به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

فوری؛ دنی اگر کفش هایش را آویخت
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

دنی اگر ۳۱ ساله از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه لیورپول این مدافع که 8 فصل و نیم را از 2006 تا 2014 در لیورپول سپری کرد، امروز کفش هایش را آویخت.

او 232 بار برای لیورپول به میدان رفته است و از افتخارات او می توان به قهرمانی سال 2012 در جام اتحادیه اشاره کرد. از نکات قابل توجه در مورد این بازیکن می توان به خالکوبی YNWA بر روی انگشتانش اشاره کرد.

او از 2014 به بروندبی پیوست و پس از 2 سال تصمیم گرفت از میادین خداحافظی کند.

توئیت او در همین رابطه:

"از همه شما به خاطر حمایت هایتان تشکر می کنم. تجربه ای بسیار عالی بود. ناراحت کننده است اما خداحظی تصمیم درستی است. من به دوران فوتبالم افتخار می کنم."

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۲۰ خرداد ۱۳۹۵
پدرو: هرگز به ژوزه مورینیو خیانت نکردیم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پدرو رودریگز اتهام خیانت به ژوزه مورینیو را از سوی بازیکنان چلسی رد کرد.

پدرو رودریگز در گفت و گو با مارکا، پس از عجیب و غریب خواندن فصل سپری شده به همراه چلسی، تاکید کرد که بازیکنان چلسی به ژوزه مورینیو خیانت نکردند. پدرو که در تابستان گذشته با 30 میلیون یورو از بارسلونا راهی استمفوردبریج شد، فصل دشواری را به همراه آبی های لندن سپری کرد.

پدرو در ابتدا در خصوص وضعیت چلسی در فصل گذشته بیان کرد:

"با توجه به اتفاقات فصل گذشته باید بگویم که هرگز چنین تجربه ای نداشتم، اینکه در تیم بزرگی حضور داشته باشم و در کریسمس سرمربی از تیم جدا شود آن هم در صورتی که تیم در فصل گذشته قهرمان شده بود. نگاه کردن به موقعیت جدول و اخراج یک مربی بزرگ، واقعا وضعیتی دشوار و بسیار عجیب و غریب بود."

پدرو در ادامه در خصوص خیانت بازیکنان به آقای خاص پاسخ داد:

"این درست نیست. ما همیشه برای پیروزی به زمین می رفتیم. ما هرگز برای باختن و و در نتیجه برای برکناری سرمربی و خیانت به او بازی نمی کردیم. شرایط سخت بود چون ما روی مسیر باخت قرار گرفته بودیم و باشگاه با توجه به این موضوع تصمیم خود را اتخاذ کرد."

پدرو سپس در مورد علت جدایی خود از بارسلونا بیان کرد:

"وضعیت من در بارسلونا پیچیده شده بود چون فرصت کمی برای بازی داشتم و به همین دلیل خواستم که جدا شوم تا بازی کنم و این دلیل اشتباه نبودن خروج من از بارسلونا است. در حال حاضر من تمایل بیشتری برای بازگشت به چلسی برای بازگرداندن این تیم به جایگاه واقعی خود دارم. من فکر می کنم که در چلسی باقی خواهم ماند و امیدوارم که بتوانم قراردادم را تا انتها به پایان برسانم. من در چلسی بسیار خوشحالم. "

۲۱ خرداد ۱۳۹۵
آرسنال می خواهد تونی آدامز را جانشین تیری آنری در تیم زیر 18 سال کند
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

بعد از رفتن آنری باشگاه آرسنال قصد دارد کاپیتان سابق خود را به باشگاه بیاورد.

باشگاه آرسنال قصد بازگرداندن تونی آدامز و جانشین کردن او به جای آنری را دارد. تیری آنری در 18 ماه گذشته به صورت غیر رسمی به باشگاه آرسنال همکاری کرد او ابتدا در تیم زیر 15 سال بود و بعد به تیم زیر 18 سال رفت.

به نقل از دیلی میل، رییس آکادمی آرسنال به آنری پیشنهاد کار تمام وقت در تیم زیر 18 سال را داده بود تا دستیار این تیم آرسنال شود. اما ونگر به آنری گفت که بین کارشناسی فوتبال و مربیگری یکی را انتخاب کند و آنری حاضر به ترک پستش به عنوان کارشناس نشد و از آرسنال جدا شد.

حالا توپچی ها یکی دیگر از اسطوره های خود را می خواهند به باشگاه بیاورند. قرار است تونی آدامز کاپیتان سابق آرسنال جای تیری آنری را در تیم زیر 18 سال بگیرد. تونی آدامز افتخارات بزرگی با آرسنال به دست آورد. او 14 سال در شمال لندن بود و 699 بازی انجام داد.

۲۳ تیر ۱۳۹۵
کونته برای اولین بار به زمین تمرین چلسی رسید
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

سرمربی ایتالیایی رسما از امروز کارش را در چلسی آغاز خواهد کرد. او شب گذشته به شهر لندن رسید و امروز صبح در کوبهام حاضر شد.

شب گذشته دنیل هیویت از ITV، عکس زیر را از کونته در فرودگاه گاتویک گرفت.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۳ تیر ۱۳۹۵
رسمی؛ ترکیب منچستریونایتد برای دیدار با ویگان؛ بازگشت شاو به میادین فوتبال
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

در اولین تجربه سرمربیگری ژوزه مورینیو در منچستریونایتد، این تیم از ساعت 17 امروز در استادیوم DW به مصاف ویگان اتلتیک خواهد رفت. در این دیدار، لوک شاو پس از سپری کردن 9 ماه مصدومیت در یک بازی فوتبال حضور خواهد داشت. همچنین، اریک بیلی و هنریک مخیتاریان نیز برای اولین بار پیراهن منچستریونایتد را در یک دیدار به تن می کنند.

ترکیب اصلی: جانستون، فوسو منساه، بیلی، بلیند، شاو، کریک، هررا، لینگارد، مخیتاریان، ممفیس، ویلسون

ذخیره ها: جوئل پریرا، جونز، توانزبه، وارلا، یانوزای، ماتا، آندرس پریرا، والنسیا، یانگ، ویل کین

۲۶ تیر ۱۳۹۵
کلوپ: مصدومیت ماتیپ جدی نیست
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

سرمربی تیم لیورپول مصدومیت جوئل ماتیپ را جدی نمی داند و معتقد است با استراحت یک روزه مشکل او حل خواهد شد.

تیم فوتبال لیورپول در روند آماده سازی اش برای فصل جدید، روز گذشته در دیداری دوستانه و در ورزشگاه DW به مصاف تیم ویگان رفت. بازهم کلوپ از بازیکنان جوان در کنار با تجربه ها استفاده کرد. طی این این دیدار جوئل ماتیپ، مدافع کامرونی تیم شالکه که به تازگی به تیم لیورپول پیوسته است دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شده است.

به گزارش وب سایتGoal، مدافع لیورپول پیش از دیدار در مقابل تیم ویگان از ناحیه مچ پا احساس درد داشته و در جریان بازی این درد تشدید شده است.

یورگن کلوپ درباره وضعیت جوئل ماتیپ در کنفرانس خبری خود گفت:

"مشکل جزئی برای او پیش آمده. ماتیپ به من گفت که درد مچ پایش از شروع تمرینات پیش فصل با او بوده و در بازی با ویگان شدت گرفته است. امیدوارم مشکل او به زودی برطرف شود چون اون در مسیر خوبی قرار دارد."

"من فردا به او استراحت می دهم و یقین دارم که این استراحت در بهبودی و بازگشت او به تمرینات موثر و کافی است."

زننده گل دوم لیورپول یعنی بن وود بورن، موفق شد با گل زنی خود کلوپ را شگفت زده کند. اما سرمربی این تیم عجله ای برای اضافه کردن بازیکنان کم تجربه به ترکیب اصلی ندارد. کلوپ درباره او این چنین گفت:

"اصرار بیش از اندازه برای قرار گیری در ترکیب اصلی، برای این بازیکنان توقع بزرگی است و این یک مشکل به حساب می آید. شاید بازی چشم گیر آنها تنها در یک دیدار همه را متعجب کند اما باید به آنها زمان بدهید. آنها هنوز جوان هستند و فشار بیش از حد به روی آنها ممکن است این استعداد ها را خاموش کند. باید به این دسته از بازیکنان 18 یا 19 ساله اجازه بدهیم تا دوران جوانی خود را با روال عادی طی کنند."

"اگر این جوانان به حرف های ما گوش دهند و متمرکز باقی بمانند، مطمئنا آینده روشنی در ادامه راه خواهند داشت. بیایید به جای صحبت کردن شروع به کار کنیم چرا که با تلاش کردن آینده تضمین می شود نه صحبت کردن درباره آینده."

۲۸ تیر ۱۳۹۵
آرسن ونگر: بازی اسطوره ها فرصت خوبی برای 'ملاقات با گذشته' خواهد بود
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

ونگر می گوید تا به حال 40 هزار بلیت فروخته شده است.

تیمی متشکل از اسطوره های آرسنال به رهبری آرسن ونگر روز شنبه سوم سپتامبر در قالب بازی اسطوره ها به مصاف میلان ایتالیا خواهند رفت و ونگر هنوز هم با مشکل انتخاب ترکیب یازده نفره مواجه است.

به گزارش وبسایت رسمی باشگاه آرسنال، آرسن ونگر که سرمربی توپچی ها در این دیدار خواهد بود درباره این بازی می گوید:

"کسانی را از میلان دیدم و من گفتند دارند خودشان را برای این مسابقه آماده می کنند. فکر می کنم تا به حال 40 هزار بلیت فروخته ایم پس بازی فوق العاده ای خواهد بود چون بسیاری از این قهرمانان سابق غرور دارند، فرصتی برای ملاقات با گذشته خواهد بود و همچنین فرصتی برای اینکه ببینیم همه در چه حالند."

در این بازی تیری آنری، رابرت پیرس، فردی لیونبرگ و دنیس برگکمپ برای آرسنال به میدان خواهند رفت:

"برای هوادارانمان تماشای بازیکنان سابق فوق العاده خواهد بود. همیشه مشکل انتخاب ترکیب یازده نفره وجود دارد. آنها دیگر سالی 60 بازی انجام نمی دهند. سالی نهایتاً یک یا دو بازی انجام می دهند و اگر انتخاب نشوند برایشان ناراحت کننده خواهد بود، اما مطمئنم که روز فوق العاده ای خواهد بود."

۲۹ تیر ۱۳۹۵
پیراهن شماره 17 لیورپول به کلاوان رسید
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

راگنار کلاوان با شماره 17 لیورپول در میادین حاضر خواهد بود.

راگنار کلاوان کاپیتان تیم ملی استونی امروز به صورت رسمی به لیورپول پیوست. به گزارش وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، این مدافع 30 ساله با پیراهن شماره 17 این تیم در میادین حاضر خواهد شد.

این پیراهن در فصل گذشته بر تن ممدو ساخو مدافع فرانسوی لیورپول بود که در فصل جاری پیراهن شماره 3 را خواهد پوشید. مکسی رودریگز، آلوارو آربلوا و کرگ بلمی از جمله دیگر بازیکنانی بودند که این شماره را بر تن کردند.

۳۰ تیر ۱۳۹۵
رونی: در منچستریونایتد همیشه باید خودتان را ثابت کنید؛ خریدهای فوق العاده ای داش...
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

وین رونی از اولین جلسه تمرینی اش با ژوزه مورینیو، فشار بازی در باشگاه منچستریونایتد و خریدهای جدید تیمش صحبت کرده است.

وین رونی – کاپیتان منچستریونایتد – روز گذشته به هم بازیانش در منچستریونایتد پیوست تا به همراه این باشگاه به تور پیش فصل چین برود. او امروز اولین جلسه تمرینی اش را نیز به همراه سرمربی جدید شیاطین سرخ – ژوزه مورینیو – انجام داد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه منچستریونایتد، با خریدهای جدید منچستریونایتد در فاز تهاجمی - که از جمله آن ها می توان هنریک مخیتاریان و زلاتان ابراهیموویچ اشاره کرد - و ظهور استعداد های جدیدی همچون مارکوس رشفورد، بسیاری از به خطر افتادن جایگاه وین رونی در ترکیب اصلی یونایتد حرف می زنند. ژوزه مورینیو نیز پیش از این اعلام کرده بود که به هیچ وجه رونی را به عنوان هافبک میانی استفاده نخواهد کرد و کاپیتان تیمش را در یک سوم انتهایی زمین بازی خواهد داد. در همین حال، رونی خود در این باره اظهار داشت:

"فکر می کنم هر زمان که برای منچستریونایتد بازی می کنید، فشار را روی شانه هایتان احساس می کنید. یونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست – اگر نگوییم بزرگترین باشگاه جهان، و این همیشه باعث خوشحالی و سربلندی من بوده است که برای مدتی چنین طولانی در این باشگاه حضور داشته ام. همیشه با خودتان فکر می کنید که هر فصل باید خودتان را ثابت کنید، چون بازی کردن برای این باشگاه همچون یک رویاست."

رونی در ادامه درباره اولین جلسه تمرینی اش زیر نظر ژوزه مورینیو گفت:

"من از دیروز به تیم اضافه شدم و تنها یک روز با ژوزه مورینیو تمرین کرده ام. جلسه تمرینی و روز خوبی بود. فکر می کنم باید به تیم هایی که پیش از این ژوزه هدایت آن ها را بر عهده داشته نگاه کنید، به موفقیتی که او با آن ها به دست آورده و باید امیدوار باشیم که او آن موفقیت ها را برای ما نیز به ارمغان بیاورد."

کاپیتان منچستریونایتد درباره فصل پیش رو نیز بیان کرد:

"من برای فصل جدید هیجان زده هستم. این فصل بزرگی برای ماست. انتصاب ژوزه مورینیو به عنوان سرمربی جدید، انتصاب بزرگی بود و همه ما از آن هیجان زده ایم. ما همچنین خریدهای فوق العاده ای را نیز داشته ایم. امیدواریم که شروع خوبی را در این فصل داشته باشیم و در پایان فصل موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته باشیم."

منچستریونایتد در اولین بازی اش در تور پیش فصل چین، روز جمعه و در شهر شانگهای با بروسیا دورتموند روبرو خواهد شد. رونی درباره حضور در چین و شهر شانگهای گفت:

من تا قبل از این به شانگهای نیامده بودم. این اولین باریست که به این شهر آمده ام، پس منتظر بازی روز جمعه هستم. بازی کردن در اینجا (شرق آسیا) همیشه عالی است، حمایتی که از ما در اینجا صورت می گیرد، فوق العاده است. مطمئنم که هفته خیلی خوبی را در چین خواهیم داشت.

۳۰ تیر ۱۳۹۵
اسکولز: پوگبا به هیچ وجه ارزش پولی که برایش پرداخت می شود را ندارد
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

پل اسکولز نسبت به هزینه بالای انتقال پل پوگبا به منچستریونایتد واکنش نشان داد و هافبک 23 ساله فرانسوی را لایق پرداخت چنین مبلغی ندانست.

پل اسکولز - هافبک سابق منچستریونایتد - معتقد است که پرداخت 86 میلیون پوند از سوی باشگاه سابقش برای پل پوگبا، تصمیم خردمندانه ای نیست و این بازیکن ارزش چنین پولی را ندارد.

در حالی که پل اسکولز برای تورنمنت یک هفته ای فوتسال در کشور هند به سر می برد، وی در مصاحبه با رسانه های این کشور در مورد احتمال انتقال پل پوگبا به منچستریونایتد صحبت کرده است. در فصل 2012-2011، اسکولز و پوگبا سابقه بازی کردن در کنار همدیگر را داشتند. اسکولز که در فصل پیش از آن با فوتبال خداحافظی کرده بود، به دلیل مصدومیت های فراوان بازیکنان یونایتد در میانه های فصل - به درخواست سر الکس فرگوسن - به منچستریونایتد بازگشت و به ترکیب اصلی شیاطین سرخ اضافه شد. این امر موجب شد تا پل پوگبای 18 ساله احساس کند که سرمربی اسکاتلندی یونایتد به او اعتماد ندارد و متعاقباً به ترک اولدترافورد مصمم شود. اکنون با قوت گرفتن شایعات بازگشت پوگبا به اولدترافورد، اسکولز درباره این بازیکن گفت:

پوگبا بازیکن بسیار با استعداد و کم سن و سالی بود، من با او بازی می کردم و می دانستم که چقدر خوب است. او شاید یک یا دو بار برای تیم اصلی منچستریونایتد بازی کرد، اما تا آن جایی که می دانم، پول زیادی را از باشگاه تقاضا کرده بود. او در طیف سنی خودش، پول بسیار زیادی را از باشگاه تقاضا کرده بود. این پول را به عنوان بازیکنی تقاضا کرده بود که حتی در تیم اصلی تجربه بازی نداشت. درست است، او به سطوح بالایی رسیده است. فکر می کنم او پیشرفت های زیادی کرده است. با این حال، او باید ثابت کند که ارزش 86 میلیون پوند را دارد. شخصاً فکر نمی کنم که او ارزش 86 میلیون پوند را داشته باشد. با پرداخت چنین پولی، شما انتظار کسی را دارید که هر فصل 50 گل را به ثمر برساند، کسی همچون کریستیانو رونالدو یا لیونل مسی. پوگبا هنوز به هیچ وجه ارزش چنین پولی را ندارد.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲ مرداد ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۹۵,۵۱۴ بازدید
۲ روز قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۲۲۰ بازدید
۴ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۶۶۳ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۵۲,۶۰۶ بازدید
۸ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۸۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۶,۷۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۰,۱۵۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۱۴۶ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۹۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۵۶۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۶۶ کاربر آنلاین است. (۱۶۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۶۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!