به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: تیم ملی ایران
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
ما که از خدامونه ایران قهرمان بشه ولی با این بازی ها حتی رسیدن به نیمه نهایی هم مثل یه معجزه ست

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۱ تیر ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
بویان کرکیچ نوشته:

نقل قول
علیرضا ایزدی نوشته:

قلعه نوعی هیچی نیست دایی هم تو مربی گری خیلی بی تجربه است ولس در این که اسطوره فوتبال ایران هست شکی نیشت .ولی من اصلا قطبی رو قبول ندارم. یه مربی با شخصیت و توانا هیچ وقت قول برد رو نمی ده که شرمنده باشه. در ضمن حرفاش مثل عملش نیست . خیلی خوب حرف می زنه ولی در عمل..............

تو رو خدا اسم شخصیت و امثال اون مثل شعور و ... رو که میاری، اسم قطبی و دایی رو تو یه خط ننویس!

یه آدم لمپن بی ادب با اون رفتار تهاجمی زننده ش هیچ وقت اسطوره کشوری مثل ایران نیست!

ببین آقا سعید شما از دایی بدتون میاد .من هم نه دایی رو برای مربی گری قبول دارم و نه قطبی رو .
سابقه بین المللی قطبی فقط کمک مربی گری و آنالیزوریه.
تو قضیه دی کارمو هم شخصیت خودش رو نشون داد .
ولی علی دایی تو کار اصلیش یعنی بازی زمان بازی کردنش بهترین بازیکن تاریخ ایران بود و هیشکی نتونسته به رکوردهای دایی دست پیدا کنه.
ولی قبول دارم که اواخر باید زود خودشو بازنشسته می کرد یا حداقل از فوتبال ملی کناره گیری می کرد .

CATALUNYA is not Spain
۱ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: foad_fcbarca
پیام: ۶۱۷
عضویت از: ۱۰ فروردین ۱۳۸۹
از: ناف کاتالان
طرفدار:
- puyol...xavi....piqe......messi....
- maradona
- perspolis
- berzil/spania
- کریم باقری علی کریمی
- رای کارد/گواردیولا/دنيزلي
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
راستشو بخواین من تا حالا ایرانو تو این وعض ندیده بودم

خیلی گند بازی میکنه علی دایی بهتر از قطبی بازی میکرد

اون کفاشیانم الان مثل سگ پشیمونه الکی تو مصاحبه هاش میخنده

جمال هرچي بارساييو عشقه
۷ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: MES_MES
پیام: ۱,۷۴۰
عضویت از: ۱۳ خرداد ۱۳۸۹
از: KERMANSHAH
طرفدار:
- JUST MESSI
- مارادونا
- استقلال
- آرژانتین , اسپانیا
- کاپیتان فرهاد
- پپ گواردیولا
- امیر قلعه نوعی , مجید جلالی
گروه:
- کاربران عضو
بابا وضع تیم ملی از اونی که فکرش رو هم بکنی بدتره
اوکراین هم که زد زیر حرفش و رفت با هلند بازی کنه

حالا ترابیان می خاد که تیم ملی با هایتی یا ارمنستان بازی کنه

۷ مرداد ۱۳۸۹
نام کاربری: ROMAK70
پیام: ۱۱,۸۶۵
عضویت از: ۳ خرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- مسی
- کرایوف-پویول
- نساجي مازندران
- هلند
گروه:
- کاربران عضو
اصلا درشو تخته كنيم بزاريم تا چهار سال ديگه تا شايد فرجي شه چند تا با زيكنه با اخلاق ومتعصب بيان تو تيم

۷ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
مرور برنامه هاي تيم ملي تا جام ملتهاي آسيا

تيم ملي ايران به رهبري افشين قطبي اماده حضور در جام ملتهاي 2011 اسيا در قطر مي شود تا پس از حدود سه دهه بار ديگر بر قله فوتبال آسيا قرار گيرد. تيم ملي براي حضور در جام ملتهاي آسيا برنامه هاي متعددي را پيش رو دارد تا با آمادگي هر چه بيشتر در مسابقات حضور يابد. بعد از اردوي پر حرف و حديث در اتريش و بازي با 3 تيم باشگاهي، اولين برنامه تيم ملي ديدار با تيم ملي ارمنستان است. اين بازي روز 20 مرداد در ايروان برگزار مي شود و قطبي همه بازيکنان خود را در اختيار دارد. تيم ملي در شهريور ماه نيز دو بازي دوستانه با تيمهاي شرق آسيا را در دستور کار دارد. ملي پوشان روز 12 شهريور در چين با تيم ملي اين کشور روبرو مي شوند و سپس راهي سئول مي شوند تا روز 16 شهريور با تيم ملي کره جنوبي ديدار دوستانه برگزار کنند.

ششمين دوره مسابقات غرب آسيا در اردن برگزار مي شود و ايران در اين دوره با تيم اصلي خود شرکت مي کند. در طول برگزاري اين مسابقات ليگ برتر نيز تعطيل خواهد بود. ايران روز 2 مهر با بحرين بازي مي کند و 6 مهر نيز با عمان روبرو مي شود. با توجه به اينکه ايران احتمالا از گروه خود صعود مي کند، روزهاي 9 و11 مهر نيز دو بازي ديگر پيش روي خواهد داشت.

روزهاي 16 و 20 مهر نيز فيفا دي محسوب مي شود که فعلا برنامه اي براي اين دو روز اعلام نشده است. اما از 20 آبان تا 5 اذر دوباره ليگ برتر براي بازيهاي آسيايي 2010 تعطيل مي شود که تيم ملي نيز در اين مدت اردو خواهد داشت. 26 ابان که جز روزهاي فيفا براي مسابقات ملي محسوب مي شود در اين دوره زماني قرار دارد که تيم ملي در اين روز يک بازي بين المللي ديگر پيش روي خواهد داشت. اين آخرين روزي است که ايران قبل از شروع جام ملتها مي تواند لژيونرهايش را نيز در اختيار داشته باشد.

نهايتا تيم ملي از اواخر آذرماه به اردو مي رود تا از روز 17 دي ماه در مسابقات جام ملتها حضور يابد. احتمالا چند بازي دوستانه با تيمهاي آسيايي نيز در فاصله اين اردوي بلند مدت پيش بيني شده است که در دوبي يا قطر انجام شود.

CATALUNYA is not Spain
۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
دومين پيروزي ملي پوشان نوجوان در آلمان

تيم ملي نوجوانان ايران دومين ديدار تدارکاتي خود در اردوي آلمان را هم با پيروزي پشت سر گذاشت.

نوجوانان ملي پوش ايران که براي برپايي اردوي آماده سازي 10 روزه راهي کشور آلمان شده است، در دومين ديدار تدارکاتي‌اش با نتيجه 10 بر صفر برابر تيم زير 20 سال "کونکورديا کيله" به پيروزي دست يافت. در اين ديدار گل‌هاي تيم کشورمان توسط سياوش حق نظري (4 گل)، علي فتحيان (2 گل)، آرمين نصيرنژاد، وحيد نجفي، عظيم مقدم و بهمن جهان تيغ به ثمر رسيد.

بيش از يک هزار تماشاگر با حضور در محل برگزاري اين ديدار جدال دو تيم را از نزديک تماشا کردند. در پايان اين بازي هم مدير باشگاه آلماني با اهداي يک پيراهن و تعدادي نشان يادبود از عملکرد بازيکنان تيم ايران تقدير کرد.شاگردان اکبر محمدي در نخستين ديدار تدارکاتي خود در اردوي آلمان با نتيجه 3 بر صفر از سد تيم فوتبال اميد هورسنس دانمارک گذشته بودند.

تيم فوتبال نوجوانان کشورمان خود را براي حضور در مسابقات فوتبال قهرماني زير 16 سال (نوجوانان) آسيا که 2 تا 16 آبان 1389 در شهر تاشکند ازبکستان برگزار مي شود، آماده مي کند. اين تيم که قهرمان دوره گذشته اين رقابت‌هاست در گروه B مرحله مقدماتي مسابقات با تيم‌هاي سوريه، کره شمالي و عمان همگروه است.

CATALUNYA is not Spain
۸ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بازگشت قطبی به ایران

دیدار استیل آذین - پاس همدان عصر امروز شنبه در ورزشگاه دستگردی برگزار خواهد شد و افشین قطبی و علیرضا منصوریان این دیدار را از نزدیک تماشا خواهند کرد.

افشین قطبی سرمربی تیم ملی ایران از امروز بازیهای لیگ برتر را از از نزدیک زیر نظر می گیرد.
قطبی که پس از اردوی تیم ملی ایران در ااتریش برای دیدن خانواده و همچنین م رسیدگی به وضعیت مداوای پای دخترش که دچارشکستگی شده بود به آمریکا رفته بود پنجشنبه گذشته به ایران بازگشت تا دوباره او را در ورزشگاهها ببینیم.
هفته گذشته در جریان بازی پرسپولیس - تراکتورسازی عادل فردوسی پور در کنایه به غیبت فقطبی گفت: او کلا خوب در ورزشگاهها حاضر نمی شه!
به هرحال سرمربی تیم ملی در ایران است و لابد خبرسازی ها درباره او به سمت تازه ای خواهد رفت.

CATALUNYA is not Spain
۹ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
قطبي: ميوه اردوي اتريش در هفته اول ليگ برتر ديده شد

افشین قطبی سرمربي تيم ملي پس از پايان جلسه كميته فني تيم‌هاي ملي در خصوص مسايلي كه در اين نشست مطرح شد، گفت:

جلسه‌اي در مورد اردوي تيم ملي در اتريش و برنامه‌ريزي آينده اين تيم با مسوولان فدراسيون داشتيم كه از من هم دعوت كرده بودند تا در مورد تيم ملي صحبت كنم. خوشبختانه همه چيز در اتريش خوب بود و ما از اردوي تيم ملي راضي بوديم.ما در آنجا سه بازي تداركاتي انجام داديم و توانستيم در اين سه بازي به آن شكل و شيوه‌اي كه دوست داشتيم در تيم ملي داشته باشيم برسيم و به نظر من پيشرفت خوبي در اين سه بازي براي‌مان حاصل شد و عملكرد خيلي از بازيكنان نيز در اين اردو اميدواركننده بود و من به آينده اين تيم بسيار خوشبين هستم.

بحث من در تيم ملي هميشه تيمي بوده است و بايد بگويم كه وضعيت تيم ملي ما برمي‌گردد به اينكه از لحاظ تيمي خوب هستيم يا نه و چيزي كه براي ما مهم است شرايط تيمي ما است. ما تاكنون در تمام تيم‌هاي معتبر و موفق دنيا ديده‌ايم كه شكل تيمي در آنها حرف اول را مي‌زند.

قطبي همچنين در پاسخ به سوالي مبني بر اينكه آيا كم شدن بازيكنان لژيونر ايران در اروپا به سود تيم ملي است يا خير؟ گفت: ‌مسلما هر تيمي كه موفق است بازيكنانش درسطح بالايي قرار دارند. من فكر مي‌كنم كه بازيكني كه هر هفته در بالاترين سطح دنيا بازي مي‌كند مي‌تواند بسيار براي تيم ملي مثمرثمر باشد و البته اين نيز مهم است كه همه بازيكنان تيم ملي در يك سطح باشند.

قطبي در ادامه در خصوص برنامه‌هاي تيم ملي براي حضور در جام ملت‌هاي آسيا گفت:
متاسفانه ما وقت زيادي براي آماده سازي خود تا شروع جام ملت‌ها نداريم. ما يك موقعيت خوب داشتيم كه با اردوي اتريش از آن استفاده كرديم و پس از اين هم ما فقط دو زمان طولاني مدت ديگر داريم كه مي‌توانيم از آنها براي آماده سازي تيم ملي استفاده كنيم. خيلي‌ از باشگاه‌ها از اردوي اتريش انتقاد كردند و گفتند كه اين اردو در زمان مناسبي برگزار نشده است، اما به نظر من ميوه اين اردو در هفته اول ليگ برتر نمايان شد و ما ديديم كه چهار تن از گلزنان تيم‌هاي ليگ برتري از بازيكنان تيم ملي بودند كه آن انگيزه و روحيه را با خود از اردوي تيم ملي به باشگاههايشان برده بودند و اين نشان از مفيد بودن اردوي اتريش دارد.

قطبي همچنين در پاسخ به اين سوال كه موضوع نارضايتي غلامحسين پيرواني از بردن برخي بازيكنان تيم ملي اميد به اتريش چه بوده است؟ اظهار كرد: اين بحث در كميته فني حل شده است و ما هم نمي‌توانيم هيچ بازيكني را بدون هماهنگي با كميته فني به تيم ملي دعوت كنيم. من دوست دارم كه بين مربيان تعامل وجود داشته باشد و مطمئنم كه هيچ مشكلي در ميان نبوده است.

سرمربي تيم ملي در خصوص احتمال برگزاري ديدار دوستانه تيم ملي در برابر ارمنستان گفت: ‌ما مي‌خواهيم از تمام روزهاي فيفا دي استفاده كنيم و تمام تاريخ‌هاي فيفا دي براي ما مهم هستند و دوست داريم كه بيشترين استفاده را از اين روزها ببريم و سعي مي‌كنيم كه در برابر ارمنستان ديدار دوستانه‌اي انجام دهيم و فكر مي‌كنم كه اين بازي براي ما مفيد باشد چرا كه ارمنستان تيم بسيار خوبي است كه اگر در نتايج آن دقت كنيد مي‌بينيد كه در برابر اسپانيا و ديگر تيم‌هاي اروپايي نمايش خوبي داشته است و به نظر من اين بازي مي‌تواند نكات آموزشي خوبي براي تيم ما داشته باشد.

قطبي در ارتباط با حاشيه‌هايي كه در مورد سفرش به هلند ايجاد شد، اظهار كرد: اولا سفر من به هلند نبود، دوم اينكه وقتي فرزندي براثر يك تصادف مصدوم مي‌شود پدر آن فرزند بايد به عيادت او برود و من هم براي عيادت از فرزند مصدومم به مسافرت رفتم و اين يك فرهنگ بسيار زيباست كه ما بايد آن‌را ياد بگيريم و رعايت كنيم.

سرمربي تيم ملي در ارتباط با اينكه چرا اين‌قدر رسانه‌ها برروي حركات او حساس‌اند، گفت: به نظر من روي همه مربيان تيم ملي حساسيت بسياري وجود داشته است و الان هم كه برروي من حساس‌اند در آينده نيز برروي مربي بعدي حساس خواهند بود. به دليل آشنايي كه با رسانه‌هاي ايران دارم سعي مي‌كنم به مطالبشان زياد توجهي نكنم تا لطمه‌اي برروي تمركزم به تيم ملي وارد نكند.

ما در اردوي اتريش سعي كرديم با بهترين تيم‌هايي كه داريم بازي كنيم. من مي‌خواستم در اين اردو بازي اول و سوم را در برابر تيم‌هاي قدرتمند برگزار كنيم و بازي دوم‌مان در برابر تيمي متوسط باشد. من باز هم مي‌گويم كه امكانات خوبي در اردوي اتريش داشتيم و اين اردو از هر لحاظ براي ما مفيد و مثبت بود.

من در زندگي‌ام ياد گرفتم كه اگر مي‌خواهم موفق باشم بايد از سخت‌ترين شرايط بهترين‌ها را بسازم و اين تفكر نو و خوبي است كه متاسفانه بين ما و بخصوص در ورزش ما وجود ندارد.

من به عنوان سرمربي تيم ملي نمي‌توانم برروي حوزه‌ها تمركز داشته باشم و مسايلي كه به من مربوط نمي‌شود را كنترل كنم و فقط بايد به مسايل خودم فكر كنم و اين موضوع كه چه تيمي براي بازي تداركاتي با تيم ملي انتخاب مي‌شود در حوزه كاري من نيست و من از هر بازي كه براي تيم ملي در نظر گرفته شود استقبال مي‌كنم.

رسانه‌هاي ايران در مدتي كه تيم ملي در اتريش بود به طور بي‌نظيري براي ما حاشيه درست كردند و من با تمركز در كارم سعي كردم بهترين جوابي را كه مي‌توانم به اين حاشيه‌ها بدهم و همه مسايل را به حاشيه بردند. من دوست دارم كه براي ساختن تيم ملي همه به هم كمك كنيم حتي رسانه‌ها هم در اين كار با ما شريك باشند.

من تاكنون تجربه زيادي در اردوهاي اين چنيني داشتم و با سه تيم ملي و همچنين چند تيم باشگاهي در آسيا و آمريكا به اردوي مختلفي رفته‌ام و به نظر من امكاناتي كه در اتريش براي تيم ملي فراهم شده بود در سطح تيم ملي ايران بود و مسايلي كه رسانه‌ها در مورد امكانات اين اردو مطرح كردند صرفا براي تخريب تيم ملي بود. من واقعا نمي‌دانم در مورد اين موضوعاتي كه مطرح مي‌كنند مثل گرماي هوا و وجود پشه در اردو چه بگويم. من خيلي دوست دارم كه فضاي رسانه‌ها بيشتر به سمت كمك به تيم ملي پيش برود و اصلا فرهنگ كمك به تيم ملي در رسانه‌هاي ايران ساخته شود چرا كه ميوه اين ساخت و ساز فرهنگي مي‌تواند در بازي پرسپوليس و استقلال نمايان شود. من دوست دارم كه ما براي سربلندي تيم ملي به همديگر احترام بگذاريم و با هم همكاري كنيم.

مشكلات در همه جا وجود دارد اما مهم اين است كه ما به همديگر كمك كنيم تا مشكلاتمان را حل كنيم. خود من به شخصه از فوتبال درس‌هاي زندگي گرفتم و مي‌توانيم اين فرهنگ را در فوتبالمان به وجود بياوريم كه همگي به يكديگر كمك كنيم و با فرهنگ جديدي كه مي‌سازيم فوتبال خوب و زيبايي داشته باشيم.

من توقع داشتم كه رسانه‌ها مسايل اردو را اين قدر زود رسانه‌اي نكنند . به نظر من در تيم‌هاي بين‌المللي هر چيزي چارچوب خاص خود را دارد. بازيكنان و رسانه‌ها هر كدام جايگاه خود را دارند. من هم سعي كردم در تيم ملي اين نظم و انضباط را به وجود بياورم كه هر چيزي در جاي خودش باشد اما متاسفانه رسانه‌هاي ما براي اينكه خود را ثابت كنند و بتوانند هر لحظه از اردوي تيم ملي خبرهايي را منتشر كنند چارچوب خود را رعايت نكردند و باعث شدند حاشيه‌هاي زيادي براي تيم ملي به وجود بيايد.

CATALUNYA is not Spain
۱۰ مرداد ۱۳۸۹
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
سومين پيروزي نوجوانان ايران در آلمان

تيم نوجوانان كه براي برگزاري اردو در آلمان حضور دارد، روز گذشته در ديداري تداركاتي به مصاف تيم نوجوانان سن پائولي رفت و توانست با 5 گل پيروز ميدان شود. در اين بازي كه در كمپ تيم سن پائولي انجام شد گل هاي تيم ايران را مهدي محمدي پور، علي عليپور(2 گل) و محمد حسين كنعاني(2 گل) به ثمر رساندند.

تيم ملي نوجوانان ايران فردا و پس فردا به ديدار تيم هاي زولد و هامبورگ مي رود.

CATALUNYA is not Spain
۱۰ مرداد ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۹,۲۱۳ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۹۳۵ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۴۶۹ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۷,۲۶۵ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۳۶۲ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۸۵۶ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۹۵۷ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۸۶ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۲۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۴۳۴ کاربر آنلاین است. (۲۶۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۴۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!