به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار و حواشی فوتبال ایران
نام کاربری: justin
پیام: ۲,۷۲۹
عضویت از: ۴ بهمن ۱۳۹۲
از: اصفهان
طرفدار:
- پرسپولیس
- پرتغال_آرژانتین_اسپانیا_ایتالیا
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
سه میلیارد پول اسپانسر استقلال نقد شد

شرکت ساختمانی توسعه صنایع نوین اسپانسر 20 میلیاردی استقلال شد.

به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، "سبک دست" نماینده این شرکت در باشگاه استقلال با اشاره به سرمایه گذاری 20 میلیارد تومانی این شرکت در باشگاه آبی پوشان پایتخت گفت: تاکنون دو فقره چک یک و نیم میلیاردی برای این باشگاه نقد شده است و امیدواریم شرایط سرمایه گذاری به گونه ای باشد که سال آینده هم این همکاری را ادامه دهیم.

وی در ادامه با اعلام علاقمندی مدیران شرکت به موفقیت باشگاه استقلال و رضایت هواداران این تیم محبوب گفت: حمایت مالی را شروع کرده ایم و توافقات لازم را هم با وزارت ورزش و جوانان داشته ایم، برای مدیران این شرکت در درجه اول موفقیت استقلال و رضایت هواداران مهم است و بعد منافعی که از سرمایه گذاری حاصل این شرکت خواهد شد.

سبک دست تاکید کرد: کار ما اقتصادی است و دخالتی در وظایف فنی مدیرعامل و ماموریت هیات مدیره باشگاه نداریم و با آنها در تعامل کامل هستیم.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
عنایتی: در استقلال بودم کی‌روش دعوتم می‌کرد؛ واعظی آشتیانی می‌خواست فوتبالم را نابود کند!

رضا عنایتی، مهاجم فصل گذشته صبای قم که در سن 37 سالگی هنوز ستاره لیگ ما محسوب می‌شود، می‌گوید فعلا قصد خداحافظی از فوتبال را ندارد. عنایتی معتقد است مشکل اصلی فوتبال ایران ضعف مدیریتی است.

*فوتبال را از کجا آغاز کردی؟

براثر یکسری اتفاقات بود که باعث شد فوتبال حرفه‌ای را آغاز کنم. در ابتدا فوتبال را به صورت آماتور در زمین‌های خاکی بازی می‌کردم و بعد از مدتی به خدمت سربازی رفتم. در آنجا برای تیپ 55 هوابرد شیراز بازی کردم. در آن زمان این تیم در لیگ دسته یک شیراز حضور داشت. بعد از پایان خدمت سربازی به مشهد بازگشتم و در شرکت فرش مشهد استخدام شدم. در آن شرکت روزی هشت ساعت کار می‌کردم و بعدازظهرها به تمرین فوتبال می پرداختم. آن زمان در تیم کارگری شرکت بازی می‌کردم. بعدها با تیمی قرارداد بستم که در لیگ دسته یک مشهد بود. صبح‌ها کار می‌کردم و عصرها هم سر تمرین می‌رفتم و تمریناتم را ادامه می‌دادم. این روند ادامه پیدا کرد تا اینکه به تیم ابومسلم پیوستم. کم کم وقتی دیدم وارد فوتبال حرفه‌ای شده‌ام، از شرکت فرش مشهد استعفا دادم و وقتم را فقط به فوتبال اختصاص دادم. یک سال در ابومسلم بازی کردم و بعد به استقلال پیوستم.

* زمانی که در ابومسلم بازی می‌کردی در یک بازی مقابل استقلال رشت قرار گرفتید و نتیجه‌ای دور از ذهن رقم خورد. آن بازی را به یاد می‌آوری؟

بله. دقیقا مقابل چشمانم است. در آن زمان مرحوم ناصر حجازی سرمربی استقلال رشت بود. آن بازی شرایط خاصی داشت و واقعا برایم جالب است. هر شوتی به سمت دروازه زدم به گل تبدیل شد و در نهایت هم 9 بر 2 پیروز شدیم.

* بعد از اینکه به اسقلال رفتی عملکرد خوبی داشتی.

بله. به استقلال رفتم و توانستم دو بار آقای گل لیگ شوم و یک بار هم به عنوان بهترین بازیکن لیگ معرفی شدم. شرایط خوبی را داشتم و در 9 داربی بازی کردم و توانستم سه گل در داربی‌ها به ثمر برسانم. به خاطر حساسیت‌هایی که وجود داشت گل زدن در داربی ها را دوست داشتم و خیلی برایم شیرین بود.

* شما دو بار عنوان آقای گلی را به دست آوردید، اما در همان زمان آقای برانکو شما را به تیم ملی دعوت نمی‌کرد و یا اگر هم دعوت می‌شدید به شما بازی نمی‌رسید. فکر می‌کنید دلیلش چه بود؟

زمانی که برانکو سرمربی ایران بود، نسلی از فوتبالیست‌ها در تیم ملی حضور داشتند که بازیکنان بزرگی بودند،‌به عنوان مثال علی دایی، خداداد عزیزی و وحید هاشمیان در آلمان بازی می‌کردند و آن زمان در تیم ملی حضور داشتند. به الان نگاه نکنید که تیم ملی از مهاجم تراز اول خالی است. زمان برانکو مهاجمان تراز اولی داشتیم. من معتقدم با همه این شرایط اگر برانکو کمی شجاع‌تر بود می‌توانست از من استفاره کند. برانکو از امثال من استفاده نکرد و باعث شد زمانی که علی دایی از تیم ملی خداحافظی کرد هیچ مهاجم درجه اولی نداشته باشیم که جای او را بگیرد.

* پس فکر می‌کنی حضور علی دایی باعث شد نتوانی در عرصه ملی پیشرفت کنی؟

شاید این‌گونه بود. علی دایی مهاجم تراز اولی بود. من دوست داشتم قبل از علی دایی یا بعد از او وارد دنیای فوتبال می‌شدم. برانکو مرا به جام جهانی برد اما حتی یک دقیقه هم به من بازی نداد. برایم جای سوال بود چطور اکثر رکوردهای ایران توسط من جابجا می‌شد اما در تیم ملی جایی نداشتم. مطمئنم پشت پرده اتفاق‌هایی رخ می‌داد. در جام ملت‌های 2004 و در بازی مقابل چین به بازی آمدم با گل من ایران پیروز شد اما باز در دیدار بعد به میدان نرفتم. قبل از جام جهانی 2006 در بازی خداحافظی تیم ملی مقابل بوسنی در ورزشگاه آزادی در دقیقه 86 به بازی آمدم و دو دقیقه بعد گل زدم. پس چطور در جام جهانی حتی یک دقیقه هم بازی نکردم؟ البته دوست ندارم اتفاق‌های پشت پرده را باز کنم. من همه چیز را مثبت می‌بینم و حکمت خدا می‌دانم.

*پس هیچ‌وقت منفی فکر نمی‌کنی؟

نه اصلا. من معتقدم این منفی‌نگری‌ها بی‌اخلاقی را میان مدیران و پیشکسوتان ما رواج داده است. وقتی دو فرد بزرگ فوتبال هر روز در رسانه‌ها به هم بی‌احترامی می‌کنند، آن جوانی که تازه فوتبال را آغاز کرده هم به خود اجازه می‌دهد مقابل مربی‌اش بایستد بی‌احترامی کند.

*به نکته خوبی اشاره کردید، واقعا این بی‌اخلاقی‌ها در فوتبال ایران از کجا شکل می‌گیرد؟

همه این بی‌اخلاقی‌ها از خود ما شروع می‌شود. مدیران ما به هر شکلی می‌جنگند که صندلی مدیریت را برای خود نگه دارند. 90 درصد بی‌اخلاقی‌های رایج فوتبال ما از مدیران ما آغاز می‌شود. کسانی که صحبت از اخلاق می‌کنند خودشان از همه بی‌اخلاق‌تر هستند. باید بگویم با این راهی که ما در پیش گرفته‌ایم، بدتر از این هم خواهد شد. همه در انتظار شکست تیمی هستند تا به مربی و مدیر باشگاه بتازند. کسی به فکر ساختن نیست و همه به فکر خراب کردن هستند.

*بگذریم، بعد از جام جهانی 2006، در جام ملت‌های 2007 امیر قلعه‌نویی به تیم ملی دعوتت کرد و بازی هم کردی، اما عملکرد کم فروغی داشتی، چرا؟

قبل از جام ملت‌های 2007 چند بازی را هافبک چپ بازی کردم و عملکرد خوبی هم داشتم و خودم فکر می‌کنم این بدترین اتفاق برای من بود. برای همین امیر قلعه‌نویی در جام ملت‌ها مرا در پست بال چپ که پست تخصصی‌ام نبود بازی داد. البته فراموش نکنیم در آن زمان وحید هاشمیان هم حضور داشت و در پست مهاجم نوک بازی می‌کرد بنابراین در پست بال چپ بازی کردم. خودم فکر می‌کنم همین امر باعث شد عملکرد خوبی نداشته باشم. در کل در جام ملت‌های 2007 تیم منسجمی داشتیم و اگر کره را شکست می‌دادیم، مطمئنا قهرمان می‌شدیم. امیر قلعه‌نویی شناخت خوبی از نفرات داشت و تیم خوبی را برای مسابقات آماده کرده بود. به نظر من تیم ملی جای آزمون و خطا نیست. تیم ملی باید همیشه نتیجه بگیرد.

*در چند سال گذشته بازیکنانی مثل خودت و علی کریمی و چند بازیکن دیگر با وجود سن بالا، باز هم می‌درخشند، این در حالی است که بازیکنان جوان نمی‌توانند درخشش لازم را داشته باشند، فکر می‌کنی دلیلش چیست؟

در این زمینه نباید بازیکن را مقصر بدانیم. بازیکن جوان را باید در آکادمی‌ها تربیت می‌کردیم و می‌ساختیم. مدیران این فوتبال مقصر هستند. به عنوان مثال اگر فرزند من خطایی انجام دهد همه به من به عنوان پدرش نگاه می‌کنند. پس بازیکن مقصر نیست. مدیران ما به امر بازیکن‌سازی اهمیت می‌دادند که این کار را نکردند. واقعا تا کی می‌خواهیم علی دایی‌ها را از زمین‌های خاکی پیدا کنیم تا برایمان بازی کنند؟ برای بازیکن‌سازی باید هزینه کنیم. باید به فکر ساختن آکادمی‌ها باشیم تا چرخه بازیکن‌سازی آماده شود. اگر 60 مدرسه فوتبال زیرنظر مستقیم فدراسیون کار کنند، سالی 15 بازیکن خوب ساخته نمی‌شود؟! حتما می‌توانیم سالی چند بازیکن تراز اول برای حضور در تیم ملی آماده کنیم. بازیکن در سن 23 سالگی پدیده می‌شود و یک قرارداد یک میلیاردی می‌بندد و بعد دیگر اثری از او نیست. این به خاطر این است که سیستم وجود ندارد.

*در این میان نقش مدیران چقدر است؟

یکی از بزرگترین مشکلات فوتبال ایران، حضور مدیران غیر فوتبالی است، شما نگاه کنید مشکلاتی از قبیل خرج‌های بی‌رویه، باج دادن به بازیکنان، باج دادن به سکوهای تماشاچیان، اعتماد نکردن اسپانسرها به خاطر همین مدیرانی است که فوتبال را در دست گرفته‌اند. معتقدم مدیر در طول یک سال هیچ کاری نمی‌تواند انجام دهد. اگر مدیری با برنامه آمد و 5 سال بر مسند مدیریت نشست، دیگر با بازیکن قرارداد یک ساله نمی‌بندد و برنامه‌ریزی بلند مدت انجام می‌دهد. مدیر فوتبالی به بازیکن و سکو باج نمی‌دهد. در کل مدیریت فوتبال ما از ریشه خراب است.

*چند درصد مدیران فوتبال ایران اینگونه هستند؟

همه مدیران فوتبال ما اینگونه هستند. در بعضی جاها تجربه بازیکنان ما از مدیران ما بیشتر است. این هم به خاطر این است که مدیران غیرفوتبالی به فوتبال آمده‌اند. در نظر بگیرید که من اگر آشپز باشم نمی‌توانم در مورد مهندس یک ساختمان اظهارنظر کنم. البته حضور افراد غیرفوتبالی در هیات مدیره باشگاه‌ها مشکلی ایجاد نمی‌کند ولی مدیرعامل باید از جنس فوتبال باشد.

عنایتی

*برنامه شما بعد از خداحافظی از فوتبال چیست؟ آیا به عرصه مربیگری وارد می‌شوید؟

فعلا می‌خواهم به فوتبالم ادامه دهم و قصد خداحافظی ندارم. کسی که 15 سال درگیرموضوعی مثل فوتبال باشد، سخت می‌تواند فوتبال را کنار بگذارد. در حال حاظر به دنبال کلاس‌های مربیگری هستم تا روزی در این عرصه کار کنم. اگر هم روزی مربی نشدم، مدرسه فوتبالی تاسیس خواهم کرد تا به فعالیت فوتبالی بپردازم.

*برگردیم به تیم ملی، بعد از امیر قلعه‌نویی، علی دایی سرمربی تیم ملی شد و به تو هم اعتقاد داشت و به تیم ملی دعوتت می‌کرد، اما بعد از یک اردو که در امارات داشتید، گویا اختلاف‌نظرهایی میان شما و علی دایی شکل گرفت و بعد از آن دیگر به تیم ملی دعوت نشدید، جریان چه بود؟

اختلاف‌نظری نبود. من خودم خواستم دیگر در تیم ملی بازی نکنم. علی دایی با من صحبت کرد که از تیم کلی کنار نروم، اما با توجه به اینکه در شرایط روحی و روانی خوبی نبودم خواستم از تیم ملی کنار بروم، البه کسانی هم در کنار تیم ملی حضور داشتند که با چاپلوسی به دنبال حاشیه‌سازی بودند و از نبود من خوشحال می‌شدند.

*برای جام جهانی 2014 امید داشتی به تیم ملی دعوت شوی؟

نمی‌دانم، زمانی که جوان بودم می‌گفتند تیم ملی نیاز به بازیکنان با تجربه دارد اما الان که باتجربه شدم می‌گویند تیم ملی نیاز به بازیکنان جوان دارد. در این اواخر از بهترین‌ها بودم و معتقدم اگر در استقلال بازی می‌کرد کی‌روش جرات نداشت دعوتم نکند، چون بازیکن صبا بودم کی‌روش دعوتم نکرد.

*شما در سن 37 سالگی هنوز در اوج هستی، این در شرایطی است که فوتبالیست‌هایی هستند که در سن 30 یا 31 سالگی از فوتبال خداحافظی می‌کنند و یا فوتبالشان افت می‌کند، چگونه است که شما با این سن هنوز در اوج هستی؟

در فوتبال حرفه‌ای مقوله‌ای به نام استراحت وجود دارد. فوتبالیست باید استراحت کامل داشته باشد. وقتی سرمایه‌ای به نام بدن در اختیار دارید، باید به طور کامل از آن مراقبت کنید. بدن من طوری است که با وجود سن بالا، اضافه وزن به سراغم نمی‌آید. من اگر تمرین نکنم لاغر می‌شوم. در کل فکر می‌کنم عمر فوتبال یک فوتبالیست در دست خودش است. اگر سالم زندگی کند می‌تواند سال‌های سال در اوج باشد.

*دوره‌ای را به امارات رفتید، قبول دارید بازی در امارات باعث افت فوتبالتان شد؟

زمانی که تازه در ابومسلم بازی می‌کردم، پیشنهاداتی از هانوفر و شالکه 04 داشتم. آقای ملاحی مدیرعامل باشگاه بود و اجازه نداد که به آلمان بروم. من هنوز هم از آقای ملاحی گله‌مند هستم. سردار به من گفت کم تجربه هستی و الان زمان ترانسفر شدنت نیست. سال بعد همه چیز خراب شد. زمانی هم که در استقلال بازی می‌کردم، از اروپا پیشنهادی نداشتم. استقلال هم در شرایط مالی خوبی نبود و در سه سال فقط 50 میلیون تومان به من پرداخت کرد. بنابراین با اولین پیشنهاد امارات را انتخاب کردم تا از نظر شرایط مالی هم بتوانم خودم را بالا بکشم. اگر امارات نرفته بودم الان چیزی نداشتم.

*مدتی است بحث دریافت مبالغ میلیاردی از سوی فوتبالیست‌ها مطرح شده است، شما با اینگونه پرداخت‌ها به فوتبالیست‌ها موافق هستید؟

مگر در فوتبال ما چند نفر هستند که میلیاردی پول دریافت می‌کنند؟ مطمئنا بیشتر از 20 نفر نیستند. از این 20 نفر چند نفر به طور کامل پولشان را می‌گیرند؟! خود من از وقتی به ایران آمده‌ام جمعا 500 میلیون دریافت نکرده‌ام. این مباحث کمکی به فوتبال نمی‌کند.

*وزارت ورزش تصمیم گرفته هزینه های فوتبال را مدیریت کند، نظرت در این مورد چیست؟

تا زمانی که فوتبال ما دولتی است همین جریان ادامه دارد. همه از کلمه‌ای به نام بیت‌المال استفاده می‌کنند و به فوتبالیست‌ها می‌تازند. بخش خصوصی باید به فوتبال بیاید. فوتبال در جهان یک صنعت است و این صنعت پولسازتر از همه صنعت‌هاست. همه جای دنیا از کنار فوتبالیست‌ها درآمدزایی می‌کنند اما در ایران اینگونه نیست. برایم جای سوال است چرا فوتبالیست‌ها نمی‌توانند در تلویزیون تبلیغ کنند؟ باشگاه‌ها اگر حق پخش تلویزیونی را دریافت کنند دیگر برای تامین هزینه‌هایشان نیازی به دولت ندارند. اگر حق فوتبال پرداخت شود کسی صحبت از بیت‌المال نخواهد کرد.

*زمانی که از امارات بازگشتی به استقلال رفتی و بعد با ناراحتی این تیم را ترک کردی، مشکل تو با واعظی آشتیانی چه بود؟

آدم‌های کوچک که متعلق به جنس فوتبال نیستند و وقتی به مسند ریاست می‌رسند جوگیر می‌شوند. زمانی که به استقلال بازگشتم این آقا مدیرعامل استقلال بود و صمد مرفاوی هم سرمربی تیم بود. آقای مدیر با امیر قلعه‌نویی مشکل داشت و از طرفی دیگر آقای قلعه‌نویی هم از من تعریف می‌کرد. در اصل درگیری میان واعظی آشتیانی و امیر قلعه‌نویی بود که برای من آن مساله را ایجاد کرد. واعظی آشتیانی سال بعد مرا با برنامه در استقلال نگه داشت تا فوتبالم را تضعیف کند و به نوعی با امیر قلعه‌نویی مقابله کند. وقتی این فرد کوچک آن مطلب را درباره دندان پوسیده منتشر کرد خواست که مرا خراب کند اما خدا خواست و اینگونه نشد. آنهایی که می‌خواستند مرا محو کنند به خاک سیاه نشستند و خدا جوابشان را داد. این آقا دوباره در حال حاشیه‌سازی است که به استقلال بازگردد. آقای محترم! یک بار استقلال را به فلاکت کشاندی، دیگر بس است. جالب است این آقا زمانی گفته بود عنایتی را به استقلال می‌آورم تا فوتبالش را تمام کنم! ولی به لطف خدا نتوانست.

*فکر می‌کنی به سقف آرزوهای فوتبالت رسیدی؟

من به هرچه خواسته‌ام رسیده‌ام و خدا را شکر می‌کنم.

* برای فصل بعد چه برنامه‌ای داری؟

با باشگاه پدیده مشهد توافقاتی انجام داده‌ام و به مدت یک سال قرارداد داخلی امضا کرده‌ام که در صورت فراهم شدن شرایط، قراردادم را نهایی خواهم کرد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
انتقال علی کریمی به شالکه با ادامه اختلاف با علی دایی؟

جواد نکونام و علی کریمی در رصد باشگاه‌های عربی و اروپایی قرار دارند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، جواد نکونام و علی کریمی بازیکنانی هستند که شاید بعد از جام جهانی به تیم‌های خارجی بروند. با وجود آنکه رسانه‌های عربی چندی قبل بحث بازگشت جواد نکونام به لیگ ایران و استقلال را مطرح کردند اما این بازیکن هم از جمله نفراتی است که انتخاب تیم فصل آینده خود را به بعد از جام جهانی موکول کرده است. حضور در جام جهانی برای کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران فرصتی است تا برای ادامه فوتبال خود با پیشنهادهای بهتری روبرو شود و او از هم اکنون در مدار دید برخی باشگاه‌های عربی و اروپایی قرار گرفته است.

نکته جالب این است که علی کریمی هم با وضعیت مشابهی روبروست و به همین دلیل در انتخاب تیم فصل آینده خود عجله‌ای ندارد. هرچند که کریمی جام جهانی را از دست داده اما باشگاه‌هایی عربی و اروپایی هستند که به حضور این بازیکن در صورت آنکه شرایط جسمانی ایده‌آل را داشته باشد، ابراز تمایل کرده‌اند. اتفاقی که اگر پروسه آشتی دادن علی دایی و کریمی به نتیجه نرسد، احتمالش بیشتر هم خواهد بود و تداعی‌کننده حضور ناگهانی علی کریمی در شالکه است.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
توافق سپاهان با گزینه مد نظرقلعه‌نویی؛ انتقال مدافع سپاهان به استقلال قطعی شد؟

مسئولان سپاهان اصفهان با مدافع نفت تهران به توافق اولیه رسیده اند.

به گزارش سرویس ورزشی جام نیوز، ووریا غفوری مدافع تیم نفت تهران پس از درخشش در فصل گذشته مورد توجه تیم های سرشناس قرار گرفته است.
وی یکی از گزینه های جدی امیر قلعه نویی برای پیوستن به استقلال محسوب می شود اما از اصفهان خبر می رسد که این بازیکن با سپاهان به توافق اولیه دست یافته است.
در صورت جذب این بازیکن که در سمت راست خط دفاعی بازی می کند، احتمال جدایی حمودی و بازگشت به استقلال قوت می گیرد.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس مشخص شد

طی حکمی از سوی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، مجتبی جانعلی به سمت مدیر روابط عمومی باشگاه منصوب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، در حکم علیرضا رحیمی آمده است: با عنایت به سوابق ورزشی و شایستگی که در شما سراغ داریم و با توجه به اشراف جنابعالی در امور فرهنگی و تعاملی که با ارباب رسانه دارید به موجب این ابلاغ به سمت مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس منصوب می‌شوید.

امید است با استعانت از الطاف الهی و بکارگیری حداکثر توان و همکاری با مجموعه تحت پوشش در انجام وظایف محوله و سازنده، موفق و موید باشید.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
فتح الله زاده : می‌خواهم یکسال استراحت کنم

مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال با بیان اینکه خوشحال است فرد بزرگی مثل بهرام افشارزاده مدیرعامل این باشگاه شده است گفت: "نگران بودم که ایشان این سمت را قبول نکنند که خدا را شکر پذیرفتند و امیدوارم در کارشان موفق باشند."

علی فتح الله زاده در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تبریک به بهرام افشارزاده به خاطر انتخاب به عنوان مدیرعامل جدید باشگاه استقلال گفت: "قبل از اعلام رسمی نام مدیرعامل نگران بودم که آقای افشارزاده این سمت را قبول نکنند اما خدا را شکر این اتفاق نیفتاد و ایشان که یکی از مدیران باسابقه ورزشی هستند مدیرعاملی باشگاه را پذیرفتند. برای ایشان آرزوی موفقیت می کنم و به عنوان یک دوست و رفیق هر کمکی از دستم بربیاید در خدمت ایشان خواهم بود."

وی در پاسخ به این پرسشپ که آیا در صورت درخواست افشارزاده مایل هستید در امور اجرایی به باشگاه استقلال کمک کنید؟ گفت: "من به عنوان یک دوست و رفیق نزدیک هر کمکی از دستم بربیاید در خدمت آقای افشارزاده هستم اما به هیچ عنوان مسئولیتی را در باشگاه استقلال نخواهم پذیرفت. می خواهم یک سال استراحت کنم و تمایلی به همکاری ندارم."

علی فتح الله زاده با تاکید بر اینکه می خواهد یک سال کامل را استراحت کند گفت: "با وجود اینکه چند پیشنهاد از تیم های لیگ برتری هم دارم اما نمی خواهم امسال فعالیتی در فوتبال داشته باشم. خوشحالم که فرد بزرگی به باشگاه استقلال آمده است و سختی کار را درک خواهد کرد. اگر فرد کوچکی می آمد نمی توانست سختی کار را درک کند اما آقای افشارزاده که از بزرگان ورزش هستند این سختی را درک خواهند کرد و متوجه خواهند شد که کار کردن در باشگاه استقلال چقدر سخت است."

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
نشست بازیکنان با کادرفنی تیم ملی پیش از دیدار با بلاروس

نفرات حاضر در اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتبال ایران در اتریش، پس از برگزاری تمرینات خود در باشگاه والتراسدورف، با کادر فنی نشستی را برگزار خواهند کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، با صلاحدید کادر فنی ملی پوشان به دلیل اینکه فردا بعدازظهر با تیم ملی بلاروس بازی دارند، علاوه بر انجام تمرینات از ساعت 14:15 به وقت محلی، بازی فردا را شبیه‌سازی کرده و طبق دستورات کادر فنی پیش می‌روند، به همین دلیل ضمن صرف صبحانه در زمانی دیرتر نسبت به روزهای قبل، صبح امروز تمرین نخواهند داشت.

با به پایان رسیدن تمرینات عصر امروز بازیکنان، ملی پوشان از ساعت 18:30 با کادر فنی نشستی را برگزار خواهند کرد و در خصوص دیدار با بلاروس به صحبتهای کادر فنی گوش می‌دهند.

دیدار تدارکاتی دو تیم ملی فوتبال ایران و بلاروس فردا یکشنبه 28 اردیبهشت‌ماه راس ساعت 14 به وقت محلی 16:30 به وقت تهران برگزار می‌شود.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاپیتان فولاد به پرسپولیس نمی‌رود

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان با بیان اینکه بازیکنان این تیم در لیست همه تیم‌های دیگر قرار دارند، گفت: "بختیار رحمانی به پرسپولیس نمی‌رود و فصل بعد هم در تیم فولاد می‌ماند."

حسین ابن قاسم در گفتگو با مهر، در خصوص ناکامی فولاد در راهیابی به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا با بیان مطلب فوق اظهار کرد: "خواست خدا بود. ما باید کار را در دوحه و در بازی رفت تمام می‌کردیم ولی در آن مسابقه لطف داور شامل حال السد شد. به هر حال ما سربلند از آسیا کنار رفتیم و از عملکرد بازیکنان به شدت راضی هستیم."

وی درباره دریافت دو گل مبتدیانه سوشا مکانی در بازی برگشت، تاکید کرد: "خودمان هم در این گل‌ها ماندیم. سوشا بعد از بازی به خاطر این گل‌ها در رختکن و اتوبوس گریه کرد. این اتفاقات در فوتبال رخ می‌دهد و دروازه‌بان‌های بزرگ گاهی گل‌های بدی می‌خورند."

سرپرست فولاد درباره صحبت‌های بختیار رحمانی کاپیتان فولاد مبنی بر جدایی از این تیم برای فصل بعد و حضورش در پرسپولیس، تصریح کرد: "بختیار جایی نمی‌رود. صحبت‌های رحمانی بستگی به سئوالاتی دارد که از او می‌شود. او گاهی تکه‌های قشنگی می‌اندازد!"

وی همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر حضور عبدالله کرمی در تیم پرسپولیس برای فصل بعد، یادآور شد: "بازیکنان فولاد در لیست همه تیم‌ها هستند. باید دید آیا امکانش هست آنها از فولاد جدا شوند یا خیر. حضور در تیم‌هایی مثل استقلال و پرسپولیس مثل داشتن یک خانه در منطقه ولنجک تهران است! هیچ کس بدش نمی‌آید چنین خانه‌ای داشته باشد. کار باشگاه فولاد سازندگی است و همیشه اصل شفافیت را هم رعایت می‌کند."

ابن قاسم در پایان درباره احتمال تمدید قرارداد حسین فرکی هم گفت: "فرکی اواخر این ماه پاهایش را جراحی می‌کند و ان شاءالله در فولاد ماندنی است."

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
مدیران پرسپولیس سه‌شنبه رودرروی خبرنگاران

نشست خبری رئیس هیئت مدیره، مدیرعامل و سخنگوی هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس برگزار می‌شود.

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نشست خبری حمیدرضا سیاسی، علیرضا رحیمی و حمید استیلی روز سه‌شنبه هفته جاری در باشگاه پرسپولیس برگزار می‌شود. از ساعت 16 روز سه‌شنبه سی‌ام اردیبهشت ماه در سالن کنفرانس این باشگاه، در نشستی با اصحاب رسانه در خصوص کلیه مسائل باشگاه پرسپولیس و این تیم به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهند داد.

رحیمی در این مورد گفت: هواداران و اصحاب رسانه مشتاقانه هر روز خواهان دریافت آخرین اخبار از شرایط تیم و باشگاه هستند و ما برای اطلاع رسانی دقیق به هواداران تیم محبوب پرسپولیس که سرمایه‌های باشگاه محسوب می‌شوند و همچنین اصحاب رسانه که همواره یار و یاور ما بوده و هستند، سعی داریم در زمان‌های لازم، پاسخگوی سوالات آنها باشیم تا با کمک هم بتوانیم پرسپولیس را در سه جام رسمی، طی فصل آینده به بهترین شکل هدایت کنیم، چرا که پرسپولیس در آسیا حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- پرسپولیس
- علی کریمی
- فرگوسن
- علی دایی
گروه:
- كاربران بلاک شده
افشارزاده: برای من و رحیمی مشکلات قبلی سرخابی‌ها نخواهد بود،به حرف رسانه‌ها گوش می‌کنم

مدیرعامل استقلال گفت: درگیری‌های قبلی استقلال به خاطر مسائل مالی بوده اما اکنون من و رحیمی دیگر مشکلات قبلی را نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری فارس، بهرام افشارزاده مدیرعامل جدید آبی‌پوشان امروز در گفت‌وگو با رادیو ورزش درباره حضورش در باشگاه استقلال گفت: با توجه به وضعیتی که در وزارت ورزش حاکم است و قول و قرار وزیر ورزش که گفت کمک می‌کند، من بررسی کردم و از امروز کارم را در باشگاه استقلال شروع می‌کنم. ما دو هفته آینده آسیب‌شناسی خواهیم کرد و به بررسی مسائل مختلف از جمله فنی و اداری می‌پردازیم. من باید آگاهی پیدا کنم ببینم باشگاه آماده انتقال و واگذاری است یا اینکه باید کار باشگاه‌داری کنم. این دو مقوله متفاوت است.

وی ادامه داد: باشگاه 45-47 میلیارد تومان بدهی دارد و ما نمی‌دانیم این بدهی‌ها به چه کسی است. به بازیکن است، به غذاخوری است یا هواپیمایی. باید آن را روشن کنیم و بر اساس اولویت پرداخت کنیم. مطالعه کردم دیدم آکادمی فوتبال هم وضعیت خوبی ندارد. باید تصمیم‌گیری کنیم و از شهرداری هم کمک بگیریم. واقعا در هیچ کدام از باشگاه‌ها پشتوانه نداریم. چرا باید بازیکن بخریم. ما باید بازیکن صادر کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه لازم است از مربیان خوب ایرانی و خارجی استفاده شود، اظهار داشت: باید از برنامه‌ریز خارجی استفاده کنیم. ما باید تمام مشکلات را به رسانه‌ها اعلام کنیم که در این زمان آمده‌ایم و با این مشکلات مواجه هستیم و این مقدار پول داریم. رسانه‌ها با من تماس گرفتند من هم آمدم ببینم آیا این توانایی را داریم و می‌توانیم به فرم ایده‌آل برسیم.

افشارزاده با اشاره به اینکه قرار است این وضعیت را برای انتقال باشگاه سر و سامان دهد، تصریح کرد: نشستی با اعضای هیأت مدیره داریم تا این وضع را برای کسانی که می‌خواهند باشگاه را بخرند سر و سامان دهیم. من با چند مدیر قبلی نشست داشتم و مشکلات را نوشتم. باید ببینیم چگونه عمل کنیم. از رؤسای قبلی اولیایی، قریب، آشتیانی و فتح‌الله‌زاده تشکر می‌کنم. تمام درگیری‌ها به خاطر مسائل مالی بود که از این پس بین من و رحیمی مدیرعامل پرسپولیس دیگر مشکلات قبلی نخواهد بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حساب‌های استقلال مسدود است، گفت: در حال حاضر نمی‌توانیم چک بکشیم. آقای خادم اعلام کرده اسپانسر ما 20 تا 25 میلیارد می‌خواهد بدهد. قرار است ذیحساب بیاید و با هماهنگی دیوان محاسبات می‌توانیم حساب باز کنیم. به ما چک دادند اما حسابی نیست که در آن پول بریزیم. تا آخر هفته وضعیت حساب‌ها مشخص می‌شود. من به حرف رسانه‌ها گوش می‌کنم. از انتقاد هم هراسی ندارم و می‌خواهیم مسالمت‌آمیز همه چیز را حل کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا استقلال می‌تواند در رشته‌های دیگر تیم‌داری کند، خاطرنشان کرد: ما الان یک تیم فوتبال داریم که مورد تائید من نیست. اگر باشگاه است باید در رشته‌های دیگر به ویژه پایه برای کمک به المپیک در بازی‌های آسیایی سرمایه‌گذاری کند. ما باید در بازی با هندبال، بسکتبال، ژیمناستیک و شنا سرمایه‌گذاری کنیم. اگر می‌بینید والیبال و بسکتبال به این جا رسیده‌اند به خاطر حمایت باشگاه‌ها بوده است. ما در استقلال حتی تیم‌های پایه در رده‌های جوانان و نوجوانان اصلا نداشته باشیم بنابراین باید پشتوانه سازی کنیم، درآمد داشته باشیم و ورزشکار صادر کنیم.

افشارزاده درباره نگه داشتن قلعه‌نویی عنوان کرد: قلعه‌نویی موفق بوده دلیلی ندارد مشکلی به مشکلاتمان اضافه کنیم. هم من به او آشنایی دارم هم او به من محبت دارد. اگر صحبتی کنیم یا پیشنهادی دهیم او پذیرا خواهد بود. تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم و ساعت ۱۲ که قرار است جلسه‌ای داشته باشیم قلعه‌نویی از یاران نزدیک ما خواهد بود.

مدیرعامل استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا دیداری با قلعه‌نویی داشته‌اید یا خیر، گفت: تلفنی با او صحبت کردم قرار است ساعت ۱۲ امروز به باشگاه بیاید.

منبع

قهرمانی بهترین تیم دنیا

[c
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۴۸ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۸,۹۴۵ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۸,۹۲۰ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۰۳ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۱ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۳۲ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۳۸ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۳۳۷ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۳ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۱۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۴۲ کاربر آنلاین است. (۱۵۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۴۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!