر ليگ امسال موافقت كرد. اگرچه يك تصميم اجباري بود اما چاره ديگري نداشتيم. مطمئناً با هماهنگي فدراسيون، تمامي برنامه‌ها مو به مو اجرا خواهد شد، هرچند كه من به هيج‌وجه موافق بازي با بحرين نيستم اما بايد تابع مقررات فيفا باشيم. متأسفانه بازي با بحرين در فاصله 5 روز مانده به بازي با كويت قرار گرفته و اين به هيچ‌وجه به سود تيم‌ملي نيست اما به ناچار و به خاطر هماهنگي قبلي فدراسيون و قراردادي كه به امضا رسيده، بايد اين بازي را انجام دهيم. ولي از همين حالا شما به عنوان سرمربي تيم‌ملي بايد به فكر بازي‌هاي تداركاتي باشيد. بله. اسكاتلند پيشنهاد من است. شخصاً علاقه دارم مقابل چنين تيمي بازي كنيم. چون چنين تيم‌هايي مي‌توانند نقاط ضعف‌ ما را نشان بدهند. بازي با بحرين زياد براي ما باارزش نيست. بايد از اسكاتلند شروع كنيم و پله به پله بالاتر برويم. دوست دارم با بهترين تيم‌هاي اروپايي بازي كنيم.‌ وضعيت دستياران علي دايي به كجا كشيد؟ بحث محمد احمدزاده و حضور در تيم انگار جدي‌تر از هميشه شده است! من از بين مربيان داخلي روي محمد احمدزاده و بهزاد غلامپور نظر دارم. اين دو نفر را به هيأت رئيسه پيشنهاد كردم و ديگر تصميم‌گيري به عهده فدراسيون فوتبال است. البته روي يك دستيار خارجي هم حساب كردم كه ترجيح مي‌دهم اسم او را تا زمان نهايي شدن مذاكرات نگويم. از بازي با كويت اين گروه روي نيمكت تيم‌ملي خواهد بود؟ من اميدوارم تا قبل از بازي با كويت هر سه نفر را كنار خودم ببينم. قرار بود اسم بدهم كه دادم. حالا ديگر فدراسيون بايد مذاكراتش را آغاز كند اما ممكن است مذاكرات نهايي بعد از بازي با كويت انجام شود... هنوز چيزي مشخص نيست! پس دليل استعفاي احمدزاده از ملوان، مذاكراتش با شما بود. ببينيد... من از روزي كه سرمربي تيم‌ملي شدم به محمد احمدزاده و بهزاد غلامپور فكر مي‌كردم اما اسمي از اين دو نفر نياوردم. چون دقيقاً فكر مي‌كردم شروع اين بحث قبل از بازي سايپا ملوان مشكل‌ساز است، براي همين بود كه تا پايان بازي صبر كردم و اسمي از احمدزاده نياوردم. وقتي او اعلام كرد از سمت سرمربيگري ملوان استعفا داده با خيالي راحت‌تر از او خواستم كنارم باشد. در حقيقت هيچ هماهنگي قبلي انجام نشده بود. همين تعداد كادر فني كفايت مي‌كند؟ دقيقاً. چون معتقدم نبايد نيمكت تيم‌ملي را شلوغ كرد. با اين همه از تمام سرمايه‌ فكري داخل فوتبال ايران مشاوره خواهم گرفت. من به پيشكسوتان احترام مي‌گذارم و مي‌خواهم به من كمك كنند. حتي همين الان فقط يك دستيار بدنساز خارجي مورد نظرم قرار گرفته و به گزينه‌هاي ديگر فكر نمي‌كنم. به بحث انتخاب ملي‌پوشان مي‌رسيم. ليست علي دايي چهارشنبه يا پنج‌شنبه اعلام خواهد شد اما مي‌خواهيم بدانيم ملاك سرمربي تيم‌ملي در تنظيم اين ليست چيست؟ مطمئناً به آمادگي جسماني بازيكنان فكر مي‌كنم. كسي در تركيب قرار مي‌گيرد كه در زمين مسابقه خودش را به من تحميل مي‌كند. مهم نيست چه اسمي دارد و كجا بازي مي‌كند. حتي به سن بازيكنان هم اهميت نمي‌دهم. مي‌خواهد 15 ساله باشد يا 45 ساله! اما خيلي‌ها معتقدند علي دايي تيم را متحول مي‌كند. نه علي دايي كه هر كس ديگري هم سرمربي تيم‌ملي شود براي دگرگون كردن نيازمند تغيير است. و تغيير زمان مي‌خواهد، من تيمي را به كويت مي‌برم كه با تمام وجودش براي پيروزي ايران بازي كند. ما فقط به ديدار با كويت نگاه كرديم. 6 فروردين ماه مي‌گذرد و تيم‌ملي راهي طولاني پيش روي دارد. آيا به آينده هم فكر كرده‌ايد؟ برنامه كاملي را تنظيم كرده‌ام كه بعد از بازي با كويت تقديم فدراسيون فوتبال مي‌كنم. برنامه‌اي كه تا پايان مرحله مقدماتي جام‌جهاني روز‌به‌روز برنامه خواهد داشت.

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۰ اسفند ۱۳۸۶
دايي: هم بازيکن 15 ساله دعوت مى‌کنم، هم 45 ساله از بازى‌هاى تکرارى مثل مردم خسته شد...
طرفدار:
- ریوالدو
- پرسپولیس
- ارژانتین
- علی کریمی
- پپ گواردیولا
- مربی بدرد بخور نداریم!
گروه:
- کاربران عضو
مثله اينکه طرح ريخته دوباره خودشم بازی کنه!!

دايي: هم بازيکن 15 ساله دعوت مى‌کنم، هم 45 ساله از بازى‌هاى تکرارى مثل مردم خسته شده‌ام

على دايي، سرمربى تيم‌ملى ديروز و در پايان نشست خود با کميته تيم‌‌هاى ملى با خبرنگاران رسانه‌هاى گروهى پيرامون اين نشست صحبت کرد که گزيده‌اى از آن را مى‌خوانيد:
غلامپور مربى دروازه‌بان‌هاست
محمد احمدزاده را به‌عنوان مربى و بهزاد غلامپور را به‌عنوان مربى دروازه‌بان‌ها به کميته تيم‌هاى ملى پيشنهاد دادم، البته نام دستياران خارجى مدنظر خود را هم مطرح کردم که قرار شده بعد از توافقات لازم اسامى آنها روز چهارشنبه يا پنجشنبه رسماً اعلام شود.
در مورد بازى با کويت صحبت کردم
ديروز و در گفتگو با اعضاى کميته تيم‌هاى ملى بيشتر درخصوص بازى با کويت و برنامه‌هايى که براى اين مسابقه دارم، صحبت کردم. البته بحث‌هايى نيز درخصوص برنامه‌هاى مدنظر من تا جام‌جهانى 2010 مطرح شد.
مخالف تعطيلى ليگ هستم
از فدراسيون فوتبال خواستم برنامه ليگ‌برتر در آخرين هفته سال جارى را لغو کند تا بتوانيم از جمعه همين هفته تمرينات را شروع کنيم. برنامه ما اين است که 29 اسفند يا اول فروردين به بحرين برويم و روز دوم فروردين با اين تيم مسابقه دهيم. چهارم نيز به کويت خواهيم رفت.
اسامي، چهارشنبه يا پنجشنبه اعلام مى‌شود
اميدوارم تا زمانى که از کويت برمى‌گردم، مذاکراتى از سوى فدراسيون فوتبال با دستياران من انجام شده و توافقات لازم نيز صورت گرفته باشد.
در نظر داريم اسامى تيم‌ملى را براى بازى با کويت در روزهاى چهارشنبه يا پنجشنبه همين هفته اعلام کنيم.
مخالف تعطيلى ليگ هستم
بنده به هيچ‌وجه موافق نيستم که ديدارهاى ليگ‌برتر به خاطر تيم‌ملى لغو شود اما براى بازى با کويت مجبور به انجام اين کار هستيم اما قطعاً ديگر چنين اتفاقى رخ نخواهد داد و ما اردوى تيم‌ملى را دو، سه روز پيش از هر مسابقه شروع خواهيم کرد.
احمدزاده از قبل مدنظرم بود
من همان زمانى که پيشنهاد فدراسيون فوتبال را براى هدايت تيم‌ملى قبول کردم، محمد احمدزاده را مدنظر داشتم اما باتوجه به حساسيت بازى با ملوان اين مسأله را مطرح نکردم اما وقتى او در پايان مسابقه و در کنفرانس مطبوعاتى بحث استعفاى خود را مطرح کرد، علاقه‌مندى من به حضورش در کادرفنى تيم‌ملى فاش شد.
هم بازيکن 15 ساله مى‌خواهم، هم 45 ساله
ملاک من براى دعوت از بازيکن به تيم‌ملى ميزان آمادگى اوست نه سنش. شايد بازيکنى را دعوت کنم که 15 سال سن داشته باشد و شايد هم فوتباليستى را به اردو فرا خوانم که 45 بهار از عمر او سپرى شده باشد.
بيشتر دوست دارم به جوان‌ها بها بدهم اما در تيم من باتجربه‌ها با اين جوان‌ها تلفيق خواهند شد.
از بازى‌هاى جديد استقبال مى‌کنم
به اعتقاد من زمان بازى با بحرين زمان مناسبى نيست اما از انجام بازى با تيم‌هايى چون اسکاتلند استقبال مى‌کنيم. من هم مثل مردم از انجام بازى‌هاى تکرارى خسته شده‌ام. دوست دارم با تيم‌هايى پيکار کنيم که تيم‌ملى ما را تحت فشار قرار دهند و نقاط ضعف و قوت تيم ما را آشکار کنند، البته بعد از بازى با کويت برنامه جامعى را طرح‌ريزى مى‌کنم.
براى پيروزى به ميدان مى‌رويم
فقط يک بازى سايپا با تيم‌ملى تداخل دارد. به خاطر دينى که به سايپا دارم اين تيم را در ليگ قهرمانان آسيا همراهى خواهم کرد. درخصوص بازى با الکويت هم بايد بگويم فقط براى کسب پيروزى به ميدان مى‌رويم.

خدایا کفر نمی ‌گویم،

پریشانم،

مرا بی ‌آنکه خود خواهم
۲۱ اسفند ۱۳۸۶
گروه:
- كاربران بلاک شده
نه بابا بازی کردنش کجا بوود

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۱ اسفند ۱۳۸۶

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۹,۶۰۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۴۰۵ بازدید
۶ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۸۶۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۱,۸۸۵ بازدید
۱۰ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۱۰۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۲۹۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۵۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۵۹ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!