به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۶ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بحث آزاد در مورد بارسا
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
مصطفی نوشته:

یه سوال اساسی از دوستان داشتم هرکی جواب درست درمونی داره بده
چرا ما نسبت به رئال انقدر درآمدمون کمتره،تو خود سایتشون خوندم که پارسال" 480 میلیون یورو!!!!!" درآمد داشتن،از طریق همین اسپانسر و فروش محصولات تو دنیا و یا تبلیغات دیگه که البته دروغم نیست
اونوقت ماچی؟!! فکر نکنم یه دهم اونا هم درآمد داشته باشیم
مگه ما چیمون کمتره؟! محبوبیت؟تعداد طرفدار تو دنیا؟اسپانسر داوطلب؟
جالبه خود رئال هم اوضاعش خراب بوده از وقتی این پرز اومده معلوم نیست چه جوری داره مدیریت می کنه که در آمدشون داره به آسمون میرسه!! اصلا وقتی اون اومد تونستن با این درآمدهای نجومی کاکا و رونالدو رو بخرن
من هر چی فکر می کنم مخم جواب نمیده؟!!
آخه چرا اونا این جوری اونوقت ما اینجوری؟!!!!

دلیلش کارای فوثق اقتصادی فلورنتینو پرزه،بعد این که پرز اومد رئیس باشگاه رئال مادرید شد گفت من یه الگوی جدید به باشگاه ها ارائه میدم،بعد اومد یه سری پارک و شهر بازی و ... درست کرد به اسم رئال مادرید و خب طرفدارای پر شمار رئال تو مادرید هم طبیعتا به اون شهر بازی ها میرن تا جای دیگه و سود بسیار زیادی به باشگاه رسید.
جالبه همون موقع اکثر مدیرای تیمای خوب دنیا با این کار مخالفن حتی گاسپارت با اون عقل کمش.استدلالشونم این بود که فوتبال نباید اینقدر به اقتصاد وابسته شه
بعد این که رفت،یادمه کالدرون گفت حتی اگه برشکست هم بشیم من این کار ها رو نمیکنم.و بساط مسائل اقتصادیو جمع کرد.
بعد اومدن پرز تو اون نیم سال دوم مدیریت سوریش دوباره اون مسائلو باز کرد و سود زیادی آورد.
همون موقع 170 میلیون یورو از یه بانک قرض گرفت و یه سریم پول برداشت کرد از خزانه و خرید های نجومی کرد.حتی یادمه رونالدو رو که 94 میلیون خریدن،فقط با فروش پیراهنای رونالدو 100 میلیون یورو درآمد کسب کردن.
در این که پرز یه مدیر بسیار موفقه هیچ شکی نیست.
ولی بهترین جمله رو کرایوف در مورد پرز گفته:
"من از ساختمان سازی چیزی نمیدانم،همان طور که پرز از فوتبال چیزی نمیفهمد"
همون طور که میدونین پرز تو کار ساختمون سازیه و یکی از خرپولای مادریده.
و از سواد فوتبالی این بشر هم باید بگم که:
برای این که پول بکهامو در بیاره ماکلله رو فروخت.
وختی پرسیدن چرا ماکلله رو فروختی
گفت :"ما بازیکنیو فروختیم که پاس های 4-5 متری میده و بازیکنیو آوردیم که پاسای 40-50 متری میده."
و این اوج سواد یه شخصه.
البته به جرات میتونم بگم که 60 درصد خریدای پرز فقط به دلایل تجاری بوده.
خریدایی مثل فیگو،بکهام،رونالدو،کاناوارو،رونالدوی 2،،راموس و... همشون علاوه بر جنبه های فنیشون جنبه ی تجاری داشتن
فیگو:نشون دادن قدرت مالی رئال و این که بهترین بازیکن بارسا رو به راحتی خریدن
بکهام:بکهام به خودی خود یه برند تجاریه،البته زمان بازیش فوق العاده بود ولی حاشیه های خارج از فوتبالش خیلی بکهام رو بزرگتر کرد ،مگرنه الان بازیکنی در حد گیگز بود
رونالدو:خریدن بهترین بازیکن جام جهانی 2002 با قیمت بالا
کاناوارو:" " " " " " 2006 " " "
رونالدوی 2:گرون قیمت ترین بازیکن تاریخ،همین که 100 میلیون از فروش پیرن سود بردن معلومه که چیه.
راموس:البته در زمان پرز نبوده،ولی خریدن یه بازیکن 19 ساله با قیمت 25 میلیون یورو.خودتون حساب کنین دیگه.

البته این بالا که گفتم تنها دلیل نیستش:
وجود شعبه های بسیار زیاد در سرتاسر دنیا
اسپانسرینگ بسیار بالا.
مثلا ما امسال پیرهنمونو تبلیغ کردیم.ولی رئال سال هاست که این کارو انجام میده اونم با شرکت هایی مثل BWIn که شرط بندین و siemens که زمان خودش نامبر وان بود.
و رئال حتی رو بازیکناش هم اسپانسرینگ داره.یادمه یه زمانی کمپانی آئودی اسم رائول رو با قیمت بالا برای خودش کرده بود.
و...

البته بارسا هم در همین حد و اندازه ها در آمد داشته ولی لا مصبب ضررش هم زیاد بوده،که میگن برای ضرر بزرگ تو خرید یه ملک بوده.البته فقط میگن

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: amirpuyol
نام تیم: اینتر میلان
پیام: ۶,۰۶۸
عضویت از: ۱۸ شهریور ۱۳۸۸
از: اردبیل
طرفدار:
- مسی
- آقای پویول
- پرسپولیس
- برزیل & آرژانتین
- فرگوسن & رایکارد & پپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
کیاوش جان ممنون از اطلاعات خوبی که دادی
ولی یه چیزی؛ اسپانسر بارسا برای پیراهنش پول خوبی داده ها، تا جایی که می دونم قرارداد بارسا با موسسه قطری رکورد تبلیغات پیراهن رو شکسته (هرچند که من کاملا با اومدن تبلیغ رو پیراهن بارسا مخالف بودم)

پ.ن: فکر نکنم درآمد بارسا با رئال خیلی تفاوت داشته باشه ها، فکر کنم سال 2011 پر درآمدترین باشگاه جهان رئال مادرید بود و رتبه دوم هم مال بارسا
مشکل بارسا درآمدش نیست، مشکل بارسا هزینه های زیادشه.
نمی دونم چرا هزینه های بارسا اینقدر زیاده درحالی که اکثر بازیکناش رو از تیمای پایه آورده. فکر کنم سرمایه گذاری هایی که خارج از فوتبال می کنن مثل خرید ملک و ... همه منجر به شکست شده درحالی که رئال از همین سرمایه گذاری ها پول های کلان به جیب زده

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
وجود شعبه های بسیار زیاد در سرتاسر دنیا
اسپانسرینگ بسیار بالا.
مثلا ما امسال پیرهنمونو تبلیغ کردیم.ولی رئال سال هاست که این کارو انجام میده اونم با شرکت هایی مثل BWIn که شرط بندین و siemens که زمان خودش نامبر وان بود.
و رئال حتی رو بازیکناش هم اسپانسرینگ داره.یادمه یه زمانی کمپانی آئودی اسم رائول رو با قیمت بالا برای خودش کرده بود.

پس اینجوری که شما میگی ما خیلی از رئال عقب تریم تا بتونیم وجهه ی اونا رو تو دنیا بدست بیاریم
ولی کلا من اینا رو از چشم راسل می بینم فکر نکنم اصلا مدیر خوبی باشه ،کسی که کنار فوتبال از مسائل اقتصادی و مدیریتی هم سر دربیاره،وضع فعلی بارسا هم از تلاش ریکارد شروع شد تا رسید به اومدن گواردیولا و نسل طلایی بازیکنان اصلا ربطی به اون نداشت
نقل قول
فکر نکنم درآمد بارسا با رئال خیلی تفاوت داشته باشه ها، فکر کنم سال 2011 پر درآمدترین باشگاه جهان رئال مادرید بود و رتبه دوم هم مال بارسا

البته تو این رنکینگ پول جامهایی که بارسا فتح کرده بود هم حساب شده
تازه با اون همه پول شدیم دوم،اگه اونا رو حساب نمی کردن فکر کنم دهم هم نمی شدیم

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Messi.FCB
پیام: ۴,۴۶۸
عضویت از: ۱۰ دی ۱۳۸۹
از: KRMNSHAH
طرفدار:
- تمام بازیکنان بارسا بخصوص اینیستا-مسی-سسک-ژاوی-پویول
- پپ-کرایوف-رونالدینیو-ریوالدو-لویز انریکه-استویچکوف
- پرسپولیس
- اول آرژانتین-بعد اسپانیا
- عابدزاده-علی کریمی-کریم باقری-مهدوی کیا
- گواردیولا-ونگر-سر الکس
- هیچکدام
گروه:
- کاربران عضو
- مترجمین اخبار
اولا بردمون برابر اوساسونا با تیم دوم رو تبریک میگم.
ولی خدایا چقدر ما بدشانسیم؟
فونتاس هم مصدوم شد رفت تا آخر فصل!
مشخصه که فونتاس بازیکن ذخیره ثابتمونه ولی حداقلش تو بازیای آسان و آخرفصل برای استراحت به بازیکنای اصلی مواقعی که بازیای حساس اروپا یا فینال احتمالی حذفی داریم خیلی بکار میاد.
هرچند بازیکن اصلیمون نیست ولی خداییش گناه داره ،اینقده کم بازی میکنه و بعدش همچین مصدومیتی نصیبش بشه.من که خیلی دلم براش میسوزه.
تازه با رفتن مکسول و حالا 3 مصدوم تا آخر فصل تعداد بازیکنای اصلیمون 16 تاست فعلا هم کیتا رفته جام ملتها و تو این ماه شلوغ اونم نیست.
چه جوری میخوایم 2 ماه آینده رو با هر 3روز 1بازی تحمل کنیم.تازه خداکنه بقیه مصدوم نشن وگرنه دیگه فاتحه مون خونده س!خدا خودش رحم کنه.
بنظرم باید 1 دفاع حالا بگیریم.
چرا امسال این مصدومیتای لعنتی 5،6 ماهه نصیبمان شده؟!تازه 2 ماه سانچز و 1 ماه اینیستا اول فصل فاکتور گرفتم.
ولی اونور حریف اندازه 2 تیم بازیکن داره و فوقش 2 هفته آخر مصدومیتشونه!اونم جز دیماریا هیچ بازیکن اصلیشون مصدومیت جدی براش پیش نیومده.
خداکنه این آخریش باشه.حسابی رو روحیه بقیه بازیکنا تأثیر منفی میذاره.

۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: nedam
پیام: ۱۰۷
عضویت از: ۲۰ مرداد ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- لیونل مسی
- گواردیولا
- استقلال
- آرژانتین
- کریم انصاری فرد
- گواردیولا
- افشین قطبی
گروه:
- کاربران عضو
ای خدا باز یک الکلاسیکوی دیگه اصلا حوصله ندارم باز دوباره استرس ها شروع وحرف اضافی اون مو و دارو دسته اش می
من می ترسم که خدایی نکرده ببازیم

۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Amirhosein
پیام: ۱,۷۵۷
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: ESFAHAN
طرفدار:
- leo messi. david villa
- revaldo.maradona
- spain
- Pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ای خدا باز یک الکلاسیکوی دیگه اصلا حوصله ندارم باز دوباره استرس ها شروع وحرف اضافی اون مو و دارو دسته اش می

استرس نداره که
5 تاییشون میکنیم تموم میشه میره

من بعدا امضا میذارم
۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: *hamid*
پیام: ۴۱۸
عضویت از: ۲۲ شهریور ۱۳۹۰
از: sanandaj
طرفدار:
- اینیستا
- ronaldinho
- از استقلال بدم نمیاد اما طرفدارش نیستم
- برزیل
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
- همشون افتضاحن
گروه:
- کاربران عضو
خیلی خوب شد اوساسونا رو بردیم .مطمئنم تو دو بازیه اینده بارسا بتیس و رئال رو بیچاره میکنه .
راستی رئال وضعش خیلی بده اربلوا که محرومه خدیرا هم که تا یه ماه مصدمه و دیماریا هم احتمالش کمه به بازی برسه چون یه ماه مصدوم بوده.بارسا میتونه خیلی راحت خط دفاع رئال رو اذیت کنه .فقط یه مشکل هست اونم اینه که احتمالا پپه یه خط جلو میاد واسه مهار مسی .هر چند اینم با بودن سانچس و فابرگاس صد در صد به ضرر خود رئاله.
راستی تو حملشونم وضعشون خیلی بده اوزیل و کریس شدیدا افت کردن دیماریا هم که گفتم تنها مهره ی خطرناکشون بنزماست که خیلی خیلی باید مراقبش بود

گر دست دهد خاک کف پای نگارم***بر لوح بصر خط غباری بنگارم
۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
نقل قول
Amir نوشته:

کیاوش جان ممنون از اطلاعات خوبی که دادی
ولی یه چیزی؛ اسپانسر بارسا برای پیراهنش پول خوبی داده ها، تا جایی که می دونم قرارداد بارسا با موسسه قطری رکورد تبلیغات پیراهن رو شکسته (هرچند که من کاملا با اومدن تبلیغ رو پیراهن بارسا مخالف بودم)

پ.ن: فکر نکنم درآمد بارسا با رئال خیلی تفاوت داشته باشه ها، فکر کنم سال 2011 پر درآمدترین باشگاه جهان رئال مادرید بود و رتبه دوم هم مال بارسا
مشکل بارسا درآمدش نیست، مشکل بارسا هزینه های زیادشه.
نمی دونم چرا هزینه های بارسا اینقدر زیاده درحالی که اکثر بازیکناش رو از تیمای پایه آورده. فکر کنم سرمایه گذاری هایی که خارج از فوتبال می کنن مثل خرید ملک و ... همه منجر به شکست شده درحالی که رئال از همین سرمایه گذاری ها پول های کلان به جیب زده

1-کاملا درسته که بارسا سالی 30 میلیون یورو میگیره بابت این قرارداد،ولی رئال هم بعد بارسا و بایرن سالی 25 میلیون میگیره.
حالا اینو حساب کن که 20-3- ساله که داره درآمد کسب میکنه از این راه.
2-حالا شما این درآمد ها رو ببین،رئالی که فقط یه جام حذفی رو برده،بارسایی که همه ی جام هایی که پول وش دارن(لالیگا،چمپیونز لیگ،سوپرکاپ اروپا،جام باشگاه های جهان)باز هم نفر دومه
این هزینه ها هم از زمان لاپورتا آغاز شد،راسل داره کارای خوبی میکنه.
مثلا زمان لاپورتا وختی میگفتن کاسرس 14 میلیون یورو،بی هیچ حرفی داد.ولی واسه آفلای که آژاکس گفت 11 میلیون یورو،راسل 2.7 میلیون یورو داد.حداقل مطمئنم اگه خریدم نکنیم کلاه سرمون نمیره،الکسیس 26 میلیون یورو+11 میلیون که میشه 39 میلیون یورو که من سیتی همون موقع 50 میلیون یورو بهش پیشنهاد داد.
3-قضیه ی ملک هم این بود که بارسا زمان لاپورتا یه سری آپارتمان خرید تو کل شهر بارسلون به مبلغ 50 یا 60 میلیون یورو.که هم گرون خریدش هم این که زمان بحران اقتصادی و بدهی های بی شمار بارسا،راسل فروختش 15 میلیون یورو.
این بدهی خودش به ودی خود کمر شکنه دیگه.
نقل قول
ولی کلا من اینا رو از چشم راسل می بینم فکر نکنم اصلا مدیر خوبی باشه ،کسی که کنار فوتبال از مسائل اقتصادی و مدیریتی هم سر دربیاره،وضع فعلی بارسا هم از تلاش ریکارد شروع شد تا رسید به اومدن گواردیولا و نسل طلایی بازیکنان اصلا ربطی به اون نداشت

اتفاقا با این که من مخالف سرسخت راسلم به خاطر یه سری کاراش ولی به نظرم تو کارای اقتصادی عمل کرده،طوری که بدهی 88 میلیون یورویی هیچی ازش باقی نمونده،قدرتمون هم داریم،بازیکن خاصیم نفروختیم.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: leo.2012
پیام: ۵۶۵
عضویت از: ۳ مهر ۱۳۹۰
از: tehran
طرفدار:
- messi,fabregas,xavi,iniesta
- ronaldinio
- perspolise chand sal pish
- spain
- any one
- goardiola
- ...
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
hamid نوشته:

خیلی خوب شد اوساسونا رو بردیم .مطمئنم تو دو بازیه اینده بارسا بتیس و رئال رو بیچاره میکنه .
راستی رئال وضعش خیلی بده اربلوا که محرومه خدیرا هم که تا یه ماه مصدمه و دیماریا هم احتمالش کمه به بازی برسه چون یه ماه مصدوم بوده.بارسا میتونه خیلی راحت خط دفاع رئال رو اذیت کنه .فقط یه مشکل هست اونم اینه که احتمالا پپه یه خط جلو میاد واسه مهار مسی .هر چند اینم با بودن سانچس و فابرگاس صد در صد به ضرر خود رئاله.
راستی تو حملشونم وضعشون خیلی بده اوزیل و کریس شدیدا افت کردن دیماریا هم که گفتم تنها مهره ی خطرناکشون بنزماست که خیلی خیلی باید مراقبش بود

از وضعيت رئال خبر ندارم،ولي اگه اينجوري باشه يه 5_0 ديگه در راهه.

۲۳ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: L.A-Messi
پیام: ۴,۶۳۲
عضویت از: ۲۱ شهریور ۱۳۹۰
از: دامغان
طرفدار:
- مسی
- کرایف،دی استفانو
- گواردیولا،گاس هیدینگ
- کلا قیدشو زدم
گروه:
- کاربران عضو
ایشالله ایندفعه 6-0 می بریم اون موقع که همشون بودن و ما نصفمون نبودیم کاری نکردن الان که دیگه آسفالت میشن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ دی ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۰۶ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۴۵۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۸,۳۳۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۵۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۷۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۶۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۰۶ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!