به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ميلاد ميداودي خط خورده تيم ملي

به جز ميداودي،‌ خلعتبري و اولادي نيز ديگر خط خورده‌هاي تيم ملي هستند

ميلاد ميداودي مهاجم تيم استقلال كه از ناحيه دست دچار آسيب‌ديدگي شده است و با گچي در دست امروز در تمرين حاضر شده بود. در بازي با ارمنستان تيم ملي را همراهي نخواهد كرد و او هم خط خورده ديگر تيم ملي به حساب مي‌آيد.

ميداودي امروز فقط دور زمين دويد و پس از مدتي هم كه در گوشه‌اي از چمن كمپ تيم ملي نشست قرار است تيم پزشكي آخرين وضعيت ميداودي را به افشين قطبي ارائه كند و فردا درباره او تصميم‌گيري خواهد شد، اما چيزي كه در نوع حرف‌هاي مسئولان تيم ملي و ميداودي اين بود كه او با توافق مربي تيم ملي از جمع ملي‌پوشان جدا خواهد شد.

خلعتبري و اولادي هم ديگر خط خورده‌هاي تيم ملي بودند،‌ خلعتبري به دليل مصدوميت از ناحيه كمر و با ارائه مدارك پزشكي خود به پزشكان تيم ملي صبح امروز اردوي تيم ملي را ترك كرد و مهرداد اولادي هم به دليل مشكلات خروج از كشور نتوانست در اردوي اين دوره تيم ملي نيز شركت كند

CATALUNYA is not Spain
۱۷ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
کنفرانس مطبوعاتی قطبی برگزار شد

قطبی: دوست دارم ایران بعد از 35 سال در فینال جام ملتها باشد

کنفرانس مطبوعاتی افشین قطبی با حضور وی به عنوان سرمربی، علیرضا منصوریان دستیار دوم ، منصور رشیدی به عنوان مربی دروازه بانان و خسرو والی زاده مدیر رسانه ای تیم ملی در آمفی تئاتر هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، این گفتگوی مطبوعاتی که با استقبال خبرنگاران و رسانه ها مواجه شده بود با صحبت های افشین قطبی آغاز شد.

سرمربی تیم ملی با نشان دادن یک پاور پوینت، برنامه های تیم ملی را تشریح کرد که شامل انطباق رقابت های تیم ملی و رقابت های داخلی و خارجی باشگاههای ایران شامل لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا و دیگر برنامه ها تا آغاز جام ملت های آسیا بود.

قطبی با اشاره به دیدارهای تدارکاتی تیم ملی در شهریورماه مقابل چین و کره جنوبی و یک بازی که مقابل ارمنستان در روزهای آینده انجام می شود گفت: من دوست دارم درباره اردوی اتریش که توانستیم در 12 روز 3 بازی خوب را داشته باشیم اشاره کنم و دست آوردهای این اردو را برای افکار عمومی باز کنم چون ما در این اردو سعی کردیم با سیستم های مناسب و مدرن بدنسازی روی تیم ملی به شناخت خوبی از بازیکنان برسیم .

قطبی ادامه داد: برای بازی مقابل ارمنستان که همین روز اردوی تیم ملی برای آغاز می شود خلعتبری و میداودی را به علت مصدمیت در اختیار نخواهیم داشت و جواد نکونام به جای اولادی به خاطر مشکلات روادید خروجی اولادی انتخاب شده که امروز به تهران خواهد آمد و برای بازی مقابل ارمنستان ما دو جلسه تمرین خواهیم داشت و بعد به ارمنستان پرواز خواهیم کرد. قطبی تاکید کرد که دوست دارم ایران بعد از 35 سال در فینال جام ملتها باشد

قطبی سپس به سوال خبرنگاران پاسخ داد، که اولین سوال در رابطه با غیبت علی کریمی در این اردو بود . قطبی در این باره گفت: هدف ما برقراری نظم و انضباط در تیم ملی است و باید همه برای برقراری نظم تلاش کنند من دوست دارم فضای تیم ملی مثبت باشد . علی کریمی اردوی اتریش را مصدوم ترک کرد و بازی اول تیمش را هم از دست داد و در بازی دوم تیمش نیمه دوم به زمین آمد. من خودم دوست داشتم که کریمی به اردوی تیم ملی اضافه شود و این قبل از بازی با تایلند بود که می خواستم او را در اختیار داشته باشم. اما کریمی باید در بهترین شرایط باشد و حالا او در بهترین شرایط نیست و به همین دلیل دعوت نشده است.

قطبی در پاسخ به سوالی درباره اینکه اگر سه باشگاه به تیم ملی بازیکن ندهند تکلیف چیست گفت: قوانین فیفا و فیفادی این اجازه را نخواهد داد و به هر جهت من در برنامه ریزی تاریخ ها هیچ نقشی ندارم و این سازمان لیگ است که باید برنامه ریزی کند. من بحثی درباره اینکه باشگاهها به تیم ملی بازیکن ندهند ندارم و احساس می کنم که نام ایران بزرگتر از این حرف هاست که بخواهند به تیم ملی بازیکن ندهند.

قطبی در پاسخ به سوالی درباره حمایت کردن یا نکردن فدراسیون از کادر فنی گفت: تا روزی که فدراسیون از من حمایت کند مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم.

قطبی در پاسخ به سوال دیگری درباره تشابه ارمنستان و پاراگوئه و اینکه آیا این تیم ارمنستان به کیفیت پاراگوئه است گفت: من دوست دارم با اسپانیا ، برزیل، ایتالیا و کشورهای بزرگ دنیا در ورزشگاههای معروفشان و ورزشگاه آزادی بازی کنم. اما امکانات این کار وجود ندارد و مشکلات مالی زیادی وجود دارد. در مقایسه ارمنستان با پاراگوئه باید بگویم که قرار بود با اوکراین جای پاراگوئه بازی کنیم اما آنها به خاطر بازی با هلند با ما بازی نکردند و این طبیعی بود و ارمنستان تیم خوبی است و در مقابل تیم های اروپایی صاحب نام نتایج خوبی کسب کرده است.

قطبی در پاسخ به سوالی درباره عدم دعوت شجاعی گفت: ما سعی داریم که بازیکنان لژیونر را تا جایی که امکان دارد در باشگاههایشان نگه داریم چون در سیستم های مختلف بازیکنان زیادی را در ترافیک داریم اما من هیچ کینه ای از هیچ بازیکنی ندارم ولی نظرم این است بازیکنی که علیه فدراسیون و کادر فنی مصاحبه می کند باید با او برخورد شود و ما وظیفه داریم که حاشیه ها را کم کنیم.

سرمربی تیم ملی در سوالی درباره اینکه از بازیکنان پرسپولیس بیشتر از تیم های دیگر دعوت می کند و آنها را بیشتر از هم زیر نظر دارد گفت: من ایران را بیشتر از پرسپولیس دوست دارم ، با اینکه عاشق پرسپولیس هستم اما فقط به موفقیت تیم ایران فکر می کنم و هیچ توجهی به پرسپولیس ندارم. فقط بازیکنان این باشگاه را مثل دیگر باشگاهها زیر نظر دارم.

CATALUNYA is not Spain
۱۷ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دعوت از جواد نکونام به اردوی تیم ملی

جواد نکونام به اردوی تیم ملی جهت بازی مقابل ارمنستان دعوت شد. افشین قطبی در کنفرانس مطبوعاتی امروز خود خبر دعوت نکونام را اعلام کرد. با توجه به اینکه بازی دوستانه ایران مقابل ارمنستان در فیفادی برگزار می شود، نکونام مشکلی جهت همراهی تیم ملی نخواهد داشت.

CATALUNYA is not Spain
۱۷ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
در پی برگزاری تمرینات تیم ملی بزرگسالان در کمپ تیمهای ملی؛

نکونام به جمع ملی پوشان پیوست

اردوی تدارکاتی تیم ملی بزرگسالان در حالی به میزبانی کمپ تیم های ملی برگزار می شود که جواد نکونام با حضور در جمع ملی پوشان، تمرینات خود را پیگیری کرد.

خسرو والی زاده-مدیر رسانه ای تیم ملی بزرگسالان درگفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت: پس از برگزاری جلسه 30 دقیقه ای مربیان با قطبی،تمرینات بازیکنان زیر نظر کادر فنی در حالی پیگیری شد که جواد نکونام در کنار دیگر ملی پوشان تمرینات سبک خود را برای حضور در دیدار دوستانه ایران وارمنستان پیگیری کرد.

وی افزود:حقیقی،زنید پور و انصاریفر در تمرین صبح حضور نداشته و برای پیگیری کارهای خروجی خود وحضور در ارمنستان با اجازه سرمربی کمپ را ترک کردند که پیش از ظهر درمحل اردو حاضر شدند.

والی زاده از حضور کفاشیان در کمپ تیم های ملی خبر داد و گفت:رئیس فدراسیون با حضور در جمع بازیکنان از آنها خواست تا با انگیزه و پشتکار تمرینات خود را برگزار کنند و امید به موفقیت داشته باشند. وی با بیان اینکه تیم بزرگسالان را عامل مهمی در موفقیت فوتبال کشور میداند به بازیکنان گفت:ویترین کار فدراسیون ، تیم ملی بزرگسالان است.بر همین اساس از شما حمایت خواهیم کرد تا بعد از 35 سال درمسابقات جام ملتهای آسیا نتایج درخشانی را کسب کنید.

وی در پایان افزود : هم اکنون تیم ملی با 22 بازیکن درکمپ تیم های ملی تمرینات خود را پیگیری می کنند و اولادی،خلعتبری و میداودی ،به دلیل مصدومیت و با اجازه سرمربی تیم ملی ،اردو را ترک کردند.

گفتنی است، تیم ملی بزرگسالان جهت شرکت در دیدار دوستانه با تیم ملی ارمنستان بامداد فردا به این کشور سفر می کند و پس از انجام بازی در روز چهارشنبه راس ساعت 20:30 به وقت ایران،روزپنجشنبه ساعت 12:50 بعد از ظهر وارد تهران می شوند.

CATALUNYA is not Spain
۱۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
در دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی زیر 19 سال-اسلواکی

تساوی 2 بر2 مقابل تیم لیگ برتری استرازا

دومین دیدار تدارکاتی تیم ملی زیر 19 سال ایران با تیم لیگ برتری استرازا در حالی عصر روز گذشته برگزار شد که این دیدار با تساوی2 بر 2 به پایان رسید.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون،این دیدار درحالی با تیم بزرگسالان استرازا برگزار شد که یزدان عباسیان و میلاد غریبی برای ایران گلزنی کردند.بر همین اساس ملی پوشان امروز راهی اوکراین شده تا در تورنمنت چهارجانبه که بین کشورهای ایران،ترکیه ،روسیه و اوکراین برگزار می شود، شرکت داشته باشند.

علی دوستی مهر-سرمربی تیم ملی زیر 19 سال گفت:با توجه به اینکه دیدار سخت و حساسی را باتیم اواکراین پیش رو داریم و همچنین در دیدار سختی که در مقابل تیم دسته یکی ترکیه برگزتر کردیم ،به همین خاطر از ترکیب اصلی خود در دیدار با استرازا استفاده نکردیم.اما در مجموع عملکرد بازیکنان در این دیدار تدارکاتی خوب بوده و سعی ما این است با در نظر گرفتن شرایط بازیکنان و نقاط ضعف و قوتشان،بستر موفقیت و ترقی را فراهم کنیم.

وی درادامه از مصدومیت کاوه رضایی خبر داد و گفت:متاسفانه رضایی را به دلیل مصدومیت در بازی با تیم لیگ برتری استرازا در اختیار نداشتیم و به بازی اواکراین هم نمی رسد.اما در مجموع تیم کاملا آماده ای داریم و به فکر موفقیت وکسب نتایج مطلوب در دیدار های پیش رو هستیم.

CATALUNYA is not Spain
۱۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نكونام كاپيتان ايران در ارمنستان

جواد نكونام هافبك ايراني تيم اوساسونا كه به خواسته افشين قطبي سرمربي تيم ملي تمرينات اوساسونا را رها كرده و به ايران آمده است تا تيم ملي را مقابل ارمنستان همراهي كند.
پس از رفتن علي كريمي از تيم ملي بار ديگر بازوبند كاپيتاني تيم ملي بر دستان جواد نكونام بسته خواهد شد و او سرگروه ايران در بازي با ارمنستان خواهد بود.
برخي از بازيكنان كه براي اين بازوبند نقشه كشيده بودند ديروز با شنيدن اينكه نكونام به اردوي تيم ملي مي‌آيد كمي از اين مسأله ناراحت شدند.

CATALUNYA is not Spain
۱۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
تيم ملي با 21 بازيكن در ارمنستان

تيم ملي فوتبال كشورمان صبح امروز وارد ارمستان شد.

به گزارش سايت رسمي فدراسيون فوتبال ، ‌تيم ملي فوتبال ايران ساعت 7:30 به وقت محلي وارد ايروان شد و مورد استقبال اعضاي سفارت ايران در ارمنستان قرار گرفت.پس از مراسم استقبال در فرودگاه ، تيم ملي مستقيم به هتل محل اقامت رفت تا اولين زمان تمرينش استراحت كند.اولين تمرين تيم ملي ، امشب ساعت 8:30 به وقت محلی و پس از استراحت ملي پوشان آغاز مي شود.

لازم به ذكر است كه تيم ملی ايران با 21 بازيكن به ايروان رفته است واحسان حاج صفي بازيكن سپاهاني تيم ملي ايران به دليل مشكلات خروجي نتوانست تيم ملي را همراهي كند.اين در حالي بود كه کادر سرپرستی اِن تیم و فدراسيون فوتبال تمامی تلاششان را براي رفع مشكل خروجي حاج صفي انجام دادند .

ديدار دوستانه ايران و ارمنستان فردا شب ساعت 20:30 به وقت ايران برگزار مي شود.

CATALUNYA is not Spain
۱۹ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
درباره ارمنستان؛ حریف فردای تیم ملی

ارمنستان پس از فروپاشي اتحاد جماهير شوروي ، فدراسيون فوتبالش را در سال 1992 تشكيل داد ودر فيفا ثبت كرد وبه يوفا هم اضافه شد.به فاصله كمتر از يك ماه ،‌اولين بازي بين المللي اش با تيم ملي مولداوي در 12 اكتبر 1992 انجام داد كه بدون گل به پايان رسيد.

واردان ميناسيان نام سرمربي تيم ملي ارمنستان است.كاپيتان اين تيم سرگيس هوسپيان است كه با انجام 112 بازی ملی، بيشترين بازي ملي را در اين كشور انجام داده است.بهترين گلزن ارمنستان نامش آرتور پطروسيان با 11 گل زده است.

ارمنستان دو ورزشگاه خانگي دارد كه به ترتيب نامهاي اين دو ورزشگاه ،‌هرازدان و هاندرا پداكان است . بازی ایران و ارمنستان در ورزشگاه 50 هزار نفری هرازدان برگزار می شود.

اين تيم در رنكينگ فيفا در رده 96 قرار دارد و بهترين رنكينگ اين تيم در تاريخ اين تيم ملي به تاريخ آوريل 2008 بازمي گردد كه در رده 78ام ايستاده بود.بدترين رنكينگ اين تيم هم به ‍ژوئن 1994 باز مي گردد كه رتبه 159 را به دست آورده بود.

رنگ پيراهن اول اين تيم قرمز با شورت مشكي و جوراب قرمز است و رنگ پيراهن دوم اين تيم همراه با شورت و جوراب، سفيد است.

بهترين برد ارمنستان به بازي مقابل آلباني بازمي گردد كه در سپتامير 97 در ارمنستان ،‌با نتيجه سه بر صفر از سد اين تيم گذشت. بدترين شكست اين تيم باخت 7 بر صفر به تيم ملي شيلي بوده است.

تيم ملي ارمنستان تا كنون در رقابتهاي جام جهاني يعني از سالهاي 1994 تا 2010 در جام جهاني حضور نداشته و همينطور در رقابتهاي جام ملتهاي اروپا هم حضور نداشته است .البته در رقابتهاي مقدماتي اين دو تورنمنت معتبر حضور داشته اما نتوانسته به مرحله نهايي اين دو تورنمنت راه پيدا كند.

تيم ملي ارمنستان در مقدماتي رقابتهاي جام ملتهاي اروپاي 2012 ، با تيم هاي روسيه ،‌اسلوواكي ، ايرلند، مقدونيه و آندورا همگروه است. ارمنستان پس از ديدار تداركاتي مقابل ايران ،22 روز بعد با تيم ملي ايرلند در رقابتهاي مقدماتي يورور 2012در ايروان روبرو خواهد شد و چهار روز بعد با تيم ملي مقدونيه در اسكوپیه (پايتخت مقدونيه) در مقدماتي يورو2012 بازي خواهد كرد و يك ماه بعد در همين چارچوب با تيم ملي اسلوواكي در بازي خواهد كرد.بازي بعدي ارمنستان چهار روز بعد يعني 12 اكتبر 2010 با آندورا در ايروان خواهد بود.

آخرين بازيهاي دوستانه و رسمي اين تيم با اين نتايج همراه بوده است: اين تيم سه بر يك ازبكستان را شكست داده ، سه بر يك مقابل بلاروس شكست خورده ، دو بر صفر از تركيه شكست خورده است.البته ارمنستان در مقابل قهرمان جهان در سال جام جهاني 2010 دو بر يك شكست خورده كه مي تواند نتيجه قابل اتكايي باشد. اين ديدار در اكتبر 2009 در ايروان برگزار شده است.

CATALUNYA is not Spain
۱۹ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
ایران- ارمنستان برای اولین بار در تاریخ

تیم ملی ایران فردا در ایروان به دیدار تیم ملی ارمنستان می رود. این اولین بازی بین دو تیم ملی در تاریخ فوتبال دو کشور است. تیم ملی ایران در سالیان دور با تیمهای باشگاهی ارمنستان بازیهای دوستانه متعددی را انجام داده است و تیم آرارات ایروان یکی از مشتریان همیشگی تیمهای ایرانی برای انجام بازیهای دوستانه در تهران بود. اولین بار در سال 1335 بود که تیم ملی ایران در دیداری دوستانه در شهر ایروان به مصاف آرارات رفت که در آن زمان با نام اسپارتاک در مسابقات حاضر می شد. تیم ملی ایران 5 بازی دوستانه با آرارات انجام داد که 3 باخت و 2 تساوی بدست اورد.

نتایج بازیهای دوستانه تیم ملی ایران با آرارات ایروان

30 آبان 1335( ایروان): آرارات- ایران 2-2

گل: بیوک جدیکار(2)

27 مرداد 1345(ایروان): آرارات- ایران 1-1

گل: اکبر افتخاری

7 آذر 1345(تهران): ایران – آرارات 0-1

24 آبان 1347(ایروان): ایران- آرارات 0-2

20 مهر 1349(ایروان): ایران- آرارات 0-2

اما تیم ملی ارمنستان در سال 1374 برای انجام یک بازی دوستانه مقابل تیم ملی امید به تهران آمد و 2-1 به تیم امید باخت. در این بازی که 6 تیر 1374 برگزار شد، حمید مطهری و اسماعیل حلالی برای تیم امید گلزنی کردند.

CATALUNYA is not Spain
۱۹ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
آخرین رنکینگ فیفا اعلام شد

فیفا آخرین رنکینگ تیم های ملی را اعلام کرد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال در تازه‌ترين فهرست رده‌بندي تيم‌هاي ملي جهان در رنکينگ فيفا، تيم ايران با کسب 517 امتياز در رده 5 قرار گرفت.ایران پس از استراليا (رده 20)، ژاپن (رده 32)، کره‌جنوبي (رده 44) در رده چهارم بهترين‌هاي آسيا قرار گرفت که بالاتر از تیم های عربستان ، امارات ، قطر، بحرین و دیگر کشورهای آسیاست.در اين رده‌بندي اسپانيا، قهرمان جهان با 1883 امتياز همچنان در صدر قرار دارد و هلند (1659 امتياز)، برزيل (1524امتياز)، آلمان (1464امتياز) و آرژانتين (1288 امتياز)‌،‌دوم تا چهارم هستند.

CATALUNYA is not Spain
۲۰ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۵۷ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۹۹۵ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۹۲۳ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۲۸۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۹۷۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۲۵۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۱۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!