به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
واقعا برای همه دوستان بارساییم که دیشب یکطرفه هر چی دلشون خواست گفتن متاسفم
کجا ما باختیم ،فقط نیمه دوم رو شل گرفتیم ، حقم داشتیم چون بازی رفت رو برده بودیم وبازی برگشت رو هم 2 بر0 جلوییم هر کی باشه بازی رو شل میگیره
در ضمن رئال هم نیمه دوم مگه چی کار کرد چند تا حمله کرد که اونم طبیعی بود اونا هیچی واسه از دست دادن نداشتن پس باید حمله میکردن یک گلشون هم که شانسی بود
به نظرم نتیجه عادلانه بود ولی داوری اصلا
اینیکه شما میگید چرا بارسا داره بد بازی میکنه چیزی بود که من از اول فصل میگفتم ،هم بارسا وهم مسی نسبت به پارسال خیلی افت کردن و به قول (فکر کنم)کاپلو، بارسا دیگه تشنه نیست
شما یکم بد عادت شدید اونقدر جلوی مادرید مفت بردیم که فکر میکنید نتیجه مساوی بده
همین رئالی که دیشب مقابلش بازی کردیم فکر میکنید تیم کمی بود
بارسا خیلی زور بزنه 5 یا 6 تا بازیکن عالی داره بقیه بازکنا کسایی هستن که فقط تو بارسا اسمشون بزرگ شد وخیلی ستاره نیستن (آبیدال ،ماسکرانو ،واالدز،پدرو ، سانچز ، آدریانو و...)
ولی رئال ترکیبی از بهترین بازکنان جند سال گذشته جهان رو داره ،هر کی هر جا میدرخشید این رئالی ها گرفتن انداختن تو تیمشون تو هر پست دوتا بازیکن تاپ داره،مورینیو هم که ما ازش خیلی متنفریم از بهترین مربی های جهان بالا سرشه
از طرفی ما اینهمه اینا رو بردیم این همه تو این سه چهار سال تحقیرشون کردیم .،همین بازی دیشب نصف بازیکنامون نبودن ومصدوم بودن رو نیمکت ما هیچ کس نبود کلی هم داوری به ضرر ما بود ،هر سه روز در میون هم که بازی داریم بازیکنا دیگه نای دویدن ندارن ولی این رئال ائنقدر بازیکن داره میتونه تو بازی بعد یه تیم دیگه رو بزاره تو زمین داوری هم به نفعشه
من خودم بیست دقیقه اول وآخر رو داشتم از استرس میمردم وهیچ صدایی ازم در نمیومد درست نیست با یه نتیجه اینجوری اینقدر به تیم بدو بیراه بگیم
همین یکی دو هفته پیش که تیم تو لالیگا متوقف شد من یکی از کسایی بودم که خیلی اعتراض کردم به تیم چون اصلا خوب بازی نمیکرد اونم جلوی یه تیم معمولی اونم تو اون شرایط حساس لالیگا
ولی انصافا این بازی دیشب اصلا حق نداریم به تیم اعتراض کنیم
خیلی ممنون که مطلبم رو خوندید
درود بر پپ کبیر به امید ادامه روزهای خوبی که داریم وکوری چشم هر چی خوکه

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۶ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: shahab2012
پیام: ۳۷۳
عضویت از: ۲۸ مرداد ۱۳۹۰
از: اراک
طرفدار:
- فابرگاس
- پپ
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری & فرهاد مجیدی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
mahdi نوشته:

واقعا برای همه دوستان بارساییم که دیشب یکطرفه هر چی دلشون خواست گفتن متاسفم
کجا ما باختیم ،فقط نیمه دوم رو شل گرفتیم ، حقم داشتیم چون بازی رفت رو برده بودیم وبازی برگشت رو هم 2 بر0 جلوییم هر کی باشه بازی رو شل میگیره
در ضمن رئال هم نیمه دوم مگه چی کار کرد چند تا حمله کرد که اونم طبیعی بود اونا هیچی واسه از دست دادن نداشتن پس باید حمله میکردن یک گلشون هم که شانسی بود
به نظرم نتیجه عادلانه بود ولی داوری اصلا
اینیکه شما میگید چرا بارسا داره بد بازی میکنه چیزی بود که من از اول فصل میگفتم ،هم بارسا وهم مسی نسبت به پارسال خیلی افت کردن و به قول (فکر کنم)کاپلو، بارسا دیگه تشنه نیست
شما یکم بد عادت شدید اونقدر جلوی مادرید مفت بردیم که فکر میکنید نتیجه مساوی بده
همین رئالی که دیشب مقابلش بازی کردیم فکر میکنید تیم کمی بود
بارسا خیلی زور بزنه 5 یا 6 تا بازیکن عالی داره بقیه بازکنا کسایی هستن که فقط تو بارسا اسمشون بزرگ شد وخیلی ستاره نیستن (آبیدال ،ماسکرانو ،واالدز،پدرو ، سانچز ، آدریانو و...)
ولی رئال ترکیبی از بهترین بازکنان جند سال گذشته جهان رو داره ،هر کی هر جا میدرخشید این رئالی ها گرفتن انداختن تو تیمشون تو هر پست دوتا بازیکن تاپ داره،مورینیو هم که ما ازش خیلی متنفریم از بهترین مربی های جهان بالا سرشه
از طرفی ما اینهمه اینا رو بردیم این همه تو این سه چهار سال تحقیرشون کردیم .،همین بازی دیشب نصف بازیکنامون نبودن ومصدوم بودن رو نیمکت ما هیچ کس نبود کلی هم داوری به ضرر ما بود ،هر سه روز در میون هم که بازی داریم بازیکنا دیگه نای دویدن ندارن ولی این رئال ائنقدر بازیکن داره میتونه تو بازی بعد یه تیم دیگه رو بزاره تو زمین داوری هم به نفعشه
من خودم بیست دقیقه اول وآخر رو داشتم از استرس میمردم وهیچ صدایی ازم در نمیومد درست نیست با یه نتیجه اینجوری اینقدر به تیم بدو بیراه بگیم
همین یکی دو هفته پیش که تیم تو لالیگا متوقف شد من یکی از کسایی بودم که خیلی اعتراض کردم به تیم چون اصلا خوب بازی نمیکرد اونم جلوی یه تیم معمولی اونم تو اون شرایط حساس لالیگا
ولی انصافا این بازی دیشب اصلا حق نداریم به تیم اعتراض کنیم
خیلی ممنون که مطلبم رو خوندید
درود بر پپ کبیر به امید ادامه روزهای خوبی که داریم وکوری چشم هر چی خوکه

آفرین با همه ی حرفات موافقم

۶ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
حمله های ابتدایی بازی قابل پیش بینی بود معلوم بود رئال اومده واسه برد یک روند تکراری همیشگی الکلاسیکو ها رئال حمله میکنه بعد 15 دقیقه بارسا نبض بازی رو به دست میاره نیمه اول خوب کار کردیم نیمه دوم هم 20 دقیقه اولشو خوب بازی کردم بنظر من مقصر دو گلی که خوردیم پپ بود نباید سسک رو بیرون میکشید از هموهنجا بارسا عقب کشید دوتاگل مفت خوردیم

بارسلون 20 دقیقه اخر بازی واقعا بارسلون نبود

ولی تبریک بخاطر صعود

۶ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: M@ryam.ml10
پیام: ۹۳۴
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- √҉ √҉ JuST ஜ MeSSI √҉ √҉
گروه:
- کاربران عضو
به نظر من بارسلونا نیمه ی دوم کار رو تموم شده دونست و بازی رو رها کرد.....

و این اصن شایسته ی بهترین تیم جهان نیس...

بارسلونا وقتی به خودش خیلی مغرور میشه اینطوری بازی میکنه....

در ضمن ما ناراحتیم و اعتراض میکنیم چون اصن خودمونو با رئال که از نظر خیلیا بهترینن مقایسه نمیکنیم واسه ما فرقی نداره با رئال بازی میکنیم یا با اوساسونا بارسلونا در هر شرایطی باید طوفانی و بازی و فوتبال تماشایی خودش رو به نمایش بگذاره تا نیمه ی دوم اینطوری هواداران هزاران بار نمیرن و زنده بشن....

ببینیــد حرفــxـــ زدن چه چیـــز وحشتناکــــی است که بزرگتــرین احـتـــرام به هر کســـ این است که برایــش یکــــ دقه سکوتــــ♥ـــ کنند!
۶ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: hassansas
پیام: ۸۵۰
عضویت از: ۶ فروردین ۱۳۹۰
از: yazd
طرفدار:
- ژاوی
- پپ گواردیولا
- پیروزی
- آرژانتین
- کریم باقری
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بارسا تو نیمه دوم خیلی بد بازی کرد که دلایل متعددی داره اولیش مصدومیت اینیستا واقعا پدرو به غیر از گلی که زد دیگه تو زمین دیده نشد دومیش اینکه فابرگاس برعکس بازی رفت تو این بازی اصلا دیده نشد وتیاگو هم اصلا تو جریان بازی نبودسومیش اینکه رئال دیکه چیزی برای از دست دادن نداشت و حیثیتی بازی میکردچهارمیش ومهمترینش هم این بود که بارسا با دوگلی که تو نیمه اول زده بود هم چیز رو تموم شده می دونست ودچار غرور شده بود این بازی برای بارسا فایده هم داشت اولیش اینکه دیگه بارسا هیچ تیمی رو دست کم نمیگیره مخصوصا رئال دومیش اینکه رئال از حالابخاطر این بازیش دچار غرور شده این از مطالب روزنامهای مادریدی بازیکنانشون ونظرات طرفداراشون میشه فهمید از الان برای بازی برگشت تو نیو کمپ دارند برنامه ریزی میکنندوخودشون برنده میدونند اون یکی دوتا نه یک پنچ تایی واسه بارسا کنار گذاشتن.بازیکنان وطرفدارشون هم مقصر اصلی صعود نکردنشون داور میدونند و معتقد هستند داور برای رئال 3پنالتی نگرفته در حالی که سایت مارکا توی تحلیل داوری معتقد بود دوتا از بازیکنان رئال یعنی دیارا و په په باید از بازی اخراج میشدند وهیچ کدام از برخورد ها در محوطه جریمه پنالتی نبوده حالا رئال تو این غرور دلایلش غوطه ور هست واین به سود بارسا هست مثل بازی لیگ قهرمانان سال پیش که رئال بخاطر برد کوپا مغرور بود وهمه معتقد بودن مورینیو راه شکست بارسا رو پیدا کرده ولی بازی رو باخت

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۶ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
بازی رو نباید دست کم می گرفتیم. می تونستیم با ادامه فشار بر روی حریف نتیجه بهتری کسب کنیم.

CATALUNYA is not Spain
۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: کامی
پیام: ۲
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۹۰
از: شاهرود
طرفدار:
- لیونل مسی
- پرسپولیس
- المان
- علی کریمی
- جوزپ گواردیولا
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
ویرایش ناظر:دوست عزیز برای قرار دادن عکس ها لطفا به این قسمت سایت مراجعه کن.
در ضمن لطفا سایز عکسهات رو کم کن،برای دوستان با اینترنت کم سرعت یکم دیر باز میشه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: R.A.Lionel
پیام: ۷,۲۴۷
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۹
از: مشهد
طرفدار:
- مسی
- آنری
- پرسپولیس
- ایران
- گواردیولا، فرگوسن
گروه:
- كاربران بلاک شده
افتخارات
این تقوی بین چرت و پرتاش حر جالبی زد

گفت مورینیو اشتباه میکنه که میخواد با ضدحمله بارسلون رو شکست بده اگه بخواد بارسلون رو شکست بده باید رو حفظ توپ کارکنه بارسلونی که توپ نداشته باشه خلع صلاح واقعه نظر جالبی بود

۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
تکلیف رو مشخص کنید خواهشا
فردا مسی هست یا نه؟

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۷ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
جواب سوال شما دوست عزیز:
مسی مشکل محرومیت نداره. کارتهای لیگ و جام حذفی باهم فرق دارن.

فقط عجیبه کارتهای مسی تو لیگ 4 تاست! و اگه 1 کارت دیگه بگیره که احتمالش تو 19 بازی بعدی کم نیست (اعتراض-هند!- جدیدا خطای سختم انجام میده!)برای بازی بعدش محروم میشه.واقعا هرچی فک میکنم نمیدونم 1 بازی بدون مسی چیکار کنیم حتی تو بازیای ساده ای مثل گرانادا یا زاراگوزا نبودش خیلی سخته، و هم به تیم ضربه میزنه و هم به خودش(آمار گلهاش).
خدا نکنه ولی اگه 1 وقت محروم بشه امیدوارم بازی ساده ای باشه و نبودش تأثیرگذار نباشه!

۸ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۵۹۴ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۲۸ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۰ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۷۱۶ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۱۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۱۸ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۱۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۴ کاربر آنلاین است. (۱۴۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!