به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
داور فینال لیگ قهرمانان اروپا پس از بازی اشک ریخت

نیکولا ریتزولی داور دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا، اذعان کرد که پس از بازی گریه کرده است.

این داور بین المللی ایتالیایی که متولد مودنا است، دیدار نهایی لیگ قهرمانان اروپا را که با برتری 2-1 بایرن مونیخ خاتمه یافت، قضاوت کرد.

ریتزولی به Gazzetta dello Sport گفت: "بعد از بازی من تنها بودم، به ورزشگاه نگاه می کردم و همه هواداران حتی طرفداران دورتموند، مشغول تشویقم شدند. مو بر تنم سیخ شد و اشک از چشمانم جاری شد."

"من فکر می کردم کارم را به خوبی انجام داده ام، اما خواستم برای قضاوت کولینا در مورد نحوه داوری ام صبر کنم. اگر من در صحنه ای اشتباه کرده بودم، ناامید می شدم و چون با کولینا رشد کرده بودم، برایم بسیار سخت می بود."

"زمانیکه او وارد اتاق داوران شد، من نفسم را حبس کردم. او به من برای چند ثانیه نگاه کرد و سکوت بر فضا حاکم بود. سپس به من گفت که به خوبی کارم را انجام داده ام."

۷ خرداد ۱۳۹۲
نام کاربری: Mohamad.Barani
پیام: ۱۲,۶۳۱
عضویت از: ۴ دی ۱۳۸۸
از: ساری، دارالملک ایران
طرفدار:
- .:رونالدینهو:.
- .:لوییز انریکه:.
- .:استقلال تهران:.
- .:هــلـــنـــــــــــــد:.
- .:فرهاد مجیدی:.
- .:رایکارد:.
- .:فیروز کریمی:.
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گل-رئالی ها که در فینال سال 1998 چمپیونزلیگ، یوونتوس را شکست دادند، علاوه بر بیانکونری، در مرحله گروهی باید با گالاتاسرای و کپنهاگن روبرو شوند.

سایت گل- رئال مادرید، قهرمان دوره اروپا، در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان با یوونتوس، قهرمان ایتالیا، هم گروه شد.

رئالی ها که در فینال سال 1998 چمپیونزلیگ، یوونتوس را شکست دادند، علاوه بر بیانکونری، در مرحله گروهی باید با گالاتاسرای و کپنهاگن روبرو شوند.

میلان وبارسا هم که در چهار فصل اخیر، سه بار با هم روبرو شده بودند، بار دیگر با هم همگروه شدند. آنها برای رسیدن به مرحله بعد باید از سد آژاکس و سلتیک عبور کنند.

آرسنال، یکی از تیم هایی که معمولا به مرحله حذفی چمپیونزلیگ راه پیدا می کند، این بار در مرحله گروهی کار دشواری دارد. آنها با المپیک مارسی، ناپولی و دورتموند همگروه شدند.

اما بایرن مونیخ، مدافع عنوان قهرمانی، با منچسترسیتی، رئال سوسیه داد و زسکا مسکو همگروه شد.

دیدار فینال این فصل در ورزشگاه د لا لوژ لیسبون برگزار خواهد شد.

به هوای حرم امن حسین محتاجم
۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گل-اسطوره آلمانی براین باور است که باواریایی ها قدرت زیادی برای دفاع از عنوان قهرمانی اروپایی شان دارند

سایت گل- فرانس بکن باوئر اسطوره باشگاه بایرن مونیخ براین باور است که تیمش در صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به دور بعد مشکلی نخواهد داشت.

بایرن مونیخ درمرحله گروهی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا در گروه دی با تیم های زسکا مسکو، منچسترسیتی و ویکتوریا پلژن همگروه شده و اسطوره آلمانی براین باور است که باواریایی ها خوش شانس هستند که به قرعه سخت تر از این برنخورده اند.

بکن باوئر 67 ساله در گفتگو با اسکای گفت:« گروهی که بایرن در آن قراردارد، گروه قابل قبولی است و اوضاع می توانست برای بایرن سخت تر از این باشد. دورتموند در میان تمام تیمهای آلمانی به سخت ترین قرعه خورده.نکته حساس و سرنوشت ساز این است که نباید حریفان را دست کم گرفت. فکر می کنم که تیم های انگلیسی و آلمانی همگی از مرحله گروهی به دور بعد صعود می کنند.»

از سوی دیگر کارل هاینس رومنیگه، مدیر اجرایی بایرن هم درمورد دست کم گرفتن تیم هایی که از نظر تئوریک ضعیف تر از باواریایی ها هستند، هشدار داده.

رومنیگه دراین باره گفت:« بایرن نباید حریفانش به ویژه زسکا مسکو و منچسترسیتی را دست کم بگیرد. به ویژه منچسترسیتی نهایت تلاشش را به کار خواهد گرفت تا نسبت به دو فصل گذشته عملکرد بهتری مقابل حریفان آلمانی داشته باشد. البته هدف ما صعود به مرحله یک هشتم پایانی است. از نظر من تیم های آلمانی به قرعه قابل قبولی خورده اند.»

۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گل-سرمربی ایتالیایی براین باور است که تیمش بتواند از تجربه اروپایی فصل قبلش بهره ببرد و از گروه سختش به دور بعد برسد

سایت گل- آنتونیو کنته، سرمربی موفق باشگاه یوونتوس بر این باور است که تیمش کار سختی در گروه بی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت.

یوونتوس در گروه بی رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با تیم های رئال مادرید، گالاتاسرای و کپنهاگن همگروه است.

قهرمان فصل قبل سری آ فصل گذشته تا مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت و در این مرحله به دست بایرن مونیخ حذف شد. حالا کنته امیدوار است که تیمش بتواند از تجربیات قبلی درس بگیرد.

این سرمربی 44 ساله در گفتگو با وب سایت رسمی یوفا گفت:« قرعه سختی است. این قرعه چالش جذابی را پیش روی ما قرار داده؛ برعکس فصل قبل ما دقیقا می دانیم که چه چیزی انتظار ما را می کشد و معنای مصاف با بهترین تیمهای دنیا را می دانیم.ما حالا با تجربه بیشتر و آگاهی بیشتری از قابلیت هایمان گام به این رقابت می گذاریم. ما ایده روشنی در ذهنمان داریم.رقابتهای اروپا رویایی است که به دنبال موفقیت درآن هستیم وهرچه بیشتر این رویا را پیش ببریم، اوضاع بهتر خواهد شد.»

کنته در ادامه نظرش را در مورد رئال مادرید ابراز کرد و به این نکته اشاره کرد که کهکشانی ها شانس زیادی برای پیشروی دراین رقابتها دارند:« رئال مادرید یکی از مدعیان فتح عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپاست و یکی از رقبای تاریخی یووه دراروپا به حساب می آید. رویارویی با تیم با پرستیژی مثل رئال در ما انگیزه های زیادی را ایجاد می کند. گالاتاسرای هم تیمی است که باید از آنها بترسیم. آنها کیفیت زیادی دارند و در بازی های خانگی شان در استانبول از جو فوق العاده ای در ورزشگاهشان بهره می برند. از تجربه فصل گذشته مان مقابل نورسیلند، اطلاعاتی در مورد فوتبال دانمارک کسب کردیم و تمرکزمان باید برروی بازی با کپنهاگن نیز باشد.»

۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گل-سرمربی بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرد که قرعه تیمش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا می توانست سخت تر از این باشد

سایت گل- یورگن کلوپ سرمربی بوروسیا دورتموند در صحبت هایی اعلام کرد که تیمش در گروه برابری در لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته

دورتموند در فصل 2-2011 با آرسنال همگروهی بود و در آن فصل بعد از تساوی 1-1 مقابل آرسنال و باخت 1-2 مقابل این تیم در بازی برگشت در مرحله گروهی در رده چهارم جدول قرار گرفت و حذف شد.

دراین میان کلوپ اعلام کرده که تیمش حالا در بالاترین رده است و تمایل زیادی دارد تا رکورد بهتری را مقابل شاگردان آرسن ونگر کسب کند.

دورتموند حالا در گروه اف رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا با تیم های آرسنال و الممپیک مارسی همگروه است.

کلوپ 46 ساله در صحبت هایی که در صفحه رسمی باشگاه بوروسیا دورتموند درتوئیتر بازتاب یافت گفت:« این فوق العاده است. گروهی متعادل با حضور 4 تیم که تمامی آنها آنچه برای صعود از مرحله گروهی به دور بعد نیاز است را دارا هستند. واقعیت این است که ما باید مقابل آرسنال و المپیک مارسی به گل برسیم. من هیچ وقت به ناپل نرفته ام ولی بی صبرانه در انتظار آن هستم تا جو این ورزشگاه را لمس کنم. خیلی هیجان انگیز خواهد بود.»

هانس یواخیم واتزکه هم معتقد است که تیمش عملکرد بهتری نسبت به قبل خواهد داشت:« دوسال پیش ما فقط توانستیم از 2مصافمان با آرسنال و مارسی تنها یک امتیاز کسب کنیم و در مرحله گروهی حذف شدیم. الان ما این فرصت را داریم تا به حریفانمان نشان دهیم که از سال 2011 تا حالا چقدر پیشرفت کرده ایم.»

سباستین کهل، کاپیتان دورتموند هم در صحبت هایی گفت:« قرعه ما می توانست از این هم سخت تر و یا از این هم آسان تر باشد. الان این فرصت را داریم که مقابل آرسنال و مارسی عملکرد بهتری در مقایسه با قبل داشته باشیم. ناپولی هم یکی از سرسخت ترین تیمهای حاضر در پات 4 بود که در گروه ما قرار گرفت.»

۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گل-هیچ وقت در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا گروه آسان وجود ندارد.ما میلان را می شناسیم و پارسال مقابل سلتیک بازی کرده ایم

سایت گل- لیونل مسی ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا بعد از انجام قرعه کشی رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در مورد گروهی که تیمش درآن قرار گرفته اظهارنظر کرد.

بارسلونا در مرحله گروهی با تیم های میلان، آژاکس و سلتیک بازی خواهد کرد.

مسی در صحبت هایی دراین باره گفت:« ما در گروه سختی هستیم و حریفانمان را می شناسیم. هیچ وقت در رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا گروه آسان وجود ندارد. ما میلان را می شناسیم و فصل گذشته مقابل سلتیک بازی کردیم. آژاکس هم تیمی تاریخی در اروپاست.»

ستاره آرژانتینی بارسا ادامه داد:« حریفان مثل همیشه سخت هستند. تیم هایی کاملا برابر و شاهد بازیهای زیبایی خواهیم بود. ما حریفانمان را می شناسیم و درگروه سختی قرار گرفته ایم.»

مسی با آنالیزفصل گذشته بارسلونا گفت:« فصل خوبی را پشت سرگذاشتیم. چون توانستیم بالاتر از رئال مادرید قهرمان لالیگا شویم و یک جام مهم را کسب کردیم. البته در لیگ قهرمانان اروپا مقابل بایرن باختیم. بایرن برتر از ما بود و امیدواریم که امسال بتوانیم جامهای بیشتری کسب کنیم. هدف فتح تمام جامهای قهرمانی است: برای باشگاه و برای مفهومی که این جامها دارد. می دانیم که هر سال کار سخت تر می شود. چون تیم های دیگر به تجدید قوا می پردازند و رقابت می کنند ولی ما خودمان را برای فتح جام قهرمانی آماده می کنیم.»

۹ شهریور ۱۳۹۲
طرفدار:
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
گل-ستاره سابق باشگاه بارسلونا حالا وبعد از انجام قرعه کشی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا نظرش را در مورد مصاف با تیم سابقش نوشته

سایت گل – بویان کرکیچ ستاره اسبق باشگاه بارسلونا و بازیکن کنونی آژاکس آمستردام که به صورت قرضی به این باشگاه هلندی منتقل شده، بعد از انجام مراسم قرعه کشی رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا و هم گروه شدن دو تیم آژاکس و بارسا در یک گروه، نظرش را در این باره در صفحه توئیترش نوشته.

کرکیچ دراین باره نوشته:« سرنوشت فوق العاده است! من از لیگ قهرمانان اروپا واقعا خوشم می آید.»

و بعد از آن هم در صفحه توئیتر اینیستا نوشت:« آندروی بزرگ.»

۹ شهریور ۱۳۹۲
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
قرعه کشی مرحله 1/4 نهایی لیگ قهرمانان اروپا؛ جنگ آغاز شد

طرفداری- لحظاتی پیش قرعه کشی مرحله 1/4 نهایی لیگ قهرمانان برگزار شد و 8 تیم حاضر در این مرحله رقیبان خود را شناختند.

برای اولین بار در تاریخ این رقابت ها، هر 8 تیمی که در گروه های خود سرگروه شده بودند، در مرحله یک چهارم نهایی رقیبان خود را شناختند. بارسلونا اولین تیمی بود که در دستان فیگو به نمایش در آمد! و پشت سر آن اتلتیکو، رئال مادرید، دروتموند، پاریسن ژرمن، ...

برنامه بازی ها به شرح زیر خواهد بود:

بارسلونا - اتلتیکو مادرید

رئال مادرید - بروسیا دورتموند

پاریسن ژرمن - چلسی

منچستر یونایتد - بایرن مونیخ

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کارلو آنچلوتی: دورتموند تیم بسیار خوبی دارد؛ برای کسب پیروزی باید شجاع باشیم

طرفداری- کارلو آنچلوتی اظهار داشت که اگر تیمش می خواهد در چمپیونزلیگ دورتموند را شکست دهد، باید بازی بسیار خوبی به نمایش بگذارد.

عصر امروز بعد از انجام مراسم قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ، مشخص شد که لوس بلانکوس باید به مصاف دورتموند برود. و اکنون سرمربی ایتالیایی اذعان کرده است که مردان یورگن کلوپ حریف سرسختی خواهند بود.

آنچلوتی به خبرنگاران گفت: "دورتموند ترکیب بسیار خوبی دارد - آنها تیم خوبی هستند و در این رقابت ها تجربه زیادی دارند. سال گذشته آنها به فینال رسیدند. فکر می کنم این بار در مرحله یک چهارم نهایی، کارها باز تر باشند.

بهترین تیم ها به این مرحله رسیده اند. ما در این تورنمنت سرشار از امید و انتظار هستیم و حالا باید در مقابل تیمی جنگنده بسیار خوب عمل کنیم.

فکر می کنم به دلیل اینکه در بوندسلیگا از کورس قهرمانی خارج شده اند، در چمپیونزلیگ بسیار با انگیزه تر ظاهر خواهند شد. آنها کیفیت زیادی دارند و به خوبی سازماندهی شده اند، به خصوص در خط دفاعی. آنها همچنین در ضد حملات نیز قدرتمند هستند. برای کسب پیروزی، باید شجاع و با شخصیت باشیم."

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ فروردین ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
آرین روبن: قرعه منچستریونایتد فوق العاده است

طرفداری - آرین روبن فوق ستاره هلندی باشگاه بایرن مونیخ در صحبت هایی اذعان کرد که از رویارویی با منچستر یونایتد خوشحال شده است.

به گزارش سرویس بین المللی وب سایت گل، پس از مشخص شدن رویارویی دو تیم منچستریونایتد و بایرن مونیخ از چارچوب مرحله یک چهارم نهایی این رقابت ها، آرین روبی ستاره این تیم در صحبت هایی کوتاه با خبرنگار Sky Sport از قرعه به دست آمده ابراز رضایت کرد.

"قرعه کشی فوق العاده ای بود. من همواره به دنبال حضور در چنین دیدار هایی هستم. ما در دیدار برگشت میزبان هستیم و از این نظر شرایط کمی به سودمان است. منچستریونایتد؟ شاید آنها در بهترین فرم و شرایطشان نباشند اما همچنان هم تیم قدرتمندی هستند."

گفتنی است روبن پیش از این و با پیراهن تیم فوتبال چلسی هم سابقه رویارویی با شیاطین سرخ را داشته است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ فروردین ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۰۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۰,۵۱۳ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۹,۰۶۷ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۵۶۱ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۱۸۵ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۶۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۴۲۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۱۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۳۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۰ کاربر آنلاین است. (۹۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!