به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: سریال خارجی
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

اما به نظر من از منظر نوآوری و جذابیت و خنده دار بودن و مهمتر از همه، متفاوت بودن از تیپ سریالهای طنز، بیگ بنگ تئوری ازش بهتره.

ادمین جان شما دیگه چراا... انقلابی که فرندز در زمان خودش از منظر نوآوری و... ایجاد کرد، به یک افسانه تکرار نشدنی تبدیل شده.. حتی ازش به عنوان یک فرهنگ یاد میکنن.. هنوزم که هنوزه بعد از گذشت 20 سال خیلی از منتقدین بزرگ دنیا فرندز رو با اختلاف بهترین کمدی تاریخ میدونن.. از محبوبیت و بیننده ی چند صد میلیونی هم حرفی نمیزنم...

من خودم یکی از طرفدارای بیگ بنگم.. ولی بی تعصب تو هیچ زمینه ای هیچ برتری نسبت به فرندز نداره...

۶ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ALONE نوشته:

نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

اما به نظر من از منظر نوآوری و جذابیت و خنده دار بودن و مهمتر از همه، متفاوت بودن از تیپ سریالهای طنز، بیگ بنگ تئوری ازش بهتره.

ادمین جان شما دیگه چراا... انقلابی که فرندز در زمان خودش از منظر نوآوری و... ایجاد کرد، به یک افسانه تکرار نشدنی تبدیل شده.. حتی ازش به عنوان یک فرهنگ یاد میکنن.. هنوزم که هنوزه بعد از گذشت 20 سال خیلی از منتقدین بزرگ دنیا فرندز رو با اختلاف بهترین کمدی تاریخ میدونن.. از محبوبیت و بیننده ی چند صد میلیونی هم حرفی نمیزنم...

من خودم یکی از طرفدارای بیگ بنگم.. ولی بی تعصب تو هیچ زمینه ای هیچ برتری نسبت به فرندز نداره...

فرندز با همه خوبیاش اما یه سریال کاملا تیپیکال طنزه. می تونم 10 ها سریال مشابه - از نظر تم و فضا و داستان و ... - مثال بزنم. اما بیگ بنگ تئوری یه ایده کاملا منحصر به فرد و خارق العاده بود. به همین دلیلم خیلی شوخی هاش خاص و منحصر به فرد و جذاب تر از بقیه ن.

علاقه به فرندز گره خورده به نوستالژی. برای همینه روش عده ای تعصب دارن. من اگر بخوام سریالای طنزی که دیدم رو از منظر مقدار خندیدن و طنازی رتبه بندی کنم، اول بیگ بنگ رو می ذارم بعد فرندز.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۶ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: peymanimpm
نام تیم: سویا
پیام: ۱,۳۶۷
عضویت از: ۱۵ اسفند ۱۳۸۹
از: اصفهان
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا ریوالدو لوییز انریکه
- سپاهان
- اسپانیا و آرژانتین
- احمدرضا عابدزاده
- گواردیولا
- ابراهیم زاده و حسین فرکی
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- ناظرين انجمن
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Lionel Me30 نوشته:

سریال human target هم جالب بود ولی فقط دو فصل ساخته شد

کنسل شده؟

سریالش مال چند سال پیشه دو فصل ساختن البته موضوعش جوریه که هر قسمت به قسمت قبل ربط نداره بخاطر میشد ادامشو ساخت ولی همین دو فصل تمومش کردن

۶ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

فرندز با همه خوبیاش اما یه سریال کاملا تیپیکال طنزه. می تونم 10 ها سریال مشابه - از نظر تم و فضا و داستان و ... - مثال بزنم. اما بیگ بنگ تئوری یه ایده کاملا منحصر به فرد و خارق العاده بود. به همین دلیلم خیلی شوخی هاش خاص و منحصر به فرد و جذاب تر از بقیه ن.

دقیقا من همین دیدگاه رو نسبت به بیگ بنگ یا آشنایی دارم.. بینگ بنگ هیچ ایده و نواوری جدیدی برای ارائه نداشته و نداره.. و صرفا یه سریال کمدی معمولی ه .. حتی خیلیا معتقدن بینگ بنگ برای اینکه بتونه خودشو بالا بکشه و به اون محبوبیت برسه، تو خیلی از موارد از فرندز الگو برداری کرده.. که اگه یه نفر جفت سریال رو با هم دیده باشه راحت متوجه این موضوع میشه..

در رابطه با خلاقیت طنز پردازی، کارکتر ها و دیالوگ ها هم به قدری اختلاف فاحش ه که واقعا ترجیح میدم سکوت کنم...

واقعا انتظار همیچین دیدگاهی رو نداشتم..اگه بخوام یه مثال فوتبالی بزنم که بقیه دوستان هم در جریان قرار بگیرن، دقیقا مثل این میمونه که یه شخص بازی های رونادو و مسی رو با هم دیده باشه و رونالدو رو ترجیح بده!

این رو هم اضافه کنم نظرم به هیچ وجه تعصبی نیس!

۶ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
ALONE نوشته:

نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

دقیقا من همین دیدگاه رو نسبت به بیگ بنگ یا آشنایی دارم.. بینگ بنگ هیچ ایده و نواوری جدیدی برای ارائه نداشته و نداره.. و صرفا یه سریال کمدی معمولی ه .. حتی خیلیا معتقدن بینگ بنگ برای اینکه بتونه خودشو بالا بکشه و به اون محبوبیت برسه، تو خیلی از موارد از فرندز الگو برداری کرده.. که اگه یه نفر جفت سریال رو با هم دیده باشه راحت متوجه این موضوع میشه..

در رابطه با خلاقیت طنز پردازی، کارکتر ها و دیالوگ ها و هم به قدری اختلاف فاحش ه که واقعا ترجیح میدم سکوت کنم...

واقعا انتظار همیچین دیدگاهی رو نداشتم..اگه بخوام یه مثال فوتبالی بزنم که بقیه دوستان هم در جریان قرار بگیرن، دقیقا مثل این میمونه که یه شخص بازی های رونادو و مسی رو با هم دیده باشه و رونالدو رو ترجیح بده!

این رو هم اظافه کنم نظرم به هیچ وجه تعصبی نیس!

اتفاقا نظرت فریاد می زنه که صد درصد تعصبیه!

تیپیک سریالهای طنز، یه فضای خانوادگی، یه سری دوست، و اتفاقات روزمره س. مثل فرندز، مثل Things I like About You، مثل Two and a Half Man، مثل Coupling و دهها مورد دیگه. دقیقا یه فضا و یه تم و فقط یه سری تفاوتای جزئی تو اتفاقات و جریان داستان.

اما بیگ بنگ اومد رفت سراغ یه فضای جدید. یه سری دانشمند نخبه، با شخصیت های چند بعدی و فوق العاده جذاب. شما شخصیتی مثل چندلر رو دهها نمونه ازش پیدا می کنید، اما شخصیتی مثل شلدن رو هیچ جا پیدا نمی کنید. این شاهکار سازندگان بیگ بنگ بود که از اون تیپ رایج و احتمالا کم ریسک برای موفقیت گذشتن و سراغ یه چیز نو و پر ریسک اومدن اما به قدری خوب بودن که کارشون که از صفر و بدون حمایت و تبلیغ گسترده شروع شده بود، به شدت پر طرفدار شد.

نقل قول
دقیقا من همین دیدگاه رو نسبت به بیگ بنگ یا آشنایی دارم.. بینگ بنگ هیچ ایده و نواوری جدیدی برای ارائه نداشته و نداره..

نه مثل اینکه واقعا سریالو ندیدی. اتفاقا صحبت تو درست مثل حمایت کردن از رونالدو روی آمار و ارقام و محبوبیت و تعداد و ... و بدون در نظر گرفتن کیفیت ه.

۶ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
خب این ایده چند تا دوست و داستاناشون، از Friends شروع شد دیگه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آبان ۱۳۹۵
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
Johan Cruyff نوشته:

دوست بودن و دوست داشتن که از ویژگی های اصلی بشری ه. یعنی چی از فرندز شروع شد. خب هر داستانی که هرجا هست یه سری با هم دوستن دیگه.

۶ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
لبیک یا حسین نوشته:

نقل قول
Johan Cruyff نوشته:

دوست بودن و دوست داشتن که از ویژگی های اصلی بشری ه. یعنی چی از فرندز شروع شد. خب هر داستانی که هرجا هست یه سری با هم دوستن دیگه.

منظور طنز های اینطوریه دیگه. در مجموع فرندز برای دوره خودش یه انقلاب بود و بیگ هم بنگ هم برای خودش یه انقلابه.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: Greatest.Ever
پیام: ۱,۱۴۳
عضویت از: ۲۸ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- یوهان کرویف - پپ - ژاوی و مسی.
گروه:
- کاربران عضو
بازی جفری دین مورگان تو اپیزود اول فصل 7 واکینگ دد محشر بود. بعد از مرگ رمزی عزیز واقعا احتیاج داشتم به چنین بدمنی.

۷ آبان ۱۳۹۵
نام کاربری: foad-barcaei
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ مهر ۱۳۹۵
از: نوشهر
طرفدار:
- همرو جز متیو ویدال
- ...پویول ...کرایوف ...رونالدینیو
- پرسپولیس
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
ALONE نوشته:

نقل قول
foad1899 نوشته:

how i met your mother قشنگ ترین سریال طنزی بود که دیدیم

من کلا کم پیش میاد سریالیو دوباره بشینم ببینم ولی اینو 2 بار تا اخر دیدم و هر قسمتشم به اندازه اولین بار خندیدم...و واقعا برای من جای سوال که چرا این سریالو با friendsمقایسه میکنن

دااش گلم اگه شما برای بار دوم اشنایی رو دیدی و به همون اندازه ی اول خندیدی و لذت بردی، من همین حس رو برای بار 5 ام ی که فرندز رو دیدم داشتم...

فرندز فراتر از یه سریال کمدی ه.. من خودم با این سریال زندگی کردم.. مقایسه ی امثال آشنایی یا بیگ بنگ با فرندز توهین به فرندز و این ژانره !

در رابطه با یک سریال یا فیلم دو چیز خیلی مهمه یکی هدف تو واسه دیدن اون سریال یا فیلم یکی دیگم هدف سازنده زا همون سریال یا فیلم....شاید فریندز از لحاظ داستانی و دیالگ وسعت بیشتری از اشنایی با مادر داشت ولی اینو هیچ وقت نادیده نگیر که سریال طنز در درجه ی اول باید توانایی خندوندن داشته باشه....
نمیدونم چقدر به این اعتقاد داری که کاریزمای یک بازیگر طنز چقدر تو سریال تاثیر داره ....من بشخصه واسه خندیدن به نیل پاتریک هریس نیازی نمیبینم که اون دیالوگ بگه ....ببینمش خندم میگیره...چیزی که از نظر من فرندز نداشت همین بود بازیگر ها کاریزمای طنز نداشتن و فقط تلاش میکردن که نقششونو درست ایفا کنن که البته به درست ترین شکل ممکن هم ایفا کردن ..نمیدونم تونستم منظورم رو بهت برسونم یا نه ....ولی بعد از اشنایی با مادر نتونستم هیچ سریال طنزی رو تا اخر ببینم چون باهاشون حال نمیکردم مخصوصا این جدیدی ها

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۲ آبان ۱۳۹۵

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۷,۶۲۸ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۶۹۵ بازدید
۴ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۸۹,۵۴۶ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۶,۷۵۰ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۰۲ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۴ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۶۷۲ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۳۸۰ بازدید
۱۴ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۸۸۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۳۳۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۵۸۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۵ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!