به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: شعر و موسیقی
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
فکر می کردم فقط من از انریکه بدم میاد.
این آهنگ Ring My Bells اش رو می شنوم می خوام خفش کنم.
ولی baiilamos انصافا خیلی خیلی قشنگه!

کلا باباش بهتر بود.

هر كي از انريكه خوشش مياد ، اونم بخاطر صداش هستش ،‌ نه شخصيت جالبي داره نه شعراش مفهوم قشنگي داره!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آبان ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
عادل نوشته:

نقل قول
فکر می کردم فقط من از انریکه بدم میاد.
این آهنگ Ring My Bells اش رو می شنوم می خوام خفش کنم.
ولی baiilamos انصافا خیلی خیلی قشنگه!

کلا باباش بهتر بود.

هر كي از انريكه خوشش مياد ، اونم بخاطر صداش هستش ،‌ نه شخصيت جالبي داره نه شعراش مفهوم قشنگي داره!

والا من خیلیا رو دیدم به خاطر قیافه اش ازش خوششون میاد!
از این عشوه هایی که به صدای می ده واقعا بدم میاد؛ مثل همین کشیدن s ها.
من حتی یه مدت Korn رو به خاطر شباهت ته صدای خواننده اش با انریکه و ضعیف بودن معده ام، تحریم کردم.

۱۰ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: Sack.Boy
پیام: ۱,۱۵۵
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این آهنگ Ring My Bells اش رو می شنوم می خوام خفش کنم

واه واه!چه بی سلیقه...نوع خوندنش آخرشه...شما چرا ناشکری میکنید...از این خواننده ها کم پیدا میشه ها...

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: lovebarcelona
پیام: ۱,۱۴۴
عضویت از: ۱۶ مرداد ۱۳۸۶
از: پيش شيطان تو سياره ي سرخ
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
از این عشوه هایی که به صدای می ده واقعا بدم میاد؛ مثل همین کشیدن s ها.
من حتی یه مدت Korn رو به خاطر شباهت ته صدای خواننده اش با انریکه و ضعیف بودن معده ام، تحریم کردم.

اون كه ديگه كلي انقدر زيبا تلفظ ميكنه كه آدمي هميشه به اشتباه ميندازه

نقل قول
والا من خیلیا رو دیدم به خاطر قیافه اش ازش خوششون میاد!

مگه اصلا خوانندگي يا نوازندگي به قيافه هستش ، اون ديگه به حاشيه

نقل قول
واه واه!چه بی سلیقه...نوع خوندنش آخرشه...شما چرا ناشکری میکنید...از این خواننده ها کم پیدا میشه ها...

نترس زياد پيدا ميشه ، برو صداي زيباي Celine Dion يا Elton john رو گوش بده بعدش بگو صدا چيچيه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آبان ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
اون كه ديگه كلي انقدر زيبا تلفظ ميكنه كه آدمي هميشه به اشتباه ميندازه

الان این جمله چی بود؟ به هر حال جاناتان دیویس لا اقل خودشو لوس نمی کنه موقع خوندن.

نقل قول
مگه اصلا خوانندگي يا نوازندگي به قيافه هستش ، اون ديگه به حاشيه

این حواشی کلا تو دنیای موسیقی به شدت تاثیر گذارن! خیلیا (مثال نمی زنم که بعدا بحث نشه روش) فروش تک تک آلبوم هاشون رو مدیون چیزایی به جز صدا و موسیقی کاراشون هستن!
حتی برندگان Grammy و Amy Award هم خیلی وقتا طبل های تو خالین!
این یه مثال رو می زنم چون خیلی رو اعصابم بوده و بعید هم می دونم کسی ازش دفاع کنه. مثلا این Duffy که پارسال جایزه گرفت، صدا داشت، موسیقی کاراش قشنگ بود یا متن شعراش قشنگ بود؟ به نظر من که باورم نمی شه کسی به میل خودش دافی گوش کنه!

۱۰ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: kk-bojan-9
پیام: ۵۶۳
عضویت از: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۸
از: شاهی
طرفدار:
- بویان
- نساجی
- ایران
- پپ-رایکارد
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
این یه مثال رو می زنم چون خیلی رو اعصابم بوده و بعید هم می دونم کسی ازش دفاع کنه. مثلا این Duffy که پارسال جایزه گرفت، صدا داشت، موسیقی کاراش قشنگ بود یا متن شعراش قشنگ بود؟ به نظر من که باورم نمی شه کسی به میل خودش دافی گوش کنه!

من شدیدا با این حرفت موافقم!آدم وقتی دافی رو میبینه از زندگی بیزار میشه!واقعا خیلی اعتماد به نفس بالایی میخواد که آدم با اون صدای نابود و رژلب گوجه ای و کت 3سانتی موزیک ویدئو بده بیرون...

I will miss my team-mates, the city, to play in Camp Nou, to defend the shirt that I have always worn...
BOJAN*
۱۰ آبان ۱۳۸۸
هزاره‌ شاهنامه در یونسکو ثبت شد!
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
سال 1388 به عنوان هزاره سرایش شاهنامه از سوی یونسکو به ثبت رسید و به همین بهانه بنیاد فردوسی برنامه‌های متنوعی تدارک دیده است.

امسال هزارمین سال پایان یافتن شاهنامه است. بر اساس اسناد به دست آمده از شاهنامه پژوهان، روز پایان‌ یافتن «شاهنامه»، 25 اسفند سال 400 هجری است. در نتیجه اگر سال 400 هجری را به سال خورشیدی برگردانیم، برابر می‌شود با سال 388 خورشیدی و کاملاً روشن است که سال 1388 سال هزاره‌ پایان یافتن «شاهنامه» است. همین رو بنیاد فردوسی از سال پیش به کمیسیون ملی یونسکو در ایران پیشنهاد کرد که هزاره شاهنامه را به ثبت برساند. پس از این پیشنهاد در یک‌صدوهشتادویکمین اجلاس اجرایی یونسکو «هزارمین سال پایان سرایش شاهنامه» ثبت و به صورت رسمی اعلام شد.

یاسر موحدی‌‌فرد دبیرکل بنیاد فردوسی درباره جزئیات ثبت این تاریخ گفت: مراحل اجرایی ثبت پرونده‌ «هزارمین سال سرایش شاهنامه» بر پایه هجری خورشیدی در فهرست مفاخر و رویدادهای فرهنگی، علمی و هنری جهانی در سال 2010 میلادی را پی‌گیری کردیم که ابلاغ رسمی آن اخیراً به سفارت و نمایندگی دائمی یونسکو در ایران ارسال شده است.

برنامه‌های ثبت «هزارمین سال سرایش شاهنامه» از اردیبهشت‌ماه سال گذشته آغاز شده بود و با همراهی و پذیرش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری به عنوان دو نهاد متولی فرهنگی، مجوزهای رسمی برای ثبت در یونسکو را دریافت کردیم.

پرونده‌ «ثبت هزاره‌ سرایش شاهنامه»، پس از طی مراحل مختلف در صدوهشتادویکمین اجلاس اجرایی یونسکو و سی‌وپنجمین کنفرانس عمومی این سازمان به عنوان رویدادی ایرانی، با رأی قاطعی به ثبت رسیدکه این موضوع به خاطر مستندات مناسب و مشارکتی که ایران برای همه‌ کشورهای عضو یونسکو درنظر گرفته بود، اتفاق افتاد. بنیاد فردوسی اعلام کرده که برنامه‌های متنوعی برای این مناسبت دارد و این برنامه‌ها را در سال 2010 اجرا خواهد کرد. البته جزئیات این برنامه‌ها طی ماه جاری همزمان با برگزاری یک نمایشگاه متنوع اعلام می‌شود.

بر اساس اظهارت دبیرکل بنیاد فردوسی به ایسنا، در نمایشگاه مذکور نگاره‌های شاهنامه‌ها کهن از جمله شاهنامه‌ بایسنقری، شاهنامه‌ رشیدا و شاهنامه‌ طهماسب که برای نخستین‌بار به سفارش بنیاد فردوسی، توسط سعید محمودی ازناوه عکاسی شده و به صورت تابلوهایی منتشر شده است، رونمایی خواهد شد.

موحدی‌‌فر درباره برنامه‌های سال هزاره «شاهنامه» فقط به این نکته اشاره کرد که برخی برنامه‌ها با همکاری کمیسیون ملی یونسکو در ایران و نهادهای داخلی در ایران خواهد بود و بخش دیگر با همکاری سازمان علمی، فرهنگی ملل متحد (یونسکو) در مقر آن در شهر پاریس که با حضور 192 کشور عضو این سازمان برگزار می‌شود. موحدی‌فر به این نکته هم اشاره کرد که بنیاد فردوسی برنامه‌هایی را برای سال‌های آینده با همکاری یونسکو اجرا خواهد کرد.

البته در کنار بنیاد رودکی، بنیاد نیشابور هم به سرپرستی فریدون جنیدی، برنامه‌هایی برای هزاره سرایش شاهنامه داشت. این بنیاد از سال گذشته چاپ شاهنامه ویرایش‌شده را در رأس برنامه‌های خود قرار داد. اما به علت معضلات چاپ و مسائل فنی به جای سال 87، 25 اردیبهشت سال جاری در روز بزرگداشت فردوسی این شاهنامه را منتشر کرد.

منبع

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۰ آبان ۱۳۸۸
نام کاربری: Sack.Boy
پیام: ۱,۱۵۵
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نترس زياد پيدا ميشه ، برو صداي زيباي Celine Dion يا Elton john رو گوش بده بعدش بگو صدا چيچيه

سلین دیون کوچیک بودم زیاد گوش می دادم و التون جان هم فقط ترانه ی بلیوش رو دوست دارم کلا به خاطر مسائل اخلاقی که داره ازش متنفرم...
راستی منظروت از نترس رو نگرفتم!جریانش چیه؟
منظورتون از دافی کیه؟!
از هیلاری داف هم ترانه ی انی آدر دی خیلی باحاله...

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آبان ۱۳۸۸
پاسخ به: هزاره‌ شاهنامه در یونسکو ثبت شد!
مهمان_مهمان
نقل قول
The Third Wizard نوشته:

سال 1388 به عنوان هزاره سرایش شاهنامه از سوی یونسکو به ثبت رسید و به همین بهانه بنیاد فردوسی برنامه‌های متنوعی تدارک دیده است.

منبع

آخی! ولی همیشه باید اول یکی از بیرون به یاد مفاخر ما بیفته، تا خودمون هم یادمون بیفته.

۱۰ آبان ۱۳۸۸
مهمان_مهمان
نقل قول
farshid نوشته:
منظورتون از دافی کیه؟!
از هیلاری داف هم ترانه ی انی آدر دی خیلی باحاله...

Aimée Ann Duffy!

این خانوم پارسال Amy Awards گرفتن! در حالی که صداش در حد اپرا خوندن La Carlota است!
هیلری داف خیلی خیلی شرف داره به این.

۱۱ آبان ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۵,۴۹۳ بازدید
۶ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۹۰۲ بازدید
۷ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۷,۷۶۸ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۸,۱۱۶ بازدید
۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۵۸ بازدید
۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۸ بازدید
۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۳۰۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۷۳۴ بازدید
۱۷ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۵۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۶۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۲۲ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۱ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!