به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: بارسلونا vs رئال مادرید [ هفته 13 لالیگا ] [ ال کلاسیکو ]
نام کاربری: Don.Andres
پیام: ۱,۲۹۱
عضویت از: ۳۱ تیر ۱۳۸۷
طرفدار:
- پرسپوليس
- اسپانيا ،‌آرژانتين
- فرانك رايكارد،‌ پپ گوارديولا، لوئیز انریکه
گروه:
- کاربران عضو
اين بازي يكي از عجيب ترين ال كلاسيكو هاي چند سال اخير خواهد بود . رئال تيم خوبي داره . نميشه منكر شد و كوري خوند فقط . مورينيو هم كه هست اعتماد به نفس بازيكناي رئال نسبت به ال كلاسيكوهاي اخير خيلي خيلي بالاتره . رئال هم توي دفاع و هم توي حمله تيم خيلي قدرتمندي داره .

سرعت بازي رئال خيلي بالاست و تنوع تاكتيكي خيلي زيادي هم داره . همه جور حمله اي ميتونن بكنن . از روي هوا ، شوت ، سانتر ، ضربه ايستگاهي ، بازي زميني و ... واين كار دفاع مارو خيلي مشكل ميكنه .

پپ خودش خداي ال كلاسيكو هست . شاهكار تاكتيكيش توي الكلاسيكوي برگشت فصل پيش رو همه به ياد داريم . رئالي كه ركورد 100 % پيروزي توي زمين خودي رو داشت و ميانگين گل هاي زده اش توي زمين خودش وحشتناك بود جلوي بارسا هيچ حمله اي نتونست انجام بده كه هيچ ، 2 تا گل تاكتيكي زيبا هم رفت توي پاچه اش . اونم در شرايطي كه بارسا بدون زلاتان و اينيستا بازي كرد چون جفتشون مصدوم بودن . فقط اينيستا آخراي بازي اومد بازي كرد .

هيچ وقت نگيد رئال فصل قبل ضعيف بوده چون رفت و برگشت باخته ، اتفاقا رئال خيلي خيلي قوي بوده ، 96 امتيازشون اين رو نشون ميده ، ولي نكته مهم اينه كه بارسا قوي تر بوده !!!

من به كار پپ ايمان دارم . ولي نظر شخصي من اينه كه بارسا بهتره از ماسكرانو و بوسكول در كنار هم استفاده كنه توي اين بازي . اگه ماسكرانو به تنهايي بازي كنه و بوسكول نباشه ريسكه . چون هيچ كسي اندازه بوسكول از بازي ژاوي و اينيستا شناخت نداره . وقتي بوسكتس هست كار ژاوي و اينستا خيلي راحت تره و خيلي نظم عالي دارن . بوسكتس خاصيت خوبي كه داره خونسرديشه و همين طور جاگيري هاي فوق العاده اي كه داره . با جاگيري هاي خوبش هم خيلي عالي توپ ميگيره و ضد حملات حريف رو خنثي ميكنه و هم اينكه خيلي خوب خودش رو توي موقعيتي قرار ميده تا بازيكناي ديگه بهش پاس بدن .
ولي به اين دليل ميگم ماسكرانو هم باشه خوبه چون ما هيچ بازيكن در گير شونده اي وسط زمين نداريم ! ماسكي باشه خيلي بهتر ميشه جلوي حملات رئال رو گرفت .

به نظر من توي اين بازي مهمترين ركن دفاع قوي داشتنه تا حمله قوي . خيلي خيلي خيلي مهمه كه بارسا گل اول رو نخوره !‌ تجربه ثابت كرده جلوي تيم هاي مورينيو بارسا اگه گل اول رو بخوره تقريبا بازي رو از دست داده . چون گل زدن به تيم مورينيو اگه جلو بيفتن خيلي سخته !‌ ميرن توي دفاع و بارسا مياد توي حمله . توي ضد حمله هم اونها خيلي خطرناكن و با توجه به دفاع نه چندان قوي بارسا در كناره ها ( موقع حمله آلوز اون جلوهاس واسه خودش ) ممكنه نتيجه عجيبي رغم بخوره .

ولي اگه گل اول رو بارسا بزنه خيلي بدون استرس و با فشار كمتري بازي ميكنه . اگرم بازي تا حوالي دقيقه 70 مساوي پيش بره باز هم برگ برنده به نفع بارساس . چون بارسا توي اون دقايق جلوي رئال غيرتي تر ميشه ، خصوصا كه مورينيو هم كنار زمين وايساده باشه و مشغول ژست گيري و حركات عجيب و غريب من باب جلب توجه دوربين هاي تلوزيوني و گزارشگران چيز نديده ايراني باشه ( از همه بيشتر عادل !! ) تا هر ايكي ثانيه نواي آقاي خاص آقاي خاص ، حركات خاص از آقاي خاص و ... رو به گوش ما برسونن !‌

تركيب ايده آل از نظر من :

والدس
آبيدال - پيكه - پويول - آلوز

ماسكرانو

بوسكول - ژاوي

اينيستا - ويا - مسي

اينم بد نيست :

والدس
آبيدال - پيكه - پويول - آلوز

بوسكول
اينيستا ژاوي

پدرو - ويا - مسي

اگه بارسا بازي خودش رو انجام بده و اشتباه فردي نداشته باشيم برنده بازي ماييم .

ولي توصيه من اينه كه خودتون رو براي هر شرايطي آماده كنيد تا بعد از بازي اگه نتيجه جالب نبود خيلي ضد حال نخوريد

۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: elguaje7
پیام: ۲,۳۴۸
عضویت از: ۱ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- داوید ویا، ژاوی، پویول
- یوهان کرایف، رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا، آرژانتین، ایتالیا
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نویی
گروه:
- کاربران عضو
میبریمشون، سوراخ سوراخ و آبکششون میکنیم، لهشون میکنیم، میتترکونیمشون، میچچزونیمشون،تحقیرشون میکنیم، اشکشونو درمیاریم،مرغای آسمونو خبر میکنیم واسشون،...
بعد هم بهشون میگیم خوش اومدین
به این میگن یک میزبانی شایسته

۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: messi--xavi
پیام: ۱,۱۷۴
عضویت از: ۵ آبان ۱۳۸۸
از: اصفهان
طرفدار:
- مسی - ژاوی
- یوهان کرایوف-مارادونا
- استقلال
- آرژانتین - اسپانیا(منظورم همون بارسلونا)
- مجتبی جباری- خسرو حیدری
- گواردیولا - رایکارد - کرایوف - ون گال
- منصور ابراهیم زاده - غلامحسین پیروانی-مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولي توصيه من اينه كه خودتون رو براي هر شرايطي آماده كنيد تا بعد از بازي اگه نتيجه جالب نبود خيلي ضد حال نخوريد

کاملا موافقم.

به نظر من بهترین سیستم همون 4-4-2 هست.

والدز

آبیدال-پویول-پیکه-آلوز

بوسکتس-ماسچرانو
اینیستا-ژاوی

ویا-مسی

تو موقع حمله آلوز بیاد جلو و بوسکتس بره جای آلوز تا جلوی نفوذشون تو ضد حمله رو بگیریم.

باور کنید بهترین سیستمی که میگم همینه.چون اونا میخوان روی هافبکمون خیلی فشار بیارن تا اجازه بازی سازی رو به اونا ندن. مثل بازی با اینتر تو رفت.پس باید تعداد بازیکنامون تو هافبک بیشتر از سه تا باشه تا بتونیم جلوشون وایسیم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: FC.Barcelon
پیام: ۱,۷۰۴
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۹
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- پرسپولیس
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
خدایا !
کمکمون کن تا ببریم .

سفید نیستیم که بی رنگ بمیریم
بارسایی هستیم تا با ننگ نمیریم

۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: ArdalIniesta
پیام: ۵۸
عضویت از: ۲ آبان ۱۳۸۹
از: tehran
طرفدار:
- اینیستا
- perspolis
- spain
- karim bagheri
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها همه یادتون باشه موریانه ،تا حالا تو نیو کمپ نبرده!!!!!!!!!!!!

سه چیز را دوست دارم...افتخار ، اینیستا و بارسلونا.....افتخار را برای اینیستا ، اینیستا را برای بارسلونا و بارسلونا را برای همیشه!
۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: messipersian
پیام: ۳۲
عضویت از: ۲۷ شهریور ۱۳۸۹
از: shiraz
طرفدار:
- lionel messi
- maradona
- سپاهان،ذوب آهن
- آرژانتین
- محمد رضا خلعتبری،شهاب گردان،محرم نوید کیا
- گواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
یه کاری میکنیم این رئالیای وحشی ار اینکه فوتبالیست شدن پشیمون شن.

۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
کاملا موافقم.

به نظر من بهترین سیستم همون 4-4-2 هست.

والدز

آبیدال-پویول-پیکه-آلوز

بوسکتس-ماسچرانو
اینیستا-ژاوی

منم همین فکرو داشتم.
ولی بعد که فکر کردم دیدم بارسا باید همن سیستم همیشگیش رو بازی کنه.تا به همه نشون بده ما کاری به رئال نداریم.
شاید خیلیا بگن غیر منطقیه.
ولی تو الکلاسیکو منطق حکم نمیکنه

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: lovemessi
پیام: ۲۳۶
عضویت از: ۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- پپ گواردیولا
- پرسپولیس
- اسپانیا
- هیدینگ
- دایی
گروه:
- کاربران عضو
صد در صد میبریم
این رو دلم میگه
همون ترکیب همیشگی و بازی همیشگی
مورینیو و بازیکن هاش هیچ غلطی نمیتونن بکنن
مطمئن باشید که هوادار های بارسا یه جوری ازشون پذیرایی میکنن که به غلط کردن بیافتن
فقط بدونید که خدا باماست نه با انسان های مغرور رئال...........

۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: farzadweisi
پیام: ۴,۷۷۹
عضویت از: ۲۵ آذر ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- مسی-ژاوی-اینیستا
- ریوالدو-مسی
- استقلال
- آرژانتین
- مجتبی جباری و علی کریمی
- گواردیولا
- هیچ کدام
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ماسكرانو هم باشه خوبه چون ما هيچ بازيكن در گير شونده اي وسط زمين نداريم ! ماسكي باشه خيلي بهتر ميشه جلوي حملات رئال رو گرفت .

منم موافقم که وجود ماسکرانو با توجه به انگیزه ایم که داره میتونه خیلی کمک کننده باشه...

Gracias Dios Que No Soy Madridista
۷ آذر ۱۳۸۹
نام کاربری: sinaFCBarca
پیام: ۳۱۸
عضویت از: ۷ شهریور ۱۳۸۸
از: خونتون
طرفدار:
- اينيستا
- اينيستا
- استقلال
- ارژانتين
- خسرو حيدري
- گوارديولا
- ابراهيم زاده
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اين بازي يكي از عجيب ترين ال كلاسيكو هاي چند سال اخير خواهد بود . رئال تيم خوبي داره . نميشه منكر شد و كوري خوند فقط . مورينيو هم كه هست اعتماد به نفس بازيكناي رئال نسبت به ال كلاسيكوهاي اخير خيلي خيلي بالاتره . رئال هم توي دفاع و هم توي حمله تيم خيلي قدرتمندي داره . سرعت بازي رئال خيلي بالاست و تنوع تاكتيكي خيلي زيادي هم داره . همه جور حمله اي ميتونن بكنن . از روي هوا ، شوت ، سانتر ، ضربه ايستگاهي ، بازي زميني و ... واين كار دفاع مارو خيلي مشكل ميكنه . پپ خودش خداي ال كلاسيكو هست . شاهكار تاكتيكيش توي الكلاسيكوي برگشت فصل پيش رو همه به ياد داريم . رئالي كه ركورد 100 % پيروزي توي زمين خودي رو داشت و ميانگين گل هاي زده اش توي زمين خودش وحشتناك بود جلوي بارسا هيچ حمله اي نتونست انجام بده كه هيچ ، 2 تا گل تاكتيكي زيبا هم رفت توي پاچه اش . اونم در شرايطي كه بارسا بدون زلاتان و اينيستا بازي كرد چون جفتشون مصدوم بودن . فقط اينيستا آخراي بازي اومد بازي كرد . هيچ وقت نگيد رئال فصل قبل ضعيف بوده چون رفت و برگشت باخته ، اتفاقا رئال خيلي خيلي قوي بوده ، 96 امتيازشون اين رو نشون ميده ، ولي نكته مهم اينه كه بارسا قوي تر بوده !!! من به كار پپ ايمان دارم . ولي نظر شخصي من اينه كه بارسا بهتره از ماسكرانو و بوسكول در كنار هم استفاده كنه توي اين بازي . اگه ماسكرانو به تنهايي بازي كنه و بوسكول نباشه ريسكه . چون هيچ كسي اندازه بوسكول از بازي ژاوي و اينيستا شناخت نداره . وقتي بوسكتس هست كار ژاوي و اينستا خيلي راحت تره و خيلي نظم عالي دارن . بوسكتس خاصيت خوبي كه داره خونسرديشه و همين طور جاگيري هاي فوق العاده اي كه داره . با جاگيري هاي خوبش هم خيلي عالي توپ ميگيره و ضد حملات حريف رو خنثي ميكنه و هم اينكه خيلي خوب خودش رو توي موقعيتي قرار ميده تا بازيكناي ديگه بهش پاس بدن . ولي به اين دليل ميگم ماسكرانو هم باشه خوبه چون ما هيچ بازيكن در گير شونده اي وسط زمين نداريم ! ماسكي باشه خيلي بهتر ميشه جلوي حملات رئال رو گرفت . به نظر من توي اين بازي مهمترين ركن دفاع قوي داشتنه تا حمله قوي . خيلي خيلي خيلي مهمه كه بارسا گل اول رو نخوره !‌ تجربه ثابت كرده جلوي تيم هاي مورينيو بارسا اگه گل اول رو بخوره تقريبا بازي رو از دست داده . چون گل زدن به تيم مورينيو اگه جلو بيفتن خيلي سخته !‌ ميرن توي دفاع و بارسا مياد توي حمله . توي ضد حمله هم اونها خيلي خطرناكن و با توجه به دفاع نه چندان قوي بارسا در كناره ها ( موقع حمله آلوز اون جلوهاس واسه خودش ) ممكنه نتيجه عجيبي رغم بخوره . ولي اگه گل اول رو بارسا بزنه خيلي بدون استرس و با فشار كمتري بازي ميكنه . اگرم بازي تا حوالي دقيقه 70 مساوي پيش بره باز هم برگ برنده به نفع بارساس . چون بارسا توي اون دقايق جلوي رئال غيرتي تر ميشه ، خصوصا كه مورينيو هم كنار زمين وايساده باشه و مشغول ژست گيري و حركات عجيب و غريب من باب جلب توجه دوربين هاي تلوزيوني و گزارشگران چيز نديده ايراني باشه ( از همه بيشتر عادل !! ) تا هر ايكي ثانيه نواي آقاي خاص آقاي خاص ، حركات خاص از آقاي خاص و ... رو به گوش ما برسونن !‌ تركيب ايده آل از نظر من : والدس آبيدال - پيكه - پويول - آلوز ماسكرانو بوسكول - ژاوي اينيستا - ويا - مسي اينم بد نيست : والدس آبيدال - پيكه - پويول - آلوز بوسكول اينيستا ژاوي پدرو - ويا - مسي اگه بارسا بازي خودش رو انجام بده و اشتباه فردي نداشته باشيم برنده بازي ماييم . ولي توصيه من اينه كه خودتون رو براي هر شرايطي آماده كنيد تا بعد از بازي اگه نتيجه جالب نبود خيلي ضد حال نخوريد

ممنون از اينكه حرف دل منو زدي .
ولي اگه مكسول باشه بهتره چون حداقل جا نميمونه . چيزي كه همه ما ميدونيم اينه كه روال همه ي بازيكناش سرعتين . مكسول بهتر و پخته تر و باهوش تر و از همه مهمتر سرعتش حداقل از ابيدال بيشتره .راستش ميتونم اينو اضافه كنم كه تاكتيك پذيريش از ابيدال بيشتره .

نظر شما چيه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

۷ آذر ۱۳۸۹

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۶,۹۷۹ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۸۹ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۴۰ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۶,۵۵۳ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۲۸۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۷۲۰ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۷۵۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۲۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۰۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۰ کاربر آنلاین است. (۱۳۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!