به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: لیونل مسی
نام کاربری: اميرحسين
پیام: ۱,۷۵۳
عضویت از: ۳ بهمن ۱۳۸۹
از: CATALONIA
طرفدار:
- پپ - هيدينگ - آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نادیا نوشته:

نقل قول
دومي هم شايعه اي بيش نيست من تا حالا كليپي نديدم كه مسي توش از شدت مستي داغون باشه . اگه ميشه كليپي ازش آپ كنين كه ما هم از بي خبري دربيايم !!! با اينكه ميدونم اين حرف شايعه اي بيش نيست

دوستان....
شرمنده اخلاق ورزشی تون. ولی این یکی راسته.

روزنامه خراسان ورزشی:
بازيكنان و سرمربي بارسلونا در راه بازگشت از سوئيس به كاتالونيا حاشيه‌هايي داشته‌اند كه از ديد خبرنگار اعزامي روزنامه ماركا پنهان نمانده است.
در اين سفر كوتاه هوايي اينيستا، مسي، چاوي و گوارديولا در بخش ميهمانان ويژه هواپيما مستقر بودند و خبرنگار روزنامه ماركا پشت سر آنها شاهد جشن آغشته به افراط و تفريط بازيكنان بوده است.
ليونل مسي كه بدون اجازه و بر خلاف قوانين حاكم بر باشگاه از مشروبات الكلي در هواپيما استفاده كرده بود در حالتي غير ارادي و مدام به توهين و تمسخر ميهمانان حاضر در كنفرانس زوريخ مبادرت ورزيده و گوارديولا كه نمي خواست مسافرين بخش معمولي هواپيما صداي او را بشنوند بارها بر سر او فرياد زده تا سكوت كرده و سر جايش بنشيند.
طبق قانون فوتبال در اروپا هيچ بازيكني در خلال تمرينات و روزهاي كاري حق مصرف مشروبات الكلي را حتي در سفرهاي مربوط به فيفا و يوفا نداشته و در صورت ارتكاب به اين عمل جريمه خواهد شد.
باشگاه بارسلونا نسبت به اين افشاگري خبرنگار ماركا واكنش نشان داده و آن را به نوعي تكذيب كرده اما فيلم‌ها و تصاوير ضبط شده به ادعاي اين روزنامه به زودي روي سايت وابسته به آن منتشر خواهد شد.

من خودم کلیپش روندیدم ولی این خبر رو خوندم و منقلب شدم!!
ولی باز هم به نظر من کار زیاد بدی نکرده.
از نظر من و شما که مسلمونیم این چیزا بده و لی یکم هم بایدخودمونو بزاریم جای اونا و جامعه ایی که توش زندگی میکنند.

ناديا خانم چند تا چيز بگم كه كلا اين بحث رو بيهوده تصور كنين

1. اولا نبايد به خيلي از سايت هاي خبر گزاري ايراني اعتماد كرد . اين خبر اولين بار تو خبر گزاري " فارس نيوس " منتشر شد و رفت تا جاهاي ديگه . كه همه ميدونيم چرت و پرت نويس ترين سايت خبريه . بعد اين خبر من همه خبرگزاري ها رو گشتم اما هيچ كدوم همچين تيتري و همچين خبري نذاشته بودن

2. همونطور كه معين گفت خبرگزاري ماركا كارش ساختن شايعه عليه بارساست ( همونطور كه بعد جشن انتخاب بهترين بازيكن شروع كرد به زر زدن !!! كه رابطه بين ژاوي و اينيستا و مسي تيره شده )

3. اما برسيم به اثبات دروغ بودن اين خبر

اولا همانطور كه ميدونيم بارسا با دو هواپيما ي اختصاصي رفته بود سوئيس . تو يكي از هواپيما ها بازيكن ها و خانواده هاشون بودن و دو تا از خبرنگارهاي ال موندو و اسپورت تو هواپيماي حامل بازيكن ها بودن . يعني گوارديولا كنار بازيكن ها نبوده كه بخواد مسي رو آْروم كنه !!!!!!

ثانيا هواپيما اختصاصي بوده . ساير مهمان ها كجا بودن ؟!!!!!

ثالثا مگه كشكي بازيه كه يه خبر نگار از روزنامه ضد كاتالان بياد و قايم بشه تو هواپيماي اختصاصي بازيكن ها و شروع كنه به زر زدن ؟!!

از همه دوستان خواهش ميكنم هر چيزي رو كه ميشنون و هر چيزي رو كه مي بينن سريع و بدون اطلاع از صحتش نيان و بزارن واسه بحث !

چون كل خبرگزاري هاي مورد اعتماد ايراني ( اون هم تقريبا مورد اعتماد ) فقط دو تا هستن . goal.com - football3.ir . تمام . ديگه فارس نيوس و خراسان و .... رو كلا بيخيال شين و هر چي دري وري كه اونا ميگن باور نكنين

بهتر از همه اين ها خبرگزاري هاي خود باشگاه هستن كه همه خبر هاي حاشيه اي رو بدون اندكي كاست و زياد اطلاع ميدن

در ضمن از همه دوستان يه خواهش ديگه دارم

هر حرفي رو كه ميزنين با دليل و مدرك باشه . وگرنه اينكه من يه كليپي ديدم و يا يه عكسي ديدم يا يه چيزي ديدم و ...... اينا همش كشكي بازيه . اگه كليپي يا عكسي رو ديدين

يا آدرس دقيقش رو بدين تا ما هم ببينيمش
يا آپلودش كنين كه باز هم ما ببينيمش !!!
يا ....

وگرنه همينجوري و بدون هيچ دليل و مدركي بياين بگين فلان و فلان قابل قبول نيست

در ضمن من سر هر چيزي بخواين شرط مي بندم كه مسي خالكوبي نداره . اون عكس يه زنه هم خالكوبي كمر دكو ( عشق قديمي خودم !!! ) بود . مسي هيچ خالكوبي اي نداره

براي سلامتي احسان دعا كنيم
۶ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: argentina
پیام: ۱,۷۱۲
عضویت از: ۱۱ تیر ۱۳۸۹
از: MY BEST CITY IS QUCHAN
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- دیگو آرماندو مارادونا - یوهان کرایف
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- پپ گواردیولا - آرسن ونگر
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
خب دیگه پس بحث تموم شد ..... داداش امیر حسین خسته نباشی .... به بزرگی خودت اینا رو ببخش میدونم دستت هم درد گرفت که این همه تایپ کردی ...... پس آقایون خانوما لطفا از این به بعد هر چیزی درباره مسی خواستین بگین با مدرک و سند معتبر باشه تا سو تفاهم پیش نیاد
........

۶ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: Shakiba
پیام: ۲,۱۰۸
عضویت از: ۱۷ مرداد ۱۳۸۹
از: شیراز
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
من خودم ویدیو رو ندارم ولی شما برو تو یوتیوب سرچ کن messi drunk یکی هست تو جشن قهرمانی بارسا (یادم نیست قهرمانی چی) ولی مسی توش حتی نمی تونست راه بره. این یکی رو مطمئنم
درباره ی خالکوبیش هم شما برو تو گوگل ایمیج messi tatto سرچ کن خالکوبیش هم می بینی. همونه که آقا مازیار گفت
اگر هم نتونستی پیدا کنی ایمیلتو بده برات می فرستم فکر نکنم بشه اینجا گذاشت

۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
اسنم لینک دقیق
البته فیلتره
در مورد خالکوبی هم اگه تو گوگل بزنین messi tatto یا messi tatto on back عکسا کاملا مشخص هستن. ولی اکثرا فیلترن
منم با نادیا موافقم این چیزا در نگاه ما مسلمونا زشته ولی واسه اونا یه چیز کاملا عادیه
نقل قول
نه بابا مسی اگه از این جور کارها می کرد که بهترین بازیکن جهان نیود من مطمئنم این یک شایعه بیشتر نیست.

بابا بنده خدا دائم الخمر که نیست که کلا زندگیش منحل شه
نقل قول
به بزرگی خودت اینا رو ببخش

ببخشید من چه کار زشتی کردم که بخشیده بشم؟ خبر اشتباه گذاشتن دارم بشون میگم اشتباهه

۶ اسفند ۱۳۸۹
نام کاربری: مازیار
پیام: ۵,۱۱۸
عضویت از: ۵ شهریور ۱۳۸۹
از: محله ی کاتالونیایی نشینهای تهران
طرفدار:
- همه بازیکنهای بارسا
- کرایف - رونالدینهو - مارادونا - استویچکوف
- پرسپولیس
- آرژانتین
- پپ گواردیولا
-
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مسی عکسه مادرشو خالکوبی کرده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو

بله ! انگار قضيه خالكوبي درست بوده !!

ولي من اولين باره كه ميبينمش . يه كليپ دارم ازش كه عكس هاي خودش و همسرش رو كنار هم گذاشتن و يه كليپي ازش ساختن . اونجا هم دقت كردم و ديدم بله !!! انگار اين پسر خالكوبي داره

ما رو باش كه اين پسر رو مقدس ميدونستيم . بازم غيرت ژاوي و اينيستا ي خودمون

شكيبا خانم اون لينكي رو هم كه گذاشتين راجع به مست شدن مسي قبلا ديده بودم . اونجا صحنه قهرماني ليگ فصل قبله كه متاسفانه يا خوشبختانه !! تنها مسي مست نكرده بوده . تازه مگه كليپ هواپيماي بازيكناي بارسا رو يادتون رفته كه همه بازيكناي بارسا داشتن مشروب ميخوردن . ( مسي , ژاوي , اينيستا , ويا , پيكه , پويول ) من با اين حرف كه مسي مشروب ميخوره كاري ندارم منظورم از گذاشتن لينك

1. عكس خالكوبي بود كه زحمتش رو كشيديدن . ممنون

2. مستي مسي تو هواپيما ( خبر ناديا خانم) كه دلايل دروغ بودنش رو گفتم .

در ضمن شما تو پست هاي قبلي اشاره كردين كه يه ويديو ديدم از مسي توش داغون داغونه !! درسته ؟ گفتم كه تو اون لينكي كه شما گذاشتين همه قبل بازي مشروب به سر و روي هم ديگه مي ريختن . من مسي رو اونجا داغون داغون نديدم !

جوري گفتين داغونه من فكر كردم به قول خودتون دائم الخمر ه !!

خيلي هم ممنون كه حرفهاتون رو با دليل و مدرك ثابت كردين . اما من هنوز هم ميگم كه اون خبر ناديا خانم شايعست و مطمئنم كه هيچ كسي لينكي واسه ثابت كردنش نداره

فكر كنم ديگه بحث تموم شد . اما يه ضربه روحي شديد خورد بهم !!! ايول ژاوي و آندرس خودم

۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
آقا من از همه شما معذرت میخوام ... کاربر شکیبا مخصوصا از شما ..... راستش منو درک کنین یه عمریه با مسی هستم و همه دنیام مسی شده .... حتی پاس دادنم شبیه پاس دادن مسی و کلا همه چیزم رو سعی کردم مثل مسی کنم ..... برا همین باورش سخت بود که مسی خالکوبی داشته باشه ...... اما یه قول اون دوست دیگه فک میکنم خالکوبی چیز عادی برا اونا باشه و ما نباید زیاد سخت بگیریم ..... امکان داره خالکوبی دائمی نباشه و از این تتو های مدت دار باشه ...... نمیدونم به هر حال منم امروز روز سختی برام بود مثل دادا امیر حسینم ...... بازم از همه معذرت میخوام ..... ای مسی خدا بگم چیکارت نکنه ..... اما ( در گوشی ) هنوزم دوست دارم و همه دنیام هستی مسی

۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- رایکارد٬ کرایوف
- فجر سپاسی
- اسپانیا٬ آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ای مسی خدا بگم چیکارت نکنه

بابا مگه چی کار کرده بنده ی خدا
این کارا رو همشون می کنن مسی هم اولیشون نیست

۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Shakicelona نوشته:

نقل قول
ای مسی خدا بگم چیکارت نکنه

بابا مگه چی کار کرده بنده ی خدا
این کارا رو همشون می کنن مسی هم اولیشون نیست

مسي جزو اون همه نيست
همونطور كه شاديهاي بعد گلش مثل همه نيست . درست مثل يه بچه تو زمين شادي ميكنه نه مثل همه
مسي بازيش مثل همه نيست
مسي اخلاقش درون زمين مثل همه نيست
مسي مثل همه نيست
مثل هيچكسي نيست
مسي بهترينه

اما با اين كارش .... حد اقل ميشه يه ايراد ازش گرفت

اما خدا رو شكر كه اين چيزا تو بازيش تاثيري نداره

۶ اسفند ۱۳۸۹
طرفدار:
- LIONEL ANDRES MES MES
- ارتش سرخ آسیا
- ARGENTINA
- علی کریمی
- ویسی
گروه:
- کاربران عضو
مسی دوست دارم و اصلا برام مهم نیست که خالکوبی داشته باشی یا نه ......... حتی اگه بدنت مثل کاسانو هم باشه بازم دوست دارم ...... حتی اگه بدنت مثل فرش های اتاق هم باشه بازم دوست دارم..........مسی من خیلی فکر کردم دیدم اصلا برا من اهمیت نداره خالکوبی داشته باشی یا نه..... دوست دارم

حال کردین چقدر دوسش دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۶ اسفند ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۳۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۱,۳۷۲ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۳۵۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۹۴ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۲۴۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۹۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۸۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۶ کاربر آنلاین است. (۱۳۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!