به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: فیلم!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
خیلی از آرزوها تو واقعیت محقق نمیشن، آدما کم و بیش تو دنیای مجازی که تو ذهنشون دارن زندگی می کنن، من از همه بیشتر! چه بدی داره آدم تو دنیای خودش باشه و لذت ببره. گاهی هم یه فیلم یا سریال، بهانه ای میشه برای رفتن به اون دنیای ایده آل، و اینطوری آدمو پابست خودش می کنه. مثل جزیره، که همیشه منتهای رویای من بود و تو لاست محقق شد ...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۳ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
ولي در رويا هيچ چيز به واقعيت نمي پيونده ، مگه اين كه با تلاش و يه تفكر واقعا صاف به روياهات دست پيدا كنيمن با اصل فيلم مشكلي ندارم ، من با طرز برخورد با فيلم مشكل دارم.

( من چه تو كل فاميلام چه آشنا چه تو غريبه يه چيزي رو خوب درك كردم) بخاطر همين تو رو بوجودي سعيدي كه هستي (كه همواره مثل اسمت باشي) فيلم برات مهمه يا يه آدمي كه هر چقدر هم ازش متنفري يا دوستش داري؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: mohammad_s
نام تیم: یوونتوس
پیام: ۳,۸۲۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۷
از: خونمون
طرفدار:
- ژاوی
- مارادونا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی دایی
- پپ , فرگوسن
- !
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
The Third Wizard نوشته:

خیلی از آرزوها تو واقعیت محقق نمیشن، آدما کم و بیش تو دنیای مجازی که تو ذهنشون دارن زندگی می کنن، من از همه بیشتر! چه بدی داره آدم تو دنیای خودش باشه و لذت ببره. گاهی هم یه فیلم یا سریال، بهانه ای میشه برای رفتن به اون دنیای ایده آل، و اینطوری آدمو پابست خودش می کنه. مثل جزیره، که همیشه منتهای رویای من بود و تو لاست محقق شد ...

موافقم ولی بعضی ها جوری تو این حس قرار میگیرن که در آوردنش از این حس خیلی مشکل میشه

۲۳ شهریور ۱۳۸۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
نقل قول
عادل نوشته:

ولي در رويا هيچ چيز به واقعيت نمي پيونده ، مگه اين كه با تلاش و يه تفكر واقعا صاف به روياهات دست پيدا كنيمن با اصل فيلم مشكلي ندارم ، من با طرز برخورد با فيلم مشكل دارم.

( من چه تو كل فاميلام چه آشنا چه تو غريبه يه چيزي رو خوب درك كردم) بخاطر همين تو رو بوجودي سعيدي كه هستي (كه همواره مثل اسمت باشي) فيلم برات مهمه يا يه آدمي كه هر چقدر هم ازش متنفري يا دوستش داري؟

رویاها قرار نیست همه محقق بشن تا ارزشمند باشن. مثلا من همیشه رویام بوده بازیکن بارسا باشم، هیچ وقتم نمیشم، اما رویاشم تا آخر عمر با خودم دارم و ازش لذت می برم، خوابشو می بینم، تو رویاهام بهش فکر می کنم، تو داستان هام می نویسمش و ... اینطوری احساس می کنم رویاهام حقیقت پیدا کردن، وقتی می نویسمشون انگار اتفاق افتادن، همون قدر لذت بخش!

متوجه سوالت نشدم.

۲۳ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
من منظورم روياي فيلم بود نه رويايي كه حداقل امكان واقعيت داره ، درسته بازيكن بارسلونا بودن برات روياست ، ولي احتمال واقعيت اون هر چند كم امكان تحقق داره ، ولي تو روياي يه جزيره كشف نشده تنها ، با اينهمه پيشرفت علم كه يك نقطه از زمين از قلم نيفتاده و تمام نقاط اون قابل رويت هستش يك جزيره ي تنها بي مورده.

سوالم واضح بود ، ولي دوباره ميگم.

فيلم برات مهمه يا يه آدمي كه هر چقدر هم ازش متنفري يا دوستش داري؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ شهریور ۱۳۸۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فیلم رو که نمیشه با یه آدم مقایسه کرد. فیلم تصویر دنیای مجازی شخصی آدمه (برای همینم من کم و خیلی انتخابی فیلم می بینم) اما آدما خودشون یه دنیان که به راحتی نمیشه دسته بندیشون کرد.

۲۴ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: unmourn
پیام: ۱۱۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۸
طرفدار:
- Xavi
- ريوالدو
- برزيل
- فرانك ريكارد
گروه:
- کاربران عضو
یادم میاد چند سال پیش نیکی کریمی مهمون یکی از برنامه های سینمایی شبکه چهار بود وقتی مجری ازش درباره تعریف سینما سوال پرسید جواب داد: سینما برشی از زندگی انسانهاست! از چهره اش معلوم بود تو تصورات خودش خیال میکرد که جمله اش خیلی هایکلاس و با پرستیژ بوده ولی به واقع احمقانه ترین تعریفی بود که تا بحال از سینما شده بود، پس جایگاه خلاقیت و تخیل و آفرینش تو هنر کجاست؟ اگه آدم تو فیلم دنبال برشی از واقعیت زندگی باشه بهتره بجای تلف کردن پولش برای رفتن به سینما یک ساعت سر خیابون بایسته و برشی از زندگی واقعی مردم رو مجانی تماشا کنه!
تاثیر کارکرد هنر به ویژه سینما تو ارتباط دادن انسان با چیزی فراتر از واقعیت زندگی با تمام روزمرگی هاشه که از این طریق انسان رو به کمال برسونه! چون اکثر رویاها ریشه تو واقعیت دارن و به واسطه اونهاست که بشر به سمت آرمانگرایی و پیشرفت تمایل پیدا میکنه! ما آدم ها معمولن تو رویاها تصویری از خود ایده آل داریم برای همین هم تو واقعیت سعی داریم بهش نزدیک بشیم و خیلی چرت و پرت های دیگه که حوصله ندارم بگم!
اون جزیره بیچاره هم کارکرد سمبولیک داره! شاید برای کسایی که تحت تاثیر نظریه های متفکرانه و هوشمندانه امثال نیکی کریمی قرار دارن درک و کشف نمادها و علامت ها تو فیلم کار خیلی سختی باشه، اون جزیره سمبولی از مکانی خاص با شرایطی خاص هست که در اون آدم از طریق روبرو شدن با واقعیت های فراموش شده گذشته و واقعیت های ممکن آینده به دنبال کشف واقعیت درونی خودش در زمان حال میگرده! برای پنهان بودنش هم از رادارها دلایل علمی تخیلی خودش رو داره که ... خور ... پف ...

A man who has not passed through the inferno of his passions, Has never overcome them

Carl Gustav Jung
۲۴ شهریور ۱۳۸۸
The Emperor
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
بسیار نقطه نظرت رو می پسندم، و به همین دلیلم اصولا سراغ ژانر Real نمیرم مگه توصیه اکید شده باشه!

واقعیت که در واقعیت هست، رویا جای تخیلاته!

۲۴ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
يه فيلم معرفي كنم. Ong Bak 2 مشت خار دار 2 .
بهترين فيلم رزمي كه ديدم. وقتي حركات و مبارزه هاي Tony Jaa رو ميبيني بروسلي و جكي چان و جتلي و فرانكي از سرت ميپره.
البته فيلمش زياد جديد نيست.

❤ تا ابد بارسا ❤
۲۴ شهریور ۱۳۸۸
نام کاربری: Barçelona
پیام: ۲,۴۶۴
عضویت از: ۲۵ دی ۱۳۸۷
از: اصفهان
طرفدار:
- **مـــــــــســــــــــــي**
- كرايوف-ریوالدو
- سپاهان
- آْلـــــمـــــــان
- نكونام
- فرگوسن-رايكارد-یواخیم لو
گروه:
- کاربران عضو
کاریکاتور از جومونگ:

*President Sandro Rosell*
The King.....

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ شهریور ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۶۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۹,۱۷۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۶,۱۷۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۳۷۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۰۰۹ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۴۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۲۸۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۱۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۴ کاربر آنلاین است. (۱۱۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!