به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گزارش تمرین تیم ملی فوتبال ایران در ایروان

تیم ملی فوتبال ایران که برای برگزاری یک دیدار دوستانه با تیم ملی ارمنستان در ایروان بسر میبرد سه شنبه شب یک جلسه تمرین در وزشگاه هرازدان ایروان برگزار کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون ؛ در این تمرین که نیمی از آن زیر نور انجام شد کلیه 21 بازیکن تیم ایران حضور داشتند و تمرین شادابی را پس از رفع خستگی سفر پشت سر گذاشتند. در این تمرین که زیر نظرافشین قطبی - علیرضا منصوریان و پیت بیوتر ومنصور رشیدی برگزار شد ،به مدت یکساعت و نیم بطول انجامید و قطبی تاکتیک ها و نفرات مورد نظر خود برای بازی امشب را به اجرا گذاشت و درپایان از وضعیت تیم ابراز رضایت کرد.

گفتنی است ؛ حضور جواد نکونام کاپیتان تیم ملی در تمرین روحیه و انگیزه مضاعفی به بازیکنان بویزه جوانترها داده بود و همگی از انجام یک بازی خوب و پیروزی در بازی امشب سخن می گفتند.

در تمرین دیشب گروهی از خبرنگاران و عکاسان رسانه های ارمنستان و مطبوعات و تلویزیون ایران حضور داشتند و به تهیه عکس و فیلم و خبر پرداختند و در پایان با مربیان و برخی بازیکنان تیم گفت وگو کردند.

ورزشگاه هرازدان که در فاصله کوتاهی از هتل محل اقامت تیم ایران قرار دارد از ورزشگاههای قدیمی ایروان است که چهل هزار تماشاگر را میتواند در خود جای دهد.

دیشب همچنین گروهی از ایرانیان مقیم ایروان در تمرین حضور داشته و به تشویق تیم کشورمان پرداختند .آنها قرار است امشب نیز برای تماشای بازی به ورزشگاه بیایند.

بازیکنان امروز تمرین ندارند و خود را آماده بازی امشب می کنند.

CATALUNYA is not Spain
۲۰ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تیم ملی فوتبال جوانان ایران به اولین برد خود دست یافت

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال تیم ملی جوانان دیدار اول خود را با پیروزی شروع کرد.

بنابه اخبار رسیده تیم ملی جوانان توانست با نتیجه 4 بر 2 تیم قدرتمند اوکراین را با شکست مواجه کند.اخبار تکمیلی متعاقبا ارسال می گردد.

CATALUNYA is not Spain
۲۰ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ایران 3- ارمنستان 1؛ گلزنی مدافعان در شب درخشش رحمتی

تیم ملی ایران امشب در ورزشگاه تقریبا خالی هرازدان ایروان در حالی ارمنستان را برد که تا قبل از گل اول اصلا بازی قابل قبولی را ارائه نکرد. ایران در نیمه اول با یک گل عقب افتاد و در آغاز نیمه دوم قطبی چند تغییر انجام داد تا روند حرکتی تیم ملی بهتر شود. دقیقه 52 روی خطای هادی عقیلی ارمنستان صاحب ضربه پنالتی شد که ان را از دست داد. از نحوه ایستادن بازیکن ارمنستان پشت ضربه پنالتی که حتی دورخیز هم نکرد، مشخص بود که این ضربه به هدر خواهد رفت! ایران در دقیقه 67 به گل تساوی رسید و پس از این گل بود که شیرازه تیم ارمنستان از هم پاشید. گل اتفاقی نصرتی نیز پایانی بود بر بازی خوب ارمنستان که تا قبل از گل اول ایران چندین موقعیت گل را از دست داده بود و البته نباید از نقش مهدی رحمتی نیز گذشت. از دقیقه 78 نیز با اخراج جواد نکونام، تیم ملی 10 نفره شد اما ارمنستان نتوانست کار خاصی انجام دهد.

افشین قطبی حالا با این پیروزی می تواند تا حدی از انتقادات نسبت به تیم ملی و خودش را کم کند، اما ایران به جز 20 دقیقه پایانی بازی خوبی ارائه نداد و برای موفقیت تیم ملی در جام ملتهای آسیا نیاز به بازیهای بهتری است.

ایران: سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری(70- سید محمد حسینی)، هادی عقیلی، جلال حسینی، حسن اشجاری(46- محمد نصرتی)، پژمان نوری، جواد نکونام، قاسم حدادی فر(46- میلاد زنیدپور)، فرزاد آشوبی(46- ایمان مبعلی)، کریم انصاری فرد(75- هادی نوروزی)، غلامرضا رضایی(89- حمیدرضا علی عسگری)

شرح گل ها:

دقیقه 40(1- صفر) : آغوان مکرچیان مدافع چپ ارمنستان سانتر بلندی را روی دروازه ایران فرستاد که توپ پس از برخورد به تیر عمودی به داخل دروازه غلتید . اشتباه مهدی رحمتی در این صحنه کاملا محرز بود.

دقیقه 67(1-1): کرنر ارسالی از سمت چپ دروازه ارمنستان را مدافع این تیم دور کرد، توپ به روی سر نکونام نشست و پاس او را عقیلی با ضربه سر دیگری تبدیل به گل مساوی کرد.

دقیقه 70(2-1): پاس تو در میلاد زنیدپور در سمت چپ به محمد نصرتی رسید و سانتر او مستقیما درون دروازه استپان غازاریان قرار گرفت. این گل مشابه گل تیم ارمنستان بود!

دقیقه 94(3-1): روی فرار هادی نوروزی، غازاریان در محوطه جریمه خطای پنالتی انجام داد و هادی عقیلی گل سوم تیم ایران را به ثمر رساند.

بهترین بازیکن: سید مهدی رحمتی با مهار یک ضربه پنالتی و گرفتن حداقل 4 موقعیت گل مسلم تیم ارمنستان بهترین بازیکن زمین بود.

اتفاق ویژه: تلویزیون ارمنستان تمام اتفاقات بازی را به زبان ارمنی ثبت می کرد که باعث شد علیرضا علیفر گزارشگر بازی نتواند حتی نام یک بازیکن ارمنستان را به زبان نیاورد! علیفر برای کشف نام بازیکنان تیم ارمنستان هیچ تلاشی نکرد، در حالی که صدای گزارشگر ارمنی در پس زمینه گزارش علیفر به گوش می رسید که نام بازیکنان ارمنستان و ایران را با دقت تمام ادا می کرد.

CATALUNYA is not Spain
۲۱ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دیدار دوستانه تیم ملی مقابل چک در بهمن ماه

رئیس روابط بین الملل که به چک سفر کرده بود درخصوص توافقات فی مابین ایران و چک مطالبی را مطرح کرد.

عباس ترابیان،رئیس کمیته روابط بین الملل فدراسیون در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت:در نشستی که 18 مرداد ماه با دبیرکل فدراسیون چک ،مدیر تیم های ملی و رئیس کمیته فوتسال چک برگزار کردیم مواردی مختلفی را در خصوص برگزاری رقابتهای مختلف مورد بررسی قرار دادیم.

وی در ادامه گفت:پیشنهاد برگزاری یک دیدار دوستانه ميان تیم ملی فوتبال ایران و چک را ارائه کردیم که کشور چک تاریخ9 فوریه را برای برگزاری این دیدار اعلام کرد که پس از تصویب و بررسی های لازم در کمیته تیم های ملی ،تصمیمات نهایی اعلام می شود.

ترابیان در ادامه افزود:در مورد تیم ملی امید نیز تیم چک موافقت خود را اعلام کرد تا در اوائل مارچ (اسفندماه)درچک میزبان تیم ایران باشد.در مورد تیم ملی زیر 20 سال ایران نیز تیم ملی چک می تواند در اواخر فوریه به رقابت بپردازد.درمورد فوتسال نیز به توافق رسیدیم که تیم ملی فوتسال چک در رده سنی بزرگسالان و و زیر 21به ایران سفر کنند که این بازیها در ماه ژانویه و فوریه برگزار می شود.

ترابیان از حضور تیم زیر 21 سال ایران در کشور چک خبر داد و گفت:یک تورنمنت دوستانه در ماه فوریه نیز برگزار می شود که این فدراسیون از تیم زیر 21 سال ایران دعوت کرد تا دراین رقابتها حضور داشته باشد همچنین کشورچک ابراز علاقه کرد تا اردویی را در کیش در فصل زمستان داشته باشد که البته برنامه های فوق در نشست کمیته تیم های ملی بررسی و در نهایت اعلام نتیجه خواهد شد.

CATALUNYA is not Spain
۲۱ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
هشتمین برد افشین قطبی با تیم ملی

سرمربی تیم ملی دیشب پس از شکست تیم ملی ارمنستان به هشتمین بردش در 17 بازی که با تیم ملی بوده است رسید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، افشین قطبی سرمربی تیم ملی ایران در هفدهمین بازی که روی نیمکت تیم ملی نشسته بود هشتمین برد را در کارنامه اش ثبت کرد. تیم ملی در دوران 13 ماهه مربیگری قطبی، تاکنون 17 بازی ملی انجام داده است که 7 برد، 4 تساوی و 5 باخت بدست آورده است. برد مقابل امارات، بوسنی،ایسلند، اردن، کره شمالی، سنگاپور، تایلند و ارمنستان پیروزی های قطبی با تیم ملی است.

CATALUNYA is not Spain
۲۱ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
نصرتي در گفت‌وگو با سايت گل: مي‌خواستم سانتر كنم شانسي توي گل رفت

اين بزرگي و لطف جواد را نشان مي‌دهد و او يكي از بهترين دوستان ورزشي من است. من به لحاظ كسوت بعد از نكو بيشترين سابقه را تيم ملي دارم و افتخار مي‌كنم كه بازوبند كاپيتاني تيم ملي را به دستم بستم.

سايت گل ـ محمد نصرتي با حضور در تركيب تيم ملي شرايط تيم را كاملا تغيير داد و گل برتري ايران روي توانايي اين بازيكن به ثمر رسيد هر چند كه نصرتي مي‌گويد توپ را به قصد سانتر روي دروازه ارمنستان فرستاد.

نظرت درباره بازي چيست؟

در مجموع بازي خوبي بود، اما كيفيت زمين بسيار بد بود و شرايط داوري هم اعصاب بازيكنان ما را خورد كرده بود و حتي بازيكن ارزشمندي مثل جواد نكونام اخراج شد در كل فكر مي‌كنم بازي مفيدي براي تيم ملي بود در نيمه اول گل بدي خورديم اما مثل همان گل را به ارمنستان زديم.

خودت هم اين گل را زدي؟

گل من بهتر از گل بازيكن ارمنستان بود، توپ بازيكن ارمنستان به تير خورد وارد دروازه شد اما گل من مستقيم وارد دروازه‌ شد.

سانتري كه كردي به قصد گل بود؟

نه،‌ ... مي‌خواستم سانتر كنم كه توپ كات برداشت و از شانس من وارد دروازه ارمنستان شد.

چرا مي‌گويي داور بازيكنان ما را عصبي كرده بود؟

داور بيشتر صحنه‌ها به نفع ارمنستان سوت زد و يك پنالتي هم به ارمنستان هديه كرد اما اين پنالتي با واكنش خوب رحمتي وارد دروازه ايران نشد.

در اين بازي باز هم دفاع چپ بازي كردي؟

مشكلي ندارم در تيم ملي هر كجا بگويند بازي مي‌كنم.

از بازي در دفاع چپ راضي هستي؟

پست اصلي من دفاع وسط است و احساس مي‌كنم در آنجا كارايي بهتري دارم. اما مسأله تيم ملي فرق دارد براي تيم ملي حتي بگويند درون دروازه هم بازي مي‌كنم من هميشه براي تيم ملي با جان و دلم بازي كردم.

نظرت در مورد تيم ارمنستان چيست؟

فاصله‌ها كم شده، همين الان اگر ايران با مالديو بازي كند نمي‌تواند 17 گل بزند. چون فاصله‌ها نزديك شده است. اسپانيا قهرمان جهان با نتيجه 2 بر يك توانست ارمنستان را شكست دهد.

جواد نكونام شخصا نزد تو آمد وبازوبند را به بازويت بست، نظرت در اين باره چيست؟

اين بزرگي و لطف جواد را نشان مي‌دهد و او يكي از بهترين دوستان ورزشي من است. من به لحاظ كسوت بعد از نكو بيشترين سابقه را تيم ملي دارم و افتخار مي‌كنم كه بازوبند كاپيتاني تيم ملي را به دستم بستم.

امشب براي تراكتور بازي مي‌كني، در 4 روز دو بازي به تو فشار نمي‌آورد؟

نه، فشاري نمي‌آورد. پرواز به ارمنستان يك ساعت بيشتر نبود و يك نيمه هم بيشتر بازي نكردم. آب و هواي ارمنستان هم مثل تبريز است و هيچ خستگي ندارم تا براي تراكتوزسازي بازي نكنم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
زنیدپور:ارمنستان بهترین حریف یک سال گذشته ما بود

سایت گل - میلاد زنیدپور، هافبک چپ استیل آذین چهارشنبه شب مقابل ارمنستان از ابتدای نیمه دوم به جای حدادی فر به میدان رفت و نمایش خوبی هم ارائه کرد.

این بازیکن دیدار با ارمنستان را فرصت بسیار خوبی برای آماده سازی تیم ملی ایران پیش از دیدارهای جام ملت های آسیا می داند. هافبک ملی پوش استیل آذین در گفت و گو با سایت رسمی این باشگاه در خصوص دیدار تیم ملی با ارمنستان می گوید : بازی با ارمنستان به لحاظ فنی کیفیت بالایی داشت و فکر می کنم این تیم طی یک سال اخیر بهترین حریف برای تیم ملی ما بود. ملی پوشان ما در این بازی به لحاظ فنی محک خوبی خوردند و هرچند که ما این بازی را بردیم اما ارمنستان به هیچ وجه تیم ضعیفی نبود.

زنیدپور افزود : اخیرا فشار انتقادات از سرمربی تیم ملی بسیار زیاد شده و از هر فرصتی برای حمله به افشین قطبی استفاده می کنند اما من فکر می کنم این کار درست نیست و نباید با این وسعت و حجم به سرمربی تیم ملی تاخت و آرامش را از او گرفت. برخی انتقادات سازنده خوب است و معتقدم همه باید کمک کنند تا تیم ملی ما در جام ملت های آسیا نتیجه بگیرد.
وی ادامه داد : من و اشجاری ساعاتی پس از دیدار با ارمنستان به تهران بازگشتیم ودر تمرینات تیم باشگاهی مان شرکت کردیم.

هافبک چپ پای استیل آذین در خصوص دیدار با استقلال هم گفت : برخی از استقلالی ها معتقدند که ما شنبه شب بازی را به راحتی به آنها واگذار خواهیم کرد و آنها کار آسانی مقابل ما خواهند داشت اما باید بگویم که به هیچ وجه این اظهار نظرها را قبول ندارم. به عقیده من همه چیز در زمین مسابقه مشخص می شود و من برخلاف برخی عادت ندارم برای تیم حریف کری بخوانم چون یاد گرفته ام بهترین بازی ام را در زمین به نمایش بگذارم و حقم را بگیرم. ما همه تلاشمان را می کنیم و فقط می توانم بگویم استقلال شب سختی خواهد داشت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
علی پروین: فوتبال علمی یعنی همین چند تا قیف!

من یک ماه پیش با آقای مهاجرانی صحبت کردم و او گفت که شیوه تمرینات امروز مثل سالهای دور است و هیچ فرقی ندارد. تنها تفاوتش در وجود این قیف های تمرین است که ان موقع ما ساک می گذاشتیم! به نظر من فوتبال علمی یعنی همین قیفها

علی پروین اسطوره فوتبال ایران و سرمربی سابق پرسپولیس جمع شب در برنامه ورزش از نگاه 2 حرفهای جالبی زد. پروین که در حاشیه مسابقات جام پیشکسوتان با خبرنگار این برنامه صحبت می کرد، با انتقاد از کسانی که وی و هم نسلان او را مربیان سنتی می دانند گفت: من یک ماه پیش با آقای مهاجرانی صحبت کردم و او گفت که شیوه تمرینات امروز مثل سالهای دور است و هیچ فرقی ندارد. تنها تفاوتش در وجود این قیف های تمرین است که ان موقع ما ساک می گذاشتیم! به نظر من فوتبال علمی یعنی همین قیفها!

پروین با انتقاد از وضعیت حاکم بر فوتبال گفت: هر روز در روزنامه ها می بینیم که دو نفر بر علیه هم مصاحبه می کنند که وضعیت جالبی نیست. پیشکسوتان باید حرمت یکدیگر را نگه دارند و از هم حمایت کنند .

پروین گریزی به تیم ملی زد و با حمایت از افشین قطبی گفت: اگر قطبی خوب است که چرا علیه او هر روز مصاحبه می کنید و اگر مربی بدی است برای چی انتخابش کردید. باید به او فرصت داد تا با تیم ملی نتیجه بگیرد. به نظر من با این حجم مصاحبه هایی که علیه او می شود، کار سختی در جام ملتها دارد.

سرمربی اسبق تیم ملی با اشاره به عقب ماندن فوتبال ملی ایران در قاره آسیا گفت : من سال 90 که قهرمان بازیهای آسیایی شدیم به دکتر غفوری فرد، رئیس وقت سازمان تربیت بدنی گفتم که فوتبال آسیا با جت در حال حرکت است و ما با موتور گازی! آقایان حالا به حرف من رسیده اند که تیم ما در قاره آسیا پنجم است.

CATALUNYA is not Spain
۲۳ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
کادر فنی تیم ملی فقط در مصاحبه های رسمی شرکت می کنند

مدیر امور رسانه ای تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد: سرمربی و سایر اعضای کادر فنی تیم ملی از این تاریخ به بعد فقط در مصاحبه های مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی رسمی حضور می یابند.

خسرو والی زاده در توضیح این تصمیم گفت: این کار در درجه اول به دلیل حفظ شان و احترام نمایندگان محترم رسانه های گروهی که منافع ملی و موفقیت تیم ملی در رقابتهای پیش رو را از هر مساله دیگری مهم تر می شمرند، و سپس به جهت حفظ آرامش و تمرکز کادر فنی تیم ملی بر وظیفه و مسوولیت اصلی شان که همانا تلاش برای ساختن تیمی پرقدرت برای حضور در جام ملتهای آسیا است، صورت می گیرد.
بدیهی است همانگونه که پیش از این نیز توسط رییس محترم فدراسیون فوتبال اعلام شده، کلیه خبرهای مربوط به تیم های ملی و هماهنگی بمنظور انجام مصاحبه های اختصاصی با کادر فنی و بازیکنان (درصورت ضرورت) تنها از طریق «مدیا آفیسر» ها انجام خواهد شد.

CATALUNYA is not Spain
۲۴ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
جلسه کادر فنی تیم ملی فوتبال تشکیل شد

جلسه کادر فنی تیمملی فوتبال امروز ظهر در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، جلسه کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران به منظور بررسی آخرین دیدار تیم ملی که با تیم ملی ارمنستان در ایروان برگزار شده بود و همچنین بحث و بررسی درباره دعوت از بازیکنان برای دیدارهای پیش روی تیم ملی (دیدار با چین و کره جنوبی و مسابقات غرب آسیا) ظهر روز دوشنبه تشکیل شد.

در این جلسه که افشین قطبی سرمربی، علیرضا منصوریان، پیت بیوتر و منصور رشیدی - مربیان، خسرو والی زاده مدیر رسانه ای و مهرداد خانبان آنالیزور تیم ملی حضور داشتند، مربیان نظرات خود را درباره دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر که از نزدیک دیده بودند و بازیکنانی که شایستگی دعوت شدن به تیم ملی را دارند به سرمربی تیم منتقل کرده و درباره آن به بحث و تبادل نظر پرداختند.

گفتنی است،در این جلسه همچنین در خصوص رعایت کلیه اعضای کادر فنی بر انجام مصاحبه های مطبوعاتی و رادیو تلویزیونی با هماهنگی مدیر رسانه ای تیم و کاهش اینگونه مصاحبه ها (بجز در کنفرانس های مطبوعاتی رسمی) بمنظور کاهش حاشیه ها و حفظ آرامش و تمرکز کادر فنی از سوی قطبی و مدیر رسانه ای تیم ملی تاکید و اظهار امیدواری شد که رسانه ها درجهت دستیابی به هدف بزرگ تیم ملی که همانا کسب مقام قهرمانی پس از ۳۵ سال در جام ملتهای آسیا است، تیم کشورشان را یاری و حمایت کنند.

در ادامه این جلسه فیلم بازی اخیر تیم ایران با ارمنستان باز بینی شد و اعضای کادر فنی به آنالیز آن و بررسی نقاط ضعف و قوت تیم ملی پرداختند.

همچنین ازسوی سرمربی تیم ملی به مربیان ماموریت داده شد تا دیدارهای فولاد-صبا، استیل آذین- مس، شاهین – تراکتورسازی، ذوب آهن – سپاهان، استقلال – پیکان و پرسپولیس – راه آهن از هفته پنجم لیگ برتر را از نزدیک تماشا کرده و بازیکنان موردنظر تیم ملی در پست های گوناگون را بررسی و به سرمربی اعلام نمایند.

افشین قطبی نیز خود دیدار ذوب آهن با سپاهان و احتمالا فولاد – صبا را از نزدیک خواهد دید و برای دیدن بازی پرسپولیس – راه آهن، همه اعضای کادر فنی به ورزشگاه آزادی خواهند رفت.

CATALUNYA is not Spain
۲۵ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۸۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۰۱۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۷,۵۸۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۴۷۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۰۲ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۵۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۳۴۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۳ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۲۷ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۵ کاربر آنلاین است. (۱۱۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!