به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فینال ومبلی؛ لواندوفسکی: کفش طلا برای رونالدو، من جام را می خواهم!

روبرت لواندوفسکی، مهاجم گلزن دورتموند افتخارات تیمی را به افتخارات فردی ترجیح می دهد و در آستانه بازی امشب از صحبت کردن درباره آینده اش سر باز می زند.

در آستانه بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا بین دو تیم بایرن مونیخ و بوروسیا دورتموند، لواندوفسکی ترجیح می دهد آقای گل نشود ولی جام را بالای سر ببرد.

لواندوفسکی در مصاحبه با توتو اسپرت گفت: "می دانم که شانس بردن کفش طلا را دارم، ولی برای بردن جام اهمیت نمی دهم که چه کسی گل بزند. ده گل در این رقابت ها امسال به ثمر رسانده ام، دو گل کمتر از رونالدو ولی با کمال میل حاضرم او بهترین گلزن شود تا من بتوانم قهرمان شوم. لیگ قهرمانان، رقابت های بسیار بسیار مهمی است و درباره آینده ام پس از بازی فینال تصمیم می گیرم. در حال حاضر فقط فینال را در ذهن دارم."

لواندوفسکی درباره شایعات پیرامونش هم گفت:" برای من نقل و انتقال در حال حاضر مسئله نیست. هنوز نمی دانم فصل بعد کجا بازی می کنم، صحبت هایی در مورد رئال و بایرن شنیده ام ولی قسم می خورم که تمرکزم بر روی دورتموند است که با آن قرارداد دارم و فینال ومبلی. برای آینده کمی بیشتر صبر کنیم در پایان فصل همه چیز مشخص خواهد شد."

لواندوفسکی با نمایش های خوب خود مورد توجه بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی قرار دارد.

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فینال ومبلی؛ فن در سار: حضور روبن شانس بایرن را بیشتر می کند

ادوین فن در سارف دروازه بان بزرگ سابق منچستر یونایتد ضمن تمجید از بوروسیا دورتموند معتقد است که حضور آرین روبن در ترکیب تیم مونیخی وزنه را برای قهرمانی این تیم سنگین تر می کند.

دروازه بان اسطوره ای شیاطین سرخ و تیم ملی هلند در مصاحبه با De Telegraaf درباره بازی فینال امشب گفت:" بایرن مونیخ با وجود آرین روبن در تیمشان از دید من از شانس بیشتری برخوردار است. کلیت تیم بایرن قوی تر از دورتموند است، فارغ از این نکته که لواندوفسکی چیزی به این مسابقه اضافه خواهد کرد. این مهاجم همسال مرا بسیار تحت تاثیر قرار داده است."

فن در سار درباره دورتموند هم گفت:" کل تیم دورتموند این فصل پیشرفت چشمگیری داشته است. پیش تر هم گفته بودم که این باشگاه مثال خوبی برای تمام اروپا است."

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فینال ومبلی؛ دی بوئر: اگر روبن بازی نکند طرفدار دورتموندم!

فرانک دی بوئر، سرمربی آیاکس آمستردام هلند با وجود دوستی عمیقی که با یورگن کلوپ، سرمربی دورتموند دارد خود را یک وطن پرست می داند و به همین دلیل دوست دارد بایرن قهرمان اروپا شود.

فرانک دی بوئر، بازیکن سابق تیم ملی هلند و باشگاه بارسلونا در مصاحبه با NOS درباره فینال لیگ قهرمانان گفت:" امیدوارم بایرن مونیخ قهرمان شود. ولی اگر آرین روبن برای بایرن بازی نکرد طرفدار دورتموند خواهم بود!"

دی بوئر در ادامه گفت:"کلوپ دوست من است ولی من در عین حال یک وطن پرست هستم و دوست دارم یک هلندی جام را ببرد. امیدورام آرین بازی کند، او در فرم خوبی قرار دارد و با توجه به شرایط به نظر می رسد که در ترکیب قرار داشته باشد."

با توجه به مصدومی تونی کروس در هفته های اخیر و حضور روبن به جای او در ترکیب اصلی، به نظر می رسد در بازی امشب هم او در ترکیب تیمش قرار داشته باشد.

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بالاک: اگر یک نفر باشد که بتواند این بایرن را بهتر کند آن گواردیولاست

هافبک سابق بایرن مونیخ معتقد است که پپ گواردیولا جانشین مناسبی برای یوپ هاینکس در بایرن خواهد بود و می تواند بایرن را حتی قدرتمند تر از حال کند.

میشائیل بالاک، کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال آلمان معتقد است که پپ گواردیولا، مربی سابق بارسلونا و فصل آینده بایرن مونیخ می تواند از پس چالش منحصر به فردی که در پیش دارد بر آید.

بالاک در مصاحبه با وب سایت گل گفت:" اگر به آمار و ارقام نگاه کنید می فهمید که بایرن فصلی باور نکردنی را سپری می کند. بیترین گل را می زنند و کمترین گل را دریافت می کنند. آن ها با ثبات هستند و خیلی خوب از فرم هجومی به موقعیت ضد حمله می روند. خیلی سخت است که بتوان تیمی در این سطح را ارتقا داد ولی اگر یک نفر باشد که بتواند این کار را انجام دهد آن شخص گواردیولا است."

بالاک ادامه داد:" پیش از رفتن به تعطیلات هم او ثابت کرده بود که بهترین مربی دنیاست و می تواند بهترین تیم دنیا را هدایت کند (بارسلونا). آن ها چند سال بر اروپا حاکم بودند پس او می داند چطور تیمی را که در قله دارد رهبری کند."

هافبک سابق 36 ساله چلسی و لورکوزن در ادامه درباره رویارویی بایرن مونیخ و دورتموند در فینال لیگ قهرمانان هم گفت:" بایرن برتری دارد. آن ها در این فصل از هر نظر بر دورتموند برتری داشتند. مصدومیت ماریو گوتزه هم می تواند بسیار حیاتی باشد. خلا بزرگترین استعداد تیم پشت سر مهاجمی مثل لواندوفسکی در آن پست حساس فقدان بزرگی است."

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مهدی مهدوکیا برای دیدن فینال لیگ قهرمانان وارد لندن شد (عکس)

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فینال ومبلی؛ هیتسفلد: در فینال لیگ قهرمانان کاملا بی‌طرف هستم، شانس موفقیت بایرن ۶۰ به ۴۰ است

سرمربی اسبق تیم‌ ملی فوتبال سوئیس گفت: در رویارویی فینال لیگ قهرمانان اروپا در ومبلی، نه بایرنی‌ و نه دورتموندی هستم.

به گزارش پارس فوتبال، اوتمار هیتسفلد یکی از بزرگان ورزش جهان است که امشب مصاف 2 تیم آلمانی بایرن و دورتموند را به تماشا خواهد نشست. وی در گذشته مربیگری این 2 قدرت ژرمن‌ها را در اختیار داشته و حتی با آنان فاتح لیگ قهرمانان اروپا نیز شده است.

هیتسفلد در گفت‌وگویی با شبکه ورزش آلمان به همین دلیل اظهار داشت:‌ برای این مصاف من نه بایرنی هستم و نه دورتموندی چون ایام بسیار دلنشینی را همراه هر کدام از این تیم‌ها داشتم. براین اساس کاملا بی‌طرف خواهم بود.

وی افزود: برخلاف خیلی‌ها که می‌گویند شانس بایرن این بار زیاد خواهد بود، من چنین باوری ندارم. البته مونیخی‌ها قادرند فصل موفقیت‌آمیز خود را با کسب مقام نخست لیگ قهرمانان جلا ببخشند. با این حال باید اذعان کرد به همین دلیل تحت فشار بیشتری نسبت به دورتموند برای کسب مقام هستند.

مربی با تجربه در مورد دورتموند نیز عنوان کرد:‌ بورسیا در این مصاف چیزی برای از دست دادن نخواهد داشت.‌ آنها آنقدر توانایی دارند که همگام با بایرن، رقابت کنند. در 3 سال گذشته 5 مرتبه بر بایرن غلبه کرده‌اند. همین آمار مشخص می کند در بازی ومبلی، امکان وقوع هر نتیجه‌ای وجود دارد. آنها اگر در فرم مطلوب خود در این بازی باشند،‌ حتی می‌توانند باوارایی‌ها را مغلوب کنند.

وی ادامه داد:‌ من شانس موفقیت را 50 به 50 نمی‌دانم. فکر می‌کنم کفه بایرنی‌ها اندکی سنگین تر است و شانس برتری‌شان 60 به 40 است.

هیتسفلد آنگاه گفت: آنچه در این مصاف بیش از همه تاثیرگذار است، برتری روحی و روانی است. هر کدام که در شرایط روحی بهتری باشند و بازی را بهتر شروع کنند، امکان بهتری برای کسب موفقیت خواهند داشت. بر همین اساس اگر بایرن خواهان کسب برتری است، باید گل اول را بزند و برتری خود را بر حریف دیکته کند. اما اگر گل بخورد، چون در فصل جاری به ندرت از حریفان عقب افتاده، از این جهت عادت به این موضوع به طور کلی نخواهد داشت و شانس موفقیتش بسیار کاهش خواهد یافت.

پیکار بایرن و دورتموند ساعت 23:15 امشب در ورزشگاه ومبلی آغاز خواهد شد.

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
عکس روز: ویل اسمیت در کنار بزرگان فوتبال در آستانه فینال لیگ قهرمانان اروپا

ویل اسمیت ستاره موسیقی و سینمای آمریکا در جشنواره پیش از مسابقه فینال لیگ قهرمانان اروپا شرکت کرد و با بازیکنان بزرگ دنیای فوتبال (از جمله لوییز فیگو، مارکوس کافو، پیر فن هویدونک، جیووانی البر، استیو مک منمن، جیووانی فن برونکهورست، رابرت پیرس، ادوین فن در سار، مایکل لادروپ، یوری ژورکائف، گرد مولر، جیمی کاراگر، جیان فراکو زولا، گراهام لوسو و ...) عکسی به یادگاری انداخت.

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
هشدار رومنیگه به بازیکنان بایرن؛ بدون غرور بازی کنید

باواریایی ها در مرحله نیمه نهایی رقابت ها مقابل بارسا، در مجموع دو دیدار به پیروزی 7-0 رسیدند و پیش از آن هم یوونتوس را در مجموع دو دیدار 4-0 شکست دادند.

سایت گل- کارل هاینس رومنیگه، نایب رئیس باشگاه بایرن مونیخ، در آستانه دیدار حساس تیمش مقابل بوروسیا دورتموند در فینال چمپیونزلیگ، به بازیکنان بایرن هشدار داد که مغرور نشوند.

باواریایی ها در مرحله نیمه نهایی رقابت ها مقابل بارسا، در مجموع دو دیدار به پیروزی 7-0 رسیدند و پیش از آن هم یوونتوس را در مجموع دو دیدار 4-0 شکست دادند.

آنها در بوندس لیگا نیز با 25 امتیاز برتری نسبت به بوروسیا دورتموند قهرمان شدند اما رومنیگه به بازیکنان این تیم هشدار داد که برای قهرمانی در چمپیونزلیگ، باید در دیدار امشب هم نمایش بی نقصی ارائه بدهند.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این دیدار فینال است. ما نباید مغرور و از خود راضی باشیم. باید بازی خوبی به نمایش بگذاریم و مانند چند ماه اخیر بازی کنیم.

ما سخت به دنبال این قهرمانی هستیم. سال گذشته، یک تیم انگلیسی در مونیخ به قهرمانی رسید و حالا امیدواریم که یک تیم مونیخی در انگلیس قهرمان شود."

لوتار ماتئوس، کاپیتان سابق بایرن و تیم ملی آلمان نیز معتقد است حضور دو تیم آلمانی جذابیت فینال ومبلی را افزایش داده و امیدوار است که شاگردان هاینکس بتوانند در این دیدار به پیروزی برسند.

ما خیلی خوشحالیم که دو تیم آلمان به فینال رسیده اند. از اینکه بایرن و دورتموند فینالیست هستند، احساس غرور می کنیم. امیدوارم دو تیم کاملا روی بازی تمرکز کنند. امیدوارم این یک جشن فوتبالی فوق العاده باشد.فوتبالی با کیفیت و جوانمردانه.

امیدوارم بایرن قهرمان شود. آنها در دو فینال اخیر شکست خوردند اما فکر می کنم آنها از این دو دیدار درس گرفته اند. آنها امشب مدعی اصلی هستند.
بایرن این فصل فوق العاده کار کرد و بارسا را در نیمه نهایی با قدرت از پیش رو برداشت اما این دیدار فینال است. بازی کردن مقابل دورتموند اندکی جذابیت های دیدار را افزایش داده است."

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کرگر: دورتموند مثل لیورپول سال 2005 است

قرمزها در نیمه اول فینال استانبول با نتیجه 3-0 از حریف عقب افتادند اما توانستند گل های خورده را در نیمه دوم جبران کنند و در نهایت، در ضربات پنالتی به پیروزی برسند

سایت گل- جمی کرگر، مدافع سابق لیورپول، معتقد است اگرچه بسیاری شانس بوروسیا دورتموند برای پیروزی در فینال ومبلی را کمتر می دانند، اما این تیم می تواند مانند لیورپول سال 2005، قهرمان چمپیونزلیگ شود.

قرمزها در نیمه اول فینال استانبول با نتیجه 3-0 از حریف عقب افتادند اما توانستند گل های خورده را در نیمه دوم جبران کنند و در نهایت، در ضربات پنالتی به پیروزی برسند. کرگر معتقد است این بار هم تیمی که شانس کمتری دارد، می تواند جام را بالای سر ببرد.

او در ستونش در دیلی میل نوشت:" این یکی از نزدیک ترین فینال های سال های اخیر چمپیونزلیگ خواهد بود و فاصله آن طور که بنگاه های شرط بندی می گویند، نیست. شاید بین این دو تیم، بایرن قوی تر باشد اما اگر آنها کوچکترین لغزشی داشته باشند، دورتموند می تواند از این فرصت استفاده کند.

دورتموند در همان موقعیتی است که لیورپول 8 سال قبل در آن قرار داشت. کسی شانسی برای پیروزی ما در فینال استانبول مقابل میلان قائل نبود. این به آن معناست که ما از آن موفقیت بسیار لذت بردیم. بردن بزرگ جام باشگاهی دنیا، فراتر از رویاهای ما بود.

در مقابل، بایرنی برای این دیدار فشار زیادی احساس می کنند. بایرن مونیخ بزرگترین باشگاه آلمانی است و باختن جامی که سخت به دنبال آن هستند به یک باشگاه هموطن، ضربه سختی به اعتماد به نفس آنها خواهد زد."

۵ خرداد ۱۳۹۲
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
داور امشب فینال لیگ قهرمانان اروپا: معماری از بولونیا

ریتزولی پله های ترقی را خیلی سریع طی کند. طوری که از زمانی که وارد لیست بین المللی شد تنها سه سال صبر کرد تا فینال یک رقابت معتبر را سوت بزند

سایت گل- معمار ایتالیایی قاضی فینال لیگ قهرمانان اروپا بین دورتموند و بایرن مونیخ خواهد بود. نیکولا ریتزولی داور نه چندان بلند قامت ایتالیایی در حالی این بازی را سوت خواهد زد که در این فصل برای هیچکدام از این دو تیم سوت نزده است. آخرین قضاوت او در لیگ قهرمانان مربوط به بازی یک شانزدهم است. آنجا که بازی پورتو و مالاگا را سوت زد. شاید از همان موقع یوفا او را برای قضاوت فینال در نظر گرفته بود.

نیکولا رویتزولی متولد پنجم اکتبر 1971 میراندولا مدونا است . او در حالی در سال 2002 قضاوت در سری آ را آغاز کرد که در آن روزها داوران مطرحی همچون پیرلوئیجی کولینا ، روبرتو روزتی، استفانو فارینا و جیانلوکا پاپارستا مشغول قضاوت بودند. اما نیکولای جوان توانست در میان نام های مطرح برای خود دست و پایی باز کند . طوری که مسئولان داوری ایتالیا را مجاب کرد تا در سال 20007 او را در لیست بین المللی قرار بدهند. تنها یک سال و نیم بعد ریتزولی در مرحله گروهی لیگ قهرمان اروپا قضاوت کرد که برایش یک جهش بلند بود. ریتزولی در سال 2009 در جمع دائران نخبه فیفا قرار گرفت. در حالی که آن موقع پایان سلطنت کولینا بر داوری جهان فرا رسیده بود و کولینای 45 ساله به سن بازنشستگی رسیده بود.و این بهترین فرصت برای هموطنش بود تا توانایی های خود را نشان دهد.

آنچه که در مورد ریتزولی می توان گفت اینکه او پله های ترقی را خیلی سریع طی کند. طوری که از زمانی که وارد لیست بین المللی شد تنها سه سال صبر کرد تا فینال یک رقابت معتبر را سوت بزند. او در سال 10-2009 سوت فینال جام یوفا بین دو تیم آتلیتکو مادرید و فولهام را سوت زد. در واقع این جایزه مردی بود که به سرعت در حال رشد بود .

با مرور ده قضاوت اخیر این داور می توان به امار جالبی دست یافت و ان اینکه او علاقه زیادی به استفاده از کارت هایش دارد. 45 کارت در ده بازی آمار بالایی است که نشان می دهد ریتزولی یک داور دست به جیب است. روزی بازیکن لاتزیو هنگامی که ریتزولی در یک بازی هفت بار از کارت زرش استفاده کرد و اتفاقا یکی از این کارت های رنگی هم نصیب او شده بود در مصاحبه بعد از بازی در موردش گفت (( فکر نمی کنم او یک داور باشد. ریتزولی بهتر است شلش را عوض کند. پستچی شغل مناسب تری برای او است. انگار که او آمده بود که نامه های بازیکنان را توزیع کند. چون به هر بازیکنی می رسید یک کارت می داد.)) مثال طعنه آمیزی که نشان می دهد ریتزولی هیچ ابایی ندارد که کارت هایش را حراج کند.

نیکولا ریتزولی در 62 مسابقه بین المللی که سوت زده 245 بار از کارت زردش استفاده کرده که حدودا میانگین 4 کارت در هر بازی است. او هفت بار نیز کارت قرمز را از جیبش بیرون آورده. بیست بار نیز در سوتش به نشانه پنالتی دمیده است.

ریتزولی در این فصل در 4 بازی لیگ قهرمانان سوت زده. ریتزولی تجربه حضور در جام ملت های 2012 را نیز دارد. او حالا کاندیدای حضور در جام جهانی است. افتخاری که اگر در لیست نهایی مسافران برزیل قرار بگیرد تالار افتخاراتش کامل می شود.

آخرین قضاوت ریتزولی برای بایرن مونیخ مربوط به فصل گذشته لیگ قهرمانان می شود که در مرحله یک شانزدهم بازی این تیم مقابل باسل سوئیس را سوت زد. اما جالب اینکه او هیچگاه برای دورتنمند سوت نزده و ریتزولی برای زردهای آلمانی چندان نام شناخته شده ای نیست.

حالا این داور 42 ساله ایتالیایی در حالی قدم به ویمبلی می گذارد که این ورزشگاه می تواند خاطره انگیزترین روز داوری اش زرا رقم بزند. البته این از خوش شانسی معمار ایتالیایی است که امسال تیم های ایتالیایی فروغ چندانی نداشتند و نتوانستند به مراحل بالاتر صعود کنند.

۵ خرداد ۱۳۹۲

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۲۹,۵۷۳ بازدید
۴ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۵۴ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۰,۹۶۷ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۰۸۸ بازدید
۶ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۳ بازدید
۶ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۷ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۸۵۴ بازدید
۸ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۵۵ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۲۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۵۹۹ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۰۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۳۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۵۴ کاربر آنلاین است. (۱۶۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!