به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۹
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
قبلا لالیگا دست رئال بود ولی الان دست خودمونه!!!
چطور؟!
برای قهرمانی باید همه بازیهامون که یکیش با رئال میشه رو ببریم.بعد اختلاف با رئال 3تاست.مطمئنا رئال تو بقیه بازیهاش حداقل 1 باخت یا 2 مساوی میده.انشاالله.
اونوقت با امتیاز مساوی یا یکی بیشتر قهرمانیم.

اولا خدا کنه قهرمان بشیم حالا با هر امتیازی.
دوما به شخصه دوست دارم با امتیاز مساوی قهرمان بشیم.اونجوری لذتش برا ما بیشتره و انتقام دوران کاپلورو میگیریم(هنوز داغش رو دلمه و تا با امتیاز مساوی قهرمان نشیم و انتقام نگیریم100دفعه دیگه هم میگم)و از اونور داغش برا اونا بیشتره و میفهمن که 5تا و 6تا و 7تا گل کاری براشون نمیکنه و به اهمیت بردن بارسا برای قهرمانی پی میبرن که مورینیو عرضه شو نداره و میندازنش بیرون!

البته از 1 چیزی میترسم و اونم اینه که رئال معمولابرابر تیمهای قوی (جز بارسا)خوب پیروز میشه و برعکس برابر تیمهای کوچک وا میده.

حالا باید به اوساسونا و گرانادا و خیخون بیشتر امیدوار باشیم تا سویا و والنسیا و اتلتیکو و بیلبائو.

۳ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: index
پیام: ۱۸۴
عضویت از: ۲۰ فروردین ۱۳۸۹
از: سنندج
طرفدار:
- مسی (تمام بازیکنان بارسا)
- کرایوف
- استقلال
- اسپانیا-آرژانتین
- مجیدی_جباری_میداوودی_
- گواردیولا
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها برید اینجا به بارسا رای بدید

اینجا

مشاهده لینک نظر یادتون نره .......
۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: nedam
پیام: ۱۰۷
عضویت از: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا
- استقلال
- آرژانتین
- کریم انصاری فرد
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
رونالدو چند تا کارت زرد داره؟

۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Dos.Santos
پیام: ۱,۸۳۵
عضویت از: ۱۸ مهر ۱۳۸۸
از: مرز انزوا
طرفدار:
- آقایِ پویول
- حضرتِ رونالدینهو
- پرسپولیس
- آرژانتین & مکزیک
- مهدی مهدوی کیا
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
یادم نمیره که زمان کاپلو 1 بازی مونده به پایان فصل رئال برابر حریفش که تیم کوچکی بود(فک کنم اوئلوا بود) تو خونه اونا 2-1 جلو بود و رو کرنر دقیقه 88 گل مساوی رو خوردن و این یعنی رفتن به رتبه دوم.ولی دقیقه 91 با 1ضدحمله و اشتباه دفاع حریف،کارلوس گل سوم رو زد و 2باره رفتن به صدر!و هفته آخر... چون خدا خواسته بود.

ممنون،ممنون،ممنون-کاش همیشه یه نگاهی به گذشته داشته باشیم.

بازی بارسا با بازی رئال همزمان پخش میشد-جام رو هم به سانتیاگو برده بودند.

اگه اشتباه نکنم بارسا میهمان خیمناستیک(شایدم رسینگ بود) بود که 5 بر 1 بازی رو برد.من هنوز هم 3 گل از گل های بارسا + برگردون رونالدینهو که گل نشد رو به خاطر دارم.

در واقع رئال بد بازی میکرد-اه...اگه بکهام مصدوم نمیشد و اون ریس لعنتی به جاش وارد نمیشد ...

راستش رایکارد تو جام حذفی هم قول داده بود که از بازیکنانیی که تا این مرحله پیش امده بودند استفاده کنه.ولی به قولش عمل نکرد.

بارها اونو به خاطر این عملش سرزنش کردم اخه من عاشق ساویلا بودم و هستم.ساویولا هم مثل لوگانو مثل چک مثل پیرلو ومثل خیلی های دیگه در این فوتبال به چیزی که استحقاق شون را داتشتند نرسید.

ولی با خودم میگم اگه رایکارد به ساویولا بازی میداد و مسی رو نیمکت نشین میکرد اون گل زیبای مسی به ثمر میرسید ؟

سولات زیادی در ذهنمه که هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت کسی نمیتونه به اونا یه جواب قانع کننده بده.

و تنها چیزی که در خاطرم میمونه و به پسرم میگم و اونم به پسرش : حق رونالدینهو این نبود
حق اتوئو این نبود
حق دکو این نبود
حق بویان هم این نبود
جیوانی دوس سانتوس رو خیلی دوست داشتم-دلمو شکستید بی رحما
حق توره این نبود
حق ریوالدو هم این نبود
و همچنین حق من.
گاهی وقتا فکر میکنم این چه شانسی بود از رایکارد.
کاش میشد یه تاپیک جداگانه از بارسای رایکارد بود و همه خاطراتمون رو زنده میکردیم.

ممنون رایکارد بزرگ
من همیشه به یادت هستم جیوانی عزیزم-تو بهترینی و همین برای من کافیه.
من خیلی حرس خوردم-میدونستم که بارسا با سیلوا و اگوئرو و لوگانو و پیرولو دست نیافتنی میشه-میدونستم که توره را نباید بفروشند ولی برای اینا همیشه مرغ همسایه غاز بوده و با اشتباهات وحشتناکی که هیچ موقع فراموش نمیکنم که والدز بود که در بازی با لیورپول ما رو از جام قهرمانا حذف کرد ...

اه ... پنتراگون خفه شو.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Pentragon نوشته:

نقل قول
یادم نمیره که زمان کاپلو 1 بازی مونده به پایان فصل رئال برابر حریفش که تیم کوچکی بود(فک کنم اوئلوا بود) تو خونه اونا 2-1 جلو بود و رو کرنر دقیقه 88 گل مساوی رو خوردن و این یعنی رفتن به رتبه دوم.ولی دقیقه 91 با 1ضدحمله و اشتباه دفاع حریف،کارلوس گل سوم رو زد و 2باره رفتن به صدر!و هفته آخر... چون خدا خواسته بود.

ممنون،ممنون،ممنون-کاش همیشه یه نگاهی به گذشته داشته باشیم.

بازی بارسا با بازی رئال همزمان پخش میشد-جام رو هم به سانتیاگو برده بودند.

اگه اشتباه نکنم بارسا میهمان خیمناستیک(شایدم رسینگ بود) بود که 5 بر 1 بازی رو برد.من هنوز هم 3 گل از گل های بارسا + برگردون رونالدینهو که گل نشد رو به خاطر دارم.

در واقع رئال بد بازی میکرد-اه...اگه بکهام مصدوم نمیشد و اون ریس لعنتی به جاش وارد نمیشد ...

راستش رایکارد تو جام حذفی هم قول داده بود که از بازیکنانیی که تا این مرحله پیش امده بودند استفاده کنه.ولی به قولش عمل نکرد.

بارها اونو به خاطر این عملش سرزنش کردم اخه من عاشق ساویلا بودم و هستم.ساویولا هم مثل لوگانو مثل چک مثل پیرلو ومثل خیلی های دیگه در این فوتبال به چیزی که استحقاق شون را داتشتند نرسید.

ولی با خودم میگم اگه رایکارد به ساویولا بازی میداد و مسی رو نیمکت نشین میکرد اون گل زیبای مسی به ثمر میرسید ؟

سولات زیادی در ذهنمه که هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت کسی نمیتونه به اونا یه جواب قانع کننده بده.

و تنها چیزی که در خاطرم میمونه و به پسرم میگم و اونم به پسرش : حق رونالدینهو این نبود
حق اتوئو این نبود
حق دکو این نبود
حق بویان هم این نبود
جیوانی دوس سانتوس رو خیلی دوست داشتم-دلمو شکستید بی رحما
حق توره این نبود
حق ریوالدو هم این نبود
و همچنین حق من.
گاهی وقتا فکر میکنم این چه شانسی بود از رایکارد.
کاش میشد یه تاپیک جداگانه از بارسای رایکارد بود و همه خاطراتمون رو زنده میکردیم.

ممنون رایکارد بزرگ
من همیشه به یادت هستم جیوانی عزیزم-تو بهترینی و همین برای من کافیه.
من خیلی حرس خوردم-میدونستم که بارسا با سیلوا و اگوئرو و لوگانو و پیرولو دست نیافتنی میشه-میدونستم که توره را نباید بفروشند ولی برای اینا همیشه مرغ همسایه غاز بوده و با اشتباهات وحشتناکی که هیچ موقع فراموش نمیکنم که والدز بود که در بازی با لیورپول ما رو از جام قهرمانا حذف کرد ...

اه ... پنتراگون خفه شو.

اصا رد این یه مرود حرف دل منو زدی
یادش بخیر من داشتم در پوست خودم نمیگنجیدم،ایباگازا نیمه دوم اومد تو و گل زد،یادمه عادل گفت چه بازیکنی بوده این ایباگازا،همه چی داشت درست پیش میرفت،که ریس اومد تو و دو تا گل زد.
به شخصه خیلی خیلی امیدوارم امسال انتقام اون سالو بگیریم،واقعا حقمون نایب قهرمانی نبود.
اما در مورد ساویولا:
کثافت خیلی قشنگ بازی میکرد،توپو میگرفت میرفت جلو پاس میداد یا گل میشد یا نمیشد
نمیدونم چی شد بارسا نخواستش،تی یادمه اون موقع ها که تازه مسی اومده ود تو تیم،بهش میگفتن ساویولای دوم،بعدش شد مارادونای دوم.الان شده مسی اول
حتی سال آخر هم که زیاد بهش بازی نمیرسید،تقریبا هر 2 تا بازی یه گل میزد،هرچند فک کنم هیچ بازی ای درست و حسابی فیکس بازی نکرد،تو کوپا دل ری که بازیش داد رایکارد،فک کنم آمارش 1 در هر بازی بود.به نظر من ساویولا مشکلش این بود که خیلی زود اومد بارسا.دقیقا مثل ریکلمه
و کوارشما
اینا هم به اون لیستت اضافه کن.بعدشم پیرلو حداقل الان بهترین بازیکن یوونتوسه،لوگانو بهترین دفاع لیگ فرانسس،چک الان به عنوان یکی از بهترین های دنیا میشناسنش،ولی ریکلمه و کوارشما واقعا به حقشون نرسیدن.
حیف شد میشد یه تیم دست نیافتنی داشته باشیم،اگه ریکلمه و کوارشما رو نگه میداشتیم.
درسته کوارشما فصل اولش زیاد خوب بازی نکرد،ولی دیگه بهش فرصت ندادن.ریکلمه که واقعا بهترین بود اون موقع

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ندا نوشته:

رونالدو چند تا کارت زرد داره؟

4تا اگه یکی دیگه بگیره بازی بعدیشو محروم میشه

۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: mohsen_ashege_barca
پیام: ۵۲۱
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
از: آمل
طرفدار:
- Pique
- یوهان کرویف
- یه پرسپولیس یه ایران
- اسپانیا-آرژانتین
- مهدی مهدوی کیا-کریم باقری
- فرانک کبیر
- افشین امپراطور-محمد مایلی کهن
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

تو اون سال تو هفته 37 تو بازی همزمان تا دقایق آخر ما 2 بر 1 از اسپانیول جلو بودیم (گل مسی با دست) و رئال 2 بر 1 از زاراگوزا عقب بودن(2 تا گل زاراگوزا رو میلیتو زده بود یادش بخیر لاپورتا به زاراگوزایی ها وعده پول داده بود) یهو دقیقه 89 ما از اسپانیول با گل پاندیانی گل خوردیم و رئال مادرید به زارگوزا هم گل زد و هر دو بازی 2 بر 2 شد.
تو بازی آخر مادرید مایورکا رو 3 بر 1 برد و ما گیخون رو 5 بر 1 بردیم و با امتیاز مساوی اونا قهرمان شدن!
امیدوارم امسال این بلا سرشون بیاد

تیم والیبال کاله آمل
۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: Sentimental.Girl
پیام: ۱۲,۱۲۱
عضویت از: ۱۹ دی ۱۳۹۰
از: tehroOn
طرفدار:
- lionel messi
- puyol
- perspolis
- espania
- ali karimi
- josep goardiola
- ebrahim zade
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Pique نوشته:

نقل قول

تو اون سال تو هفته 37 تو بازی همزمان تا دقایق آخر ما 2 بر 1 از اسپانیول جلو بودیم (گل مسی با دست) و رئال 2 بر 1 از زاراگوزا عقب بودن(2 تا گل زاراگوزا رو میلیتو زده بود یادش بخیر لاپورتا به زاراگوزایی ها وعده پول داده بود) یهو دقیقه 89 ما از اسپانیول با گل پاندیانی گل خوردیم و رئال مادرید به زارگوزا هم گل زد و هر دو بازی 2 بر 2 شد.
تو بازی آخر مادرید مایورکا رو 3 بر 1 برد و ما گیخون رو 5 بر 1 بردیم و با امتیاز مساوی اونا قهرمان شدن!
امیدوارم امسال این بلا سرشون بیاد

تاریخ داره تکرار میشه اینبار به نفع بارسا!به قول خودمون از هر دست بدی از همون دستم میگیری

۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نقل قول
یهو دقیقه 89 ما از اسپانیول با گل پاندیانی گل خوردیم

البته اون گل معروف رو تامودو به ما زد. اون موقع کاپیتان اسپانیول بود و تو خود اسپانیا طرفدارای بارسلونا از اون بازیکن نفرت زیادی دارن
کلا باید به اسپانیول لقب "خیانتکار کاتالان" رو بدن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۴ فروردین ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی ریکلمه و کوارشما واقعا به حقشون نرسیدن.

به نظر من هیچ بازیکنی مثل مایکل اوون به حقش نرسید که البته رئال باعثش شد و مثل بقیه اونو هم خراب کرد.
چقدر دوست داستم دل پیرو و مایکل اوون تو بارسا باشن. یادش بخیر

❤ تا ابد بارسا ❤
۵ فروردین ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۱,۱۰۴ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۷۶ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۲,۳۰۷ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۳۲۵ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۹۸۵ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۰۳ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۶۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۰۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۱۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۶۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۹ کاربر آنلاین است. (۱۶۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!