به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱۷ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: nedam
پیام: ۱۰۷
عضویت از: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا
- استقلال
- آرژانتین
- کریم انصاری فرد
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها این مطلبو حتما بخونید. این از 100 تا جام و الکلاسیکو مهمتره تا بعضیا یاد بگیرن جوان مردی یعنی این
یکی از خوانندگان روزنامه «لا وانگواردیا» با ارسال نامه ای به این روزنامه، داستان دلنشین و جذابی را تعریف کرده استدر نامه اش به این نکته اشاره کرده که اریک آبیدال به پسرش کمک کرده تا با بیماری اش به مبارزه بپردازد و این کمک زمانی فرا رسیده که پسر او از زندگی ناامید شده بود.

پسر آقای گارسیا بیماری مشابهی با تومور کبدی آبیدال، در مغزش داشت و اندکی پس از اطلاع از بیماریش به پدرش گفته بود:« بابا برای من پیراهن آبیدال را بخر.می خواهم مثل او با بیماری ام بجنگم و در لیگ قهرمانان خودم قهرمان شوم.»

روز 5ژانویه بود که بازیکنان بارسلونا برای عیادت از کودکان بیمار به بیمارستانهای مختلف این شهر رفتند؛به طور اتفاقی آبیدال یکی از سه بازیکنانی بود که به بیمارستانی رفت که این پسربچه در آن بستری بود و به لطف یکی از پرستاران به عیادت این پسربچه رفت.

صحنه دیدار این دو مملو از احساسات بود.پسربچه که نمی توانست جلوی اشکهایش را بگیرد،سمبل مقاومتش را جلوی چشمانش می دید.پدر او این صحنه را این طور توصیف می کند:« محبت، عشق، مهربانی؛ در طول این دقیقه آبیدال ثانیه ای از آغوش پسرم بیرون نیامد.»

آبیدال که به شدت تحت تاثیرقرار گرفته بود به این پسربچه گفت:« نگران نباش.من اینجام که به تو روحیه بدهم.من هم با این بیماری جنگیده ام والان یک بنیاد دارم که به جوانان بیمار روحیه بدهم و کمک رسانی کنم.»

پسر بچه از آبیدال خواست تا ساعتش را به او بدهد. آبیدال هم ساعت رولکس اش را که قطعا قیمت زیادی هم دارد از مچ دستش باز کرد و به پسربچه داد:« بیا؛ می خواهم این پیشت باشد.پشت این ساعت،اسم من حک شده.»

اصرارهای والدین این پسربچه ، برای اینکه ابیدال چنین هدیه گرانبهایی به پسرشان ندهد بی فایده بود. آبیدال دراین باره گفت:« آنچه ارزشمند است، الان دیگر اهمیتی ندارد.می خواهم پسرتان شاد باشد.»

این یکی از مهمترین دلایلی که من عاشق بارسا شدم

۲۷ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
وای ی ی ی ی ی ی.من از الان استرس گرفتم چه جوری!!!!!!

اونم بخاطر پینتو ئه!

آخه تنها باخت ما به اونا تو زمان مورینیو با پینتو بوده!

آقا سعید کجایین بیاین یه پیش بینی از این بازیم داشته باشین ببینیم اوضاع چه جوریه!!
آخه پارسال بعداز باخت کوپا گفتین که نگران نباشین تو چمپیونز جبران میکینم و امسالم که با 6 تا اختلاف امتیاز رفتیم برنابئو و همه از برتری قاطع رئال میگفتن شما گفتید که شک ندارم پپ بازم مورینیو رو شکست میده و همینجوریم شد.
به نظرتون اینبار چی میشه؟!

ضمنا هیچکدومتون به این مصدومیتهای دیماریا و پپه و ... گوش ندید چون پپه 100 درصد و دیماریا حداقل یه نیمه بازی میکنن!

۲۷ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: leo.2012
پیام: ۵۶۵
عضویت از: ۳ مهر ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- messi,fabregas,xavi,iniesta
- ronaldinio
- perspolise chand sal pish
- spain
- any one
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
بچه ها اين مطلبو حتما بخونيد.روز يكشنبه تو روزنامه تماشا نوشته بود:
مغز مسي چگونه كار ميكند؟از نظر خيلي ها ليونل مسي اعجوبه به تمام معنا در دنياي فوتبال است.همين موضوع باعث شده يك دانشمند هلندي به نام پيتر مدندروپ،عملكرد پديده اين روزهاي فوتبال را بررسي كندتا به جواب اين سوال برسدكه ايا ليونل مسي واقعا يك نابغه است؟زمينه اصلي اين تحقيقات در اين باره است كه تفاوت تصميم گيري هاي مسي در دو راهي و نحوه انتخاب او با ديگران چه تفاوتهايي دارد.اين تحقيقات براي موسسه تحقيقاتي هلند نزديك به يك ميليون يورو هزينه در بر داشته است.اما در نوع خود كم نظير محسوب ميشود .نتيجه مطالعات از زبان پروفسور پيتر مدندروپ جالب توجه است:مغز مسي كامپيوتر نيست اما يك ماشين پيچيده است.مسي تصميم ميگيرد كه چه زماني بدود،بپرد و مستقيم شوت بزند و ما ميخواستيم بفهميم اين كار را در مغزش چگونه انجام ميدهد.چه چيز او را مجبور ميكند اين انتخاب را كند يا ان را؟تصميم گيري او بين دو مورد يا بيشتر پروسه متفاوتي دارد و تنها به اين دليل است كه همه چيز را غريزي انجام ميدهد.مردم عادي كارهاي مشابه را به شكل غريزي انجام ميدهند به خصوص وقتي بدن در حال حركت باشد. در چنين موقعيتي ما تركيبي از تصاوير،قدرتها و صداها داريم.در زمين مسي ميداند كه كجا ديگران را پيدا كند و بعد تصميم ميگيرد كه نه تنها چطور و كجا بايد فرار كندكه حتي به اين فكر ميكند كه با توپ چه كند.

۲۷ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
اگه دیماریا نبود خیلی عالی می شد
هر وقت تو رئال نیست نصف تیمشون می خوابه
کارمون خیلی راحت می شد

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ دی ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۳
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات
فقط امیدوارم دوباره سه دفاعه بازی نکنیم...

پینتو هم با وجود اینکه اصلا قابل قیاس با ویکی نیست، ولی گاهی وقتا خیلی خوب میشه. امیدوارم شب خوبش باشه که در این صورت برنده ایم.

امتیاز مهم برتری، برتری روحی و فشار روی بازیکنای حریفه. با یه گل زود هنگام می تونیم این فشار رو صد برابر کنیم. البته بازی آخر نشون دادیم که حتی با بدترین اتفاق یعنی گل دقیقه 1 بازی هم می تونیم برگردیم. پس فکر می کنم یه بار دیگه باید به پپ اعتماد کنیم...

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۲۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
مرسی آقا سعید .آنالیز خیلی خوبی کردین آدم میخونه آرامش میگیره.
خداروشکر مثل اینکه پپ میخواد با 4 دفاع بازی کنه و اینو غیرمستقیم تو کنفرانس خبری امشبش گفته.
البته خداییش پینتو سوتی نده همچین بدم نیست فقط 2 تا ایراد اصلی داره که یکیش خروجهای نه چندان مطمئنشه و دومیش پاسکاریاش تو دفاعه که وقتی پرس رو دفاعه افتضاحه(پرس رئال که وحشتناکه) و آدم رو سکته میده!

انشاالله بازم بارسا مارو سربلند میکنه.

وای خدایا چه لذتی داره که 1 بازی دیگه پپ بدون باخت(برد)از برنابئو بیاد بیرون. البته جلو مورینیو لذتش چندبرابره!

۲۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
فقط دفاع 4 نفره توی این بازی کافی نیست ، همونطور که قبلا گفتم بهتره با چهار هافبک بازی رو شروع کنیم ، با پاس های میانه زمین و انتقال توپ از خط میانی به حمله اجازه خود نمایی رو به بازیکناشون از جمله اوزیل و رونالدو نمیدیم .

اگر برای هافبک های رئال فضا رو تنگ نکنی ذهرشون رو میریزن .

پرس های رئال توی نیمه اول شدید تره اونها مطمئنا برای گل زود هنگام با پرس از جلو خط دفاع ما رو اذیت کنن که دفاع چهار نفره برای همچین بازی مناسب تره

اما به نظرم بیشترین بازیکن هایی که یک خط جلو تر بازی میکنن مثل بنزما و رونالدو و البته اوزیل خطر ناک ترن ، به نظرم بهتره برای هافبک دفاعی بوسکتس رو در نظر بگیره تا تاثیر خودش رو روی خنثی کردن پرس حریف بزاره .

بوسکتس توی این امر میتونه موثر تر از ماسکرانو باشه قد بلد و توان بدنیش به عنوان یک سد خوب برای جلو کشیدن رئالی ها خوبه

سرعت انتقال توپ بین هافبک های رئال هم زیاده که به نظرم یکی از امتیازاتشون میتونه توی بازی ها همین باشه . این لاس هم جدیدا توی اوج سیر میکنه باید با نگه داشتن توپ و چرخش مدام توپ بین خط میانی و حمله از سرعتشون جلو گیری کنیم که بازم مهم ترین چیز توی میانه زمین تعداد نفره

با چهار هافبک نه تنها اجازه بازی سازی به اونها نمیدیم بلکه فضا رو براشون تنگ میکنیم خدارو شکر هافبک تراز اول کم نداریم این امر اونها رو مجاب میکنه تا عقب بکشن و چشم به ضد حمله داشته باشن که اونم با دفاع های تراز اول بارسا بازم براشون سخته

۲۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب برااینکاری که تو میگی بهترین کار گذاشتن بوسکتس و ژاوی و فابرگاس و اینیستا ست.
البته ما آخر نفهمیدیم اینیستا محرومه یا نه.

ولی خب میشه همون سیستمی که تو الکلاسیکو قبلی بود.
فابرگاس هم میتونه یه خط بیاد عقب تو هافبک هم به مهاجما اضافه شه.
ولی از این لحاظ بعید میدونم بتونن کاری بکنن مگه تو همون پرس شدید شروع بازی توسط دروازه بان یا ضد حمله های سریع بتونن کاری بکنن.

۲۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: call_of_catalan
نام تیم: میلان
پیام: ۸,۵۴۱
عضویت از: ۱۱ شهریور ۱۳۸۸
از: اورمیه
طرفدار:
- مسی - پویول
- مارادونا - رونالدینیو
- پرسپولیس
- آرژانتین - اسپانیا
- علی کریمی - کریم باقری
- پپ گواردیولا
- کریم باقری
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
وضعیت رئال خیلی خرابه!
آربلوا محرومه و دی ماریا و خدیرا هم که مصدومن در نتیجه به احتمال زیاد لاس میره دفاع راست میشه!
اون وقت واسه هافبک دفاعی بازیکن کم میارن. میخوام بدونم مترجم واسه دفاع و هافبک دفاعی میخواد چیکار کنه؟

اصلا واسه بازی استرسی ندارم معلومه براحتی رئال رو میزنیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: taranom.messi
پیام: ۵۵۶
عضویت از: ۱۵ بهمن ۱۳۸۹
از: بارسلونا
طرفدار:
- اول مسی,ژاوی,اینیستا,افلای
- یوهان کرایف
- هیچ کدوم
- ارژانتین,اسپانیا
- هیچ کدوم
- گواردیولا
- هیچ کدوم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پس فکر می کنم یه بار دیگه باید به پپ اعتماد کنیم...

انشا الله میبریم موری هر کاری هم بکنه(مثل خریدن داور!)نمیتونه در برابر شیوه ی بارسا کاری بکنه

از عارفی پرسیدند:روی نگین انگشترم چه حک کنم که وقتی شاد شدم به آن بنگرم و وقتی غمگین شدم به آن نظر کنم؟گفت: حک کن... میگذرد....
۲۸ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۱,۶۱۵ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۰۲۸ بازدید
۳ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۵۲۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۸,۷۲۸ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۵۲۵ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۱۲۳ بازدید
۲۹ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۹,۳۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۰۸۸ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۴ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۴۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۰ کاربر آنلاین است. (۱۴۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!