به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

وداع برلوسکونی با میلان (کاریکاتور)
نام کاربری: *LaRk*
پیام: ۴,۳۱۰
عضویت از: ۳ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

وداع سیلویو برلوسکونی با میلان، سوژه جدیدترین کاریکاتور عمر مومانی برای وب سایت گل بوده است.

پس از امضای قرارداد مبنی بر فروش میلان به گروه چانگزینگ، سیلویو برلوسکونی مالک روسونری پس از کسب افتخارات فراوان، از این تیم جدا شد. این مسئله سوژه آخرین کاریکاتور عمر مومانی است.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
دارم مثل بارون زمین میخورم ...
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
فردیناند: پوگبا؟ هیچ بازیکنی بیشتر از 20 میلیون نمی ارزد
گروه:
- کاربران عضو

کاپیتان سابق شیاطین از ستاره فرانسوی می گوید.

این روزها خبرها در مورد انتقال فوق جنجالی پل پوگبا به منچستریونایتد بیشتر می شود و در همین مورد ریو فردیناند مدافع سابق شیاطین سرخ در مصاحبه ای در مورد انتقال این بازیکن با مبلغ اعلام شده به MARCA گفت:

من نمی دانم که پوگبا بیشتر از 100 میلیون می ارزد یا نه ولی من اگر جای آن ها بودم برای هیچ بازیکنی بیشتر از 20 میلیون پول نمی دادم. من فکر می کنم که پوگبا دوست دارد که به یونایتد بپیوندد و من با او صحبت کرده ام و به خوبی می شناسمش. فکر می کنم که او برای پول نمی آید و وقتی شما به یونایتد می پیوندی، دیگر پول برای شما اهمیتی ندارد.

وی در مورد انتقا خودش به یونایتد در سال 2003 با مبلغ 35 میلیون یورو نیز اضافه کرد:
راستش این است که ما در 12 سال، 6 بار قهرمان لیگ برتر شدیم و از این زاویه اگر به این موضوع نگاه کنیم، من ارزان هم بوده ام.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
فیلیپه اندرسون: ماندن در لاتزیو؟ خواهیم دید
گروه:
- کاربران عضو

فیلیپه اندرسون در مورد آینده خود در باشگاه لاتزیو مطمئن نیست.

فیلیپه اندرسون از دادن جواب قطعی در مورد آینده خود پرهیز می کند.

رابطه این بازیکن برزیلی با باشگاه لاتزیو آن چنان که باید خوب نبوده و طی این تابستان، اندرسون تایید کرده که آماده جدایی از باشگاه است. در گفت و گویی مختصر با گاتزتا دلو اسپورت، فیلیپه در مورد آینده اش گفت:

نمی دانم، خواهیم دید، در فوتبال شما هرگز شما نمی توانید آینده را پیش بینی کنید.

هوایی نبودی بفهمی منـــو
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ مرداد ۱۳۹۵
دیبالا: هیگواین در یوونتوس کار سختی دارد؛ عدم فتح اسکودتو ناکامی بزرگی خواهد بود
Queen of Newsfell
نام کاربری: Heavenly.Girl
نام تیم: پورتو
پیام: ۱۲,۸۵۳
عضویت از: ۵ اسفند ۱۳۹۲
از: تهران
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

مهاجم آرژانتینی یوونتوس به هموطنش هیگواین می گوید که کار برایش در تورین راحت نخواهد بود.

پس از اینکه گونزالو هیگواین، آقای گل فصل گذشته سری آ به یوونتوس پیوست، پائولو دیبالا، ستاره خط حمله یوونتوس، درباره انتقال هموطنش در گفتگو با گاتزتا دلو اسپورت می گوید:

"وقتی شنیدم که هیگواین ممکن است به یوونتوس منتقل شود، به او پیغامی فرستادم که ببینم وضعیت چگونه است، او گفت که با باشگاه صحبت کرده و می خواهد به یوونتوس ملحق شود و وقتی که انتقال او رسمی شد، فوق العاده هیجان زده بودم. گونزالو یک بمب افکن است و این را من نمی گویم، بلکه 36 گل زده او در فصل گذشته سری آ این را می گوید. امیدوارم در کنار او گل های زیادی به ثمر برسانم و این به ما کمک کند قهرمانی را تکرار کنیم. قطعاً کار در یوونتوس برای هیگواین مشکل خواهد بود و او باید برای جایگاهش رقابت کند چراکه ماریو مانژوکیچ در شرایط خوبی قراردارد و این را ثابت کرده است. "

دیبالا درباره اینکه فصل آینده ضربات پنالتی و ضربات آزاد را او می زند یا خیر، گفت:

"به هیگواین گفتم که من پنالتی اول را می زنم و بقیه پنالتی ها را لاندوچی مربی تیم تعیین می کند. برای ضربات آزاد هم، همه در تمرینات مشغول تمرینات ضربه آزاد بوده اند. از پیانیچ و آلوز و پریرا و هیگواین گرفته تا خودم. باید همه ما فرصت ضربه آزاد زدن پیدا کنیم و به هر حال باید به توافقی میان خودمان برسیم. "

پائولو درباره همبازی شدن با خرید جدید یوونتوس، دنی آلوز گفت:

"نیازی به صحبت کردن نیست، فقط باید بازی او را تماشا کرد، او از نظر فنی خارق العاده و دارای قدرتی باورنکردنی است، او سطح فنی تیم را بالا برده است. با وجود بازیکنانی چون آلوز و پیانیچ اکنون شما فضای بهتری خواهید داشت و گزینه های بیشتری برای پاس کاری. "

مهاجم آرژانتینی یوونتوس درباره شرایط فصل پیش رو نیز گفت:

"اعتماد به نفس خوبی داریم و بازیکنان قدرتمند و خارق العاده ای در تیم هستند که یک اسلحه واقعی و قابل اتکا برای ما محسوب می شود. ما اککنون یکی از بهترین و قدرتمند ترین تیم های دنیا هستیم و می خواهیم حتی بهتر از فصل قبل کار کنیم. همه فصل گذشته از ما انتظار پنجمین قهرمانی پیاپی را داشتند، امّا اکنون به دنبال ششمین قهرمانی خواهیم بود و اگر نتوانیم آن را فتح کنیم، قطعاً ناکامی بزرگی خواهد بود. تنها چیزی که در یوونتوس مهم است، پیروزی است. پس آماده رقابت با هر تیمی هستیم. "

Don't pay attention to people
who don't pay attention to you
۱۹ مرداد ۱۳۹۵
پیشنهاد جدید میلان برای مانگالا
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

به نظر می رسد میلان برای خرید مانگالا مصمم است.

پس از این که مشخص شد آدریانو گالیانی با خورخه مندز، مدیربرنامه های مانگالا ملاقات داشته، اکنون خبر از پیشنهاد جدید میلان به این بازیکن فرانسوی شنیده می شود.

به گزارش دیلی استار، میلان پیشنهاد به خدمت گرفتن مانگالا به صورت قرضی و با بند خرید دائمی به ارزش 18 میلیون یورو را منچسترسیتی ارائه کرده است. از همین رو پپ گواردیولا این مدافع مستحکم را در برنامه های خود قرار نداده پس به نظر می رسد این انتقال محتمل باشد.

۲۴ مرداد ۱۳۹۵
یوونتوس علاقه اش به جذب بنتاکور را تایید کرد
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

یوونتوس علاقه اش به جذب رودریگو بنتاکور هافبک بوکا جونیورز تایید کرد.

پس از ابراز علاقه باشگاه میلان به جذب رودریگو بنتاکور، اعلام شد که یوونتوس حق خرید این بازیکن را در اختیار دارد و انتقال این بازیکن به میلان، به خرید یوونتوس درخط هافبک بستگی دارد. روسونری اولتیماتوم 48 ساعته ای به بوکا داد و یوونتوس از اقدام میلان برای خرید این هافبک اروگوئه ای عصبانی به نظر می رسد. در همین راستا جوزپه ماروتا مدیر یوونتوس به Corriere dello Sport گفت:

"بله، ما به جذب او (بنتاکور) علاقه مندیم."

گفتنی است؛ این هافبک 19 ساله تا سال 2018 با بوکا جونیورز قرارداد دارد و یکی از بازیکنانی است که در جریان انتقال کارلوس توز به بوکا در سال 2015، حق خریدش در اختیار یوونتوس قرار گرفت.

۲۴ مرداد ۱۳۹۵
مالدینی: در میلان آشفتگی کامل به وجود آمده است؛ سبک من متفاوت است
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

اسطوره روسونری ها در مورد شرایط میلان صحبت کرده است.

اسطوره ابدی میلان، که اخیرا از سوی چینی ها برای احراز پست در کادر مدیریتی باشگاه، از سوی چینی ها مورد تشویق قرار گرفته است، در مورد شرایط میلان به گفتگو پرداخته است. او در جایی از صحبت های خود به عدم وجود نظم و انضباط در میلان اشاره کرده و گفته است در میلان هیچ پست و نقشی به وضوح معین نشده و هیچ راهنمایی از جانب برلوسکونی مشخص نشده است.

پائولو مالدینی در گفتگو با مارکا، از شرایط میلان می گوید:

"در باشگاه همه سردرگم هستند، هیچ پستی به طور مشخص تعریف نشده است یا هیچ هدایتی از سوی پرزیدنت (سیلویو برلوسکونی) صورت نگرفته است. طبیعتا نتایج میلان عذاب آور است، به نظر من وقت آن رسیده است همه بدانند چه کسی از فوتبال سر در می آورد و چه کسی عضوی از میلان باشکوه بود. بسیاری از اسطوره های میلان حاضرند دین خود را به میلان ادا کنند اما فعلا چنین امکانی میسر نیست."

مالدینی 48 ساله در جواب اینکه آیا خود را گزینه مناسبی برای مدیریت در میلان می داند، گفت:

"منظور من از حرف هایی که زده شد این نبود، ما به تمام کسانی که در میلان امروز هستند احترام می گذاریم، من سبک متفاوتی از فوتبال را دارم اما آن هایی که در میلان هستند مسئولیت را بر عهده گرفته اند و هرچیزی که فکر می کنند بهترین است می توانند اعمال کنند. "

۲۵ مرداد ۱۳۹۵
ساسولوی ایتالیا ۳ - ۰ ستاره سرخ بلگراد صربستان؛ درخشش های ادامه دار براردی در اروپا
نام کاربری: mnssamadi
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
از: شهریار،تهران
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

ساسولو موفق شد با برد پرگل در برابر ستاره سرخ بلگراد، در آستانه صعود به مرحله گروهی لیگ اروپا قرار بگیرد.

بازی رفت مرحله پلی آف لیگ اروپا امشب برگزار شد و ساسولو در سومین بازی اروپایی خود برابر ستاره سرخ بلگراد، تیم بزرگ صربستانی به پیروزی قاطعی رسید. شاگردان دی فرانچسکو از آغاز بازی به سمت دروازه مهمان حمله ور شدند و خیلی زود توسط براردی در دقیقه ۱۷ به گل رسیدند.

پولیتانو در دقیقه ۴۱ با حرکت انفرادی خود و همکاری زیبا با دفرل، در موقعیت تک به تک قرار گرفت و تیمش را به گل دوم رساند. براردی می توانست پنجمین گلش در سومین بازی اروپایی را به ثمر برساند اما توپش به تیرک دروازه خورد. در دقیقه ۶۹، دفرل، مهاجم فرصت طلب ساسولو کار را تمام کرد تا ماپی ها با این پیروزی، در آستانه صعود به مرحله گروهی لیگ اروپا قرار بگیرند.

۲۹ مرداد ۱۳۹۵
کاهش چشم گیر پیش خرید بلیط های فصل میلان
نام کاربری: mnssamadi
پیام: ۳۲
عضویت از: ۱۸ مرداد ۱۳۹۵
از: شهریار،تهران
طرفدار:
- مسی،اینیستا،پیکه،همه
- کرایوف
- استقلال
- آرژانتین،آلمان
- انریکه
- گل محمدی
گروه:
- کاربران عضو

فاجعه ای برای اولین بار در تاریخ روسونری رخ داده است و این باشگاه در جذب هوادار ناکام مانده است.

پس از اعلام خبر فروش تنها 10 هزار بلیط برای بازی های میلان، به مقایسه تعداد بلیط های فروخته شده این فصل با فصول گذشته پرداخته شده و همانطور که می بینید، روسونری با افت و نزول شدیدی روبه رو شده و این باشگاه از سال 1986 تا به الان به بدترین وضعیت خود رسیده است.

۳۰ مرداد ۱۳۹۵
پدر زاتزا: وولفسبورگ به قولش عمل نکرد؛ به وستهم به طور جدی فکر می کنیم
Queen of Newsfell
طرفدار:
- ليونل مسي
- لیونل مسي
- پرسپوليس
- ایران
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- ناظرين انجمن
- مدیران اخبار

پدر مهاجم ایتالیایی یوونتوس از وضعیت آینده پسرش گفت.

روز یکشنبه ماروتا، مدیر یوونتوس اعلام کرد که برای فروش زاتزا هنوز 10 روز وقت باقی مانده است. آنتونیو زاتزا پدر سیمونه، در گفتگو با گاتزتامرکاتو گفت:

"باید این را بگویم که تنها کسانی که می توانند راجع به آینده سیمونه صحبت کنند، من و دوستش فرانچسکو لوپاپا هستیم و بقیه صحبت ها شایعه است. سیمونه همراه با دوستش به آلمان رفت تا شرایط وولفسبورگ را از نزدیک ببیند اما در پایان هنگامی که می خواستیم قرارداد را امضا کنیم، آن چیزی نبود که قبلا توافق کرده بودیم و وولفسبورگ به قول هایش عمل نکرد. بنابراین ما قرارداد را امضا نکردیم. وضعیت با چیزی که توافق کردیم خیلی تفاوت داشت و فکر نمی کنم بتوانیم دوباره با آنها توافق کنیم."

در حال حاضر، ناپولی، میلان و وستهم، خواهان سیمونه زاتزا هستند. وی در این مورد گفت:

"یوونتوس او را به تیم های قوی سری آ مانند ناپولی، میلان و رم نمی فروشد وگرنه ما پیشنهادات خوبی داریم. در حال حاضر ما به وستهم فکر می کنیم. سیمونه هنوز 4 سال با یووه قرارداد دارد و از اینکه در تورین بماند خوشحال است و دوست دارد به این تیم کمک کند. باید ببینیم سیاست مسئولان یووه چه خواهد بود اما در حال حاضر ما به وستهم به طور جدی فکر می کنیم."

۱ شهریور ۱۳۹۵

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۸۵۱ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۲۳,۸۸۸ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۶۱,۷۸۹ بازدید
۳ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۵,۶۲۸ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۳,۳۰۶ بازدید
۲۵ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۳۱۴ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۵,۵۶۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۷۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۴۸ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۰۴۶ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۵ کاربر آنلاین است. (۱۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۵

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!