به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اسامی محرومان هفته هفتم لیگ برتر
نام کاربری: R.MESSI
نام تیم: پورتو
پیام: ۵,۴۱۸
عضویت از: ۱۲ اسفند ۱۳۹۱
از: قزوین - الوند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- خلعتبری،قوچان نژاد و دژاگه
- گواردیولا،لوئیز انریکه،تیتو،کلوپ
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو

اسامی محرومان هفته هفتم لیگ برتر

کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران، اسامی محرومان هفته هفتم لیگ برتر را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت سازمان لیگ، اسامی محرومان هفته هفتم لیگ برتر فوتبال از سوی سازمان لیگ به شرح زیر اعلام شد:

سینا عشوری-ذوب آهن

روح الله سیف اللهی-استقلال خوزستان

سومایلا دیاکیه-استقلال خوزستان

بهمن روشنایی-مربی استقلال خوزستان (انضباطی)

حامد محمودی-نفت مسجد سلیمان

فرشاد بختیاری-مربی نفت مسجد سلیمان

پیام صادقیان- پرسپولیس (انضباطی)

اولاف یانسن مربی تیم راه آهن در صورت عدم واریز مبلغ جریمه انضباطی محروم است.

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
مرزبان: آرزویم این است 35 امتیاز بقا را بگیریم!/ یک امتیاز هم بگیریم خوشحالیم
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
مرزبان: آرزویم این است 35 امتیاز بقا را بگیریم!/ یک امتیاز هم بگیریم خوشحالیم

علیرضا مرزبان در خصوص دیدار تیم‌های پدیده خراسان و استقلال خوزستان گفت: از بودن در اهواز خوشحالم. دهه کرامت و ولادت امام رضا (ع) را هم تبریک می‌گویم. درباره بازی باید بگویم که بعد از اینکه ما یک‌سری تغییرات انجام دادیم از نظر ساختاری هم یک‌ مقدار تغییرات و سازماندهی صورت گرفت.

وی ادامه داد: با یک اردوی فشرده و سخت سعی کردیم تا به آمادگی برسیم. هدف‌مان کسب کردن حداکثر امتیازات است. امتیازاتی که تا الان گرفته‌ایم خوب است. همه می‌دانند که گرفتن حتی یک امتیاز هم در این لیگ سخت است.

سرمربی پدیده تاکید کرد: در بازی فردا خوب بازی می‌کنیم. تیم استقلال خوزستان بازیکنان خوبی دارد. کادر فنی استقلال خوزستان در حال کار کردن با تیمش است. ما حتی اگر با یک امتیاز برگردیم خوشحال خواهیم شد. ما از نظر تاکتیکی از تجربیاتی که از جام جهانی گرفتیم استفاده کردیم. تمرینات پرفشاری را انجام دادیم. مهم‌ترین بخشی که داشتیم این بود که بازیکنان بتوانند یک سبک خاص داشته باشند و برای رسیدن به هدف خاص با یکدیگر خوب کار کنند.

مرزبان با انتقاد از زمین خوردن‌های بازیکنان برخی از تیم‌ها پس از جلو افتادن از حریف گفت: حرکات عجیب بازیکنان که خودشان را روی زمین می‌اندازند و وقت‌کشی می‌کنند من شدیدا با این مسأله مخالفم. ما باید فوتبال‌مان را حرفه‌ای کنیم.

وی افزود: آرزوی ما این است که در آخر به این 35 امتیاز برای بقا در لیگ برسیم.

سرمربی تیم پدیده درباره رقم قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم تصریح کرد: رقم‌هایی که در قراردادها نوشته شده واقعی هستند ما همه چیز را صادقانه گفته‌ایم و ارقامی که از طرف ما نوشته شده و شما خوب می‌دانید که انتقاداتی هم برای جذب بازیکن به من شد. ما بازیکنانی به خدمت گرفتیم که جوان بودند. این بازیکنان در حال حاضر خودشان را به فوتبال ایران نشان می‌دهند. در کنار مجموعه و مربیان ما از کم شروع کردیم. اگر ما سوپراستارها را می‌خریدیم و نمی‌توانستیم نتیجه بگیریم اتفاقات بدی برایمان رخ می‌داد. ما تنها بازیکن سرشناسی که گرفتیم رضا عنایتی بود.

وی درباره غایبان تیمش گفت: ما یک بازیکن نیمه مصدوم داریم که وحید امرایی است. او خیلی خوب کار می‌کند. اما او را نیاورده‌ایم تا وضعیتش بهتر شود.

مرزبان در ادامه با انتقاد از سازمان لیگ فدراسیون فوتبال در خصوص نحوه محرومیت بازیکنان دارای کارت زرد گفت: این سیستمی که در حال حاضر وجود دارد که بازیکنان محروم می‌شوند، در بازی تیم‌ها و بازیکنان تاثیر منفی می‌گذارد و باعث می‌شود تا در آینده نیز فوتبال ایران با مشکل مواجه شود. من امیدوارم سازمان لیگ مقدار بیشتری نگاه خود را تغییر دهد و این قانون را عوض کند.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
هاشمیان: درباره تیم ملی کسی با من صحبت نکرده است
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
هاشمیان: درباره تیم ملی کسی با من صحبت نکرده است

وحید هاشمیان در خصوص اعلام نامش به عنوان یکی از گزینه‌های دستیاری کارلوس کی‌روش در تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من از این موضوع بی‌اطلاع هستم و هیچ خبری در این باره ندارم و از شما این مسئله را می‌شنوم و چون خبری هم ندارم درباره این موضوع صحبت نمی‌کنم و شما این سؤال را از افرادی بپرسید که آن را اعلام کردند، چرا که من جوابی برای این موضوع ندارم.

وی درباره وضعیتش در بایرن‌مونیخ تصریح کرد: تا فردا در مونیخ و تمرینات بایرن‌مونیخ هستم و فردا پس از سه هفته به هامبورگ برمی‌گردم.

به نقل از فارس، هاشمیان ادامه داد: البته این کلاس‌ها تمام‌شدنی نیست چرا که هر هفته یکشنبه تا چهارشنبه باید به شهر هنف که در نزدیکی کلن هست و کلاس‌هایمان برای پرولایسنس آنجا تشکیل می‌شود برویم تا به یادگیری بپردازیم.

وی در باره اینکه قرار است میروسلاو کلوزه مهاجم پیشین تیم فوتبال آلمان هم همانند او در تمرینات تیم بایرن‌مونیخ شرکت کند افزود: درباره حضور کلوزه در تمرینات بایرن مونیخ چیزی نشنیدم اما او هم باید ابتدا مدارکش را بیاورد چرا که در آلمان با رابطه‌بازی به کسی پست نمی‌دهند.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
کفاشیان: باشگاه‌ها باید از جرقه استفاده و آن را تبدیل به آتش کنند
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
کفاشیان: باشگاه‌ها باید از جرقه استفاده و آن را تبدیل به آتش کنند

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تأکید کرد که باشگاه‌های فوتبال باید از جرقه فوتبال پایه استفاده کرده و آن را تبدیل به شعله آتش بزرگی کنند.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، علی کفاشیان در جشنواره فوتبال پایه و مراسم افتتاحیه این جشنواره عنوان کرد: ما برنامه‌های مختلفی در ارتباط با فوتبال پایه داریم که آنها را با نظم و یک برنامه‌ریزی مدون در تمام استان‌ها پیگیری می‌کنیم.

وی افزود: تمامی استان‌های کشور موظف بودند که مدرسه فوتبال راه‌اندازی کنند و امسال حدود 40 هزار کودک و نوجوان در این مدارس حضور یافتند و فعالیت آنها در استان‌ها پیگیری شد. در نهایت منتخب این 40 هزار نفر به جشنواره راه پیدا کردند و آنها از این به بعد زیر نظر خواهند بود.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان تأکید کرد: نباید فوتبال پایه را از برنامه‌های فدراسیون فوتبال حذف کنیم. فوتبال پایه به صورت کامل مورد حمایت ما خواهد بود و AFC نیز تأکید زیادی دارد تا روی فوتبال پایه کار شود. همین بازیکنان می‌توانند در آینده تیم‌های ملی ما را تشکیل دهند.

کفاشیان در خصوص برنامه‌های فدراسیون فوتبال برای پیگیری وضعیت این بازیکنان گفت: برای همه آنهایی که در جشنواره فوتبال پایه حضور دارند شناسنامه‌ای تشکیل خواهیم داد و به صورت دائمی وضعیت آنها را پیگیری می‌کنیم. تمامی استان‌ها زیر نظر خواهند بود و می‌خواهیم لیگ‌هایی را هم تشکیل دهیم تا بازیکنان پایه بتوانند در این لیگ‌ها حضور پیدا کنند. اگر باشگاه‌ها در این لیگ‌ها و فوتبال پایه شرکت نکنند بودجه‌ای رانزد ما دارند که ما این بودجه را به آنها نمی‌دهیم.

وی با بیان اینکه وضعیت تیم‌های پایه به صورت جدی پیگیری خواهد شد، خاطرنشان کرد: ما در فوتبال پایه برنامه‌ریزی خود را انجام داده‌ایم و آنهایی که باید از این جرقه استفاده کرده و آن را تبدیل به شعله آتش بزرگی کنند، باشگاه‌ها هستند. باشگاه‌های فوتبال ما نباید فقط به فکر تیم‌های بزرگسال خود و قهرمانی باشند و بهتر است بیایند این بازیکنان پایه را مورد حمایت و تحت پوشش قرار دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان یادآور شد: به این دلیل که فوتبال پایه اهمیت زیادی دارد بودجه خوبی را هم صرف این رده سنی کرده‌ایم و به همین دلیل تأکید داریم که باشگاه‌ها به فوتبال پایه اهمیت بدهند که اگر این کار صورت نگیرد بودجه آنها پرداخت نمی‌شود.

کفاشیان درباره اینکه آیا در مناطق محروم هم فوتبال پایه پیگیری می‌شود یا نه، گفت: ما در هر بخشی برنامه‌ریزی‌های خود را انجام داده‌ایم و در فدراسیون فوتبال بخش آکادمی وظیفه تعلیم و تربیت را برعهده دارد که به صورت منظم این کار صورت می‌گیرد.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
ادینیو : قبل از پیشنهاد استقلال با تراکتور تمام کرده بودم / به پرسپولیس 3 گل میزنم
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
ادینیو : قبل از پیشنهاد استقلال با تراکتور تمام کرده بودم / به پرسپولیس 3 گل میزنم

ادر لوسیانو ادینیو برزیلی شماره 30 تراکتورسازان که این روزها یکی شاخص ترین تراکتوری در بین هوداران است گفتگویی در تبریز با خبرنگار آی اسپورت داشته است که از پیشنهادات استقلال و سپاهان و پرسپولیس سخن گفته و برای این بازی پرسپولیس نیز وعده سه گل را داده است و سوپرایزی که در استادیوم آزادی خواهد داشت .

چگونه به تراکتور آمدید و این در شرایطی بود که استقلالی ها قبل از تراکتور خواستار شما بودند و همه چیز را تمام شده عنوان می کردند ؟

من تا دو ماه قبل از اینکه به برزیل بروم هیچ تماسی از ایران و از هیچ تیم ایرانی نداشتم تا اینکه امیر مختاری از طرف باشگاه تراکتور با من تماس گرفتند و من اول با خانمم صحبت کردم و بعد با احمد کامدار که در مس کرمان هم بازی بودم تماس گرفتم و تشویقم کرد که به تبریز بروم . قلعه نویی مربی بزرگ و خوبی است ولی با من برای رفتن به استقلال صحبتی نکرده بود و زمانی که من به تراکتور آمادم از خیلی از تیم ها تماس گرفتند ، استقلال ، پرسپولیس ، سپاهان و ... با من تماس داشتند ولی من با تراکتور تمام کرده بودم

الان از شرایط خود در تراکتور رضایت دارید ؟

تراکتور و تبریز را خیلی خیلی دوست دارم . قبل از آمدن به تراکتور می دانستم تراکتور تیم بزرگی هست و تبریز شهر زیبای با مردمانی مهربان هستند و می دانستم که این تیم هواداران زیادی دارد و هواداران این تیم بیشتر از پرسپولیس و استقلال هستند . من دوست ندارم در بارسا و یا رئال و یا بایرن روی نیمکت بنشینم ولی خوشحالم که در تراکتور بازی می کنم و گل می زنم . مردم من را دوست دارند و مرا صدا می زنند و در خیابان من را می بینند و می گویند آی لاویو ادینیو .

تبریز را نسبت به شهرهای دیگر ایرانی بوده اید ، چگونه دید و یا مورد جالب بوده است ؟

روز اول که به تبریز آمدم با احمد به جای رفتیم به اسم سردرود و ماهی خوردیم که خیلی با حال بود و از یادم نمیرود و جو استادیوم تبریز را دوست دارم و خیلی جالب است و دوست دارم که بازی ها زود به زود باشد تا زودتر در تبریز بازی کنیم تا استادیوم را ببینم و گل بزنم و با آنان شادی کنم . یک ماه هست که به تبریز آماده ام و همه جا را ندیده ام ولی لاله پارک و شاه گلی را دیده ام و خیلی جای خاصی هستند و متفاوت از جاهای که در کل دنیا دیده ام و دوست دارم به انجا بروم و با مردم روبرو بشم و آنها بگویند ادینیو آی لاو یو و من جواب بدهم من هم دوستتان دارم . خیلی خوشحالم که این مردم مهربان مرا دوست دارند و من هم آنها را دوست دارم و می خواهم خوشحالشان کنم . یادم رفت بگویم که تپه رشدیه را هم خیلی دوست دارم و وقتی بالای آن می روی هم ورزش هست و هم همه تبریز را از آن بالا می بینی زیبا هست که بروی آنجا شیشلیک بخوری و تبریز را نگاه کنی

در دو بازی گذشته تراکتور ، شما صاحب پنالتی شدید و هواداران اسم شما را صدا زدند ولی یک پنالتی را کیانی زد که اوت شد و دیگری را هم ایرانپوریان گل کرد ، در این مورد نظرتان چیست ؟

تیم یک مربی دارد و آن شخص رسول خطیبی است و تصمیم گیرنده در ضربات پنالتی نیز شخص مربی است . مربی گفت پنالتی را مهدی کیانی بزند ولی هواداران من را صدا زدند که من از تشویق خوشحال می شوم ولی در آن لحظه مهدی کیانی استرس گرفت و آن پنالتی را خراب کرد و مهدی ، کاپیتان تیم ناراحت شد و من از این موضوع خیلی ناراحت شدم . چون مهدی کیانی بخاطر تشویق شدن من به آن شرایط افتاده بود . در هر تیمی یک پنالتی زن مشخصی وجود دارد و در مواقع پنالتی نیز آن بازیکن باید تشویق شود مثلا در بارسا مسی پنالتی می زند و همیشه او تشویق می شود نه بازیکن دیگر ، در رنال هم رونالدو چنین شرایطی دارد و در تراکتور مهدی کیانی پنالتی زن تیم است و باید او تشویق شود .

ولی هواداران شما را نیز خیلی دوست دارند و شما هم با آنان شادی گل را برگزار می کنید و اما جریان قلبی که به هواداران میفرستید جریان خاصی دارد ؟ چون قبلا چنین شادی گلی از شما ندیده بودیم ؟

وقتی تازه به تبریز آمده بودم در خیابان و لاله پارک و یا در ماشین مرا می دیدند و دستان خود را قلب می کردند و می گفتند آی لاو یو ادینیو و من از این برخوردها خیلی خوشحال می شوم که تصمیم گرفتم بعد از گلزنی به طرف آنها بروم و قلبم را به آنها هدیه کنم تا آنها هم مثل من خوشحال بشوند . این کار من تشکر از محبت آنها است و می خواهم بگویم این علاقه و قلب دادن ها دو طرف است.

تراکتور را در این فصل چگونه و در چه جایگاهی می بینید ؟

همه در ایران به این باور رسیده اند که تراکتور تیم بزرگ و خوبی دارد و برای موفقیت این تیم باید فکر بازیکن و کادر فنی درگیر مشکلات دیگر نشود تا با تمرکز به موفقیت نزدیک شد و من فکر می کنم اگر مشکلات تیم حل شود و بازیکنان هیچ مشکلی نداشته باشند می تواند در لیگ و حذفی و آسیا موفق شود

بازی با پرسپولیس را چگونه می بینید ؟

با 4 روز تمرینات خوب و و با تمرکز بالا به تهران خواهیم رفت و تنها هدف ما کسب 3 امتیاز است . من می دانم که در این بازی ما هواداران خود را خواهیم داشت و نصف استادیوم آزادی برای تراکتور است که جو خاصی را شاهد خواهیم بود و حضور هواداران در آزادی کمک زیادی در این برد خواهد داشت

بازی را با چه نتیجه پیش بینی می کنید ؟

من پیش بینی می کنم که این بازی را 3 بر صفر خواهیم برد و هر 3 گل را من خواهم زد که 2 پاس گل آن را احمد کامدار خواهد داد و بعد از گلزنی سوپرایزی را برای هواداران تراکتور خواهم داشت .

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
احمد کامدار : برای بردی قاطع به تهران می رویم
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
احمد کامدار : برای بردی قاطع به تهران می رویم

احمد کامدار هافبک 25 ساله تبریزی در این فصل یکی از مهره های اصلی رسول خطیبی در ترکیب تراکتور به شمار می رود که در گفتگویی با آی اسپورت از برتری تراکتور مقابل پرسپولیس می گوید

احمد کامدار در مورد دیدار پرسپولیس – تراکتور گفت این بازی خاص ترین دیدار فصل در خاص ترین شرایط برگزار می شود و ارزش برد در این دیدار کمتر از قهرمانی برای هواداران نیست . این دیدار را خاصترین می گویم چون دو تیم پر هوادار قرمزپوش ایران هستند که در آزادی به میدان می روند و جو خاص نیز به دلیل حضور پر تعداد تراکتوری ها است که اعتقاد دارم اگر استادیوم را 50 ، 50 تقسیم کنند باز هم تراکتوری ها پر خواهند کرد و با این شرایط خاص برای بردی قاطع به تهران می رویم و البته ما در سال های اخیر پرسپولیس را زیاد برده ایم ولی اینبار چون مربی تیم هم تبریزی است لذت بیشتری خواهد داشت و هواداران خوشحال تر خواهند بود .

کامدار ادامه داد : در این فصل سه جام پیش رو داریم که هر کدام اهمیت خود را دارد و الالخصوص لیگ برتر که اهمیت ویژه ای دارد و تراکتور برای قهرمانی می جنگد و در این سه جام از همه بازیکنان نیز استفاده خواهد شد که انشاا.. با حمایت هوادارانمان قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود و امسال با جام قهرمانی لیگ برتر در تبریز جشن خواهیم گرفت.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
محرومیت خلیل زاده بخشیده شد
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
محرومیت خلیل زاده بخشیده شد

پس از محرومیت چهار جلسه‌ای شجاع خلیل‌زاده مدافع تیم سپاهان و در پی آن حضور این بازیکن در کمیته انضباطی و بیان توضیحاتش، فدراسیون فوتبال جلسه آخر محرومیت این بازیکن را بخشید تا او بتواند در دیدار امروز عصر سپاهان برابر ملوان به میدان برود.

به گزارش ایسنا، او پیش از این سه جلسه محرومیتش را پشت سر گذاشته بود.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
استقلالی ها پس از 43 سال در مسجد سلیمان
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
استقلالی ها پس از 43 سال در مسجد سلیمان

تیم استقلال تهران پس از 43 سال برای دومین بار در شهر مسجد سلیمان به میدان می رود.

مسجد سلیمان در سال 1350 و در دومین دوره لیگ ایران نماینده ای داشت که البته نتایج خوبی نگرفت و اکنون این شهر پس از حدود چهار دهه بار دیگر صاحب نماینده در بالاترین سطح فوتبال ایران شده است. تیم استقلال تهران روز 21 آذر 1350 در این شهر مقابل نماینده مسجد سلیمان به میدان رفت و 5- صفر پیروز شد. آبی ها در دیدار برگشت نیز 4 گل به این تیم زدند تا در مجموع 2 برد و 9 گل زده و بدون گل خورده را مقابل نماینده مسجد سلیمان ثبت کنند.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
ناراحتی هواداران از پیروزی شدن پرسپولیس
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
ناراحتی هواداران از پیروزی شدن پرسپولیس

حدود 30 هوادار از پشت نرده های قرمز رنگ تمرین را تماشا می کردند.
آی اسپورت – در حاشیه تمرین روز گذشته سرخپوشان در درفشی فر، حدود 30 هوادار از پشت نرده های قرمز رنگ تمرین را تماشا می کردند. این هوادارها به شدت از تغییر نام تیم محبوب شان به پیروزی که از سوی سازمان لیگ صورت گرفته ناراضی بودند.

رحیمی مدیر عامل باشگاه مطابق معمول در تمرین حضور داشت. او در روزهای گذشته واکنش خاصی به داستان تغییر نام نشان نداده و تنها تاکید کرده است که فرقی نمی کند باشگاه او را با چه نامی صدا بزنند! این اظهارنظر ابدا به مذاق هواداران پرسپولیس خوش نیامده است. برخی از آن ها معتقدند رحیمی علاقه چندانی به این باشگاه ندارد و اهمیتی به مسائل مهم آن نمی دهد.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳
گزارش روز: خیل عظیم تبریزی ها در راه تهران/ تراکتورسازی لبریز!
طرفدار:
- Messi
- Ronaldinho
- پرسپولیس
- آرژانتین
- علی دایی
گروه:
- کاربران عضو
گزارش روز: خیل عظیم تبریزی ها در راه تهران/ تراکتورسازی لبریز!

هوداران تیم فوتبال تراکتورسازی، با بیش از 30 اتوبوس به سمت تهران حرکت کرده اند.

از تبریز خبر می رسد هوداران تیم فوتبال تراکتورسازی، با بیش از 30 اتوبوس به سمت تهران حرکت کرده اند. علیرغم مخالفت پرسپولیسی ها با اختصاص بیش از 10 درصد سکوها به تیم تبریزی، هواداران این تیم اصرار دارند که حداقل نیمی از سکوهای آزادی را به تسخیر خود دربیاورند و حتی بخت شان را برای بیشتر شدن از تعداد تماشاگران تیم میزبان امتحان کنند.

ظاهرا تب و تاب تماشای این مسابقه در تهران نزد تبریزی ها بسیار بالا گرفته و علاوه بر این اتوبوس ها، هواداران زیادی با ماشین های شخصی در راه تهران هستند و تلاش می کنند تا همهع ظرفیت خودروهای شان را نیز با طرفداران دیگر تراکتور پر کنند. از این گذشته بدون تردید تعداد زیادی از طرفداران تراکتور نیز از خود تهران برای تماشای بازی به آزادی خواهند رفت.

بر خلاف هواداران تراکتور،پرسپولیسی ها رضایت چندانی از عملکرد تیم شان در این فصل ندارند و همین موضوع، احتمال کم تر شدن تعداد تماشاگران این تیم از تماشاگران حریف را در مسابقه فردا شدت می دهد. استقبال پرسپولیسی ها در ساعات پیش رو و تلاش آن ها برای کم نیاوردن در ساعات پیش رو، می تواند بعد از مدت ها تصاویری از یک ورزشگاه آزادی پر از تماشاگر را خلق کند.

منبع

MSN

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۳ شهریور ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۷۲۸ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۸,۵۵۰ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۵,۲۶۲ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۰۹۱ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۸۷۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۲۳۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۸۸۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۰۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۰۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۶۰ کاربر آنلاین است. (۱۰۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۶۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!